فقط کمی احترام...

1395/04/17

مدتی هست که از سر کنجکاوی و البته مشتاق برای تجربه ی آزادی ای که توی این سایت هست، عضو شدم.
توی پروفایلم هم نوشتم برای سرگرمی میام.
اما دریغ از یک ذره احترام از جانب مرد های نامرد این سایت.
همین الان 66 تا پیام دارم که توی تک تکشون شرم اور ترین پیشنهادات رو بهم دادن…
حداقل نصفشون فحش دادن. به خانوادم/به خودم و بقیه
آخه چرا؟
خب ما دخترا هم دلمون میخواد آزاد باشیم. توی جامعه نمیتونیم چون یه مشت سگ و شغال توی خیابون به محض دیدن یه دختر آزاد پارس میکنن.
اینجا که برای همین آزادی ساخته شده هم نباید بتونیم؟
یعنی احترام گذاشتن به بقیه اینقدر سخته براتون؟
اون هم با این توجیه که منی که ثبت نام کردم پس حتما جن ده ام! من تو سایت تخصصی موبایل هم عضوم. موبایلم یعنی؟؟؟ نه فقط رفتم اونجا استفاده کنم از موضوعاتش و نظر بدم.
این رو هم بهتون بگم ما دخترا اگر دنبال سکس باشیم نمیایم شهوانی. شالمون رو شل کنیم بریم تو خیابون مردم جلومون ردیف میشن پول هم میدن. پس شک نکنین دخترایی که میان اینجا آدمای سالمی هستن که میان وگرنه میرفتن تو خیابون…

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-20 13:18:01 +0430 +0430

بیشتر اقایون ک میان اینجا برا پیدا کردن کسی ک باهاش سکس داشته باشن میان بعضی ها مثل خود شما برا هیچ میان مشکل اینه ک هر کسی باید دنبال زوج خودش باشه.ولی من فک میکنم اگه دنبال سکس نباشی سایتای خیلی بهتری برای سرگرمی هست.اینم مشکل جامعه ماست ک نه موقعیت ازدواج داره نه جایی ک بتونی شریک جنسی داشته باشی.برا همینه ک تو ایران همه عشقای دروغین برای خاطر ی سکسه.واقعا اگه ازادی و فاحشه خونه یا بهتر بگم اصلا صیغه خونه باشه همه از این فشار در میان و دخترایی مثل شما هم راحت میشن و دیگه اگر کسی واقعا عاشق کسی بود دنبالش میره نه فقط برا خاطر ی سکس.باشد ک رستگار شویم

1 ❤️

2016-07-23 06:42:53 +0430 +0430

از هرکس به اندازه شعور و شخصیت خانوادگیش انتظار داشته باش عزیزم
خیلیا که اینجا میان پر از عقده های حقارت و تمایلات غیر معمول هستن اما نه فرهنگشو دارن نه شخصیتشو که به چیزی غیر از خودشون اهمیت بدن
با فحش دادن به بقیه خودشونو برتر از اونچه واقعا هستن میبینن و فکر میکنن بی تربیتیشون باعث میشه بیشتر از لیاقتشون احترام ببینن
بهشون توجه نکن بُُرش کم محلی از شمشیر تیز تره
جواب ابلها رو نده و خودت باش
شاد باشی

0 ❤️

2016-07-23 06:54:09 +0430 +0430

واقعا با نظرت موافقم عزیزم

0 ❤️

2016-07-28 02:50:39 +0430 +0430

خوب عزیزم فقط خانوما تو این سایت مورد تعرض قرار نمیگیرن، شما هم مستثنی نیستی، یو درست میگی، یو نباید اینارو ببینی، خودت داری میگی تو خیابونم این مسائل هست، در کل اینجا مکان خوبیه واسه وقتی که میزاری، میشه استفاده کرد

0 ❤️

2016-07-28 07:12:25 +0430 +0430

شما هم دیگه خیلی حساسی تو سایت شعر و هنر که عضو نشدی انتظار ادب و احترام داشته باشی سایت سکسی هست توش همه جور صحبتهای کمر به پایین میشه خب طبیعتش دیگه اینا مردن کیراشون پر آبه حشرین تیکه میندازن و فحش میدن بعد تو خیابون هم همینه مردا بخاطر جامعه بسته غیر آزاد دچار کمبود جنسی شدن فقط صبح تا شب دنبال سوراخ میگردن بکنن توش باید بهشون حق بدی تقصیری ندارن منم شما رو درک میکنم برای پسرهای امثال من هم چه تو سایت و حتی تو خیابون این برخورد ها زیاد پیش میاد پس اینقدر سخت نگیر.

0 ❤️

2017-07-24 22:28:59 +0430 +0430
نقل از: 7043570 بیشتر اقایون ک میان اینجا برا پیدا کردن کسی ک باهاش سکس داشته باشن میان بعضی ها مثل خود شما برا هیچ میان مشکل اینه ک هر کسی باید دنبال زوج خودش باشه.ولی من فک میکنم اگه دنبال سکس نباشی سایتای خیلی بهتری برای سرگرمی هست.اینم مشکل جامعه ماست ک نه موقعیت ازدواج داره نه جایی ک بتونی شریک جنسی داشته باشی.برا همینه ک تو ایران همه عشقای دروغین برای خاطر ی سکسه.واقعا اگه ازادی و فاحشه خونه یا بهتر بگم اصلا صیغه خونه باشه همه از این فشار در میان و دخترایی مثل شما هم راحت میشن و دیگه اگر کسی واقعا عاشق کسی بود دنبالش میره نه فقط برا خاطر ی سکس.باشد ک رستگار شویم

دوست عزیز صیغه خونه توی قم ومشهدوشهرهای بزرگ زیاده
برواونجا

0 ❤️

2017-07-25 01:21:26 +0430 +0430

موافقم با حرفات اما نگو پارس…توهینه ب اصلیت هممون

0 ❤️

2017-07-25 10:53:02 +0430 +0430
نقل از: Footfetish71 مردا بعد از اینکه تو 12 13 سالگی به بلوغ میرسن روزانه 50 میلیون اسپرم تولید میکنن و ظرفیت ذخیره اسپرم 300 میلیونه. مردا روز هفتم بعد از آخرین تخلیشون به تنها چیزی که فک میکنن رابطه جنسیه حالا شما دخترا هی خودتونو گول بزنین بگین نه بعضیا فرق دارن...این سایت هم با هدف ارضای نیاز جنسی ساخته شده و آقایون وقتی میخوان خودشونو تخلیه کنن وارد این سایت میشن این شما هستین که وارد سایتی شدین که مناسبتون نیست و باعث تحریک آقایون عضو سایت شدید. در ضمن دخترا تا ندن دنبال سکس نیستن. توی جامعه ای که فاحشه خونه نداره آقایون به دنبال هر فرصتی برای بقا و برقراری رابطه جنسی هستندو این که شما اونها رو سگ وشغال بنامید انتظار نداشته باشید اونا شما رو ضعیفه و ... ننامند.

ایول با نظرت موافقم تو دختر جون سرگرمی های دیگه ای هم میتونی داشته باشی اینجا تحریک کنندس راس میگه خودم اینجا واسه ارضای جنسی اومدم وگرنه اونقد بیکار نیستم که واسه سرگرمی اینجا باشم هر چند ی سری ادما کاری کردن که تر وخشک بسوزن و نشه به هیچکس اعتماد کرد من خودم شخصا هنوز در هیچ پیام خصوصی ام بی احترامی به کسی نکردم

0 ❤️

2017-07-25 17:01:02 +0430 +0430

کاملا حق با شماست…
من جای همه از شما عذر میخوام ?

0 ❤️

2017-07-25 17:03:56 +0430 +0430
نقل از: salin منم تو پروفایلم همه چیزو نوشتم ولی بعضی از عزیزان که تعدادشون کم نیست میان خصوصی ودرخواست های عجیب غریب میکنن.من معمولا سکوت اختیار میکنم ولی ازدیدگاه این عزیزان هرخانومی که اینجاست باید به اعضای سایت خدمات بده...جالبتر اینه که وقتی جوابشونو نمیدم شروع میکنن به فحاشی

بهترین کار اینه پیامهارو قفل کنید یا اصلا نخونده حذف کنید

0 ❤️

2017-07-25 17:10:36 +0430 +0430
نقل از: zoojsexihamejore همه ایناییکه فحاشی میکنن عقده ای هستن و چون تودنیای واقعی نمیتونن حرف بزنن میان مجازی و بافحاشی شروع میکنن به فحاشی. یه سری ادم بی شخصیت و بی تربیت که وقتی میبینن تحویلشون نمیگیری شروع میکنن حرفاییکه مامان باباشون یادشون دادان بزبون اوردن. ما هزاربار گفتیم فقط زوجهای واقعی بعد طرف میاد میگه من مجردم وقتی جوابشو نمیدیم پیام بعدی فحاشی میکنه بعد انتظار داره توخونمونم راهش بدیم و التماسشم کنیم. کاش میشد کاری کرد همچین افرادی دیگه نتونن عضوبشن

کاش شهوانی قوانین بهتری داشت یکم سخت تر میگرفت معذرت میخوام پر شده از آدم دروغگو فریبکار بابا اینجا حداقل آزاد باشیم صادق باشیم عشق و حال کنیم لذت ببریم از تفکراتمون… متاسفانه اینجارم خراب کردن… با ریا کاری فریب دروغ

0 ❤️

2017-07-25 17:11:31 +0430 +0430

فقط میشه افسوس خورد به حال این جماعت بدبخت بی جنبه…فک کنین اخه…من یه پسرم،از پستامم معلومه که دنبال کسی نیستم،چون خودم عشقمو دارم…ولی چون همجنسگرام پیام میدن که میشه اشنا بشیم و از این مزخرفات،یا حتی بدترش…حالا فک کنین دخترا چی میکشن،که هم تو سایت زیاد نیستن،هم چون تو این سایت اکانت دارن برچسب جندگی میخورن…

0 ❤️

2017-07-25 17:19:54 +0430 +0430

واقعا بیچاره به خانمها اینجام امنیت روانی ندارن... تو همچین جاییم نمیتونن آزاد باشن! البته مشکل جنبه ما مرداست پر بیرون دختر واسه دوستی و خانم واسه عشق و حال هست اینجا میخوان با دروغ و سر کار گذاشتن خودشون ارضا کنن

0 ❤️

2017-07-26 05:11:27 +0430 +0430
نقل از: Manokos ببین صادقانه بگم بت - ایران صد سال از بقیه ی دنیا عقبه و خراسان جنوبی حدود 70 سال از ایران عقب تره - ضمن اینکه فرهنگ و تمدن هم به موقعیت و استان و ملیت ادما ربطی نداره اما متاسفانه ما تو جامعمون هار ترین شکل حیوون رو داریم و باید مراقب خودت باشی - برای اومدن توی یه همچین محیطی باید منتظر تبعات روحیشم باشی . به نظر من هیچکدوم از پیاماشونو نخون و از اون مطالبی که خودت دوس داری لذت ببر . موفق باشی

هوی یارو توکه مشهدی هستی ازکجامیدونی بیرجند ماعقبه؟؟؟
خودت عقب مونده ای
این دختره کسخلم داره جفنگ میگه آمارشودرآوردم همشهری خودمه تاحالا چن بارم داده الانم ازافسردگی اینجاس ن سرگرمی
والله راس میگم آمارشودرآوردم
این دختره داره همه روسرکارمیذاره شماباورنکن

0 ❤️

2018-04-23 16:57:47 +0430 +0430

حال آدم بد میشه واقعا اینا رو میشنوه ? ? ? ?

0 ❤️

2018-04-23 22:12:08 +0430 +0430

موافقم، کاش فرهنگ احترام گذاشتن به هم دیگه با سرعت بیشتری پیشرفت کنه.
از طرف جامعه مردان بابت بی احترامی هایی که بهتون شده عذرخواهم ?

0 ❤️

2018-04-24 16:01:08 +0430 +0430

حرف حساب میزنی جوابم نداره ! درسته دخترایی که میان اینجا اکثرا از سکس واقعی میترسند و پسراشم کونی اند . منم اینقدر اومدم اینجا کم کم دارم اوب پیدا میکنم باید برم از اینجا تا بگا نرفتم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «