شهادت زهرا: بزرگترین دروغ تاریخ

1391/12/25

دوستان شیعه وسنی وحدتتان را حفظ کنید و گول این آخوند ها نخورید

شهادت زهرا: بزرگترین دروغ تاریخ

بقلم : آیت الله محسنی بسطامی

احتمالا در سال ۷۱ بود که عده ای از کارشناسان و محققان جمهوری اسلامی مستقر در مجلس شورای اسلامی که جزو نمایندگان هم بودند پس ۱۴۰۰ سال تحقیق و بررسی ناگهان به راز مهمی پی بردند و آن اینکه حضرت فاطمه دختر رسول خدا فوت ننموده بلکه شهید شده است اینجا بود که آن نمایندگان مجلس (که خداوند از آنان نگزرد) اعلام کردند از این پس در تقویمها بجای وفات بنویسند شهادت. و این روز را تعطیل اعلام نمودند

۱ - قریش بزرگترین و مقتدر ترین قبیله در شبه جزیره عربستان به حساب می آمد و در درون قریش بنی هاشم برترین و قدرتمند ترین قوم (تیره ) بشمار می آمد طوریکه همه برتری آن را پذیرفته بودند عمو زاده های این تیره بنی امیه بودند که بعضی اوقات با بنی هاشم رقابت می نمودند اما اگر پای کسی دیگر به میان می آمد این دو فورا با هم یکی می شدند بطور مثال زمانیکه خبر رسید ابوبکر (از تیره بسیار ضعیف قریش یعنی بنی تیم ) جانشین پیامبر شده برای ابوسفیان که تازه مسلمان شده بود غیر قابل تحمل بود لذا فورا صدا زد : این الاذلان؟؟ دو مرد ذلیل کجایند؟ پرسیدند منظورت چه کسانی می باشند ؟ گفت علی و عباس. ابوسفیان وقتی با علی و عباس روبرو شد گفت چرا نشستید بنی تیم کیستند که رهبری را بدست گیرند؟ ابوسفیان چنین ادامه داد : والله لاملان المدینة خیلا و رجالا. (قسم بخدا من مدینه را پر از پیاده نظام و سواره نظام می کنم و حکومت را با زور از آنان برای شما می گیرم.)

علی که به سخنان ابوسفیان گوش می داد به او نهیب زد و اخطار نمودة فرمود : اگر کوچکترین حرکتی بر ضد ابوبکر انجام دهی من اولین کسی خواهم بود که در مقابل تو می ایستم ما ابوبکر را اهل می دانیم . ابوسفیان ناراحت شده الفاظ بدی گفته و رفت. (تاریخ طبری جلد 2 قسمت آغاز خلافت ابوبکر)

قریش که با رسول خدا دشمنی می ورزیدند عملا قادر نبودند کاری انجام دهند چون از انتقام گیری بنی هاشم هراس داشتند آخرین و مهمترین راهکارشان این بود که از هر تیره ای یک جوان انتخاب نمایند و این جوانان طوایف مختلف همه باهم پیامبر را با شمشیر بزنند بگونه ای که معلوم نشود کدامیک قاتل است که در این صورت قوم پیامبر یعنی بنی هاشم نمی دانند با کدام تیره بجنگند و لذا مجبور خواهند شد خونبها گرفته صلح نمایند. (اگر یک یا دو قبیله چنین جرمی مرتکب می شد مطمئن بودند بنی هاشم دمار از روزگارشان بر می آوردند) که همین مسئله سبب شد رسول اکرم با اذن خداوند هجرت نمود.

۲- مردم مدینه نسبت قومی و خویشاوندی با پیامبر داشتند مادر پیامبر از آنجا بود و مادر عبدالمطلب (سلمی ) نیز از قبیله قدرتمند خزرج بود بهمین خاطر مردم مدینه (مخصوصا خزرچ) خودشان را اخوال رسول (یعنی داییهای پیامبر) می دانستند.

۳- علاوه بر همه اینها پیامبر اکرم (ص) توانستند هزارا نفر فدایی تربیت نمایند که حاضر بودند در راه خدا و دفاع از ایشان و خانواده شان جانهایشان را فدا کنند.

در صورتیکه این مطلب دروغ را که دشمنان اسلام درست کرده اند بپذیریم چه شد که بنی هاشم یک باره لب فرو بستند و کوچکترین اعتراضی ننمودند؟؟؟

آنهمه مسلمان مخلص و فدایی و مخصوصا مردم مدینه که با پیامبر رابطه خویشاوندی و قومی داشتند چه شد همه یکپارچه سکوت نموده کوچکترین حرف و اعتراضی ننمودند؟؟؟

و از همه عجیبتر

حضرت علی شیر خدا فاتح خیبر کسیکه گفته می شود در جنگ خیبر درب قلعه را با یک دست بلند نموده برای خودش سپر ساخت بعدا چهل نفر و در برخی روایات هفتاد نفر تلاش کردند آن در را حرکت دهند نتوانستند از جا تکانش دهند چرا سکوت نموده بلاتشبیه مثل بره رام و مطیع و فرمانبردار شد و کوچکترین اعتراضی ننمود؟؟؟

اگر این مطلب دروغ را بپذیریم ایرادهای ذیل بر حضرت علی وارد اند :

1- حضرت علی موظف بود از همه مظلومان دفاع کند و مخصوصا موظف بود از ناموس خودش دفاع نماید ناموس (همسر) خط قرمز هر شخصی به حساب می آید بیعرضه ترین آدمها جاییکه زن و بچه خود را در خطر ببینند از فدا نمودن خود دریغ نمی نمایند. چرا حضرت علی از همسر خودش از دختر پیامبر دفاع ننمود؟؟؟ پست ترین و نامردترین آدمهای کره زمین از همسر و فرزندان خود دفاع می کنند و اگر نتوانند از جان خود دریغ نمی نمایند. این را در اصطلاح ما مظلومیت نمی گویند بلکه بی غیرتی و نامردی می نامند.

اهل سنت حضرت علی را اسد الله الغالب (شیر پیروز مند خدا) لقب داده اند چون حضرت علی در هیچ کجا مغلوب کسی دیگر نشد. در بسیاری از جاها اهل سنت (مخصوصا عوام ) اسم علی را شاه مردان گزاشته اند

در صورت پذیرفتن این مطلب دروغ حضرت علی چه مردانگی داشت؟؟؟

2 - در صورت صحت این مطلب دروغ آنان که چنین کردند ظالم بودند و طبق آیه کریمه : ولاترکنوا الی الذین ظلموا فتمسکم النار (به ظالمان نزذیک نشوید که در آتش می افتید) حضرت علی با چه مجوزی دست در دست آنان گزاشته بود و پشت سرشان نماز می خواند و در همه موارد کمکشان می نمود طوریکه حضرت عمر هیچ موردی را بدون مشوره با علی فیصله نمی نمود طوریکه حضرت عمر می فرمود: لو لا علی لهلک عمر (اگر علی نبود عمر هلاک می شد) حضرت علی چرا چنین می کرد (بلاتشبیه) این چاپلوسی به شمار نمی آید؟؟

3 - چرا حضرت علی دخترش ام کلثوم (دختر فاطمه) را به عقد حضرت عمر در آوردند؟؟

آن دختر چطوری پذیرفت که با قاتل مادرش در یک رختخواب بخوابد؟؟؟ حسن و حسین کجا بودند؟؟؟ چرا هیچ اعتراضی ننمودند؟؟

4 - هیهات منا الذلة ( ذلت از ما (خاندان پیامبر یا بنی هاشم) به دور است ) از فرمایشات گهر بار حضرت امام حسین است زمانیکه به او پیشنهاد دادند تسلیم شو ما تو را دست بسته به نزد یزید می بریم و تو را خواهد بخشید فرمود ذلت از ما به دور است مرگ با عزت را می پذیرم اما زندگی ذلت آور را نمی خواهم.

در صورت پذیرفت آن دروغ بزرگ آیا ذلتی بالاتر از این وجود دارد که کسی بیاید خودش را کتک بزند همسرش را بکشد و آن شخص کوچکترین اعتراضی ننماید بلکه دختر خودش را نیز تقدیم کند؟؟؟

سبحانک هذا بهتان عظیم

این دروغ بزرگ و تهمتی عظیم بر ضد علی مرتضی است.

علی ما اینگونه نامرد نبوده است و اگر چنین بوده ما بعنوان یک مرد نمی توانیم او را بپذیریم . ماهیت دین اسلام ظلم ستیزی است دستور خداست که ظلم را نپزیریم و با ظالم مقابله نماییم .

علی اولین مسلمان آیا این چیزها را نمی دانسته؟؟؟ اگر چنین بوده ما بعنوان یک مسلمان ساده نمی توانیم او را بپذیریم چه رسد بعنوان پیشوا …

5 - زیر سوال رفتن قیام عاشورا

در صورتیکه بپذیریم اینهمه ظلم اتفاق افتاده و علی سکوت نموده هیچ رشوه و باج هم داده و همکاری کرده است یزید بدبخت که کاری نکرده بود چرا حسین برا علیه وی قیام نمود؟؟؟‌ یزید چه جرمی مرتکب شده بود؟؟؟؟

سبحانک هذا بهتان عظیم

6- معمولا هر دینی اولین پیروانش بهترینها هستند چنانکه مسیحیان حواریان و اولین یاوران عیسی را پرستش می نمایند اگر پیروان نخستین دین اسلام اینگونه بوده اند چرا کسانیکه اینگونه اعتقاداتی دارند بخودشان بیجهت زحمت می دهند و دم از اسلام می زنند آیا بهتر نیست دینی بهتر برای خود پیدا کنند زیرا دین اسلام توسط همین آدمها پخش و منتشر گردید

7- اگر بالفرض محال چنین چیزی بوده و علی گذشت نموده هیچ سخنی در این مورد نگفته بعضی از آدمهای فضول از طرف چه کسی وکیل دفاع شده اند؟؟

با تشکر از پدرام عزیز

16087 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-03-16 05:23:03 +0330 +0330

[quote=mostafa.sex man]این کوسو شعر چیه داری اینجا مگی کیرم تو دهنه کسی که اعتقاد به شهادت حضرت نداره.کیرم تو وجود عمر.عثمان.ابوبکر[/quote]
واسه چی مسلمونیتو به رخمون میکشی
دلیل بیار،سند معتبر بیار،مث ساوالان
چرا فحش میدی؟؟؟

0 ❤️

2013-03-16 05:33:18 +0330 +0330

[quote=mrr 123]تو کی هستی فکر میکنی که حضرت فاطمه زهرا (ع) به شهادت نرسیده رفتی کتاب وهابی ها وسگ سنی هارو خونده اومدی اینجا نظر میدی
بزار بهت بگم امام علی کسی نیست که من وتو دربارش نظر بدیم مقامش اینقدر بزرگه که درکش از منو تو خارجه ومنو تو نمیتونیم درکش کنیم پس برو کمی ادم شو وکمی کتاب بخون نه کتاب سگ سنی ووهابی که اونا گل جهنم هستن[/quote]
به فاطمه(ع) توجه کنید
دادو خونسردی خودتو حفظ کن حضرت فاطمه(س)هست نه(ع)

0 ❤️

2013-03-16 05:47:33 +0330 +0330

سلام
چند وقت پیش مطلبی رو دیدم که اسلام رو واز اون مهمتر مقدسات مسلمانان رو مثل قرآن مثل پیغمبر و غیره زیر سوال بردند و به اونها توهین کردند
و بیشتر جولان هاشون این بود که اسلام دینی عرب است که اصلا به ما غیر عرب ها ربطی ندارد
واینکه اسلام دینی است که بسیار احکام ظالمانه ای دارد و اینکه هر کی از اسلام وارد دین دیگه ای میشه مرتد محسوب و ریختن خونش واجبه چرا؟
برای جواب سوال باید بگم چرا فکر میکنید این مسئله وحشی گری اسلام یا غیر منطقی بودن اسلام رو نشون میده

0 ❤️

2013-03-16 05:49:56 +0330 +0330

[quote=pedram0018]سلام
چند وقت پیش مطلبی رو دیدم که اسلام رو واز اون مهمتر مقدسات مسلمانان رو مثل قرآن مثل پیغمبر و غیره زیر سوال بردند و به اونها توهین کردند
و بیشتر جولان هاشون این بود که اسلام دینی عرب است که اصلا به ما غیر عرب ها ربطی ندارد
واینکه اسلام دینی است که بسیار احکام ظالمانه ای دارد و اینکه هر کی از اسلام وارد دین دیگه ای میشه مرتد محسوب و ریختن خونش واجبه چرا؟
برای جواب سوال باید بگم چرا فکر میکنید این مسئله وحشی گری اسلام یا غیر منطقی بودن اسلام رو نشون میده[/quote]
اسلام یه دین الهی هست و ممکنه که بعضی از احکامش من دراوردی باشه

0 ❤️

2013-03-16 05:53:30 +0330 +0330

اتفاقا این منطقی بودن اسلام رو نشون میده چون
هر کی میخواد مسلمون بشه باید تحقیقات زیادی رو انجام بده چون واقعا شرایط سخت تری نسبت به ادیان دیگه داره
وبعداز تحقیقات وقتی می خواد انتخاب کنه که مسلمون بشم یا نه همه چیز رو باید در نظر بگیره و اونم اینه که اگه مسلمون شدم دیگه نمیتونم دینم رو عوض کنما
اگه ینم رو عوض کنم مرتد شناخته میشم
پس چی میشه که بازم کسانی هستند که از مهد کفر مهد لذت های جنسی و دنیایی بازم مسلمون میشن
بچه ها این نکته مهم رو حتما بدونید که

0 ❤️

2013-03-16 05:57:06 +0330 +0330

پدرام حرفات سفیهانس
حوصله جواب دادن ندارم
برو تاپیک من مباحثه علی سینا و…
رو بخون ببین دوستات چقد بی منطقن

0 ❤️

2013-03-16 05:59:35 +0330 +0330

[quote=pedram0018]اتفاقا این منطقی بودن اسلام رو نشون میده چون
هر کی میخواد مسلمون بشه باید تحقیقات زیادی رو انجام بده چون واقعا شرایط سخت تری نسبت به ادیان دیگه داره
وبعداز تحقیقات وقتی می خواد انتخاب کنه که مسلمون بشم یا نه همه چیز رو باید در نظر بگیره و اونم اینه که اگه مسلمون شدم دیگه نمیتونم دینم رو عوض کنما
اگه ینم رو عوض کنم مرتد شناخته میشم
پس چی میشه که بازم کسانی هستند که از مهد کفر مهد لذت های جنسی و دنیایی بازم مسلمون میشن
بچه ها این نکته مهم رو حتما بدونید که[/quote]
اخه داش گلم/برو پیش یه روحانی و از اون شرایط مسلمون شدن رو بپرس/من رفتم گفتم حاجی من الان مسلمونم?گفت بله پسرم/گفتم رو چه حسابی?من که تحقیقی نکردم-گفت تو که پدرت مسلمونه و اگه بخوای برگردی به قول شما مرتد میشی/منم گفتم مگه پیامبر اسلام نمیگه که در دین اجباری نیست?گفت راه نداره/گفتم باشه ممنون-حالا من زرتشتی هستم/اخه مگه میشه چون پدر یکی مسلمونه پسرشم مسلمون بشه?

0 ❤️

2013-03-16 06:00:26 +0330 +0330

ما یک مسلمان واقعی نیستیم
مسلمان واقعی کسی هست که بره و تحقیقات فراوانی بکنه اگه منی که از پدر مادر مسلمان شدم دینم رو عوض کنم مرتد نیستم چون بت پرستان زمان پیغمبر هم میخواستند که از دین اجدادشون حمایت کنن
ولی از شما خواهش میکنم در همه ی دین ها تحقیق کنید و متعصبانه به اسلام نگاه نکنید
و بعد خواهید فهمید که اسلام دین کاملی است و احتیاجی به عوض کردن دین نیست
ملاک عوض کردن دین در ما باید ملاک های عارفانه ملاک های کاملا منطقی و اصولی و اخلاقی باشه نه از روی هوای نفس

0 ❤️

2013-03-16 06:08:25 +0330 +0330

اون آخوند همون آدمی هست که به خاطر فرار از سربازی رفته و آخوند شده
90درصد آخوندهای حوزه علمیه به خاطر مادیات آخوند شدن برادر من
به نظر من اسلام دین منطق هاست
با منطق خودت جلو برو برادر من
من یکی از سرسخت ترین منتقدان مدیریت حوزه علمیه هستم
اینا فکر کردن با اون مخای معیوبشون که با فیلتر کردن اینترنت میتونن جلوی فحشا رو بگیرن
با پارازیت انداختن تو ماهواره ها فکر کردن میتونن جلوی فحشا رو بگیرن
با راه انداختن گشت ارشاد فکر کردن میتونن جلوی فحشارو بگیرن
ولی نمیدونن که اگه اینترنت رو فیلتر کنن سرعت به شدت پایین میاد و این یعنی هدر رفتن عمر یا پارازیت انداختن که باعث سرطان میشه

0 ❤️

2013-03-16 06:08:58 +0330 +0330

[quote=pedram0018]ما یک مسلمان واقعی نیستیم
مسلمان واقعی کسی هست که بره و تحقیقات فراوانی بکنه اگه منی که از پدر مادر مسلمان شدم دینم رو عوض کنم مرتد نیستم چون بت پرستان زمان پیغمبر هم میخواستند که از دین اجدادشون حمایت کنن
ولی از شما خواهش میکنم در همه ی دین ها تحقیق کنید و متعصبانه به اسلام نگاه نکنید
ملاک عوض کردن دین در ما باید ملاک های عارفانه ملاک های کاملا منطقی و اصولی و اخلاقی باشه نه از روی هوای نفس[/quote]
گلم شما تازه واردی و در جریان بحث های قبلی من نیستی/من اول راجه اسلام تحقیق کردم/نمیگم که دین بدیه-نه/خیلی هم کامل بود-ولی بوده/چون با سیاست قاطی شده دیگه قابل پیروی نیست-یه سال فکر کنم رفسنجانی بود گفت من از محققان خواهش میکنم که در مورد نماز تحقیق کنند و ببینند این نمازی که ما میخونیم درسته یا نه/که بعد اون ملعون شد و هنوزم که هنوزه ازش خبری نیست
یا اقای کروبی/میدونی چندنفر پشت سرش نماز میخوندند?ولی حالا چی?شد شیخ و مفسد/پس تکلیف اونایی که بهش اقتدا کرده بودن چی میشه?همه نمازاشون باطله?پس نگو اسلام-حالا روحانیون و مراجع اسلام هم قلابی شدن

0 ❤️

2013-03-16 06:11:57 +0330 +0330

[quote=pedram0018]ما یک مسلمان واقعی نیستیم
ملاک عوض کردن دین در ما باید ملاک های عارفانه ملاک های کاملا منطقی و اصولی و اخلاقی باشه نه از روی هوای نفس[/quote]

مسلمون مسلمونه دیگه .هر مسلمونی چه واقعی چه غیر واقعی از اسلام خارج بشه به جرم ارتداد حکمش مرگه.

این کسایی که اینجا زرتشتی هستن صد در صد مرتد هستند و باید کشته بشن :))
البته اگه اول مسلمون بودن

من خودم یه کلیپ دیدم تو مصر یه پسر جوونو چون مسیحی شده بود سر بریدن

0 ❤️

2013-03-16 06:13:19 +0330 +0330

چرا باید استفاده از سیم کارت رایتل حرام اعلام بشه
چرا بایداسفاده از گوشی های3Gحرام اعلام بشه
برادر من من یه دانشجو هستم
و ازت میخوام اسلام رو اینطور با این چرت و پرت ها درک نکنی باید با منطق انسانی خودت به اسلام فکر کنی و اون رو درک کنی

0 ❤️

2013-03-16 06:13:28 +0330 +0330

[quote=pedram0018]اون آخوند همون آدمی هست که به خاطر فرار از سربازی رفته و آخوند شده
90درصد آخوندهای حوزه علمیه به خاطر مادیات آخوند شدن برادر من
به نظر من اسلام دین منطق هاست
با منطق خودت جلو برو برادر من
من یکی از سرسخت ترین منتقدان مدیریت حوزه علمیه هستم
اینا فکر کردن با اون مخای معیوبشون که با فیلتر کردن اینترنت میتونن جلوی فحشا رو بگیرن
با پارازیت انداختن تو ماهواره ها فکر کردن میتونن جلوی فحشا رو بگیرن
با راه انداختن گشت ارشاد فکر کردن میتونن جلوی فحشارو بگیرن
ولی نمیدونن که اگه اینترنت رو فیلتر کنن سرعت به شدت پایین میاد و این یعنی هدر رفتن عمر یا پارازیت انداختن که باعث سرطان میشه[/quote]
در یه کلام بگو حق انتخاب نداریم حاج اقا

0 ❤️

2013-03-16 06:16:12 +0330 +0330

[quote=pedram0018]چرا باید استفاده از سیم کارت رایتل حرام اعلام بشه
و ازت میخوام اسلام رو اینطور با این چرت و پرت ها درک نکنی باید با منطق انسانی خودت به اسلام فکر کنی و اون رو درک کنی[/quote]
این اسلام نیست دیگه/به نظرت دینی که دس کاری شده بهتره یا دینی که هنوز بکره?این خصوصیاتی که میگی در ایین زرتشت هست-خودت اسمشو گذاشتی اسلام-اسلام کی میگه با عقل خودت پیش برو?میگه برو مرجع تقلید انتخاب کن

0 ❤️

2013-03-16 06:18:12 +0330 +0330

توهین به هیچ دینی قابل قبول نیست اینجا سایت سکس و شهوته جای این حرفها نیست

0 ❤️

2013-03-16 06:20:40 +0330 +0330

[quote=xdj]توهین به هیچ دینی قابل قبول نیست اینجا سایت سکس و شهوته جای این حرفها نیست[/quote]
نکنه اینجا نجسه?پس کجا جاشه?تو سایت های مجاز یا تو خیابون?

0 ❤️

2013-03-16 06:25:24 +0330 +0330

عزیز من این زرتشت که شما میگید قبل از اسلام بوده و من و همه ی دنیا پیغمبر اسلام رحمت اللعامین آخرین پیغمبر بوده و آخرین دین یعنی اسلام رو به ما معرفی کرده
یعنی عقل و منطق مردم اون زمان از دنیای پیرامونشن به جایی رسیده بوده که میتونستن یک آیین کامل رو هضم کنن
یا در اون زمان کسایی بوده که میتونسته اسلام رو راحت تر به مردم بفهمونه
با این موضوع میفهمیم که خدا کمکم با گذشت هزاران سال با آوردن هزاران پیغمبر سعی داشته که مردم رو برای قبول کردن اسلام و شناختن اسلام آماده کنه که یکی از اون ها زرتشت هست

0 ❤️

2013-03-16 06:36:49 +0330 +0330

بچه های شهوانی اینقدر که شما فکر میکنید ساده و بی جنبه نیستن و اکثرا میدونن هدف از این بحثای به ظاهر دینی تو شهوانی چیه.اگه راست میگید جواب این سوال منو بدید که هدفتون چیه از طرح این بحثا؟ایا نگران ایمان اعضا هستید که خللی توش بوجود نیاد ؟هدف از نوشتن مطالبی که توش اسم پیامبر،علی،حسین،فاطمه ،ابوبکر،عمرویازرتشت یا مسیح یا…تو جایی که اسمش شهوانیه وهمش از کسو کیر وکون و…قرار دادن اینا چه معنی داره؟ایا فقط بخاطر شکستن قبح و حرمت تقدس ادیان مختلف نیست ؟ بابا بچه ها اینقدر ساده نیستن .من خودم اعتقاد مذهبی ندارم اما واقعیت رو نمیشه کتمان کرد.لطفا جواب بدید.

0 ❤️

2013-03-16 08:28:10 +0330 +0330

[quote=pedram0018]عزیز من این زرتشت که شما میگید قبل از اسلام بوده و من و همه ی دنیا پیغمبر اسلام رحمت اللعامین آخرین پیغمبر بوده و آخرین دین یعنی اسلام رو به ما معرفی کرده
یعنی عقل و منطق مردم اون زمان از دنیای پیرامونشن به جایی رسیده بوده که میتونستن یک آیین کامل رو هضم کنن
یا در اون زمان کسایی بوده که میتونسته اسلام رو راحت تر به مردم بفهمونه
با این موضوع میفهمیم که خدا کمکم با گذشت هزاران سال با آوردن هزاران پیغمبر سعی داشته که مردم رو برای قبول کردن اسلام و شناختن اسلام آماده کنه که یکی از اون ها زرتشت هست[/quote]
درجه زرتشت از پیامبر اسلام بالا تر بوده-ایین زرتشت خودش کامله و اشو زرتشت میفرمایند/ایین زرتشت بهترین و///کاملترین/// دین و ایین در حال و////اینده/////است
من حرف پیامبر خودمو میپذیرم

0 ❤️

2013-03-16 08:28:34 +0330 +0330

سوره جن در قران کریم نشان دهنده وجود جن هستش ودر کتابی که گفتم هم برو بخون نشون میده اره اعتقاد دارم به وجود جن وجن وجود داره وکمی بری قران بخونی میبینی وجود داره وهمینطور کتاباشو که توش باسند ومنبع ذکر کرده

0 ❤️

2013-03-16 08:30:35 +0330 +0330

[quote=شهرو…]بچه های شهوانی اینقدر که شما فکر میکنید ساده و بی جنبه نیستن و اکثرا میدونن هدف از این بحثای به ظاهر دینی تو شهوانی چیه.اگه راست میگید جواب این سوال منو بدید که هدفتون چیه از طرح این بحثا؟ایا نگران ایمان اعضا هستید که خللی توش بوجود نیاد ؟هدف از نوشتن مطالبی که توش اسم پیامبر،علی،حسین،فاطمه ،ابوبکر،عمرویازرتشت یا مسیح یا…تو جایی که اسمش شهوانیه وهمش از کسو کیر وکون و…قرار دادن اینا چه معنی داره؟ایا فقط بخاطر شکستن قبح و حرمت تقدس ادیان مختلف نیست ؟ بابا بچه ها اینقدر ساده نیستن .من خودم اعتقاد مذهبی ندارم اما واقعیت رو نمیشه کتمان کرد.لطفا جواب بدید.[/quote]
چون ما مکانی واسه بحث/تبلیغ دین خودمون و حتی محلی واسه ستایش خداوند یکتا در حکومت اسلامی نداریم و همه اینا به لطف شماست پس لطف کن و در اون مسترا رو ببند

0 ❤️

2013-03-16 08:38:15 +0330 +0330

[quote=pedram0018]چرا باید استفاده از سیم کارت رایتل حرام اعلام بشه
و ازت میخوام اسلام رو اینطور با این چرت و پرت ها درک نکنی باید با منطق انسانی خودت به اسلام فکر کنی و اون رو درک کنی[/quote]
اسلام مقصر ماجرا نیست.
اخوندها ترس ازگفت وگوهای مجازی دارند چون هرکس تغیراتی میکنه تواین بحث ها.
دین وقران واسلام ربطی به حماقت این آخوندها وکارخونه ساندیس نداره

0 ❤️

2013-03-16 08:58:07 +0330 +0330

منم همین رو میگم افسانه
ولی شما آقای زرتشت من گفتم اگه برات واقعیت مهمه بدون تعصب به دینت درباره ی همه ادیان تحقیق کن چرا بدو بیرا میگی

در قرآن به زرتشت مسیح و یهود اشاره شده بعضی مباحث که تو این کتابها قرار داره تو قرآن هست و قران این پیامبران را محترم میدونه ولی همین کتاب شما و پیغمبر شما آمدن پیغمبر اسلام را بشارت داده بود که آخرین پیغمبره

0 ❤️

2013-03-16 09:07:26 +0330 +0330

اگه قراربود حضرت علی جلو دشمنان قد علم کنه بایسته ویا امام حسین عزیزاشو فدانکنه الان اسمی از اونها باقی نمیموند.
قبیله هاشمیان قویترین قبیله بوده ام البنین مادر ابوالفضل بوده یکی از افراد همین قبیله.
ایا بنی هاشم نمیتونستن حمله کنند وجان عباس رانجات بدهند.عایا عباس خودبه تنهایی نمیتوانست جلولشگریان بایستد وازخیمه های اهل بیت وناموس خدا زینب کبرای دفاع کنه ؟
بدون شمشیر به فرات رفت تا از پشت بهش حمله کنن چون کسی جرات مقابله باهاشونداشته
باید اینچنین میشد که اسلام به اسم انها زنده بمونه

0 ❤️

2013-03-16 09:07:51 +0330 +0330

[quote=pedram0018]منم همین رو میگم افسانه
ولی شما آقای زرتشت من گفتم اگه برات واقعیت مهمه بدون تعصب به دینت درباره ی همه ادیان تحقیق کن چرا بدو بیرا میگی

در قرآن به زرتشت مسیح و یهود اشاره شده بعضی مباحث که تو این کتابها قرار داره تو قرآن هست و قران این پیامبران را محترم میدونه ولی همین کتاب شما و پیغمبر شما آمدن پیغمبر اسلام را بشارت داده بود که آخرین پیغمبره[/quote]
خاجه شما هنوز اسم کتاب مقدس ما رو نمیدونی و میگی قران پیامبران/شک میکنم که سوادی داشته باشی/در ضمن باید بگم برو تایپک زرتشتی ها و مطالب اونجا رو مطالعه کن بعد بیا ما رو هدایت کن حالا بذار دو دیقه دیگه هم تو گمراهی به سر ببریم

0 ❤️

2013-03-16 09:15:10 +0330 +0330

[quote=افسانه۱۹]اگه قراربود حضرت علی جلو دشمنان قد علم کنه بایسته ویا امام حسین عزیزاشو فدانکنه الان اسمی از اونها باقی نمیموند.
قبیله هاشمیان قویترین قبیله بوده ام البنین مادر ابوالفضل بوده یکی از افراد همین قبیله.
ایا بنی هاشم نمیتونستن حمله کنند وجان عباس رانجات بدهند.عایا عباس خودبه تنهایی نمیتوانست جلولشگریان بایستد وازخیمه های اهل بیت وناموس خدا زینب کبرای دفاع کنه ؟
بدون شمشیر به فرات رفت تا از پشت بهش حمله کنن چون کسی جرات مقابله باهاشونداشته
باید اینچنین میشد که اسلام به اسم انها زنده بمونه[/quote]
پیامبر اسلام و معصومین بر خلاف اشو زرتشت که خواستار مستقل بودن ایین از سیاست بود سیاست را با اسلام قاطی کردند چون سیاست همیشه پایدارتر از ایینه/میگی نه?پس الان زرتشت مجزا از سیاست کو?نابود شد چون سیاستی توش نبود/به نظر من بهترین سیاست مدار معصومین و طرفداران اسلام هستن که بعدها از بعد روحانی انسان ها سوئ استفاده کردند و حالا دارن روز به روز قوی تر میشن/به قول 19 خود این حرکت امام حسین/ع/ و واقعه عاشورا یه حرکت سیاسی بود که امروزه به اسم حمله انتحاری میشناسنش و اون جایی مشخص تر میشه که امام سجاد و بازماندگان این اتیشو دامن میزنن
میگی نه بیا دهنمو بگا مگر اینکه اون کله رو از حالت اک خارج کنی

0 ❤️

2013-03-16 09:16:22 +0330 +0330

داداش چرا حرف درست میکنی من کی گفتم قرآن پیامبران من گفتم قرآن،این پیامبران را…
شما با این علت و معلول ها زرتشت شدی

0 ❤️

2013-03-16 09:20:10 +0330 +0330

اگه میبینید که زرتشت هنوزم طرفدارانی داره واسه اینه که کوروش تا حدی تونست ایین زرتشت رو با سیاست قاطی کنه
هنوزم که هنوزه کسی اشو زرتشت رو نمیشناسه و به محض اینکه میگی زرتشت سریع فکرش رو کوروش میره چون کوروش تونست با قاطی کردن سیاست و دین اسم خودشو جاودانه کنه

0 ❤️

2013-03-16 09:22:02 +0330 +0330

[quote=pedram0018]داداش چرا حرف درست میکنی من کی گفتم قرآن پیامبران من گفتم قرآن،این پیامبران را…
شما با این علت و معلول ها زرتشت شدی[/quote]
اون کاما رو ندیدم
ماجرای بخشش لازم نیست اعدامش کنیده :))

0 ❤️

2013-03-16 09:23:17 +0330 +0330

داداش همین مسئله است من با عارفان مسلمانی که میرن یه گوشه میشینن خودشون رو به اصطلاح اصلاح میکنن برای همین چیزها مخالفم
دین چرا باید از سیاست جدا باشد
چرا اینقدر دین باید ضعیف باشه که وارد سیاست نشه
چاصلا سیاست یعنی چی؟
فکر کردی سیاست منتهی می شه به غارتگری و چپاول گری که خودش اثر جدا بودن دین از سیاست محسوب میشه
سیاست یعنی نوع واکنش من نسبت اتفاق هایی که اطراف میگذره برای در امان بود از خطر
که این واکنش ها باید انسان دوستانه و با تدبیر باشه

0 ❤️

2013-03-16 09:30:31 +0330 +0330

[quote=pedram0018]داداش همین مسئله است من با عارفان مسلمانی که میرن یه گوشه میشینن خودشون رو به اصطلاح اصلاح میکنن برای همین چیزها مخالفم
دین چرا باید از سیاست جدا باشد
چرا اینقدر دین باید ضعیف باشه که وارد سیاست نشه
چاصلا سیاست یعنی چی؟
فکر کردی سیاست منتهی می شه به غارتگری و چپاول گری که خودش اثر جدا بودن دین از سیاست محسوب میشه
سیاست یعنی نوع واکنش من نسبت اتفاق هایی که اطراف میگذره برای در امان بود از خطر
که این واکنش ها باید انسان دوستانه و با تدبیر باشه[/quote]
اگه میبینید که من خیلی خوب توجیه میکنم فقط واسه اینه که تموم حرفای من برگرفته از احادیث اشو زرتشت هست
اشو زرتشت میفرمایند/دین و سیاست باید در کناهم قرار گیرند تا کامل شوند و انسان را به سعادت برساند/
ولی اگه داخل بشه چی میشه?
مثل اسلامی که الان داریم میشه
درسته دین ثبات پیدا میکنه ولی دیگه نمیتونه ما رو به سعادت برسونه
مثل حمله اعراب به ایران که یک نمونه بارز از قاطی شدن سیاست با دینه و هدف اصلیش کشور گشایی بود و اخرشم ضربه به خود اسلام زد
هنوزم که هنوزه اریایی ها با اسلام مشکل دارن و اگه که میبینی دفاع میکنن میخوان که یه جورایی وجدان خودشونو سرکوب کنن که شما بهش میگید نفس لوامه و در اسلام هم ثابت شده

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «