یه چیزی که ازارم میده فانتزی پروری شهوانیه

1394/10/27

سلام خدمت شما دوستان شهوانی…من حدود 6 ساله ک تو این سایت رفت و آمد دارم…یه چیزی که برام سواله اینه که چرا این سایت میخواد تخیل افرینی کنه؟محتوای این سایت واقع بینانه نیست…سکس رو به وهم مبدل کرده و کاربراشو جلقی پرورش میده…نمیگم فانتزی بده ولی تا این حد حال به هم زنه…حس میکنم کاربرارو به سمت جنون سوق میده…من از شروع جوونی موافق سکس بودم و ازش حمایت میکنم…الان هم حس کردم نویسنده های مطالب شهوانی یه جورایی ناشیانه افتادن به جون قوه ی تخیل کاربرا…داستان های سکسی دروغ…داستان صوتی خود ساخته که نمیدونم با چ هدفی تو دروغ و وهم کم نذاشتن برای کاربرا…لطفا بدون توهین شما هم نظرتون رو بگید…ممه نون از شما

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-01-17 14:42:34 +0330 +0330
نقل از: peymankharkir3 مخصوصا داستان ها داستان ها رو که دیگه اصلا نمی شه بخونی همش دروغ و کس شر هر 100000 یکیش راست در بیاد جالب اینجاست آخر همه داستان ها زده واقعی هستند خخخخ

داستانا که کار یکی دوتا نویسنده است…همه ی شرایط برای سکس غیر عادی مهیا میشه…شوهر طرف میره ماموریت…پدر مادر طرف میرن شهرستان مجلس ختم پدر بزرگ…اخه یکی نیست بگه تو چرا مجلس ختم پدر بزرگت نمیری…و هزاران دروغ دیگه که توهین به کاربراست

2 ❤️

2016-01-17 16:32:48 +0330 +0330

اشتباه لپی بود…ممه نون ک گفتی…

0 ❤️

2016-01-17 16:54:53 +0330 +0330

Canarry

به نظرم هدف اینه که هر کس میاد باید کمرش تا قطره ی اخر خالی بشه…فانتزی پشت فانتزی…ارضا پشت ارضا…یکی از رفقام وقتی میاد تو این سایت تا خارج بشه چند بار ارضا میشه…این همه تنوع سکسی برای چیه نمیدونم…نمیدونم هدف توجه به نیاز جنسی کاربراس یا خالی نگه داشتن کمرشون…

0 ❤️

2016-01-17 17:21:50 +0330 +0330

من از مهر ماه توی این سایتم، ولی در تایید مطلب تاپیک باید بگم، وقایعی که بعنوان رابطه جنسی و سکس تعریف میشه و تاکید میشه روش بیش از حد غیر واقعی هستن، بنظر می آد، عده ای از دوستان که متاسفانه کم تعداد هم نیستن، یا کلا رابطه جنسی رو تجربه نکردن، یا اگر تجربه دارن، متاسفانه تحت شرایط تجاری سکس میکنن.
در حالت اول، خب، شخصی که تجربه حاصل از شناخت رابطه جنسی با یک پارتنرونداشته باشه، دست به دامن تخیلات میشه ، و یا دست به تفسیر و تعبیر بسیار خامی از مشاهداتش از تجارت پورنوگرافی میزنه.
در حالت دوم، ارتباط باز هم جنبه تجاری داره، و شخص مستخدم ممکنه برای جلب و نگه داشتن مشتری تن به هر کاری بده و حتی کارهای نامعقول رو هم تبلیغ کنه و انجام بده، به هر حال بحث بازاره! حالا شخص استفاده کننده، نوعی از رابطه جنسی رو تجربه میکنه، که در دنیای غیر تجاری جایی نداره(مگه اینکه یک زوج هوس کنن گاهی برای سرگرمی یا تنوع به قول شما بعضی فانتزیها رو وارد روابطشون کنن) ، در هر حال تجارت و حرفه جای رابطه لطیف و جذاب جنسی رو میگیره، و این شخص تا قیامت لذتی از رفتار نرمال نخواهد برد.
البته این حرف که بعضی ها حالت نرمال روحی و روانی ندارن، رو هم باید جدی گرفت.
به هر حال از مطلب تاپیکتون خیلی خوشم اومد، و امیدوارم دوستانی که با دید بازتری توی این سایت حضور دارن، نظر بدن و دوستان کم تجربه و بی تجربه رو راهنمایی کنن.

4 ❤️

2016-01-17 17:49:42 +0330 +0330
نقل از: زی-با من از مهر ماه توی این سایتم، ولی در تایید مطلب تاپیک باید بگم، وقایعی که بعنوان رابطه جنسی و سکس تعریف میشه و تاکید میشه روش بیش از حد غیر واقعی هستن، بنظر می آد، عده ای از دوستان که متاسفانه کم تعداد هم نیستن، یا کلا رابطه جنسی رو تجربه نکردن، یا اگر تجربه دارن، متاسفانه تحت شرایط تجاری سکس میکنن. در حالت اول، خب، شخصی که تجربه حاصل از شناخت رابطه جنسی با یک پارتنرونداشته باشه، دست به دامن تخیلات میشه ، و یا دست به تفسیر و تعبیر بسیار خامی از مشاهداتش از تجارت پورنوگرافی میزنه. در حالت دوم، ارتباط باز هم جنبه تجاری داره، و شخص مستخدم ممکنه برای جلب و نگه داشتن مشتری تن به هر کاری بده و حتی کارهای نامعقول رو هم تبلیغ کنه و انجام بده، به هر حال بحث بازاره! حالا شخص استفاده کننده، نوعی از رابطه جنسی رو تجربه میکنه، که در دنیای غیر تجاری جایی نداره(مگه اینکه یک زوج هوس کنن گاهی برای سرگرمی یا تنوع به قول شما بعضی فانتزیها رو وارد روابطشون کنن) ، در هر حال تجارت و حرفه جای رابطه لطیف و جذاب جنسی رو میگیره، و این شخص تا قیامت لذتی از رفتار نرمال نخواهد برد. البته این حرف که بعضی ها حالت نرمال روحی و روانی ندارن، رو هم باید جدی گرفت. به هر حال از مطلب تاپیکتون خیلی خوشم اومد، و امیدوارم دوستانی که با دید بازتری توی این سایت حضور دارن، نظر بدن و دوستان کم تجربه و بی تجربه رو راهنمایی کنن.

متاسفانه این فانتزی سازی یا بهتر بگم خیال پردازی به حدی قانع نمیشه و این استعداد رو در کاربرا شکل میده...ب طوری که هر فرد صاحب سبک میشه و جولان میده...اینکه سکس از دهه های گدشته تبدیل به صنعت شده شکی نیست و بازم باید بگم متاسفانه نزدیک به یک دهه مردم ایران رو هم تحت تاثیر خودش قرار داده...و خیلیا رو از سنین نوجوانی وارد این بازی خطرناک میکنه...کار به جایی رسیده برادر زاده 12 ساله ی من هم درگیرش شده...شما فکرشو بکنید یه بچه 12 ساله چطور باید با این مطالب مواجه بشه...اون بچه ک قدرت تحلیل نداره...پس هر چیزی که میخونه رو می پذیره...این توهم افزایی داره یه نسل فضایی رو پرورش میده...پسر نوجوونی رو میشناسم که پیگیر مطالب سکس با محارمه و نسبت به خواهراش نگاه جنسی داره...خب وقتی کوچک ترین واحد اجتماع ک خانواده باشه امن نباشه چطور امنیت جامعه حاصل میشه...از یه طرف رژیم آخوندی از یه طرف هم این سایتای فانتزی گرا دارن نسل جدید رو با چالش مواجه میکنن...هردوی این ها دشمن هم هستن و نسل متوهم شده هم اهرم فشار رژیم اخوندی و سایتای این چنینی هستند...تشکر از شما بابت نظرتون...

2 ❤️

2016-01-17 17:59:32 +0330 +0330
نقل از: hot_massage_tabriz دوست عزیز تخیل و فانتزی پروری یکی از مبانی و ارکان هر سایت پورنو هست ، اگه به سایتهای پورنو خارجی یه نگاه بندازی متوجه میشی دقیقا چی میگم حتی از نظر داستان ها هم اکثر موضوعات کپی برداری از سایت های خارجی هست ، هر چند اکثر داستانها با قلم های ناشیانه نوشته شده اند و فاقد جذابیت و گیرایی لازم هستن ولی بعضی دوستان هم در نسبت دادن دروغ به نویسنده خیلی اغراق میکنن ، گاها اتفاقاتی برای دیگران میفته که شاید برای ما نیفتاده باشه و این دلیل بر دروغ بودن داستان نمیشه ، حتی به نظر من دلیل افت کیفیت داستانها خود کاربران شهوانی هستند بنده خوب یادم هست که سالهای اول فعالیت این سایت یا مثلا سایت آویزون داستان های جالبی آپ میشدن ولی اینقدر بعضی دوستان زیر هر داستانی که اومد بالا نوشتن دروغ و هر چی از دهنشون درمیومد بار نویسنده کردن ، که الان کمتر شخصی جرات میکنه اینجا داستان بنویسه ، مطمئنم خیلی ها هستن که داستان های واقعی زیادی برای بازگو کردن دارن ولی میترسن ، هرچند به نظر خود من بیشتر از واقعی بودن ماجرا ماهر بودن نویسنده در به تصویر کشیدن اون هست که مهمه --- از همینجا به دوست شما که هر بار میان به این سایت چندبار ارضا میشن واقعا تبریک میگم بگو قدر احساسشو بدونه

از سبک و قلم سایتای خارجی مطلع هستم…ولی یک سایت سکسی فارسی باید مطابق فرهنگ مردمش فعالیت کنه…یک سری هستن واقعا با پیگیری مطالب فرا سکسی به جنون میرسن که این میتونه برای خودشو دیگران خطرناک باشه…اسم این حالت دگربودگی جنسیه که نباید اون رو به سکس و لذت واقعی نه کاذب منتسب بدونیم…با تشکر از شما

0 ❤️

2016-01-17 18:44:18 +0330 +0330
نقل از: hot_massage_tabriz
نقل از: behnammash123
نقل از: hot_massage_tabriz دوست عزیز تخیل و فانتزی پروری یکی از مبانی و ارکان هر سایت پورنو هست ، اگه به سایتهای پورنو خارجی یه نگاه بندازی متوجه میشی دقیقا چی میگم حتی از نظر داستان ها هم اکثر موضوعات کپی برداری از سایت های خارجی هست ، هر چند اکثر داستانها با قلم های ناشیانه نوشته شده اند و فاقد جذابیت و گیرایی لازم هستن ولی بعضی دوستان هم در نسبت دادن دروغ به نویسنده خیلی اغراق میکنن ، گاها اتفاقاتی برای دیگران میفته که شاید برای ما نیفتاده باشه و این دلیل بر دروغ بودن داستان نمیشه ، حتی به نظر من دلیل افت کیفیت داستانها خود کاربران شهوانی هستند بنده خوب یادم هست که سالهای اول فعالیت این سایت یا مثلا سایت آویزون داستان های جالبی آپ میشدن ولی اینقدر بعضی دوستان زیر هر داستانی که اومد بالا نوشتن دروغ و هر چی از دهنشون درمیومد بار نویسنده کردن ، که الان کمتر شخصی جرات میکنه اینجا داستان بنویسه ، مطمئنم خیلی ها هستن که داستان های واقعی زیادی برای بازگو کردن دارن ولی میترسن ، هرچند به نظر خود من بیشتر از واقعی بودن ماجرا ماهر بودن نویسنده در به تصویر کشیدن اون هست که مهمه --- از همینجا به دوست شما که هر بار میان به این سایت چندبار ارضا میشن واقعا تبریک میگم بگو قدر احساسشو بدونه

از سبک و قلم سایتای خارجی مطلع هستم…ولی یک سایت سکسی فارسی باید مطابق فرهنگ مردمش فعالیت کنه…یک سری هستن واقعا با پیگیری مطالب فرا سکسی به جنون میرسن که این میتونه برای خودشو دیگران خطرناک باشه…اسم این حالت دگربودگی جنسیه که نباید اون رو به سکس و لذت واقعی نه کاذب منتسب بدونیم…با تشکر از شما

دوست عزیز اگه یه نگاه کوچولو به تاریخ اروپا بندازی متوجه میشی که اونا هم قبلا اینجوری نبودن ، فرهنگ چیزی هست که بستر زمانی داره ،ما هم دقیقا داریم همون مسیری رو طی میکنیم که اونا طی کردن ، منتهی کمی کج و کوله تر و با تلفات بیشتر ، در هر صورت جلوی این موج وحشتناک تغییر اعتقادات جنسی رو نه من و نه شما نمیتونیم بگیریم ، این بهائی هست که برای گذر از سنت به مدرنیته داریم میپردازیم ، این وسط یه تعداد بالاخره قربانی خواهند شد ، البته بنده هم دقیقا با شما موافقم که بعضا خوندن داستان یا دیدن فیلم و کلیپ در یکسری افراد منجر به اقداماتی میشه که از عقل سالم بدور هست ولی خب بازم متاسفانه کاری از دست ما برنمیاد و به یک مطلب هم عنایت داشته باشین که اگر سایت شهوانی به این حد متنوع نبود به این حد هم مشتری نداشت ، چه قبول بکنیم چه نکنیم این فانتزی ها طرفدار دارن ، اینها یک سری آیدی نیستن ، انسانهای واقعی پشت این آیدیها هستن ، خود من شخصا با تعداد زیادی از این دوستان طی سالها آشنا شدم و معمولا این عزیزان تا به خواسته خودشون جامه عمل نپوشونن بیخیال نمیشن اینو برای دوستانی عرض کردم که فکر میکنن کسائی که ادعا میکنن دلشون میخواد همسر یا خواهر یا مادرشون با شخص ثالث همسبتر بشه و اینا تماشا بکنن ، فقط چند نفر به قول اینا بچه جقی مجرد هستن — شما هم زیاد فکر خودتو درگیر دغدغه های اجتماعی نکن که نهایتش فقط تشویش ذهنت خواهد بود و بس – موفق باشی

یعنی شما میگی برای رونق سایت شهوانی باید تلفات بدیم؟
درضمن بهتر بود میگفتی پست مدرن…و باید بگم روندی که جوامع غرب و شرق پیش گرفتن مطابق به اصول قواعد فکریشونه…ایتالیا پدر و برادر دختر باکره خانواده رو باز میکنن…ژاپن یکی از مراسماشون جشن تکلیف دختراس که تو ی محیطی جمعی شروع ب سکس با یکی از مردای مورد قبول خانواده میکنن…به نظر میاد شما این رو پیشرفت یا مدرنیسم تلقی میکنی و نو گرایی میدونی…چارچوب انسانیت ثابته…و ما ایرانیا تو نجابت سریم…نژاد ایرانی دشمن زیاد داره.چ رژیم آخوندی چه غیر

1 ❤️

2016-01-17 20:28:25 +0330 +0330
نقل از: samanshz روزنامه ایران تاریخ امروز27/10/94 صفحه9 مطلب زیبایی درمورد ترنس(دوجنسه های شخصیتی) نوشته حتمامطالعه کنید دوستان

ممنون دوست عزیز

0 ❤️

2016-01-18 11:09:24 +0330 +0330

چقدر جوسازی میکنید سایتهای پورنو همه جای دنیا همینه و اصولا کسانی که به این سایتها رفت و آمد میکنند مثل خود ممن ادمهای معتاد به سکس یا هستند و یا میشن . اعتیاد هم همیشه و در همه حالتش خواهان تنوع و تغییر هست و همیشه انحرافات جنسی در این قبیل افراد شایعتر هست به دلیل همون محتوای فانتزی سایتها . اگر سایتها بخوان فقط سکس واقعی رو نشون بدن همه حالشون به هم میخوره . داستان دقیقا داستان تفاوت هنرپیشه های هالیوود با افراد معمولی جامعه است . البته شکی ندارم که دیدن سایتهایی مثل شهوانی انسان رو خیال پرداز و دور از واقعیت میکنه اما اصول اعتیاد جنسی در همه جا همینطوره

0 ❤️

2016-01-18 15:18:39 +0330 +0330
نقل از: کوس هانیه متاسفانه شهوانی به ارزوی خودش که همان بیغیرت کردن وکونی شدن بعضی ها رسیده است ودارد بشکن میزند

البته من شهوانی رو اونقدر بزرگ نمیدونم که بخوام مقصر بدونمش…حالا با هر هدفی که داره فعالیت میکنه به هر حال بیشتر جنبه ی تخریبی داره تا رفاهی…درسته باید سکس ازاد باشه ولی نه تا این حد…اسم این استثمار و استعمار ذهنیات تازه شکل گرفته هاست…

1 ❤️

2016-01-18 15:24:24 +0330 +0330
نقل از: nanaz-lez چقدر جوسازی میکنید سایتهای پورنو همه جای دنیا همینه و اصولا کسانی که به این سایتها رفت و آمد میکنند مثل خود ممن ادمهای معتاد به سکس یا هستند و یا میشن . اعتیاد هم همیشه و در همه حالتش خواهان تنوع و تغییر هست و همیشه انحرافات جنسی در این قبیل افراد شایعتر هست به دلیل همون محتوای فانتزی سایتها . اگر سایتها بخوان فقط سکس واقعی رو نشون بدن همه حالشون به هم میخوره . داستان دقیقا داستان تفاوت هنرپیشه های هالیوود با افراد معمولی جامعه است . البته شکی ندارم که دیدن سایتهایی مثل شهوانی انسان رو خیال پرداز و دور از واقعیت میکنه اما اصول اعتیاد جنسی در همه جا همینطوره

اولا که موضوع چالشی نیست که شما میگی جو سازی...دوما فکر نمیکنم کسی که میاد تو این قبیل سایت ها الزاما باید شعورشو فیلتر کنه...من به عنوان یک ایرانی حق دارم نظرمو ارائه کنم در نهایت ادب...این ک شما میگی سبک همه ی سایت های پورن همینه قبول دارم...اما اینکه ما هم باید مثل فرهنگ غرب که هیچ اصالتی درش نیست ارائه محتوا کنیم رو قبول ندارم...نمیدونم شما در چه وضعیتی هستین اما حدس میزنم که اخرین امید اعتماد به جنس مخالفتون پدر یا برادر و یا در اینده پسرتون باشه...تصور کنید این هم از شما سلب بشه...به نظر شما چنین جامعه ای بعدا به سبک زندگی انسان های اولیه دچار نمیشه...خوی درندگی و شکار البته از نوع به اصطلاح مدرن توان ادامه ی حیات رو به بشر میده...به هر حال ممنون که نظر دادین..

0 ❤️

2016-01-18 23:16:51 +0330 +0330

2 ❤️

2016-01-19 00:16:12 +0330 +0330

به نظرم مشکل از اونجایی شروع می شه که خیلی از کاربرهای اینجا رابطه جنسی ندارن و فقط برای خود ارضایی به اینجا سر می زنند. یکی گفته بود این یک حقیقت هست توی هر سایت پرنو ، نه عزیزم اینجوری نیست. فانتزی بی خودی هیچ دردی رو دوا نمی کنه و خودش درد می شه . ببینید حتی یک فضای امن برای خانم ها اینجا وجود نداره که بشه روابط بین دو جنس رو اینجاد کرد. تعداد گی های اینجا خیلی از تعداد دگر جنس گراهاش بیشتر شده چون دختری حتی برای دوستی (سکس پیش کش ) وجود نداره. اینجا حتی نتونسته باعث ایجاد یک دوستی ساده بین کاربرها بشه. فقط جای خوبی هست برای تخلیه یک مشت روانی که می خوان از فانتزی سکس با زن برادرشون و یا زن شوهر دار همسایه حرف بزنند… عزیزان ما توی ایرانیم ، اینجا یک سکس عادی هم مردم ما ندارن. این همه دروغ و فانتزی های تخیلی چیه ؟ به جای دادن تخیل بهتره یک فضای آرام و امن برای روابط انسانی پیدا کنیم. بیشتر با این فانتزی های مسخره دارید سکس رو زشت و بی ارزش نشون می دید. دارید دید زشت بودن سکسی که سالهاست به ما تزریغ شده رو ادامه می دید. یکمی فکر کنید… اینجا خیلی ها وارد دهه چهارم زندگیشونم شدن هنوز باکره هستن… این همه ضربدری ضربدی که اینجا زیاد شده می شه به سوال من جواب بدن که وقتی 20 سالشون بود چنبار سکس داشتن ؟ با شرایط فعلی ایران وقتی به دادگاه خانواده میری انسان هایی نمی بینی که مدام درگیر سکس باشن … بیشتر انسان های سرد و یخ زده می بینی که حتی مشکل جنسیشونم به سردیشون بر می گرده نه گرمیشون. این سایت می تونه یک بلندگوی آزاد برای همه باشه حتی بیماران روانی ولی می تونه یک دوا هم برای نداشته های خیلی ها باشه و بهشون یک چیز حقیقی بده… نه یک مشت فانتزی که با کلی کامنت فحش و … جواب داده بشه.

3 ❤️

2016-01-19 06:20:31 +0330 +0330

من تو هییچ کدوم از این مطلبا دلیلی بر اینکه فانتزی بده نخوندم. به نظر من فانتزی خیلی هم خوبه. متاسفانه عده زیادی هستن که با تخیل مخالفن ولی تخیل یکی از تفاوتای انسان و حیوانه. تخیل زندگی در یک دنیای دیگست بدون زحمت. کسایی که میتونن تخیل کنن خیلی ادمای خوشبختتری از بقیه هستن. بقیه یه عمر زحمت میکشن تا این دنیای فانی به چیزایی که میخوان برسن ولی با فانتزی راحت بدون هیچ دردسری میشه به هر چی خواست رسید و خیلی لذت بخشه. من خودم قدرت تخیل خیلی بالایی دارم و خیلی خوشحالم. بقیه به علت عدم تخیل مدام دنبال افراد واسه سکسن ولی من هیچ نیازی به با کسی بودن ندارم. خارج از سکسم هر روزی تصمیم بگیرم به اهدافم میرسم. یه روزی رییس جمهور میشم یه روزی یه چیز دیگه یه روزی خواننده یه روزی فاحشه… به نظر من ندگی این دنیا خیلی مسخرست که عده ای تلاش میکنن تا با هزارتا کار و خستگی به یه سری چیزایی برسن که اخرشم برشون لذتبخش نیست.فانتزی وتخیل خیلی راه بهتری برای لذت بردن از زندگیه

2 ❤️

2016-01-19 06:48:44 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 به نظرم مشکل از اونجایی شروع می شه که خیلی از کاربرهای اینجا رابطه جنسی ندارن و فقط برای خود ارضایی به اینجا سر می زنند. یکی گفته بود این یک حقیقت هست توی هر سایت پرنو ، نه عزیزم اینجوری نیست. فانتزی بی خودی هیچ دردی رو دوا نمی کنه و خودش درد می شه . ببینید حتی یک فضای امن برای خانم ها اینجا وجود نداره که بشه روابط بین دو جنس رو اینجاد کرد. تعداد گی های اینجا خیلی از تعداد دگر جنس گراهاش بیشتر شده چون دختری حتی برای دوستی (سکس پیش کش ) وجود نداره. اینجا حتی نتونسته باعث ایجاد یک دوستی ساده بین کاربرها بشه. فقط جای خوبی هست برای تخلیه یک مشت روانی که می خوان از فانتزی سکس با زن برادرشون و یا زن شوهر دار همسایه حرف بزنند... عزیزان ما توی ایرانیم ، اینجا یک سکس عادی هم مردم ما ندارن. این همه دروغ و فانتزی های تخیلی چیه ؟ به جای دادن تخیل بهتره یک فضای آرام و امن برای روابط انسانی پیدا کنیم. بیشتر با این فانتزی های مسخره دارید سکس رو زشت و بی ارزش نشون می دید. دارید دید زشت بودن سکسی که سالهاست به ما تزریغ شده رو ادامه می دید. یکمی فکر کنید... اینجا خیلی ها وارد دهه چهارم زندگیشونم شدن هنوز باکره هستن... این همه ضربدری ضربدی که اینجا زیاد شده می شه به سوال من جواب بدن که وقتی 20 سالشون بود چنبار سکس داشتن ؟ با شرایط فعلی ایران وقتی به دادگاه خانواده میری انسان هایی نمی بینی که مدام درگیر سکس باشن ... بیشتر انسان های سرد و یخ زده می بینی که حتی مشکل جنسیشونم به سردیشون بر می گرده نه گرمیشون. این سایت می تونه یک بلندگوی آزاد برای همه باشه حتی بیماران روانی ولی می تونه یک دوا هم برای نداشته های خیلی ها باشه و بهشون یک چیز حقیقی بده... نه یک مشت فانتزی که با کلی کامنت فحش و .... جواب داده بشه.

حرفاتون در ظاهر درسته ولی مشکل این چیزایی که گفتین تخیلی و فانتزیه؟؟ مشکل زن 40ساله ای که هنوز باکرست اینه که تو ایران به دنیا اومده و تو یه خانواده مذهبی که یاد گرفته خودشو عرضه نکنه و منتظر خاستگاره .خواستگارم نداره چون کس نمیبیندش که بیاد خواستگاریش. انسانهای سرد و یخزده هم مشکلشون زندگی نکردن در لحظه و لذت نبردن از زندگیه. من یه اچ ای وی مثبت میشناسم که خیلی بیشتر از همه از زندگیش لذت میبره هیچ ارتباط جنسی هم نداره اما با فانتزی و تخیل از همه ما خوشبختتره. هم جنسگرایی هم که به نظر من یه مشکل نیست یه وافعیته بعضی از جنس موافقشون بیشتر لذت میبرن تا جنس مخالف.
به نظرم مشکل ما اتفاقا عدم وجود فانتزی و تخیل تو زندگیه. مردم ایران خیلیهاشون مدام دنبال واقعیتن حتی تو فیلم و سریال!! فانتزی میتونه روحو پرواز بده و حس بهتری به انسان بده به شرطی که انسان بدونه شان فانتزیه چیه و دنبال فانتزی تو زندگی دنیوی و عادی نباشه.

1 ❤️

2016-01-19 08:54:04 +0330 +0330
نقل از: nanaz-lez چقدر جوسازی میکنید سایتهای پورنو همه جای دنیا همینه و اصولا کسانی که به این سایتها رفت و آمد میکنند مثل خود ممن ادمهای معتاد به سکس یا هستند و یا میشن . اعتیاد هم همیشه و در همه حالتش خواهان تنوع و تغییر هست و همیشه انحرافات جنسی در این قبیل افراد شایعتر هست به دلیل همون محتوای فانتزی سایتها . اگر سایتها بخوان فقط سکس واقعی رو نشون بدن همه حالشون به هم میخوره . داستان دقیقا داستان تفاوت هنرپیشه های هالیوود با افراد معمولی جامعه است . البته شکی ندارم که دیدن سایتهایی مثل شهوانی انسان رو خیال پرداز و دور از واقعیت میکنه اما اصول اعتیاد جنسی در همه جا همینطوره

اولا که موضوع چالشی نیست که شما میگی جو سازی...دوما فکر نمیکنم کسی که میاد تو این قبیل سایت ها الزاما باید شعورشو فیلتر کنه...من به عنوان یک ایرانی حق دارم نظرمو ارائه کنم در نهایت ادب...این ک شما میگی سبک همه ی سایت های پورن همینه قبول دارم...اما اینکه ما هم باید مثل فرهنگ غرب که هیچ اصالتی درش نیست ارائه محتوا کنیم رو قبول ندارم...نمیدونم شما در چه وضعیتی هستین اما حدس میزنم که اخرین امید اعتماد به جنس مخالفتون پدر یا برادر و یا در اینده پسرتون باشه...تصور کنید این هم از شما سلب بشه...به نظر شما چنین جامعه ای بعدا به سبک زندگی انسان های اولیه دچار نمیشه...خوی درندگی و شکار البته از نوع به اصطلاح مدرن توان ادامه ی حیات رو به بشر میده...به هر حال ممنون که نظر دادین..

بله کاملا با شما موافقم . سکس نباید وارد حریم خانواده بشه . اما من میگم اگر پا تو این راه بذاری هیچ محدودیتی ذهن بشر نداره . پس اگر مخالف این موضوعات هستیم باید از اول وارد این سایتها نشیم . چون ما فقط میتونیم خودمون و کنترل کنیم نه دیگران رو . صد در صد نظر دادن حق شماست …

0 ❤️

2016-01-19 10:12:59 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 به نظرم مشکل از اونجایی شروع می شه که خیلی از کاربرهای اینجا رابطه جنسی ندارن و فقط برای خود ارضایی به اینجا سر می زنند. یکی گفته بود این یک حقیقت هست توی هر سایت پرنو ، نه عزیزم اینجوری نیست. فانتزی بی خودی هیچ دردی رو دوا نمی کنه و خودش درد می شه . ببینید حتی یک فضای امن برای خانم ها اینجا وجود نداره که بشه روابط بین دو جنس رو اینجاد کرد. تعداد گی های اینجا خیلی از تعداد دگر جنس گراهاش بیشتر شده چون دختری حتی برای دوستی (سکس پیش کش ) وجود نداره. اینجا حتی نتونسته باعث ایجاد یک دوستی ساده بین کاربرها بشه. فقط جای خوبی هست برای تخلیه یک مشت روانی که می خوان از فانتزی سکس با زن برادرشون و یا زن شوهر دار همسایه حرف بزنند... عزیزان ما توی ایرانیم ، اینجا یک سکس عادی هم مردم ما ندارن. این همه دروغ و فانتزی های تخیلی چیه ؟ به جای دادن تخیل بهتره یک فضای آرام و امن برای روابط انسانی پیدا کنیم. بیشتر با این فانتزی های مسخره دارید سکس رو زشت و بی ارزش نشون می دید. دارید دید زشت بودن سکسی که سالهاست به ما تزریغ شده رو ادامه می دید. یکمی فکر کنید... اینجا خیلی ها وارد دهه چهارم زندگیشونم شدن هنوز باکره هستن... این همه ضربدری ضربدی که اینجا زیاد شده می شه به سوال من جواب بدن که وقتی 20 سالشون بود چنبار سکس داشتن ؟ با شرایط فعلی ایران وقتی به دادگاه خانواده میری انسان هایی نمی بینی که مدام درگیر سکس باشن ... بیشتر انسان های سرد و یخ زده می بینی که حتی مشکل جنسیشونم به سردیشون بر می گرده نه گرمیشون. این سایت می تونه یک بلندگوی آزاد برای همه باشه حتی بیماران روانی ولی می تونه یک دوا هم برای نداشته های خیلی ها باشه و بهشون یک چیز حقیقی بده... نه یک مشت فانتزی که با کلی کامنت فحش و .... جواب داده بشه.

من معتقدم جلق از هر چیزی بدتره و سم مهلک سلامتیه…سرمنشاء جلق هم تفکرات و وهمیاتیه که داستان های متنوع این سایت درش هست…البته شهوانی اونقدر ها هم بد نیست ولی به جای اینکه فراسکسی فعالیت کنه میتونه نوجوونا و جوونا رو تو بحث سکسولوژی وارد کنه…اکثر دختر و پسرا وقتی ازدواج میکنن واقعا نمیدونن چطور باید شروع کنن…اصلا نجابت جنسی ندارن…بخاطر همین پسری که شعور جنسی نداره تو دوران اشنایی و نامزدی از عقب فاتحه ی دخترو میخونه…و دختر هم هر چند برای رضایت پسر لبخند میزنه و اهو اوه میکنه اما با اینکار پسر تخریب میشه و بعد ها که عطشه کم شد خونه پدرشو ترجیح میده…اگه شهوانی بتونه نوجوونا و جوونا رو به این سمت سوق بده بار سنگینی از رو دوششون بر میداره…ولی متاسفانه داره بر عکس عمل میکنه…این فانتزی های بی اساس داره وارد خانواده ها میشه و پدر به دختر و پسر خونه به خواهر مادرش نگاه جنسی پیدا میکنه…هر چند برای پسر میتونه اسیب های روانی رو به همراه داشته باشه ولی دختر رو به خاطر روحیات ظریفی که داره کلا تخریب میکنه…آمار خود کشی ها حاکی از همینه…امیدوارم امین سایت به تاپیک من گوشه چشمی داشته باشه…دوست عزیز ممنون بابت نظر واقع بینانه ت

1 ❤️

2016-01-19 10:20:00 +0330 +0330
نقل از: adaki1050 من تو هییچ کدوم از این مطلبا دلیلی بر اینکه فانتزی بده نخوندم. به نظر من فانتزی خیلی هم خوبه. متاسفانه عده زیادی هستن که با تخیل مخالفن ولی تخیل یکی از تفاوتای انسان و حیوانه. تخیل زندگی در یک دنیای دیگست بدون زحمت. کسایی که میتونن تخیل کنن خیلی ادمای خوشبختتری از بقیه هستن. بقیه یه عمر زحمت میکشن تا این دنیای فانی به چیزایی که میخوان برسن ولی با فانتزی راحت بدون هیچ دردسری میشه به هر چی خواست رسید و خیلی لذت بخشه. من خودم قدرت تخیل خیلی بالایی دارم و خیلی خوشحالم. بقیه به علت عدم تخیل مدام دنبال افراد واسه سکسن ولی من هیچ نیازی به با کسی بودن ندارم. خارج از سکسم هر روزی تصمیم بگیرم به اهدافم میرسم. یه روزی رییس جمهور میشم یه روزی یه چیز دیگه یه روزی خواننده یه روزی فاحشه... به نظر من ندگی این دنیا خیلی مسخرست که عده ای تلاش میکنن تا با هزارتا کار و خستگی به یه سری چیزایی برسن که اخرشم برشون لذتبخش نیست.فانتزی وتخیل خیلی راه بهتری برای لذت بردن از زندگیه

همونطور میگین، تخیل با عمل فرق داره، فانتزیسمی که توی این سایت و اکثرا توی داستانها دیده میشه، قابلیت به عمل دراومدن ندارن.
خیال پردازی تا سنین ورود به نوجوانی خیلی هم خوبه، باعث رشد روحی و فکری کودک میشه. کسی که قوه تخیل بالایی داره، توان پیدا کردن راه که نه بلکه توان راهسازی داره.
اما! یک نقطه انتقالی باید وجود داشته باشه، یعنی یکجایی فرد خلاق! نه فرد متوهم! باید توانایی بالقوه خلاقیتشو به فعلیت برسونه. اگر خدای ناکرده به هر علتی، مضایق اجتماعی و چه مشکلات فردی، این شیفت صورت نگیره، ما با معضل انواع بیمارهای روحی، سرخوردگیها، انواع گرههای حقارتی، … مواجه میشیم. و به یک نقطه ای میرسیم که دیگه از قدرت خلاقه خبری نیست بلکه با نوعی مشکل متوهم بودن درگیر شدیم.

1 ❤️

2016-01-19 10:20:12 +0330 +0330
نقل از: love.weed ازین بدتر که همه داستانا داره به سمت محارم میره

شما تصور کن الان که دسترسی به این سایت و اینترنت برای همه اسونه یه نوجوون 12 13 ساله که بیاد این سایت اوایل کار شاید فقط به دیدن عکسای سکسی و کلیپ بسنده کنه و از فانتزی ها بدش بیاد ولی به مرور زمان تنوع طلبی درش رشد میکنه و برای کنجکاوی میره و مطالبی مثل سکس با محارم رو میخونه اولش براش غیر قابل هضمه سری بعد به خودش جرات میده همزمان تصور هم بکنه همینطور پیش میره تا واقعا براش یه چیز عادی میشه و تو خونه از هر فرصتی برای دید زدن مادر و خواهر و عمع و خاله و غیره استفاده میکنه و بعد یه مدت که دیگه به سکسی غیر این مدل فکر نمیکنه و این پسر همیشه دنبال یه فرصت میگرده که وهمیاتشو پیاده کنه اگه هم نکنه فردای روز میشه پدر …ممکنه روی دخترشم همچین نگاهی داشته باشه…و متاسفانه باید بگم مثل یه ویروس تو کشورمون داره رشد میکنه…البته این رژیم اخوندی بی مغز فضا رو برای اموزش باز نذاشته که ملت برن به سمت اصول…ممنون بابت نظرت

1 ❤️

2016-01-19 10:33:05 +0330 +0330
نقل از: adaki1050 من تو هییچ کدوم از این مطلبا دلیلی بر اینکه فانتزی بده نخوندم. به نظر من فانتزی خیلی هم خوبه. متاسفانه عده زیادی هستن که با تخیل مخالفن ولی تخیل یکی از تفاوتای انسان و حیوانه. تخیل زندگی در یک دنیای دیگست بدون زحمت. کسایی که میتونن تخیل کنن خیلی ادمای خوشبختتری از بقیه هستن. بقیه یه عمر زحمت میکشن تا این دنیای فانی به چیزایی که میخوان برسن ولی با فانتزی راحت بدون هیچ دردسری میشه به هر چی خواست رسید و خیلی لذت بخشه. من خودم قدرت تخیل خیلی بالایی دارم و خیلی خوشحالم. بقیه به علت عدم تخیل مدام دنبال افراد واسه سکسن ولی من هیچ نیازی به با کسی بودن ندارم. خارج از سکسم هر روزی تصمیم بگیرم به اهدافم میرسم. یه روزی رییس جمهور میشم یه روزی یه چیز دیگه یه روزی خواننده یه روزی فاحشه... به نظر من ندگی این دنیا خیلی مسخرست که عده ای تلاش میکنن تا با هزارتا کار و خستگی به یه سری چیزایی برسن که اخرشم برشون لذتبخش نیست.فانتزی وتخیل خیلی راه بهتری برای لذت بردن از زندگیه

ببینید من اصلا اصل فانتزی یا تخیل پردازی رو رد نمیکنم ولی اینکه بیایم از هر نمودی یک فانتزی سکسی بسازیم خارج از حد معموله و باید توقع داشت دیگه فرد نتونه در شرایط و مکان ها گونان رفتار مطابق با همون شرایط رو بروز بده و یا احساس کنه…از سکس در خانه بگیر تا سکس درملاء عام و امثال هم…طرف میره پارک و چون نمای پارک رو از قبل در فانتزی سکسی خودش متصور شده بود فکرش متمرکز همین موضوع میشه و از پارک لذت واقعی رو نمیبره و هموراه تو وهمیات سیر میکنه…یا مثلا یک دانشجو و دانش اموز سر کلاس اگه از قبل فانتزی مطابق با همون محیط رو تجربه کرده باشه نمیتونه رو درس متمرکز بشه و تو تخیلاتش فرو میره…و این بازدهی رو به صفر نزدیک میکنه و فرد رو به سمت انحطاط میکشونه…و اینکه گفتی رژیم خفقان ایجاد کرده موافقم . همچنین خانواده رو هم مقصر میدونم و اینکه گفتین زندگی مسخرست باید بگم نوع نگاه تعیین میکنه که مسخرست یا نه…فرض رو نظر شما بذاریم ک مسخره باشه و ادم باید در سکس و خوردن ریختن و گشتن باشه همیشه اولا که همه نمیتونن از این سبک ثابتی که گفتین بهره مند بشن ثانیا که از هر کاری زیادش انجام بشه فرد دل زده میشه بالاخره…هر کسی باید بتونه از داشته های موجود بیشترین لذت رو ببره…

1 ❤️

2016-01-19 10:51:29 +0330 +0330
نقل از: زی-با

همونطور میگین، تخیل با عمل فرق داره، فانتزیسمی که توی این سایت و اکثرا توی داستانها دیده میشه، قابلیت به عمل دراومدن ندارن.
خیال پردازی تا سنین ورود به نوجوانی خیلی هم خوبه، باعث رشد روحی و فکری کودک میشه. کسی که قوه تخیل بالایی داره، توان پیدا کردن راه که نه بلکه توان راهسازی داره.
اما! یک نقطه انتقالی باید وجود داشته باشه، یعنی یکجایی فرد خلاق! نه فرد متوهم! باید توانایی بالقوه خلاقیتشو به فعلیت برسونه. اگر خدای ناکرده به هر علتی، مضایق اجتماعی و چه مشکلات فردی، این شیفت صورت نگیره، ما با معضل انواع بیمارهای روحی، سرخوردگیها، انواع گرههای حقارتی، … مواجه میشیم. و به یک نقطه ای میرسیم که دیگه از قدرت خلاقه خبری نیست بلکه با نوعی مشکل متوهم بودن درگیر شدیم.

برای هر عملی یک سری شرایطی لازمه وبرای سکس هم صدق میکنه…تو سکس باید قوای چندگانه همزمان درگیر باشن …شنوایی،بینایی،چشایی،لامسه و حتی بویایی همشون باید درگیر سکس باشن حالا شما تصور کن هیچکدوم اینها نباشه مغز سعی میکنی نبود اینهارو جبران کنه و زودتر از زیر این فشار در بیاد و البته یک سری موادی هم باید در درون بدن ترشح کنه که لذت و خاصیت سکس رو کامل کنه… در نبود همه ی این ها فرد با تکرر در عمل به زود انزالی و خمودگی الت و هزار مرض دیگه دچار میشه…به قول شما این تخیلات نباید به درازا بکشه و فرد باید هر چه زودتر مطابق با فرهنگ کشورش اقدام ب یک رابطه سالم بکنه تا بتونه ب استعداد های دیگه رسیدگی کنه و شکوفا بشه…که متاسفانه تو کشور ما این حاکم نیست و سطح علمی کشور سیر نزولی داره…ممه نون

0 ❤️

2016-01-19 10:55:34 +0330 +0330

ببینید من اصلا اصل فانتزی یا تخیل پردازی رو رد نمیکنم ولی اینکه بیایم از هر نمودی یک فانتزی سکسی بسازیم خارج از حد معموله و باید توقع داشت دیگه فرد نتونه در شرایط و مکان ها گونان رفتار مطابق با همون شرایط رو بروز بده و یا احساس کنه…از سکس در خانه بگیر تا سکس درملاء عام و امثال هم…طرف میره پارک و چون نمای پارک رو از قبل در فانتزی سکسی خودش متصور شده بود فکرش متمرکز همین موضوع میشه و از پارک لذت واقعی رو نمیبره و هموراه تو وهمیات سیر میکنه…یا مثلا یک دانشجو و دانش اموز سر کلاس اگه از قبل فانتزی مطابق با همون محیط رو تجربه کرده باشه نمیتونه رو درس متمرکز بشه و تو تخیلاتش فرو میره…و این بازدهی رو به صفر نزدیک میکنه و فرد رو به سمت انحطاط میکشونه…و اینکه گفتی رژیم خفقان ایجاد کرده موافقم . همچنین خانواده رو هم مقصر میدونم و اینکه گفتین زندگی مسخرست باید بگم نوع نگاه تعیین میکنه که مسخرست یا نه…فرض رو نظر شما بذاریم ک مسخره باشه و ادم باید در سکس و خوردن ریختن و گشتن باشه همیشه اولا که همه نمیتونن از این سبک ثابتی که گفتین بهره مند بشن ثانیا که از هر کاری زیادش انجام بشه فرد دل زده میشه بالاخره…هر کسی باید بتونه از داشته های موجود بیشترین لذت رو ببره…

بله همونطور که تو پست دیگه گفتم اگه فرد نتونه مرض واقعیت و فانتزی رو متوجه بشه دچار مشکل میشه و لی این که میگید یکی از معابیبی هست که ممکنه بوجود بیاد. قرار نیست هر فردی که فانتزی در پارک سکس کردنو داشته باشه از پارک لذت نبره و ذهنش درگیره این فانتزیها بشه... به نظرم مشکل اینه که شما نگاه از بالا به ادما دارین و ادمارو ابله هایی میدونید که باید همه چیزو بهشون یاد داد. انسانها خودشون تو ازمون و خطا درست و غلطو مشخص میشن نیازی هم به دلسوزی و اموزش ندارن. در بارهبخش اخر یاددشتتون انگار حرف منو درست متوجه نشدید . من میگم چون زندگی مسخرست تخیل و فانتزی میتونه از یکنواختی درش بیاره و خیلی مفیده. تخیل کردن خودش به خودی خود ارزشه و بر خلاف نظر اون خانومی که در جوابم نوشته بود اخرش باید یک نقطه انتقالی باشه به نظر من هیچ نیازی به هیچ نقطه انتقالی نیست و اگه هدف از زندگی رو لذت بردن بدونیم تخیل و فانتزی میتونه بیشترین لذتو ایجاد کنه. با تخیل و فانتزی میشه همیشه حتی در بدترین دقایق زندگی حتی تو کارتن خوابی و بیماری لذت برد و زندگی کرد. من نمیگم که این روش زندگی که من میگم درستترین روشه و روش زندگی شما که واقعیاتو در نظر میگیرید غلطه بلکه میگم جفتش یه روش زندگیه و من روش زندگی خودو بیشتر میپسندم شما ممکنه نپسندی. در کل میخوام بگم راه حل دغدغه های شما این نیست که بگیم فانتزی د این حد بده بلکه راه حل اینه که به افراد یاداوری کنیم فانتزی چی و کارش چیه و چه توقعی باید ازش داشت اونم نه با نگاهی از بالا و اموزشی.ضمنا من هیچ مطلب علمی تا حالا درباره مضر بودن خود ارضایی پیدا نکردم نه باعث خمودگی الت میشه نه چیزای دیگه این چیزا که شما میگید یه سری حرفای شبه علمیه که بدون هیچ گونه دلیل از سوی دانشمندان دین باور بیان میشه. بله بهترین روش برای سکس سکس با یک فرده ولی اگه نبود میشه از فانتزی استفاده کرد و تخیل کرد و اینطوری لذت برد. موفق باشید

1 ❤️

2016-01-19 10:57:17 +0330 +0330

سلام دوست عزیز
بنده هم با نظرات شما کاملا موافقم.متاسفانه یه سری از دوستان داستان هایی تعریف میکنن که حتی اگه بازیگر پورنو هم باشن غیر قابل باوره.مثل سکس با مادر یا خاله یا عمه وغیره واینا به نظر بنده ممکنه حاوی دو پیام باشه اول اینکه خود سایت شهوانی و یه سری از دوستان عمدا این مطالب رو پخش میکنن تا فضای خونوداه رو به لجن بکشن یا دو م اینکه یه سری از دوستان که محدودیت های شدیدی رو تجربه کردن.دوستانی که تو خونواده ای متعصب و مذهبی بزرگ شدن یا به هر دلیلی نتونستن جنس مخالف رو جذب کنن میان و این نیاز که الان تبدیل به عقده وحشتناک شده رو تو قالب داستان مطرح میکنن.خیلی از دوستان تو داستان از رابطه آنال سکس صحبت میکنن و …درصورتی تو واقعیت بسیار به ندرت پیش میاد این اتفاق بیفته و بیشتر دلیل پرداختن به موضوع آنال سکس هم میتونه دو دلیل باشه اول این که طرف باکره اس و نمیخوان تبعات زدن پرده رو نقل کنن چون تو واقعیت خطرات زیادی با توجه به فضای جامعه ایران داره و نویسنده حتی نمیخواد تو داستان دروغینش به او بپردازه دوم این که نویسنده این داستان میخواد بگه شهوت بالایی داره یا طرف اندام خیلی خوبی داره و از پازی سکس(سکس از جلو )زیاد ارضا نمیشه و…
مساله دوم مساله عکس گذاشتن زوج ها از بدن هم دیگه اس.که آرزو میکنم دروغ باشه و اگه حقیقت داشته باشه این به معنی اینه که خیلی از زوج های ایرانی از هم دیگه از لحاظ جنسی راضی نسیتن و اگه توجه کرده باشین عکسی از صورتشون نیست یعنی میخوان تو قالب زندگی مشترک آگاهانه بهم خیانت کنن و از این خیانت لذت ببرن و به زندگی مشترکشون ادامه بدن و کسی هم نفهمه واینو نمیشه هیچی اسمشو گذاشت.مردی که باید از ناموس دفاع کنه و زنی که نباید خیانت کنه تحت لوای فرهنگ بالا دارن همدیگه رو عرضه میکنن و مطمئنا اینا دیگه زوج نیستن بلکه همدیگه رو طعمه کردن تا به شهوتشون برسن که همون بحث کمبود شدید آموزش و عقده ای جنسی پیش میاد وجالب اینه که خیلی از این افراد هم تحصیلات دانشگاهی مثل ارشد و دکترا دارن. گویی زن میخواد پردش زده بشه و مرد هم میخواد متاهل بشه تا هر کاری که واقعا نمیشه روش اسم گذاشت مرتکب بشن

2 ❤️

2016-01-19 11:37:28 +0330 +0330
نقل از: kobande سلام دوست عزیز بنده هم با نظرات شما کاملا موافقم.متاسفانه یه سری از دوستان داستان هایی تعریف میکنن که حتی اگه بازیگر پورنو هم باشن غیر قابل باوره.مثل سکس با مادر یا خاله یا عمه وغیره واینا به نظر بنده ممکنه حاوی دو پیام باشه اول اینکه خود سایت شهوانی و یه سری از دوستان عمدا این مطالب رو پخش میکنن تا فضای خونوداه رو به لجن بکشن یا دو م اینکه یه سری از دوستان که محدودیت های شدیدی رو تجربه کردن.دوستانی که تو خونواده ای متعصب و مذهبی بزرگ شدن یا به هر دلیلی نتونستن جنس مخالف رو جذب کنن میان و این نیاز که الان تبدیل به عقده وحشتناک شده رو تو قالب داستان مطرح میکنن.خیلی از دوستان تو داستان از رابطه آنال سکس صحبت میکنن و .......درصورتی تو واقعیت بسیار به ندرت پیش میاد این اتفاق بیفته و بیشتر دلیل پرداختن به موضوع آنال سکس هم میتونه دو دلیل باشه اول این که طرف باکره اس و نمیخوان تبعات زدن پرده رو نقل کنن چون تو واقعیت خطرات زیادی با توجه به فضای جامعه ایران داره و نویسنده حتی نمیخواد تو داستان دروغینش به او بپردازه دوم این که نویسنده این داستان میخواد بگه شهوت بالایی داره یا طرف اندام خیلی خوبی داره و از پازی سکس(سکس از جلو )زیاد ارضا نمیشه و...... مساله دوم مساله عکس گذاشتن زوج ها از بدن هم دیگه اس.که آرزو میکنم دروغ باشه و اگه حقیقت داشته باشه این به معنی اینه که خیلی از زوج های ایرانی از هم دیگه از لحاظ جنسی راضی نسیتن و اگه توجه کرده باشین عکسی از صورتشون نیست یعنی میخوان تو قالب زندگی مشترک آگاهانه بهم خیانت کنن و از این خیانت لذت ببرن و به زندگی مشترکشون ادامه بدن و کسی هم نفهمه واینو نمیشه هیچی اسمشو گذاشت.مردی که باید از ناموس دفاع کنه و زنی که نباید خیانت کنه تحت لوای فرهنگ بالا دارن همدیگه رو عرضه میکنن و مطمئنا اینا دیگه زوج نیستن بلکه همدیگه رو طعمه کردن تا به شهوتشون برسن که همون بحث کمبود شدید آموزش و عقده ای جنسی پیش میاد وجالب اینه که خیلی از این افراد هم تحصیلات دانشگاهی مثل ارشد و دکترا دارن. گویی زن میخواد پردش زده بشه و مرد هم میخواد متاهل بشه تا هر کاری که واقعا نمیشه روش اسم گذاشت مرتکب بشن

ببخشید نظر میدم ولی به نظر من انسان میتونه ازدواج کنه و زنشو در اختیار فرد دیگه ای بزاره. ازدواج چیزی فراتر از سکسه. ازدواج به نظر من یعنی همراز داشتن. دوطرفی که ازدواج کردن میوتنن با کسای دیگم سکس داشته باشن. حتی خواهر با برادر یا پدر با فرزند. سکس سکسه و چیز خیلی پیچیده ای نیست. چیزای ارزشمندتری از سکس هستن. در کل من اینطوری فکر میکنم که ما ایرانیا ازدواج از نظرمون یعنی کسی که فقط با ما سکس داشته باشه من این حرفارو قبل ندارم. مهم اینه که اگه زنی با کس دیگه ای سکس داشت بتونه به شوهرش بگه و شوهرشم بتونه به اون بگه حتی سکسای گروهی با کسای دیگه داشته باشن. سکس فقط یه بخش کوچکی از زندگی و اگه سکس گروهی واسه افراد شیرینتره چرا انجام نشه.

1 ❤️

2016-01-19 12:11:34 +0330 +0330

جناب adaki1050 نظر شما محترم ولی فقط یک رویکرد غیر حقیقی شخصی هست . در هیچ نظام حقوقی و قانونی کشور های متمدن جهان امروز سکس با برادر و خواهر و یا سکس ضربدری دارای حق و حقوقی نیست و شکل صحیحی از رابطه جنسی عنوان نمی شه . اینکه من فلان نظر رو دارم ولی در هیچ جای دنیا اعتباری نداره فکر می کنه وقتش باشه یا شما به دنیا ثابت کنید در اشتباه هست (که تا حالا اثری در خور این حرف از شما ندیدم )و یا بهتره واقعیت جهان اطرافتون رو بپذیرید. در چند کامنت قبل تر گفته بودی که فانتزی برای پرورش روح خوبه و یه HIV مثبت گفته بودی که داره حال می کنه با فانتزی هاش(پیشنهاد من به اون فرد HIV دار اینه یکی مثل خودش پیدا کنه با HIV و تا می تونن با هم سکس کنن به جای محروم کردن خودش از سکس و فقط ارضا با فانتزی ). من فانتزی رو به دو دسته تقسیم می کنم ، فانتزی که کاملا بر عکس دیدی شما برای روان انسان مخرب هست مثل دقیقا سکس با خواهر و برادر ، مادر چون خلاف شرایط حقیقی نیاز جنسی انسان هاست و باعث می شه جامعه به جای ارتباطات گسترده تر محدود به خونه شما بشه و اگه فرزندی هم باشه رابطه شما خیلی باهاش پیچیده می شه ، دایی ؟ بابا ؟ برادر ؟ اصلا یک وضعیت غیر قابل پذیرشی با فرهنگ جوامع امروز دنیا می شه. بخش منفی دیگه از این فانتزی ها تجاوز هست ، تجاوز به دختر زیر سن قانونی ، به پسر زیر سن قانونی که به شدت داره اینجا تبلیغ می شه خب این دیدگاه محکومه که ما فردی رو به زور به سکس وادار کنیم. حتی این دیدگاه محکومه که ما فردی رو خلاف میلش در حال سکس به عملی وادار کنیم که نمی خواد مثل خیلی از داستانهایی که می گن و دختره نمی خواد از anal سکس کنه ولی یهو پسره زوری مجبورش می کنه . من اسم این رو میزارم بیماری روحی ! می تونید به روانشناس هم مراجعه کنید و اطلاعات علمی دریافت کنید به جای نشستن و نظر کیلویی دادن. فانتزی که برای ذهن خوبه تصویر زیبایی از سکس هست در یک شرایطی که به دیگران آسیب نزنه ، فرضا فردی تصور می کنه با دوست دخترش در ساحل دریا در حال معاشقه هست و یا در یک مهمانی باهاش یک رقص سکس انجام می ده و یا حتی در فلان ساحل لخت فلان کشور خارجی در حال سکس با شریک جنسیش هست . می تونید تصور کنید با فلان بازیگر و هنر پیشه در حال سکس هستید … اما چرا فانتزی اینجا، این سایت از دید من محکومه ، یکی از دلایلش رو در بالا گفتم چون داره بخش مخرب فانتزی منتشر می شه نه بخش سازندش . دلیل بعدیم این هست در کشور ما وقتی سکس عادی و معمولی برای افراد نیست این همه فانتزی برای چی هست ؟ واقعا اگه کسی می خواد کمک و از پرورش روحی برای مردم ما حرف بزنه بهتره نیاز ساده و عادی جنسیشون یک راه حل پیدا کنه. جو سایت جوری شده که اصلا خانم ها فرار می کنن از رابطه. یک مشت بچه زیر سن قانونی به مدد فتوشاپ و فانتزی مخرب اینجا حال همه رو از سکس به هم زدن . شما می گید سکس چیز مهمی نیست ولی من اعتقاد دارم سکس یک نیاز بسیار مهمه که باید برای همه وجود داشته باشه و اینقدر شرایط بسته نباشه که فرد با باسن مادرش که معمولا 30 سال اختلاف سنی داره و یک زن یائسه هست تحریک بشه . به جاش با یک فرد مناسبی رو داشته باشه و آزادی ارتباط با اون رو داشته باشه تا از زندگیش لذت ببره . نه بعد از یک سکس با خواهرش بعد تا 50 سال هر وقت چشمش بهش افتاد بین احساس گناه و عادت به سکس با اون که تحریک کننده هم می شه براش گیر بیفته .

1 ❤️

2016-01-19 12:25:33 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 جناب adaki1050 نظر شما محترم ولی فقط یک رویکرد غیر حقیقی شخصی هست . در هیچ نظام حقوقی و قانونی کشور های متمدن جهان امروز سکس با برادر و خواهر و یا سکس ضربدری دارای حق و حقوقی نیست و شکل صحیحی از رابطه جنسی عنوان نمی شه . اینکه من فلان نظر رو دارم ولی در هیچ جای دنیا اعتباری نداره فکر می کنه وقتش باشه یا شما به دنیا ثابت کنید در اشتباه هست (که تا حالا اثری در خور این حرف از شما ندیدم )و یا بهتره واقعیت جهان اطرافتون رو بپذیرید. در چند کامنت قبل تر گفته بودی که فانتزی برای پرورش روح خوبه و یه HIV مثبت گفته بودی که داره حال می کنه با فانتزی هاش(پیشنهاد من به اون فرد HIV دار اینه یکی مثل خودش پیدا کنه با HIV و تا می تونن با هم سکس کنن به جای محروم کردن خودش از سکس و فقط ارضا با فانتزی ). من فانتزی رو به دو دسته تقسیم می کنم ، فانتزی که کاملا بر عکس دیدی شما برای روان انسان مخرب هست مثل دقیقا سکس با خواهر و برادر ، مادر چون خلاف شرایط حقیقی نیاز جنسی انسان هاست و باعث می شه جامعه به جای ارتباطات گسترده تر محدود به خونه شما بشه و اگه فرزندی هم باشه رابطه شما خیلی باهاش پیچیده می شه ، دایی ؟ بابا ؟ برادر ؟ اصلا یک وضعیت غیر قابل پذیرشی با فرهنگ جوامع امروز دنیا می شه. بخش منفی دیگه از این فانتزی ها تجاوز هست ، تجاوز به دختر زیر سن قانونی ، به پسر زیر سن قانونی که به شدت داره اینجا تبلیغ می شه خب این دیدگاه محکومه که ما فردی رو به زور به سکس وادار کنیم. حتی این دیدگاه محکومه که ما فردی رو خلاف میلش در حال سکس به عملی وادار کنیم که نمی خواد مثل خیلی از داستانهایی که می گن و دختره نمی خواد از anal سکس کنه ولی یهو پسره زوری مجبورش می کنه . من اسم این رو میزارم بیماری روحی ! می تونید به روانشناس هم مراجعه کنید و اطلاعات علمی دریافت کنید به جای نشستن و نظر کیلویی دادن. فانتزی که برای ذهن خوبه تصویر زیبایی از سکس هست در یک شرایطی که به دیگران آسیب نزنه ، فرضا فردی تصور می کنه با دوست دخترش در ساحل دریا در حال معاشقه هست و یا در یک مهمانی باهاش یک رقص سکس انجام می ده و یا حتی در فلان ساحل لخت فلان کشور خارجی در حال سکس با شریک جنسیش هست . می تونید تصور کنید با فلان بازیگر و هنر پیشه در حال سکس هستید ... اما چرا فانتزی اینجا، این سایت از دید من محکومه ، یکی از دلایلش رو در بالا گفتم چون داره بخش مخرب فانتزی منتشر می شه نه بخش سازندش . دلیل بعدیم این هست در کشور ما وقتی سکس عادی و معمولی برای افراد نیست این همه فانتزی برای چی هست ؟ واقعا اگه کسی می خواد کمک و از پرورش روحی برای مردم ما حرف بزنه بهتره نیاز ساده و عادی جنسیشون یک راه حل پیدا کنه. جو سایت جوری شده که اصلا خانم ها فرار می کنن از رابطه. یک مشت بچه زیر سن قانونی به مدد فتوشاپ و فانتزی مخرب اینجا حال همه رو از سکس به هم زدن . شما می گید سکس چیز مهمی نیست ولی من اعتقاد دارم سکس یک نیاز بسیار مهمه که باید برای همه وجود داشته باشه و اینقدر شرایط بسته نباشه که فرد با باسن مادرش که معمولا 30 سال اختلاف سنی داره و یک زن یائسه هست تحریک بشه . به جاش با یک فرد مناسبی رو داشته باشه و آزادی ارتباط با اون رو داشته باشه تا از زندگیش لذت ببره . نه بعد از یک سکس با خواهرش بعد تا 50 سال هر وقت چشمش بهش افتاد بین احساس گناه و عادت به سکس با اون که تحریک کننده هم می شه براش گیر بیفته .

مشکل امثال شما اینه که هیچ دید منطقی راجع به روانشناسی ندارید و متاسفانه حرفایی که میزنید مربوط به دهه 60 میلادیه نه الان. من میگم بر طرف کردن نیاز جنسی یه راه حل نداره که شماها فکر میکنین فقط یکیه بلکه هزارتا را هحل داره یکیشم تخیل و فانتزیه. اینکه جامعه باید بزرگ بشه و گسترش پیدا کنه این حرفرو نمیفهمم همه اینا یه سری پیش فرضه . شماها فقط نظر خودتون درست میدونید و فکر میکنید خیلی از همه با شعورترید درحالیکه به نظر من برعکسه. در کل با توهینهایی که کردید دلیل برای ادمه بحث نمیبینم. ضمن اینکه بحث من عقلیه تاچند ماه پیش سازمان ملل فاحشگی رو هم شغل نمیدونست ولی الان میدونه . جوامع به تدریج رشد میکنن و دور نیست زمانی که انسانها و جوامع به این نتیجه برن که سکس با بچه و سکس ضربدری نه تنها چیز بدی نیست که چیز خیلی خوبیه… اینو به پشتوانه استدلالهای پست قبلیم میگم ولی متاسفانه یه عده مثل مادربزرگ نود ساله من که هیچ سوادی نداره با تعصب کور نظر میدن… تاریخ قضاوت میکنه

1 ❤️

2016-01-19 12:40:31 +0330 +0330

عزیزم شما مشکل خوندن دارید به کسی مربوط نیست ولی من توهینی نکردم بلکه این شما هستی که جو گرفتت داری توهین می کنی . دهه 60 میلادی چیه ، سال 2015 یک کشور متمدن نام ببر که ضربدری و سکس با خواهر و مادر درش قانونی هست ؟ یک روانشناس شناخته شده در جهان نام ببر که از علم روانشناسی شما دفاع کنه ، شمایی که مارو خارج از این علم می دونی ؟ عزیزم مشکل امثال شما اینه هر چیزی رو به دلیل تخریب روح و روانت جای خالیش رو نتونستی پر کنی داری به عنوان نظر علمی جا می زنید… در هیچ جامعه مدرنی فانتزی تجاوز و یا سکس با بچه زیر سن قانونی درست و خوب نیست ، این کار فقط مال یک بیمار روانی هست که هر چه زودتر باید از جامعه جدا بشه تا به حالت عادی برگرده. تجاوز جنسی در هیچ دیدگاه علمی پذیرفته شده نیست . شما می گید هست ، خیلی هم خوبه ، علمیه ، روانشناسانه هست ماها که می گیم بده مال فلان قرن هستیم ، خب یک منبع معرفی کن که تجاوز به یک انسان و یا سکس با بچه زیر سن قانونی رو مجاز کنه ؟ منتظر منبعت هستیم آقایی که حتی یک خط نمی خونی و فقط می خوای بگی زندگی بر اساس یک توهم مخرب چیز خوبی هست !

0 ❤️

2016-01-19 13:12:04 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 عزیزم شما مشکل خوندن دارید به کسی مربوط نیست ولی من توهینی نکردم بلکه این شما هستی که جو گرفتت داری توهین می کنی . دهه 60 میلادی چیه ، سال 2015 یک کشور متمدن نام ببر که ضربدری و سکس با خواهر و مادر درش قانونی هست ؟ یک روانشناس شناخته شده در جهان نام ببر که از علم روانشناسی شما دفاع کنه ، شمایی که مارو خارج از این علم می دونی ؟ عزیزم مشکل امثال شما اینه هر چیزی رو به دلیل تخریب روح و روانت جای خالیش رو نتونستی پر کنی داری به عنوان نظر علمی جا می زنید... در هیچ جامعه مدرنی فانتزی تجاوز و یا سکس با بچه زیر سن قانونی درست و خوب نیست ، این کار فقط مال یک بیمار روانی هست که هر چه زودتر باید از جامعه جدا بشه تا به حالت عادی برگرده. تجاوز جنسی در هیچ دیدگاه علمی پذیرفته شده نیست . شما می گید هست ، خیلی هم خوبه ، علمیه ، روانشناسانه هست ماها که می گیم بده مال فلان قرن هستیم ، خب یک منبع معرفی کن که تجاوز به یک انسان و یا سکس با بچه زیر سن قانونی رو مجاز کنه ؟ منتظر منبعت هستیم آقایی که حتی یک خط نمی خونی و فقط می خوای بگی زندگی بر اساس یک توهم مخرب چیز خوبی هست !

دوست جان من صحبت تجاوز کردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من گفتم در اینده میفهمن سکس خواهر و برادری یا پدر و پسری بد نیست. البته قطعا منظورم در صورت خواست دو طرفه نه تجاوز.
ادمای خیلی بیشعور دیدم که خیلی کتاب میخونن اما اندازه یه گاو هم شعور ندارن نمونش تو یه شهر کتاب تو شرق تهرانه… متاسفانه شعور ذاتیه . امیدوارم شما جز اون دسته افراد نباشی.
اینده ثابت میکنه کدومامون درست میگفتیم . موفق باشید.

1 ❤️

2016-01-19 13:45:51 +0330 +0330

چرا من هر پستی می دم می گه غیر مجاز است ؟ چندباره یک جواب ساده دارم میدم مدام می گه غیر مجاز است !

0 ❤️

2016-01-19 13:50:20 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 چرا من هر پستی می دم می گه غیر مجاز است ؟ چندباره یک جواب ساده دارم میدم مدام می گه غیر مجاز است !

یه سری لغتای خاص و یه سری اسامیو فیلتر میکنه

0 ❤️

2016-01-19 13:52:36 +0330 +0330

در مورد بی شعور و با شعوری که جالبه حتی کنترل زبانت رو هم از دست دادی جناب شعور ذاتی ! ولی در کل بدون عزیزم علمای روانشناسی و سکسولوژی بهتره در مورد این مسائل نظر بدن که نظر اونا خیلی از این اشکال فانتزی رو رد کرده . در مورد تایید فانتزی تجاوز هم باید بگم وقتی چندبار دارم تجاوز رو مثال میزنم ولی به دلیل عدم خوندنتون و حوصله ای که نداری ، به خطر چهارم نرسیده کنترلت صفر شده ، داری کلیت فانتزی رو مطلقا تایید می کنی در حالی که بخشیش فانتزی تجاوز هست . کلمه ای که زیر مجموعه ای خاصی ازش مشکل داشت رو شما مطلق می پذیری پس زیر مجموعش رو هم شامل می شه . اگه قبولش نداری عزیزم تخصیصش بده . بگو من اینو قبول دارم اونو ندارم ، ولی شما که مطلق حرف می زنی پس داری تجاوز رو تایید می کنی. اعتراض ما هم به اینجا به خاطر همین اشکال غلط فانتزیش هست. و الا من نوعی فیلم فانتزی هم نگاه می کنم. داستان کوتاه هم توی زندگیم نوشتم… در مورد شعور ذاتی این حرفام مفاهیم علمی از شعور ذاتی نیستن عزیزم ، از حقیق دنیا اطراف هستن. شعور یک امر نسبی هست که از دید شما خیلی ها ندارن و از دید همون دیگران شمام نداری.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «