یارانه به این میگن .باز میگن عراق مظلومه.

1395/10/17

عراق که زندگی میکردم چیزای خیلی عجیبی دیدم اونم زیاد … 5 سال عراق زندگی کردم در شهرهای مختلفش که یک مورد از عجایب اونجا این بود که : به مردم عراق یارانه نفت را میدادند. در واقع اونا پول نفت خودشون رو از دولت میگرفتند به راحتی و بدون تبلیغ و سرو صدای دولتشون. شاید براتون جالب باشه که چقدر یارانه ی نفتی میگرفتن. …1 میلیون و 34 هزار دینار …که به پول ما میشه : 3 میلیون و 102 هزار تومن … بله هر برج این مبلغ برای هر عراقی ریخته میشد در حساب هاشون اما مردم ایران چی ؟؟؟؟؟ با هزار تا تبلیغ و سر و صدا 45 هزار تومن میدهند که از توهین بدتره به ملت بزرگ ایران .

6171 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-01-06 00:06:59 +0330 +0330

اونوقت به مردم ایران یارانه ی تحقیر آمیز میدهند و سر مردم هم منت میگذارند. …ننگ بر حکومت …

1 ❤️

2017-01-06 00:17:30 +0330 +0330

رادیو و تلویزیون ایران فقط از مظلومیت دروغین کشور عراق صحبت میکند در صورتی که واقعیت چیز دیگری است هموطن .

1 ❤️

2017-01-07 18:56:06 +0330 +0330

حالا شما فکر کنید که اگه همچین پولی رو به مردم شریف ما میدادن. …آیا ما فقیر داشتیم ؟

1 ❤️

2017-01-19 00:03:46 +0330 +0330

بدبختی مردم ما اینه که امثال همین علم یزید برای ما تصمیم می گیرند .برید ببینید این آخوند ملعون چه زندگی شاهانه ای برای خود رقم زده همچون اکبر شاه نگون مرگ .

0 ❤️

2017-01-20 05:50:30 +0330 +0330

بدبختی ملّت ما یکی دوتا نیست که عزیز من، مجموعه ای از انواع مصائب و بلایا بر سرمان آوار شده و روزگارمان را سیاه کرده که هرکدام به تنهایی برای سقوط یک ملّت و جامعه، کافی و بسنده میکنه. روزی نیست که خبر بدی از گوشه کنار این مملکت به گوشمان نرسد و بدبختی تازه ای به بدبختی های قبل اضافه نشود، طوری که دیگه پوستمان کلفت شده، حساسیت ها از بین رفته و به بی خیالی مطلق رسیده ایم و با این اوضاع داغون متاسفانه آینده تاریک و سیاهی در انتظارمان است

2 ❤️

2017-01-20 12:07:49 +0330 +0330

اما من تعجب نمیکنم از این خبر. حتی تعجب نمیکنم از دادن یارانه ده میلیون تومنی خاندان آل سعود به مردم عربستان

اونها ثروت کشورشونو برای مردم خودشون خرج میکنن. مثل همه دولتهای کشورهای دیگه

مطمئناً در بین تمام کشورهای عضو سازمان ملل، این فقط دولت واپسگرای اسهالی ایران هست که ثروت کشور رو برای هرجایی خرج میکنه بجز مردم خود ایران!!

ننگ بر هر کسی که به هر روشی از این حکومت دفاع و پشتیبانی میکنه ?

4 ❤️

2017-01-21 09:24:49 +0330 +0330
نقل از: ترومن اما من تعجب نمیکنم از این خبر. حتی تعجب نمیکنم از دادن یارانه ده میلیون تومنی خاندان آل سعود به مردم عربستان
مطمئناً در بین تمام کشورهای عضو سازمان ملل، این فقط دولت واپسگرای اسهالی ایران هست که ثروت کشور رو برای هرجایی خرج میکنه بجز مردم خود ایران!!

بله هموطن . درسته. واقعا کی میشه که مردم رو اذیت نکنن و بذارن زندگی کنند.

1 ❤️

2017-01-22 22:58:34 +0330 +0330
نقل از: ترومن اما من تعجب نمیکنم از این خبر. حتی تعجب نمیکنم از دادن یارانه ده میلیون تومنی خاندان آل سعود به مردم عربستان

ننگ بر هر کسی که به هر روشی از این حکومت دفاع و پشتیبانی میکنه! عجب حرفی‌ زدی! راستی‌ کسی‌ که میگه جمهوری اسلامی بمونه بهتره،و خودشو یه مسلمان شیعه دوازده امامی می‌دونه و مرجع تقلید هم داره، اسم بچه هاشو عربی میذاره، بچه هاش یه کلمه‌ فارسی‌ بلد نیستن، به ایرانیان آزادیخواه میگه فاشیست و به خلیج فارس میگه خلیج! نظرت راجع به این آدم چیه؟ رضا پهلوی عرب پرست رو میگما…

2 ❤️

2017-01-23 23:22:39 +0330 +0330
نقل از: 20sam ما 5 سال کجای عراق زندگی کردی ؟ چون بنده تو اقلیم کردستان یه جورایی بچه محل به حساب میام

بعدشم من نصف فامیلامون اونجا زاییده و گاییده شدن
خودم چند سال اونجا بودم و فامیلام چندین سال هست اونجان
پول نفت فقط دو سال دادن به مردم اون هم ماهیانه 300 هزار دینار به ازای هر خانواده بود که اون وقتا دینار بی ارزش بود و میشد 580000 تومن پول ما

بعدشم الان اونجا وضعیت اقتصادیشون جوری افتضاحه که کارمندها نصف حقوق کار میکنن یعنی یک قاضی که بالاترین حقوق رو داره قبلا ماهانه 10250000 دینار میگرفت که الان بهشون 5 میلیون داده میشه

بسیجی نیستم ولی الکی جو نده

شما کجا زندگی میکنی؟ کردستان که خودمختاره و یارانه ی دولت عراق به اونجا تعلق نمیگیره. الکی نیا حرف بزن .طرفت رو اول بشناس . من بغداد و نجف و اربیل و کرکوک و موصل زندگی کردم و جاهایی که تو عمرت ندیدی.
من به مردم پیشنهاد میکنم خودشان تشریف بیارند عراق تا بفهمند من چی میگم . گرچه مساله ی دزدی نظام اسلامی ایران از جیب و نفت مردم مثل روز برای همگان روشن و آشکاره. …

1 ❤️

2017-01-23 23:28:57 +0330 +0330
نقل از: arasyar بدبختی ملّت ما یکی دوتا نیست که عزیز من، مجموعه ای از انواع مصائب و بلایا بر سرمان آوار شده و روزگارمان را سیاه کرده که هرکدام به تنهایی برای سقوط یک ملّت و جامعه، کافی و بسنده میکنه. روزی نیست که خبر بدی از گوشه کنار این مملکت به گوشمان نرسد و بدبختی تازه ای به بدبختی های قبل اضافه نشود، طوری که دیگه پوستمان کلفت شده، حساسیت ها از بین رفته و به بی خیالی مطلق رسیده ایم و با این اوضاع داغون متاسفانه آینده تاریک و سیاهی در انتظارمان است

درود اهورا مزدا بر شما هموطن گرامی. واقعا ببینید که مردم دیگه چی دارند برای از دست دادن؟ یارانه ی مردم ایران طبق گفته ی شهرام جزایری باید 3 میلیون و 280 هزار تومان باشه که متاسفانه این پول میره در جیب آقایان و دوستان اونا از جمله بشار اسد و حزب الله و حماس و یمن و ونزوئلا و 100 کشور مظلوم دیگه …

0 ❤️

2017-01-24 06:22:19 +0330 +0330

لطفا" کس شعر نگو

0 ❤️

2017-01-24 06:45:58 +0330 +0330

راست و در‌غ این مساله رو خودت میدونی اما در اینکه دولت جمهوری اسهالی دزد هست شکی نیست،وگرنه کشوری که پایه اقتصادش نفته باید وضعیتش این باشه؟!

0 ❤️

2017-01-25 14:06:45 +0330 +0330
نقل از: 20sam
نقل از: چکارکنیم
نقل از: 20sam ما 5 سال کجای عراق زندگی کردی ؟ چون بنده تو اقلیم کردستان یه جورایی بچه محل به حساب میام

بعدشم من نصف فامیلامون اونجا زاییده و گاییده شدن
خودم چند سال اونجا بودم و فامیلام چندین سال هست اونجان
پول نفت فقط دو سال دادن به مردم اون هم ماهیانه 300 هزار دینار به ازای هر خانواده بود که اون وقتا دینار بی ارزش بود و میشد 580000 تومن پول ما

بعدشم الان اونجا وضعیت اقتصادیشون جوری افتضاحه که کارمندها نصف حقوق کار میکنن یعنی یک قاضی که بالاترین حقوق رو داره قبلا ماهانه 10250000 دینار میگرفت که الان بهشون 5 میلیون داده میشه

بسیجی نیستم ولی الکی جو نده

شما کجا زندگی میکنی؟ کردستان که خودمختاره و یارانه ی دولت عراق به اونجا تعلق نمیگیره. الکی نیا حرف بزن .طرفت رو اول بشناس . من بغداد و نجف و اربیل و کرکوک و موصل زندگی کردم و جاهایی که تو عمرت ندیدی.
من به مردم پیشنهاد میکنم خودشان تشریف بیارند عراق تا بفهمند من چی میگم . گرچه مساله ی دزدی نظام اسلامی ایران از جیب و نفت مردم مثل روز برای همگان روشن و آشکاره. …

الکی جو نده من موصل هم بودم

توی سامرا هم بودم و حتی کنار رستوران بین راهی سیدان تو جاده جبل الحمرین یک ماه کار راه سازی داشتیم

بعدشم نفت تو کرکوک هستش یعنی کردستان نه تو بغداد

ولی دولت مرکزی تعیین بودجه میکنه پس خواهشن کذب نگو یا اگر میگی یه منبع بده تا ما هم مطلع بشیم

بخصوص من که حدود 70 نفر از فامیل های خونیم تو عراقن و حتی چندتاشون توی بغداد زندگی می کنن

جوابتو بگیر ابله. اول میگی که یک ماه کار میکردی در راه سازی .خب از اینجا معلوم میشه که شما در پروژه های سپاه کار میکردی و تحت فرمان حکومت هستی .پس تعجب نداره که دفاع بیجا بکنی از حکومت. دوم اینکه کسی نگفت بغداد نفت داره و کسی هم نگفت کردستان نفت نداره. الکی چرت نگو پسر .سوم درسته که دولت مرکزی تعیین بودجه میکنه اما بودجه ی داخلی کردستان رو نمیتونه کاری کنه و من در این تاپیک از کردستان صحبت نکردم و گفتم عراق .من در مورد کردستان و مردم اونجا اطلاعات زیادی ندارم اما در مورد عراق زیاد دارم .چون هنوز هم به اونجا رفت و آمد دارم پسر سپاهی. چهارم اینکه فامیل های شما دقیقا کجا زندگی میکنن ؟کردستان؟ گفتی بغداد هم فامیل داریم دقیقا بگو کجا تا بهت بگم . در آخر منبع میخوای بیا عراق با هم قرار بذاریم تا ببرمت هر جا که تو میگی و سوال کنیم از مردم اونجا. این چیزی نیست که من بخوام پنهان کنم و فقط من بگم از خودم .هر کس آزادانه میتونه بیاد بپرسه. دیگه از این واضح تر ؟ لطفا توهین نکن و مرد باش بیا عراق

0 ❤️

2017-01-25 14:35:28 +0330 +0330

من یه سوال دارم.عراقم اخوند داره؟؟؟اخوندا اونجا پستای مهم مملکتو بدست دارن؟؟؟

0 ❤️

2017-01-25 15:58:17 +0330 +0330
نقل از: Ham.ham من یه سوال دارم.عراقم اخوند داره؟؟؟اخوندا اونجا پستای مهم مملکتو بدست دارن؟؟؟

درود هموطن. بله که آخوند داره. مثل آقای سیستانی. اما شرایط عراق بسیار پیچیده است و سهم آخوند در حکومت و پست های مهم بسیار کم و اندک هستش.

0 ❤️

2017-01-25 16:41:25 +0330 +0330
نقل از: Ham.ham من یه سوال دارم.عراقم اخوند داره؟؟؟اخوندا اونجا پستای مهم مملکتو بدست دارن؟؟؟

درود هموطن. بله که آخوند داره. مثل آقای سیستانی. اما شرایط عراق بسیار پیچیده است و سهم آخوند در حکومت و پست های مهم بسیار کم و اندک هستش.

شرایط پیچیده عراق منظورتون چیه هموطن؟؟؟مشکل ما مردمیم یا اخوندای عراقی با انصاف ترن؟؟؟وهزاران سوال دیگه برای ذهن کنجکاو من

0 ❤️

2017-01-25 17:28:37 +0330 +0330

اهمیتی نداره کجای دنیا چه کسی چقدر امکانات نصیبش میشه.

مهم اینه که هر ملتی به اندازۀ شعور ، لیاقت، عرضه، حق طلبی و کار کرد مغزش سهم می گیره.

ملت ایران فعلا رگ اسلامیشون داره به اونجاشون پنالتی می زنه.

1 ❤️

2017-01-27 23:31:16 +0330 +0330
نقل از: Ham.ham

شرایط پیچیده عراق منظورتون چیه هموطن؟؟؟مشکل ما مردمیم یا اخوندای عراقی با انصاف ترن؟؟؟وهزاران سوال دیگه برای ذهن کنجکاو من

سوالاتت رو لطفا مشخص و دقیق بپرس. مشکل اصلی فرهنگ هست که باید درست بشه با فاکتورهای لازم .

0 ❤️

2017-02-13 23:28:24 +0330 +0330

کشوره عراق هم اینجوریه با این اوضاع و کشور ما …

0 ❤️

2017-02-13 23:59:57 +0330 +0330

حقتون رو بگیرید مردم

0 ❤️

2017-02-18 10:54:54 +0330 +0330
نقل از: behroozaria مشکل ما وقتی تموم میشه ک این دین لعنتی اسلام از میونمون بره و بجاش انسانیت بیاد پیر شدیم بس که بخاطر این اعراب کثیف به سرو سینه زدیم بسه دیگه

درود بر تو و شرفت.

0 ❤️

2017-02-18 11:37:46 +0330 +0330

هر چیزی که هستیم لیاقتمون همینه، می فهمید؟ لیاقتمون همینه مگر اینکه یه حرکتی تظاهراتی اعتصابی بزنیم ، ولی متاسفانه ما مردم پخمه و بی اراده ای هستیم

1 ❤️

2017-02-18 11:45:59 +0330 +0330

احمدی نژاد یه شعار تبلیغاتی خوب داشت ×مردی از جنس مردم×
تا وقتی خودمون همینو بخوابیم و صبح که بیدارمیشیم به فکر اینیم که چه طور کلاه بقییه رو برداریم و پول در بیاریم نباید انتظار بیشتر از این اوضاع داشت

1 ❤️

2017-02-18 11:53:16 +0330 +0330

واس چی بحث الکی میکنید تو کشور ما هزارجور بدبختی هست چه فرقی داره مردم عراق 500یارانه میگیرن یا 3میلیون اونایی ک میگن اسلام چ ربطی ب اسلام داره مگه دین عراق یا عربستان یا قطر و امارات ک مردمشون ب قول شما پول نفتشونو میگیرن دینشون یهودی یا مسیحی چ ربطی ب دین داره برعکس اصلا قوانین اسلامی تو کشور ما نیست بانکداری ما کجاش اسلامیه چرا یکی میخاد وام بگیره باید چند برابرشو سود بده یا سود بانکی ما که از ربا ک ب قول اسلام جنگ با خداست ی چی اونورتره چرا اگه میخایم ی ماشین خارجی بخریم با قیمت ارزونتر و امنیت بیشتر باید سر گردنه بیشتر از قیمت خود ماشین باج بدیم ک بتونیم واردش کنیم چرا قیمت اقلام ضروری خانواده ها روز ب روز بالاتر میره مگه تو دوره قاجار یا پهلوی ما پول نفتمونو میگرفتیم مشکل از خود مردمه اگه مردم عاقل باشن این همه اتفاقات نمیفته تو چند سال اخیر بهترین حرکت مردم نخریدن خودروای بی کیفیت ایرانی بود که داشت نتیجه میداد و فقط چند ماه مونده بود تا خودروای با کیفیت خارجی رو با قیمت کم وارد کنن ک باز مردم مث پینوکیو از گربه نره و آقا روباهه گول خوردن اگه ما جهان سومیم اگه ما بدبخت بیچاره ایم مشکل از خود مردم ن دین و حکومت اگه مردم عاقل باشن با چند حرکت خوب میتونن کاری کنن ک ایران بشه بهترین کشور جهان با کارای عقلانی ن با کارایی مث شورش و سر صداهای الکی و بدون هدف

1 ❤️

2017-02-21 15:33:58 +0330 +0330
نقل از: سوسیس_داغ هر چیزی که هستیم لیاقتمون همینه، می فهمید؟ لیاقتمون همینه مگر اینکه یه حرکتی تظاهراتی اعتصابی بزنیم ، ولی متاسفانه ما مردم پخمه و بی اراده ای هستیم

خب حرکتی کنید .جنبشی کنید . سکوت تا کی ؟ بی خیالی و بی مسوولیتی تا کجا ؟ به هر کس که میپرستید و نمیپرستید مسوولید در برابر هم .اینا شعار نیست .واقعیته.

0 ❤️

2017-02-21 16:17:51 +0330 +0330
نقل از: Sezara احمدی نژاد یه شعار تبلیغاتی خوب داشت ×مردی از جنس مردم× تا وقتی خودمون همینو بخوابیم و صبح که بیدارمیشیم به فکر اینیم که چه طور کلاه بقییه رو برداریم و پول در بیاریم نباید انتظار بیشتر از این اوضاع داشت

موافقم . اما ساکت نباید بود .

1 ❤️

2017-06-04 13:56:57 +0430 +0430

عراق مظلوم است چون من عراقی هستم . من خامنه ای هستم و عراقی هستم

0 ❤️

2017-06-04 20:43:28 +0430 +0430
نقل از: jademarg همه ی شما درست میگید، البته یه نکات مبهمی هست که کسی بهش اشاره نمیکنه، چون 98درصد اری به جمهوری اسلامی رو مردم ندادند؟

یعنی مردم 98 درصد رای به من مگه ندادند؟ پس مردم چه غلطی کردند در زمان انقلاب ؟ مرگ بر این مردم نمک به حروم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «