آقاااا شهوانیون بچه پولدارن!

1398/09/22

آقایی که شما باشین, تا جایی که من یادم میاد هر وقت که توی این سایت بحثی شده که به نوعی به امکانات اقتصادی و وضع مالی کاربرا برمیگشته, شاهد بودیم که ملت شهوانی مرتب گفتن:

“ما وضعمون جالب نیست یا متوسط یا متوسط رو به پایین هستیم …”

و اگه کسی هم گفته: آقا وضع من خوبه! یه جماعتی بهش حمله کردن که:

"فلان فلان شده! اگه وضعت خوبه پس اینجا چه غلطی میکنی؟!"

یعنی به نوعی اکثریت بر و بکس فرض رو بر این گذاشتن که فقط کسی میاد اینجا که وضع مالی جالبی نداره!

البته من اینجا به صحت و سقم این طرز فکر کاری ندارم. اما نتایج یک نظر سنجی توی این سایت به چشمم خورد که گفتم شما هم یه نگاهی بهش بندازین:

همونطور که میبینین تا این لحظه 13% کاربرا اعلام کردن که درآمد ماهانه ای بالاتر از 7 میلیون تومان دارند و در مجموع هم 23% اعلام کردن که درآمد ماهانه ای بالاتر از 4 میلیون تومان دارند.

برای مقایسه, این هم آمار رسمی “هزینه ماهانه” دهک های مختلف درآمدی به نقل از بانک مرکزی که قاعدتا دقیق ترین آمار رو در این زمینه داره:

لطفا یه مقایسه ای بین این دو تا جدول بکنین.

به نظرتون جالب نیست؟

نظر شما عزیزان رو میشنویم و من در پایان نظر خودم رو هم اضافه میکنم! ;)

3458 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-12-13 21:31:31 +0330 +0330
نقل از: Hooniak من با این جمله مزخرف ک میگن کاربرا و شمامم اشاره کردین مخالفم: (فلان فلان شده! اگه وضعت خوبه پس اینجا چه غلطی میکنی) . درسته خیلیا الکی میگن اینجا اما بد نیست منطقی هم فکر کنید!!! یعنی چون طرف میلیارده،جسم و هویت جنسی نداره ک بیاد اینجا؟؟؟ لابد چون میلیاردره باید همه دخترا و خانما برن سمتش طوری ک نیاز نباشه سمت اینجور سایتا بیان!!!! اول ک ممکنه برا تنوعی چیزی یا حتی سرگرمی سر بزنن به این سایتا و یا حتی دنبال پیدا کردن موارد خاص برا سلیقشون.... و اینم هست ک حتی دیدم ادمای پولدار بعضیاشون عرضه اینکارو ندارن ک تو واقعیت دنبال جنس مخالف و رفع نیاز جنسیشون باشن حتی از طریق پولدار بودنشون!!!!!!!و خجالت میکشن و برا همینم خجالتی هستن . عده ای هم ک پولدارن اما متاهلن و نمیتونن تو واقعیت با کسی باشن برا ترس از ابرو و این چیزا و برا همین اینجاها میان و دنبال خانمی برا دوستی و تنوع میگردن و یا فانتزی دیگه....... سعی کنیم منطقی هم حرف بزنیم

موافقم…هدف من هم همین بود که به این نتیجه برسیم که افرادی از قشرهای مختلف اجتماع به دلایل خیلی متفاوتی اینجا میان و نباید تک بعدی به قضیه نگاه کرد…توی جواب به کامنت دوستان کمی بیشتر توضیح دادم.

1 ❤️

2019-12-13 21:31:37 +0330 +0330
نقل از: Hooniak من با این جمله مزخرف ک میگن کاربرا و شمامم اشاره کردین مخالفم: (فلان فلان شده! اگه وضعت خوبه پس اینجا چه غلطی میکنی) . درسته خیلیا الکی میگن اینجا اما بد نیست منطقی هم فکر کنید!!! یعنی چون طرف میلیارده،جسم و هویت جنسی نداره ک بیاد اینجا؟؟؟ لابد چون میلیاردره باید همه دخترا و خانما برن سمتش طوری ک نیاز نباشه سمت اینجور سایتا بیان!!!! اول ک ممکنه برا تنوعی چیزی یا حتی سرگرمی سر بزنن به این سایتا و یا حتی دنبال پیدا کردن موارد خاص برا سلیقشون.... و اینم هست ک حتی دیدم ادمای پولدار بعضیاشون عرضه اینکارو ندارن ک تو واقعیت دنبال جنس مخالف و رفع نیاز جنسیشون باشن حتی از طریق پولدار بودنشون!!!!!!!و خجالت میکشن و برا همینم خجالتی هستن . عده ای هم ک پولدارن اما متاهلن و نمیتونن تو واقعیت با کسی باشن برا ترس از ابرو و این چیزا و برا همین اینجاها میان و دنبال خانمی برا دوستی و تنوع میگردن و یا فانتزی دیگه....... سعی کنیم منطقی هم حرف بزنیم

500 500 500 (dash) (dash) (dash)

0 ❤️

2019-12-14 04:39:44 +0330 +0330
نقل از: erkn عزیز امکان داره یکی حوصله نداشته باشه دنبال دوست دختر باشه الان دخترا با هزار نازو عشوه میان که بچاپن بعد پول تو زندگی همه چیز نیست خیلی چیزا اصلا به پول ربط نداره گاهی حاظری همه چیزتو بدی فقط تو اغوشی باشی که ارومت کنهو بس

موافقم. افراد به دلایل خیلی متفاوتی میان اینجا. صرفا دلیل اومدنشون وضع اقتصادیشون نیست. در جواب بقیه دوستان این رو بیشتر توضیح دادم…

0 ❤️

2019-12-14 04:41:03 +0330 +0330
نقل از: Sex_for_u چه دلیلی داره اونی که پولداره اینجا نیاد من خودم روزی ۱ میلیون حداقلش دارم و اینجا هم میام 😁

والا منم همین رو میگم! اومدن اینجا ربط زیادی به وضع اقتصادی طرف نداره…

شما در نظر سنجی شرکت کرده بودی؟ ;)

0 ❤️

2019-12-14 04:42:44 +0330 +0330
نقل از: mofo56
نقل از: axm432
نقل از: دلورس
نقل از: دلورس مُردم از خنده با اون عکس اول که گذاشتی. نفهمیدم بقیه رو چی نوشتی. :)

الان میشه خودت لطفا نتیجه گیری حرفات رو بگی؟ حوصله فکر کردن و خوندن اون جدول ریز رو ندارم. :)

نظر سنجی الهه.همیشه.سبز یک ایراد بزرگ داره. اینکه مسکن رو داخلش لحاظ نکرده.

در حال حاضر ما مسکن نداریم و درآمد شوهر اینجانب نزدیک به پنج میلیونه. الان ما در کدوم مرتبه از شرایط اقتصادی قرار میگیریم؟ به نظر خودم با داشتن یک بچه و مخارج حاشیه ای و فاکتور مهم نداشتن خونه، همچنان باید قناعت کنیم و از خرجهای اضافی بزنیم. امیدوارم هرگز دچار مشکل شدیدی مثل مریضی نشیم که فاتحه مون خونده است. :(

دلورس جون،یه موقع پول خواستی بهت نزول میدم با بهره 60 درصدی در سال(زیر نرخ بازار) 😁
مسکن هم تو تهرون الان همینی که توش نشستم دارم ولی کرج بخوای دو تا آپارتمان لوکس 100 متری تو گلشهر کرج دارم که یکیش برا تابستون تخلیه میکنه مستأجرش.در ضمن دیگه دوران یه نفر کار کنه بقیه بخورن گذشته.زن و شوئر الان باس جفتشون کار کنن اگه میخوان صاحاب چیزی بشن

ممنون موفوی عزیز. شاید تابستون برای اجاره آپارتمان توی گلشهر، مزاحمت بشم. چون بعیده که دیگه توانایی توی تهران بودن رو داشته باشیم. من تا قبل از به دنیا اومدن بچه کار میکردم. اما هم زمان با به دنیا اومدن بچه، یه مریضی عجیب و طولانی گرفتم که کامل من رو خونه نشین کرد. از طرفی بچه به شدت به محیط خونه وابسته است و امکان کار کردن من صفر درصده. در ضمن اون مریضی اینقدر من رو ضعیف کرده که این روزا حتی یک سرما خوردگی ساده منو زمین میزنه. امسال من بیشتر از یک ماه مریضی کشیدم. سرویس شدم تا خوب شدم. هنوزم سرفه دارم. وگرنه من خودم موافقم که اون قدیما بود که فقط مرد طفلک کار میکرد و یه جماعتی میخوردن. الان زن و شوهر، بار زندگی رو باید با هم به دوش بگیرن.

بچه رو بزا پیش دو تا مامان بزرگشون که حوصله شون سر نره(میخواستم بگم مهد کودک دیدم ماشالا چخ گرونه).برا این آپارتمان هم دو نفر تو آب نمک دارم

موفو پورسانت صاب تاپیک فراموش نشه! 😁

پورسانت خبری نی 😁
یه مشتری براش دارم بیست.یه یارو هس برا زن صیغه ایش میخواد برا تابستون.زنه هم ترکه از اون ترکای خوشگل.

ای موفوی ناقلا! میای تو تاپیک حاجیت مشتری برای آپارتمانت پیدا میکنی پورسانتم نمیدی!

باععععشه! 😁

0 ❤️

2019-12-14 08:52:32 +0330 +0330
نقل از: Sousha اینکه نظرسنجی سایت چقدرش درست باشه رو نمیدونم ولی من خودم به شخصه افراد زیادی رو اینجا میشناسم که واقعا وضع مالی خوبی دارن ، پس نمیشه گفت چون افراد به این سایت میان بیکارن! شاید این درصد واقعی نباشه شایدم باشه ما که همه ی افراد سایت رو نمیشناسیم! خیلیا چراغ خاموش میان میرن!

خصوصا افرادی که فانتزی های خاص دارن که مطرح کردن و پیدا کردن افرادی با اون فانتزی خاص تو جامعه به این راحتی ها نیست! برای این افراد شاید تو زندگی واقعی اصلا مقدور نباشه دنبال اون فانتزی بگردن پس مجبور میشن به چنین سایت هایی رجوع کنن تا بلکه بتونن به خواستشون برسن!

شادزی مهرافزون

کاملا موافقم. افراد مختلف به دلایل کاملا متفاوتی و از اقشار متفاوت اجتماعی اینجا میان و اینکه ما انقدر مسئله رو بیش از اندازه ساده سازی کنیم که طرف صرفا به دلایل مشکلات اقتصادی اینجا میاد صحیح نیست.

0 ❤️

2019-12-14 15:41:11 +0330 +0330
نقل از: Dark_In به نظر میرسه همونطور که جنسیت بعضی از کاربرها غیر واقعی ثبت شده در پروفایلشون ، جواب ها هم غیر واقعی باشه نسبت به این سوالات . عدم صداقتی که در جامعه ی ما تبدیل شده به یک هنجار !

در اینکه آمار و ارقام درست کلا توی ایران کمیابه شکی نیست. اما چون توی نظر سنجی معلوم نیست که چه کسی به چی رای داده من فرضم این بود که خودنمایی توش کمتر از صحبتهای توی تاپیکها باشه…اما انگار حتی توی نظر سنجی هم دوستان دقیق نظر ندادن!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «