حالم از زن ها به هم می خوره

1399/12/08

حالم از موجودی به اسم زن بهم می خوره
از طبیعت زنانه متنفرم
از لطافت های زنانه متنفرم
از احساسات زنانه متنفرم
از نیازهای روحی و جسمی زنانه متنفرم
از هورمون های زنانه متنفرم
از رفتارهای زنانه متنفرم
از ناز کردن ها و ادا اطفار های زنانه متنفرم
جمهوری اسلامی به اندازه کافی به ما جوون ها سخت گرفته و زندگی ما رو جهنم کرده
اگه زن های ایرانی کمی آسون تر می گرفتن
اگه خیلی راحت تر با مردها دوست می شدن
اگه ما مردها مجبور نبودیم بخاطر رفع نیازهای جنسی و عاطفیمون تا زمان ازدواج صبر کنیم
زندگی خیلی لذت بخش تر می شد
مقصر تمام تنهایی های مردهای ایرانی زن ها هستن
اگه توی اینترنت به یک دختری پیام بدی بلاکت می کنن.
اگه سعی کنی تو اینستاگرام یا تلگرام مخ یه دختر رو بزنی، تحقیرت می کنه و بعد اسکرین شات میگیره و با بقیه دوست هاش بهت می خنده.
اگه تو خیابون بهشون شماره بدی شمارت رو پاره می کنن.
اگه تو دانشگاه باهاشون دوست بشی مجبورت می کنن تا ازدواج نکردی بهشون دست نزنی.
مقصر بوجود اومدن این همه مرد هول و کصلیس توی این سایت که به دنبال چت بی غیرتی و همجنسبازی و کثافت کاری های دیگه هستن خانم ها هستن
خب وقتی زن ها راه سالمی برای رفع نیازهای جنسی بوجود نمیارن ما باید چه غلطی بکنیم؟ همش همه چیز رو میندازین گردن پرده بکارت. آخه مگه با سکس چت کردن هم آدم پردش پاره میشه؟ اصلا واسه چی ما مردها باید بخاطر یه سکس چت ساده هم اینقدر هزینه بپردازیم؟
من یک عمر شرافتمندانه زندگی کردم و به هیچ زنی بی احترامی نکردم. اما نتیجش چی شد؟ کدوم زنی اومد از من تشکر بکنه؟ باز حداقل اگه یکم لاشی بازی و حرومزادگی به خرج می دادم و چنتا دختر معصوم رو اذیت می کردم شاید تا الان به یه جایی رسیده بودم.
اگه تامین نیاز جنسی برای مردها کمی آسون تر بود مردها هرگز دست به این کثافت کاری ها نمیزدن.
شما زن های ایرانی هستین که باعث شدین من و همجنس هام بخاطر یک لحظه لذت جنسی هم که شده دست به هر کثافت کاری ای بزنیم.
من که دارم بهترین سال های زندگیم رو تو تنهایی می گذرونم و هر روز نیازهای خودم رو سرکوب می کنم.
مقصر همه بدبختی های ما مردها زن های ایرانی هستن.
پس دیگه لطفا خفه شین و از رفتارهای ما مردها ایراد نگیرین یا خودتون رفتارهاتون رو عوض کنین تا ما هم رفتارامون عوض بشه.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-28 19:05:10 +0330 +0330

داداش دلت پره ها
بجای تموم این حرفا ماشینتو سوارشو و برو تو خیابون ی ترمز بکن😂😂😂😂

0 ❤️

2021-02-28 19:07:42 +0330 +0330

↩ Sony Ericsson
دوست عزیز چیزی که شما میفرمایید درسته
والا ما هم خوشمون نمیاد ما رو کالا جنسی کردن که البته کسانی که واسه رابطه جنسی پول میگیرن و کسانی که میپردازن دخیل هستن تو افتادن این اتفاق
ولی چندتا موضوع هست:

1. منِ دختر وقتی میرم تو خیابون هزار نفر به چشم سکس کردن بهم نگاه میکنن و قطعا پاسخی دریافت نمیکنن که نباید ناراحت بشن چون یه دختر قرار نیست با همه سکس داشته باشه
  2. من کالا نیستم و خودمو در قبال پول و هیچ چیز دیگه ای نمیفروشم، ولی مسلما قرار نیست با هرکسی سکس داشته باشم که بخواد بره به بقیه بگه فلانی خرابه یا به چشم کالا بهت نگاه کنه یا …
  3. تا وقتی جامعه به دختری که سکس داشته باشه میگه خراب و هرزه هیچ دختری به سکس تن نمیده
  4. این هزینه تو تمام کشورها هست، تا جایی که من دیدم همه جای دنیا یا با یه نفر رابطه عاطفی و جنسی و… دارن یا پول میدن واسه خریدن رابطه جنسی و البته سایتهایی هم هست که طرف خودشو به نمایش میزاره و سکس یا خودارضایی میکنه و برای دیدنش باید هزینه کنی
  5. من دوساله تو رابطه ام سکس هم داریم و ازش پول یا هیچ چیز دیگه ای دریافت نمیکنم علاوه بر این که برنامه باشگامو میچینه یا کارا سیستمیشو میکنم و خیلی چیزا دیگه که به هم کمک میکنیم (میخوام بگم این یه رابطه کامله) و این که این آقا فکر میکنن همچین چیزی وجود نداره قطعا برمیگرده به طرز فکر خودشون و اطرافیانشون و محلی که زندگی میکنن (البته شایدم وجود داره ایشون دنبال فقط نیاز جنسی بودن ندیدن😏)

ولی چیزی که تو این تاپیک وجود داره نگاه ابزاری به زنه، و این که سکس بدون هیچ رابطه دیگه ای چه عاطفی یا هرچی تجاوز به شخص مقابله مگر این که دوطرفه باشه که اونم هستن کسایی که این مسیر رو به گند نکشیدن و خودشونو نفروختن که پول بگیرن ( که البته کلا این مدل سکس اولاش جواب میده بعدش خلا عاطفی به وجود میاره)

1 ❤️

2021-02-28 19:43:56 +0330 +0330

رادیکال گیری کنی همه چی بر میگرده به مسلمون بودن ملت

0 ❤️

2021-02-28 19:57:41 +0330 +0330

وقتی به یه دختر فقط برای رفع نیازت نگاه کنی غیر از توهین چیزی دریافت نمیکنی حتی اونی که کارش این باشه
😐😐😐😐

1 ❤️

2021-02-28 20:17:50 +0330 +0330

↩ Shab.n1
به والله نیاز جنسی یک نیاز دو طرفس
هم مردها بهش نیاز دارن هم زن ها
مشکل من هم این هست که زن های ایرانی چنین دیدگاهی نسبت بهش ندارن
زن های ایرانی فکر می کنن با سکس کردن ارزششون کم میشه
فر می کنن که دارن به ما لطف می کنن!
فکر می کنن مردها وظیفه دارن در قبال سکس به زن ها هزینش رو بپردازن!
به قرآن دیدم که میگم!

0 ❤️

2021-02-28 20:31:53 +0330 +0330

↩ Mahdi.the.questionaire
درسته که یه نیاز دوطرفه است ولی حس احترامی که به پارتنرت میدی باعث ارامش میشه و اون ارامش یه لذت دوطرفه به همراه داره پس احترام بدار احترام هم دریافت کن حتی اگا اون خانم برای کارش پول دریافت کنه 😊😊😊

0 ❤️

2021-02-28 20:37:56 +0330 +0330

↩ اسکلت حشری
آورین آورین. منم شوخی کردم ولی نمدونستم دس رو مامانش بلند کرده😬😡

آخرش نفهمیدم چرا به من گفتی نفهم😔😔 شایدم با من نبودی ، شایدم بودی😔… ولی با اول حرفت موافقم👍

0 ❤️

2021-02-28 21:38:39 +0330 +0330

↩ Shab.n1
به نظرت این زنا به ما مردها احترام گذاشتن؟
(پست هایی که این کامنت ها زیرشون گذاشته شدن هیچ بی احترامی ای به زن ها نکرده بودن)

0 ❤️

2021-02-28 21:56:22 +0330 +0330

↩ Mahdi.the.questionaire
نمیشه گفت همه زنها و دخترها بدند یا همه پسرها خوبند
اون دخترایی که نگاه مادی دارن چون طرف مقابلشون هم نگاه مادی داره دیگه این نگاه و عادت نهادینه میشه و طرف همیشه اینطور برخورد میکنه 😏😏😏

1 ❤️

2021-02-28 22:43:21 +0330 +0330

تکبییییییر… 😎

0 ❤️

2021-02-28 22:47:38 +0330 +0330

↩ Mahdi.the.questionaire
روح منی حاج مهدی،
بت شکنی حاج مهدی… 😎

0 ❤️

2021-02-28 23:06:28 +0330 +0330

همه این فلسفه هارو ردیف کردی که آب کمرتو خالی کنی؟ زود دوست بشن که چی بزنی توش و خدافظ اونموقع ایرانت بهشت می شد؟ خاک تو سرت که خود خواهانه و حیوانی نگاه می کنی

1 ❤️

2021-02-28 23:16:25 +0330 +0330

با عرض پوزش، همش یه مشت کسشعر بود. کلا قضیه رو غلط گرفتی. روی تغییر خودن اساسی کار کن. واقعا اساسی کار کن.

1 ❤️

2021-03-01 14:46:22 +0330 +0330

تا حدودی باهات موافقم. من تا تهش رفتم ولی با هرکی بودم اخرش یا خیانت دیذم یا لاشی گیری. الانم به جایی رسیدم که نه میل به دوستی دارم نه ازدواج. ارامش تنهایی رو نمیتونم باز به بودن با یکی عوض کنم به هیچکدومشون نمیتونم اعتماد کنم حتی کسی که شش سال باهاش بودم اخرش فهمیدم با کس دیگم رابطه داره

0 ❤️

2021-03-01 18:13:45 +0330 +0330

↩ Sony Ericsson
منظور شما فقط اینه اگه منظور ایشون هم فقط این بود صرفا همین رو میگفتن! نه این همه چرت و پرت و نگاه ابزاری تو تاپیک ایشون موج میزنه و صرفا منظورشون این نیست که زنها به خودشون دارن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «