شانس در خونه تون رو زده، نمیخواین باز کنین؟

1400/02/05

دوست عزیز، با هر گرایش و عقیده ای که هستی و به هر نیتی که این تاپیک رو باز کردی ازت خواهش میکنم ۵ دقیقه وقت بذار و این متن رو تا آخر بخون. ۵ دقیقه برای موضوعی که سرنوشت خودت و اطرافیانت و جان هزاران و شاید میلیونها نفر انسان به اون بستگی داره زمان زیادی نیست.

چند هفته دیگه یکی از سرنوشت ساز ترین روزهای تاریخ ایران و مردمش هست، روزی که شما بدون ریسک جانی و … با کم هزینه ترین و کم خطر ترین کار ممکن میتونین سرنوشت خودتون و نسلهای آینده رو تعیین کنین. روز ۲۸ خرداد روز انتخابات ریاست جمهوری هست و علت اینکه گفتم از مهمترین روزهاست اینه که این انتخابات با تمام موارد قبلی متفاوته و اگه ذره ای به کشورت، مردمت، … در کل هر چیزی غیر از حکومت فاسد جمهوری اسلامی اهمیت میدی بهترین، موثرترین و شرافتمندانه ترین کاری که میتونی بکنی اینه که هیچ کاری نکنی و تو خونه بمونی و مطمئن باشی که هیچ بنی بشری بابت اینکه از خونه بیرون نیومدی نمیتونه بهت گیر بده، مخصوصا تو این وضعیت کرونا.
اومدن به خیابون و شعار دادن علیه این رژیم وحشی و خونخوار کار خیلی خطرناکی هست و حق میدم بترسی، من خودمم میترسم. چون این حکومت ثابت کرده نه رحم و مروت داره و نه به قانون اهمیت میده (حتی به اون قانون اساسی نیم بند و مسخره خودشون) و نه به اخلاقیاتی پایبنده، ولی توخونه موندن دیگه ایمن ترین کار دنیاست.
بنابراین با تمام این اوصاف اگه به هر دلیل ممکن (تاکید میکنم به هر دلیل) رفتی و تو انتخابات شرکت کردی بدان که بعد از اون تاریخ در تمام ظلمها، جنایتها و خونهای ریخته شده چه در ایران و چه در سوریه و یمن و … که جمهوری اسلامی باعثش هست شمام شریک جرمش هستی، چون با رایی که دادی علاوه بر تایید تمام جنایات گذشته باعث شدی برای انجام جنایاتش در آینده سرپا بمونه.

اونایی که تصمیم قطعی دارن برای رای ندادن که تکلیفشون مشخصه و بعدها حداقل وجدانشون راحته ولی اونایی که نظرشون به رای دادن هست یا دودل هستن بدونن اگه صلح طلب هستی، اگه وطن پرست هستی، اگه دیندار هستی، اگه بیکار هستی، اگه اهل هنر هستی، اگه اهل موسیقی هستی، … حتی اگه فکر و ذکرت فقط درگیر لای پاهات هست با اطمینان میگم رای ندادن به نفع خودت هست.
کسانی که با آگاهی کامل از جنایات حکومت ازشون طرفداری میکنن و میدونن نونی که میخورن خمیرش عوض آب با خون مردم درست شده که به نظر من فاحشه های مغزی هستن (فاحشه جسمی آدم خیلی قابل احترامیه ولی اینا به هیچ عنوان) تکلیفشون مشخصه ولی غیر از اینها هر کس با هر فکر و عقیده و گرایش فکری و جنسی و … هست پست بذاره و بگه تا بهش ثابت کنم رای ندادن به نفعشه.

حکومت تو هر دوره ای با انواع و اقسام حیله ها مثل جنگ زرگری اصلاح طلب و اصولگرا، بازی بین بد و بدتر، … مردم رو گول زده کشیده پای صندوق و مطمئن باش این سری هم به هر حیله ای دست خواهد زد که بکشدت پای صندوق ولی اینبار هم اگه گول خوردی دیگه از خودت و عقلت نا امید شو.
مردم در آخرین انتخابات که مال مجلس بود نشون دادن که دیگه دارن به بیداری عمومی میرسند و بنا به اعتراف بعضی مسئولین مشارکت بین ۱۰ تا ۱۵ درصد بود و به خاطر همین این سری نظام ترفندهای جدیدی به کار خواهد برد.
فعلا که انتخابات شوراها رو با ریاست جمهوری همزمان کردن که حوزه ها شلوغ بشن ولی باز هم منتظر ترفندهای جدید باشین.
مثل اعلام واکسیناسیون پای صندوق و یارانه میلیونی و وعده لغو قرارداد ترکمنچین توسط کاندیداها و اعطای صلاحیت به کاندیدای زن و …
حیله و مکر آخوندی یه چیز دیگه هست که باید مواظب بود.

برای اینکه این پست خیلی طولانی نشه تو چندتا پست بعدی دلائلم برای این خواسته، اثرات مثبت رای ندادن،تبعات احتمالی رای ندادن رو خدمتتون عرض میکنم.

از عزیزانی که در این قضیه با من هم فکر و هم نظر هستن هم خواهش میکنم تا زمان انتخابات در این مورد فعالیتشون رو برای آگاهسازی بیشتر بکنن و اگه احساس میکنن مطالب این تاپیک میتونه مفید واقع بشه سعی کنن تاپیک رو بالا نگه دارن، حتی به قول مقام عظمی اگه از من هم خوششون نمیاد.

نسخه PDF تاپیک
https://www.mediafire.com/file/km522iixyw2jk8z/شانس+در+خونه+تون+رو+زده_(0).pdf/file
با تشکر از دوست عزیزم “اسکلت حشری” که زحمتش رو کشیده

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-05-18 22:10:21 +0430 +0430

↩ Arrow11
یک حسی بهم میگه واسه این که مردمو خر کنند و پای صندوق رای بیارن یک کار اشتباهی انجام میدند که باعث سرنگونیشون میشه:
مثل تایید صلاحیت مموتی،یا شعار ضد ملت یکی از کاندیداها،تقلب تابلو(تقلب که همیشه میکنند دقت کنید گفتم تابلو)،یا… که باعث میشه جرقه زده بشه

1 ❤️

2021-05-18 23:07:39 +0430 +0430

↩ ابو_فاکر

یک حسی بهم میگه واسه این که مردمو خر کنند و پای صندوق رای بیارن یک کار اشتباهی انجام میدند که باعث سرنگونیشون میشه:
مثل تایید صلاحیت مموتی،یا شعار ضد ملت یکی از کاندیداها،تقلب تابلو(تقلب که همیشه میکنند دقت کنید گفتم تابلو)،یا… که باعث میشه جرقه زده بشه

هیچ بعید نیست
قبلا هم ثابت کردن که قابلیت انجام حماقتهایی رو در زمان نامناسب دارن و در بین همه کاندیداها احمدی نژاد برای انجام خریت استعداد بیشتری داره و با این ادعایی که کرده برا منم یه جورایی معما شده
اگه تایید صلاحیت بشه هرچند قرار نیست انتخاب بشه ولی باز تاییدش نقض علنی قانون هست. اگرم نشه که صراحتا گفته تحریم میکنم و باید در نظر داشت که بین همه کاندیداها فقط رییسی و احمدی نژاد هستن که یه تعداد طرفدار ثابت برا خودشون دارن و تحریم احمدی نژاد یعنی از دادن تعدادی سیاهی لشکر برای شوی تبلیغاتی حکومت

0 ❤️

2021-05-18 23:32:16 +0430 +0430

چه رای بدهیم وچه رای ندهیم یکی انتخاب می شودواین درهمه جای دنیابه همین شکل است
فقط اگرانتخاب کنیم میتوانیم اونی رو که بهتراست انتخاب کنیم واگه انتخاب نکنیم اونی رو که نمی خواهیم برامون انتخاب میکنن
درضمن خیلی هم به فکراینکه مشارکت کمترباشه وچنین وچنان می شودنباشین چونکه این به راحتی قابل حل است می تونن مثلا به جای 20میلیون رای بگویند40میلیون کی به کیه
فقط به نظرمن اگه به حرفهای سلبریتی های بیسوادعیاش وکوسخل گوش نکنیم وخودمون باتحقیق انتخاب کنیم بهترازحالتهای دیگرهستش
واین نظرمنه وهرکسی نظری داره

0 ❤️

2021-05-19 11:39:53 +0430 +0430

1 ❤️

2021-05-19 12:13:33 +0430 +0430

↩ علوس

چه رای بدهیم وچه رای ندهیم یکی انتخاب می شودواین درهمه جای دنیابه همین شکل است
فقط اگرانتخاب کنیم میتوانیم اونی رو که بهتراست انتخاب کنیم واگه انتخاب نکنیم اونی رو که نمی خواهیم برامون انتخاب میکنن
درضمن خیلی هم به فکراینکه مشارکت کمترباشه وچنین وچنان می شودنباشین چونکه این به راحتی قابل حل است می تونن مثلا به جای 20میلیون رای بگویند40میلیون کی به کیه
فقط به نظرمن اگه به حرفهای سلبریتی های بیسوادعیاش وکوسخل گوش نکنیم وخودمون باتحقیق انتخاب کنیم بهترازحالتهای دیگرهستش
واین نظرمنه وهرکسی نظری داره

بله بله حق با شماست جناب علوس
از کسی که اعتقاد راسخ داشته باشه حق سوختبران بلوچ همون شکار شدن مثل خرگوش هست انتظار توصیه بهتر از این هم نمیرفت.
فقط دیالوگت خیلی تابلو بود، چون دیالوگت کپی دیالوگ جناب کدخداییِ شورای نگهبان با چند ساعت اختلاف زمانی بود.
عزیزم یه ذره خلاقیت از خودتون نشون بدین 😀

1 ❤️

2021-05-19 12:45:00 +0430 +0430

↩ علوس
این خبر برای دیروز چند ساعت قبل از پست شماست

1 ❤️

2021-05-19 13:11:38 +0430 +0430

صفحه فارسی وزارت امور خارجه اسراییل

لامصبا بهتر از مسئولین ما مشکلات مردم ایران رو میدونن

2 ❤️

2021-05-19 15:47:57 +0430 +0430

۲۸ اردیبهشت روز بزرگداشت حکیم عمر خیام ، شاعر ، ریاضی‌دان ، فیلسوف و ستاره شناس ایرانی گرامی باد

به عقیده خیام هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد، بطور حتم بعد از مرگش نیز در بهشت خواهد بود. زیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می‌کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد. پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود. بنابراین نباید زندگی را به خود سخت گرفت.

گردون نگری ز قد فرسوده ماست
جیحون اثری ز اشک پالوده ماست
دوزخ شرری ز رنج بیهوده ماست
فردوس دمی ز وقت آسوده ماست

خیام اگر ز باده مستی خوش باش
با ماهرخی اگر نشستی خوش باش
چون عاقبت کار جهان نیستی است
انگار که نیستی چو هستی خوش باش

1 ❤️

2021-05-19 20:12:30 +0430 +0430

1 ❤️

2021-05-20 08:51:45 +0430 +0430

تو این کلیپ کوتاه چنتا مورد رو یه جا میتونین ببینین
میزان بی شرفی صدا و سیما
IQ پایین رهبر آینده
بهترین تبلیغ به بهانه تبلیغ نکردن
هنر تغییر معنی و مفهوم بین حرف مصاحبه شونده و گوینده اخبار در سیمای میلی

https://up.shahvani.com/u/vwfrxvubav.mp4
4mb

1 ❤️

2021-05-20 09:14:42 +0430 +0430

اینو که دیگه نه میشه گفت اسرائیلیه نه آمریکایی
کاملا خودیه

1 ❤️

2021-05-20 13:42:48 +0430 +0430

آیا در انتخابات شرکت میکنید؟
مصاحبه هایی که هیچوقت از تلویزیون نخواهید دید
https://up.shahvani.com/u/cuopbbwvfp.mp4
2mb

1 ❤️

2021-05-20 16:01:35 +0430 +0430

تا یه ماه پیش تو ایران هم کسی اسمش رو نشنیده بود ولی تو دنیا به اسم ژنرال اقتصادی میشناختنش 😀
اینکه بسیجی و ولایی ینی بی مغز رو مطمئنم ولی اینکه از اول باید بی مغز باشی یا بعد بسیجی شدن باید مغزتو وکیوم کنی نمیدونم
اولی احتمالش بیشتره

1 ❤️

2021-05-20 16:13:35 +0430 +0430

سلام من نمیدونم شما دوره ی پیش رای دادین یا خیر اما کسایی که تفکر شمارو (طبق چیزی که تو متن گفته شده) داشتن رفتن و رای دادن به رئیس جمهوری فعلی و همون آدم ها الان دارن مثه شما سخن میگن چند تا سوال چرا اون سال رای دادین بحث بحث جمهوری اسلامی هست یا بحث درست شدن مملکت؟
سوال بعد اینکه اگه دقت کرده باشین تمام دولت ها جز احمدی نژاد و اوایل انقلاب خامنه ای و کمی رجایی کسی جز اصلاح طلب رئیس جمهور مملکت نبوده که همشون تفکر متن شمارو داشتن و جالب اینه که کسایی که با وعده وعید اومدن روی کار دارن کتمان میکنن وعده هاشون رو و وزیرشون هم برگشته میگه مملکت که دست ما نیس خب مرد حسابی وقتیم که داشتین کاندید ریاست جمهوری میشدین اگه دست شما نبود پس چرا اومدین کاندید شدین ؟؟
پس میشه چندتا نتیجه گرفت کسایی که دم از مملکت میزنن و میهن داری چرا دنبال زمان قبل انقلاب یا بضعا قبل ترش هستن که مملکت رو داشتن به تاراج میبردن؟
یا اینکه مسئله کلا چیزهای دیگه ایه…
فقط منطقی فکر کنید و منصف باشید و اینکه بهترین ادم دنیام دشمن داره مملکت ما بهترین های تو دنیا بوده و هست و بابت همین هم دشمن داره ولی انتخاب با خودتون کسایی که شمارو تروریستو وحشیو … میخونن میخواید باهاشون دوست باشید یا دشمن

0 ❤️

2021-05-20 17:18:00 +0430 +0430

↩ iqsun12

سلام من نمیدونم شما دوره ی پیش رای دادین یا خیر

خیر
من فقط یه بار سال ۸۸ رای دادم که بابت اون هم شدیدا پشیمونم و عذاب وجدان دارم

اما کسایی که تفکر شمارو (طبق چیزی که تو متن گفته شده) داشتن رفتن و رای دادن به رئیس جمهوری فعلی
این آمار رو از کجا درآوردین که اینجوری با قطعیت میگین؟
و همون آدم ها الان دارن مثه شما سخن میگن
اگه منظورتون به اصلاح طلبها هست که اولا من اصلاح طلب نیستم دوما اصلاح طلب رو نسبت به ایران و مردمش حتی خائن تر از اصولگرا میدونم سوما اصلاح طلبها نه تنها هیچ نگفتن رای ندین بلکه همیشه وظیفه داشتن تنور انتخابات رو گرم کنن که انصافا هم موفق بودن
چند تا سوال چرا اون سال رای دادین بحث بحث جمهوری اسلامی هست یا بحث درست شدن مملکت؟
هر دو چون عامل اصلی بدبختی ایران و مردمش جمهوری اسلامی هست
سوال بعد اینکه اگه دقت کرده باشین تمام دولت ها جز احمدی نژاد و اوایل انقلاب خامنه ای و کمی رجایی کسی جز اصلاح طلب رئیس جمهور مملکت نبوده که همشون تفکر متن شمارو داشتن
یکی دونستن طرز فکر من با اصلاح طلبها که خیلی هم بهش اصرار دارین دو حالت داره یا متن منو نخوندین یا از اصلاح طلبها شناخت ندارین تنها دعوای اصلاح طلب و اصولگرا فقط سر تقسیم غنائم و سهم بیشتر از سفره انقلاب هست وگرنه در تمامی موارد باهم اوکی هستن. بعدشم الان ینی شما دوره ۸ ساله احمدی نژاد رو تایید میکنین درسته؟
و جالب اینه که کسایی که با وعده وعید اومدن روی کار دارن کتمان میکنن وعده هاشون رو و وزیرشون هم برگشته میگه مملکت که دست ما نیس
نمیدونم کدوم وزیر این حرفو زده ولی هرکی بوده کاملا درست گفته چون دولت در اداره کشور نهایتا ۲۰ - ۳۰ درصد اختیار داره نه بیشتر
خب مرد حسابی وقتیم که داشتین کاندید ریاست جمهوری میشدین اگه دست شما نبود پس چرا اومدین کاندید شدین ؟؟
تو این قسمت کاملا با شما هم عقیده هستم جوابشم فقط طمع قدرت هست نه خدمت
پس میشه چندتا نتیجه گرفت کسایی که دم از مملکت میزنن و میهن داری چرا دنبال زمان قبل انقلاب یا بضعا قبل ترش هستن که مملکت رو داشتن به تاراج میبردن؟
من ضامن بقیه نیستم که از طرفشونم حرف بزنم ولی خودم در عین حال که به پدر و پسر پهلوی فوق العاده احترام میذارم ولی اصلا علاقه ای به برگشتن به سیستم حکومتی سابق ندارم و سلطنت طلب هم نیستم. چون عقیده دارم حکومت فردی اسمش هر چی که باشه به دیکتاتوری کشیده میشه. میشه مشخصا بگین تو اون دوره کیا چیا رو به تاراج میبردن؟۶:۳؛،
یا اینکه مسئله کلا چیزهای دیگه ایه… فقط منطقی فکر کنید و منصف باشید و اینکه بهترین ادم دنیام دشمن داره مملکت ما بهترین های تو دنیا بوده و هست و بابت همین هم دشمن داره ولی انتخاب با خودتون کسایی که شمارو تروریستو وحشیو … میخونن میخواید باهاشون دوست باشید یا دشمن
میشه بگید تو چه مواردی جمهوری اسلامی جزو بهترینهای دنیا بوده؟

تک تک جملاتتون رو جواب دادم و در عوض چنتا سوال ازتون پرسیدم
لطفا شما هم به سوالای من همینطوری واضح جواب بدین
ممنون

0 ❤️

2021-05-20 17:31:55 +0430 +0430

نمکی در بهمن ۹۹ گفته بود : ایران تا سه ماه دیگر صادر کننده واکسن کرونا خواهد شد

جهت یادآوری

یکی از مزیت ها و محاسن اینترنت و فضای مجازی، در دسترس بودن سند برای وعده های دروغین و فریبکارانه مقامات حکومتی است و یادآوری این دروغ هاست.
دقیقا مساله ای که به شدت از آن متنفر هستند و همیشه درصدد محروم کردن مردم از دسترسی به اطلاعات و اخبار هستند.

و چقدر احمق هستن اون کسایی که این وعده های مسئولین رو باور میکنن

1 ❤️

2021-05-20 18:06:56 +0430 +0430

حتما بخونید لطفا

آلزایمر ملی ایرانیان

بسیاری از مردم به تقریب می‌دانند که سلجوقیان پس از غزنویان آمدند و خوارزمشاهیان پس از سلجوقیان، اما من دانشجویانی دیده‌ام که نمی‌‌دانستند نهضت ملی نفت در زمان رضاشاه بود یا پسرش…!
ایرانیان قطعه‌هایی از تاریخ را هزار بار شنیده‌اند و می‌دانند اما تمایلی به شنیدن مهم‌ترین بخش‌های تاریخ معاصرشان ندارند!
نام تمام جنگ‌های صدر اسلام و مسر کاروان عاشورا و نام بسیاری از خلفای عباسی را میدانند ولی اگر از آنان بپرسند که استبداد صغیر مربوط به چه دوره‌ای است و چرا آن را " صغیر " می‌نامند مات و مبهوت به پرسش‌گر نگاه می‌کنند.
آیا در ۱۲۰ سال گذشته یک ایرانی را می‌توانید پیدا کنید که یک‌بار برای میرزا یوسف‌خان مستشار الدوله اشک ریخته باشند؟ نه ! چرا ؟
چون ایرانی نمی‌داند او کیست.
او کسی بود که با نوشتن " رساله یوسفی " و کتاب " یک کلمه " می خواست قانون را جایگزین سلطنت مطلقه ناصری کند. و به همین جرم ماه‌ها در سیاه چال قجری کتک خورد.
شکنجه‌گر او موظف بود که او را با کتابش کتک بزند. وآنقدر کتاب " یک کلمه " را بر سر میرزا یوسف کوبید که کور شد و در همان حال در گوشه زندان در نهایت غربت و مظلومیت درگذشت.
.
از این روضه های جانسوز در تاریخ ما کم نیست.
کسی می‌داند محمدعلی شاه روزنامه‌نگارانی همچون صوراسرافیل و ملک المتکلمین را چرا و چگونه کشت؟
آن دو را همراه قاضی ارداقی آنقدر در باغ شاه و در جلو چشم شاه شکنجه کردند که وقتی مُردند شکنجه‌گران خوشحال شدند
به گمان من عاشورای تاریخ معاصر ایران دوم تیر است
روزی که بهترین فرزندان این سرزمین زیر سخت‌ترین کلمه مشروطه و عدالت‌خانه ‌آزادی را فریاد کشیدند
آن روز محمدعلی شاه فرو ریخت!
چون باورش نمی‌شد که چند جوان فُکلی این همه بر سر مرام و عقیده خود پایداری کنند.
ایرانیان از شیخ فضل الله نوری بیش از این نمی‌دانند که نام یکی از بزرگراه های تهران است
و از جنس اختلاف او با روشنفکران و آخوند خراسانی [ رهبر معنوی مشروطه ] در بی‌خبری محض به سر می‌برند
ایرانی نمی‌تواند درباره رژیم پهلوی که آن را برانداخت بر پایه منابع آگاهی‌های مستند چند دقیقه سخن بگوید اما از حرمسرای یزید و حیله های معاویه بی‌خبر نیست.
آیا جماعت ایرانی درباره ستارخان و علت لشکرکشی او از تبریز به تهران بیشتر می‌داند یا درباره قیام مختار؟
چند ایرانی را می‌شناسید که نام تیمورتاش و علی‌اکبر داور را شنیده باشد؟ و چند ایرانی را می‌شناسید که نام خواجه نظام الملک طوسی را نشنیده باشد؟
کسی که نمی‌داند علی‌اکبر داور کیست نخواهد دانست که دادرسی در ایران چه مسیری را طی کرده است و ما کجا توقف کردیم.
کسی که درباره حکمرانان کشورش در دوره معاصر مهم‌ترین اطلاعات را نداشته باشد چه درکی از " تحول " و " تغییر " و " آینده " دارد؟
چرا بازدید‌کنندگان از " خانه مشروطیت " در تبریز به اندازه زائران یکی از امامزاده های کاشان نیست؟
آیا مردم ایران می‌دانند چرا انگلیس‌ها رضاشاه را تبعید کردند؟
آیا کسی می‌داند چرا ناصرالدین شاه مخالف تدریس جغرافیای بین الملل در دارالفنون بود؟
این دانستی‌‌ها برای ما به اندازه باران برای باغ لازم است
مدرسه به معنای امروزین آن به همت میرزاحسن رشدیه و کسانی همچون میرزا نصرالله ملک المتکلمین در ایران پا به عرصه وجود گذاشت
پیش از او و هم‌فکرانش فرزندان ایران در مکتب‌خانه ها " الف دو زَبَر اَن، دو زیر اِن، دو پیش اُن» می‌خواندند "
او برای اینکه علوم جدید را جزء مواد درسی مدارس ایران کند
خون دلی خورد که شرح آن بگذار تا وقت دگر قبر او در یکی از قبرستان‌های قم است.
نوروز امسال برای زیارت قبر او به آنجا رفتم و هرچه گشتم قبرش را نیافتم. هیچکس نام او را نشنیده بود و نشانی از قبرش نمی‌دانست
در همان قبرستان مَردِ عامی ولی صاحب کرامات دفن است.
می‌گویند او بدون آنکه سواد خواندن و نوشتن داشته باشد آیات قرآن را در هر متنی که می‌دید می‌شناخت
بر مزار او مقبره‌ای ساخته‌اند و مردم نیز گروه گروه به زیارتش می‌روند.
اگر آشنایی با تاریخ دور سرمایه علمی است آگاهی تاریخ نزدیک سرمایه ملی است
آلزایمر ملی این سرمایه سرنوشت ساز را بر باد داده است
کتاب های درسی و رسانه‌ها به ویژه صداوسیما سهم بسیاری در گسترش این بیماری خطرناک داشته‌اند.

نویسنده بی نام

2 ❤️

2021-05-20 22:24:40 +0430 +0430

↩ Arrow11
اینی هم که شمامیگین هم کپی حرفهای دشمنان این کشور ودندون تیزکرده های منافع ونوامیس این مردم هستند
42ساله که داریم می شنویم
اگه قراره هراتفاقی سرم بیادحاضرم اماامنیت وتمامیت ارضی کشورم روباهیچ چیزی عوض نمیکنم
فعلاکه باهمین سیاستی که شماقبول نمیکنی قدرت اول منطقه هستیم کشوری مثل عراق که یک گروه نظامی ما اونو از دهان کفتاری چون داعش و…کشیدبیرون سال1358جرات کردبه ماحمله کنه وبه خودش وعده داده بودکه 3روزه درتهران جشن میگیرد. البته بی ربط هم نمیگفت چونکه کشوردراوج ضعف بود
مشکلات رو قبول دارم چونکه خودمم شهروندم ودست وپنجه نرم میکنم اماقوتش روهم قبول میکنم برخلاف شما

0 ❤️

2021-05-20 23:19:18 +0430 +0430

↩ علوس

اینی هم که شمامیگین هم کپی حرفهای دشمنان این کشور ودندون تیزکرده های منافع ونوامیس این مردم هستند

ایرانی و ناموسش مگه دشمنی خطرناکتر از جمهوری اسلامی هم داره؟
اطلاع نداری تمام کلوپها و فاحشه خونه های کشورهای عربی و گرجستان و … پر شده از همین نوامیسی که نگرانشونی؟

42ساله که داریم می شنویم اگه قراره هراتفاقی سرم بیادحاضرم اماامنیت وتمامیت ارضی کشورم روباهیچ چیزی عوض نمیکنم
میتونم قسم بخورم یک هزارم منم نگران تمامیت ارضی کشورت نیستی. اگرم نگرانشی پس احتمالا معنی تمامیت ارضی رو نمیدونی. چون کسی که نگران این چیزا باشه امکان نداره بتونه از حکومتی طرفداری کنه که نفت و معادنش رو بخشیده بی چین و خزرش رو بخشیده به روسیه و مسئولینش با وقاحت میگن اگه قرار باشه بین خوزستان و سوریه یکی رو برای حفظ کردن انتخاب کنیم حتما سوریه رو انتخاب میکنیم. تفسیرت از تمامیت ارضی رو به ما هم میگی لطفا؟
فعلاکه باهمین سیاستی که شماقبول نمیکنی قدرت اول منطقه هستیم
قدرت اول منطقه یا لات منطقه؟ این چه قدرت اولی هست که ۷۰٪ مردمش زیر خط فقر هستن و برای نون شب سرشون تو سطل آشغاله؟ بعدشم مگه قبل از این حکومت ایران تو منطقه تو سری خور بود؟ اصطلاح ژاندارم منطقه تا حالا به گوشت خورده؟ اطلاع داری که به خاطر قدرت نظامی و مخصوصا نیروی دریایی ایران بود که بلاخره بعد از دهه ها انگلیس کشتی هاشو از خلیج فارس برد بیرون و برقراری امنیت منطقه به عهده ایران گذاشته شد؟
کشوری مثل عراق که یک گروه نظامی ما اونو از دهان کفتاری چون داعش و…کشیدبیرون سال1358جرات کردبه ماحمله کنه وبه خودش وعده داده بودکه 3روزه درتهران جشن میگیرد. البته بی ربط هم نمیگفت چونکه کشوردراوج ضعف بود
احیانا آمریکا داشت گیلاس میچید که گروه نظامی ما داعشی که بچه خودش بود رو از بین ببره؟ اگه داعش رو ایران از بین برد میشه اسم دوتا از فرماندهان ارشد داعش رو بگی که ایران کشته باشدشون؟ بعدشم دلیل اینکه عراق جرات کرد به ایران حمله کنه چی بود؟ چرا زمان شاه از این غلطها جرات نداشت بکنه؟ در مورد قضیه اروند رود و قرارداد الجزایر تا حالا چیزی شنیدی؟ خبر داری که ارتش شاهنشاهی به جای دادن چند صد هزار کشته فقط با یه هواپیمای جنگی عراق رو مجبور به پذیرش خواسته هاش کرد؟ وقتی فرقه تبهکار ایران رو اشغال کرد تمام افسران ارشد ارتش رو یا اعدام کرد یا پاکسازی و ارتش ایران به قول صدام تبدیل شد به ارتش بی سر و به خاطر همین توهم فتح زد ولی خبر نداشت همون ارتش طی سالها انقد قوی شده بود که با وجود بی سر بودن بازم تونست جلوش وایسته
مشکلات رو قبول دارم چونکه خودمم شهروندم ودست وپنجه نرم میکنم اماقوتش روهم قبول میکنم برخلاف شما
دیگه عالم و آدم فهمیدن قدرت ایران فقط یه طبل تو خالیه برا راضی نگه داشتن شماها قدرتش رو داریم میبینیم نفر دوم کشور و سوپرمنتون رو میزنن کتلت میکنن عوضش به یه پایگاه خالی موشک میزنین که مبادا یه آمریکایی بمیره هواپیماهای آمریکا میان تو آسمان ایران ولی شما از از ترس آمریکا هواپیمای مسافربری خودتون رو میزنین نفر اول اتمی کشورتون رو تو پایتختتون میزنن املت میکنن تازه بعد از دو ماه تشخیص میدین که با چه اسلحه ای کشتنش محرمانه ترین اسناد اتمی کشورتون رو بار نیسان وانت میکنن میبرن و بعد اینکه رسید اسراییل تازه متوجهش میشین نظنز که مهمترین سایت هسته ایتون هست هر وقت اسراییل حوصله اش سر میره میاد داخلش گل کوچیک بازی میکنه ... بیدار شو اخوی، دیگه صبح شده
0 ❤️

2021-05-21 00:34:27 +0430 +0430

1 ❤️

2021-05-21 22:08:29 +0430 +0430

خبر آمد خبری در راه است

فراخوان برای بسیجی و عرزشی و ولایی

0 ❤️

2021-05-21 22:24:11 +0430 +0430

فقط و فقط گوشه ای از کارنامه درخشان جمهوری اسلامی در ۴ دهه که علنی شده اند

• به آتش کشیدن سینما رکس و زنده‌سوزی صدها نفر
  • وعده آب و برق مجانی روح‌اله خمینی به مردم
  • اعدامهای پشت بام مدرسه رفاه
  • اعدام بسیاری از نخبگان و شایستگان رژیم سابق از جمله نادر جهانبانی و امیرعباس هویدا
  • اشغال سفارت آمریکا و گرونگان‌گیری کارمندان آن
  • دامن زدن به جنگ با عراق و مدیریت ناصحیح و کش دادن آن
  • کشتارهای دسته جمعی 67
  • نصب علی خامنه‌ای به رهبری با وجود اقرار صریح خودش به عدم شایستگی
  • قتل های زنجیره ای
  • قتل فرخ‌زاد و فروهرها
  • حبس خانگی حسینعلی منتظری
  • قائله کوی دانشگاه به‌ بهانه دزدیده شدن ریش تراش!
  • جلوگیری از ورود خودرو مناسب به کشور که سبب کشته و معلولیت صدها هزار نفر گردیده
  • بازسازی لبنان پس از جنگ ۳۳ روزه با هزینه مردم ایران
  • هزینه کردن میلیاردها دلار برای تاسیسات هسته‌ای بی‌مصرف ایران با هدف دستیابی به سلاح اتمی
  • عدم مدیریت صحیح برداشت از میدانهای مشترک گازی که موجب برداشت فراوان ذخایر ملی ایران توسط قطر شد.
  • گم شدن کامل یه دکل نفتی
  • تعرض به سفارتهای کانادا و انگلیس و به اتش کشیدن سفارت عربستان و تحمیل هزینه های گزاف ناشی از آن به مردم ایران
  • دزدیدن سه‌هزار میلیارد دلار از اموال ملت توسط خاوری و دستور “کش ندهید” علی خامنه‌ای
  • اعتراضات انتخابات 88 و کشتار مردم
  • واگذاری سهم دریای خزر از 50% به 11%
  • جایز بودن سکس با طفل شیرخوار در رساله روح‌اله خمینی و مخالفت علی خامنه‌ای با آموزش‌های امنیت جنسی در مدارس
  • مرگ مشکوک هاشمی رفسنجانی
  • انفجار ساختمان پلاسکو
  • پشتیبانی از دیکتاتوری بشار اسد در قتل عام مردم و معترضین سوریه
  • پرداخت هزینه سی میلیارد دلاری جنگ در سوریه از پول مردم ایران
  • بیکار کردن صیادان ایرانی با صید بی‌رویه تراول توسط کشتی‌های چینی
  • گم‌شدن یک میلیارد دلار از پول مردم ایران به بهانه دور زدن تحریم‌ها
  • نادیده گرفتن حقوق اولیه زنان مانند انتخاب نوع پوشش و اجرای احکام سنگین قضایی ناعادلانه علیه زنان از جمله ریحانه جباری، نرگس محمدی، فاطمه سپهری، سهیلا حجاب و …
  • وضعیت فاجعه‌بار هوای تنفسی و آب شرب استان‌های جنوبی
  • اعتراضات آبان 98 و کشتار مردم
  • بسیج اراذل و اوباش جهت تخریب گسترده و ایجاد ناامنی در هنگام اعتراضات مردمی و ایجاد بهانه جهت سرکوب مردم
  • کشتار جوانان در اعتراضات دیماه ۹۶ توسط نیروهای امنیتی سپاه
  • کشتن ۱۵۰۰ نفر از معترضان در آبان ۹۸ توسط نیروهای امنیتی سپاه و مزدوران رژیم
  • سه روز لاپوشونی موشک پرانی عمدی به هواپیما و کشتن 176 مسافر توسط سپاه
  • اختصاص دویست‌میلیون یورو به سپاه قدی در حالیکه برخی مردم قدرت خرید پوست مرغ هم نداشته و از سطل آشغال ارتزاق میکنند
  • حوادث ناوچه کنارک و کشتی سانچی
  • فساد سیستماتیک در سه قوه و بیت رهبری از طبری و عیسی شریفی تا قالیباف و زنجانی و برادران لاریجانی
  • اختصاص سی هزار میلیارد تومان از بیت المال جهت جبران ورشکستگی موسسات مالیِ تحت نظر ج.ا.
  • مخالفت با قرنطینه قم به محض ورود کرونا به ایران توسط طلاب چینی
  • تشویق مردم به سرمایه‌گذاری در بورس توسط رهبر و دولت و غارت اموال آنان
  • حبس و شکنجه و کشتار و اعدام ستارها و نویدها و روح اله و …
  • اختلاس ۸۰هزار میلیارد تومانی از اموال ملت
  • سرباززدن ج.ا. از پیوستن به FATF و اصرار به عدم شفافیت مالی
  • ساخت کرونایاب مستعان توسط سپاه
  • اعتراف فلسطینی‌ها به گرفتن ۲۰ میلیون دلار از قاسم سلیمانی
  • دستگیری عوامل بمب‌گذار ج.ا. در تایلند
  • مطرح کردن رهبری مجتبی خامنه‌ای و موروثی کرده ولایت فقیه
  • اعلام برائت آیت‌اله امجد از حکومت سفاک ج.ا. و اعدام‌ها
  • محکومیت سفیر ایران در بلژیک بابت اقدام به بمب‌گذاری در همایش مجاهدین در آلمان
  • داستان زنده شدن محمدتقی مصباح هنگام غسل میت توسط امام جمعه تهران
  • ممنوع کردن ورود واکسن کرونا توسط رهبر درحالیکه در خصوص افزایش قیمت بنزین خود را کارشناس نمی‌دانست.
  • نپذیرفتن ابراهیم رییسی توسط آیت‌اله سیستانی و دیدار با پاپ و تودهنی به علی خامنه‌ای
  • حکم دادگاه به انحلال جمعیت امام علی
  • تیراندازی و کشتن سوخت‌بران بلوچ
  • رسوندن کشور از رشد سالانه 15% به گوشت مرغ و میوه هم نخورید!
1 ❤️

2021-05-21 22:48:35 +0430 +0430

1 ❤️

2021-05-21 23:25:41 +0430 +0430

0 ❤️

2021-05-22 12:15:19 +0430 +0430

جمهوری اسلامی تنها حکومتی است که ساختارش باعث تحریم می‌شود. در انتخابات وعده رفع تحریم می‌دهد. به جهان می‌گوید تحریم بی‌فایده است. به مردم می‌گوید تقصیر تحریم‌هاست. خودش، خودش را تحریم می‌کند و همان‌‌ها را دور می‌زند. دست آخر هم برای رفع تحریم‌ها با خودش مسابقه می‌دهد!

1 ❤️

2021-05-22 13:12:03 +0430 +0430

1 ❤️

2021-05-22 15:49:01 +0430 +0430

1 ❤️

2021-05-22 18:48:24 +0430 +0430

حذف جنایت‌های تاریخی روسیه از کتاب «فارسی ۲»!

دو معلم ادبیات فارسی از حذف برخی جملات در کتاب «فارسی ۲» خبر دادند که شامل جنایت‌های تاریخی روسیه در ایران می‌شود.

به گزارش «پارسینه»، عادل برکم، فعال صنفی معلمان، در رشته توئیتی که در حساب کاربری خود منتشر کرده مدعی حذف برخی مطالب از کتب درسی با هدف تغییر نگاه دانش آموزان به دولت روسیه شده است. این ادعا را حسین طریقت، معلم ادبیات، هم در کانال تلگرامی خود منتشر کرده است.

برکم در توییتر خود نوشت:

«جهت یادآوری: سیدمحمد بطحایی، وزیر سابق آ.پ در اواخر فروردین ۹۷ ضمن سفر به روسیه و ملاقات با مقامات روسیه از آمادگی ایران برای تدریس زبان روسی به عنوان زبان دوم خبر داده بود.»

موارد زیر تغییراتی هستند که در رابطه با جنایات تاریخی روسیه در ایران، از کتاب «ادبیات 2» حذف شده اند:

🔹چاپ اول (۹۷-۹۶) : «تبریز، این شهر کهن، مرکز فرماندهی خطَ مقدَمِ دفاع در برابر دست‌درازی‌های همسایهُ شمالی ایران، یعنی روسیه بود» (۱)
🔸چاپ جدید : حذف! (۲)

🔹چاپ اول: «جنگ “روس‌ها” با ما جنگ میان ارتش دو کشور نبود.» (۳)
🔸چاپ جدید: «جنگ “سپاه روس” با ما…» (۴)

🔹چاپ اول (۹۷-۹۶): «روسیه چشم طمع بر آذربایحان دوخته‌بود.» (۱)
🔸چاپ جدید: حذف! (۲)

🔹چاپ اول (۹۷-۹۶):“روس‌ها” مثل مور و ملخ در شهر پراکنده شدند. (۳)
🔸چاپ سال بعد: “سپاه روس” مثل مور و ملخ… (۴)

🔹چاپ اول: «دیری نگذشت پرچم روس‌ها در خاک آغشته به خون بی‌گناهان به اهتزاز درآمد.» (۱)
🔸چاپ جدید: «دیری نگذشت که این منطقه به تصرف سپاه روس درآمد.» (۲)

🔹 چاپ اول: «نگاه فزون‌خواهانه و دهشتبار روس‌ها به فراتر از این‌ها دوخته‌شده‌بود.» (۱)
🔸چاپ جدید: حذف! (۲)

1 ❤️

2021-05-22 19:25:57 +0430 +0430

اگر بختیار این هواپیما را موشک زده بود :
۱- جنگ با عراق اتفاق نمی افتاد
۲- چند هزار نفر زندانی سیاسی اعدام نشده بود
۳- میلیونها ایرانی آواره کشورهای دیگر نشده بودند
۴- انواع و اقسام گروه های تروریستی اسلامی ایجاد نشده بود
۵- این همه ثروت مربوط به ملت ایران در کشورهای دیگر به هدر نرفته بود
۶- کشور فلسطین تشکیل شده بود
۷- بشار اسد در سوریه نابود شده بود
۸- هزاران میلیارد تومان و دلار توسط سران جمهوری اسلامی غارت نشده بود
۹- کشور ایران منفورترین کشور جهان نشده بود
۱۰- تمام کشورهای منطقه در صلح و صفا با هم زندگی می کردند و ایران چندین قدم از کره جنوبی و امارات و ترکیه جلوتر بود

خلاصه اینکه ای کاش بختیار هم مثل سپاه پاسداران وجدان نداشت و این هواپیمای مسافربری را با موشک میزد و ایران را در اختیار دشمنان ایران نمیگذاشت .

1 ❤️

2021-05-22 20:17:21 +0430 +0430

چرندیاتی که در کتابهای درسی یه خورد بچه هاتون میدن
کلاس ۹ کتاب امادگی و دفاعی

0 ❤️

2021-05-22 21:43:29 +0430 +0430

چو ﻣﻼ ﺭﻫﺒﺮ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭﺍﻥ ﺍﺳﺖ
ﻧﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻧﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺍﻣﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
.
ﺑﺰﺭﮔﺎﻥ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﻭ ﺩﯾﺪﯾﻢ
ﮐﻪ ﻣﻼ ﺁﻓﺖ ﻣﻠﮏ ﮐﯿﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
.
ﺷﻨﺎﺳﺪ ﺳﻮﺭﯾﻪ ﺑﺮﺗﺮ ﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥ
ﺳﺨﻨﻬﺎﯼ ﭘﻠﯿﺪ ﺍﻭ ﻋﯿﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
.
ﻭﻗﯿﻪ ﻭ ﭘﺮ ﺭﯾﺎ ﻭ ﻧﺎ ﺳﭙﺎﺱ ﺍﺳﺖ
ﻋﺪﻭﯼ ﺁﺷﮑﺎﺭﺍ ﻭ ﻧﻬﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
.
ﺳﮑﻮﺕ ﻭ ﻋﺸﻮﻩ ﻫﺎ ﺣﺎﺻﻞ ﻧﺪﺍﺭﺩ
ﮐﻪ ﻣﻼ ﺍﺯ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﯽ ﻧﺸﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
.
ﺭﻭﺍ ﺩﯾﮕﺮ ﻧﻤﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﻧﺸﺴﺘﻦ
ﺑﻘﺎﯼ ﻣﯿﻬﻦ ﻣﺎ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
.
ﺍﮔﺮ ﮐﺸﻮﺭ ﺯ ﻣﻼ ﭘﺲ ﻧﮕﯿﺮﯾﻢ
ﻫﻤﯿﺸﻪ ﮐﺎﺭﻣﺎﻥ ﺁﻩ ﻭ ﻓﻐﺎﻥ ﺍﺳﺖ

شاعر بی نام

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «