ارتقای سیستم آگاهسازی شهوانی

1395/08/16

کاربران گرامی
سیستم آگاهسازی از پست های جدید ارتقا یافته است. به این صورت که از این پس تمام بروزرسانی های تاپیک های شما و همچنین تاپیک هایی که در آنها نظر داده اید همراه با تعداد پست های جدید در بالای صفحه (علامت ) نمایش می دهد.
در موردی که پستی از یک تاپیک نقل شده باشد فقط ایجاد کننده تاپیک و کسی که از او نقل شده مطلع می شوند.

اگر تاپیک های بروزشده ای برای شما وجود داشته باشد تعداد شان در پرانتز کنار علامت زنگ نمایش داده می شود. برای دیدن بروزرسانی ها کافیست روی دکمه بالای صفحه کلیک کنید.

این سیستم به صورت لحظه ای آپدیت می شود بنابراین شما با هر رفرش صفحه می توانید آخرین بروزرسانی های مشارکت هایتان در انجمن را ببینید.
البته سیستم جدید از امروز شروع به کار کرده و درباره پست های قبل از این آگاهسازی نمی کند

اگر سوال یا مشکلی در این زمینه هست لطفا همینجا مطرح کنید.

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-29 19:54:58 +0330 +0330

بیچاره رفته کلی با کون سوخته‌ش نشسته فک کرده چجوری تلافی کنه عاخر اومده اینجا عقده‌گشایی کرده :D

خدایا اینارو شفا نده بذا یه ذره بخندیم 🙄

0 ❤️

2016-11-29 20:45:13 +0330 +0330
نقل از: Seyed Ali A

سلام ادمین عزیز خواهشا مشکل پروفایل منو بر طرف کنید چند تا تاپیک هستش که آگاه سازیشون نمیره چون تاپیک ها پاک شدن. چن تا هم که هر چی میری تو تاپیک بازم نوشته چند نظر جدید در حالی که نظر جدیدی نیست. درضمن ممنون میشم من رو از حالت بلاک خارج کنید متاسفانه فایروال سایت IP من رو مشکل دار میدونه و نمیذاره عکس آپلود کنم

این مشکل فقط مال پروفایل جنابالی نیس. آگاهسازی همه ما فعلن طوریه که تاپیکای مفقود شده هم درش باقی میمونه. تعداد اعداد زنگوله من که یواش‌یواش داره مرز صد تا رو هم رد میکنه.
0 ❤️

2016-11-29 21:02:47 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Seyed Ali A

سلام ادمین عزیز خواهشا مشکل پروفایل منو بر طرف کنید چند تا تاپیک هستش که آگاه سازیشون نمیره چون تاپیک ها پاک شدن. چن تا هم که هر چی میری تو تاپیک بازم نوشته چند نظر جدید در حالی که نظر جدیدی نیست. درضمن ممنون میشم من رو از حالت بلاک خارج کنید متاسفانه فایروال سایت IP من رو مشکل دار میدونه و نمیذاره عکس آپلود کنم

این مشکل فقط مال پروفایل جنابالی نیس. آگاهسازی همه ما فعلن طوریه که تاپیکای مفقود شده هم درش باقی میمونه. تعداد اعداد زنگوله من که یواش‌یواش داره مرز صد تا رو هم رد میکنه.

من نگفتم شما ها این مشکل رو ندارید ، گفتم بررسی و رفع شه

0 ❤️

2016-11-30 16:57:58 +0330 +0330
نقل از: Gangsta-Rap مبارکه ادمین جان ولی چنتا تاپیک حذو شدن ولی آگاهسازیاش مونده و از بین نمیره :-| آدوم گول میخوره :دی

همه این مشکلو دارن . البته تاپیکا پاک نشدن. چون صاحب تاپیک اسم تاپیکو عوض میکنه این جوری میشه . یعنی سیستم آگاه سازی جوری نیست که بفهمه اسم تاپیک عوض شده واسه همین روش که کلیک میکنیم میگه تاپیک پاک شده یا پیدا نمیشه

امیدوارم زودتر این مشکل حل بشه چون به جای این که کمک کنه داره بیشتر اذیت مون میکنه .

0 ❤️

2016-12-07 11:31:31 +0330 +0330
نقل از: آشنایی برای حضوری
نقل از: اسکلت حشری

طبق نظرات و بیان مشکلات فک کنم پیاده‌سازی یه همچین↓ سیستمی برا کاربرا راضی‌کننده باشه...

اونایی که موافقن پستو لایک کنن تا حاج‌ادمین گرامی درصورت امکان با گرامیداشت دموکراسی ? در آپدیت بعدی تدبیری اندیشه کند. ?

موافقم با شما. خیلی خوب میشه بصورتی که تو عکس هست بشه

موافقم! ، چون بعضی پستها رو دیگه نمیخوایم دنبال کنیم ،‌ ولی مدام میاد جلو چشممون ، آدم به غلط کردن میوفته که چرا اون تاپیکو لایک کرده یا کامنت گذاشته !!!

1 ❤️

2016-12-10 22:08:06 +0330 +0330

با درود و تشكر از از ادمين محترم
مشكلي كه من با اون مواجه شدم اينه كه نميتونم تايپكمو اپديت كنم. هنگام اپديت براي اينكه ربات نباشه ميخواد كه يه كپچا رو جواب بدم ، بعد از پاسخ دادن صحيح برميگرده به صفحه تايپيك و مجدداً هنگام اپديت مراحل بالا تكرار ميشه و هر چند بار كه تلاش كنم همين مراحل تكرار ميشه . ممنون ميشم اگه اين مشكل هم رسيدگي و بر طرف بشه

0 ❤️

2016-12-13 10:50:17 +0330 +0330
نقل از: darkness-01 من اون قسمت تو آگاهسازی ک میگه **"وختی تایپیکی ک توش نظر دادم بروز شد ب من اطلاع بده"** غیر فعال کردم ولی همچنان این زنگوله عدداش میره بالا و کنتور میندازه ک

برا منم همینجوریه یا من مثلا نمیخوام مشترک یه تاپیکی که توش نظر دادم بشم چه باید کرد

0 ❤️

2016-12-14 22:18:52 +0330 +0330

سلام
یه مشکلی هست که وقتی توی تاپیکی پست میذاریم و بعد شخص دیگه پستی میذاره و کنار علامت زنگ عدد 1 ظاهر میشه،اگر اون تاپیک کلا بسته بشه هنوز اون عدد 1 اونجا هست و نمیره.بعضی وقتها در مورد تاپیکهایی که فعال هستن هم همینجوره و با اینکه اون پست جدید رو باز میکنیم ومیبینیم،بازهم اون اعداد از کنار زنگ برداشته نمیشن.اگر ممکنه اصلاح کنید.ممنونم

1 ❤️

2016-12-27 19:08:37 +0330 +0330
نقل از: Ali@P این ویژگی خیلی خوبه ولی اگه برای عکس ها و داستان ها هم آگاه سازی بود بهتر میشد همچنین مثل اینستاگرام ،پست های که لایک یا کامنت گذاشتیم(چه تاپیک،عکس،...) نشان داده بشه. امیدوارم این تغیرات ایجاد شود.

چه ایده باحالی دادی عشقم

لایک

0 ❤️

2017-01-03 07:30:07 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012

در بخش سیستم آگاهسازی؛ در قسمت سمت راست که تعداد پستهای جدید و تازه اضافه شده رو نشون میده،...

اگه همون پستهای جدید، کلیک پذیر باشن، بمنظور هدایت مستقیم، کمک شایانی به کاربرا میشه... ( همانند نسخه قدیم شهوانی )..

با سپاس ....

آقا پویا

این شهوانی فرسخها فاصله داره با اون شهوانی قدیم! دلم براش لک زده :(

مشکلاتش یکی 2تا نیستن که (dash)

1 ❤️

2017-01-03 07:31:24 +0330 +0330
نقل از: pouyapoya2012 بساط **متکدیان لایک**، گسترده از عرش فیس بوکیان، تا فرش شهوانیون...

1

بعضیا ? کمبودهاشون در دنیای واقعی رو اینجا جبران میکنن! 🙄 🙄 🙄

1 ❤️

2017-01-20 23:06:27 +0330 +0330

عقده‌داران چه خوب وصف حال دقیق خودشونو میان اینجا اعتراف میکنن ?

0 ❤️

2017-01-20 23:06:34 +0330 +0330

حاج‌ادمین ضبدر زنگوله کار نمیکنه.
نمیدونم فقط من این مشکلو دارم یا بقیه کاربرام با این قضیه درگیرن ولی الان زنگوله رو که وا میکنی یه طومار عظیم عینهو این پرده سینماییای لوله‌ای یهو ول میشه جلوت میـــــــــــره تا اون پائین مائینای صفه مرورگرت، هیچ‌جوری هم نمیشه جم و جورش کرد.

0 ❤️

2017-01-22 17:32:12 +0330 +0330

ادمین‎جان قربونت بشم من ?
این آگاهسازی‎ای که راه انداختی خیلی شیر تو شیره (dash)
من فقط یکبار در تاپیک mahnaz_hashari پست گذاشتم! (dash) (dash)
حالا هر بار که ایشون عنوان تاپیکشو ویرایش میکنه و تغییر میده، یه خط پیگیری جدید به لیست آگاهسازیم اضافه میشه
اون ضربدرهای داخل زنگوله هم که فقط واسه نمایشه. (dash)
یه لطفی بکن و تدبیری بنما :)
اجرت با سیدالشهدا ? (dash)

0 ❤️

2017-03-04 11:56:24 +0330 +0330

سلام هرکاری میکنم تایپک درست نميشه عکس آپلود میشه میاد میگم من ربات نیستم بعد عکس میاد میگه مثلا آپارتمان ها رو انتخاب کن بعد میره تایید میشه که ربات نیست بعد دوباره میره اول کار قطع میشه چکار کنم؟

0 ❤️

2017-03-11 20:06:18 +0330 +0330

باسلام.
۱-درحال حاضر ۴ تاپیک که در آن نظر دادم، با وجود مشاهده آنها دلیل وجود آنها هنوز در قسمت آگاه‌سازی چیه؟.
۲-چرا بعضی اوقات بعداز اینکه تاییک با موفقیت ایجاد میشه، برای ویرایش یا نظر دادن داخل اون تاپیک امکان نداره و error500 می‌دهد؟
۳-چطور میتونم تاپیکهای خودم را حذف کنم؟
با تشکر فراوان از زحمات شما

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «