سناریوی شکار رئیس جمهور محبوب ما

1403/03/02

کمی تجزیه تحلیل
هلی کوپتر رئیسی گور به گور شده رو دو هلی کوپتر دیگر اسکورت میکردن ،هدایت هرسه هلی کوپتر رو بهترین وباتجربه ترین خلبانهای کشور بعهده داشتند ،طبق اصول استراتژیک ارایش نظامی وپروازی انهاطوری میباشدکه هلی کوپتر شخصیتها رو در دید بصری ورادیویی و راداری …داشته باشند (ضمنا کل منطقه غرق نظامی میشود) خوب حالا شما بمن بگید اونا چطورهلی کوپتر رئیسی رو گم میکنند که حتی از محل تقریبی گم شدن و سقوطش نیزباخبر نیستند ،و دست به دامن کمک فرمالتیه بین المللی میشوند، اون وقت کشوری که پهباد به روسیه اهداء میکند ودنیا رو با پهباد هاش تهدید میکند با حقارت هرجه تمامتر به کمک پهباد حرارات یاب ترکیه از محل سقوط هلی کپتر یکی از بالاترین مسئولین کشورش باخبر میشه
اما
1.پهباد ترکیه از اولبن تصاویری که میفرسته توسط کارشناسان نظامی از اثار شلیک وانفجار در نواحی دم هلی کوپتر مشخص میشود
2. فیلم ماهواره ای که از لحظه ونوع سقوط هلی کوپتر (درمجازی وایرال شده) مشخص میکند که هلی کپتر اصلا به کوه برخورد نمیکند بلکه هدف قرار گرفته وساقط میشه
حالا من نمیدونم کدوم از خدا بی خبریهایی با پهباد رادار گریز هلی کوپتر جناب رئیس جمهور رو شکار کردن کخ اون دوتا هلی کوپتر اسکورت هم فرار روبر قرار ترجیح دادن بقول اخوک ها الله واعلم 😉

نکته :چند تا کلیپ درهمین زمینه گذاشتم اگه دان بشود

وقتی که بچه حرف بزرگتر رو گوش نکنی😂

5230 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-22 16:58:47 +0330 +0330

اول اینکه هیچ اسکورتی نداشتن و در ویدئویی که امروز پخش شد این امر کاملا مشخصه.
دوم اینکه چجوری باید جنگل هایی که تو مناطق صعب العبور بودن رو نظامی میکردن؟
سوم اونایی که ایران میسازه بیشتر شبیه موتور گازی هستش تا پهپاد و عملا غیر از مسائل نظامی به هیچ دردی نمیخورن
چهارم هلی کوپتری که باشهاش سقوط کردن هم رادار و انتقال دهنده سیگنالش خراب بود.

4 ❤️

2024-05-22 17:08:06 +0330 +0330

↩ Sarim
اول اینکه سه تا هلی بودن( دوتاشون اسکورت بوده)
دوما قرق نظامی نمیدونی چیه (واسه شخصیتها زمین واسمان تحت پوشش راداری ورادیویی و شنود وگشت هوایی قرار میگیرد
سوما اینو درست اومدی موتور سمپاش و کاردستی بچه مدرسه ای هست که بهش افتخار میکند
چهارم ،رادار وانتقال دهنده سیگنالش خراب نبود دشمن از خدا بی خبر 😉😆😂 توسط جنگ الکترونیک کورش کرده
مرررسی از حضورت

1 ❤️

2024-05-22 17:10:49 +0330 +0330

خووب دوتا کلیپ دان نشد
اما اگه به حرف این قرمساق دیوث گوش کرده بودن ما الان رئیسی داشتیم والللللا

2 ❤️

2024-05-22 17:18:27 +0330 +0330

دوتا کلیپ دیگه رو بمحضی که نت قویتر بشه دان میکنیم

1 ❤️

2024-05-22 17:24:04 +0330 +0330

بنظر من این سناریو ترور با پهپاد رادارگریز کاملا محتمله. دلایل خوبی هم در تایید این فرضیه هست.

اسرائیل هم توان این کار رو داشته و هم انگیزه اش رو

میدونیم که اسرائيل چه همکاری نظامی تنگاتنگی با رژیم باکو داره. هر دو از رژیم ملاها متنفر هستن. الهام علیف هفت خط به بهانه افتتاح سد ابی کودن رو می کشونه کنار مرز. پهپادهای رادارگریز هم که اسرائیل داره یا میتونه از دوستان آمریکایی قرض بگیره و در فرودگاه های باکو پارک کرده براحتی میتونستن بی سروصدا از مرز رد بشن و با شلیک یک موشک کوچولو هلیکوپتر قراضه ابی رو ساقط می کنند. ملاها هم البته از ترس آبروریزی گند قضیه رو در نمیارند چون خیلی زشته رئیس جمهور شما ترور بشه و شما علیه تروریست هیچ غلطی بجز گسیل کردن یه مشت موتورگازی پرنده نمی تونید بکنید. دقت کردید عملا هیچ تصویری از هلیکوپتر ساقط شده منتشر نشد؟ چرا؟ ملاها چه چیزی برای مخفی کردن دارند؟ شاید میخوان آثار اصابت موشک دیده نشه؟

صهاینه مست اسلحه های فوق پیشرفته آمریکایی و زخم خورده از حماس برای انتقام از موشک پراکنی ملاها می سوختن اما آمریکا اجازه واکنش گسترده و عیان بهشون نداد و افسارشون رو کشید. به این ترتیب با ترور ابی یعنی ملای دست راست خامنه ای و بزرگ ترین بخت جانشین احتمالی اش خشم خودشون رو خالی کردند. حتی قبل از زمان تاسیس این رژیم ترور جزو ابزارهای موثر این گانگسترهای زمین دزد صهیونی بوده بنابراین کاملا مسبوق به سابقه است. کشتن ابی هرچند ممکنه تغییری در کوتاه مدت در ج.ا نده اما در دراز مدت پس از مرگ خامنه ای اسرائيل رو از یک کپی برابر اصلش راحت می کنه.

از طرف دیگه حتی آمریکا هم میتونسته با این ترور موافق باشه. چون در تحلیل نهایی هرچند ترور یک نوکر بله قربان گوی آیت الله درسته تغییری در سیاست منطقه ای ج.ا نمیده اما یک درس مهم به خامنه ای و دارودسته اش میده:‌ شما حتی در آسمان ایران در امان نیستن. پس بیخود برای قلدرهای گنده تر منطقه شاخ و شونه نکنشید وگرنه ممکنه به سرنوشت ابی دچار بشوید.

2 ❤️

2024-05-22 17:46:04 +0330 +0330

↩ fool22
درود بر شرفت دوست عزیز
تمام سخنانت 100% قبول دارم
بنا به خبرهای واصله از دوستان(منابع نظامی داخلی )
کل منطقه توسط سایتهای پرنده و سایتهای ثابت مرزی اسرائیلی درخاک ادربایجان تحت عملیات جنگ الکترونیک گسترده قرار میگیرد بطوریکه رادارها و سایتها شنود و…ایران و ارتباط هلی کوپترها مختل میگردد(هم راداری هم رادیویی)
که بلافاصله اعلام وضعیت قرمز و اماده باش 100% به کل نیروهای مسلح داده مبشود
اما ای دریغا و وامصیبتا که پهپاد های پیشرفته اسرائیلی رهبراحتمالی اینده ما رو شکار میکنند
اما دوست عزیز بنظر این شکار چندین هدف داشته
1.جبران موشک پرانی و مهماد پرانی ایران
2. حذف تدریجی رژیم ایران
3.خامنه ای بدلی (میرطاهر ) با حمایت روسیه و چین و بخشی از نیروهای سپاه قصد جانشینی رئیسی رو واسه رهبری داشت
اما مجتبی خامنه ای به حمایت عنگلیس و… بخشی از سپاه رهبری و حق خودش میدونه
مملکت ما شده جولانگاه مزدورانی که حامیان غربی وشرقی و حتی اسرائیلی و عربی دارند
سپاس از حضورت 🌺

2 ❤️

2024-05-22 17:47:31 +0330 +0330

اینکه باور کنیم این سناریو میتونه محتمل باشه که یک کشور یا گروه سومی این وط بودن کاملا محتمله
هم میتونه یک گروه داخلی باشه
هم می تونه یک گروه یا کشور خارجی باشه
و هم میتونه کاملا متصور باشه که واقعا این داستان برخورد با کوه کاملا حقیقی و سالمه

2 ❤️

2024-05-22 17:48:06 +0330 +0330

↩ امیددددم
بله نکاتی درباره فواید حذف ابی (رهبر آتی ج.ا) برای اسرائیل در ویرایش پستم اضافه کردم.

اخبار شما از جنگ الکترونیک در اون زمان در منطقه تا چه حد موثق هستن؟ اگه این تایید بشه دیگه جای شکی برای فرضیه ترور باقی نمیذاره.

2 ❤️

2024-05-22 17:49:37 +0330 +0330

↩ fool22
سپاس
دوباره میخونم
🌺

1 ❤️

2024-05-22 17:50:54 +0330 +0330

↩ امیددددم
دشمن اگه داخلی باشه که هیچ اما اگه خارجی باشه صددرصد با هماهنگی کامل ام آی سیکس و موساد و اف اس بی صورت گرفته تا از اتفاقات بعدش جلوگیری کنن

2 ❤️

2024-05-22 17:52:12 +0330 +0330

↩ hamidhamid20009
درود بر شما
بنظر من سناریوی برخورد با کوه به اندازه سناریوی فیلها پرواز میکنند میتونه درست باشد
ویدئو توکامنت گذاشتم از سناریوی برخورد با کوه واقعی تر هست 😂
سپاس از حضورت 🌺

1 ❤️

2024-05-22 17:55:35 +0330 +0330

↩ Sarim
اری 44 ساله مملکت ما چند دستگی وجولانگاه مزدوران وجاسوسهای غرب وشرق شده استد
روحانی خاتمی احمد گشاد رئیسی خامنه ای و خود خمینی ملعون

1 ❤️

2024-05-22 17:58:32 +0330 +0330

↩ fool22
منبع موثق ومعتبر داخلی از دوستانی که مشغول بکار هستند
اما بخاطر حفظ امنیت جانی و…نمیشه منبع رو ذکر کرد

1 ❤️

2024-05-22 17:59:10 +0330 +0330

↩ امیددددم
منم اونو دیدم
ولی با برخورد با کوه با توجه به تجربیاتم و البته اینکه میتونه یک وسیله ناگهان خراب بشه هم منطقی هست
به هرحال چیزیه که فکر نکنم دیگه میشخص بشه

2 ❤️

2024-05-22 18:01:59 +0330 +0330

↩ fool22
درود بر شرفت
مجدد مطالعه کردم
این عروسکان خیمه شب بازی (حکام ایران) دیگه به مرحله مهره سوخته نزدیک میشوند
حداکثر بهره رو ازشون برده اند و دیکتاتور باید به پایان سلام کند
همانند صدام قذافی وووو

1 ❤️

2024-05-22 18:02:40 +0330 +0330

↩ امیددددم
اگر واقعا رادارهای ایران رو از کار انداخته اند این چیزی نیست که مدت زیادی قابل پرده پوشی باشه. اما من شک دارم اصلا نیازی به این کار داشتن. اونا از تمام سوراخ های سیستم راداری ایران باخبر هستن و یک پهباد رادارگریز براحتی میتونسته توی سایه راداری دره های اون کوه های سربه فلک کشیده بی سر و صدا بیاد و بزنه و بره. فاصله ورزقان (محل سقوط) تا نقطه مرزی فقط ۴۳ کیلومتره.

1 ❤️

2024-05-22 18:05:30 +0330 +0330

↩ hamidhamid20009
دوست من
اون نوع سقوط میتونه هم ناشی از هدف سلاح لیزری قرار گرفتند هم ناشی از جنگ الکترونیک وووو هزاران سلاح ناشناخته ای باشد که درهر جنگی از ان رونمایی میکنند
چرا مشخص میشه
البته زمانی که ما نباشیم واسناد از طبقه بندی خارج شود

2 ❤️

2024-05-22 18:07:12 +0330 +0330

↩ امیددددم
من نمیگم این کار گروه سوم نیست اصلا
میگم همه گزینه ها برام متصوره همین

2 ❤️

2024-05-22 18:07:19 +0330 +0330

↩ امیددددم
احتمالا مافیای جهانی یهود که عملا دولت آمریکا و انگلیس رو کنترل می کنه بالاخره به این نتیجه رسیده که بهتره کار رژیم آیت الله ها رو یکسره کنه تا بتونه انرژیش رو صرف جنگ سرد جدید با چین و روسیه کنه اما بخاطر انتخابات آتی آمریکا از یک جنگ عیان و تمام عیار و درگیر کردن آمریکا در منطقه پرهیز می کنند.

2 ❤️

2024-05-22 18:10:28 +0330 +0330

↩ fool22
دوست من وقتی عملیات جنگ الکترونیک در طیف گسترده انجام پذیرد
1.قدرت نمایی
2.هرگونه ریسکی رو پایین میاودد
3. احتمال نتیجه گیری 100%میشود
4. واسه زدن چنین شخصیت یک مملکت لازمه میباشد
5. اره هم سولاخ سمبه های اینا رو که میدونند هبچ ،حتی جاسوس ونفوذی هم درتمام رده های تظامی وحکومت ووو بسیار دارند

1 ❤️

2024-05-22 18:14:25 +0330 +0330

↩ امیددددم
بله حرف من اینه اگر جنگ الکترونیک گسترده در اون زمان انجام شده حتما بیش از یک نفر در نیروهای نظامی ایران ازش باخبر میشن و بزودی قضیه درز پیدا میکنه. اگر شما دنبال یک ترور بی سروصدا باشید و توانش رو هم داشته باشید چرا با جنگ الکترونیک از خودتون ردپا بجا بگذارید؟

2 ❤️

2024-05-22 18:15:17 +0330 +0330

🤔🤔🤔
نه دلیل قطعی دارم
نه فیلم ها رو دیده ام
اینکه احتمال ترور هم بالاست ، درسته
تحلیل سخت شد که…
الان یعنی باز میخوان انتقام بگیرند از صهیون؟
در ضمن امروز داشتم ورود کل آون کسانی که برا وداع اومده بودن از خارجه رو دیدم ، از آذربایجان فکر نکنم کسی اومده بود( البته تا اونجایی که دیدم ، نه وزیر یا سفیری دقیق اسمش نشنیدم )
مورد بعد ، اینکه ترور آلارم اینو گفت ولی بعد خود اسرائیل گفت که کار ما نبوده، تاکیک روانی و بازی نظامی بوده؟

2 ❤️

2024-05-22 18:15:18 +0330 +0330

↩ fool22
درود بر شرفت
به نکته خوبی اشاره کردی مافیای جهانی یهود تحت پوشش ایلومیناتیها وفراماسیونر ها ووو جهان رو کنترل میکنند
هنوز که هنوز هست سرذشت برادران کندی درپردا ابهام وپوشش طبقه بندی قرار دارد
اینها برای 100 ساله اینده دنیا برنامه ونقشه میکشند
هیچ حکومت ورژیمی رو شبیه هم ساقط نمیکنند واسه هرکدام سناریو خاصی دارند
جوری که خودشون میگن سناریوی سقوط حکومت ملاتادورها خاص و درتاریخ بشریت زبان زد خواهد شد

1 ❤️

2024-05-22 18:19:55 +0330 +0330

↩ fool22
در رده نظامی خصوصا ارتش طبقه بندی اطلاعات خاص هست ولایه های امنیتی زیادی میلاشد که درز و تشت اخبار جلوگیری میکند
اما از ناحیه سپاه و… درز خواهد کرد
ماجرای زدن هواپیمای مسافربری تهران😔 رو بادتون میاد یکی از سناریو هاشون این بود که تحت حمله جنگ الکترونیک قرار گرفتیم واشتباهی خودزنی کردیم (که درغی بیش نبود
وووو

1 ❤️

2024-05-22 18:20:59 +0330 +0330

مجتبا داره سناریو خودشو قدم بقدم پیش میبره…

2 ❤️

2024-05-22 18:23:55 +0330 +0330

↩ امیددددم
بله جالبه توجه کردید همه به اصطلاح «تحلیلگران» هم در رسانه های رژیم و هم در رسانه های خارجی مثل ایران اینترنشنال و سایر مفتخورهای رسانه ای خارج کشور این فرضیه واضح و محتمل ترور توسط اسرائیل رو بسادگی کتمان می کنند در عوض به سناریوهای محیرالعقول مثل توطئه مجتبی و … پروبال میدن؟
دلیلش چیه که فرضیه دست اسرائیل براحتی کنار گذاشته میشه؟
بنظر من دلیلش روشنه. ما «عوام الناس»‌ نباید از پیام های خفیه بازی بزرگان خبردار بشیم.

2 ❤️

2024-05-22 18:24:48 +0330 +0330

↩ wrecked_erny
درود بر شما
تایید رسمی هیچ وقت نمیکنند
نشر خبر تکذیب، نشر خبر تایید منابع ناذیربط ووو
تو ایران هم نمونه اش هست
میخان بنزین رو گرون کنند شایعه تکذیب ،خبر از منابع رسمی وعیر رسمی دولاره تکذیب ووو تا وقتی ولسه مردم خوب عادی سازی بشود واجرامیکنند
یکدفعه روحانی میخوابه بیدارمیشه میبینه بنزین گرون شده
رهبر هم که میگه من درمسایلی که بمن مربوط نمیشه دخالت نمیکنم وووو

1 ❤️

2024-05-22 18:25:47 +0330 +0330

1- قرق

2- اون فیلم مال هلیکوپتر رئیسی نیست. اصلا مال ایران نیست. در یک کشور دیگه دو نفر با پاراگلایدر در شکاف کوه سقوط میکنن هلیکوپتر میفرستن کمکشون که سقوط میکنه از سقوط هلیکوپتر رئیسی هیچ فیلمی موجود نیست اگرفیلم گرفته بودن یعنی میدونستن سقوط کرده همون لحظه موقعیت رو گزارش میدادن کمک میرسید نه اینکه عین گداها التماس ترکیه رو بکنیم پهپاد بهمون قرض بده!!

2 ❤️

2024-05-22 18:29:34 +0330 +0330

↩ shahx-1
جالبه ماجرای پهپاد اینقدر آبروریزی کرده که الان ستاد کل نیروهای مسلح رژیم با یک دروغ شاخدار دیگه سعی در باز گرداندن آب رفته به جوی داره: الان میگن پهپاد ترکیه هیچ کاری نتونست بکنه و ما پهپاد خودمون رو از اقیانوس هند فراخوندیم تا هلیکوپتر رو پیدا کرد. در حالی که فیلم پهپاد ترکیه ای و عملیاتش رو ترکیه آنلاین داشته پخش می کرد! این پاسدارهای شیره ای تا این حد وقاحت دارند!

3 ❤️

2024-05-22 18:30:16 +0330 +0330

↩ امیددددم
هممنم
چی بگم والا
بعضی وقتا خودم هم گیج میشم با اینکه طرفدار هستم…
مورد بعد این که آذربایجان نخست وزیرش اومده بود برا وداع اشتباه کردم این به نقل از صبح ساحل هست :

⚫️ مهمانان خارجی در چه سطحی برای ادای احترام رئیس‌جمهور شهید به ایران آمده‌اند؟

🇶🇦 قطر امیر
🇰🇼 کویت وزیر خارجه
🇧🇾 بلاروس وزیر خارجه
🇵🇰 پاکستان نخست وزیر
🇪🇬 مصر وزیر خارجه
🇸🇾 سوریه نخست وزیر
🇦🇫 افغانستان وزیر خارجه طالبان
🇱🇧 لبنان رئیس مجلس
🇦🇿 آذربایجان نخست وزیر
🇹🇯 تاجیکستان رئیس‌جمهور
🇹🇳 تونس رئیس‌جمهور
🇮🇳 هند معاون رئیس‌جمهور
🇨🇳 چین فرستاده ویژه
🇷🇺 روسیه رئیس مجلس
🇦🇲 ارمنستان نخست وزیر
🇮🇶 عراق نخست وزیر
رئیس‌ و نخست‌وزیر منطقه کردستان عراق

به صحبت هاتون با آقای فول22 توجه کردم، الان آمریکا و انگلیس هم به نظرم بنا به تغیرات سیاسی ایران ، انتخاب رییس جمهور جدید در ایران، هم وقت خریدن هم باز باید به مسئله ایران توجه کنند… یکم برا خودشون سخت نشد؟

2 ❤️

2024-05-22 18:33:30 +0330 +0330

↩ fool22
دقیقا به نکات ظریف و خوبی اشاره نمودید 🌺
اما دریغ از اینکه تمام سرنخها به جای دیگه ای ختم میشود
جهت تشکیل دولت اسرائیل وحمایت جهانی ازان

1. داستان هولوکاست و… که ازان اصولی بهره برداری شد
    2حذف ژاندارم منطقه
    3.بروی کار امدن حکومت تندرو اسلامی که نابودی اسرائیل را فریاد میزند
  2. از ترس این قدرت پوشالی(رژیم اخوکها) اعراب به دامن اسرائیل و سازش با او پناه میبرند
    5.حوادث اکتبری که گذشت و مجوز نابودی محور شرارت
    وووو
    خیلی مسائل دیگر که نمیشه بیان کرد
2 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «