بنظر شما بیغیرتی یک انحراف جنسیه یا سیلقه ؟

1400/03/31

غیرت از محافظت میاد در گذشته مردان برای محافظت از زنانشون تلاش میکردن و اونها رو از برخی کار ها منع میکردن و این حس محافظت رو غیرت میگفتن. محافظت از خواهر مادر یا همسر و …

شما بیغیرتی رو چی تعریف میکنید؟
باید درمان بشه یا باید باهاش همراه شد؟
اول اینکه تمام افرادی کی ضربدری میکنن بیغیرتن؟

880 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-21 15:22:59 +0430 +0430

این حرفا چیه اتفاقا اینایی که بهشون میگن بی غیرت از غیرتی ها سالم ترن دنبال اینن چیزی رو که دارن فقط مال خوشون نباشه به دیگران هم خیر برسونن دوس دارن دیگرانو توی حس خوبشون شریک کنن
اما حالا اونایی که غیرتی هستن همه چیزو واسه خودشون می خوان و خیلی خودخواهن 👿 👿 👿

1 ❤️

2021-06-21 16:15:30 +0430 +0430

من شخصا نمیپسندم و اگه پارتنر یا همسرم این مدلی باشه سعی میکنم درمانش کنم یا جدا بشم.ولی بنظرم هر چیزی تو سکس که دو طرف رضایت داشته باشن از جمله بی’ضربدری’تریسام’آنال و…دیگه انحراف نیست یه گرایش توافقی بین دو نفره

1 ❤️

2021-06-21 16:33:39 +0430 +0430

من بی هارو خیلی دوست دارم صمیمیترین دوستم بی هست مه عاشقشم

0 ❤️

2021-06-21 18:35:44 +0430 +0430

↩ misswolf
توضیح کامل و مفید بود ممنون

0 ❤️

2021-06-21 18:46:45 +0430 +0430

«غیرت» یه مفهوم خیلی مبهم و گل وگشاده. تبعا «بی‌غیرتی» هم به معانی مختلفی بکار میره.
اگر منظور از «بی‌غیرتی» این باشه که طرف ازدواج کرده اما دوست داره زنش رو بده دیگران بگایند بنظرم این یه انحراف و انحطاط اخلاقی است. چون ازدواج به معنی یه پیمان تعهد عاطفی و جنسی به یک شخص (همسر) است. در ۹۹ درصد موارد اگه مرد از پس وظایف جنسیش بر بیاد زن علاقه ای نداره که با کسی غیر از شوهرش بخوابه. اگر توان ارضا کردن زن رو نداری یا می خوای خودت و پارتنرت رابطه جنسی آزاد داشته باشید و با هر کی خوشتون اومد سکس کنید دلیلی نداره ازدواج کنید. پس از نظر من کسانی که دنبال بکن برای زن شون می گردند یا کونی هایی هستن که قدرت ارضای همسرشون رو ندارند یا بوالهوس هایی هستن که از همسرشون به عنوان طعمه استفاده می کنند تا هوس خودشون برای خوابیدن با زنان بیشتر رو ارضا کنند. مطمئنم در اکثریت قریب به اتفاق این موارد زن با بی میلی و اجبار وارد چنین رابطه هایی میشه.

این جاکشان همسر معمولا از برچسب «بی‌غیرت» متنفر هستن و میگن ما «روشنفکر» هستیم. اما بنظر من هیچ چیز روشنفکرانه ای در این نیست که بخوای همسرت یعنی کسی رو که پیوند وفاداری دائمی باهاش بستی وادار به خوابیدن به دیگران کنی. این فقط یه شارلاتانی و کلاه شرعی است که این جماعت برای فرار از برچسب بی‌غیرتی می زنن

اما از طرف دیگه ی قضیه، رجاله های مسلمان «بی غیرتی» رو به معنای کاملا متفاوتی بکار می برند. به این معنا که مثلا هر کس زنش رو توی کیسه زباله اسلامی سیاه نپیچیده و با همسرش مثل یه انسان عاقل رفتار می کنه، مثلا بهش اجازه کار کردن و آزادی پوشش و حضور در اجتماع میده بی غیرته. تبعا من با چنین تعریفی نره سالاره و عقب مونده ای موافق نیستم. از نظر من مردی که برای زنش شخصیت انسانی قائله فقط یه انسان متمدنه و وصله «بی‌غیرت» اصلا بهش نمی چسبه

شاید اون جاکش های خود-روشنفکر-بین یه واکنش اجتماعی باشند به تنگ نظری و بلاهت رجاله های غیور مسلمان که هر گونه شخصیت بخشیدن به زن رو مصداق «بی غیرتی» میداند. هر کدام از یک طرف بام افتاده اند. یکی راه افراط رفته یکی راه تفریط.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «