صداهای مردان حین سکس

1399/08/15

↩️ بازیابی شده

۱۳ مرد درمورد صداهایی که موقع سکس از خودشان درمیاورند توضیح می‌دهند
«اگر صدایی ازم دربیاید حس حماقت می‌کنم.»

از: Frank Kobola
در: Jun 13, 2017

1. Matt بیست وپنج ساله: «راستش را بخواهید خیلی درمورد این موضوع فکر نکرده‌ام. ولی حس می‌کنم آه و ناله کردن‌ام موقع سکس کار عجیبی به نظر می‌رسد و حس می‌کنم نشان‌دهنده‌ی این باشد که انگار دارم درد می‌کشم!»

2. Eric بست و پنج ساله: «بستگی دارد که با چه کسی سکس دارم، قبلاً مدتی با دختری سکس داشتم که عاشق سکس خشن بود و وقتی با او بودم بیشتر از خودم صدا در می‌آوردم.»

3. Adam بیست و نُه ساله: «معمولاً موقع سکس ساکت هستم، مگر این که مست باشم.»

4. Kevin بیست و نُه ساله: «قبلاً فکر می‌کردم سر و صدا کردن موقع سکس مسخره است ولی بعداً با دختری آشنا شدم که آه و ناله کردن‌ام موقع سکس حشری‌اش می‌کرد، مثلاً موقع سکس بهم می‌گفت: “می‌خواهم صدای لذت بردنت را بشنوم.” رابطه‌ام با او باعث شد بفهمم که همانطور که ما مردها از آه و ناله‌ی زنان لذت می‌بریم، آنها هم با صدای آه و ناله‌ی ما حشری می‌شوند. البته اینطور نیست که وسط سکس جیغ بزنم ولی الان قطعاً دیدگاهم نسبتاً به این موضع تغییر کرده است.»

5. Steve بیست و هفت ساله: «معمولاً موقع سکس ساکت هستم چون نمی‌خواهم سگ‌هایم را بترسانم!»

6. Matt بیست و هشت ساله: «نمی‌دانم این حرفی که می‌خواهم بزنم منطقی است یا نه ولی هیچ‌وقت حس نکردم برای ارضا شدن‌ام لازم است که از خود صدایی دربیارم. اینطور نیست که خودم را مجبور کنم تا آه و ناله نکنم چون کلاً به طور طبیعی موقع سکس ساکت هستم.»

7. Alex بیست و نُه ساله: «من و پارتنرم عاشق سکسی حرف زدن هستیم، البته اگر منظورتان همین است. اینطور نیست که در گوش پارتنرم آه و ناله کنم ولی اگر از کاری که می‌کند لذت می‌برم قطعاً یک جوری به او می‌فهمانم.»

8. Scott بیست و هشت ساله: «همه به من می‌گویند که موقع سکس سنگین نفس می‌کشم و ظاهراً این کار برایشان سکسی است.»

9. Chris سی ساله: «اگر صدایی ازم دربیاید حس حماقت می‌کنم. به نظرم هیچ صدایی که تابحال موقع سکس از خودم درآوردم باعث نشده تا پارتنرم به ارگاسم نزدیک‌تر بشود.»

10. Pete بیست و هفت ساله: «می‌ترسم اگر چیزی از دهانم بیرون بیاید باعث بشود زود انزال بشوم، برای همین معمولاً موقع سکس ساکت هستم.»

11. Zack بیست و هفت ساله: «دلیل این که اکثر مردها موقع سکس ساکت‌تر از زنها هستند را نمی‌دانم ولی شخصاً حس می‌کنم اگر بخواهم موقع سکس آه و ناله کنم با زور و اجبار خواهد بود نه به طور طبیعی.»

12. Tj بیست و هشت ساله: «حس می‌کنم آه و ناله کردن موقع سکس باعث معذب شدنم می‌شود، ولی از طرفی هم سعی نمی‌کنم که ساکت باشم چون خیلی ساکت بودن هم به نظرم عجیب و غیرعادی است. اگر هم موقع سکس شروع کنم به آه و ناله کردن معمولاً کنار گوش و گردن پارتنرم این کار را انجام می‌دهم.»

13. Mark بیست و هشت ساله: «دیوارهای آپارتمانم خیلی نازک است برای همین من و پارتنرم سعی می‌کنیم خیلی سرو صدا نکنیم.»

منبع: cosmopolitan

5040 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-11-05 14:05:59 +0330 +0330

↩ mistrs_l
سپاس از پیگیری و همراهی همیشگی

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «