اگه جنگ بشه از کشورت دفاع میکنی؟

1391/11/17

سلام دوستان
اگه جنگ بشه از کشورتون دفاع میکنین یا نه
احتمال جنگ زیاده
اسراییل میخواد به سوریه حمله کنه
ترکیه هم پشتیبانشه
آمریکا هم که طبق خبرای جدید کلی جنگ افزار مدرن آورده عراقو عربستان و افغانستان

9316 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-05 11:02:50 +0330 +0330

بله دفاع میکنیم:)

0 ❤️

2013-02-05 11:08:45 +0330 +0330

آره.
کاری به کار سیاست و سیاست مدارا ندارم.
چون اصلأ از سیاست خوشم نمیاد.
مهم ایرانه مهم سرزمین کورش کبیره.مهم ناموس من و توئه…

0 ❤️

2013-02-05 11:22:49 +0330 +0330

خیلی ساده ای برادرم

0 ❤️

2013-02-05 11:29:36 +0330 +0330

شرط میبندم خیلی ها تا اینکه صدای گلوله بشنون فرار کنن.و فقط ادعای وطن پرستی دارن.
صد رحمت به کسانی که رک و راست گفتن ما نمیجنگیم.
منم نمیدونم چی میشه
شاید بجنگم شاید نجنگم…
ولی اگه قرار باشه اون اجنبی ها بر من و دوستانم و ناموس هایمان حکومت کنن
.میرم و میجنگم و شهید میشم تا اون وضعیت رو نبینم

0 ❤️

2013-02-05 11:33:11 +0330 +0330

[quote=Omid 2000]تقريبأ همه نظرات يه وجه مشترك داشتن اونم اين كه با اين حكومت و دولت مخالفن اما به خاطر ايران جونشونو هم ميدن.خب شما كه اينقد وطن دوست هستيد چرا يه حركتى نميكنيد وطنتونو آزاد كنيد؟ايران شما طعمه كفتار و گراز شده.سالهاست يه مشت بيگانه وطن فروش دارن بر سرزمينتون حكمرانى ميكنن جيكتونم درنمياد.يه ذره تعصب و غيرتو بزاريد كنار.كسايى كه الان دارن بر ايران حكومت ميكنن هم قاتلن هم دزدن هم به ناموس زنا و دختراى مردم تجاوز كردن ما چيكار كرديم به جز سكوت؟پس الكى دم از غيرت نزنيد.زمانى كه رژيم جمهورى اسلامى ترانه و ندا و سهراب و امير و فرزاد و هزاران جوون ايرانى شكنجه و تجاوز كرد ما فقط نشستيم و تماشا كرديم و الان داريم دم از غيرت ميزنيم. اگه با اين حكومت مخالفيد دو راه بيشتر نداره يا يه كشور خارجى حمله كنه يا اينكه خود مردم دست به كار بشن.اگه كشور خارجى حمله كنه كه همه داريد ميگيد ميريد تا آخرين قطره!! ميجنگيد خودمونم كه عرضه تغيير وضعيتو نداريم پس يادمون باشه:
“لياقت جامعه گوسفندان حكومت گرگهاست”[/quote]
امید جالب میگه.میگه یا خودمون کاری بکنیم یا بذاریم امریکا و اسرائیل یه کاری بکنن برامون.امید جان امریکایی ها قراره بیان دونه دونه اخوندا رو مجانی بکشن برامون بعدم بگن بفرما کشورت و ول کنن برن دیگه نه؟نه اینطوری نیست.توی جنگ عراق با این که عراق ارتش پکیده ای داشت و موقعیت استرتژیک ایرانو نداشت از هر 20 عراقی یک نفر کشته دادن.به احتمال 100% تو جنگ ایران درصد بالاتری کشته میشن.فقط 2 هفته به اعتراف امریکا طول میکشه تا تنگه هرمزو باز کنن.ارتش ایران که به کنار.این یعنی کشته شدن مردم ایران.خانواده ها.زن ها و بچه ها.اگه همون 1 از 20 برا ایران حساب کنیم میشه 3 میلیون و 500 هزا‌ر نفر.اینو میفهمی؟
اهان فهمیدم.تو از اونایی هستی که یا فامیل دارن خارج یا میتونن تا جنگ شد برن اونور اب.باریکلا.چون خودت و خانواده ت قرار نیست کشته بشن از جنگ حمایت میکنی.تو نه غیرت ایرانو داری نه غیرت هم وطن هاتو.برات مهم نیست بقیه چی بشن.چون تو جات خوبه
تو کز محنت دیگران بی غمی\نشاید که نامت نهند ادمی
من افتخار میکنم به داشتن هم وطن هایی که با وجود وضعیت نا به هنجار حاضر هستن از ناموس و وطنشون و هم وطن هاشون دفاع کنن.درود بر شما.

0 ❤️

2013-02-05 11:36:34 +0330 +0330

نه شما نگرفتى مطلبو!جنگ هيچ وقت خوب نبوده و هميشه باعث دزدى،غارت،گرسنگى و غارت شده.من نگفتم يه كشور خارجى حمله كنه من گفتم شماهايى كه دم از وطن پرستى ميزنيد براي آزادى وطن دربنتان يه حركتى كنيد نه اينكه رگ گردنتون باد كنه و بگيد جون كه هيچ كون هم ميديم.شما كه جونتون در راه وطن ميديد پس اگه راس ميگيد مبارزه كنيد و وطنتونو قبل از اينكه يه بيگانه بياد بهش حمله كنه خودتون نجات بديد
نايت استالكر شما با سابقه اي كه ازت سراغ دارم يه طرفدار نظامى و همه جا از اين حكومت دفاع كردى.بيگانه اصلى تو و مزدوراي اين نظاميد نه آمريكا و اسراييل.شما دوست بدتر از دشمنى.من خارج نشين نيستم كه اگه بودم داشتم عشق و حالمو ميكردم نميومدم خودمو بيخودى خسته كنم و تو اينجور بحثا كامنت بزارم.كاش به جاي اينكه فقط رگ گردنتون باد كنه يه كم مغزتون باد ميكرد.

0 ❤️

2013-02-05 12:00:03 +0330 +0330

منظورتو از طرفدار نظامی نفهمیدم.ولی من هیچوقت از حکومت دفاع نکدردم.بگو اگه راست میگی کدوم تاپیک کدوم صفحه.ادرس دقیق بده کجا من از حکومت دفاع کردم.اگرم همچین چیزی سراغ نداری تهمت نزن.
حرفتم پس نگیر.تو تو پست قبلیت به صراحت گفتی 2 راه بیشتر نداره یا خودتون کاری بکنید یا کشور خارجی دست به کار بشه.بعدشم با حسرت گفتی که البته اونم میگید تا اخرین قطره ی خون میجنگیم.یه چیزی گفتی نزن زیرش
منم زیر هیچکدوم از حرفایی که تا حالا گفتم نمیزنم.بگو من کجا از حکومت دفاع کردم.

0 ❤️

2013-02-05 13:40:34 +0330 +0330

به هر حال من از پستات اينطور برداشت كردم كه طرفدار نظامى شايدم نباشى
من حرفمو پس نگرفتم بله گفتم ٢ راه وجود داره اما گزينه جنگ كشور ديگرو تاييد نكردم و ازش حمايت نكردم منظور اين بود اگه حس وطن دوستى داريد الانم وطنتون تو دست اجنبياست پس “خاموش نميريد”

0 ❤️

2013-02-05 14:40:38 +0330 +0330

مهم نیست که ایران روز به روز اعتبارش را در جهان از دست میده
مهم نیست که منابع کشور توسط روضه خوانها به غارت میره
مهم نیست که روشنفکران در زندانها شکنجه میشن مورد تجاوز قرار میگیرن
مهم نیست که فقر و تنگدستی مردم و اختلاف طبقاتی روز به روز گسترش پیدا میکنه
مهم نیست که جوانان تحصیل کرده بر اثر بیکاری و تخریب اعصاب و روانشون به اعتیاد و کارتن خوابی روی میارن
مهم نیست که مردم در صفهای طولانی مواد غذایی انتظار بکشن
مهم نیست که تا چند وقت دیگه در اثر گسترش قحطی ، آدمخواری مثل کره شمالی رواج پیدا کنه
مهم نیست که …
مهم اینه که غیرت نداشتمون را به رخ دشمن بکشیم
همتون برید جنگ و در راه دفاع از نظام آخوندهایی که خونتون را در شیشه کردن شهید بشید.
باشد که در بهشت حوری های بهشتی این لطفتان را جبران کنند!

0 ❤️

2013-02-05 14:42:24 +0330 +0330

چرا هر کي ميخواد تريپ وطنپرستي بياد، اسم کورش رو مياره؟ شما چرا فکر ميکنين کورش رو کامل ميشناسين؟ چرا فکر ميکنين اگه الآن کورش برگرده همه ي مشکلا حل ميشه؟ تا شما مردم گوسفند هستيد(توهين نباشه!) حکومت گرگها باقيست و اگر کورش هم بود با وجود شما گوسفندان، تبديل به گرگ ميشد. حرف آخر : فرانسه هم به رنسانس موج هفتم رسيد اما شما ابلهان هنوز رنسانس اول رو تموم نکردين. خاک تو سر شما ملت ايران!

0 ❤️

2013-02-05 14:55:26 +0330 +0330

با این قورمساقا خیلی مشکل دارم اما3تا شهید داده خانوادمون که3تاشونم لات باشرف بودن با وجود منم مثل عموهام میرم واسه مام مهین اما خیلی دوسدارم 50کیلو تی ان تی رو ببرم وسط. دشمن و بعد یه قلوب ویسکی و بعد بوم همرو بفرستم جهنم .

0 ❤️

2013-02-05 16:13:23 +0330 +0330

[quote=شيخ متفکر]وطنم؟ کدوم وطن؟ اينجا چه چيزيش شبيه ايرانه؟ ايران مرد. حالا ديگه واقعأ به تخمم نيست کسي به اينجا حمله کنه.امروز بايد ايران رو توي اروپا پيدا کرد. افتخارات ايران رو بايد توي موزه ي لوور پيدا کرد. قهرمونامون ديگه با وجود بزرگاني مثل بتمن و جومونگ و آرنولد ديگه تخم ندارن خودنمايي کنن. اينجا ايران نيست هر کي خواست بياد، بياد…[/quote]
واقعا درسته ميحرفيد از پس حكومت ديكتاتور خودمون برنمياييم و بگامون داده اگه حمله هم به ايران بكنن هيچ گوه ي نميتونيم بخوريم بعله
بقيه هم خيلي غريتي حرف نزنن حرف رو بايد مزه مزه كرد بعد بايد گفت.

0 ❤️

2013-02-05 17:25:13 +0330 +0330

بی شعور 19 اسلته اینجا چه گهی میخوری فردا پس فردا که هر غلطی میکنی گمشو بیرون!شرمنده اعصابم بهم ریخت آخه آبجی شما اینجا چیکار میکنی؟

0 ❤️

2013-02-05 17:26:11 +0330 +0330

دفاع میکنم

0 ❤️

2013-02-05 18:27:52 +0330 +0330

اونايى كه دم از غيرت ميزنن و ميگن از ناموسمون دفاع ميكنيم بخونن بعد بگن وقتى رژيم نحس جمهورى اسلامى به ناموسشون تجاوز كرد چه غلطى كردن
‏“ترانه موسوى دانشجوى شهرستانى در روز دستگيري ظاهرش به هيچ عنوان حتي به تجمع کنندگان هم شبيه نبود موهايي بافته شده داشته و برخلاف کساني که در تجمعها از کفش ها ورزشي استفاده مي کنند کفش‌هايي پاشنه دار و ظاهري داشت که براي تعقيب و گريزهاي معمول تظاهرات‌ مناسب نبوده است.
روز هفت تير ترانه موسوي ساعت 18 به همراه دخترها و پسرهاي ديگري که بازداشت شده بودند به وسيله نيروهاي بسيجي به ساختماني در حوالي حسينه ارشاد منتقل مي شود.آن‌ها تا ساعت 22:30 در اين ساختمان بازجويي و نگهداري مي شوند و بازجويي ترانه موسوي از همه طولاني‌تر مي‌شود. همه دخترها و پسرهايي که بازداشت شدهاند ساعت 22:30 به غير از ترانه موسوي به کلانتري نوبنياد منتقل مي‌شوند و ترانه موسوي را همچنان در ساختمان يادشده نگهداري مي کنند.
خانواده ترانه فرداي آنروز در حالي که بي خبر از دختر خود همه جا را جست‌وجو مي کردند از طريق يکي از بازداشت‌شدگاني که آزادشده بود از وضعيت دختر خود آگاه مي‌شوند اما جست‌وجوي آن‌ها هيچ نتيجه‌اي در بر ندارد و پدر دندان‌ساز او بر اثرفشارهاي روحي ناشي از ناپديد شدن دخترش دچار ناراحتي قلبي مي‌شود
انواده‌اش پس از مراجعه به کلانتري و گذشت چند روز موفق مي شوند ماشين ترانه را که در خيابان ميرداماد، کوچه داروخانه پارک شده بوده پيدا کنند و بالاخره فردي ناشناس با خانواده او تماس مي گيرد و مي گويد ترانه به علت پارگي مقعد و رحم دربيمارستان امام خميني کرج بستري شده است. خانواده ترانه به اين بيمارستان مراجعه مي کنندو هيچ اثر از ترانه نمي يابند.
موضوع تجاوز به ترانه موسوي از سوي نيروهاي لباس شخصي و بسيجي ها از اين رو مطرح است که شايدبتوان پذيرفت پارگي رحم به علت تصادف و يا ضربه اتفاق بيفتد اما پارگي مقعد هيچ دليلي جز تجاوز نمي تواند داشته باشد.
يکي از پرستاران بيمارستان امام خميني کرج تاييد کرده که دختري با مشخصات ظاهري ترانه به اين بيمارستان منتقل شده است و در مورد نشانه هاي ظاهري، مشخصات ظاهري ترانه و حتي موهاي بافته شده ي او را تاييد مي کند و مي گويد ترانه را وقتي به بيمارستان آوردند بي‌هوش بود و وقتي هم از اينجا خارج کردند باز هم بي‌هوش بود.
ناپديد شدن او از بيمارستان امام خميني کرج نيز اين احتمال را قوت مي بخشد که وي مرده است و سپاه تلاش مي کنند تا به هر طريق مانع تاييد تجاوز به وسيله بيمارستان شود
بسيجان جسد ترانه را از بيمارستان خارج كرده و چند روز بعد جسد به آتش كشيده شده وى در بيابان هاي اطراف قزوين پيدا شد”
بله خوش غيرتا اون موقع چه گلى به سرتون زديد كه الان ميايد با بي شرمى دم از غيرت و دفاع از ناموس و وطن ميزنيد؟فقط مثل گوسفند خبرشو نگاه كرديد و تاسف خورديد.شما ملت گوسفند نشان هر بلايى سرتون بياد جيكتون درنمياد بيخودى لاف نزنيد.

0 ❤️

2013-02-06 00:40:28 +0330 +0330

بستگی به علت جنگ داره؟ اگه جنگ به خاطر مسایل هسته ای باشه که تنها حمله ی هوایی و کار به جنگیدن و تفنگ دست گرفتن نمیرسه و اصلا دلیلی نداره که ما بخواهیم وارد این داستان بشیم چون این جنگ بین غرب و ولایت فقیه خودش و اون دور وریای مفت خورش باید بجنگند!!! اما اگه قرار باشه جنگی مثل جنگ عراق باشه یعنی قصد تصاحب بر خاک و مال و ناموس ایرانی باشه باید جدا از هر زنده باد و مرده بادی لباس رزم به تن کرد و جنگید،
اما سوال من اینه اونایی که هی میگن ما میریم میجنگیم چند تاشون خدمت رفتند چند تاشون اسلحه قبلا دست گرفتند؟

0 ❤️

2013-02-06 00:44:45 +0330 +0330

با پای پیاده هم که شده میرم از کشورو ناموسم دفاع میکنم.

0 ❤️

2013-02-06 02:35:08 +0330 +0330

ایول دوستان
معلومه خون آریایی تو رگاتونه
خواهشا به کاربری من گیر ندین

0 ❤️

2013-02-06 04:09:41 +0330 +0330

حوصله بحث تو اينجور موارد كسشعر ندارم
خلاصه كفتم
تويي كه بسيجي مفلسي
داري پولشو ميكيري وبايدم بري واسه اين حكومت زوار دررفته بجنكي
توهنوز مامانت شبها بيدارت ميكنه كه جاتو خيس نكني ميخواي بري بجنكي
تواصلا ميدوني جنك وباكدوم ج مينويسن

0 ❤️

2013-02-06 04:56:00 +0330 +0330

از كس شرايى كه بافتى كه چيزي حاليم نشد سگ چيه همسايه كيه.از اينكه گفتم بيناموس و بيغيرتى ناراحت شدى؟حقيقت تلخه
از كسشرات اين تيكشو برداشت كردم
‎[quote=darkness-01]‎وقتي عربها حمله
كردن ي خاك بر سرايي
مث شماها كه
از حكومت ناراضي بودن جبهه ها رو خالي كردن كه الان آخوندا صاحب شدن[/quote]
خوش غيرت جبهه ها از خون جووناي ايرانى قرمز شده بود بعد تو ميگى جبهه ها رو خالى كرديد؟ديگه ميخواستى چند هزار نفر ديگ خودشونو بندازن جلو توپ و تفنگ واسه آخوندا؟مثه اينكه يادت رفته جنگ سر حكومت آخوندا بود و اين همه كشته داد.اگه به فرض امثال من جبهه رو خالى نميكردن مگه قرار بود حكومتى غير از جمهورى اسلامى تشكيل بشه؟اصلأ حاليت هس چى دارى ميگى؟جنگ به فرمان خمينى شروع شد.اتفاقأ اگه اين همه آدم خودشونو گوشت دم گلوله نميكردن اين حكومت الان دزد جون و مال و ناموس تو نبود.تا چارتا گاگول مثه تو تو اين مملكت زندگى ميكنه انتظار بيشترى از حال و روزمون نبايد داشت.

0 ❤️

2013-02-06 05:01:57 +0330 +0330

[quote=شيخ متفکر]تا شما مردم گوسفند هستيد حکومت گرگها باقيست ‏[/quote]‎
شيخ چرا به گوسفندا توهين كردى؟لطفأ به اعتقادات گوسفندا احترام بزار و اونا رو با مردم مقايسه نكن.

0 ❤️

2013-02-06 05:29:43 +0330 +0330

ميشه بگى من كى از اجنبى ها دفاع كردم؟هر كى بياد از حكومت و آدمها يا گوسفندا انتقاد كنه ميشه شيطان پرست و اسراييلى و حقوق بگير آمريكا و اجنبى و دست نشانده استكبار.نه جانم اونا دلشون به حال من و تو نميسوزه بيكارم نيستن بيان وقت و پولشونو هدر بدن بيان با شما خوش غيرتا بجنگن دارن عشق و حال و زندگيشونو ميكنن شما هم كشور و خواهر مادرتو سفت بچسب نزار از دست آخوندا دربرن.

0 ❤️

2013-02-06 05:29:59 +0330 +0330

باتمامه قدرت دفاع ميکنم!!!

0 ❤️

2013-02-06 06:03:48 +0330 +0330

سانيس خورها بوي كثافتتون كل سايتو كرفته
ادمين:نشستي اون بالا حال ميكني بچه ها ميافتن به جون هم
تو كه ميدوني اين بحثها اخر به كجا ختم ميشه چرا ميذاري ادامه پيدا كنه

ميخواي بكي اين سايت ازاده
باشه تو بخند

0 ❤️

2013-02-06 06:17:15 +0330 +0330

نه من از ایران دفاع نمی کنم.شما هم دفاع نمی کنید .چرا دروغ می گید ؟

مگه نورزتون به نام افغانی ها ثبت شد دفاع کردید؟

مولانا رو گفتند عرب هستش دفاع کردید؟

ارگ بم نابود شده باز سازی نشد با اون همه ثروت بین المللی دفاع کردید؟

تخت جمشید به اب بستند .دفاع کردید؟

شرفتونو گرفتند دفاع کردید؟

خلیج فارستون هم گرفتند .اینم که دفاع نکردید.

2 هفته پیش یک مرد ایرانی به خاطر 70000 تومن رفت دزدی بعد اعدامش کردن.دفاع کردید؟

جر دادم خودمو تو این سایت گفتم ملت :ولنتاین ایران 29 هستش به قدمت تاریخی .اینجا هم

عقلتون بکار نیفتاد.

تو جنگی که زن ایرانی به عنوان سپر انسانی استفاده می شه .دفاع از ایران چه معنی

داره اقایون؟ چند بار بهم تجاوز کنن تو اون جنگ خوبه؟

برید این کاسه کوزتونو جمع کنید که عقلتون پایین تنتون هستش.

برید خدا روزیتونو جای دیگه بده .هویتتونو ازتون گرفتن .حالا اومدید چی می گید.

0 ❤️

2013-02-06 06:23:22 +0330 +0330

[quote=sikhekaktos]با عزیز دلم موافق نیستم زیرا باف شما 2 حالت ثابت میشه:1.ما بی مغذیمو گوسفند صفت که فکر نکنم اینطور باشه چون متفکرین ایرانی تو پردازش ایده مقام 4 جهان رو دارن
2.مردمان عزیز کشورمون نسبت به مسایل کشور بی اطلاع هستند که اینطور نیست[/quote]
[quote=darkness-01]‎از كي تاحالا توهين كردن و گوسفند خطاب كردن هموطنات شده انتقاد!
با كدوم خط كش اين انتقادتو ميزون كردي كه ي عده شدن آدم و ي عده ديگه شدن گوسفند![/quote]
گوسفند حيوونيه كه معروفه به سر به زير بودن و حرف گوش كردن و دم نزدن و واقعأ تشبيه خوبيه به مردم ايران چون با اين وضعيت نابسامان گرونى،بيكارى،فقر،اختلاس و دزدى حاكمان،شكنجه و تجاوز به معترضين و … على رغم اينكه همه از اين اوضاع مينالن اما هيشكى هيچ حركتى نميكنه.هيشكى جيكش درنمياد.همين نزديك به دو هفته پيش چند تا روانى به يه دختر در هند تجاوز كردن كل هند تظاهرات كردن و تا چند روز كشورو به هم ريختن اما تو ايران بارها سران رژيم و مزدوراشون به زنان و دختران و پسران تو زندانها و بازداشتگاه ها تجاوز كردن(مثل ترانه موسوى كه جريانشو صفحه قبل گفتم) اما كسى صداش درنيومد.ملت تو صف مرغ ميميرن اما صداي اعتراض از كسى بلند نميشه.آيا ما گوسفند نيستيم؟

0 ❤️

2013-02-06 06:25:19 +0330 +0330

بین بدوبدتر بد انتخاب میشه بریم اینو سرنگون کنیم کی بیاد؟تو راهنمایی کن تو بگو کی میادو چجوریاست من هستم تا آخرین قطره خون به شرطی که بهتر از این باشه از چاله نیفتیم تو چاه

0 ❤️

2013-02-06 06:30:45 +0330 +0330

با وجود اینکه با اقای امید 2000 اختلافاتی دارم اما از این نظر باهاش موافقم.

ما گوسفندیم .گوسفند.

0 ❤️

2013-02-06 06:45:11 +0330 +0330

darkness-01:

فعلا که بردن دادا.

وقتی تفنگ گذاشتن رو سرت می فهمید خاک رفت.جان رفت .ناموس رفت.

دیر نیست .

0 ❤️

2013-02-06 06:55:08 +0330 +0330

ممدجاني رگ براي ايران و اسلام خاكه ميهن ميده وناموس اون كس و ميگام كه كس وشعر بگه به ايران

0 ❤️

2013-02-06 06:58:41 +0330 +0330

Mohammadjani:

یک لطف کن کسایی که من بالا اشاره کردم مقدم ترند.اول برو سراغ اونا.

ببینیم چند مرده حلاجی.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «