در انتخابات ریاست جمهوری 92 شرکت میکنید؟IMPISH

1391/11/18

سلام دوستان. با توجه به اینکه شرکت کردن در انتخابات ریاست جمهوری به نوعی تایید و موافقت با نظام جمهوری اسلامی ایران هست، میخوام دلیل شرکت کردن یا شرکت نکردن در انتخابات رو با ذکر دلیل بگید.

توجه افراد زیر سن قانونی انتخابات بدلیل درک نکردن خیلی از مسائل نظر ندن.

14427 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-02-09 12:34:32 +0330 +0330

من نه هر گز به این حکومت رای ندادم و نخواهم داد

0 ❤️

2013-02-09 23:03:47 +0330 +0330

من هیچ وقت رای ندادم.هیچ وقت هم نمی دم.

0 ❤️

2013-02-12 14:19:19 +0330 +0330

گفت دیدی با زبان پاک ما
کینه توزی های آن تازی چه کرد؟
گفت:اما فردوسی پاک رای
دیدی اما در سخن سازی چه کرد؟

گفت دیدی زیر تیغ دشمنان
رونق فرش بهارستان نماند
گفتمش اما زجامی یاد کن
کز سخن گل در بهارستان فشاند

لفظ تازی گوهری گر عرضه کرد
زادگاه گوهرش دریای ماست
در جهان ماهی اگر تابنده شد
زادگاهش بوعلی سینای ماست

زیستن در خون ما آمیزه شد
نیستی را روح ما هرگز ندید
ققنسی گر سوخت از خاکسترش
ققنسی پرشورتر آمد پدید

جسم ما کوهیست کوهی استوار
کوه را اندیشه از کولاک نیست
روح ما دریاست دریایی عظیم
هیچ دریا را ز طوفان باک نیست

هدیه عرب ها همینش که تو شعر گفته شد،برامون مونده و بس…

0 ❤️

2013-02-12 14:29:42 +0330 +0330

با اينكه ميدونم توشهواني هركي ضدنظام نباشه به نوعي بلوك ميشه اما نظرمو ميگم_ _ _ من شركت ميكنم چون كشورم وبا تمام خوب وبدش دوست دارم_هركي كنارافكارشهوتيش يه كم عقل داشته باشه ميفهمه اصل برپايي اين سايت تغييرافكارايراني ها وكم كردن تعصب شان به نواميس شان ميباشد وبس…

0 ❤️

2013-02-22 01:19:06 +0330 +0330

[quote=Raha naz27]بکس شهوتی شهوانی،دوستان شما ی مشت مزخرف گفتین،حرفای صد من ی غازی که هیچی ازش نفهمیدین.خاله میترا میگه خیانته،عزیزم خیانتو شما میکنی که هموطنای منو تحریک میکنی باحرفا و طرز فکر و کارا و عکسای سکسی که میذاری،شما خودت دست نشونده غربیایی از ایرانی بودن حرف میزنی؟نخندونین مارو بابا،جم کنین بساط مزخرف گویی تونو[/quote]

دوست عزیز خیانت یعنی شما رای بدی ولی رئیس جمهور از قبل انتخاب شده باشه

0 ❤️

2013-02-22 01:26:29 +0330 +0330

[quote=MدکترM]من رای میدم اماکاغذ قلم کاری شده که نشه پرکردOk چون واسه خودم و بچه هام درآینده بدردمیخوره همون طوری که اوناموقع انتخابات سیاست به خرج میدنو بعدبه مردم کیر میزنن بااین روش ماهم میزنیم پس سیاست بخرج بدینو کیربزنید که کیرنخورید بااین روش مایک کیرجلوتریم پس کاغذ خط خطی ولی شناسنامه ای مهردار[/quote]
رای دادن چه رای سیاه چه رای معمولی، مهر تاییدیه برای اینکه بیشتر پدرمون رو در بیارن

0 ❤️

2013-02-22 01:34:05 +0330 +0330

[quote=Takkhal]نظرهارو که خوندم دیدم هیچ چیزی بی حکمتو دلیل نیست اگه تو ی کشور به مردم احترام گذاشته میشه و اسباب آسایش براشون فراهم هست دلیل داره و اگه تو کشوری مردم اندازه حیون هم ارزش ندارن دلیل داره.ی وقتای با خودم فکر میکنم از ایرانی جماعت ذلیلترم تو دنیا وجود داره؟چقدرملت حقیرو پستی هستیم.ازصبح تاشب ازشب تاصبح دارن کونمون میذارن بازم باکون پاره میریم صف وایمیستیمو رای میدیم.برید رای بدید کلاتونم بذارید بالاتر.آدم خوک باشه ولی مثل بعضی ازاین ایرانیا نباشه[/quote]
ملتی که برای اب و برق مفتی قیام کند به گوه خوری میفتد. جالبیش اینجاس که مردم هرچقدرم چوب تو اونجاشون میره دم نمیزنن

0 ❤️

2013-02-22 02:28:26 +0330 +0330

من تا حالا رای ندادم و هیچوقتم به نظامی که اسلامی باشه رای نمیدم
من با الله تو پرچمشون هم مشکل دارم
درضمن اونایی که میگن این دولت خوبه توجه کنید کجا وایسادید
جای ما یه تو خونه یه مرفه یا تو خونه یه حاجی ؟
من کارگرم و از صدقه سری پرونده ای که دارم نمیزارن هیچ ارگان دولتی کار کنم
درسته مدرک ندارم ولی کسی که به قویترین نرم افزار هک و پیشرفته ترین نرم افزارهای فیلم سازی مسلط باشه باید بره کارگری کنه و ملات بسازه؟
یه لحظه فکر کنید بعد از دید همه بگید که این حکومت خوبه یا بد
من دو تا قطعه فیلم ساختم و برای صدا و سیما فرستادم هر کدومش برای من 2 میلیون خرج برداشت ولی خب وقتی خواستم استخدام بشم به من گفتن که شما پرونده امنیتی دارید
استخدام شما به شرطی انجام شدنیه که شما برای ما خبر جمع کنی از کسانی که سابق بر این میدونستی مشغول چه کاری هستن و الان هم ادامه میدن
دوستان اینی که ما داریم دولت نیست دیلدوئه
چون فقط میره تو کونمون
به قول یکی از دوستامون باید کلمه منحوس کون جای خودش رو بده جیب
چون احمدی نژاد همیشه میگه دولت هرچی در میاره میره تو کون دولت
خوش باشید ساندیس خورهاش برید رای بدید دانشجوها هم برید بدید
اصلا همه بدید
ما که ننه بابای قورومساقمون دادن سوزشش برامون موند

0 ❤️

2013-02-22 02:39:57 +0330 +0330

[quote=Lone65]با اينكه ميدونم توشهواني هركي ضدنظام نباشه به نوعي بلوك ميشه اما نظرمو ميگم_ _ _ من شركت ميكنم چون كشورم وبا تمام خوب وبدش دوست دارم_هركي كنارافكارشهوتيش يه كم عقل داشته باشه ميفهمه اصل برپايي اين سايت تغييرافكارايراني ها وكم كردن تعصب شان به نواميس شان ميباشد وبس…[/quote]
اولا اینجا یه سایت ازاده و هرکس هر نظری داشته باشه و هر تعصبی داشته باشه بخودش مربوطه و کسی بلوک نمیشه. دوما این تاپیک ساخته شده تا بگید به چه دلیل رای میدید؟ سوما ادم عاقل با چنتا داستان و عکس عقایدش تغیر نمیکنه و میتونه از هرچیزی بجاش استفاده کنه.

0 ❤️

2013-02-22 03:01:27 +0330 +0330

[quote=Raha naz27]بکس شهوتی شهوانی،دوستان شما ی مشت مزخرف گفتین،حرفای صد من ی غازی که هیچی ازش نفهمیدین.خاله میترا میگه خیانته،عزیزم خیانتو شما میکنی که هموطنای منو تحریک میکنی باحرفا و طرز فکر و کارا و عکسای سکسی که میذاری،شما خودت دست نشونده غربیایی از ایرانی بودن حرف میزنی؟نخندونین مارو بابا،جم کنین بساط مزخرف گویی تونو[/quote]
مرتیکه عوضی اگه خاله کسی رو تحریک میکنه شما گه خوردی اینجائی بچه قرتی!!!
بچه کونی 50 تا پست دادی حالا رفتی رو منبر!!!
معلوم نیست تا حالا زیر پای کی بوده که کاسه داغتر از اش شده
خودت یه نگاه به جای پاهات توی سایت بنداز ببین کونی بازیهاتو!!!
کلا رفتن توی صحنه اشتباهه چه رای سفید چه خط خطی
دور دوم انتخابات قبلی یادتونه
به چه فضاحتی رای جمع کردند
رحیم مشائی هم دست نشونده همین دولته واسه دست نکشیدن از قدرت
من اگر برخیزم
تو اگر برخیزی
همه بر میخیزند
من اگر بنشینم
تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد

0 ❤️

2013-02-22 03:37:27 +0330 +0330

من میخوام یک چیزی بپرسم
ایا گوشت کیلو 30 هزارتومن
اجیل کیلو 70 هزار تومن بستون نیست
قرار بنزین بشه 2000 تومن
پول اب و برق و گاز میشه 4 برار بستون نیست
پس برید رای بدید بعدشم هر بلای سرمون اوردن حقمونه
موفق باشی

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «