بدترین شکست عشقی و علتش

1397/07/28

سلام
چند بار عاشق واقعی شدین؟
چند بار شکست خوردین؟
تقصیر تو بود یا شخص مقابل؟
هنوزم دوسش داری؟
اگه برگرده میبخشیش؟
اگه برگردی به اون زمان نگهش میداری؟
البته شاید عشق واقعی یک بار بشه
توی زندگی همه ولی هر کدوم از سوال های
بالا رو دوس داشتین ج بدین
مرسی از ادب و احترام

1706 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-10-23 16:35:04 +0330 +0330
نقل از: hani.banooo تقریبا سه ساله ک رفته بنظرم اختلالات هورمونی بوده چون عشق نبود از خود گذشتگیه بیش از حد اعتماد بیجا به کسی ک لایقت نی ارزششو نداره برا همین هیچ وقت نمیگم شکسته عشقی خوردم میگم خریت کردم تقاصشم پس میدم ...دوست داشتنه یه سری ادما خریته تمامه

کاملا درست میگی ولی بنظرم قشنگ ولی برات میشه ی تجربه که از این به بعد به کسی که لیاقت نداره بیش از حد بها ندی
در کل ی دوران قشنگی هس ک وقتی درونش هستی هیچ درکی از بیرون نداری همه ما ی روزی ی جایی اشتباه کردیم یا شخص مقابلمون اشتباه بوده یا زمان نا مناسبی با اون شخص طرف شدیم ولی در مجموع ی چیز خاصی هس ک هر کس از ظن خود شد یار من از درون من نجست اسرار من
امیدوارم دفعه ی بعدی این اتفاق نیافته و در انتها به وصال ختم شه ن فراغ

1 ❤️

2018-10-23 17:13:51 +0330 +0330
نقل از: امپراطورشب شکست مکستو بزارکنار.اگه برگرده ازپشت میکنمش،خسته شدم ازبس ازجلوکردمش^_^

بابا امپراطور؛ فضا عارفانه بود و تو اومدی …ی تو حس و حال عاشقی (dash) 🙄

1 ❤️

2018-10-23 18:24:05 +0330 +0330
نقل از: dr.arshia
نقل از: hani.banooo تقریبا سه ساله ک رفته بنظرم اختلالات هورمونی بوده چون عشق نبود از خود گذشتگیه بیش از حد اعتماد بیجا به کسی ک لایقت نی ارزششو نداره برا همین هیچ وقت نمیگم شکسته عشقی خوردم میگم خریت کردم تقاصشم پس میدم ...دوست داشتنه یه سری ادما خریته تمامه

کاملا درست میگی ولی بنظرم قشنگ ولی برات میشه ی تجربه که از این به بعد به کسی که لیاقت نداره بیش از حد بها ندی
در کل ی دوران قشنگی هس ک وقتی درونش هستی هیچ درکی از بیرون نداری همه ما ی روزی ی جایی اشتباه کردیم یا شخص مقابلمون اشتباه بوده یا زمان نا مناسبی با اون شخص طرف شدیم ولی در مجموع ی چیز خاصی هس ک هر کس از ظن خود شد یار من از درون من نجست اسرار من
امیدوارم دفعه ی بعدی این اتفاق نیافته و در انتها به وصال ختم شه ن فراغ

دقیقا یه جاهایی اشتباهایه بزرگ خوب به ادم درس میدن
امیدوارم دفعه بعدی برام نباشه چون تحملش خیلی سخته
مرسی از ارزویی قشنگتون

1 ❤️

2018-10-23 18:30:39 +0330 +0330

فقط زمانی که روی طرف خوابیدی عشق است. ?

0 ❤️

2018-10-24 16:48:55 +0330 +0330
نقل از: hot پسر فقط زمانی که روی طرف خوابیدی عشق است. ?

بعععله اینم حرفیه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «