دوستیابی فقط در تالار دوستیابی

1396/11/02

جهت یادآوری:
لطفاً توجه شود که طبق «قوانین سایت» تموم تاپیکهای با محوریت دوسیابی و التماس دعا برا اجابت شهوت [از جمله آگهی حشرمندی، عکس شومبول، ماتحت و…] یا فانتزی‌های شخصی [مث بی‌غیرتی، محارم و…] جایشان در تاپیکهای زیرمجموعه‌ی «تالار دوستیابی‌»ست.

↓ تاپیکهای تالار دوستیابی:

بدیهی‌ست که تاپیک مورد نظر در هرکودوم از این تالارها، داخل فیلد «آگهی‌های دوستیابی» [پایین صفه سمت چپ] قرار گرفته و مستقیم برای همان کاربرانی که نوع علاقه‌شان را مطابق با آن تمایل انتخاب کرده‌اند [ینی همونایی که میخواید اظهار حشرتون بهشون برسه و اونام با کمال میل حاضرن حشرپراکنیِ شما رو دریاف کنن] نمایش داده میشود، نه در فیلد «تاپیکهای داغ» در معرض عمومِ کاربران و آنهایی که شاید کوچیکترین علاقه‌ای به آن انگیزه‌ی حشری نداشته باشند.

نکته: تالار «عکس‌های آماتوری» مخصوص عکسای شخصی کیر و خایه و کون مون نیس!

(تاپیکهای این تالار در فیلد “تاپیکهای داغ” قرار میگیرند و تاپیک نابجا می‌تواند به حذف کاربری منجر شود.)

امید است با فرهنگ صحیح اسفاده از سایت سکسی، حقوق حشر نیز مورد احترام واقع شود تا در کنار هم بتونیم از محتوای شهوانی لذت ببریم.

1971 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-01-22 15:58:37 +0330 +0330

جانا سخن از زبان ما میگویی... یعنی به صورت مجازي گاییده شدیم بس که عکس کیر و خایه دیدیم. من به شخصه با وجودی که ازدواج کردم، بس که تو تاپيک ها عکس کیر و خایه دیدم داشتم به سمت گی کشیده میشدم! ? تو رو خدا بس کنید این عن بازی ها رو...

2 ❤️

2018-01-22 16:26:43 +0330 +0330

الحق که باس این تایپک صفحه اول سایت باشه.مغزو چش و امحا و احشامون نموده شد از بس عکس دزدی و کیر پلاسیده و خیک پشمالو و کون مون پاره پوره دیدیم.بابا بخدا تایپکای داغ جاش نیس.باشد که عبرت گیرند

1 ❤️

2018-01-22 19:37:37 +0330 +0330

کاش غیراز تاپیکهادرمورد امضاهای کاربری هم این قانون وجودداشت (dash) بعضی وقتا داری پستهای یه تاپیک سیاسی رو میخونی یهو میرسی زیر امضای بعضیا عکسهایی میبینی که حالت از هرچی مرد و پسره به هم میخوره ?

1 ❤️

2018-01-25 12:51:17 +0330 +0330

آقا دمت گرم من این تاپیکو بوک مارک میکنم روزی 2 وعده میارمش بالا :D خدا همه مارا آدم کند :D

1 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «