یه چیزی که ازارم میده فانتزی پروری شهوانیه

1394/10/27

سلام خدمت شما دوستان شهوانی…من حدود 6 ساله ک تو این سایت رفت و آمد دارم…یه چیزی که برام سواله اینه که چرا این سایت میخواد تخیل افرینی کنه؟محتوای این سایت واقع بینانه نیست…سکس رو به وهم مبدل کرده و کاربراشو جلقی پرورش میده…نمیگم فانتزی بده ولی تا این حد حال به هم زنه…حس میکنم کاربرارو به سمت جنون سوق میده…من از شروع جوونی موافق سکس بودم و ازش حمایت میکنم…الان هم حس کردم نویسنده های مطالب شهوانی یه جورایی ناشیانه افتادن به جون قوه ی تخیل کاربرا…داستان های سکسی دروغ…داستان صوتی خود ساخته که نمیدونم با چ هدفی تو دروغ و وهم کم نذاشتن برای کاربرا…لطفا بدون توهین شما هم نظرتون رو بگید…ممه نون از شما

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-01-21 19:06:39 +0330 +0330
نقل از: adaki1050
نقل از: kamranalone10000 علاقه شما به فانتزی بعد اختراع اون واقعا متاسفم که حتی جملات ساده فارسی من رو هم متوجه نمی شی . عزیزم شما می تونید به جنایت های ذهنیتون ادامه بدید و تصور کنید که کار به دنیای بیرون نمی کشه (که در شهوانی دقیقا کشیده ) نتیجه جامعه خود خواه و فاحشه مغز که حد و حدود هیچ چیزی رو نگه نمی داره و تفکرش از نوک آلت فراتر نمی ره بهتر از این هم نمی شه . شما حتی مثال خودت رو هم می خوای تحریف بکنی. یعنی اینقدر سخته فهمیدن مرحله دیدن ، علاقه ، فانتزی ، خلق ؟ اینقدر غیر ممکن هست ؟ عزیزم این چهارتا کلمه پشت سر هم رو هر وقت فهمیدی از زیر برف هم سرت رو آوردی بیرون خبرم کن. متاسفم که هنوز خود خواهی و دفاع از پست ترین رفتار های مخرب یک انسان چون خواست شخصی شماست با دروغ فرا فکنی می خوای ازش دفاع بکنی . حقوق جنسی در مملکت ما به انواع شکل ممکن نقض می شه و فاحشه مغز ها هنوز به دنبال این هستن که دری وری هاشون رو به نام فانتزی جا کنند . بیشتر فکر کنید چون بعضی وقتا دیر می شه از راه احمقانه که رفتی برگردی.

اینقدر نخواین خودتون استاد ارزش و منو یک لاابالی نشون بدید که خودتون میدونید واقعیت این نیست. بهتره دغدغه بحث و آگاهی داشته باشید ... من بحثو ادامه میدم اینجا رسیدیم به دو دیدگاه من میگم مراحل اینه: دیدن علاقه عمل. و دیدن علاقه فانتزی. شما میگید مراحل دیدن علاقه فانتزی و خلق هست. سوال چرا حتما باید فانتزی قبل خلق باشه؟ بدون فانتزی نمیشه چیزی خلق کرد؟ اگه نمیشه چرا . لطقا دلیل منطقی بارید که چرا نمیشه. اگرم معتقید که گاهی قانتزی هست یا بیشتر مواقع هست و بعضی مواقع ممکنه نباشه پس به حکم منطق پذیرفتید که فانتزی جز این مراحل نیست. ضمنا فکر نمیکنید خود علاقه اینقدر نیروی محرکه پر توانی هست که بتونه بدون تخیل کارو پیش ببره؟منتظر جواب منطقی هستم به جای نیت خوانی

هواپیما می شه بدون تفکر قبلش و ساختن یک مدل ذهنی خلق بشه ؟ چزی بدون تفکر می شه خلق کرد ؟ حتی یک جمله بدون تفکر نمی شه بیان کرد چه برسه به خلق یک موضوع . بعد می گید تلاش نکن من رو چی نشون بدی ، خب این حرفت الان فکر کن بهش . اصلا می شه چیزی بدون فکر به وجود آورد ؟ خلق پیش کش ، حتی جمله ای بدون ذهنیت و تفکر می شه بیان کرد ؟ به حق منطق نمی تونی اصلا بگی فانتزی جز ساختن یک چیز نیست ، فانتزی باید باشه ، فانتزی ساختاری که شما توی ذهنت شکل می دی و بدون شکل دادن چیزی توی ذهنت خروجی مفهومی از شما بیرون نخواهد اومد. کلمات ساده استفاده می کنم لطفا خودت رو به نادانی نزن. حرف منطقی اینه که فانتزی بعد مثبت و منفی داره ، حرف منطقی اینه فانتزی جنسی بر آمده از محدودیت هاست نه خلاقیت ها . فانتزی جرایم جنسی عنصر معنوی تمام جرایم جنسی هست چون مجرمی بدون عنصر معنی اصلا مجرم نیست . وقتی این جملات ساده رو فهمیدی بیا بگو نیت خوانی کردی که چیزی جز سوء نیت در جوابن نیست از منطقم می گی ، آخه در کدام منطق تجاوز فانتزی هست که داشتنش پرورش ذهنه ؟ بیشتر فکر کن بعد حرف بزن.

علاقه به تنهایی اصلا وجود نخواهد داشت. علاقه به چیزی یا در کاری خواهد بود ... وقتی به چیز یا فعلی باشه تصوری در ذهن شما برای اون چیز یا فعل وجود خواهد داشت ( خلافش رو اگه دارید بگید ما هم بدونیم ) . پس علاقه بدون تفکر و وفانتزی نمی شه. ما در مورد یک موضوع بیرونی هم حرف زدیم که باید خلق بشه ، مگه بدون طرح ذهنی می شه چیزی رو به وجود آورد ؟ فانتزی طرح ذهنی شماست ، قصد و نیت شماست. می تونی مثبت منفی باشه. می تونه هواپیما یا بمباران یک مشت انسان غیر نظامی باشه... باید اول بهش فکر بکنی بعد خلقش کنی. طرح ذهنی شما فانتزی هست . کسی بدون پیش زمینه ذهنی می تونه چیزی خلق که ؟ اگه میشناسید معرفی کنید مخترع و یا نویسنده ای که مغز سرش رو بردارید و بنویسه ، قدرت تخیل و نظام شکل دادن پدیده ذهنی نداشته باشه و چیزی خلق کنه ، اگه شناختید بگید ما هم بشناسیم.

جناب خودت رو به خواب زده ، بحث منحرف نکن ، این پست مال چی بود ؟ مگر چیزی به غیر از این بود که چند نفر مخالف رواج این بخش منفی فانتزی شدن ؟ (کسی معترض پترجسکون یا ریچارد ناک نشده ، معترض داستان های زننده بعضی ها شدیم ) می شه بدونم اگه فانتزی توی این سایت به مرحله خلق نرسیده پس چطوری به شکل مکتوب در دسترس عموم رسیده ؟ می شه بدونم انتشا یک موضوع در محیط عمومی که در فکر ما بوده اسمش مگر چیزی به جز خلق اون اثر هست ؟ بحث ما اینجا بود شما هنوز در دور خنده دار بدون فانتزی هم می شه خلق کرد گیر کردی . ببین چقدر خودت رو هم به اشتباه میندازی که حتی بحث رو از دست می دی .

0 ❤️

2016-01-22 05:50:01 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000
نقل از: kamranalone10000 علاقه شما به فانتزی بعد اختراع اون واقعا متاسفم که حتی جملات ساده فارسی من رو هم متوجه نمی شی . عزیزم شما می تونید به جنایت های ذهنیتون ادامه بدید و تصور کنید که کار به دنیای بیرون نمی کشه (که در شهوانی دقیقا کشیده ) نتیجه جامعه خود خواه و فاحشه مغز که حد و حدود هیچ چیزی رو نگه نمی داره و تفکرش از نوک آلت فراتر نمی ره بهتر از این هم نمی شه . شما حتی مثال خودت رو هم می خوای تحریف بکنی. یعنی اینقدر سخته فهمیدن مرحله دیدن ، علاقه ، فانتزی ، خلق ؟ اینقدر غیر ممکن هست ؟ عزیزم این چهارتا کلمه پشت سر هم رو هر وقت فهمیدی از زیر برف هم سرت رو آوردی بیرون خبرم کن. متاسفم که هنوز خود خواهی و دفاع از پست ترین رفتار های مخرب یک انسان چون خواست شخصی شماست با دروغ فرا فکنی می خوای ازش دفاع بکنی . حقوق جنسی در مملکت ما به انواع شکل ممکن نقض می شه و فاحشه مغز ها هنوز به دنبال این هستن که دری وری هاشون رو به نام فانتزی جا کنند . بیشتر فکر کنید چون بعضی وقتا دیر می شه از راه احمقانه که رفتی برگردی.

اینقدر نخواین خودتون استاد ارزش و منو یک لاابالی نشون بدید که خودتون میدونید واقعیت این نیست. بهتره دغدغه بحث و آگاهی داشته باشید ... من بحثو ادامه میدم اینجا رسیدیم به دو دیدگاه من میگم مراحل اینه: دیدن علاقه عمل. و دیدن علاقه فانتزی. شما میگید مراحل دیدن علاقه فانتزی و خلق هست. سوال چرا حتما باید فانتزی قبل خلق باشه؟ بدون فانتزی نمیشه چیزی خلق کرد؟ اگه نمیشه چرا . لطقا دلیل منطقی بارید که چرا نمیشه. اگرم معتقید که گاهی قانتزی هست یا بیشتر مواقع هست و بعضی مواقع ممکنه نباشه پس به حکم منطق پذیرفتید که فانتزی جز این مراحل نیست. ضمنا فکر نمیکنید خود علاقه اینقدر نیروی محرکه پر توانی هست که بتونه بدون تخیل کارو پیش ببره؟منتظر جواب منطقی هستم به جای نیت خوانی

هواپیما می شه بدون تفکر قبلش و ساختن یک مدل ذهنی خلق بشه ؟ چزی بدون تفکر می شه خلق کرد ؟ حتی یک جمله بدون تفکر نمی شه بیان کرد چه برسه به خلق یک موضوع . بعد می گید تلاش نکن من رو چی نشون بدی ، خب این حرفت الان فکر کن بهش . اصلا می شه چیزی بدون فکر به وجود آورد ؟ خلق پیش کش ، حتی جمله ای بدون ذهنیت و تفکر می شه بیان کرد ؟ به حق منطق نمی تونی اصلا بگی فانتزی جز ساختن یک چیز نیست ، فانتزی باید باشه ، فانتزی ساختاری که شما توی ذهنت شکل می دی و بدون شکل دادن چیزی توی ذهنت خروجی مفهومی از شما بیرون نخواهد اومد. کلمات ساده استفاده می کنم لطفا خودت رو به نادانی نزن. حرف منطقی اینه که فانتزی بعد مثبت و منفی داره ، حرف منطقی اینه فانتزی جنسی بر آمده از محدودیت هاست نه خلاقیت ها . فانتزی جرایم جنسی عنصر معنوی تمام جرایم جنسی هست چون مجرمی بدون عنصر معنی اصلا مجرم نیست . وقتی این جملات ساده رو فهمیدی بیا بگو نیت خوانی کردی که چیزی جز سوء نیت در جوابن نیست از منطقم می گی ، آخه در کدام منطق تجاوز فانتزی هست که داشتنش پرورش ذهنه ؟ بیشتر فکر کن بعد حرف بزن.

علاقه به تنهایی اصلا وجود نخواهد داشت. علاقه به چیزی یا در کاری خواهد بود ... وقتی به چیز یا فعلی باشه تصوری در ذهن شما برای اون چیز یا فعل وجود خواهد داشت ( خلافش رو اگه دارید بگید ما هم بدونیم ) . پس علاقه بدون تفکر و وفانتزی نمی شه. ما در مورد یک موضوع بیرونی هم حرف زدیم که باید خلق بشه ، مگه بدون طرح ذهنی می شه چیزی رو به وجود آورد ؟ فانتزی طرح ذهنی شماست ، قصد و نیت شماست. می تونی مثبت منفی باشه. می تونه هواپیما یا بمباران یک مشت انسان غیر نظامی باشه... باید اول بهش فکر بکنی بعد خلقش کنی. طرح ذهنی شما فانتزی هست . کسی بدون پیش زمینه ذهنی می تونه چیزی خلق که ؟ اگه میشناسید معرفی کنید مخترع و یا نویسنده ای که مغز سرش رو بردارید و بنویسه ، قدرت تخیل و نظام شکل دادن پدیده ذهنی نداشته باشه و چیزی خلق کنه ، اگه شناختید بگید ما هم بشناسیم.

جناب خودت رو به خواب زده ، بحث منحرف نکن ، این پست مال چی بود ؟ مگر چیزی به غیر از این بود که چند نفر مخالف رواج این بخش منفی فانتزی شدن ؟ (کسی معترض پترجسکون یا ریچارد ناک نشده ، معترض داستان های زننده بعضی ها شدیم ) می شه بدونم اگه فانتزی توی این سایت به مرحله خلق نرسیده پس چطوری به شکل مکتوب در دسترس عموم رسیده ؟ می شه بدونم انتشا یک موضوع در محیط عمومی که در فکر ما بوده اسمش مگر چیزی به جز خلق اون اثر هست ؟ بحث ما اینجا بود شما هنوز در دور خنده دار بدون فانتزی هم می شه خلق کرد گیر کردی . ببین چقدر خودت رو هم به اشتباه میندازی که حتی بحث رو از دست می دی .

کاش یه جاهاییش که توهینه و سفسطه نمینوشتی ولی در کل استدلال هم توش هست. کاملا درسته بدون طرح ذهنی چیزی بوجود نمیاد ولی طرح ذهنی با فانتزی مورد نظر ما فقط در لفظ اشتراک داره. من یک موقع علاقه دارم به پرواز و میرم با تعقل هواپیما میسازم و برای این منظور نیاز به طرح ذهنی دارم. یا میخوام برم تجاوز کنم نیاز به طرح ذهنی دارم که چجوری برم و در واقعیت تجاوز کنم . این فرق میکنه با اینکه من تو تخیلم مثلا تجاوز کنم! این دیگه اسمش طرح ذهنی نیست اسمش رویاست و تخیل پس کمی دقیق باشید.ضمنا فانتزی جنسی برامده از علاقه هاییست که نمیتونه در اون لحظه به فعلیت برسه. حالا بحث دو قسمت شد یک درباره خود فانتزی دو درباره بیان فانتزی. تا اینجا به این نقطه مشترک رسیدیم که هر کس میتونه هر فانتزی ای حتی بدترینشو داشته باشه و برای اینکه به واقعیت برسونه یا نرسونه نیاز به عبور از فیلتر منطقه. اینو خودتون هم قبول کردید. و بحث منم از اول بیشتر حول همین موضوع بود. این پست ممکنه برای هر چیزی ایجاد شده باشه ولی نظر من مشخصه درباره چیه و شمام به من جواب دادید نه به این پست. حالا بحث دوم اینه که بیان این فانتزی های ذهنی و به رشته تحریر در اوردنشون چقدر مفیده و چقدر غلط. به نظر من این داستانها میتونه به انسان کمک کنه تا طور دیگم به جهان نگاه کنه و ببینه طور دیگم میشه زندگی کرد. اینکه بشه با خواهر یا برادر در صورت خواست خودشون سکس کرد چیز بدی نیست و داستانها میتونه در این فکر تاثیر گذاره که اینطوری هم میشه فکر کرد. این داستانها فقط یه پیشنهاده همین و خود فرد باید از منطقش عبور بده و بررسی کنه. نگران مردم هم نباشین که غلط تشخیص بدن که انچه از نظر شما غلطه شاید از نظر اونا درست باشه. نگران جامعه هم نباشید که مسیر خودشو پیدا میکنه مسیری که شاید باب میل شما باشه شایدم نباشه.ضمنا جمله هارو درست و دقیق به کار ببرین فانتزی ها به مرحله خلق نرسیده بلکه این فانتزیها داره بیان میشه . ما وقتی میگیم خلق منظومون اتفاق افتادن چیزی در بیرونه که به نظر من علاقه دلیل اون اتفاقه افتادنه. اینجا به جای خلق واژه بیانو بکار ببرین تا خودتون به اشتباه نیفتید.

0 ❤️

2016-01-22 06:01:09 +0330 +0330

ضمنا من استدلالهامو درباره ی اینکه چرا فانتزی عنصر معنوی نیست و علاقه عنصر معنویه قبلا نوشتم. دوست عزیز علاقه باعث انجام کاری میشه نه فانتزی لطفا روی این موضوع فکر کنید. شما فوقش میتونید در بحث فرعی من مناقشه کنید و بگید که فانتزی میتونه باعث افزایش علاقه بشه که اونوقت من از شما میپرسم باعث کاهشم میشه؟ یعنی من میتونم فانتزی کنم و تو این فانتزی پرواز کنم و به صخره بخورم و از بین برم ایا این باعث کاهش علاقه من به پروازه؟ یا میتونم فانتزی کنم تجاوز کنم بعد بگیرنم و به بدترین شکل ممکن بهم تجاوز کنن ایا خود این فانتزی(نه انتشار اون) باعث کاهش میل من به تجاوزه؟ فکر نمیکنید که این دو دنیا متفاوتن و فانتزی فقط داره علاقه منو به رویا تبدیل میکنه و به یه دنیای متفاوت میبره که خیلی از اتفاقاشم دست خودم نیست و میزان علاقه منو نه کاهش میده نه افزایش؟ این بحث من درباره خود فانتزی بود و نه بیانش . درباره بیانش هم همون پست بالا که گفتم: که فقط پیشنهاد دهندست نه چیزی بیشتر.

0 ❤️

2016-01-22 06:14:37 +0330 +0330

ضمنا این حرف شماست:"علاقه به تنهایی اصلا وجود نخواهد داشت. علاقه به چیزی یا در کاری خواهد بود ... وقتی به چیز یا فعلی باشه تصوری در ذهن شما برای اون چیز یا فعل وجود خواهد داشت." بله علاقه از چیزهای متفاوتی ناشی میشه . تصیورکلی اون چیز هم احتمالا به شکل نا اگاهانه و نامشخص در ذهن من بوجود میاد ولی بحث ما که تصور ذهنی ای که من حتی ازش اگاهی ندارم نیست بلکه بحث ما فانتزیه. موقعی میرم به دنبال فانتزی که تو اون لحظه نتونم علاقمو بالفعل کنم .لطفا اینقدر همه چیو تو مخلوط کن نریید و از شگردهای زبانی استفاده نکنید. دقیق بحث کنید.ضمنا یک تصویر ذهنی دیگه ای هم میتونه موجود باشه مثلا من فردا میخوام برم جایی و کاری اداری انجام بدم کلیات اونجا و رفتارهای ادما و و این که چی میشه در ذهنم میسازم به شکل خیلی کلی . این بله تصویر ذهنیه ولی این فرق میکنه با اینکه من رفتن به اونجا رو تخیل کنم و اتفاقات مختلف برام بیفته و تو اون تخیل در واقع واسه چند ساعت زندگی کنم. این دیگه تصویر ذهنی نیست و تخیل و فانتزی هست

0 ❤️

2016-01-22 09:30:41 +0330 +0330

در مورد جامعه عزیزم جامعه مسیر خودش رو می ره به همین خاطر هم هست که امروز در جامعه فاحشه مغز بودن یک امر زشت و نا پسند دونسته می شه . به همین خاطر هست که خیلی ها از جمله خود شما خجالت می کشید از بیان بعضی فانتزی هاتون. ولی اینکه همیشه در همین جامعه افرادی ضد جامعه و ضد منافع جامعه هم هستن تردیدی نیست و جامعه هم همیشه باهاشون برخورد کرده . پس همه جامعه یک مسیر رو نمیروند. عده ای مخرب همیشه حضور دارند که جامعه با آنان برخورد می کند . متاسفانه شما حتی ابتدای بحث رو هم تحریف کردید و بنده که کاملا در چهارچوب بحث این پست حرف زدم ، به دلیل عدم تواناییتون در مورد موضوع مورد بحث حتی کار رو به قبول نداشتن کلیت علم روانشناسی کشوندید :) البته شما نه نفر اولی هستی که توی بحث وقتی به دیوار بسته می خوره تغییر مسیره می ده و نه آخریش که من دیدم. و تاسف دیگه برای اینکه بارها مفاهیم مثل خلق و بیان رو گفتم اما به دلیل عدم تفکر در این موارد باز به دور زدن شاخه به شاخه رفتن می پردازی . عزیزم خلق یک موضوع حتی میتونه پیش از بیانش باشه . چیزی که بیان شد خلق شده هست. یک ایده و نظریه وقتی نوشته می شه در واقع مدت هاست که از خلقش گذشته ولی شما هنوز اعتقادی به خلقش هم نداری چون شما خلق رو فقط 3 بعدی در جلدی که لمس بشه می بینی. مجبورم به دلیل تحریفات و شاخه به شاخه شدنهاتون سطح بحث رو پایین بیارم چون شما فقط می گید من قبلا استدلال کردم و استدلال قبلیتم نتیجش ربطی به مقدماتش نداشت. جز بعضی از نقل هات از دوستانت من حرف منطقی دیگه ازت ندیدم. من یک سوال می پرسم جواب روشن بدید ، بعد شما هم سوال بپرسید یکی به یکی جلو بریم. آیا فانتزی که در مورد تجاوز یا آسیب فرضا یک مرد در سکس به یک زن است و منجر به بیان آن در یک نوشته و یا یک فیلم پورنو می شود از دید شما باید چه برخوردی باهاش بشه ؟ آیا می تواند یک اختلال و مشکل برای جامعه باشد یا نه ؟ (بخش منفی فانتزی رو می گم )

0 ❤️

2016-01-22 14:04:32 +0330 +0330

این جمله شماست:"می شه بدونم اگه فانتزی توی این سایت به مرحله خلق نرسیده پس چطوری به شکل مکتوب در دسترس عموم رسیده ؟ می شه بدونم انتشا یک موضوع در محیط عمومی که در فکر ما بوده اسمش مگر چیزی به جز خلق اون اثر هست ؟"اقا جان چتد نوع خلق داریم اول اتفاقی که در بیرون بیفته مثل همون تجاوز ذوم خلق یه اثر هنری یا فکری مثل داستان در این مورد دومه که بله به قول شما در پست قبلی قبل از اینکه بیان بشه خلق شده ولی مگه بحث ما خلق به معنی اول و عنصر معنوی جرم نبود؟بله نوشتن یک فانتزی هم خلق اونه (معنی دوم)ولی بحث ما این نبود که . بحث ما انجام دادن یک عمل در بیرونه مثل تجاوز یا غذا خوردن پس این دو خلق با هم متفاوتن برای همین خواستم یه عبارت دیگه به کار ببرین. ضمنا فانتزی در این سایت به مرحله خلق نرسیده بلکه فانتزی به علت علاقه به بیان فانتزی به قول شما در حال خلق شدنه اینجا چون عمل ما نوشتن فانتزیه لاجرم باید قبلش فانتزی موجود باشه که بشه نوشتش!ولی فانتزی دلیل نوشتنش نیست بلکه علاقه دلیل نوشتنشه . ... این بحث اول.دوم اینکه من از گفتن فانتزیهام هیچ خجالتی نمیکشم و دلیل اینکه گفتم نمیگم چیز دیگه های یه دلیل منطقی. سوم اینکه این صحیح نیست که خودتون به عنوان یکی از بحث کنندگان مدام نتیجه گیری میکنید اجازه بدید نتیجه گیری اینکه کی به دیوار خورده رو بقیه انجام بدن. اسم این کاری که میکند سفسطه هست و سفسطه رو کسی میکنه که در بحث کم اورده و سعی میکنه با گفتن یه سری جملات اینجوری کم اوردن خودشون کتمان کنه. .

0 ❤️

2016-01-22 14:16:21 +0330 +0330

بخش 4 استدلالمو نمیتونم چاپ کنم خصوصی فرستادم. خلاصش اینکه در جواب سوالتون هیچی چون بیان فانتزی اختیار کسیو سلب نمیکنه و اتقاقا مفیده چو فشار از ذهن کسی که این علاقه رو داره برداشته میشه ضمنا مثلا یک غیر زن پوشش با دانستن زنپوشی زنپوش نمیشه. کسی دنبال این کاری که گفتید میره که علاقش باشه .ضمنا من فکر میکنم تجاوز به نسبت قدیم خیلی کمتر شده. تاریخ اجتماعی بعضی کشورها مثل عربستانو همین ایران خودمونو بخونید ببنید چه خبر بوده

0 ❤️

2016-01-22 14:17:10 +0330 +0330

…پنج اینکه من یه بحثی دیگه ای قبلا درباره یک مسئله دیگه با یکی از کاربرا داشتم لطفا تونستید ببینید تو بخش… و خودم ایجادش کردم. جفتمون با وجود اختلاف عقیده فقط استدلال کردیم و خیلی بحث خوبی بود. بحث خودتونم با منو هم بعدا نگاه کنید. مدام در حال خورد کردن شخصیت طرف مقابلید و مدام در حال توهینید. فکر نمیکنید شما به جای نگرانی برای مردم باید اول برای خودتون نگران باشید؟ ششم اینکه تابحال با وجود همه بی احترامیا برای اینکه فکر میکردم میتونه چیز دستمو بگیره بحثو ادامه دادم ولی شما متاسفانه به قول یکی از دوستان که بهم کامنت داده انگار فقط به فکر پیروزی و اثبات حرف خودتونید اصلا دغدغه اگاهی و دانستن ندارید. حرفای منو جواب نمیدیدن اگه نتیجش ربطی به مقدمات نداشت بگید کجاش نداشت و چرا. چرا اینقدر خودتونو بزرگ فرض میکنید؟چرا اینقدر حکم صادر میکنید؟؟ “به دلیل عدم تواناییت” اخه این جمله یعنی چی؟؟ مگه ما اومدیم بجنگیم ؟؟ اومدیم بحث کنیم تا افق دیدمون بره بالا و بیشتر اگاه بشیم. فکر میکنم هر دو به اندازه کافی نظراتمونو گفتیم اینکه کی منطقی گفت و کی نگفت نتیجه گیریش کار مادو تا که تو بحثیم نیست شاید بهتره چند وقت دیگه دوباره بیایم و بحثو بخونیم اونوقت چون از بحث دور شدیم راحتتر میتونیم نظر بدیم. اگه در مطلب بعدی که نوشتید فقط استدلال کردید که بحثو ادامه میدم اما اگه کوچکترین اهانت سفسطه یا نیت خوانی و خورد کردن شخصیت مشاهده بشه به نشانه اعتراض بحثو ترک میکنم

0 ❤️

2016-01-22 14:52:43 +0330 +0330

سلامkamranalone10000. اتفاقا به نظر من شخصیت شما شخصیت کسی هست که دوست داره در سکس ارباب بشه و فحش بده ولی خودتون بی خبرید. برای اینکه ذهنتون ازاد بشه به شما پیشنهاد میکنم فبلمهای تجاوز ببینین و سکس زوری . احتمالا فشار از روتون برداشته میشه و در زندگی شادتر و راحتتر خواهید بود.

1 ❤️

2016-01-22 15:47:38 +0330 +0330

خیلی زشته این همه فرا فکنی . من یک سوال ساده پرسیدم حالا حرفای خودم رو به خودم میزنی و اینقدر از بحث دور شدی که می گی نه خیر این که یک داستان یا فیلم پورنو از فانتزی ساخته می شه ربطی به بحث نداره . اصلا این مقدمه جواب قطعی هست که الان کارت رو تموم می کنه عزیزم . نتیجه گرفتن اسمش سفسطه نیست بلکه قسمت پایانی استدلال هست ، کمتر دروغ بگید ، متاسفم چون برای منافعت بحث می کنی هر عمل زشتی انجام می دی و به دیگری نسبت می دید ، اسم این کم آوردن نیست ، این همه فرا فکنی حرف بی ربط به سوال دقیقا نماد دست و پا زدن شما هست و کم اوردن شما. خب باز به بحث بر می گردم ، شما گفتید خیلی هم خوبه این فیلم های پورنو و داستان ها تخیلی هم مفیدن ! در حالی که یکی از علل رواج خشونت جنسی به عنوان همین قسمت های خشن فیلم های پورنو شناخته شده و خیلی وقته که باهاشون مقابله می شه و ثابت هم شده که کار این نوع فامنتزی آثار منفی در دنیای ما در پی داره .

0 ❤️

2016-01-22 15:54:00 +0330 +0330

Causes of sexual violence قسمت Sex industry and rape توی همین ویکی پدیا هم نگاه کنید دقیقا از موارد و علل خشونت های جنسی شناخته شدن این دسته از فیلم های پورنو. هم بحث رو باختی و هم اخلاق بحث رو که حتی سر یک موضوع نموندی و مدام مارو به سفسطه متهم می کنی در حالی که خودت فقط به دنبال دفاع از خواسته های مضرت هستی در حالی که مخرب بودنش رو به بهای نادیده گرفتن عقل نا دیده می گیری. خوش باشی

0 ❤️

2016-01-22 15:57:00 +0330 +0330
نقل از: omidgb1364 سلامkamranalone10000. اتفاقا به نظر من شخصیت شما شخصیت کسی هست که دوست داره در سکس ارباب بشه و فحش بده ولی خودتون بی خبرید. برای اینکه ذهنتون ازاد بشه به شما پیشنهاد میکنم فبلمهای تجاوز ببینین و سکس زوری . احتمالا فشار از روتون برداشته میشه و در زندگی شادتر و راحتتر خواهید بود.

ممنون از پیشنهادت ولی من مثل شما فکر نمی کنم. در کل دنیا فراتر از یک سوراخ و یک … هست برای من. زندگی مفاهیم زیباتری هم می تونه داشته باشه که به جای آرامش با موارد پیشنهادی شما ، بشه از تصویر زیبا هم لذت برد. برده داری چند صد ساله مرده .

0 ❤️

2016-01-22 16:04:03 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 خیلی زشته این همه فرا فکنی . من یک سوال ساده پرسیدم حالا حرفای خودم رو به خودم میزنی و اینقدر از بحث دور شدی که می گی نه خیر این که یک داستان یا فیلم پورنو از فانتزی ساخته می شه ربطی به بحث نداره . اصلا این مقدمه جواب قطعی هست که الان کارت رو تموم می کنه عزیزم . نتیجه گرفتن اسمش سفسطه نیست بلکه قسمت پایانی استدلال هست ، کمتر دروغ بگید ، متاسفم چون برای منافعت بحث می کنی هر عمل زشتی انجام می دی و به دیگری نسبت می دید ، اسم این کم آوردن نیست ، این همه فرا فکنی حرف بی ربط به سوال دقیقا نماد دست و پا زدن شما هست و کم اوردن شما. خب باز به بحث بر می گردم ، شما گفتید خیلی هم خوبه این فیلم های پورنو و داستان ها تخیلی هم مفیدن ! در حالی که یکی از علل رواج خشونت جنسی به عنوان همین قسمت های خشن فیلم های پورنو شناخته شده و خیلی وقته که باهاشون مقابله می شه و ثابت هم شده که کار این نوع فامنتزی آثار منفی در دنیای ما در پی داره .

اولا من گفتم میتونه برای بعضیا مفید باشه در ثانی بحثو سازمان دهی کنیم: بحث این بود که فانتزی حتما باید قبل انجام عملی باشه یانه وعنصر معنوی جرم هست یا نه . الان بحث یه چیز دیگه شده که انچه به علت علاقه به نوشتن یا ساختن فانتزی ساخته و نوشته میشه و درواقع خودش خلق یک چیزیه در بیرون ما تاثیر داره یانه.پس این دوتا متفاوته که به نظر من ذر این مورد دوم هم بازهم تعمیم دادن نظر بعضی به همه اتفاق افتاده .مشاهده هایی که هیچ کدوم بیطرفانه نیست و یه طرفست... من فکر میکنم کسی مثل شما که حتی تو بحث هم نمیتونه احترام دیگرانو حفظ کنه از کسی که معتاد به تجاوز جنسیه برای بشریت خطرناکتره... از نظر من بحث تمومه. دبگران قضاوت میکنن...

0 ❤️

2016-01-22 16:14:44 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 خیلی زشته این همه فرا فکنی . من یک سوال ساده پرسیدم حالا حرفای خودم رو به خودم میزنی و اینقدر از بحث دور شدی که می گی نه خیر این که یک داستان یا فیلم پورنو از فانتزی ساخته می شه ربطی به بحث نداره . اصلا این مقدمه جواب قطعی هست که الان کارت رو تموم می کنه عزیزم . نتیجه گرفتن اسمش سفسطه نیست بلکه قسمت پایانی استدلال هست ، کمتر دروغ بگید ، متاسفم چون برای منافعت بحث می کنی هر عمل زشتی انجام می دی و به دیگری نسبت می دید ، اسم این کم آوردن نیست ، این همه فرا فکنی حرف بی ربط به سوال دقیقا نماد دست و پا زدن شما هست و کم اوردن شما. خب باز به بحث بر می گردم ، شما گفتید خیلی هم خوبه این فیلم های پورنو و داستان ها تخیلی هم مفیدن ! در حالی که یکی از علل رواج خشونت جنسی به عنوان همین قسمت های خشن فیلم های پورنو شناخته شده و خیلی وقته که باهاشون مقابله می شه و ثابت هم شده که کار این نوع فامنتزی آثار منفی در دنیای ما در پی داره .

بازهم تعمیم دادن نظر بعضی به همه .مشاهده هایی که هیچ کدوم بیطرفانه نیست و یه طرفست… من فکر میکنم کسی مثل شما که حتی تو بحث هم نمیتونه احترام دیگرانو حفظ کنه از کسی که معتاد به تجاوز جنسیه برای بشریت خطرناکتره… از نظر من بحث تمومه. دبگران قضاوت میکنن…

دیگران قضاوت کنند. خوشحال شدم که فقط در جوابم واژه تعمیم ر و داشتید نه حتی 1 نفر که از این پدیده مخرب دفاع کنه. البته داستان نویسان شهوانی دفاع خواهند کرد مثل شما فکر می کنند چون نمی خوان عوارض عمل مخربشون رو بپذیرن. با تشکر خوش گذشت .

0 ❤️

2016-01-22 16:50:33 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000

Causes of sexual violence قسمت Sex industry and rape توی همین ویکی پدیا هم نگاه کنید دقیقا از موارد و علل خشونت های جنسی شناخته شدن این دسته از فیلم های پورنو. هم بحث رو باختی و هم اخلاق بحث رو که حتی سر یک موضوع نموندی و مدام مارو به سفسطه متهم می کنی در حالی که خودت فقط به دنبال دفاع از خواسته های مضرت هستی در حالی که مخرب بودنش رو به بهای نادیده گرفتن عقل نا دیده می گیری. خوش باشی

مهمترین دلیل خشونت جنسی نادیده گرفته شدن درخانواده و تحقیر شدنه و حس انتقامی که به این شکل بروز میکنه فیلم خیلی تاثیر اندکی داره. قبلا هم که فیلمهای جنسی نبود این خشونتها بود. تو منبعتون نوشته. من خودم قربانی خشونت جنسیم و ده سال پیش به علت تجاوز به زور و خشنی که توسط سه نفر بهم شد اچ ای وی گرفتم . البته یکساله فهمیدم . ده سال پیش تو کاشان خبری از فیلم سکسی به این شکل نبود خبری هم از داستان سکسی متوهمانه نبود . به نظرم باید علتای اصلیو شناخت و اونارو برطرف کرد. پرداختن به علتهای رده چندم مشکلیو حل نمیکنه. بالاخره علاقه مندی به سکس زوری و خشونت بوده که خیالش پرورده شده و بعد فیلمش مگر اینکه قایل باشین همش توطئه ی استکباره و قبل از این که این فیلما ساخته بشه کسی علاقه نداشته که من اینجوری فکر نمیکنم. به قول اون دوستمون کسی که زنپوش نباشه و از اینکار بدش بیاد با اطلاع از زنپوشی و دیدن فیلمش زنپوش نمیشه .بحث هردوتون خوب بود خسته نباشین هردوتون به نظر من درست و غلط داشتید.از اینکه این بحثو دنبال کردم خوشحالم

1 ❤️

2016-04-07 08:20:10 +0430 +0430

دقیقا همینطوره به همین خاطر که فانتزی و در اصل ایده آل های جنسی افراد حالتی غیر طبیعی پیدا کرده اصلا کسی برای رابطه واقعی وجود نداره و بقول شما صرفا جهت ارضا شدن تا حد خالی شدن کامل بیضه ( کمر ) میان اینجا و این خودش اعتیادی شده.
ممنون از تاپیک خوبتون

1 ❤️

2016-11-16 16:28:55 +0330 +0330

من یکی از فانتزی هام اینجا برای بار دوم رسیدم.این بود که یه دختری که تا حالا نداده رو اینترنتی هدایتش کنم که یه چیزی وارد کونش کنه و موفق شدم !یه دختر که 3 سال از من بزرگتر بود.البته 2 سال پیش هم یه دختر یه سال از خودم کوچیک تر رو این کارو کرده بودم.
خیلی از این دختر دوّمیه خوشم اومد و حرفمم گوش میداد.
فکر نکنم توی شهوانی بجز من کسی این کار رو کرده باشه…
اسمشم پگاه بود.امیدوارم هرجایی هست موفق باشه .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «