درد و دل کوچکی با شما...

1395/02/31

درد و دل کوچکی با شما…
سلام دوستان خوب شهوانی؛
امیدوارم خوب و سلامت باشید…
غرض از ساخت این تاپیک این بود که یه سری حرفا رو دلم سنگینی کرده بود و میخواستم یکم باهاتون چند کلامی صحبت کنم و نظرتونو بدونم!!
من نمیدونم چند نفروتن منو میشناسید، باهام در ارتباط بودین و هستین؟
ولی قطعا تعدادتون کم نیست چه آقایون چه خانوما!!
پروفایل قبلیم با اسم مستعار سمیرا بود که کلا مسیجشو بستم و خیلی وقته واردش نشدم!
اینو ساختم چون ایمیل اون تخریب شد به کل خخخ
بگذریم ازینا، ازتون سوالی داشتم…
تا حالا از من بی احترامی و بدی دیدین؟
به کدومتون شده بی دلیل حرف بدی بزنم؟؟
خیلیاتون شده پیام هایی دادین که خجالت کشیدم از خوندنش اما دیدین با خونسردی جوابتونو دادم!
خیلیاتون الان گاهی باهام درد و دل میکنین مسائل و مشکلاتتونو میگین چون میدونین همیشه گوش شنوا واسه حرفاتون دارم قضاوتتون نکردم و نمیکنم!!
بعله شده کسی حرف رک ی ک زده و بلاک کردم!!
ولی تا اونجایی که تونستم به کسی بی احترامی نکردم!!
به درخواست های نا معقول جواب منفی میدم!!!
هدفم از اومدن به این سایت فقط جنبه سرگرمی داره عزیزان من!!
باور کنین از نظر جـ ـن س ی از طرف همسرم کاملا تامین میشم اینجا هم توی پروفایلم همه چیزو زدم و توضیح دادم…
حالا از تمام این اضافه گویی ها که بگذریم میخواستم بدونم آیا این درسته که وقتی من به آقایی جواب منفی میدم در مورد درخواست نا معقولش و وقتی ادامه میدن به حرفای نا مربوط و بلاکشون میکنم!!! این درسته که بره آی دی تلگرام منو ش م ا رم و و آیدی همین شهوانی رو بین یک مشت از دوستان هم سطح خودش پخش کنه و بگه این خانوم ج… پـ ـو ل ی هستن؟؟؟
واقعا بغضم گرفت من این همه با همتون خوب بودم بی احترامی نکردم اصن مثه بچه خوب سرمو انداختم پایین به کار کسی کاری نداشتم
بعدش کلا کمم میام اینجا یهو اومدم تلگراممو باز کردم میبینم 120 تا پیام اومده همه در همین مضامین سلام و عشقم چند و چوند و این داستانا!!!
یه عالمه بلاک کردم و بعدش اومدم شهوانی دیدم سیل فـ ـح ش های رک ی که که بهم سرازیر شده!!!
نمیدونم واقعا… بعد میان تاپیک میزنین اینجا دختر نیست باشه هم اعتماد نمیکنن!!!
خب با همین کاراتون فراری میدین!!!
من اینجا اومدم با اجازه همسرم بود چون جفتمون دانشجوییم و شاغل سرگرمی خاصی نداریم یه مدت فکرای فانتزی به سرمون زد که به کل بیخیال شدیم و سـ ــکـ ـسای خودمونو تنوع بیشتر دادیم!!
کلا هدف اومدنم به اینجا ارتباط اجتماعی با آدماییه که خودشوونن!!! اینجا کسی درمورد تمایلاتش دروغ نمیگه!!! ولی درمورد جـ ـن س یت و شخصیتشون چرا :)
ببخشید طولانی بود …
ولی واقعا ببینم اینجوری پیش میره بیخیال اینجا میشم واقعا دلمو بدجوری رنجوندین!!
اون آقایی که باعث بانی این قضایاست اگر داری این تاپیک رو میخونی بدون هیچوقت نمیبخشمت!! آهم پشتته!!! :(
امیدوارم تاپیکم با موفقیت پست بشه و ازتون خواهشانه تمانا میکنم احترام برای خودتو و حرفاتون قائل باشید…

3867 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-29 08:17:51 +0430 +0430

واقعن درکت میکنم :((((
بیا بشینیم خونه ی ما بیشتر راجبش حرف بزنیم ؛ بعد لباساتو بپوشو برو :دی

0 ❤️

2016-05-29 17:26:01 +0430 +0430

سلام براتون خصوصی فرستادم ممنون میشم ج بدین.

0 ❤️

2016-06-12 07:36:35 +0430 +0430

برام جالبه چطور تونستی اعتماد کنی ! تو این مدت که اینجا بودی باید فهمیده باشی که اعتماد کردن کار اشتباهیه ! با یکی از بچه ها اینجا چن ماهی هس خصوصی چرتو پرت میگیم ازم ادرس تلگرام خواست با اینکه تقریبا شناختمش ولی بازم نمیتونم اعتماد کنم ! هر چن من دنبال چیزی نیستم ولی میشد با خیلیا ارتباط دوستانه نزدیک داشت البته میدونم من زیادی بدبینم !!! در کل بگم هم برا خودم و هم برا همه ایرونیا که پل اعتمادو شکستیم هم تو مملکت خودمون هم تو کل دنیا متاسفم …

حیف دوریم از هم وگرنه جهت یه دفه تجربه کردن لز با شوما حتما یه شام دعوتت میکردم خخخخ لز نیستماا مزاح فرمودیم ;)

0 ❤️

2016-06-12 08:28:08 +0430 +0430

نوع نگرش این سایت و پستا و عناوین بی قاعده و تحریک آمیز ضد اعتقادی و غیرش ، باعث شده غیر از اکثر کاربرهای هم وطن و غیر هموطن که فهمیده و با شخصیت هستن و برای خودشون ارزش قاعلند .یه سری از کسایی هم بهش جذب بشن که عقده ای بی ظرفیت و سطحی و بی شخصیتن. پس با دوستان مروت با دشمنان هیچی.;) یعنی اگه کوچکترین ناراحتی از خودت نشون بدی و به بی شخصیتیشون اعتراض کنی و دهن به دهن بشی چنان پشیمون مییشی که احساس میکنی خودتو تا سطح اونا پایین آوردی و از خودت بیزار میشی. فقط بلاک و بی اعتنایی کن. همین کافیه زنده و سلامت باشی و از اینکه به رابطه زناشوییتون پایبندی و همه چیزو اونجا پیدا کردی خوشحالم. موفق باشی

0 ❤️

2016-06-12 08:44:36 +0430 +0430

من نمی فهمم اگه یه خانم نخواد با یک آقا حرف سکسی بزنه… کیو باید ببینه…!؟ البته تقصیر کسی نیست… توی کشور ما چون شهوت یک چیز تابو محسوب میشه و فوق العاده سخت میشه غریزه رو برآورده کرد… مسائلی مث تجاوز و متلک و غیره هم طبیعتا زیاده

0 ❤️

2016-07-02 15:10:26 +0430 +0430

سلام ناناز جون
من تایپتو خوندم و واقعا متاسفم از اینکه افراد بیجنبه مثل اون آقا توی جمع ماست و از طرف خودم عذر میکنم

0 ❤️

2017-02-14 21:44:52 +0330 +0330

سلام چجوری از این سایت میتونم برم بیرون یکی میسه منو راهنماییم کنه

0 ❤️

2017-02-14 21:46:24 +0330 +0330
نقل از: Tara.less19 سلام چجوری از این سایت میتونم برم بیرون یکی میسه منو راهنماییم کنه

بنویس من خرم .

1 ❤️

2023-05-03 08:33:30 +0330 +0330

بعد از هفت سال ، این پست رو میخونم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «