یه چیزی که ازارم میده فانتزی پروری شهوانیه

1394/10/27

سلام خدمت شما دوستان شهوانی…من حدود 6 ساله ک تو این سایت رفت و آمد دارم…یه چیزی که برام سواله اینه که چرا این سایت میخواد تخیل افرینی کنه؟محتوای این سایت واقع بینانه نیست…سکس رو به وهم مبدل کرده و کاربراشو جلقی پرورش میده…نمیگم فانتزی بده ولی تا این حد حال به هم زنه…حس میکنم کاربرارو به سمت جنون سوق میده…من از شروع جوونی موافق سکس بودم و ازش حمایت میکنم…الان هم حس کردم نویسنده های مطالب شهوانی یه جورایی ناشیانه افتادن به جون قوه ی تخیل کاربرا…داستان های سکسی دروغ…داستان صوتی خود ساخته که نمیدونم با چ هدفی تو دروغ و وهم کم نذاشتن برای کاربرا…لطفا بدون توهین شما هم نظرتون رو بگید…ممه نون از شما

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-01-19 13:52:36 +0330 +0330

در مورد بی شعور و با شعوری که جالبه حتی کنترل زبانت رو هم از دست دادی جناب شعور ذاتی ! ولی در کل بدون عزیزم علمای روانشناسی و سکسولوژی بهتره در مورد این مسائل نظر بدن که نظر اونا خیلی از این اشکال فانتزی رو رد کرده . در مورد تایید فانتزی تجاوز هم باید بگم وقتی چندبار دارم تجاوز رو مثال میزنم ولی به دلیل عدم خوندنتون و حوصله ای که نداری ، به خطر چهارم نرسیده کنترلت صفر شده ، داری کلیت فانتزی رو مطلقا تایید می کنی در حالی که بخشیش فانتزی تجاوز هست . کلمه ای که زیر مجموعه ای خاصی ازش مشکل داشت رو شما مطلق می پذیری پس زیر مجموعش رو هم شامل می شه . اگه قبولش نداری عزیزم تخصیصش بده . بگو من اینو قبول دارم اونو ندارم ، ولی شما که مطلق حرف می زنی پس داری تجاوز رو تایید می کنی. اعتراض ما هم به اینجا به خاطر همین اشکال غلط فانتزیش هست. و الا من نوعی فیلم فانتزی هم نگاه می کنم. داستان کوتاه هم توی زندگیم نوشتم… در مورد شعور ذاتی این حرفام مفاهیم علمی از شعور ذاتی نیستن عزیزم ، از حقیق دنیا اطراف هستن. شعور یک امر نسبی هست که از دید شما خیلی ها ندارن و از دید همون دیگران شمام نداری.

0 ❤️

2016-01-19 14:21:08 +0330 +0330

منم به مشکل شما گرفتار شدم .و مطلبم چاپ نمیشه خصوصی فرستادم براتون. خلاصش این بود که من تجاوز تو وافعیتو قبول ندارم نه تو فانتزی. اینا دو تا دنیان ضمنا به شهرکتابیه توهیم کردم ولی به شما نه. شما عبارت کیلویی نظر دادنو توهین نمیدونی ولی یه ارزو رو توهین میدونی. درباره تخصص هم گفتم ایرانیاشونو که برن بوق بزنن خارجیاشون هم نظرات متفاوته ضمنا بحث من فلسفیه فلسقه هم مافوق علمه. تو فلسفه هم تخصصشو دارم .حرفای اخرتونو هم قبول دارم

0 ❤️

2016-01-19 14:33:14 +0330 +0330
نقل از: adaki1050

منم به مشکل شما گرفتار شدم .و مطلبم چاپ نمیشه خصوصی فرستادم براتون. خلاصش این بود که من تجاوز تو وافعیتو قبول ندارم نه تو فانتزی. اینا دو تا دنیان ضمنا به شهرکتابیه توهیم کردم ولی به شما نه. شما عبارت کیلویی نظر دادنو توهین نمیدونی ولی یه ارزو رو توهین میدونی. درباره تخصص هم گفتم ایرانیاشونو که برن بوق بزنن خارجیاشون هم نظرات متفاوته ضمنا بحث من فلسفیه فلسقه هم مافوق علمه. تو فلسفه هم تخصصشو دارم .حرفای اخرتونو هم قبول دارم

اینکه شما یک علم رو مافوق می دونید خودش نشون دهنده اینه هیچ علمی پشت این حرف نیست چون چیزی به نام علم ما فوق ما نداریم. موضوعات علمی به این راحتی قابل مافوق زیر فوق گذاشتن نیستن. در مورد دانشمندان خارجی نظر ها متفاوته جواب نیست عزیزم . مازوخیسم بیماری روانی هست ، فانتزیش یعنی آسیب به فکرت ، تجاوز جرم و پدیده ای غیر انسانی هست که علم روانشناسی ، جرم شناس اون رو محکوم کرده . فلسفه که شما دوست داری محکومش نکرده مشکل از فلسفه شماست نه از علم مورد تایید بیش از 200 کشور جهان که هم فیلسوف دارن و هم آدم های با سوادتر از من و شما. لطفا به فلسفه آسیب نزنید که فلسفه به شما نمی گه فکر کردن به تجاوز به حقوق دیگران کار خیلی خوبی هست ، لطفا بهش بپردازید ، یا خودن مفوع بع وسیله یک برده خیلی کار مثبتیه . برید یکمی فلسفه کانت هم بخونید آقای فیلسوف .

0 ❤️

2016-01-19 14:56:41 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000

اینکه شما یک علم رو مافوق می دونید خودش نشون دهنده اینه هیچ علمی پشت این حرف نیست چون چیزی به نام علم ما فوق ما نداریم. موضوعات علمی به این راحتی قابل مافوق زیر فوق گذاشتن نیستن. در مورد دانشمندان خارجی نظر ها متفاوته جواب نیست عزیزم . مازوخیسم بیماری روانی هست ، فانتزیش یعنی آسیب به فکرت ، تجاوز جرم و پدیده ای غیر انسانی هست که علم روانشناسی ، جرم شناس اون رو محکوم کرده . فلسفه که شما دوست داری محکومش نکرده مشکل از فلسفه شماست نه از علم مورد تایید بیش از 200 کشور جهان که هم فیلسوف دارن و هم آدم های با سوادتر از من و شما. لطفا به فلسفه آسیب نزنید که فلسفه به شما نمی گه فکر کردن به تجاوز به حقوق دیگران کار خیلی خوبی هست ، لطفا بهش بپردازید ، یا خودن مفوع بع وسیله یک برده خیلی کار مثبتیه . برید یکمی فلسفه کانت هم بخونید آقای فیلسوف .

عزیزم فلسفه مافوق هر علمیه چون پیش فرض هر علمیه . حوصله بحث کردن در باره فلسفه رو ندارم ولی انگار شما نظرات فلسفیت تو کانت مونده. بعد کانت هم یه نگاهی بنداز. کانت امروزه به نظر من هیچ ارزش فلسفی نداره. ضمناشما قبول ندارید نظرات روانشناسای خارجی متفاوتن و یه عده اساسا این چیزارو بد نمیدونن؟؟ متاسفانه حرفای اخرتونو قبول ندارم. من کلا روانشناسی رو هم قبول ندارم چون حد خودشو نمیشناسه و به تدریج وارد موضوعهایی شده که ربطی بهش نداره. به نظر من شک داشتن درباره شعور دیگران توهین نیست.کلا شک داشتن توهین نیست. اگه میگفتم بی شعوری بله توهین بود ولی شک داشتن بیان یک شکه نه توهین نظر کیلویی دادن ولی یه توهینه چون دارید به طرف مقابل میگید بدون اگاهی نظر داده در حالیکه اینطور نیست. این نظر کیلویی دادن یه جور سفسطه هست وگرنه واقعا نیازی بود این جمله رو به کار ببرید؟؟؟؟؟متاسفانه تو بعضی ایرانیا روانشناسی اونم نه نظرات همه روانشناسا بلکه بعضیاشون تبدیل به وحی شده اقای عزیز ذوانشناسی فقط درباره واقعیت زندگی از نظر خودش بهتر صبحت میکنه. فقط میتونه بگه مازوخیست بودن مشکل اجتماعی یا فردی ایجاد میکنه و به این دلیل بده ولی نمیتونه بگه مازوخیست بودن ذاتن بده. متاسفانه مفاهیم و مقوله ها دچار وارونگی شدن. افسردگی از نظر فلسفه یک تفاوته همانطور مازوخیست بودن یا هر چی دیگه ای که روانشناس بیماری میدونه. اینا تفاوتن. اما روانشناسی وقتی مساله ای و بررسی میکنه از منظر جامعه بررسی میکنه و یه سری پیش فرض داره . اون پیش فرضها تو فلسفه وجو دنداره. پس روانشناسی وقتی چیزیو بیماری میدونه در واقع بیماری ذاتی نیست بلکه مبتنی بر کلی پیش فرضه که اساسش زندگی بهتر فردی و اجتماعی از نظر خودشه. . .

1 ❤️

2016-01-19 15:10:30 +0330 +0330

عزیزم فلسفه مافوق هر علمیه چون پیش فرض هر علمیه . حوصله بحث کردن در باره فلسفه رو ندارم ولی انگار شما نظرات فلسفیت تو کانت مونده. بعد کانت هم یه نگاهی بنداز. کانت امروزه به نظر من هیچ ارزش فلسفی نداره. ضمناشما قبول ندارید نظرات روانشناسای خارجی متفاوتن و یه عده اساسا این چیزارو بد نمیدونن؟؟ متاسفانه حرفای اخرتونو قبول ندارم. من کلا روانشناسی رو هم قبول ندارم چون حد خودشو نمیشناسه و به تدریج وارد موضوعهایی شده که ربطی بهش نداره. به نظر من شک داشتن درباره شعور دیگران توهین نیست.کلا شک داشتن توهین نیست. اگه میگفتم بی شعوری بله توهین بود ولی شک داشتن بیان یک شکه نه توهین نظر کیلویی دادن ولی یه توهینه چون دارید به طرف مقابل میگید بدون اگاهی نظر داده در حالیکه اینطور نیست. این نظر کیلویی دادن یه جور سفسطه هست وگرنه واقعا نیازی بود این جمله رو به کار ببرید؟؟؟؟؟متاسفانه تو بعضی ایرانیا روانشناسی اونم نه نظرات همه روانشناسا بلکه بعضیاشون تبدیل به وحی شده اقای عزیز ذوانشناسی فقط درباره واقعیت زندگی از نظر خودش بهتر صبحت میکنه. فقط میتونه بگه مازوخیست بودن مشکل اجتماعی یا فردی ایجاد میکنه و به این دلیل بده ولی نمیتونه بگه مازوخیست بودن ذاتن بده. متاسفانه مفاهیم و مقوله ها دچار وارونگی شدن. افسردگی از نظر فلسفه یک تفاوته همانطور مازوخیست بودن یا هر چی دیگه ای که روانشناس بیماری میدونه. اینا تفاوتن. اما روانشناسی وقتی مساله ای و بررسی میکنه از منظر جامعه بررسی میکنه و یه سری پیش فرض داره . اون پیش فرضها تو فلسفه وجو دنداره. پس روانشناسی وقتی چیزیو بیماری میدونه در واقع بیماری ذاتی نیست بلکه مبتنی بر کلی پیش فرضه که اساسش زندگی بهتر فردی و اجتماعی از نظر خودشه. . .

کانت که هیچ … روانشناسی هم هیچ … قانونین بیش از 50 کشور پیشرفته دنیا هم هیچ … فلسفه که شما ازش حرف می زنید و حتی یک استاد فلسفه ازش معرفی نمی کنید صحیح است حتما … عزیزم علم فیزیک به هیچ پیش فرص فلسفی نیاز نداره ، علم پزشکی هم نداره … علم منطق هم نداره ، علم ریاضی هم نداره … چطوری فلسفه رو مافوق می دونی ؟ خب باز به اول خط بر می گردیم ، از دید شما همه غلط می گن حتی کانت ، همه عقب مونده فکر می کنن الا شما ، اگه فرد دیگه ای هم به جز شما هست که مثل شما فکر می کنه معرفی کنید تا بشناسیم اگه هم نیست کمتر مارو به دوران پیش از تاریخ ببرید و خودتون رو مرکز جهان برای ما تعریف کنید عزیزم… عاقلانه حرف بزنیم … به من همه چیز دنیا هستم علم من مافوقه توی حرف کسی چیزی نشده هم وطن گرامی از خواب بیدار شو.

0 ❤️

2016-01-19 15:20:29 +0330 +0330

عزیز من مهم تو دنیای امروز استدلالهاست. دلایله نه افراد. من واستون مثال زدم که چطور یه قانون تو سازمان ملل عوض شده در حالیکه یه کشور مثلا مترقی از نظر شما مثل سوئد قبول نمیکنه. من دارم بحث فلسقی میکنم و میگم چون سکس یک نیازه طبیعیه و میشه به طرق مختلف انجامش داد پس هر سکسی که لازمش قبول دو طرف باشه قابل قبوله . حتی به نظر من خیلی چیزای دیگم قابل قبوله مثلا کشتن با اجازه افراد هم قابل قبوله. این فلسفی بحثه. قانون برای برقراری نظمه چیزی میتونه قانونی نباشه ولی دلیلی نداره بد باشه(لطفا دقت کنید) ضمنا دوست عزیز همه علومی که مثال زدید فلسفه دارن. کتاب فلسفه ریاضی یا فیزیک به گوشتون نخورده؟ روانشناسی هم حدو مرزش مشخصه که به مرور زمانو البته بیشتر تو ایران یه عده فکر میکنن وقتی میگیم فرد مازوخیست بیماره یا افسردگی بیماریه یعنی ذاتن بیمارین در حالیکه اینطور نیست. روانشناسی در چارچوب فلسفه روانشناسی قابل قبوله و متاسفانه چون روانشناسای ما با فلسفه این علم اشنا نیستن حرفای عجیب و غریب میزنن.. ضمنا من روانشناسیو قبول ندارم چون از حدش خارج شده وگرنه قطعا یه روانشناسی در چارچوب فلسفه روانشناسیو قبول دارم.ضمنا اگه اهل فلسفه بودید حتما فیلسوفان بزرگیو میشناختید که مثل من فکر میکنند ولی انگار نیستیدبهترین نمونش فوکو هست که اتفاقا خیلی کتاباش تو ایران چاپ شده. توصیه میکنم بخونید

2 ❤️

2016-01-19 15:45:29 +0330 +0330

عزیز من مهم تو دنیای امروز استدلالهاست. دلایله نه افراد. من واستون مثال زدم که چطور یه قانون تو سازمان ملل عوض شده در حالیکه یه کشور مثلا مترقی از نظر شما مثل سوئد قبول نمیکنه. من دارم بحث فلسقی میکنم و میگم چون سکس یک نیازه طبیعیه و میشه به طرق مختلف انجامش داد پس هر سکسی که لازمش قبول دو طرف باشه قابل قبوله . حتی به نظر من خیلی چیزای دیگم قابل قبوله مثلا کشتن با اجازه افراد هم قابل قبوله. این فلسفی بحثه. قانون برای برقراری نظمه چیزی میتونه قانونی نباشه ولی دلیلی نداره بد باشه(لطفا دقت کنید) ضمنا دوست عزیز همه علومی که مثال زدید فلسفه دارن. کتاب فلسفه ریاضی یا فیزیک به گوشتون نخورده؟ روانشناسی هم حدو مرزش مشخصه که به مرور زمانو البته بیشتر تو ایران یه عده فکر میکنن وقتی میگیم فرد مازوخیست بیماره یا افسردگی بیماریه یعنی ذاتن بیمارین در حالیکه اینطور نیست. روانشناسی در چارچوب فلسفه روانشناسی قابل قبوله و متاسفانه چون روانشناسای ما با فلسفه این علم اشنا نیستن حرفای عجیب و غریب میزنن.. ضمنا من روانشناسیو قبول ندارم چون از حدش خارج شده وگرنه قطعا یه روانشناسی در چارچوب فلسفه روانشناسیو قبول دارم.ضمنا اگه اهل فلسفه بودید حتما فیلسوفان بزرگیو میشناختید که مثل من فکر میکنند ولی انگار نیستیدبهترین نمونش فوکو هست که اتفاقا خیلی کتاباش تو ایران چاپ شده. توصیه میکنم بخونید

شما معنی واژه استدلال رو هم عزیزم داری مصادره به مطلوب می کنی . از مثالت می گی ، بنده برات قانون 50 کشور جهان که هر ماده اون هزاران استدلال پشتش هست رو بهت معرفی کردم . شما یک رشته دانشگاهی با چند ده گرای رو بل کل می گی قبول نداری. این استدلال ؟ عزیزم از کی تا حالا من ایون قبول ندارم و اون بده ، این توی تفکر من بد هست شده استدلال ؟ شما اصلا فلسفه نخوندید عزیزم . کجای فلسفه علم مافوق بوده وقتی خود فلسفه نشات گرفته از منطق هست ؟ شما حتی علوم طبیعی رو هم زیر مجموعه فلسفه می دونید انگار که یک فردی یک کتاب خونده و تصور می کنه علم جهان در اون یک کتابه ولی این نهایت بستن چشماتون روی حقیقت استدلال هزاران کتاب و نوشته علمی در رد حرفاتون هست. می گید مهم فرد نیست ولی من می گم مهم اینه این ادعای شما اثباتی هم نداره ؟ خب علم روانشانسی به شما ثابت می کنه نتیجه یک مازوخیسم چی می شه ، بهتون یک نمونه می ده ، برسیش می کنه ، روانش رو برسی می کنه ، آمار اجتماعیش رو جلوتون میزاره ، فردی این کار رو کرد میاد نظر میده ، حالا شما هم در کنج خونتون نظر میدید ، در عالم علم ، به نظر شما می گن نظر شخصی یک فرد عادی ، به نظر اون فرد می گن دکترین. البته من قرارن نیست به شما مدعی فلسفه آموزش معنی و مفهوم دکترین بدم . متاسفانه ما در کشور هستیم که ملتمون عقل محور بار نیومدن که وقتی می خوان نظر بدن و به قول خودشون استدلال کنن به پدیده های علمی و حقیقی در جامعه هم نگاه کنن. مثلا مازوخیسمی که باعث آسیب فردی می شه و گاه حتی باعش مرگ هم می شه و چیزی جز خشونت نیست با استدلال شما که البته هیچ ریشه ای به نام استدلال نداره و اصلا اساس علمی نداره و فقط یک ادعای بر هیچ پایه و اساسی هست ، چیز بدی هم نیست ولی فانتزی اون خیلی می تونه باعث پرورش روح بشه… مثلا با استدلال شما می شه خوردن مدفوع رو کار مثبتی جلوه داد … ولی کیی نیست بگه اون همه باکتری که باعث مسمومیت شما می شه می تونه باعث مرگت هم بشه. کسی نیست این رو بگه و شما فکر می کنید دارید استدلال می کنید عزیزم… جایی بری عقل میان کلامتون بزارید .

2 ❤️

2016-01-19 16:18:25 +0330 +0330

شما معنی واژه استدلال رو هم عزیزم داری مصادره به مطلوب می کنی . از مثالت می گی ، بنده برات قانون 50 کشور جهان که هر ماده اون هزاران استدلال پشتش هست رو بهت معرفی کردم . شما یک رشته دانشگاهی با چند ده گرای رو بل کل می گی قبول نداری. این استدلال ؟ عزیزم از کی تا حالا من ایون قبول ندارم و اون بده ، این توی تفکر من بد هست شده استدلال ؟ شما اصلا فلسفه نخوندید عزیزم . کجای فلسفه علم مافوق بوده وقتی خود فلسفه نشات گرفته از منطق هست ؟ شما حتی علوم طبیعی رو هم زیر مجموعه فلسفه می دونید انگار که یک فردی یک کتاب خونده و تصور می کنه علم جهان در اون یک کتابه ولی این نهایت بستن چشماتون روی حقیقت استدلال هزاران کتاب و نوشته علمی در رد حرفاتون هست. می گید مهم فرد نیست ولی من می گم مهم اینه این ادعای شما اثباتی هم نداره ؟ خب علم روانشانسی به شما ثابت می کنه نتیجه یک مازوخیسم چی می شه ، بهتون یک نمونه می ده ، برسیش می کنه ، روانش رو برسی می کنه ، آمار اجتماعیش رو جلوتون میزاره ، فردی این کار رو کرد میاد نظر میده ، حالا شما هم در کنج خونتون نظر میدید ، در عالم علم ، به نظر شما می گن نظر شخصی یک فرد عادی ، به نظر اون فرد می گن دکترین. البته من قرارن نیست به شما مدعی فلسفه آموزش معنی و مفهوم دکترین بدم . متاسفانه ما در کشور هستیم که ملتمون عقل محور بار نیومدن که وقتی می خوان نظر بدن و به قول خودشون استدلال کنن به پدیده های علمی و حقیقی در جامعه هم نگاه کنن. مثلا مازوخیسمی که باعث آسیب فردی می شه و گاه حتی باعش مرگ هم می شه و چیزی جز خشونت نیست با استدلال شما که البته هیچ ریشه ای به نام استدلال نداره و اصلا اساس علمی نداره و فقط یک ادعای بر هیچ پایه و اساسی هست ، چیز بدی هم نیست ولی فانتزی اون خیلی می تونه باعث پرورش روح بشه… مثلا با استدلال شما می شه خوردن مدفوع رو کار مثبتی جلوه داد … ولی کیی نیست بگه اون همه باکتری که باعث مسمومیت شما می شه می تونه باعث مرگت هم بشه. کسی نیست این رو بگه و شما فکر می کنید دارید استدلال می کنید عزیزم… جایی بری عقل میان کلامتون بزارید .

اقا جان منطق زیر مجموعه فلسفست. شما دارید منو یاد کسی میندازید که کلی پیشش بودم ولی نفهمید من فوق لیسانس فلسفه و ولیسانس روانشناسی دارم و سر کاره… خوش باشید با نظراتتون اگه دقت میکردید من تفاوت قانون با چیزای دیگه رو بهتون گفتم. بله روانشاسی میاد این کارارو میکنه ولی تو همه اینا پیشفرضش اینه که مثلا اسیب رسوندن به خود بده در حالیکه این از نظر فلسفی درست نیست و ممکنه اسیب رساندن به خود ذاتا بد نباشه … خوردن مدفوع باعث این چیزایی که گفتین میشه ولی این چیزا بدبودنشو ثابت نمیکنه. بدبودن ذاتیشو. یا کسی نمیتونه ثابت کنه افسردگی ذاتا بده ممکنه باعث خیلی چیزهای به ظاهر مضر بشه ولی این مضر بودن پیشفرض ماست. مثلا من میتونم بر اساس پیشقرض بگم افسرده بودن تو دنیای امروز مطابق واقعیته و درستتره و افسرده نبودن با اینکه دنیای بهتر فردی ایجاد میکنه ولی مشکل مطابق با واقع بودن داره. میبینید چطور پیشفرضها در فهمیدن مسایل موثرن. درباره خوردن مدفوع هم همینه. شما فقط میتونید بگید خوردن مدفوع باعث بیماری میشه ولی نمیتونید بگید ذاتا بده . امیدوارم حرفمو فهمیده باشید. فکر میکنم بادکنک ذهنامون خیلی تفاوت داره و شما حرفای متوجه نمیشید. پیروز باشید و امیدوار
ضمنا من درباره اون چیزهایی که از به قول شما از مشاهده گرفته میشه مشکل دارم. متاسفانه خیل از این مشاهده ها نتایجی که ازش گرفته میشه غلطه. یه مثال میزنم . مثلا مشاهده شده بود که کسایی که بازیهای رایانه ای میکنن بیشتر افسردن و نتیجه گیری شده بود که بازیهای رایانه ای در افسردگی نقش داره ولی این نتیجه گیری از نظر فلسفی غلطه چون ممکنه کسایی که افسرده باشن بیشتر به سمت بازیهای رایانه ای برن نه بالعکس… متوجه میشین چی میگم؟ خیلی از این مشاهدات درباره مازوخیست و فانتزی سکسی از این نوع اشتباها داره و یه جوری مصادره به مطلوبه و مشکلش اینه که اکثرا فلسفه نخوندن.

1 ❤️

2016-01-19 16:35:39 +0330 +0330

اقا جان منطق زیر مجموعه فلسفست. شما دارید منو یاد کسی میندازید که کلی پیشش بودم ولی نفهمید من فوق لیسانس فلسفه و ولیسانس روانشناسی دارم و سر کاره… خوش باشید با نظراتتون اگه دقت میکردید من تفاوت قانون با چیزای دیگه رو بهتون گفتم. بله روانشاسی میاد این کارارو میکنه ولی تو همه اینا پیشفرضش اینه که مثلا اسیب رسوندن به خود بده در حالیکه این از نظر فلسفی درست نیست و ممکنه اسیب رساندن به خود ذاتا بد نباشه … خوردن مدفوع باعث این چیزایی که گفتین میشه ولی این چیزا بدبودنشو ثابت نمیکنه. بدبودن ذاتیشو. یا کسی نمیتونه ثابت کنه افسردگی ذاتا بده ممکنه باعث خیلی چیزهای به ظاهر مضر بشه ولی این مضر بودن پیشفرض ماست. مثلا من میتونم بر اساس پیشقرض بگم افسرده بودن تو دنیای امروز مطابق واقعیته و درستتره و افسرده نبودن با اینکه دنیای بهتر فردی ایجاد میکنه ولی مشکل مطابق با واقع بودن داره. میبینید چطور پیشفرضها در فهمیدن مسایل موثرن. درباره خوردن مدفوع هم همینه. شما فقط میتونید بگید خوردن مدفوع باعث بیماری میشه ولی نمیتونید بگید ذاتا بده . امیدوارم حرفمو فهمیده باشید. فکر میکنم بادکنک ذهنامون خیلی تفاوت داره و شما حرفای متوجه نمیشید. پیروز باشید و امیدوار
ضمنا من درباره اون چیزهایی که از به قول شما از مشاهده گرفته میشه مشکل دارم. متاسفانه خیل از این مشاهده ها نتایجی که ازش گرفته میشه غلطه. یه مثال میزنم . مثلا مشاهده شده بود که کسایی که بازیهای رایانه ای میکنن بیشتر افسردن و نتیجه گیری شده بود که بازیهای رایانه ای در افسردگی نقش داره ولی این نتیجه گیری از نظر فلسفی غلطه چون ممکنه کسایی که افسرده باشن بیشتر به سمت بازیهای رایانه ای برن نه بالعکس… متوجه میشین چی میگم؟ خیلی از این مشاهدات درباره مازوخیست و فانتزی سکسی از این نوع اشتباها داره و یه جوری مصادره به مطلوبه و مشکلش اینه که اکثرا فلسفه نخوندن.

عزیزم شما فقط در اسم فوق لیسانس دارید چون اگه یک خط فلسفه می خوندید می دونستید بدون وجود منطق اصلا استدلالی نمی شه کرد که بخواد فلسفه ای به وجود بیاد . البته من نمی تونم به کسی که جوابش قبول ندارم هست و به این جمله می گه استدلال چیزی یاد بدم. لطفا اسم کتابی هم که در رد فلسفه کانت ، روانشناسی نوشتی رو برای ما اینجا بنویس تا بیشتر از تفکراتت بهرهمند بشیم . شما اگه فوق لیسانس که هیچی ، یک لیسانس کشکی دانشگاه آزادم داشته باشی ، بنده مجبور نبودم فرق دکترین با نظر یک فرد عادی رو برات توضیح بدم. پایان نامه ارشدت رو با این وضعیت استدلال هات نوشتی ؟ عزیزم شما پیش فرض خودت رو برای روانشناسی تعریف می کنید ، اصلا در هر کار پروژهشی پیشفرض قرار نیست بد بودن چیزی باشه ، تنها خود شما هستید که پیشفرضتون بد بودن علم روانشناسی هست . چیزی به نام ذاتی بد نمی تونه معنی بشه ، اما یک پدیده روانی مخرب بودن یا نبودنش رو می شه در جامعه اندازه گرفت . کسی نمی تونه بگه خشخاش مطلقا بده (متاسفانه ادعای فلسفه خوندن داری هنوز باید مفهوم کلی و جزئی برات توضیح بدم ! مال فلسفه 2 دبیرستان بوده ) ولی آثار منفی تریاک و اعتیاد بر اون در جامعه قابل مشاهده هست و باهاش مقابله می شه. شما می گید فانتزی خوبه بنده مثال غلط بودنش رو بهت دادم ، بعد می گید روانشناسی کم لم یکن هست ، بنده جوابت رو دادم حالا روانشناس هم شدی . این همه شاخه به شاخه پریدن و فقط ادعا کردن به نظرت چیزی جز فرار شما از مسیر اصلی هست که فقط می خوای ازش دفاع کنی ولی ابزاری نداری ؟ ذات چیزی خوب و بد مال دین هست عزیزم و بنده آخوند بالای منبر نیستم که به شما بگم چی خوبه چی بده … اینکه بفهمیم چیزی برای جامعه مفیده یا مضر باید در قالب جامعه نگاش کنیم . در قالب این سایت فانتزی تجاوز ، زنا با محارم ، خشونت های جنسی و انواع اختلالات روانی جنسی داره در شکل داستان و هزار چیز دیگه به خودر افراد داده می شه … افرادی که از یک سکس عادی با یک هم جنس یا دگر جنس محروم هستن… در مورد فلسفه خوندن یک جمله مضحکی یکی از اصول فقه نویسان کشورمون داره که خیلی شبیه جمله شماست ، ایشون عنوان کردن فقه بالاترین علم در تمام علوم هستن و بر همه علوم برتری دارن… فقط یک چشم کور و ذهن بسته همچین ادعای احمقانه ای رو می تونه بکنه وقتی حتی یک رفرنس و یا یک ساختار اثبات شده برای افکرش ارائه بده. از این به بعد حالت بد شد برو پیش فیلسوف تا عمل جراحیت کنه و یا مشکلات روحیت رو حل کنه … شما هنوز تفکیک علوم رو نپذیرفتید و شاخه بندیتون مثل حوزه علمیه هست.

2 ❤️

2016-01-19 16:54:02 +0330 +0330

اقا جان منطق زیر مجموعه فلسفست. شما دارید منو یاد کسی میندازید که کلی پیشش بودم ولی نفهمید من فوق لیسانس فلسفه و ولیسانس روانشناسی دارم و سر کاره... خوش باشید با نظراتتون اگه دقت میکردید من تفاوت قانون با چیزای دیگه رو بهتون گفتم. بله روانشاسی میاد این کارارو میکنه ولی تو همه اینا پیشفرضش اینه که مثلا اسیب رسوندن به خود بده در حالیکه این از نظر فلسفی درست نیست و ممکنه اسیب رساندن به خود ذاتا بد نباشه ... خوردن مدفوع باعث این چیزایی که گفتین میشه ولی این چیزا بدبودنشو ثابت نمیکنه. بدبودن ذاتیشو. یا کسی نمیتونه ثابت کنه افسردگی ذاتا بده ممکنه باعث خیلی چیزهای به ظاهر مضر بشه ولی این مضر بودن پیشفرض ماست. مثلا من میتونم بر اساس پیشقرض بگم افسرده بودن تو دنیای امروز مطابق واقعیته و درستتره و افسرده نبودن با اینکه دنیای بهتر فردی ایجاد میکنه ولی مشکل مطابق با واقع بودن داره. میبینید چطور پیشفرضها در فهمیدن مسایل موثرن. درباره خوردن مدفوع هم همینه. شما فقط میتونید بگید خوردن مدفوع باعث بیماری میشه ولی نمیتونید بگید ذاتا بده . امیدوارم حرفمو فهمیده باشید. فکر میکنم بادکنک ذهنامون خیلی تفاوت داره و شما حرفای متوجه نمیشید. پیروز باشید و امیدوار ضمنا من درباره اون چیزهایی که از به قول شما از مشاهده گرفته میشه مشکل دارم. متاسفانه خیل از این مشاهده ها نتایجی که ازش گرفته میشه غلطه. یه مثال میزنم . مثلا مشاهده شده بود که کسایی که بازیهای رایانه ای میکنن بیشتر افسردن و نتیجه گیری شده بود که بازیهای رایانه ای در افسردگی نقش داره ولی این نتیجه گیری از نظر فلسفی غلطه چون ممکنه کسایی که افسرده باشن بیشتر به سمت بازیهای رایانه ای برن نه بالعکس... متوجه میشین چی میگم؟ خیلی از این مشاهدات درباره مازوخیست و فانتزی سکسی از این نوع اشتباها داره و یه جوری مصادره به مطلوبه و مشکلش اینه که اکثرا فلسفه نخوندن.

عزیزم شما فقط در اسم فوق لیسانس دارید چون اگه یک خط فلسفه می خوندید می دونستید بدون وجود منطق اصلا استدلالی نمی شه کرد که بخواد فلسفه ای به وجود بیاد . البته من نمی تونم به کسی که جوابش قبول ندارم هست و به این جمله می گه استدلال چیزی یاد بدم. لطفا اسم کتابی هم که در رد فلسفه کانت ، روانشناسی نوشتی رو برای ما اینجا بنویس تا بیشتر از تفکراتت بهرهمند بشیم . شما اگه فوق لیسانس که هیچی ، یک لیسانس کشکی دانشگاه آزادم داشته باشی ، بنده مجبور نبودم فرق دکترین با نظر یک فرد عادی رو برات توضیح بدم. پایان نامه ارشدت رو با این وضعیت استدلال هات نوشتی ؟ عزیزم شما پیش فرض خودت رو برای روانشناسی تعریف می کنید ، اصلا در هر کار پروژهشی پیشفرض قرار نیست بد بودن چیزی باشه ، تنها خود شما هستید که پیشفرضتون بد بودن علم روانشناسی هست . چیزی به نام ذاتی بد نمی تونه معنی بشه ، اما یک پدیده روانی مخرب بودن یا نبودنش رو می شه در جامعه اندازه گرفت . کسی نمی تونه بگه خشخاش مطلقا بده (متاسفانه ادعای فلسفه خوندن داری هنوز باید مفهوم کلی و جزئی برات توضیح بدم ! مال فلسفه 2 دبیرستان بوده ) ولی آثار منفی تریاک و اعتیاد بر اون در جامعه قابل مشاهده هست و باهاش مقابله می شه. شما می گید فانتزی خوبه بنده مثال غلط بودنش رو بهت دادم ، بعد می گید روانشناسی کم لم یکن هست ، بنده جوابت رو دادم حالا روانشناس هم شدی . این همه شاخه به شاخه پریدن و فقط ادعا کردن به نظرت چیزی جز فرار شما از مسیر اصلی هست که فقط می خوای ازش دفاع کنی ولی ابزاری نداری ؟ ذات چیزی خوب و بد مال دین هست عزیزم و بنده آخوند بالای منبر نیستم که به شما بگم چی خوبه چی بده ... اینکه بفهمیم چیزی برای جامعه مفیده یا مضر باید در قالب جامعه نگاش کنیم . در قالب این سایت فانتزی تجاوز ، زنا با محارم ، خشونت های جنسی و انواع اختلالات روانی جنسی داره در شکل داستان و هزار چیز دیگه به خودر افراد داده می شه ... افرادی که از یک سکس عادی با یک هم جنس یا دگر جنس محروم هستن... در مورد فلسفه خوندن یک جمله مضحکی یکی از اصول فقه نویسان کشورمون داره که خیلی شبیه جمله شماست ، ایشون عنوان کردن فقه بالاترین علم در تمام علوم هستن و بر همه علوم برتری دارن... فقط یک چشم کور و ذهن بسته همچین ادعای احمقانه ای رو می تونه بکنه وقتی حتی یک رفرنس و یا یک ساختار اثبات شده برای افکرش ارائه بده. از این به بعد حالت بد شد برو پیش فیلسوف تا عمل جراحیت کنه و یا مشکلات روحیت رو حل کنه ... شما هنوز تفکیک علوم رو نپذیرفتید و شاخه بندیتون مثل حوزه علمیه هست.

من واستون مثال زدم که چرا این مشاهده ها و نتیجهگیری ازشون غلطه... ولی شما فقط دارین سقسطه میکنین و توهین.د... ... دوست عزیز همه اون مثالایی که زدین کلی پیشفرض داره که امیدوار بودم متوجه شده باشید . من نمیگم این پیشفرضها دلیلل بر ضعفه فقط میگم حدشو بشناسین و توجه داشته باشید که حتی اگه تو همین مشاهده ها پیشفرضها تغییر بکنه نتیجه گیری متفاوت میشه ...بله باید فهمید چیزی برای جامعه مفیده یا نه ولی نه با تک مثالهایی که ناشی از بعضی ضعفهای افراده. من همون اول گفتم که اگه فرد تفاوت تخیل و واقعیتو متوجه بشه و بتونه بین این دو دنیا قرق بزاره هیچ تخیلی بد نیست. پس منم حرفم اگه داشت. ولی شما کلی صحبت میکنید و میگید حتما بده... خب فکر کنم هر دوتامون به اندازه کافی حرفامونو زدیم. فکر میکنم مشکل دنیای متفاوت فکریمونه. شایدم من حرف شمارو خوب متوجه نمیشم. موفق باشید.ضمنا فلسفه درباره ذاتم صحبت میکنه...

1 ❤️

2016-01-19 17:19:53 +0330 +0330

متاسفانه فقط ادعا و حرفهایی بی اساس . عزیزم بنده یک سری منابع رو به شما می دم جناب مدعی فلسفه ، خوشحال می شم دکترین و منابع ادعاییتون رو بدید ما هم مطالعه کنیم. فکر کنم اینجوری معنی استدلال روشنتر می شه با حرف هر انسانی توی تاکسی یا سر ساختمون هنگام بالا انداختن آجر

اینجا مدام می گه نمی شه پیام فرستاد به خصوصیت منابع رو فرستادم. در ردشون منبعی داری از فلسفه یا هر علم دیگه ای ( به جز حوزه علمیه ) بنده خوشحال می شم در اختیارم بزارید.
0 ❤️

2016-01-19 17:30:57 +0330 +0330

دوست بی اعصاب من راحت مبتونید با پرس و جو کتابهایی رو پیدا کنید که هم نظر با منه. نیازی نیست من بیسواد لیسانس ندار به شما منبعی رو معرفی کنم. یه حرف یه فیلسوفه :"کسی که درباره موضوعی فقط از یک اندیشه خبر داره درواقع از اون موضوع حبر نداره"از من بیسواد بیشعور به شمای ته فهم همین یه جمله نصیحت. موفق باشید.

0 ❤️

2016-01-19 18:53:33 +0330 +0330

اولا که فانتزی جزو جدایی ناپذیری از میل جنسی انسان است.

هرکس بگه من فانتزی سکسی ندارم یا دروغگوست یا اصلا میل جنسی نداره

ما با خیلی ها دوست داریم سکس داشته باشیم یا خیلی کارها توی سکس دوست داریم بکنیم که به دلیل محدودیت های مختلف و به خصوص شرایط اجتماعی نمی تونیم بکنیم. پس فانتزی اش رو می سازیم.

و توی جامعه ای که جدایی جنسی و محرومیت جنسی بیداد می کنه (کجای دنیا دیدین که زن و مرد تا ۳۰ سالگی و بیشتر از سکس محروم باشند؟) طبیعیه که فانتزی هر چه بیشتر رایج میشه. هر چه محرومیت بیشتر.... فانتزی ها هم عجیب تر.

خیلی از این بچه جقی هایی که فانتزی سکس با مادر و خواهر خودشون رو دارند اگر توی یک جامعه آزاد زندگی می کردن که می تونستن دوست دختر داشته باشند و نیازهاشون رو در دنیای واقعی برآورده کنند نیازی نداشتن به فانتزی ها رو بیارن.

اما پاسدارها و آخوندها و طرفدارای سگ مذهبشون به جای اینکه به علت بپردازند (علتی که خودشون ایجاد کرده اند) به معلول می پردازند....به جای اینکه محدودیت هاشون رو در دنیا واقعی بردارند می خوان محدودیت هاشون رو به دنیای فانتزی مردم هم تحمیل کنند.

1 ❤️

2016-01-19 20:25:38 +0330 +0330
نقل از: adaki1050 دوست بی اعصاب من راحت مبتونید با پرس و جو کتابهایی رو پیدا کنید که هم نظر با منه. نیازی نیست من بیسواد لیسانس ندار به شما منبعی رو معرفی کنم. یه حرف یه فیلسوفه :"کسی که درباره موضوعی فقط از یک اندیشه خبر داره درواقع از اون موضوع حبر نداره"از من بیسواد بیشعور به شمای ته فهم همین یه جمله نصیحت. موفق باشید.

عزیزم من 4 تا منبع معرفی کردم یعنی حداقل 4 دیدگاه که البته یکیشون چندین دیدگاه رو شامل می شه… ولی مشکل شما اینجاست نخونده دوست دارید نصیحت کنید… فکر می کنید وقتی شما حتی چیزی که بهتون معرفی نمی شه آدمی هستید که چند اندیشه دارید یا منی که حداقل نظر 4 انسان دیگه رو هم عنوان می کنم ؟ فکر کنم نصیحتتون رو خودتون انجام بدید براتون سودمند تر باشه که دنیا رو فقط یک شکل نبینید.

0 ❤️

2016-01-19 20:33:02 +0330 +0330
نقل از: sadoma

ما با خیلی ها دوست داریم سکس داشته باشیم یا خیلی کارها توی سکس دوست داریم بکنیم که به دلیل محدودیت های مختلف و به خصوص شرایط اجتماعی نمی تونیم بکنیم. پس فانتزی اش رو می سازیم.

و توی جامعه ای که جدایی جنسی و محرومیت جنسی بیداد می کنه (کجای دنیا دیدین که زن و مرد تا ۳۰ سالگی و بیشتر از سکس محروم باشند؟) طبیعیه که فانتزی هر چه بیشتر رایج میشه. هر چه محرومیت بیشتر.... فانتزی ها هم عجیب تر.

خیلی از این بچه جقی هایی که فانتزی سکس با مادر و خواهر خودشون رو دارند اگر توی یک جامعه آزاد زندگی می کردن که می تونستن دوست دختر داشته باشند و نیازهاشون رو در دنیای واقعی برآورده کنند نیازی نداشتن به فانتزی ها رو بیارن.

اما پاسدارها و آخوندها و طرفدارای سگ مذهبشون به جای اینکه به علت بپردازند (علتی که خودشون ایجاد کرده اند) به معلول می پردازند....به جای اینکه محدودیت هاشون رو در دنیا واقعی بردارند می خوان محدودیت هاشون رو به دنیای فانتزی مردم هم تحمیل کنند.

من با خیلی قسمت حرفات موافقم ولی مشکل دقیقا همون قسمت آخرش هست … پاسدارا محدودیت هارو وردارن … خب اونا ور نمی دارن ، من و شما قرار هست تا ابد فانتزی از سکس با خواهر مادر بسازیم ؟ نظر شما چیزی هست که من نظر متفاوتی باهاش دارم ، من فکر می کنم من و شما نوعی بهتره به فکر این باشیم از قالب این سایت برای دور زدن و شکستن تابوهای غلطی که همون پاسدارها تعریف کردن استفاده کنیم. بتونیم دوست یابی کنیم ، یک محیط آرام تر و امن باشه که یک جنس از ترس فرار کنه … به جای اینکه در مقابل محدودیت ها تسبیم باشیم و به فانتزی های بی قاعده پناه ببریم ، بریم سراغ از سر راه برداشتن تابو ها … به جای اینکه از ضعف بشینیم و تاثیر بپذیریم ، این ما باشیم که تاثیر بزاریم حداقل اگه شده در اندازه همین سایت و یک رابطه با توجه به نیازها و خواسته های همه به وجود بیاریم. اینکه پاسدارا فانتزی رو نفی می کنن من زیاد موافق این نیستم ، اتفاقا اونا یک ملت شکست خورده رو می خوان که فقط با ترسهاشون زندگی کنن ، هیچ انسانی رو به خاطر نوشتن یک فانتزی سکسی نمی گیرن ولی توی خیابون با زنت هم راه میری اگه یک لب ازش بگیری گشت ارشاد شمارو بازداشت می کنه ، این یعنی فشار سیستم به خونه نشین و خیالاتی کردن من و شما .

1 ❤️

2016-01-19 21:42:37 +0330 +0330
نقل از: sadoma

من با خیلی قسمت حرفات موافقم ولی مشکل دقیقا همون قسمت آخرش هست ... پاسدارا محدودیت هارو وردارن ... خب اونا ور نمی دارن ، من و شما قرار هست تا ابد فانتزی از سکس با خواهر مادر بسازیم ؟ نظر شما چیزی هست که من نظر متفاوتی باهاش دارم ، من فکر می کنم من و شما نوعی بهتره به فکر این باشیم از قالب این سایت برای دور زدن و شکستن تابوهای غلطی که همون پاسدارها تعریف کردن استفاده کنیم. بتونیم دوست یابی کنیم ، یک محیط آرام تر و امن باشه که یک جنس از ترس فرار کنه ... به جای اینکه در مقابل محدودیت ها تسبیم باشیم و به فانتزی های بی قاعده پناه ببریم ، بریم سراغ از سر راه برداشتن تابو ها ... به جای اینکه از ضعف بشینیم و تاثیر بپذیریم ، این ما باشیم که تاثیر بزاریم حداقل اگه شده در اندازه همین سایت و یک رابطه با توجه به نیازها و خواسته های همه به وجود بیاریم. اینکه پاسدارا فانتزی رو نفی می کنن من زیاد موافق این نیستم ، اتفاقا اونا یک ملت شکست خورده رو می خوان که فقط با ترسهاشون زندگی کنن ، هیچ انسانی رو به خاطر نوشتن یک فانتزی سکسی نمی گیرن ولی توی خیابون با زنت هم راه میری اگه یک لب ازش بگیری گشت ارشاد شمارو بازداشت می کنه ، این یعنی فشار سیستم به خونه نشین و خیالاتی کردن من و شما .

دوست من مثل اینکه منظورم رو درست نگرفتی

حرف من درباره فانتزی در پاسخ به صاحب تاپیک بود. فانتزی پردازی خودش مشکل نیست بلکه تا حدی طبیعیه و تا حد زیادی هم معلول مشکلات دنیای واقعی است.

من نگفتم برای مبارزه با پاسدارها ما باید به فانتزی پناه ببریم یا بریم با خواهر مادرمون سکس کنیم.

باهات موافقم که باید در دنیای واقعی سعی کنیم تابوهای مسخره ای رو که جلوی رابطه طبیعی و انسانی رو میگیره رو بشکنیم.

0 ❤️

2016-01-20 05:38:42 +0330 +0330
نقل از: adaki1050 دوست بی اعصاب من راحت مبتونید با پرس و جو کتابهایی رو پیدا کنید که هم نظر با منه. نیازی نیست من بیسواد لیسانس ندار به شما منبعی رو معرفی کنم. یه حرف یه فیلسوفه :"کسی که درباره موضوعی فقط از یک اندیشه خبر داره درواقع از اون موضوع حبر نداره"از من بیسواد بیشعور به شمای ته فهم همین یه جمله نصیحت. موفق باشید.

عزیزم من 4 تا منبع معرفی کردم یعنی حداقل 4 دیدگاه که البته یکیشون چندین دیدگاه رو شامل می شه… ولی مشکل شما اینجاست نخونده دوست دارید نصیحت کنید… فکر می کنید وقتی شما حتی چیزی که بهتون معرفی نمی شه آدمی هستید که چند اندیشه دارید یا منی که حداقل نظر 4 انسان دیگه رو هم عنوان می کنم ؟ فکر کنم نصیحتتون رو خودتون انجام بدید براتون سودمند تر باشه که دنیا رو فقط یک شکل نبینید.

عزیزم بی خیال شو ... دوست عزیز شما حتی از نظرات روانشناسا و فیلسوفایی که این چیزایی که شما مشکل میدونید مشکل نمیدونن خبر هم ندارید بع میگید حرف بقبه رو بیان کردید؟؟؟ نکنه مث اون کسی هستید که زیاد کتاب میخونید ولی تو عمل که میرسد حرفای مادربزرگ 90 ساله منو میزد؟؟من که هیچ حرف دیگه ای از شما به جز انچه قبول دارید نشنیدم...قطعا مقالاتتون هم میخونم ولی مشکل شما ریشه ای تر از اینه که با چندتا مقاله حل بشه . اول برید ویه سر به کتاب منطق دبیرستان بزنید تا با انواع استدلال و سفسطه اشنا بشین و شاید به علت با دقت نخودندن مطالب ، دیگرانو متهم به عدم استدلال نکنید و خودتون هم دیگه سفسطه نکنید؛ انواع سفسطه هارو. بعد کتاب درباره تفاوت علم و فلسفه بخونید تا دیگرانو به شاید به علت کم سوادی متهم به قبول نداشتن تفکیک رشته ها نکنید. مثلا کتاب علم چیست فلسفه چیست کتاب بدی نیست تا متوجه بشید وقتی میگیم فلسفه فوق علمه یعنی چی. یا کتابهای مشابه. بعد برید کتاب علم و دینو بخونید تا متوجه بشید پیش فرض چیه و چرا نظرات مختلف علمی شکل میگیره. بعد یک کتاب درباره روانشناسی اجتماعی بخونید که نظرات متفاوت و دلایل تفاوت نظریه های اجتماعی در یک جامعه ثابتو بیان کرده باشه. اسم این کتابها اغلب همون روانشناسی اجتماعی هست فقط کتابی که میخونید مربوط به بعد 2004 باشه و به جای بیان یک طیف دیدگاه همه طیفها بیان شده باشه. اخرشم یک کتاب درباره ذهن و اندیشه بخونید تا متوجه بشید چرا انسانها با هم اختلاف دیدگاه دارن و چرا این اختلاف دیدگاهها خوبه مثلا کتاب خطاهای ساختاری اندیشه کتاب خوبیه. اینارو که خوندید بگید ازتون کوئیز بگیرم اگه قبول شدید کتابهای تخصصی تر بهتون معرفی کنم.

0 ❤️

2016-01-20 08:05:41 +0330 +0330

عزیزم بی خیال شو ... دوست عزیز شما حتی از نظرات روانشناسا و فیلسوفایی که این چیزایی که شما مشکل میدونید مشکل نمیدونن خبر هم ندارید بع میگید حرف بقبه رو بیان کردید؟؟؟ نکنه مث اون کسی هستید که زیاد کتاب میخونید ولی تو عمل که میرسد حرفای مادربزرگ 90 ساله منو میزد؟؟من که هیچ حرف دیگه ای از شما به جز انچه قبول دارید نشنیدم...قطعا مقالاتتون هم میخونم ولی مشکل شما ریشه ای تر از اینه که با چندتا مقاله حل بشه . اول برید ویه سر به کتاب منطق دبیرستان بزنید تا با انواع استدلال و سفسطه اشنا بشین و شاید به علت با دقت نخودندن مطالب ، دیگرانو متهم به عدم استدلال نکنید و خودتون هم دیگه سفسطه نکنید؛ انواع سفسطه هارو. بعد کتاب درباره تفاوت علم و فلسفه بخونید تا دیگرانو به شاید به علت کم سوادی متهم به قبول نداشتن تفکیک رشته ها نکنید. مثلا کتاب علم چیست فلسفه چیست کتاب بدی نیست تا متوجه بشید وقتی میگیم فلسفه فوق علمه یعنی چی. یا کتابهای مشابه. بعد برید کتاب علم و دینو بخونید تا متوجه بشید پیش فرض چیه و چرا نظرات مختلف علمی شکل میگیره. بعد یک کتاب درباره روانشناسی اجتماعی بخونید که نظرات متفاوت و دلایل تفاوت نظریه های اجتماعی در یک جامعه ثابتو بیان کرده باشه. اسم این کتابها اغلب همون روانشناسی اجتماعی هست فقط کتابی که میخونید مربوط به بعد 2004 باشه و به جای بیان یک طیف دیدگاه همه طیفها بیان شده باشه. اخرشم یک کتاب درباره ذهن و اندیشه بخونید تا متوجه بشید چرا انسانها با هم اختلاف دیدگاه دارن و چرا این اختلاف دیدگاهها خوبه مثلا کتاب خطاهای ساختاری اندیشه کتاب خوبیه. اینارو که خوندید بگید ازتون کوئیز بگیرم اگه قبول شدید کتابهای تخصصی تر بهتون معرفی کنم.

شما هیچ حرف دیگه ای از من نشنیدی چون نمی خونی . چون با پیشفرض غلط اینکه حرف من حتما مال مادر بزرگ 90 ساله هست ، حتی چهارتا لینکی رو که بهت دادم یک بار هم نخوندیشون . من از تفکر پشت 50 قانون کشور های مختلف می گم ، تو آخر به من می گی فقط یک نظر یک اندیشه داری ، خب این دیگه عدم علاقه شماست به فهمیدن حقیقت مطلب ، لینک بدیم از نظرات مختلف برای شما همه مال پیر زن 90 ساله هست ؟ فقط افکار شخصی شما که هیچ پشتوانه تحقیقاتی و علمی و هیچ منبعی هم براش ارائه نمی دی علم محض و مال انسان های نو هست ؟ بعدم می گی توهین می کنی ! خب الان واقعا نمی تونی بخونی ، یا اصلا حوصله بحث کردن نداری ؟ من اگه یدونه نظر رو قبول دارم چطوری سیستم حقوقی حداقل 50 کشور دنیارو می پذیرم به عنوان نظر هزاران انسانی که تجاوز رو نفی می کنن ، نظر گروه بزرگی که دارن رابطه جنسی به هر قیمتی از امکان مخرب بودنش حرف می زنند. عزیزم این شما هستی که فقط تصور می کنید دینا یک علم داره اون فلسفه هست و اون هم نه فلسفه واقعی ، که شما هیچ فلسفه ای رو قبول نداری فقط می گی فلسفه من ، بهت می گم حداقل کتاب این فلسفه شخصیت رو معرفی کن حتی دریغ از یک رفرنس ! عزیزم بی سوادی توجیحش این جمله مسخره نیست که بیای بگی : (( نکنه مث اون کسی هستید که زیاد کتاب میخونید ولی تو عمل که میرسد حرفای مادربزرگ 90 ساله منو میزد؟؟)) این استدلال و شعورتون هست ؟ نظر من چون صرفا به میل شما نیست این پاشخ منطقی شما هست ! من 4 تا رفرنس بهت دادم یکیش رو نخوندی ! عزیزم از تنبلی علمی به وجود نمیاد … شما از اون دسته افرادی هستی که حتی گوش نمی دی ببینی دیگران چی می گن و تصور می کنی همه باید مثل تو فکر کنن ، حتی برای حرفات هیچ سندی هم نداری ارائه بدی . عزیزم مخرب بودن یک رفتار در قالب سفسطه نیست … در قالب تحقیق و پژوهش هست. سفسطه نکنید چیه آخه اگه سفسطه کردم نوعش رو بگو ، سفسطه نکن سفسطه نکن که مل یک بچه بی سواد هست که 1 روز هم فلسفه نخونده. سفسفطه کردم نوعش چی بود ؟ در چه قالبی سفسطه کردم ؟ دروغ گفتن بسه آقا من دارم به کتاب معرفی می کنم توی جوابش می گی سفسطه نکن ! یکم حد خودت رو بیار بالاتر ، برو اینقدر به جای گنده فرض کردن خودت در علم دنیا ، چهارتا چیز یاد بگیر که از کتاب دینی علم رو شروع نکنی… هروقت جوابی برای نظام حقوقی 50 کشور فعلی جهان و رفرنس هایی که بهت دادم پیدا کردی بیا از این پست های خنده دار پر از دروغت بزار. شما اصلا بحث نمی کنی ،متاسفانه یک سره دروغی .

0 ❤️

2016-01-20 08:48:39 +0330 +0330

سلام به همگی منم وقتی داستانای شهوانی رو می خوندم حس میکردم همه شون دروغن و فانتزی ولی وقتی برا ی خود م یه ماجرای پیش اومد که اگه براتون تعریف کنم هیچ کدومتون باور نمی کنید و میگید دروغه نسبت به داستانای شهوانیم نظرم عوض شد باور کنید خیلی از چیزای که ما فک می کنیم دروغه واقعین یه چیز بدونین که ما ملتی هستیم که عقده ی سکس داریم و برا این که یه سکس خوب گیرمون بیا د حاضریم کلی وقت و پول و خیلی کارای دیگه بکنیم و وقتی ماجرای این سختی های که برا یه سکس کشیدیم رو می گیم مردم فک می کنن یه فانتزیه

0 ❤️

2016-01-20 09:00:06 +0330 +0330

جوای خصوصی دادم بهتون. این رفرنساتونم دوتاش مقالست عزیز جان اون یکیشم که دسترسی نمیشه بهش داشت. تو جواب خصوصی بهتون گفتم برید جستجو کنید نظرات مخالفو بخونید. جمله ای که از من نقل کردید مقدماتی داشت که این نتیجه گیریش بود و تو مقدمات استدلال بود. ضمنا نظام حقوقی دنیا دلیل نمیشه .من گفتم که قانون برای چی بوجود میاد. از قانون درست و غلط مشخص نمیشه. از روانشناسی اجتماعی میشه درست و غلط برای جامعه رو تشخیص داد که نظرات به شدت متضاده. راه حل اینه که نخوایم نظرات خودمونو و همکیشامونو تحمیل کنیم. از نظرات مختلف اگاه بشیم و بزاریم جامعه مسیر خودشو بره. اینقدر هم نگران جامعه نباشیم. سعی کنیم نگران خودمون باشیم. ضمنا حتما کتابهایی که بهتون معرف کردمو بخونید اونا دینی نیستن!سفسطه هاتون هم هم داخلی بود هم خارجی الانم سفسطه کردید مگه صحبت ما سکس به هر قیمتی وتجاوز بود؟ صحبت ما خیال و فانتزی بود.

0 ❤️

2016-01-20 09:24:16 +0330 +0330

جوای خصوصی دادم بهتون. این رفرنساتونم دوتاش مقالست عزیز جان اون یکیشم که دسترسی نمیشه بهش داشت. تو جواب خصوصی بهتون گفتم برید جستجو کنید نظرات مخالفو بخونید. جمله ای که از من نقل کردید مقدماتی داشت که این نتیجه گیریش بود و تو مقدمات استدلال بود. ضمنا نظام حقوقی دنیا دلیل نمیشه .من گفتم که قانون برای چی بوجود میاد. از قانون درست و غلط مشخص نمیشه. از روانشناسی اجتماعی میشه درست و غلط برای جامعه رو تشخیص داد که نظرات به شدت متضاده. راه حل اینه که نخوایم نظرات خودمونو و همکیشامونو تحمیل کنیم. از نظرات مختلف اگاه بشیم و بزاریم جامعه مسیر خودشو بره. اینقدر هم نگران جامعه نباشیم. سعی کنیم نگران خودمون باشیم. ضمنا حتما کتابهایی که بهتون معرف کردمو بخونید اونا دینی نیستن!سفسطه هاتون هم هم داخلی بود هم خارجی الانم سفسطه کردید مگه صحبت ما سکس به هر قیمتی وتجاوز بود؟ صحبت ما خیال و فانتزی بود.

عزیزم در روش تحقیق اولین و معتبر ترین منابع همیشه مقالات هستن جناب فوق لیسانس بعیده که اینارو نمی دونی . سومیش هم می شه دسترسی داشت ولی باید عضو باشی نکنه عضویت در یک سایت براتون کار غیر ممکنی هست ؟ البته برای شما بله . شما برای خودتون خیلی چیزا می گی ولی متاسفانه حرفهای بی سر و ته که مثلا قانون مطلاقا چی هست که اسمش حرف نیست ، اسمش نظر شخصی یک فرد بی ارتباط هست که یک برداشت سطحی و حتی غیر عقلایی از اون مطلب داره ، اگه فلسفه ای دارید که قانون رو رد می کنه معرفی کنید (البته معرفی کردن کلی پروندن نیست معرفی دقیق فیلسوف و کتابش هست یا حداقل مقالش )

0 ❤️

2016-01-20 09:26:29 +0330 +0330

درست غلط روانشناسی اجتماعی نمی گه ، دین می گه . دین هست که به درست ها و غلط ها دنیارو تقسیم می کنه ، زاویه دیدی مخرب که دنیارو به سیاه و سفید تقسیم می کنه... روانشناسی اجتماعی این نیست. البته خوشحالم که نسبت به چند روز پیشت عقب نشینی کردی آخه اصلا روانشناسی رو قبول نداشتی حالا بازم روانشناسی اجتماعی بهتر شد.. خوشحالم که چیزی بهت اضافه کردم. نظرات همکیشانترو رفرنس بده که کسی مازوخیسم رو غیر مخرب و خارج از اختلالات روانی بدونه ، سکس با یک بچه رو خارج از اختلالات روانی بدونه ،

کتابی معرفی نکردی یک حرف خنده داری پروندی که سیستم درسی حوزه علمیه هست... معرفی کتاب یعنی اسم نویسنده ، ناشر ، و یا حداقل یک لینک کجاست اینا ؟ برو کتاب بخون شد معرفی کتاب ؟ سفسطه داخلی و خارجی نداریم... صحبت ما فانتزی سکس به هر شکلی بود که نتیجش می شه تاثیر بر ذهن فرد و عنصر معنوی جرایم جنسی رو شکل می ده... نتیجش می شه سکس به هر قیمتی البته درک این استدلال برای شما سخت است.
1 ❤️

2016-01-20 09:27:24 +0330 +0330

کتابی معرفی نکردی یک حرف خنده داری پروندی که سیستم درسی حوزه علمیه هست… معرفی کتاب یعنی اسم نویسنده ، ناشر ، و یا حداقل یک لینک کجاست اینا ؟ برو کتاب بخون شد معرفی کتاب ؟ سفسطه داخلی و خارجی نداریم… صحبت ما فانتزی سکس به هر شکلی بود که نتیجش می شه تاثیر بر ذهن فرد و عنصر معنوی جرایم جنسی رو شکل می ده… نتیجش می شه سکس به هر قیمتی البته درک این استدلال برای شما سخت است.

1 ❤️

2016-01-20 09:27:50 +0330 +0330

این کتابا اگه تو قم تدریس میشد که خیلی خوب بود… متاسفانه شماحرفای منم دارین مصادره به مطلوب میکنیم. من گفتم چرا روانشناسیو قبول ندارم و چه روانشناسی رو قبول دارم.روانشناسی که تو حوزه فلسفه روانشناسی خودش باشه. تازه همه روانشناسی با این توصیفات رو قبول دارم نه مثل شما فقط تیکه هاییشو که هم نظر منه. این فانتزیها که میگید در صورتی مخربه که فرد متوجه تفاوت فانتزی و واقعیت نشه وگرنه اصلا هم مخرب نیست . میگم پرورش روحه چون دنیای جدیدی رو انسان تجربه میکنه و چیزهای بیشتری یاد میگیره. حالا شما قبول ندارید نداشته باشید . بزارید بقیه که میخونن درباره استدلالهامون قضاوت کنن.
ضمنا مقاله یک نظره و بهتره مقالات متفاوتتو خوند و از مقاله بهتر کتابه.

0 ❤️

2016-01-20 09:34:41 +0330 +0330
نقل از: adaki1050 این کتابا اگه تو قم تدریس میشد که خیلی خوب بود... متاسفانه شماحرفای منم دارین مصادره به مطلوب میکنیم. من گفتم چرا روانشناسیو قبول ندارم و چه روانشناسی رو قبول دارم.روانشناسی که تو حوزه فلسفه روانشناسی خودش باشه. تازه همه روانشناسی با این توصیفات رو قبول دارم نه مثل شما فقط تیکه هاییشو که هم نظر منه. این فانتزیها که میگید در صورتی مخربه که فرد متوجه تفاوت فانتزی و واقعیت نشه وگرنه اصلا هم مخرب نیست . میگم پرورش روحه چون دنیای جدیدی رو انسان تجربه میکنه و چیزهای بیشتری یاد میگیره. حالا شما قبول ندارید نداشته باشید . بزارید بقیه که میخونن درباره استدلالهامون قضاوت کنن. ضمنا مقاله یک نظره و بهتره مقالات متفاوتتو خوند و از مقاله بهتر کتابه.

من به گفته خودت 2تا مقاله دادم ، کتاب هم نظر هست عزیزم :) ولی شما چنتا نظر به من ارائه دادید ؟ هیچی ! فقط مال خودت رو نظر می دونی. از مصادره به مطلوب می گی ، عزیزم بنده کی و کجا گفتم نظر کی رو قبول ندارم ؟بنده فقط نظر شخصی شما رو دارای یک چهارچوب نمی دونم چون حتی نظرت در یک آرتیکل هم نیست. حالا من هی به شما بگم تو هی حرف خودت رو بزار جای حرف همه فیلسوفان دنیا که یکی شون رو هم معرفی نمی کنی به من تحویل بده. بقیه قضاوت کنن من جلوی قضاوت کسی رو نمی گیرم... ولی فانتزی که در مورد یک موضوع مخرب هست وارد دنیا واقعیت هم میشه . وقتی من فکر و تخیلی داشتم وارد دنیا واقعی هم می کنمش. فقط وارد دنیا واقعی شد بعد اون فرد چی می شه ؟ اینجاست که نظرات شخصی شما به زانو در میاد ، وارد دنیای واقعی بشه از علم پزشکی گرفته ، تا روانشناسی تا همون فلسفه ادعایی شما میان پشت قانون و برای کنترل شرایط مخربی که پدید اومده اون فرد رو به زندان و یا به یک تیمارستان روانی می فرستند که از جامعه جدا بشه.

1 ❤️

2016-01-20 09:39:41 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 کتابی معرفی نکردی یک حرف خنده داری پروندی که سیستم درسی حوزه علمیه هست... معرفی کتاب یعنی اسم نویسنده ، ناشر ، و یا حداقل یک لینک کجاست اینا ؟ برو کتاب بخون شد معرفی کتاب ؟ سفسطه داخلی و خارجی نداریم... صحبت ما فانتزی سکس به هر شکلی بود که نتیجش می شه تاثیر بر ذهن فرد و عنصر معنوی جرایم جنسی رو شکل می ده... نتیجش می شه سکس به هر قیمتی البته درک این استدلال برای شما سخت است.

با دقت مطالب منو بخونین. حداقل دو تا کتاب بهتون معرفی کردم و چندتا پیشنهاد که خودتون برید در اون زمینه کتاب بخونید و چون کتابها مختلفن نیازی نیست به یه کتاب خاص بسنده میشه. این کتابارو میتونید با سرچ کردن نام نویسندشونو پیدا کنید و برید بخرید و بخونید. درباره ذهن افراد و تاثیراتی هم که میپذیرن بحث به این سادگی نیست. بحث پیچیده تر از این حرفاست. ببین مسئله اینه که چرا یه عده این فانتزیها رو دارن و یه عده ندارن مسئله سایت شهوانی و امثالهم نیست. مسئله اینه که بعضی افراد اگه هزارتا از این تخیلات هم بخونن چنین فانتزی ای به ذهنشون میان و تاثیر نمیگرن و لی بعضیا نخونده فانتزی دارن. این دلیلش نه اجتماعه نه اموزش. دلیلش تفاوت ادماست از بدو تولد. حالا پس این تخیلات نتیجش سکس به هر قیمتی نیست بلکه اتفاقا چیزهای دیگه تو این مسئله تاثیر گذاره مثلا نگاه فرد به مقوله اخلاق و خیلی مسایل دیگه. پس اگه فردی نگاه به اخلاقش درست باشه و جز کسایی باشه که تخیل فانتزیش سکس زوری و تجاوز هست این فانتزی دلییلی نمیشه که به بقیه تجاوز کنه. حالا به جای اینکه به تخیل و فانتزی که ذاتی هست بپردازیم و تو انسانها متفاوته باید به اخلاق و قدرت تعقل فرد بپردازیم تا فرد بتونه بین مسایل ذاتیش و بیرونی و اخلاقیش تفکیک قایل بشه. امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چیه.

0 ❤️

2016-01-20 09:43:13 +0330 +0330
نقل از: adaki1050 این کتابا اگه تو قم تدریس میشد که خیلی خوب بود... متاسفانه شماحرفای منم دارین مصادره به مطلوب میکنیم. من گفتم چرا روانشناسیو قبول ندارم و چه روانشناسی رو قبول دارم.روانشناسی که تو حوزه فلسفه روانشناسی خودش باشه. تازه همه روانشناسی با این توصیفات رو قبول دارم نه مثل شما فقط تیکه هاییشو که هم نظر منه. این فانتزیها که میگید در صورتی مخربه که فرد متوجه تفاوت فانتزی و واقعیت نشه وگرنه اصلا هم مخرب نیست . میگم پرورش روحه چون دنیای جدیدی رو انسان تجربه میکنه و چیزهای بیشتری یاد میگیره. حالا شما قبول ندارید نداشته باشید . بزارید بقیه که میخونن درباره استدلالهامون قضاوت کنن. ضمنا مقاله یک نظره و بهتره مقالات متفاوتتو خوند و از مقاله بهتر کتابه.

من به گفته خودت 2تا مقاله دادم ، کتاب هم نظر هست عزیزم :) ولی شما چنتا نظر به من ارائه دادید ؟ هیچی ! فقط مال خودت رو نظر می دونی. از مصادره به مطلوب می گی ، عزیزم بنده کی و کجا گفتم نظر کی رو قبول ندارم ؟بنده فقط نظر شخصی شما رو دارای یک چهارچوب نمی دونم چون حتی نظرت در یک آرتیکل هم نیست. حالا من هی به شما بگم تو هی حرف خودت رو بزار جای حرف همه فیلسوفان دنیا که یکی شون رو هم معرفی نمی کنی به من تحویل بده. بقیه قضاوت کنن من جلوی قضاوت کسی رو نمی گیرم... ولی فانتزی که در مورد یک موضوع مخرب هست وارد دنیا واقعیت هم میشه . وقتی من فکر و تخیلی داشتم وارد دنیا واقعی هم می کنمش. فقط وارد دنیا واقعی شد بعد اون فرد چی می شه ؟ اینجاست که نظرات شخصی شما به زانو در میاد ، وارد دنیای واقعی بشه از علم پزشکی گرفته ، تا روانشناسی تا همون فلسفه ادعایی شما میان پشت قانون و برای کنترل شرایط مخربی که پدید اومده اون فرد رو به زندان و یا به یک تیمارستان روانی می فرستند که از جامعه جدا بشه.

اگه با دقت میخوندید پستای قبلیو بهتون فیلسوف هم معرفی شد…دوست عزیز کتاب هایی که من بهتون معرفی کردم جمع نظرات همه صاحبنظرانه و فرق میکنه با نظر فقط یه صاحب نظر.

0 ❤️

2016-01-20 09:58:00 +0330 +0330
نقل از: kamranalone10000 کتابی معرفی نکردی یک حرف خنده داری پروندی که سیستم درسی حوزه علمیه هست... معرفی کتاب یعنی اسم نویسنده ، ناشر ، و یا حداقل یک لینک کجاست اینا ؟ برو کتاب بخون شد معرفی کتاب ؟ سفسطه داخلی و خارجی نداریم... صحبت ما فانتزی سکس به هر شکلی بود که نتیجش می شه تاثیر بر ذهن فرد و عنصر معنوی جرایم جنسی رو شکل می ده... نتیجش می شه سکس به هر قیمتی البته درک این استدلال برای شما سخت است.

با دقت مطالب منو بخونین. حداقل دو تا کتاب بهتون معرفی کردم و چندتا پیشنهاد که خودتون برید در اون زمینه کتاب بخونید و چون کتابها مختلفن نیازی نیست به یه کتاب خاص بسنده میشه. این کتابارو میتونید با سرچ کردن نام نویسندشونو پیدا کنید و برید بخرید و بخونید. درباره ذهن افراد و تاثیراتی هم که میپذیرن بحث به این سادگی نیست. بحث پیچیده تر از این حرفاست. ببین مسئله اینه که چرا یه عده این فانتزیها رو دارن و یه عده ندارن مسئله سایت شهوانی و امثالهم نیست. مسئله اینه که بعضی افراد اگه هزارتا از این تخیلات هم بخونن چنین فانتزی ای به ذهنشون میان و تاثیر نمیگرن و لی بعضیا نخونده فانتزی دارن. این دلیلش نه اجتماعه نه اموزش. دلیلش تفاوت ادماست از بدو تولد. حالا پس این تخیلات نتیجش سکس به هر قیمتی نیست بلکه اتفاقا چیزهای دیگه تو این مسئله تاثیر گذاره مثلا نگاه فرد به مقوله اخلاق و خیلی مسایل دیگه. پس اگه فردی نگاه به اخلاقش درست باشه و جز کسایی باشه که تخیل فانتزیش سکس زوری و تجاوز هست این فانتزی دلییلی نمیشه که به بقیه تجاوز کنه. حالا به جای اینکه به تخیل و فانتزی که ذاتی هست بپردازیم و تو انسانها متفاوته باید به اخلاق و قدرت تعقل فرد بپردازیم تا فرد بتونه بین مسایل ذاتیش و بیرونی و اخلاقیش تفکیک قایل بشه. امیدوارم متوجه شده باشید منظورم چیه.

کتابی در مورد تایید مازوخسیم و یا تجاوز داشتم فانتزی مازوخیسم و تجاوز معرفی نکردید سواد فارسی خوندن داشته باشید عزیزم . موضوع بحث من چی بود از اول ؟ من گفتم مطلقا فانتزی بده ؟ عزیزم نیمی از فیلم ها و داستان هایی که من می خونم فانتزی هستن ولی مشکل از فانتزی غالب شهوانی هست که تبدیل به یک خلاقیت نشده ، جملات تکراری از تجاوز به باسن یک زن ، تجاوز به یک بچه زیر سن قانونی ، فریب یک نفر و خفت کردنش در سکس ، دور زدن شوهر یک زن و سکس با زنش … سکس با اعضای خانواده حتی به شکل زوری ! حتی با مست کردن و دارو بی هوش دادن … عزیزم بخونید تا بفهمید ، فانتزی خلاق برو آثار تالکین رو بخون ، برو چهار تا کتاب از کریستی گلدن و ریچارد ناک بخون بعد بگو خلاقیت ! خب ما ایرانی ها نمی دونم چرا نمی خوایم این ذهنمون رو از آک بند بودن در بیاریم ، عزیزم وقتی تالکین ارباب حلقه ها رو نوشت چند سال بعد کارتونش ساخته شد ، بعد چند دهه فیلمش ساخته شد. فانتزی راه ذهن به دنیای بیرون هم خواهد بود. شما نمی تونی منکر این بشی که فردی به چیزی فکر کنه در دنیای واقعی سراغش نمی ره … البته این می تونه نظر شما باشه که نره ولی در حال حاضر داره میره می تونید به دادسرای محلتون مراجعه کنی و با داشتن دستی در اونجا از تعداد پرونده های تجاوز های خانگی و سوء استفاده جنسی که عنصر معنوی همه این جرایم به همین فانتزی ساده از دید شما بر می گرده برسی. یک فیلسوف به من معرفی کنید یا یک کتاب یا یک مقاله که این نظر رو داشته باشه که از فانتزی مثلا تجاوز یا فانتزی گایش یک بچه می شه به مقوله اخلاق و خیلی مسائل دیگه که شما میگید رسید . تفکیک که می گید قائل بشه دقیقا مشکل همیجاست ، انسان دنیاش رو با رویاهاش میسازه ، اگه رویای من گایش یک بچه باشه ، من حافط حقوق کودک نخواهم شد. در همه اون داستان هایی که در سایت داره نقل می شه دقیقا این موضوع در ابتدای داستان ها هست که فرد می گه مدت ها این فانتزی رو داشتم و در آخر جامه عمل بهش پوشوندم… حالا شما مسائل رو ذاتی می بینی فکر می کنی با همچین واژه کلی فقط داری فرار می کنی . با خودت فکر کن انسانی که یک رویا و فانتزی داشته باشه می شه خلافش عمل کنه دچار پارادکس نمی شه ؟ 2 شخصیتی نمی شه ؟ البته که شما علاقه ای به پذیرش واقعیت نداری.

0 ❤️

2016-01-20 10:16:35 +0330 +0330

کتابی در مورد تایید مازوخسیم و یا تجاوز داشتم فانتزی مازوخیسم و تجاوز معرفی نکردید سواد فارسی خوندن داشته باشید عزیزم . موضوع بحث من چی بود از اول ؟ من گفتم مطلقا فانتزی بده ؟ عزیزم نیمی از فیلم ها و داستان هایی که من می خونم فانتزی هستن ولی مشکل از فانتزی غالب شهوانی هست که تبدیل به یک خلاقیت نشده ، جملات تکراری از تجاوز به باسن یک زن ، تجاوز به یک بچه زیر سن قانونی ، فریب یک نفر و خفت کردنش در سکس ، دور زدن شوهر یک زن و سکس با زنش ... سکس با اعضای خانواده حتی به شکل زوری ! حتی با مست کردن و دارو بی هوش دادن ... عزیزم بخونید تا بفهمید ، فانتزی خلاق برو آثار تالکین رو بخون ، برو چهار تا کتاب از کریستی گلدن و ریچارد ناک بخون بعد بگو خلاقیت ! خب ما ایرانی ها نمی دونم چرا نمی خوایم این ذهنمون رو از آک بند بودن در بیاریم ، عزیزم وقتی تالکین ارباب حلقه ها رو نوشت چند سال بعد کارتونش ساخته شد ، بعد چند دهه فیلمش ساخته شد. فانتزی راه ذهن به دنیای بیرون هم خواهد بود. شما نمی تونی منکر این بشی که فردی به چیزی فکر کنه در دنیای واقعی سراغش نمی ره ... البته این می تونه نظر شما باشه که نره ولی در حال حاضر داره میره می تونید به دادسرای محلتون مراجعه کنی و با داشتن دستی در اونجا از تعداد پرونده های تجاوز های خانگی و سوء استفاده جنسی که عنصر معنوی همه این جرایم به همین فانتزی ساده از دید شما بر می گرده برسی. یک فیلسوف به من معرفی کنید یا یک کتاب یا یک مقاله که این نظر رو داشته باشه که از فانتزی مثلا تجاوز یا فانتزی گایش یک بچه می شه به مقوله اخلاق و خیلی مسائل دیگه که شما میگید رسید . تفکیک که می گید قائل بشه دقیقا مشکل همیجاست ، انسان دنیاش رو با رویاهاش میسازه ، اگه رویای من گایش یک بچه باشه ، من حافط حقوق کودک نخواهم شد. در همه اون داستان هایی که در سایت داره نقل می شه دقیقا این موضوع در ابتدای داستان ها هست که فرد می گه مدت ها این فانتزی رو داشتم و در آخر جامه عمل بهش پوشوندم... حالا شما مسائل رو ذاتی می بینی فکر می کنی با همچین واژه کلی فقط داری فرار می کنی . با خودت فکر کن انسانی که یک رویا و فانتزی داشته باشه می شه خلافش عمل کنه دچار پارادکس نمی شه ؟ 2 شخصیتی نمی شه ؟ البته که شما علاقه ای به پذیرش واقعیت نداری.

حالا وارد بحث شدیم و خوشحالم. اگه تفاوت دنیاهارو بدونه نمیشه. حالا بحث اینجاست که راهکار شما چیه؟ چطور میشه به قول شما این فانتزیها تو ذهن نباشه. من میگم هست نمیتونیم به زور بیرونش کنیم. ببینید این که یه فردی تا چه حد خیال پردازه ذاتیه و خیلی عناصر میتونه تو خیال پردازیش موثر باشه مثلا اگه مادرش هیکل متناسب با سلیقه اون داشته باشه شاید یکی از فانتزهاش سکس با مادرش بشه . شما نمیتونید بگید هیچ مادری نباید هیکلش مطابق یا سلیقه فرزندش باشه!! پس نمیتونید بگید هیچ کس هم حق نداره فانتزی داشته باشه یا چنین فانتزی ای داشته باشه ما میایم از جامعه بیرونش میکنیم. شما چند نفرو میتونی بفهمی واز جامعه بیرون میکنی؟؟ راهکار به نظر من اینه که اولا این تفاوت انسانهارو بپذیریم و بهشون انگ بیماری نزنیم بعدش سعی کنیم تا تفاوت این دو عالمو بهشون گوشزد کنیم. اونم خیلی ظریف نه با نگاه از بالا. ضمنا باید سعی کنیم تا انسانها بتونن از قدرت فکر و استدلال استفاده کنن و اصول اخلاقی مربوط به خودشونو در بیابن. این راهکار منه مطابق با واقعیتها. شما میتونید راهکار دیگه داشته باشید .

0 ❤️

2016-01-20 10:44:57 +0330 +0330

بنده چند بار این راه کار هارو توضیح دادم خوشحالم که از خواب پا شدی و تازه وارد بحث شدی :)
راه کار معرفی یک فرد مناسب با خواست شماست . یک زن تنها که منتظر یک آقا هست ولی شما به جاش می خواید با خانواده سکس کنید یا یک بچه رو مورد تجاوز قرار بدید. بهتر اینه اینجا محیط امنی باشه که بشه گزینه مورد نظر رو داد. به جای گسترش دادن یک فکر بیمار که انگ بیماری هم نیست ، خود بیماری هست ، بهتره به نیاز هاش برسونیمش.

0 ❤️

2016-01-20 10:46:08 +0330 +0330

adaki1050 و kamranalone10000 عزیز :

درود بر شما دوستان فهیم.
اگه اجازه بدید چند جمله بنویسم. ( از هیچ کتاب و فلسفه ای هم منبع نمیدم، چون نظرات شخصی خودمه )
جملات و حرفهای هر دو نفرتون رو با دقت خوندم. هر دو نفر شما دقیقا درست گفتید.
فقط یه دلیل ساده وجود داره که حرف همدیگه رو قبول نمیکنید :
" هر نفر فقط از دید خودش به قضیه نگاه میکنه "
به همین سادگی.
یه بار دیگه متن طرف مقابلتون رو بخونید : اما این دفعه ذهنتون رو از هرگونه تعصب و پیش داوری خالی کنید و یه نفس عمیق بکشید و بار دیگه نظرات همدیگه رو
به عنوان یه شخصی که هدفش یاد گرفتن چیز جدیدی می باشه بخونید.
باور کنید هر دو نظر شما واقعا زیبا بود.

کامران جان این نظر شماست :
" به نظرم مشکل از اونجایی شروع می شه که خیلی از کاربرهای اینجا رابطه جنسی ندارن و فقط برای خود ارضایی به اینجا سر می زنند. یکی گفته بود
این یک حقیقت هست توی هر سایت پرنو ، نه عزیزم اینجوری نیست. فانتزی بی خودی هیچ دردی رو دوا نمی کنه و خودش درد می شه .
ببینید حتی یک فضای امن برای خانم ها اینجا وجود نداره که بشه روابط بین دو جنس رو اینجاد کرد. تعداد گی های اینجا خیلی از تعداد دگر جنس گراهاش
بیشتر شده چون دختری حتی برای دوستی (سکس پیش کش ) وجود نداره. اینجا حتی نتونسته باعث ایجاد یک دوستی ساده بین کاربرها بشه.
فقط جای خوبی هست برای تخلیه یک مشت روانی که می خوان از فانتزی سکس با زن برادرشون و یا زن شوهر دار همسایه حرف بزنند…
عزیزان ما توی ایرانیم ، اینجا یک سکس عادی هم مردم ما ندارن. این همه دروغ و فانتزی های تخیلی چیه ؟ به جای دادن تخیل بهتره یک فضای آرام و
امن برای روابط انسانی پیدا کنیم. بیشتر با این فانتزی های مسخره دارید سکس رو زشت و بی ارزش نشون می دید. دارید دید زشت بودن سکسی
که سالهاست به ما تزریغ شده رو ادامه می دید. یکمی فکر کنید… اینجا خیلی ها وارد دهه چهارم زندگیشونم شدن هنوز باکره هستن…
این همه ضربدری ضربدی که اینجا زیاد شده می شه به سوال من جواب بدن که وقتی 20 سالشون بود چنبار سکس داشتن ؟
با شرایط فعلی ایران وقتی به دادگاه خانواده میری انسان هایی نمی بینی که مدام درگیر سکس باشن … بیشتر انسان های سرد و یخ زده می بینی که
حتی مشکل جنسیشونم به سردیشون بر می گرده نه گرمیشون. این سایت می تونه یک بلندگوی آزاد برای همه باشه حتی بیماران روانی ولی می تونه
یک دوا هم برای نداشته های خیلی ها باشه و بهشون یک چیز حقیقی بده… نه یک مشت فانتزی که با کلی کامنت فحش و … جواب داده بشه. "

دقیقا درسته.
adaki جان یه بار دیگه نظر دوستمون رو از دید خودش بخون ( خودت رو کامران تصور کن )

adaki جان اینم نظر شماست :
“من تو هییچ کدوم از این مطلبا دلیلی بر اینکه فانتزی بده نخوندم. به نظر من فانتزی خیلی هم خوبه. متاسفانه عده زیادی هستن که با تخیل مخالفن
ولی تخیل یکی از تفاوتای انسان و حیوانه. تخیل زندگی در یک دنیای دیگست بدون زحمت. کسایی که میتونن تخیل کنن خیلی ادمای خوشبختتری از بقیه هستن.
بقیه یه عمر زحمت میکشن تا این دنیای فانی به چیزایی که میخوان برسن ولی با فانتزی راحت بدون هیچ دردسری میشه به هر چی خواست رسید و خیلی لذت بخشه.
من خودم قدرت تخیل خیلی بالایی دارم و خیلی خوشحالم. بقیه به علت عدم تخیل مدام دنبال افراد واسه سکسن ولی من هیچ نیازی به با کسی بودن ندارم.
خارج از سکسم هر روزی تصمیم بگیرم به اهدافم میرسم. یه روزی رییس جمهور میشم یه روزی یه چیز دیگه یه روزی خواننده یه روزی فاحشه…
به نظر من ندگی این دنیا خیلی مسخرست که عده ای تلاش میکنن تا با هزارتا کار و خستگی به یه سری چیزایی برسن که اخرشم برشون لذتبخش نیست.
فانتزی وتخیل خیلی راه بهتری برای لذت بردن از زندگیه”

دقیقا نظر شما هم درسته.
کامران جان یه بار دیگه نظر دوستمون رو از دید خودش بخون ( خودت رو adaki فرض کن )

پس مشکل کجاست؟
مگه میشه دو نظر متضاد درست باشه ؟
از نظر من آره میشه.
اگه آره، پس یه عامل دیگه هم در هر دو نظر مشترکه که مخفیه و باید با دقت مثل یه تصویر سه بعدی از دیدگاهتون استخراجش کنید.
به نظرتون اون عامل چیه چیه ؟؟؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «