خبرنامه ی شهوانی

1391/03/04

با سلام…
در این تاپیک تلاش بر این است که اخبار جنجالی که در ایران تحت سانسور شدید قرار گرفته و معمولا به بیرون درز نمی کند از منابع قابل استناد نقل شود تا اندکی آگاهی های خود را در مورد اخبار روز افزایش دهیم…
نکته اول و آخر در این تاپیک در صورت در گرفتن بحث رعایت احترام متقابل است و بس…
با تشکر

1054972 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-03 08:20:47 +0330 +0330

شعرهای شاهین عجیبه ،ولی منم فکر کنم.شاهین باید تو یه برنامه زنده عقایدش رو بگه تا شفاف سازی بشه.نباید زود قضاوت کرد

0 ❤️

2013-02-16 02:26:59 +0330 +0330

برای آخرین بار برگشتم تا آخرین پست خودم رو تو این سایت بذارم…اما از دوستانم خبری نبود…خیلیا دیگه نیستن…مکس ماهونی عزیز،سپیده،سریرا،مهراد هیدن،دوبرمن جوجو شاپور و خیلیای دیگه…زمانهای خوبی رو در این سایت سپری کردم…اما اومدم تو آخرین تاپیکی که زدم بگم متاسفانه بحثهای سیاسی تو این سایتها جواب نمیده…یعنی به نتیجه نمی رسه چون جامعه ی آماری خیلی محدوده…تو این مملکت که مردمش نون رو به نرخ روز می خورن امیدی به 100 سال آینده هم نیست…پس توصیه به دوستان خوبم…حرف سیاسی بزنید تا دلتون خنک شه…اما جوش نزنید…امیدوارم موفق باشید…
راستی از دوستان عزیزم که این تاپیک رو در نبود من تغذیه میکنند صمیمانه تشکر می کنم…

0 ❤️

2013-02-27 10:47:55 +0330 +0330

[quote=Stationary Traveller]برای آخرین بار برگشتم تا آخرین پست خودم رو تو این سایت بذارم…اما از دوستانم خبری نبود…خیلیا دیگه نیستن…مکس ماهونی عزیز،سپیده،سریرا،مهراد هیدن،دوبرمن جوجو شاپور و خیلیای دیگه…زمانهای خوبی رو در این سایت سپری کردم…اما اومدم تو آخرین تاپیکی که زدم بگم متاسفانه بحثهای سیاسی تو این سایتها جواب نمیده…یعنی به نتیجه نمی رسه چون جامعه ی آماری خیلی محدوده…تو این مملکت که مردمش نون رو به نرخ روز می خورن امیدی به 100 سال آینده هم نیست…پس توصیه به دوستان خوبم…حرف سیاسی بزنید تا دلتون خنک شه…اما جوش نزنید…امیدوارم موفق باشید…
راستی از دوستان عزیزم که این تاپیک رو در نبود من تغذیه میکنند صمیمانه تشکر می کنم…[/quote]

منم به نوبه خودم جای ترو خالی میکنم مسافر جان. جای دوستانم بسیار خالی . و از اینکه دوستان جدید با جدیت کار بروز رسانی خبرنامه رو به عهده گرفتند تشکر میکنم. درسته شهوانی یه سایت سکیسیه ولی دوستی هایی پیدا میشه که هیچ وقت از یاد نمیره. امیدوارم جیباتون توی این گرونی هیچ وقت بی پول نمونه!!

0 ❤️

2013-09-14 23:44:27 +0430 +0430

خبر نامه شهوانی خوابیده بیدارش نکنید!
:D

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «