سیاست ایران و امریکا

1395/05/09

ميخايم اینجا درمورد سیاست آمریکا و ایران در منطقه و مواضع اونها نسبت به کشورهای منطقه بدونيم و اوضاع فعلا به نفع کدوم کشوره ایران یا آمریکا ؟
اول هم خودم شروع میکنم سیاست آمریکا نسبت به کشورهای منطقه بر اساس بهره کشی و غارت تنظیم شده و قراره تا میتونند جنگ و خون ریزی راه بیندازند تا حصورشون در منطقه زیاد به چشم نیاد تا در خفا به غارت بپردازند و کشورهای منطقه هم درگیر جنگ باشند و آمریکا از يادشون بره .
سیاست ایران هم برای بیرون پرت کردن آمریکا و توله هاش از منطقس .

هرکسی هم بحثی در این مورد داره نظر بده در مورد ریگان و کارتر و… قرار نیست حرف بزنیم

3270 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-31 16:49:03 +0430 +0430
نقل از: Julia
نقل از: Retuo تو خیلی خری که فکر میکنی نابودی تروریستها برای آمریکا سود داره بگو ببینم چه سودی داره ؟

بدبخت نفله موشكاي داعش رسيده به قلب پاريس و شايدم برسه به امريكا اونوقت نابودي داعش براشون فايده اي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چي ميكشي كون گلابي؟؟؟كيرم تو اون مغزت بياد كه از بس جق زدي تهي شده.........

خیلی خری یعنی خيييييييلللللللليييي
کوني بیا بکنمت تا مغزت بیاد سر جاش .ديوث آمریکا داعش رو درحدی میزنه که خطری برای اروپا نباشه نه آنقدر ضعیفش کنه که دیگه برای بشار و ایران هم خطر نباشند

0 ❤️

2016-07-31 17:12:11 +0430 +0430
نقل از: Retuo
نقل از: Retuo تو خیلی خری که فکر میکنی نابودی تروریستها برای آمریکا سود داره بگو ببینم چه سودی داره ؟

بدبخت نفله موشكاي داعش رسيده به قلب پاريس و شايدم برسه به امريكا اونوقت نابودي داعش براشون فايده اي نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چي ميكشي كون گلابي؟؟؟كيرم تو اون مغزت بياد كه از بس جق زدي تهي شده.........

کوني بیا بکنمت تا مغزت بیاد سر جاش .ديوث آمریکا داعش رو درحدی میزنه که خطری برای اروپا نباشه نه آنقدر ضعیفش کنه که دیگه برای بشار و ایران هم خطر نباشند

بابا تو يه گاو كس بي نظيريبايد تو رو گذاشت تو موزه…من اصلا چرا دارم باهات بحث ميكنم؟؟؟؟ من كه در كل تاپيكت ريدم به هيكلت و تك تك كسشراتت رو با سند و مدرك نقض كردم ولي متاسفانه تو مغزت بگا رفته…كاملا مغز شويي شدي…ببين فقط اينو بدون داعش دست پرورده ي دين اسلامه و تمام افرادش همه توريستهاي ناب محمدي هستند.پس اول اين دين كثيفتو مقصر بدون كه چنين پيروان وحشي داره نه امريكاتمام جنايتكاران و تروريستهاي جهان مسلمون اند پس ريدم به اسلام.فهميدي kawaza؟؟؟؟؟؟؟ ? ? اخر جواب ندادي چرا اون اكانت kawaza رو حذف كردي و با اين اكانت اومدي!!!

0 ❤️

2016-07-31 17:50:16 +0430 +0430

بابا تو يه گاو كس بي نظيريبايد تو رو گذاشت تو موزه…من اصلا چرا دارم باهات بحث ميكنم؟؟؟؟ من كه در كل تاپيكت ريدم به هيكلت و تك تك كسشراتت رو با سند و مدرك نقض كردم ولي متاسفانه تو مغزت بگا رفته…كاملا مغز شويي شدي…ببين فقط اينو بدون داعش دست پرورده ي دين اسلامه و تمام افرادش همه توريستهاي ناب محمدي هستند.پس اول اين دين كثيفتو مقصر بدون كه چنين پيروان وحشي داره نه امريكاتمام جنايتكاران و تروريستهاي جهان مسلمون اند پس ريدم به اسلام.فهميدي kawaza؟؟؟؟؟؟؟ ? ? اخر جواب ندادي چرا اون اكانت kawaza رو حذف كردي و با اين اكانت اومدي!!!

باو تو ريده مغزت کلا داری رد میدی تو جواب بده بینم چرا آمریکا قصد نابودی کامل داعش رو نداره ؟

0 ❤️

2016-08-04 14:08:45 +0430 +0430

باو تو ريده مغزت کلا داری رد میدی تو جواب بده بینم چرا آمریکا قصد نابودی کامل داعش رو نداره ؟

آمریکا هرچی باشه اگه از مردم دنیا میگیره خرج رفاه مردم خودش میکنه

مملکت امام زمان از حلق مردمش میزنه تا عربا رو سیر کنه

اون عرب پفیوز فلسطینی هم میره با دشمن مردم ایران مجاهدین خلق دست دوستی میده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «