حالم از زن ها به هم می خوره

1399/12/08

حالم از موجودی به اسم زن بهم می خوره
از طبیعت زنانه متنفرم
از لطافت های زنانه متنفرم
از احساسات زنانه متنفرم
از نیازهای روحی و جسمی زنانه متنفرم
از هورمون های زنانه متنفرم
از رفتارهای زنانه متنفرم
از ناز کردن ها و ادا اطفار های زنانه متنفرم
جمهوری اسلامی به اندازه کافی به ما جوون ها سخت گرفته و زندگی ما رو جهنم کرده
اگه زن های ایرانی کمی آسون تر می گرفتن
اگه خیلی راحت تر با مردها دوست می شدن
اگه ما مردها مجبور نبودیم بخاطر رفع نیازهای جنسی و عاطفیمون تا زمان ازدواج صبر کنیم
زندگی خیلی لذت بخش تر می شد
مقصر تمام تنهایی های مردهای ایرانی زن ها هستن
اگه توی اینترنت به یک دختری پیام بدی بلاکت می کنن.
اگه سعی کنی تو اینستاگرام یا تلگرام مخ یه دختر رو بزنی، تحقیرت می کنه و بعد اسکرین شات میگیره و با بقیه دوست هاش بهت می خنده.
اگه تو خیابون بهشون شماره بدی شمارت رو پاره می کنن.
اگه تو دانشگاه باهاشون دوست بشی مجبورت می کنن تا ازدواج نکردی بهشون دست نزنی.
مقصر بوجود اومدن این همه مرد هول و کصلیس توی این سایت که به دنبال چت بی غیرتی و همجنسبازی و کثافت کاری های دیگه هستن خانم ها هستن
خب وقتی زن ها راه سالمی برای رفع نیازهای جنسی بوجود نمیارن ما باید چه غلطی بکنیم؟ همش همه چیز رو میندازین گردن پرده بکارت. آخه مگه با سکس چت کردن هم آدم پردش پاره میشه؟ اصلا واسه چی ما مردها باید بخاطر یه سکس چت ساده هم اینقدر هزینه بپردازیم؟
من یک عمر شرافتمندانه زندگی کردم و به هیچ زنی بی احترامی نکردم. اما نتیجش چی شد؟ کدوم زنی اومد از من تشکر بکنه؟ باز حداقل اگه یکم لاشی بازی و حرومزادگی به خرج می دادم و چنتا دختر معصوم رو اذیت می کردم شاید تا الان به یه جایی رسیده بودم.
اگه تامین نیاز جنسی برای مردها کمی آسون تر بود مردها هرگز دست به این کثافت کاری ها نمیزدن.
شما زن های ایرانی هستین که باعث شدین من و همجنس هام بخاطر یک لحظه لذت جنسی هم که شده دست به هر کثافت کاری ای بزنیم.
من که دارم بهترین سال های زندگیم رو تو تنهایی می گذرونم و هر روز نیازهای خودم رو سرکوب می کنم.
مقصر همه بدبختی های ما مردها زن های ایرانی هستن.
پس دیگه لطفا خفه شین و از رفتارهای ما مردها ایراد نگیرین یا خودتون رفتارهاتون رو عوض کنین تا ما هم رفتارامون عوض بشه.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-02-26 16:07:19 +0330 +0330

زنا هم از مردا حالشون به هم می خوره.دل به دل راه داره

9 ❤️

2021-02-26 16:09:43 +0330 +0330

عزیزم کاملا درکت میکنم میفهمم چی میگی
اما همه زنها و دخترها اینچنین نیستند
خوب بیشتر این رفتارها برمیگیرده به فرهنگ عقب مونده جامعه ایرانی ما
دلایل زیادی داره که از حوصله این سایت خارج هست که توضیح بدم
برات بهترینها رو آرزومندم
شاد و سلامت باشی

8 ❤️

2021-02-26 16:12:05 +0330 +0330

الان زن خارجی مثلا میتونه برات قرمه سبزی درست کنه؟ 🤔🤔

2 ❤️

2021-02-26 16:12:57 +0330 +0330

↩ nilofar-khanom
چرا شوفر کردی پس؟

0 ❤️

2021-02-26 16:17:58 +0330 +0330

خب تا حدودی درسته ولی اینطورم نیست که زن ها همه این شکلی باشند و اینم در نظر بگیر خیلی از همجنسای ما هم رفتارهایی داشتند که باعث بشه خانمام اینطوری برخورد کنند؛فرهنگسازی رابطه و سکس و … توی ایران خیلی خیلی زمان لازم داره که متاسفانه به عمر ما قد نمیده …

2 ❤️

2021-02-26 16:40:45 +0330 +0330

↩ MAD ANGEL
معلومه که هممون دنبال ارضای نیاز جنسیمون هستیم
ما مثل شما زنا نیستیم که برامون خونه و ماشین و ازدواج تو الویت باشه
یک بار از یک دختر پرسیدم چرا هیچ دختری تو اینترنت جواب پسرا رو نمیده
جواب داد چون هیچ پسری دنبال ازدواج نیستش. اگه پسری دنبال ازدواج باشه حتما جوابشو میدم!
من اون موقع 19 سالم بود! می فهمی؟ فقط 19 سالم بود!

1 ❤️

2021-02-26 16:46:45 +0330 +0330

طبیعت در نیروی جنسی و غریزه ی جنسی زیاده روی کرده برای محکم کاری ادامه نسل!

اگر من انسان رو خلق میکردم یه دکمه میزاشتم برای فعال کردن نیروی جنسی
این نیروی کل زندگی انسان رو مختل کرده
کنترل میخواد

2 ❤️

2021-02-26 16:51:05 +0330 +0330

حاظری خواهر خودتم راحت بزار باشه؟ خوشت میاد؟ شمایی ک مشکلت فقط نیاز جنسیته یه کص مصنوعی بخر زنم یکیه (معذرت از زنا) مثل خودت همان ما مرداییم ک انتظار داریم قبل ازدواج راحت سکس کنیم موقع ازدواج هم دنبال دختر باکره میگردیم اینا باعث شده زن بات کنار نیاد. به نظر من یه مرکزی باشه برا خالی کردن نیاز جنسی دیگه لازم نیس کل جامعه به گند کشیده بشه.

4 ❤️

2021-02-26 17:01:20 +0330 +0330

حضرت آقا شما مشکلت اینه که فکر میکنی مرکز جهانی! چون به شما راه نمیده به هیچ کس راه نمیده! خودتو با همه جمع نبند! بنده تو همون دوران دانشجویی که فرمودید خونه مجردی داشتم تا دلت بخواد هم خوشگذروندم! بعدشم تا به امروز بهم بد نگذشته با وجود اینکه نه برد پیتم نه بچه مایه دار! به هیچ کس هم تاحالا قول ازدواج و نامزدی ندادم فقط زبون دارم ، بلدم کجا چی بگم همین! شما رفتارت غلطه طرز تفکرت صحیح نیست! شما فرق دخترو با مستراح عمومی پارک نمیدونی توقع داری درش باز باشه هرکی شاشش گرفت بیاد بریزه داخلش بره! شک داری؟ با یه دختر فامیل که باهات راحته حرف بزن ازش بپرس اگه از خونه بیرون بره و تا شب تو خیابونها باشه چند نفر آویزونش میشن؟ چند نفر جلوش ترمز میزنن؟ ماشین؟ موتور؟ دختر باشی روزی دویست نفر میخوان بگانت!! اینو بفهم! طبیعیه تو اون دویست نفر اونی که واقعا عاشقته و میخواد در کنارت زندگی کنه رو انتخاب میکنی! نه اون 199 تا دیگه که میخوان آبشونو بریزن تو کونت بزارن برن!!

2021-02-26 17:03:39 +0330 +0330

عصبانی نشو پول در بیارو زندگی کن زنای ایرانی محکومن به وابستگی یا تن فروشی متاسفانه اینو تو سن ۳۰ به بالا متوجه میشن

3 ❤️

2021-02-26 17:11:49 +0330 +0330

شدیدا باهات موافقم و حس نزدیکی دارم با حرفات

0 ❤️

2021-02-26 17:12:28 +0330 +0330

↩ om1d00
سوار تاکسی نارنجی شدم مرتیکه راننده بالای شصت سال بود کچل و کیری! ماشینش قراضه و لباساشم کهنه! صندلی جلو یه دختر دبیرستانی نشسته بود موقع پیاده شدن اسکناس داد یارو از روی داشبرد پول برداشت از جیبشم برداشت داد به دختره من فکر کردم داره بقیه پولشو جور میکنه! یهو دختره یه چیزی پرت کرد تو ماشین یارو دست کرد برداشت دیدم کاغذ شماره است! یارو سن پدربزرگشه به دختر دبیرستانی شماره میده!! دختر دوست مادرم فوق داره هرجا رفت استخدام میخواستن بگانش! آخر رفته با یه وانت پخش تخم مرغ میکنه به بقالی ها! رک بهم گفت برای خریدن دو تا شونه تخم مرغ هم بقال توقع سکس داره هم شاگردش!! اینا واقعیت زندگی دختراست!

9 ❤️

2021-02-26 17:45:42 +0330 +0330
0 ❤️

2021-02-26 18:04:43 +0330 +0330

↩ nilofar-khanom
به کیرم

0 ❤️

2021-02-26 18:11:01 +0330 +0330

مشکل همه ی اینایی که گفتی سلطان ، خودمونیم . من نمیخوام زن و مردش کنم انسان ذاتا وقتی بهش بیش از اندازه توجه بشه خوی وحشی گری داره و از کالبد شعور و منطق خارج میشه و این باعث میشه که یک سری اتفاق ها بیوفته اگه ما یادبگیریم که نیازهامونو پله کنیم در راستای یک هدف مهم تر جامعه ما از بیماری خود بزرگ بینی رها میشه . و زن و مرد هم نداره مشکل از تفکره.
دوستانه بگم کم محلی کن همه چیز ساده میگذره

0 ❤️

2021-02-26 19:28:44 +0330 +0330

😴

0 ❤️

2021-02-26 20:12:43 +0330 +0330

اونجا که ارث دختر رو نصف پسر میدن و میگن تو برو شوهرتو ارضا کن تا اموراتت بگذره هم دیدی!
نیاز جنسی قابل کنترله و هیچ کی از این نیاز نمرده; اما نیاز مالی زن ها که خیلی مهمتره هر جا بخواد کار کنه نگاه جنسی دارن .
نباید اینطور باشه که زن به خاطر تامین مالی توی انتخاب محدود باشه.
اگه دختر ها راحت پا نمیدن موضوع تنوع طلبی پسرهاست و وابستگی مالی وضعی که اقتصاد داره ده تا دختر دوست ی مرد پولدار میشن در حالی که علاقه ای بهش ندارن برای پول زیادم اینکارو نمیکنن بیشتر برای نیازهای اساسی هم کم میارن مجبورن چند نفر انتخاب کنن .

1 ❤️

2021-02-26 22:57:37 +0330 +0330

↩ MAD ANGEL
ببین
ازدواج کردن چیز بدی نیست
اما منی که از 15 سالگی نیاز جنسی رو تجربه کردم چی کار کنم خب؟
من الان چجوری واسه دختر مردم تو سن 20 سالگی خونه و ماشین جور کنم؟
از نظر زن ایرانی مردی که قصدش ازدواج نیست و کار و خونه ماشین نداره آدم نیست و نیازهاش اهمیتی نداره.
اما همین که همه این ها رو فراهم کرد و اومد خواستگاریشون عین پورن استارا بهش میدین!

1 ❤️

2021-02-26 23:07:08 +0330 +0330
0 ❤️

2021-02-26 23:08:36 +0330 +0330

همتون یه مشت کصلیس بدبختین
حالا اگه یه دختر اومده بود پست گذاشته بود و پسرا رو به فحش کشیده بود همتون پاهاشو لیس میزدین!

3 ❤️

2021-02-26 23:28:59 +0330 +0330

سلام عزیز لم تو یه سری کمبود داری که از بچگی توی سرت هست ولی کلا حرفاتون درسته اما چطوری توی شرایط رفتار کردن مهمه

0 ❤️

2021-02-26 23:34:37 +0330 +0330

↩ Omid13677
من هیچ کمبودی ندارم که هیچ از خیلی هاتون هم بیشتر دارم
من دارم از حق پایمال شده مردها تو این مملکت حرف میزنم
حق برطرف کردن نیاز جنسی. حقی که این جمهوری اسلامی و زن ها با همدستی همدیگه از مردها گرفتنش. حقی که فقط با باج گرفتن میخوان بهت بدن
تو الان توی بیوت نوشتی که دنبال رابطه سالم همراه با سکس می گردی
تا حالا به نتیجه ای رسیدی؟
فکر می کنی بتونی اصلا به نتیجه ای برسی؟

1 ❤️

2021-02-26 23:38:02 +0330 +0330

↩ Mr. Dr. Plague
همین که داری از کلمه “در اختیار قرار دادن” استفاده می کنی نشون میده که خودت نگاه ابزاری به زن ها داری
نگاه ابزاری به زن ها یعنی اینکه فکر کنیم زن ها هیچ نیاز و علاقه ای به سکس ندارن و فقط بخاطر پول و مادیات سکس می کنن
البته تو خودت بی تقصیری. حکومت جمهوری اسلامی و زن های ایرانی که خودشون هم سکس رو تبدیل به محل کسب درآمد کردن باعث شدن تو اینطوری فکر کنی.

0 ❤️

2021-02-26 23:40:58 +0330 +0330

↩ shahx-1
اتفاقا شما داری فکر می کنی که مرکز جهانی!
اکثر مردهای ایرانی تا قبل از ازدواج هیچ وقت سکس رو تجربه نمی کنن. حالا چون شما خوش شانس بودی و دو سه بار تجربه کردی دلیل نمیشه فکر کنی همه تجربش کردن.

0 ❤️

2021-02-26 23:43:34 +0330 +0330

↩ Mahdi.the.questionaire
من تازه اومدم خب ولی ولی حق با توعه این سایت برای یهودی هاست و تو داری جای اشتباهی بیل میزنی من دقیقا دارم توی بیوم کاری که تو کردی رو میکنم کسی سمت من نمیاد چون من ی رابطه سالم می‌خوام پس کسی نه مزاحمم میشه نه مراحم ولی اگر حرف از دیوص بازی میزدم همه میومدن این حرفای شما همش درسته چیزیه که همه ما مردها درگیرش هستم پس سعی کن وا بدی یه مدت ریلکس باش بیخیالی طی کن خیلی بهم ریخته ای فکر کنم این اوضاع عوض میشه

0 ❤️

2021-02-26 23:43:56 +0330 +0330

↩ Mahdi.the.questionaire
دوست نسبتا محترم بعد ماه ها اومدم سایت پست شما رو دیدم .و کلی کلمات که مملو از تنفر و کمبوده .اما مشکل شما رو ورای کمبود جنسی دیدم وشما یا بهتره بگم تو علاوه بر موارد بالا یه ادم گستاخ خود برتر بینی و فکر میکنی چون بخاطر قیافه تخمیت که شک ندارم اخلاق تخمیت هم مزید بر علت شده که منی که پسر هستم هم از پشت نت نسبت بهت حس تهوع اوری داشته باشم نکنه انتظار داری دیگران بیان سمتت؟میرفتی حموم یه جق تپل میزدی بلکه این همه تنفر و و خود پسندی از مجرای کیر نخودیت بیرون میزد بلکه میتونستی با متانت مشکلت رو اینجا بیان کنی تا چهار نفر میمودن دلیل این عقب موندگیت رو بهت یاد اور میشدن نه اینکه بیای هر چی نریدی رو بالا بیاری حتی در حیوانات هم یه نر برای بدست اوردن یه ماده هر چند گذرا براش میجنگه لونه میسازه پرهای خودشو صیقل میده و به عواطف حیوانی همسر مادش توجه میکنه تا بلکه در قلب اون جا باز کنه و ماده خودشو به اون بسپاره اما تو که عین ادامس کف ارایشگاه میمونی اومدی اینجا و عقده های سرکوب شده خودتو که نشون از طرد شدگیت و منزوی شدنت که دلیلیش هم رفتار تخماتیک خودتو رو سر زنان و مردان خالی میکنی ؟ همه رو کسلیس خطاب و زنان رو بهشون توهین میکنی که چرا نیومدن بهت بدن و برن من جای دستات بودم دور التت برای جق زدن قرار نمیگرفتم متاسفم که از جنس منی و متاسفم برای هر موجودی که حتی به سمتت تو بیاد
یه دوره جق درمانی و روزی چهار تا شیاف کلفت جهت ارامش اعصابت برات تجویز میکنم سندروم گاله بیقرار حاد هم داری که پیشنهاد میکنم ببندیش و با دیگران مودبانه حرف بزنی مرررخصی

4 ❤️

2021-02-27 00:09:20 +0330 +0330

↩ Mahdi.the.questionaire
- اکثر مردای ایرانی قبل ازدواج سکس رو تجربه نمیکنن…

اسکل جان دوره دبیرستان وقتی مدرسه تعطیل میشد ما با سرعت فشنگ میرفتیم جلو دبیرستان دخترونه نزدیک مدرسمون جوری که دوبار فراش زیر دستوپا موند شکایت کرد به مدیر ساعت تعطیلی رو عقب انداختن! بعدش میرفتیم پارک بین دو مدرسه دخترای اون مدرسه هم میومدن. تو کلاس ما یا همه دوست دختر داشتن یه چندتاییم که خیلی ببو گلابی بودن میرفتن جنده خونه ای که بیست دقیقه با ما فاصله داشت مخصوصا بعد عید که عیدی گرفته بودن و جیبا پر بود اونجا خودشونو خالی میکردن!! تازه ما دبیرستانی بودیم! زمان هم بیست سال پیش بود که به مراتب جامعه از الان بسته تر بود تبلت نبود موبایل اولا هوشمند نبود دوما دست همه نبود و… اوج دوران سکس هر پسری دوران دانشجویی است که صبح تا شب سر کلاسی عملا بعد از ظهر و بین کلاس ها تو حیاط بین دخترا ولی!! بعدم که درست تموم میشه میای تو جامعه کار پیدا میکنی و صاحب در امد میشی دوست دختر فابریک هست اینایی که ساپورت میخوان هستن سایتهای صیغه هست همه جورش هست کی گفته اکثر پسرا شب زفاف بار اولشونه؟؟؟ شما یا به معنای کلمه بی عرضه ای! یا تاپیک زدی برا عقده گشائی وگرنه تا قبل کرونا سه بار سکس مال یکماه است اونم آدمای بی عرضه! خوش شانس؟؟ نه عزیز جان فقط حرف زدنم رو بلدم همین!! یاد گرفتم دختر ابزار نیست! هدف از خلقتش خوابوندن هوس پایین تنه نیست! کاسه مستراح نیست هروقت بهت فشار اومد بری سراغش خودتو تخلیه کنی بعدم بیای بیرون درو پشت سرت ببندی!! جنابعالی طرز فکرت حرف زدنت همه چیت غلطه!! برو پیش روانپزشک خودتو درست کن بقیش درست میشه…

2 ❤️

2021-02-27 00:10:04 +0330 +0330

↩ Mr. Dr. Plague
ببین
یا تو منظور منو نفهمیدی یا من نتونستم منظورم رو خوب برسونم.
ما مردها نیاز جنسی داریم و چون که دسترسی راحت به سکس نداریم دست به هر کثافت کاری ای می زنیبم تا بلکه زن ها به ما توجه کنن.
یک عده عین خر از صبح تا شب کار می کنن تا آخرش شبای جمعه ببرن همش رو تو شکم زن های ایرانی خالی کنن.
یک عده هم که پول ندارن میان تو اینترنت و پالیسی و نوچگی زن های ایرانی رو می کنن به امید اینکه بتونن نظر یک زن ایرانی رو به خودشون جلب کن.
بعضی ها هم به بی غیرتی و رابطه جنسی با همجنساشون و هزار جور خفت و خاری دیگه روی میارن تا از اون طریق بتونن نیازهاشون رو برطرف کنن.
یک عده هم مثل من میشینن تو خونه و تمام سال های جوونیشون رو به تنهایی و جق زدن می گذرونن.
اگه زن های ایرانی فقط یکم سخت گیر نبودن این همه بدبختی پیش نمیومد.
** زن های ایرانی به اندازه آخوندها تو بدبختی ما مردها تاثیر دارن.**

0 ❤️

2021-02-27 01:06:56 +0330 +0330

لوزرهایی شبیه تو معمولاً به کون دادن رو میارن که تو همین شهوانی هم به وفور وجود دارن.
از شرایط پیوستن به قوم کونی‌ها، عقده‌ای بودن و درماندگی در برقراری ارتباط با دخترها رو داری،‌ فقط یه فیس معمولی رو به بالا نیازه که البته بعید می‌دونم تو این مورد هم شانس اورده باشی.

0 ❤️

2021-02-27 11:01:39 +0330 +0330
0 ❤️

2021-02-27 11:15:12 +0330 +0330

باید بری پیش روانپزشک

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «