سکس فرشته ها

1400/06/06

بچه تر که بودم وقتی مفهموم سکس رو فهمیدم خیلی به این فکر می کردم که آیا فرشته ها هم سکس سکس میکنن یانه؟؟!!.. اما خب نمی شد تصورش کرد وقتی بزرگ تر شدم به این سن رسیدم فهمیدم که واقعا فرشته ها سکس میکنن اونم چه سکسی!!!.. خیلی وقت ها پیش جلو این سکس گرفته میشد و هر فرشته ای که با یه فرشته دیگه سکس میکرد به شدت طرد و توبیخ میشد اما خب بشر بالاخره به این فهم رسید که سکس یه فرشته با یه فرشته دیگه خیلی قشنگ تر از سکس های معمولی ما هست شاید تا الان فهمیده باشید که منظورم از این سکس قشنگ هم آغوشی دو تا زن با هم هست یا به قول شما حشری ها لز… این فرشته ها هنگام سکسشون معصوم ترین موجودات جهان هستن هم آغوشی هاشون به شدت جذابه و تهش وقتی لخت همو بغل میگیرن و تو بغل هم میخوابن هم بی تاثیر نیست و این صحنه میتونه اسکار زیبا ترین صحنه جنسی جهان رو به خودش اختصاص بده من کاری ندارم اما هر خری که چشم نداره هم آغوشی دوتا زن رو ببینه واقعا خره…

پ.ن : من قبل از عضویت تو شهوانی به سکس فرشته ها خیلی علاقه داشتم و یکی از چیز هایی که دوس داشتم این بود که دختر باشم و یه بار این رابطه رو تجربه کنم اما خب خدا از سر شیوا خانم و داستان های اروتیکش نگذره که منو دیونه این رابطه کرده مخصوصا لز های دانشجویی که مینویسه محشره شیوا خانم عاشقتم دمت گرم جون من یه داستان درباره سکس فرشته ها تو دانشگاه جداگانه بنویس دمت گرم

1280 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-09-05 02:59:54 +0430 +0430

داداش چه لیس محکمی زدی حلالت باشه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «