آقای تعمیر کار(انجمن تعمیر کاران عرشه مروارید سیاه)

1400/01/13
بعد از مدتها دوری از سایت تصمیم گرفتم تاپیکی جهت همیاری و کمک به دوستان عزیز شهوانی ایجاد کنم تا با توجه به معضلات و مشکلات اقتصادی بتونیم تجربیات و تواناییهامون رو در کنار هم به اشتراک بگذاریم و به دنیا ثابت کنیم جز غریزه جنسی و تمایلات حشرگونه از تک تک اعضای سایت چیز می‌باره نه ببقشید هنر می‌باره😂

لذا دوستان و کاربران دوست داشتنی مشکلات فنی و مشاوراتی که میخان رو اینجا مطرح کنند تا با توجه به استعداد های فنی دوستان مورد نقد و مشاوره و همیاری قرار بگیریم تا هم به سطح دانش فنیمون در جوار هم اضافه بشه هم جدا از فضای سکس سایت بتونیم دست هم رو برای رفع نواقص وسایل اطرافمون بگیریم

لذا برخلاف سایر تاپیک هام از دوستان میخام علاوه بر لایک کردن اونو به دوستان خودشون معرفی کنند تا با مهرورزی بهم حداقل تو مسایل مالی کمی بهم کمک کرده باشیم با لایک هاتون باعث دلگرمی دوستان بشید سپاسگزارم 🙏

عزیزانی که در زمینه خاصی تبحر دارند می‌توانند اعلام کنند تا مسئولیت جوابگویی رو بعهده بگیرند و من اینجا اعلام کنم

سپاسگزارم که با مهرورزی مرحم مشکلات همدیگه هستید 🌹

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-10-01 21:38:50 +0330 +0330

لطفاً قبل از استفاده از وسایل گرمایشی مثل بخاری موارد زیر رو تست کنید

راستش من روز تلخی داشتم یکی از مشتریام بعلت گاز گرفتگی فوت شد . لطفاً قبل از فصل سرما اقدام به سرویس بخاری کنید و از محکم بودن اتصالات یقین حاصل فرمایید
به روشی که میگم چک کنید که لوله دودکش باز باشه مشتری من بخاطر یه گنجشک مرد .پرنده داخل لوله رو آشیانه ساخته بود

روش تست بدین صورت که اول لوله بخاری که به دودکش وصل میشه رو باز کنید سپس یه کاغذ روشن کنید و سمت دهانه دودکش بگیرید اگر شعله خمیده شد و به سمت داخل دریچه دودکش کشیده شد پس همه چیز مرتبه اما اگر انحنا رو در شعله ندیدید حتما یا دودکش گرفته و یا دودکش شما قابلیت مکش نداره

سوالی اگر در زمینه وسایل گرمایشی داشتید بگذارید تا براتون طریقه رفع مشکل رو توضیح بدم

0 ❤️

2021-10-01 21:48:11 +0330 +0330

**روش تست دودکش و باز کردن گرفتگی لوله دودکش
**

خیلی مهمه لطفاً حتما اتاق خواب ها رو هر سال چک کنید

این روش که تست گرمای لوله رو چک کنید به این معنی نیست که صد درصد گاز منواکسید کربن خارج میشه پس اینو بعنوان تست قطعی لوله جدی نگیرید

تست آتش زدن شعله برای دوستان ماتحت فراخ می‌باشد

ولی جهت باز کردن لوله دودکش اگر شرایط شما مثل شهرهای شمالی که شیروانی هست و سخته نبود و به اصطلاح عموم پشت بام تهرانی بود حتما یک طناب رو به یک آجر یا وزنه ترازو (قپان)وصل کنید و داخل دودکش بفرستید و در آخر از کسی که پایین هست بخواید نور کوشی رو داخل دودکش قرار بده و از پشت بام اگر نور گوشی رو رویت کردید مطمئن میشید مسیر لوله باز هست

2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «