سه روش برای ارگاسم خانوما فقط با زبون!

1397/08/21

بیشتر مردا موقع کصلیسی و رسوندن زن به اوج لذت جنسی توش گیر میکنن! نمیشه بهشون خرده گرفت.خب هیچ کلاس آموزشی برای اینکار نیس!
بزرگترین عامل جلوگیری از خلق این لذت. تو ضمیرناخوداگاه مردا نهفته اس.
تا حالا شنیدین یه مرد از عدم تواناییش تو عشق بازی حرف بزنه؟!

شرط میبندم نه!

اما کافیه اون مرد رو روی تخت با عشق زندگیش تنها بذاری! شرط میبندم اعتماد به نفسش سریع کاهش پیدا میکنه.

البته منظورمو اشتباه برداشت نکنید. خیلی از مردا هستن که باعث میشن زن ها بعد همخوابی با اونا نیششون تا بناگوش باز بشه! از سکس دهانی گرفته تا کردن کیر تو کصشون!
اما آمار نشون میده بیشتر مردها اطلاعات کافی و درست از سکس کردن با زنا ندارن.

البته تا الان…

یکی از بهترین راه ها که روی خانوما اثر داره سکس دهانیه. سه تا روش برای کصلیسی بهتون ارائه میدم که میتونین اونو به خانومی هدیه بدین که واقعا مشتاق لذت جنسیه و صدالبته چنین زنی لیاقت این لذتو داره!;)

روش اول:
خیلی آروم و یواش فقط روی حرکت دایره وار تمرکز کنید!
امیدوارم بدونید که کلیتوریس دقیقا کجای کص قرار داره. در غیر اینصورت فک کنم اول باید آناتومی کص رو بدونید.
اولین تکنیک اینه که سرتونو اطراف نافش بگردونید. یه جوری که پیش خودش بتونه لذتی که قراره بهش بدید، تصویرسازی کنه.
اولش دور کلیتوریس رو آروم و یکنواخت لیس بزنید. انگار زبونتون یه پَره. حرکات زبون باید دایره ای و موزون باشن.
همینجوری که فهمیدین داره بیشتر و بیشتر لذت میبره سر کلیتوریس هم زبون بزنید. یجوری که انگار دارید سر به سرش میذارید ولی خیلی آروم پیش برید. اونجا بیش از 6000 پایانه عصبی داره و همین کلی حساسش کرده…
همینجوری دایره وار ادامه بدید. اگه لمس سر کلیتوریس رو دوس داشت هر از چند گاهی بازم انجامش بدین. اگه نه، همون حرکت دایره وار رو ادامه بدین.
بذارید بدنشو تکون بده چون داره لذت میبره. اما حواستون باشه حرکت دایره ای زبونتون رو موقع تکون خوردنش هم حفظ کنین!
بعد هف هشت دیقه دوتا انگشتتونو بکنید تو کصش و نقطه جی رو تحریک کنین.

روش دوم:
زبونتونو از یه طرف به طرف دیگه ببرید (به آرومی و با طمأنینه)
ممکنه خانومی که باهاش رابطه دارید با روش قبلی خیلی حال نکنه و تماس مستقیم تری با کلیتوریسش حال بیشتری بهش بده. خب مشکلی نیس! هر کصی نوع حساسیت ها و مدل لذت بردنش فرق داره.
تو این روش به جای لیسیدن دایره ای کص، با ضربه های آروم زبون و حرکت دادنش از یه طرف به طرف دیگه میتونین به ارگاسم برسونیدش.
تو این روش هم مث قبلی باید حرکات منظم انجام بدید تا طرفی که کصش رو میلیسید بتونه از نظر ذهنی با این ریتم منظم حس بگیره. در غیر اینصورت از لذتی که میبره کم میکنید.

روش سوم:
زبونتونو به طور ممتد و طولانی از بالا به پایین حرکت بدید…خب! حالا یه ترفند دیگه رو بهتون میگم که کصلیسی رو ساده تر میکنه. تو این ترفند تمام پایانه های عصبی کص رو تحریک میکنید!
این بهترین متد هستش که اونو به ارگاسم نزدیک میکنه، از بالاترین قسمت کلیتوریس بلیسید و تا انتهای لگنش ادامه بدید. مستقیم همون مسیر رو دوباره از پایین به بالا بلیسید.
برخلاف روشهای دیگه، تو این روش به شدت تحریک میشه و…اووووووف… برای رسیدن به نقطه اوج کاملا آماده اس.هنوز هم با یه ریتم منظم کصش رو بلیسید ولی اینبار با فشار بیشتری اینکارو انجام بدید. فشاری که به کصش میارید بستگی به میزان حساسیت اون کص داره و متفاوته. انقدر با زبونتون اینکارو انجام بدید تا در نهایت به ارگاسم برسه.
وقتی پاهاش شروع به لرزیدن کنه اونوقت متوجه میشید که دارید بیشترین لذت رو به پارتنرتون هدیه میدید…

این مقاله توسط آر.تی. بوچر تهیه شده. ایشون نویسنده و متخصص سکس هستن و بیشترین حوزه فعالیتشون در خصوص اوج لذت بردن در زنان است.

ترجمه:Teenwolf.

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-02-02 20:58:09 +0330 +0330
نقل از: کوثلاو بنظرم کوثلیسی تو غریزه هر مردیه، اما بستگی مستقیم به تمیز بودن زن مقابل داره وتجربه ای که از اولین لیسیدناش داره! خانوم من یخورده وسواس داره روزانه باید دوش بگیره، بعد دستشویی اونقد خودشو میشوره که صدای قیژ از تنش بیاد، این دختر کاری کرده من ازخوردن سیر نمیشم، اکثر اوقات خوردنش اونقدر طولانی میشه اونقدر با زبونم تحریکش میکنم که به التماس میوفته بهمن توروخدا بیا بذار توش! (erection)

بهمن تورو خدا برو بزار توش. منتظره.

0 ❤️

2019-02-27 03:39:28 +0330 +0330

قبل از همه این فوت و فنا به نظرم باید حس و کشش در مرد باشه/شوهرم اصلا دوس نداره خوبم نمی خوره ولی دوس پسرممممم نگم براااات

0 ❤️

2019-03-16 11:20:24 +0330 +0330

يكيشون برات بليسه و براي يكي ديگه ساك بزني

0 ❤️

2019-03-16 11:32:54 +0330 +0330
نقل از: rezaamen کسی میدونه برا این که زن دیر ابش بیاد باید چی مصرف کنه

لازم نیس چیزی مصرف کنه باید فکرش رو جمع کنه وقتی حواسش نباشه ارضا هم نمیشه

0 ❤️

2019-03-18 00:32:59 +0330 +0330
نقل از: iLuna فقط آخه کیه که از این روشا استفاده کنه... (dash) (dash) (dash)

هست ولی رو کی انجام بدیم؟

0 ❤️

2019-03-18 08:12:48 +0330 +0330

من سه تا رو ترکیبی میزنم. ولی آخرش میگه “فقط کیرت. بکن توش ک دارم دیوونه میشم” ??

0 ❤️

2019-03-18 08:15:18 +0330 +0330

شما رخصت بده فقط. البته قبلش باید حسابی بهش رسیده باشی که قشنگ تو دهن جا بگیره

0 ❤️

2019-03-18 09:18:22 +0330 +0330

من ?

0 ❤️

2019-03-21 19:10:19 +0330 +0330

2467421104211456 نفر در جواب ایلونا نوشتن “من” :|
اینجاس که باید گفت ما هیچ ما نگاه :|

0 ❤️

2019-03-22 12:22:22 +0430 +0430

شمااراده کن ببین چه لذتی بهت میدم بالیسیدن

0 ❤️

2019-03-22 21:36:09 +0430 +0430

بستگى داره چند تا مرد رو امتحان كرده باشى،همونطور كه دكتر فرمودند اين يه چيزى نهفته تو ذات مردهاست جيگر

0 ❤️

2019-03-24 07:23:17 +0430 +0430

من از ترکیب هر سه استفاده میکنم طوری که زنم مثل ماده پلنگ بمن حمله میکنه…دفعه قبل کیرم را زخمی کرد

0 ❤️

2019-04-26 20:07:24 +0430 +0430

این خیلی حوصله میخواد . قبلن اینکار هارو کردم ولی جدیدا نه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «