فنون ایجاد رابطه با جنس مخالف

1394/11/21

به علت خواسته ی یکی از دوستان گفتم شاید کسی بخاد چیزی در این موارد بدونه
ولی راستش من فکر میکنم شما خودتون در این مورد استادید
ولیییییییییییییی
اگه خاستید این تایک ایجاد شه ****کافیه 5 لایک بخوره اونموقع من میفهمم که به این مورد نیاز دارید و شروع میکنیم (blush) ****
.
.
دوستان خیلی سریع همایت خودشونو نشون دادن از این تاپیک امیدوارم همگی کمک کنن تا بتونم کامل از عهده ی مطلب بر بیام
.
.
اینجا من نمیگم چطور مخ بزنین که طرفو بکنین
ما داریم براتون میگیم که چطور رابطه برقرار کنین
پس دخترا ناراحت نشن از دست من لطفا

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-11-13 23:40:20 +0330 +0330
نقل از: mr_deraz
نقل از: dr.biutik خب تا اینجاشو خوب یا بد سخت یا آسون پیش اومدیم. یکی از سخت ترین کار ها پیدا کردن نقطه ضعف طرف مقابل هستش این برای هر دوس جنس جواب میده ولی در اصل دوس دارم پسر ها استفاده کنن . . . برای پیدا کردن نقطه ضعف اول باید به این جمله ایمان داشته باشید****هرکسی نقطه ضعفی داره،هیچکس بی ضعف نیست**** . . بعدش باید چشماتونو باز کنین و خووووب گوش بدید ببینید چی میگه ؟ کجارو نگاه میکنه ؟ بیشتر چه موضوعاتی توی مغزش هست؟به چه چیزی فکر میکنه؟فیلم بازی میکنه یا خودشه یا سعی داره خود واقعیشو پنهان کنه ؟ و... . . ی همچین چیزایی رو گاهی روانشناس ها هم نمیتونن بفهمن ولی اگه بفهمید بخدا مسیر راحت تر طی میشه این کار ی کم استعداد میخاد و آی کیو میخاد هیچ ربطی ب بلدی نداره فک کنین دارید ی مسئله رو حل میکنین و روش تمرکز کنین و بهش فکر کنین تا بتونین ریز به ریز رفتار هاشو آنالیز کنین . . ****از هر رفتاری از هر جمله ای که طرف میزنه میشه به گوشه ای از شخصیتی که داره نشون میده پی برد**** در این مورد اگه سوالی بود توی پرسش و پاسخ مطرح کنین جواب میدم موفق باشید ?

اگه اشتباه کنیم چی؟

هیچ ایرادی نداره شما تیری در تاریکی زدی اگه جواب نده که فدای سرت اگه جواب بده که خیلی کار رو پیش میبره
ولی اگه کتاب هایی که معروف هستن به زبان بدن رو بخونید احتمال خطا پایین میاد

0 ❤️

2017-12-02 23:41:33 +0330 +0330
نقل از: chibegamvalla ادامه اش کو پسر خوب ادامه بده (clap)

کسی سوالی نمیکنه. کسی تشویق نمیکنه. چی بگم؟

0 ❤️

2017-12-03 00:49:51 +0330 +0330

داداش تاپیکت عالیه لایک.. نحوه شماره دادن رو بگو ،، مثلا من خیلی شده تو خیابون از یه دختری خوشم اومده اما ندونستم چطوری باید برم بهش شماره بدم بعد یه جوریم ضایع ست یهو بپری جلو طرف بگی بیا این شماره رو بگیر میشه یکم توضیح بدی درموردش؟ دمت گرم

0 ❤️

2017-12-03 11:18:11 +0330 +0330
نقل از: Brave.Heart

داداش تاپیکت عالیه لایک.. نحوه شماره دادن رو بگو ،، مثلا من خیلی شده تو خیابون از یه دختری خوشم اومده اما ندونستم چطوری باید برم بهش شماره بدم بعد یه جوریم ضایع ست یهو بپری جلو طرف بگی بیا این شماره رو بگیر میشه یکم توضیح بدی درموردش؟ دمت گرم

اول اینو بگم من توی زندگیم به هیچ دختری یهویی نرفتم شماره بدم!!چون غرورمو بیشتر از هرچیزی دوست دارم.
بهترین راه کاری که من استفاده میکنم eye contect یا همون ارتباط چشمی هستش.
جوری که برید تو مخش.
در این مورد میتونید توی یوتویوب سرچ کنید که ارتباط چشمی چجوریه
ولی اینو یگم که هرچقدر طولانی تر باشه این خیره شدنتون بهمدیگه شانس شما بیشتره

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «