مخالفین سکس با محارم

1393/06/02

کسایی که مخالف سکس با محارمن بیان اینجا استدلال کنن کسایی هم که موافقن بگن چرا!!!

5844 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-08-24 10:20:41 +0430 +0430

کسی که مفهوم عشق رو فهمیده باشه و بدونه که سکس اگر بدون عشق باشه پره از حیوانیت، به خاطر انسانیتش هم که شده سمت سکس با محرام نمیره

0 ❤️

2014-08-24 10:31:25 +0430 +0430

مخالف.اخه سکس با محرم ادم چجور لذتی میخاد داشته باشه؟من نمیفهمم
واقعا اصن ب اسلامم کاری نداریم
اصلا لذتش کجا بوده ادم احساس عذاب وجدان میگیره حتی بهش فکر کنه
چه برسه انجامش بده
ما ایرونییم نا سلامتی

1 ❤️

2014-08-25 03:03:43 +0430 +0430

[quote=erfan4030]موافق[/quote]
خب چرا؟؟؟هر کسی دلیل مخالفتشو گفت و کاملا منطقیه…شما چرا میگی موافقی؟؟؟

0 ❤️

2014-08-25 04:34:22 +0430 +0430

دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.
من خودم به شدت از سکس با محارم نفرت دارم، حتی تصورش هم حالمو به هم میزنه، هیچ جوری توی مغزم نمیگنجه چطور دو نفر محارم میتونن مرتکب همچین کاری بشن ولی به خودم این حق رو نمیدم که بخوام ارشادشون کنم، درسته من بدم میاد اونا خوششون میاد ولی هرکسی مسئول زندگی خودشه. ضمنا ادعایی هم ندارم که حتما نظر من که به شدت با اینکار مخالفم در این مورد درسته و نظر اونا اشتباه!
هر انسانی آزاده هرطور دوست داره زندگی کنه و حق داره هر لذتی ببره به شرطی که درچهار چوب خودش باشه و آسیبی برا کسی به همراه نداشته باشه. به کسی هم ربطی نداره.
وقتی هر دو طرف (مادر و پسر - پدر و دختر - برادر و خواهر) باهم سر این مساله توافق دارن، ما کی باشیم که بخوایم تو زندگی خصوصیشون دخالت کنیم؟! فقط زمانی باید تو این مساله دخیل شد که یکی از دو طرف ناراضی بوده باشه. یا به زور شخص دوم تن به اینکار داده باشه که اون موقعس که قانون باید حق اون شخص رو کف دستش بذاره.

جامعه ی مدرن و آزاد یعنی همین:
من سکس با محارم دوست ندارم، بسیار خب انجام نمیدم، ولی حق ندارم به اونهایی که انجام میدن توهین کنم، با باهاشون برخورد کنم.
یا من سکس ضربدری دوست ندارم، بسیار خب انجام نمیدم، هیچ کس هم حق نداره مزاحم همسر من بشه، ولی منم حق ندارم به اونهایی که سکس ضربدری میکنن بی احترامی کنم.

0 ❤️

2014-08-25 04:41:12 +0430 +0430

دلیل و استدلال محکمی نیاز نیست شما به رفتار حیوانات توجه کنید متوجه میشید که با هم خون خود سکس نمیکنه به همین راحتی وقتی انسانی این کارو انجام بده جایگاه خودش از یه حیون هم پایین تر میاره.

0 ❤️

2014-08-25 04:43:04 +0430 +0430

[quote=boyteh2119]دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.
من خودم به شدت از سکس با محارم نفرت دارم، حتی تصورش هم حالمو به هم میزنه، هیچ جوری توی مغزم نمیگنجه چطور دو نفر محارم میتونن مرتکب همچین کاری بشن ولی به خودم این حق رو نمیدم که بخوام ارشادشون کنم، درسته من بدم میاد اونا خوششون میاد ولی هرکسی مسئول زندگی خودشه. ضمنا ادعایی هم ندارم که حتما نظر من که به شدت با اینکار مخالفم در این مورد درسته و نظر اونا اشتباه!
هر انسانی آزاده هرطور دوست داره زندگی کنه و حق داره هر لذتی ببره به شرطی که درچهار چوب خودش باشه و آسیبی برا کسی به همراه نداشته باشه. به کسی هم ربطی نداره.
وقتی هر دو طرف (مادر و پسر - پدر و دختر - برادر و خواهر) باهم سر این مساله توافق دارن، ما کی باشیم که بخوایم تو زندگی خصوصیشون دخالت کنیم؟! فقط زمانی باید تو این مساله دخیل شد که یکی از دو طرف ناراضی بوده باشه. یا به زور شخص دوم تن به اینکار داده باشه که اون موقعس که قانون باید حق اون شخص رو کف دستش بذاره.

من سکس با محارم دوست ندارم، بسیار خب انجام نمیدم، ولی حق ندارم به اونهایی که انجام میدن توهین کنم، با باهاشون برخورد کنم.
یا من سکس ضربدری دوست ندارم، بسیار خب انجام نمیدم، هیچ کس هم حق نداره مزاحم همسر من بشه، ولی منم حق ندارم به اونهایی که سکس ضربدری میکنن بی احترامی کنم.[/quote]

دوست عزیز
وقتی بحث بر سر انجام یک فعل مثل سکس با محارمه، آره حریم خصوصی افراد متعلق به خودشونه
اما وقتی میان این نوع سکس رو ترویج میدن، این دیگه مسئله شخصی نیست.
یه بچه جلقی میاد این داستانا رو می خونه فردا فکر می‌کنه باید با خواهر خودش هم سکس کنه. آثار منفی اجتماعیش دامن همه رو میگیره.
اگر ما اعلام مخالفت می‌کنیم مخالفتمون با عمل فردی افراد نیست. با ترویج اجتماعیشه!
حتی توی دموکراتیک‌ترین جوامع (مثلا خیر سرشون آمریکایی‌ها ادعاشون میشه) هم تبلیغ تلویزیونی سیگار برای دوره‌ای ممنوع بوده. حالا شما بگین کدوم خطرناک‌تره؟ سیگار؟ یا ترویج سکس با محارم؟
کدوم تبعات اجتماعیش سهم‌گین‌تره؟

0 ❤️

2014-08-25 05:01:11 +0430 +0430

[quote=boyteh2119]دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.

یا من سکس ضربدری دوست ندارم، بسیار خب انجام نمیدم، هیچ کس هم حق نداره مزاحم همسر من بشه، ولی منم حق ندارم به اونهایی که سکس ضربدری میکنن بی احترامی کنم.[/quote]
وقتی صحبت از حریم می کنید و احترام این یعنی اخلاق و اخلاق هم جدا از اسلام و دین و بقیه موارد یه قانون انسانیه.اخلاق حکم میکنه که انسان با محارم خودش سکس نکنه…اما وقتی خودش به قول دوستمون میاد همه جا جار میزنه این یعنی خودش حریم خودشو شکونده و بقیه رو دعوت به نظرخواهی هم میکنه…پس اصل این حرف که ما نباید وارد حریم کسی بشیم بی معنیه…
انسان میتونه از یه حیوون هم پایین تر بیاد و این قانون طبیعی رو زیر پا بذاره…من مخالفم…چون وقتی بالفرض میخوام کنار دایی یا عمو بشینم با احساس امنیت بشینم…من برادر ندارم…اما شما تصور کن واسه پسری که میاد تو این سایت و این داستانا رو میخونه و میره سراغ خواهر یا مادری که یک سری اعتقادات دارن…بارها تو خبرها خوندیم که اون دختر یا مادر یا حتی پسری که اون لحظه راضی بوده اما بعدش متوجه شده خودکشی کردن…
ایناس تبعات اجتماعی کسایی که فکر میکنن آزاد اندیشی یعنی کردن همه…

0 ❤️

2014-08-25 05:13:45 +0430 +0430

بستگی به تربیت والدین و رفتاراشون داره . ما اگه غیرتم بزاریم کنار بازم این کار برای اونایی که با فرهنگ بزرگ شدن غیر قابل تصور. حداقل اگه زن بابا باشه بعضیا شاید دوست داشته باشن . یا حد اقل چیزی به غیر مادر. من خودم با این حال که خیلی سکسی هستم و داغ و تنوع طلب هیچ وقت نمیتونم تصور کنم . مطئنم اکثر اینایی که دوست دارن همه تصورشو دارن ولی تو واقعیت نظرشون تغییر میکنه سکس نهایت 2 ساعت بعدش چی؟ موقعی که دیکه حشری نیست چی؟ ولی متاصفانه تصور زیاد در نهایت میشه انجام…
همینا اگه حالت های سکس رو بدونن هیچ وقت دچار سادیسم نمیشن . چون انقدر ما حالت و نوع داریم که هیچ وقت همچین چیزایی یادشمون هم نمیاد چه برسه به انجام…

0 ❤️

2014-08-25 05:38:42 +0430 +0430

فقط عربای سگ میتونن از سکس با محارم لذت ببرن

0 ❤️

2014-08-25 07:03:03 +0430 +0430

[quote=bamaram28][quote=boyteh2119]دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.

دوست عزیز
وقتی بحث بر سر انجام یک فعل مثل سکس با محارمه، آره حریم خصوصی افراد متعلق به خودشونه
اما وقتی میان این نوع سکس رو ترویج میدن، این دیگه مسئله شخصی نیست.
یه بچه جلقی میاد این داستانا رو می خونه فردا فکر می‌کنه باید با خواهر خودش هم سکس کنه. آثار منفی اجتماعیش دامن همه رو میگیره.
اگر ما اعلام مخالفت می‌کنیم مخالفتمون با عمل فردی افراد نیست. با ترویج اجتماعیشه!
حتی توی دموکراتیک‌ترین جوامع (مثلا خیر سرشون آمریکایی‌ها ادعاشون میشه) هم تبلیغ تلویزیونی سیگار برای دوره‌ای ممنوع بوده. حالا شما بگین کدوم خطرناک‌تره؟ سیگار؟ یا ترویج سکس با محارم؟
کدوم تبعات اجتماعیش سهم‌گین‌تره؟[/quote]

عزیز من ما یه چیزی داریم به اسم عقل یه چیز دیگه هم داریم به اسم اختیار
اینجا یه سایت آزاده و برخلاف حکومت تخمی کشورمون هیچ تابوئی توش وجود نداره.
باید همچین جایی وجود داشته و این حق همس که حداقل اینجا آزاد باشن بیان از فانتزی ها و علایق سکسیشون بگن، ما هم چه خوشمون بیاد چه نیاد حق نداریم یه چماغ به اسم غیرت یا دین یا هرچیز دیگه ای بگیریم دستمون و بزنیم تو سرشون!!
این “ترویج” هم که شما گفتی بیشتر توی قشر عوام کاربرد داره، چون اونان که خودشون عقل ندارن و تا به یه چیز جدید برمیخورن بدون هیچ فکری عین گوسفند پیروئش میشن!
خب منم از خیلی فانتزی ها و علایقی که اینجا نوشته میشه خوشم نمیاد ولی هستن کسانی که خوششون میاد:
مثلا شما از تماشای ریدن و شاشیدن زنها و حتی میل کردنشون لذت میبری؟! منم حالم بد میشه. ولی میبینی که در این مورد تاپیک ها و بحث ها و عکس ها و کلیپ ها فراوونه! حالا این عاقلانه س که من بیام زیر تاپیکهاشون فحش بارونشون کنم و بگم اینها دارن اینکارو ترویج میدن؟!!
یا مثلا بوی عرق یا جوراب دخترها برا شما جذابیت داره؟! شما از زیربغل دخترها خوشت میاد؟ دوست داری عکس از زیر بغل های مودار دختر اینجا ببینی؟! کلی درمورد اینچیزا عکس و داستان هست.
منم خوشم نمیاد، ولی خیلی ها دوست دارن، من حق ندارم به اونایی که دوست دارن توهین کنم یا روانی بدونمشون!
من که حالم از این چیزا به هم میخوره، تیتر این تاپیک هارو که سواد دارم بخونم! پس میتونم وارد نشم و نبینم و نخونم، که اینجوری نه من اذیت بشم نه اونا از فحش های من اذیت بشن!
مسالمت یعنی همین.

ضمنا سردر این سایت نوشته ورود افراد زیر 18 ممنوع، پس اون بچه جلقی ای که شما گفتی خیلی بیجا میکنه میاد اینجا که این داستانا رو بخونه و روش تاثیر بذاره. اینجا دیگه مشکل از اون بچه س که بیراهه میره.
تو این زمینه تربیت خونواده و آموزش و پروش هم نقش اساسی دارن و وظیفه شونه که به بچه ها آگاهی بدن که صدالبته به این وظیفه شون عمل نمیکنن!
وقتی بچه با آگاهی و پژوهش و آموزش عالی بالغ شد دیگه خودش عقل و اختیار داره که تشخیص بده چیکار باید بکنه. و توی این دوره اگه هم اومد داستان سکس با محارم خوند و استقبال کرد و مادر محترمش هم استقبال کرد به خودش مربوطه، حتما دلیلی داره برا خودش، اون و مادرش اینجوری دوست دارن به من و شما هم ربطی نداره.
ما دوست نداریم پس این داستانا رو نمیخونیم، فحش هم نمیدیم. اصلا شاید بنده و شما هم علایقی تو سکس داشته باشیم که برای اون شخص منزجر کننده و آزار دهنده باشه!

ضمنا در مورد دموکراسی آمریکا باید بگم که قوانین این کشور هم مثل هر کشور دیگه ای ضد و نقیض داره. فعلا میشه گفت تقریبا هیچ دموکراسی ای تو کشورای دنیا هنوز کامل و بی عیب و ایراد نیست.

اما آزادی بیان حرف اول رو میزنه، هرکسی آزاده درمورد تمایلاتش بگه، چه ما خوشمون بیاد چه نیاد.

0 ❤️

2014-08-25 07:03:10 +0430 +0430

[quote=mahsa-23][quote=boyteh2119]دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.

وقتی صحبت از حریم می کنید و احترام این یعنی اخلاق و اخلاق هم جدا از اسلام و دین و بقیه موارد یه قانون انسانیه.اخلاق حکم میکنه که انسان با محارم خودش سکس نکنه…اما وقتی خودش به قول دوستمون میاد همه جا جار میزنه این یعنی خودش حریم خودشو شکونده و بقیه رو دعوت به نظرخواهی هم میکنه…پس اصل این حرف که ما نباید وارد حریم کسی بشیم بی معنیه…
انسان میتونه از یه حیوون هم پایین تر بیاد و این قانون طبیعی رو زیر پا بذاره…من مخالفم…چون وقتی بالفرض میخوام کنار دایی یا عمو بشینم با احساس امنیت بشینم…من برادر ندارم…اما شما تصور کن واسه پسری که میاد تو این سایت و این داستانا رو میخونه و میره سراغ خواهر یا مادری که یک سری اعتقادات دارن…بارها تو خبرها خوندیم که اون دختر یا مادر یا حتی پسری که اون لحظه راضی بوده اما بعدش متوجه شده خودکشی کردن…
ایناس تبعات اجتماعی کسایی که فکر میکنن آزاد اندیشی یعنی کردن همه…[/quote]

مهسا جان، من هرگز نگفتم آزاد اندیشی یعنی کردن همه! من میگم آزاد اندیشی یعنی توافق متقابل، اونم از روی آگاهی.
مادر و پسری که از نظر عقلی بالغ هستن و تصمیم میگیرن با هم سکس کنن دیگه به خودشون مربوطه! وقتی هم میان اینجا مینویسن برا من و شمایی که از این روابط حالمون به هم میخوره که دعوت نامه نفرستادن که حتما بیایم بخونیم که تنفر پرمون کنه و شروع کنیم به فحاشی!!
تیتر رو که بخونیم میفهمیم که این چیزیه که ما دوست نداریم، پس واردش نمیشیم.
بنده از سیگار و قلیون متنفرم، اما به نظرت آیا این حق رو دارم که وقتی از کنار یه قهوه خونه رد میشم برم تو و به همه حاضرین فحاشی و توهین کنم؟! خیر
من وقتی سردر و میخونم میبینم نوشته “قهوه خونه” میفهمم که این جاییه که من دوست ندارم ولی بقیه ممکنه دوست داشته باشن. منم مجبور نیستم حتما برم اون تو که!! میتونم از کنارش ساده رد بشم و حرص هم نخورم.

ضمنا یه حرفی هست که بی پایه و اساسه منتهی همتون میزنید!
شما از کجا میدونید این روابط بین حیوونها نیست؟! نکنه دونه دونه رفتید جنگلهای دنیا رو گشید و حیوونها رو در فصل جفت گیریشون دقیق یکی یکی چک کردید؟!
کافیه یه سرچی بزنید، میبینید که تو شیرها و اسب ها و سگها و … هم این روابط پیش میاد.

0 ❤️

2014-08-25 07:38:35 +0430 +0430

من با مخالفت مخالفم. اما با موافقت موافق نیستم. ?

0 ❤️

2014-08-25 07:57:18 +0430 +0430

[quote=boyteh2119][quote=mahsa-23][quote=boyteh2119]دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.

مهسا جان، من هرگز نگفتم آزاد اندیشی یعنی کردن همه! من میگم آزاد اندیشی یعنی توافق متقابل، اونم از روی آگاهی.
مادر و پسری که از نظر عقلی بالغ هستن و تصمیم میگیرن با هم سکس کنن دیگه به خودشون مربوطه! وقتی هم میان اینجا مینویسن برا من و شمایی که از این روابط حالمون به هم میخوره که دعوت نامه نفرستادن که حتما بیایم بخونیم که تنفر پرمون کنه و شروع کنیم به فحاشی!!
بنده از سیگار و قلیون متنفرم، اما به نظرت آیا این حق رو دارم که وقتی از کنار یه قهوه خونه رد میشم برم تو و به همه حاضرین فحاشی و توهین کنم؟! خیر
من وقتی سردر و میخونم میبینم نوشته “قهوه خونه” میفهمم که این جاییه که من دوست ندارم ولی بقیه ممکنه دوست داشته باشن. منم مجبور نیستم حتما برم اون تو که!! میتونم از کنارش ساده رد بشم و حرص هم نخورم.

شما از کجا میدونید این روابط بین حیوونها نیست؟! نکنه دونه دونه رفتید جنگلهای دنیا رو گشید و حیوونها رو در فصل جفت گیریشون دقیق یکی یکی چک کردید؟!
کافیه یه سرچی بزنید، میبینید که تو شیرها و اسب ها و سگها و … هم این روابط پیش میاد.[/quote]

جداً شما آگاهی رو چی تعریف می کنید؟؟
:.توافق متقابل از روی آگاهی.:
80 تا 90 درصد مردم عوام هستن…چیزایی رو که بدون دلیل می پذیرن…قصد جسارت ندارم…شما هم بی آگاهی از معنای آگاهی در مورد سکس با محارم حرف می زنین…اگر حتی به آثار روانی و روحی اینگونه سکس ها بی توجه باشیم نمیتونیم درباره آثار بد جسمیش حرف نزنیم::
بیماری هایی که منتقل می شه از این راه و فقط چون هم خون هستند تشدید می شه در هر دو و عوامل این بیماریها ژنینیکی هستند و خیلی هاشون قابل درمان نیستند…
یک انسان سالم با عقل و آگاهی هیچ وقت خودشو توی یه چاه نمیندازه…

0 ❤️

2014-08-25 20:05:11 +0430 +0430

[quote=mahsa-23][quote=boyteh2119][quote=mahsa-23][quote=boyteh2119]دوست عزیز من، مخالف بودن یا موافق بودن ما مساله نیست. مساله اینه که به سلایق و حریم خصوصی هم احترام بذاریم و بتونیم با همدیگه کنار بیایم و بدون هیچ مشکلی درکنار هم زندگی کنیم. حریم خصوصی هرکس تا زمانی که آسیبی وارد نکنه محترمه.

کافیه یه سرچی بزنید، میبینید که تو شیرها و اسب ها و سگها و … هم این روابط پیش میاد.[/quote]

80 تا 90 درصد مردم عوام هستن…چیزایی رو که بدون دلیل می پذیرن…قصد جسارت ندارم…شما هم بی آگاهی از معنای آگاهی در مورد سکس با محارم حرف می زنین…اگر حتی به آثار روانی و روحی اینگونه سکس ها بی توجه باشیم نمیتونیم درباره آثار بد جسمیش حرف نزنیم::
بیماری هایی که منتقل می شه از این راه و فقط چون هم خون هستند تشدید می شه در هر دو و عوامل این بیماریها ژنینیکی هستند و خیلی هاشون قابل درمان نیستند…
یک انسان سالم با عقل و آگاهی هیچ وقت خودشو توی یه چاه نمیندازه…[/quote]

.
.
مهسا خانوم
اول اینکه ممنونم به خاطر توجهت به پیشنهادم و اقدام عملی که کردی و این تاپیک رو زدی.
بعضی دوستان اینجا انقد خوب حرف زدن که خودمم فکر نمی کردم که این موضوع انقد بتونه مورد توجه بشه.
مهسا خانوم گرامی
آگاهی یعنی همین کاری که شما کردید. یعنی همین تاپیک در برابر اون داستان:
http://shahvani.com/stories/اینسست#comment-1940409
گفته شدن عواقب یک ایده زشت
مطرح شدن حقوق اولیه یک انسان
و نمودش تو جامعه
همین که شما مارو از اون پیج کشوندی به این پیج
این یعنی آگاهی
اونجا هنوزم یه عده ای میان و فحش میدن و میرن
ولی یه نگاهی به این خطوط بندازین
کدومشون داره اون هدفی که تو ذهن شماست رو دنبال می کنه?
:-)بازم ممنونم…

0 ❤️

2014-08-25 20:10:31 +0430 +0430

با سلام و درود خدمت مقام معظم رهبری امام راحل و بچه های شهوانی
نظر من به نظر مخالفا نزدیکتره
ورحمه و برکات

0 ❤️

2014-08-26 04:21:45 +0430 +0430

خب اینکه 80 و 90 درصد مردم عوام هستن دیگه مشکل ما نیست، مشکل خودشونه!
ما که محکوم به این نیستیم با توجه به میزان فهم اونا زندگی کنیم و حرف بزنیم و اثر بذاریم!
بازم میگم: من خودم به شدت از حتی فکر کردن به سکس با محارم حالم به هم میخوره. ولی خودمو قابل نمیدونم چماق بگیرم بزنم تو سر کسایی که اینکارو میکنن یا میان اینجا درموردش مینویسن. مگه اونا حق من و تو رو میخورن؟ به ما چه ربطی داره که اونا چی دوست دارن؟!
خون ماها وقتی باید به جوش بیاد که ببینیم ملاها سی ساله دارن سرمایه ملیمونو بالا میکشن و خون مردمو میکنن تو شیشه میچاپن و میخورن یه لیوان آب هم روش!
مگرنه یه خونواده تو خونه ی خودشون با هم سکس کنن که آسیبی به من و تو نمیرسه!
بیماری از خیلی راهها منقل میشه، همین آنال سکس (سکس از کون) که کاملا رایجه کلی آسیب و ضرر و بیماری با خودش به همراه داره، چرا در این مورد شما چیزی نمیگی؟!

یه انسان سالم با عقل و آگاهی، هیچوقت نظر خودشو تحمیل نمیکنه!

0 ❤️

2014-08-26 05:06:39 +0430 +0430

من مخالفم
ولی به نظرت مخالفت من رو کسی که این سکس رو دوست داره تاثیری میزاره?

به این فکر نکن که چرا ادمین اجازه میده کسی بیاد از سکس با محارمش تعریف کنه

به این فکر کن که اون طرف که این داستان رو مینویسه من با اطمینان میگم ۹۰ درصد داره دروغ میگه
ولی خوب اگه اینطوری خودشو تخلیه نکنه و واقعا حیا رو تو دنیای واقعیش ببره زیر سوال چی میشه?

کساییم که میخونن مثل من وتو فکر میکنن به این که چقدر این کار قبیحه

اینم قبول دارم که یه سری افراد مشکل دار که هیچ حرمتی تو زندگیشون تعریف نشده دست به این کار زدن ولی کسی که اینکارو میکنه دست خودشه نه فکری که از جایی بهش داده شده
مطمئنا تو سکس دوطرف قرار دارن
سکس با محارم هم غیر از این نیست
اگرم که سکس با زورباشه که میشه تجاوز اون بحثش جداست
سکس با محارم هم هیچ ربطی به دینداری وبی دین بودن نداره
روی هم رفته باز مخالف شدید این سکس هستم

بهتره مادست بزاریم رو کلاه خودمون تا باد نبردش

0 ❤️

2014-08-26 06:40:21 +0430 +0430

ی نظر دیدم ذیل ی داستان سکس بامحارم ک نظرمو خیلی جذب کرد…
طولانیه والبته قدیمی…
اگه حوصله داشتین بخونینش…
منم خیلی پسندیدم…
http://shahvani.com/content/مامانی-که-مذهبی-بود-اما

0 ❤️

2014-08-26 07:25:36 +0430 +0430

[quote=boyteh2119]جداً شما آگاهی رو چی تعریف می کنید؟؟

ما که محکوم به این نیستیم با توجه به میزان فهم اونا زندگی کنیم و حرف بزنیم و اثر بذاریم!
بازم میگم: من خودم به شدت از حتی فکر کردن به سکس با محارم حالم به هم میخوره. ولی خودمو قابل نمیدونم چماق بگیرم بزنم تو سر کسایی که اینکارو میکنن یا میان اینجا درموردش مینویسن. مگه اونا حق من و تو رو میخورن؟ به ما چه ربطی داره که اونا چی دوست دارن؟!
خون ماها وقتی باید به جوش بیاد که ببینیم ملاها سی ساله دارن سرمایه ملیمونو بالا میکشن و خون مردمو میکنن تو شیشه میچاپن و میخورن یه لیوان آب هم روش!
بیماری از خیلی راهها منقل میشه، همین آنال سکس (سکس از کون) که کاملا رایجه کلی آسیب و ضرر و بیماری با خودش به همراه داره، چرا در این مورد شما چیزی نمیگی؟!

یه انسان سالم با عقل و آگاهی، هیچوقت نظر خودشو تحمیل نمیکنه![/quote]
اولا وقتی تاپیک زده می شه یعنی داره بحث میشه و کسی نظرشو تحمیل نمیکنه…من رو شما یا هرکس دیگه چه اهرمی دارم که بخوام نظرمو تحمیل کنم؟؟؟
اینکه مردم عوامن و به خودشون مربوطه…شما بشین تو خونه درو محکم ببند تا با آدم های عوام روبرو نشی که مجبور باشی چیزایی رو رعایت کنی…اما نمیتونی به بچت بگی بیرون رفتی سنگ بردار شیشه بشکون چون مجبور نیستی قانون رو رعایت کنی…
تو جوامع اجتماعی انسان ها چه عوام و چه غیر عوام خواه ناخواه روی هم تاثیر میگذارن و این حرف رو تمام جامعه شناسان تایید می کنند.قوانین برای این بوجود اومده که انسانها هرکاری که ممکنه تاثیر بد روی بقیه داشته باشه رو نکنن…مثلا همه ما میدونیم دزدی تاثیر بد روانی و مالی روی افراد داره… بازهم میگی به شما ارتباطی نداره؟؟؟!
در این راستا هم یک سری قوانین طبیعی هست…شما میتونی بگی من تشنه امه اما آب نمیخورم چون به کسی ارتباط نداره؟یا بچه امو میکشم و به کسی ارتباط نداره؟؟؟
سکس با محارم در هیچ جای دنیا تعریفی نداره و نخواهد داشت…و مطمعنا هر کسی خلاف عمل کنه اول نابودی خودش و بعد جامعه اش رو رقم زده…

0 ❤️

2014-08-26 07:39:21 +0430 +0430

[quote=دختری به نام شیطان]من مخالفم
ولی به نظرت مخالفت من رو کسی که این سکس رو دوست داره تاثیری میزاره?

به این فکر نکن که چرا ادمین اجازه میده کسی بیاد از سکس با محارمش تعریف کنه

به این فکر کن که اون طرف که این داستان رو مینویسه من با اطمینان میگم ۹۰ درصد داره دروغ میگه
ولی خوب اگه اینطوری خودشو تخلیه نکنه و واقعا حیا رو تو دنیای واقعیش ببره زیر سوال چی میشه?

کساییم که میخونن مثل من وتو فکر میکنن به این که چقدر این کار قبیحه

اینم قبول دارم که یه سری افراد مشکل دار که هیچ حرمتی تو زندگیشون تعریف نشده دست به این کار زدن ولی کسی که اینکارو میکنه دست خودشه نه فکری که از جایی بهش داده شده
مطمئنا تو سکس دوطرف قرار دارن
سکس با محارم هم غیر از این نیست
اگرم که سکس با زورباشه که میشه تجاوز اون بحثش جداست
سکس با محارم هم هیچ ربطی به دینداری وبی دین بودن نداره
روی هم رفته باز مخالف شدید این سکس هستم

بهتره مادست بزاریم رو کلاه خودمون تا باد نبردش[/quote]

دوست عزیز خیلی خوبه که کلاه خودتو نگه میداری تا باد نبره…اما اگه کلاه کس دیگه ای که یکی از عزیزانته باد ببره همین حرفو می زنی؟؟
درسته شاید مخالفت ما هیچ تاثیری رو حرکت اون آدم نداشته باشه…اما مطمعنا دسته کمی هستند که فقط با فکر خودشون سکس با محارم رو انتخاب می کنن (که خب بنظر من اون لحظه فکری وجود نداره)…اما من خودم از نزدیک با کسی برخورد کردم که با مادرش رابطه داشت و عواملی رو که میگفت باعث شده مادرشو انتخاب کنه اینجوری میگفت:
1- مادرم از بچگی جلوی من با مرد غریبه سکس میکرد. (عدم رعایت حریم های سلامت کودک)
2-مادرم تو خونه همیشه لباس بد می پوشید. (عدم رعایت حریم خانواده)
3-همیشه داستانها و فیلم ها و عکسایی که از این نوع سکس ها به ایمیلش میومد رو نگاه میکرد.
و جالب بود این آدم ته شاید لذتی که میبرد همیشه به خودش و مادرش فحش میداد…
و این کارش باعث شده بود تمام خواهرزاده ها و برادرزاده هاش ازش دوری کنن…چیزی نمیگفت…اماخانوادش این حسو ازش میگرفتن…
و اون آدم تبدیل شده بود به یه آدم روانی و عقده آغوش مادر…

0 ❤️

2014-08-26 08:07:39 +0430 +0430

[quote=mahsa-23][quote=boyteh2119]جداً شما آگاهی رو چی تعریف می کنید؟؟

یه انسان سالم با عقل و آگاهی، هیچوقت نظر خودشو تحمیل نمیکنه![/quote]
اولا وقتی تاپیک زده می شه یعنی داره بحث میشه و کسی نظرشو تحمیل نمیکنه…من رو شما یا هرکس دیگه چه اهرمی دارم که بخوام نظرمو تحمیل کنم؟؟؟
اینکه مردم عوامن و به خودشون مربوطه…شما بشین تو خونه درو محکم ببند تا با آدم های عوام روبرو نشی که مجبور باشی چیزایی رو رعایت کنی…اما نمیتونی به بچت بگی بیرون رفتی سنگ بردار شیشه بشکون چون مجبور نیستی قانون رو رعایت کنی…
تو جوامع اجتماعی انسان ها چه عوام و چه غیر عوام خواه ناخواه روی هم تاثیر میگذارن و این حرف رو تمام جامعه شناسان تایید می کنند.قوانین برای این بوجود اومده که انسانها هرکاری که ممکنه تاثیر بد روی بقیه داشته باشه رو نکنن…مثلا همه ما میدونیم دزدی تاثیر بد روانی و مالی روی افراد داره… بازهم میگی به شما ارتباطی نداره؟؟؟!
در این راستا هم یک سری قوانین طبیعی هست…شما میتونی بگی من تشنه امه اما آب نمیخورم چون به کسی ارتباط نداره؟یا بچه امو میکشم و به کسی ارتباط نداره؟؟؟
سکس با محارم در هیچ جای دنیا تعریفی نداره و نخواهد داشت…و مطمعنا هر کسی خلاف عمل کنه اول نابودی خودش و بعد جامعه اش رو رقم زده…[/quote]

مهسا جان با تمام احترامی که برات قائلم میگم استدلالات اصلا عاقلانه و منطقی نیست!
تو دزدی رو با سکس با محارم مقایسه میکنی؟ عزیزم آخه چه ربطی داره؟! دزدی یعنی نقض حقوق بشر، این چه ربطی به سکس با محارم داشت؟!
وقتی یکی دزدی میکنه میاد از مال منو تو میدزده، خب اگه هم یکی اومد با ناموس ما سکس کنه اونموقع حقشو میذاریم کف دستش، اما سکس با محارم چه ربطی داره با این مثالی که زدی؟! سنگ زدن بچه تو شیشه دیگه این وسط چی بود من نمیدونم!!! چیزی که بین عوام رایجه میشه سنت، نه قانون!
گویا شما سنت رو با قانون اشتباه گرفتی!
متاسفم برای این استدلالهای ضعیفت شما
درسته، تشنه بودن و آب خوردن من به کسی ربطی نداره، ولی اگه برم خونه یکی دیگه که قحطی آب دارن و با سهم اونا تشنیگو برطرف کنم اونموقع نمیشه گفت ربط نداره!!
کشتن بچه هم نمیشه بگی ربط نداره، چون اون بچه ای که شما بدنیا اوردی جزئی از جامعه س و حق وحقوق داره، میدونم الان چی میخوای بگی! پس من زودتر میگم اگه همین بچه عاقل و بالغ شد و تصمیم گرفت باهات سکس کنه و تو هم بدت نیومد و اینکارو کردید، این دیگه به خودتون مربوطه و تمام!
فکر میکنم توضیحاتم تا اینجا کافی بوده باشه.

0 ❤️

2014-08-26 08:57:57 +0430 +0430

چیزی که دور از انسانیت و فطرت آدمی باشه دیگه استدلال نمیخوادش
جدا از هر دین و آئینی این کار بسیار کار کثیفی هستش
والا غیرتا اونایی که میان و میگن موافقن و اونایی که طرفداری میکنن و داستان مینویسن،آیا واقعا فکر چنین کاری به ذهنشون خطور میکنه؟آیا میتون تو عمل انجام شده قرار بگیرن؟یا هدفشون خراب کردن ذهن افراد هستش؟
من میگم همچین چیزی تو ایران پیدا نمیشه

0 ❤️

2014-08-26 11:23:02 +0430 +0430

آقا کیرم تو خانواده‎ی خاله میترا که اول اون شروع به گوه خوری کرد.

0 ❤️

2014-12-14 03:57:45 +0330 +0330

همش تقصیر ادمینه که این داستانا رو حذف نمی کنه…
اینایی که میگن این سایت آزاد و تابو نداره،به قوانین سایت نگاه کنن،سکس با محارم کم از نژاد پرستی و کودک آزاری نیست…
اقا اصلا یه نظر سنجی بذارین…

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «