کدوم از شما دوستان با زن متاهل در رابطه هستید؟

1395/03/01

سلام دوستان
این تاپیک رو ایجاد کردم که یک سری تجربه کسب کنم چون به این تجربه شدید نیاز دارم .
خواهش میکنم هر کدوم از دوستانی که در حال حاضر با زن متاهلی در رابطه هستند پیام بزارند و بگن چطوری اشنا شدند و چند وقت یک بار رابطه دارن .
اگر لازم شد با اجازه به خصوصی هم میام .
ممنون میشم همراهی کنید

10051 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-21 13:07:26 +0430 +0430

من با یه خانم متاهل هستم و هر کمکی بخوای دریغ نمیکنم.خواستی بیا خصوصی چون تو این پیج نمیام.

0 ❤️

2016-05-21 13:08:20 +0430 +0430

من حدود یازده ساله با یه زن متاهل رابطه دارم چون تو این یازده سال شوهرش حتی یک‌ بار هم سراغش نیامده‌ ولش کرده‌به‌ امان خدا منم همه جوره بهش میرسم چه مالی چه غیر مالی قبل از اینکه ازدواج کنم باهش دوست شدم می خواستم کلا باهش ازدواج کنم ولی چون شوهرش طلاقش نداده نشد الان هم باهم‌ هستیم کوچکترین مشکلی هم برای خودمو خانواده هم تو این چند سال درست نکرده

1 ❤️

2016-05-21 13:25:22 +0430 +0430
نقل از: Hootboy19 ای دی تل بفرست

دوست عزیز تجربه داری؟

0 ❤️

2016-05-21 13:32:33 +0430 +0430
نقل از: mohandes62 متاهل ها تو ایران به شوهر خودشونن حال نمیدن اونوقت بیان به غریبه حال بدن . محاله

محال که نیست اتفاقا مواردی رو دیدم که به شوهرانشون حال نمیدن ولی به غریبه ها اساسی حال میدن . دلیل این که این پست رو ایجاد کردم هم فهمیدن این موضوعه و مشورت گرفتن از کسی که تجربه کافی در این زمینه رو داره

0 ❤️

2016-05-21 13:40:33 +0430 +0430

سلام من یه تجربه با خانم متاهل داشتم و ایشون تنها دلیل با من بودنش تنوع طلبی و زیاده خواهی بود البته من این موضوع رو بعدا فهمیدم
از شوهرش مینالید که باهاش رابطه نداره و اگه داره خیلی زود ارضا میشه و ایشونو ارضا نمیکنه ولی بعد از نزدیک دوسال کم کم متوجه شدم که انقدر شوهر بیچاره رو اذیت کرده که طرف دیگه بهش میلی نداره و دقیقا همین کارو با من هم کرد و همزمان با من با دو نفر دیگه هم رابطه داشت و وقتی فهمیدم کات کردم ولی تا مرز نابودی رفتم

0 ❤️

2016-05-21 13:44:23 +0430 +0430

من با زنهای متاهل زیادی رابطه داشتم و اصولا تمام زنهای متاهل که اشنا شدم خودشون مایل به سکس بودند و انصافا سکس با اینجور زنها فوق العاده حال میده چون خودشون با جون و دل اینکارو میکنند و نهایت لذت رو هم میبرند انگار

0 ❤️

2016-05-22 08:00:06 +0430 +0430
نقل از: mehranjoon1356 سلام من یه تجربه با خانم متاهل داشتم و ایشون تنها دلیل با من بودنش تنوع طلبی و زیاده خواهی بود البته من این موضوع رو بعدا فهمیدم از شوهرش مینالید که باهاش رابطه نداره و اگه داره خیلی زود ارضا میشه و ایشونو ارضا نمیکنه ولی بعد از نزدیک دوسال کم کم متوجه شدم که انقدر شوهر بیچاره رو اذیت کرده که طرف دیگه بهش میلی نداره و دقیقا همین کارو با من هم کرد و همزمان با من با دو نفر دیگه هم رابطه داشت و وقتی فهمیدم کات کردم ولی تا مرز نابودی رفتم

سلام عزیز
ممنون ک از تجربت گفتی .
چندتا سوال
تنها هدفش از رابطه با شما سکس بود؟
چجوری اشنا شدی باهاش؟
چند بار باهاش سکس کردی و کجا؟
ببخشید سوالای شخصی میپرسم اما برای رسیدن به هدفم کمکم میکنه
ممنون ازتون

0 ❤️

2016-05-22 08:04:34 +0430 +0430
نقل از: maziar_zb33 من حدود یازده ساله با یه زن متاهل رابطه دارم چون تو این یازده سال شوهرش حتی یک‌ بار هم سراغش نیامده‌ ولش کرده‌به‌ امان خدا منم همه جوره بهش میرسم چه مالی چه غیر مالی قبل از اینکه ازدواج کنم باهش دوست شدم می خواستم کلا باهش ازدواج کنم ولی چون شوهرش طلاقش نداده نشد الان هم باهم‌ هستیم کوچکترین مشکلی هم برای خودمو خانواده هم تو این چند سال درست نکرده

سلام ممنون از جواب شما
رابطه الان شما پنهانیه؟
تو رابطه با همسر خودتون دچار تنوع طلبی جنسی نشدید ؟

0 ❤️

2016-05-22 08:09:24 +0430 +0430
نقل از: hamid4042 من با زنهای متاهل زیادی رابطه داشتم و اصولا تمام زنهای متاهل که اشنا شدم خودشون مایل به سکس بودند و انصافا سکس با اینجور زنها فوق العاده حال میده چون خودشون با جون و دل اینکارو میکنند و نهایت لذت رو هم میبرند انگار

سلام ممنون از وقتی ک گذاشتید
الان هم با فرد متاهلی در رابطه هستید؟
اگر قرار باشه بین یک متاهل و مجرد یکی رو برای سکس انتخاب کنید کدومشون رو انتخاب میکنید؟

0 ❤️

2016-05-22 08:30:55 +0430 +0430

از خوب بودنش ک نمیشه نگفت.خوبه.چون معمولا کارهایی رو ک نمیتونن با همسر خودشون انجام بدن تو این رابطه اجرا میکنن.اما وقتی زیاد تکرار میشه اون ناراحتی و عذاب وجدان از بین میرود و دیگه تمام وقت لذت و شهوت و خود خواهی باعث میشه ک از زندگی خودت هم بگذری.پس دنبال تجربه کردنش نباشی بهتره…

0 ❤️

2016-05-22 08:38:42 +0430 +0430
نقل از: masi.pisheh از خوب بودنش ک نمیشه نگفت.خوبه.چون معمولا کارهایی رو ک نمیتونن با همسر خودشون انجام بدن تو این رابطه اجرا میکنن.اما وقتی زیاد تکرار میشه اون ناراحتی و عذاب وجدان از بین میرود و دیگه تمام وقت لذت و شهوت و خود خواهی باعث میشه ک از زندگی خودت هم بگذری.پس دنبال تجربه کردنش نباشی بهتره....

شما خودت تجربه داشتی؟

0 ❤️

2016-05-22 08:53:50 +0430 +0430

سلام من مجردم ، من با 8 تا زن متاهل رابطه داشتم و دو بار هم تجربه FMF داشتم با هاشون
درسته کلی لذت بخش بود و سکس های جذابی برام رقم زدند
ولی بعد چند سال فقط حس پشیمونی اش برام مونده و یک سالی هست با متاهل نبودم
ترجیح میدم هم دیگه تجربه نکنم
تاثیرات روحی ، مالی بدی برام داشته از نظر من …
اعتقادات هر کسی برای خودشه ولی به نظرم با متاهل نبودن بهتره …

0 ❤️

2016-05-22 09:04:56 +0430 +0430
نقل از: Diyaco سلام من مجردم ، من با 8 تا زن متاهل رابطه داشتم و دو بار هم تجربه FMF داشتم با هاشون درسته کلی لذت بخش بود و سکس های جذابی برام رقم زدند ولی بعد چند سال فقط حس پشیمونی اش برام مونده و یک سالی هست با متاهل نبودم ترجیح میدم هم دیگه تجربه نکنم تاثیرات روحی ، مالی بدی برام داشته از نظر من ... اعتقادات هر کسی برای خودشه ولی به نظرم با متاهل نبودن بهتره ....

سلام
ممنون از این ک تجربتو در اختیار گذاشتی؟
میشه بپرسم چطور با این 8 مورد اشنا شدی چون ی کم زیاد به نظر میرسن

0 ❤️

2016-05-22 09:07:54 +0430 +0430

هم اقایون هم خانما اکثرا دوست پسریا دوست دختردارن

0 ❤️

2016-05-22 10:19:17 +0430 +0430
نقل از: بیمان هم اقایون هم خانما اکثرا دوست پسریا دوست دختردارن

به نظرتون چرا؟؟؟
دوست پسر یا دختر داشتن ادمای متاهل ی چیزه رابطه داشتن هم ی چیز دیگه من دلیل داشتن رابطه هستم ن دوستی ساده

0 ❤️

2016-05-23 15:30:08 +0430 +0430
نقل از: ایرونی ایرونی
نقل از: Diyaco سلام من مجردم ، من با 8 تا زن متاهل رابطه داشتم و دو بار هم تجربه FMF داشتم با هاشون درسته کلی لذت بخش بود و سکس های جذابی برام رقم زدند ولی بعد چند سال فقط حس پشیمونی اش برام مونده و یک سالی هست با متاهل نبودم ترجیح میدم هم دیگه تجربه نکنم تاثیرات روحی ، مالی بدی برام داشته از نظر من ... اعتقادات هر کسی برای خودشه ولی به نظرم با متاهل نبودن بهتره ....

سلام

وقتی تو ی کاری بیوفتی شدید همون کیس و مدل ها گیرت میاد ،
من تا 21 … 22 سالگی ام پسر خوبی بودم آفتاب مهتاب ندیده ، که عشقش یا جق بود یا فیلم پورن
دیگه از 22 سالگی از راه بدر شدم ?
خدمت دوست گلم عرض بکنم به جز دوست دختر و زن مطلقه ، پولی و غیره
با دنیای شگفت انگیز زنان متاهل آشنا شدم (blush)
با بعضی هاشون که آشنا شدم میگفتم دوستتم بیار من ی سیخ بزنم بهش ?
با طرف حرف میزدن اوکی میشد …
از این 8 تا کیسی که داشتم 2 تا 2 تا با هم دوست بودن ( یعنی 4 تاشون ) که با این دوست ها با هم سکس گروهی تجربه کردم FMF
الباقی هم به علت شغل خودم یافتمشون ;)
من کیس داشتم به علت اینکه مثلا به نامزدش لج کنه اومد بهم داد ?
یا یکی اشون دوست دختر خودم که نامزد کرد یادم نیست صیغه محرمیت هم خونده بود با پسره یا نه ولی می اومد به من کون میداد میگفت از طرف خوشم نمیاد که بعدا نامزدیش با طرف رو بهم زد رفت زن یکی دیگه شد که دیگه بهم نداد ?
ولی در کل بودن با زن متاهل اشتباه است … !!! (dash) (dash) (dash)

0 ❤️

2016-05-24 13:36:59 +0430 +0430
نقل از: Diyaco
نقل از: ایرونی ایرونی

سلام

وقتی تو ی کاری بیوفتی شدید همون کیس و مدل ها گیرت میاد ،
من تا 21 … 22 سالگی ام پسر خوبی بودم آفتاب مهتاب ندیده ، که عشقش یا جق بود یا فیلم پورن
دیگه از 22 سالگی از راه بدر شدم ?
خدمت دوست گلم عرض بکنم به جز دوست دختر و زن مطلقه ، پولی و غیره
با دنیای شگفت انگیز زنان متاهل آشنا شدم (blush)
با بعضی هاشون که آشنا شدم میگفتم دوستتم بیار من ی سیخ بزنم بهش ?
با طرف حرف میزدن اوکی میشد …
از این 8 تا کیسی که داشتم 2 تا 2 تا با هم دوست بودن ( یعنی 4 تاشون ) که با این دوست ها با هم سکس گروهی تجربه کردم FMF
الباقی هم به علت شغل خودم یافتمشون ;)
من کیس داشتم به علت اینکه مثلا به نامزدش لج کنه اومد بهم داد ?
یا یکی اشون دوست دختر خودم که نامزد کرد یادم نیست صیغه محرمیت هم خونده بود با پسره یا نه ولی می اومد به من کون میداد میگفت از طرف خوشم نمیاد که بعدا نامزدیش با طرف رو بهم زد رفت زن یکی دیگه شد که دیگه بهم نداد ?
ولی در کل بودن با زن متاهل اشتباه است … !!! (dash) (dash) (dash)

دوست عزی باورش سخته ولی محال نیست
به حال چرا میگی با متاهل بودن اشتباهه؟؟؟؟؟؟؟؟؟منم این همینو میخوام

0 ❤️

2016-06-06 11:33:06 +0430 +0430

من الان 9 ساله با یه زن شوهردار هستم . به خاطر اینکه شوهرش همش با زنای دیگه بود و به اون محل نمیزاشت اون اوایل خیلی حشری بود هر وقت منو میدیدهرطور شده بود برام ساک میزد و باهام ورمیزفت تااینکه یه روز منو دعوت کرد خونشون یه صبح تاظهر کردمش . حقیقتش از اون روز به بعدیه حس بدی داشتم ، یه احساس ندامت الان 9 ساله با هم دوستیم هم زن من میدونه هم شوهر اون ولی دیگه با هم رابطه نداشتیم و ارتباطمون در حد تماس تلفنیه

1 ❤️

2016-06-06 11:43:47 +0430 +0430

حالم بهم میخروره از این رابطه ها با زن متأهل ! همون یبار واسه هفت پشتم بسه …

0 ❤️

2016-07-09 17:00:23 +0430 +0430

سلام
با کمک دوستان تونستم با زن مورد نظرم رابطه برقرار کنم واقعا لذت بخش بود ممنون از راهنمایی همه دوستان هم در اینجا هم در پی وی .

0 ❤️

2016-07-09 17:10:35 +0430 +0430

دوست عزیز تقریبا همه خانمای متاهل دوست پسر دارن ومن هم با خیلیا بودم وهستم این دیگه راهنمایی نمیخاد داداش گلم ولی باز سوالی بود درخدمت هستم

0 ❤️

2016-07-09 17:20:01 +0430 +0430

منم با سه زوج و 4 خانم متاهل تا بحال بودم . اما با هر کدوم 3 یا 4 ماه . هیچ کدوم رابطه طولانی نبود… با 2 زوج از همین سایت آشنا شدم

1 ❤️

2016-07-09 17:23:37 +0430 +0430
نقل از: بیمان دوست عزیز تقریبا همه خانمای متاهل دوست پسر دارن ومن هم با خیلیا بودم وهستم این دیگه راهنمایی نمیخاد داداش گلم ولی باز سوالی بود درخدمت هستم

دوست عزیز خیلی از دوستان با نظر مخالف بودن یعنی میشه گفت نصف نصف بود نصفی میگن این که زنای شوهردار بی اف دارن فانتزی بسیاری از کاربراست و این که میگن ما هر روز با ی زن شوهرداریم توهمه و نصفی هم نظر شما رو دارن و میگن زنایی هستن که بی اف دارن هدفم شناسایی اینا بود که بالاخره کسایی که ادعا داشتن با زنای شوهردار هستن و رابطه دارن و خودشون اومدن پی وی و خاستن راهنمایی کنند نتوستند حرفشون رو ثابت کنند و صرفا میشه گفت بلف زدن و رفتن و هنوز من موندم کی راست میگه کی دروغ .
یک چیز دیگه هم میخواستم بدونم اینه که اگر واقعا هم رابطه ای باشه حسشون چیه .
من هیچ کدوم از چرت و پرتایی ک تو داستانا مینویسن رو تجربه نکردم اما لذت بخش بود .
ممنون ازت دوست عزیز

0 ❤️

2016-07-11 11:47:01 +0430 +0430
نقل از: mehranjoon1356 سلام من یه تجربه با خانم متاهل داشتم و ایشون تنها دلیل با من بودنش تنوع طلبی و زیاده خواهی بود البته من این موضوع رو بعدا فهمیدم از شوهرش مینالید که باهاش رابطه نداره و اگه داره خیلی زود ارضا میشه و ایشونو ارضا نمیکنه ولی بعد از نزدیک دوسال کم کم متوجه شدم که انقدر شوهر بیچاره رو اذیت کرده که طرف دیگه بهش میلی نداره و دقیقا همین کارو با من هم کرد و همزمان با من با دو نفر دیگه هم رابطه داشت و وقتی فهمیدم کات کردم ولی تا مرز نابودی رفتم

جالبه دقیقا مشکل منو داری بیا خصوصی در موردش حرف بزنیم

0 ❤️

2017-06-24 17:17:38 +0430 +0430

من با 5-6 نفر زن متاهل خشکل بودم و هستم. وقتی با یه زن متاهل دوست بشی باهاش رابطه جنسی برقرار کنی دیگه راه و چاش رو یاد میگیری و به قول یارو گفتنی بختت به زن متاهل باز میشه. بعد از اولین دوست زنی ک داشتم دیگه مرتب از زنها خوشم میومد یعنی دیگه بعد از اون دیگه با هیچ دختری دوست نشدم، با کسایی دوست شدم که متاهل بودن یا مطلقه، وقتی یه زنی باهات دوست میشه دو دلیل داره، 1 نیاز عاطفی و جنسی و 2 نیاز مالی
یه دسته هم هستن که دوتاشون رو با هم تجربه میکنن
ولی وقتی افتادی تو راهش دیگه نمیتونی ازش خارج شی چون زن متاهل یه حسی بهت میده یا لذتی میده که نمیتونی ازش دست بکشی یه حس خاصی هست مخصوصا اگه زن از خودت بزرگتر باشه، بعدشم برای پسرهای مجرد بهترین گزینه هست چون وقتی زنی باهات دوست میشه انتظار اینو نداره که باهاش ازدواج کنی یا جلوی همه سنگشو به سینه بزنی یا خرجش کنی یا هرچیز دیگه حتی بعضی زنها خرجت هم میکنن! وقتی زنی باهات دوست میشه اخرش اینه که سکس در کاره، و وقتی باهات میاد خونه یا میری خونش یعنی اینکه خودش خواسته سکس کنه. انقدر لذت قشنگی بهت میده که خیلی سخته از چاهش در بیای مخصوصا اگه زن بهت ابراز علاقه کنه و واقعاً غیر شوهرش عاشق تو بشه،زن هایی بودن که وقتی با کسی دوست میشن سکس میکنن دیگه نمیتونم تحمل کنن که شوهرشون حتی بهشون دست بزنه…
ولی زندگیتون نابود میشه چون گناه بزرگی را انجام میدین و روز به روز بد بیاری میارید و ’ خیانت ’ هم در شعور انسانیت نیست. پایدار باشید

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «