اسلام را نشناخته ایم

1393/08/08

من یه مسلمان هستم …اسلام اینی نیست که اخوندا یا سنی ها یا شیئی ها گفتن اسلام یعنی اسان کردن شناخت خدا یعنی دوری از گناهان یعنی نیکی دروغ نگفتن تهمت نزدن یعنی زندگی کردن یعنی از زندگی و دنیا استفاده کردن یعنی دو دنیا را داشتن یعنی راحت بودن…اسلام الان دیگه وجود نداره هیچ کسی مسلمان واقعی نیست مسلمان واقعی یعنی به چیز هایی مه اسلام گفته عمل کنیم:شناخت خدا دوری از گناهان نیکی دروغ نگفتن تهمت نزدن زندگی کردن از زندگی و دنیا استفاده کردن دو دنیا را داشتن یعنی راحت بودن

470 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-30 12:12:20 +0330 +0330

به نظر من تو از اون دسته ای هستی که مسلمون به دنیا اومدی (تا اینجاش مثله خودم) اما بعدش به مرور فهمیدی این اون دینی نیس که میخای از طرفیم جرات عوض کردنه دینتو نداشتی واسه همین تصمیم گرفتی اسمه ایده آل های خودتو بزاری اسلام.
وگرنه کدوم دینی اگه حق باشه دست به جنگ و کشتار و زور میزنه تا بقیه قبولش کنن؟
این دینیه که واسه راحتیه مردومه؟ تحقیق کن ببین همین دین که واسه راحتیه از ابتدای وجودش تا الان چندین نفرو به کشتن داده.
در آخرم اینکه این آخوندایی که عمرشونو گذاشتن تو فهمیدنه اسلامو تحقیق هیچکدووووم نفهمیدن اسلام چی میگه اونوقت تو ییهو شب خابیدی صب پاشدی حقیقت اسلام رو فهمیدی؟
منطقی باشین عزیزان
به دروود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «