مسیح علی نژاد

1397/03/19

نظر شما در مورد ایشون چیه؟!
تفکراتشون , صحبت ها , برنامه تبلت!
شیوه مبارزه و اعتراض مدنی که به کار گرفته؟
ضمنا جواب میده این اعتراضات؟!

3351 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-06-11 11:40:35 +0430 +0430
نقل از: saeed_hbl این آدمها رو کسایی گنده میکنن که خودشون مشکل و عقده دارن

عقل و فهم که نباشد جان در عذاب

به به

خامنه ای رو چه آدمایی گندش می کنن؟

1 ❤️

2018-06-11 11:49:23 +0430 +0430
نقل از: saeed_hbl توضیحات اشتباه داره در موردش

ی آدم عقده ای و لاشی که فقط دنبال گند زدن به هر چیزی که دیگران ازش بخوان

خودش جنده شده از بس کردنش و تجاوز شده بهش تو اون ور

اگه همین طور قرار باشه از رو کیون به این اون انگ جندگی بزنین بتول زن خمینی هندی زاده هم جنده بود چرا که سال ها بی شوهربود :|

گند نزده به هر چی ساندیسی جان اومده حقش رو بگیره میدونی حق چیه ؟ نه بابا مگه میشه بدونی!

0 ❤️

2018-06-11 11:52:27 +0430 +0430
نقل از: سیدعلی55555 با مسیح علینژاد کاری ندارم و با وصف انتقاداتی که به ایشان هست ... کارها ومبارزات وی را مثمر ثمر میدانم چون با تسلط بر یک زن میتواند با یک جامعه مسلط شد .. وآخوندها و دین موهن اسلام اکثر انرژی خود را معطوف خانمها نموده است ... منتها به دهها دلیل مستند ، وکیلان خانم نسرین ستوده ومحمد مصطفایی را مزدور باند اصلاح طلبان رژیم میدانم ... یعنی هرکسی 3 رسانه BBC PERSIAN & RADIO FARDA & IRANINTERNATIONAL و بخش خبری +MANOTO تبلیغ نمود باید برحسب تجربه 60 سال اخیر بی بی سی و 40 ساله دیگر ...از آن پرهیز کرد ... وی نه تنها برای موکلین خود تاکنون کاری ننموده اند ، بلکه از جان آنها پله ساخته یا برای مهاجرت یا اخذ جایزه ... .... در حالیکه وکلا ـــ حتی اخیراً ـــ در لنگرود و ارومیه و.... ـــ توسط سپاه ترور میشود وجمهوری اسلامی با هر وکیل معاند یا منتقد خویش را بصورت دائمی در این 40 سال ممنوع الوکاله مادام العمر نموده و پروانه وی را باطل کرده است که در جستجو ی در همین اینترنت هم می توان به نام آنها رسید ... چگونگی عفو وی از روی رئیس قوه قصابیه ( شیخ صادق لاریجانی ) وامکان دوباره وکالت وی ، مکه استثنایی است در 40 سال عمر شوم رژیم جمهوری اسلامی در هاله ای از ابهام قراردارد ... در حالیکه عمر وکالت خانم نسرین ستوده با کسر سنوات کارآموزی وی از چند سال بیشتر متجاوز نیست ... ومتاسفم برای متمهمینی که اخیراً در همان حماسه دختران خیابان انقلاب فریب رسانه BBC PERSIAN & RADIO FARDA & IRANINTERNATIONAL و بخش خبری +MANOTO را خورده و دوباره به وی مراجعه و دوستان این متهمین با تخلیه اطلاعاتی از طریق نسرین ستوده ودر اختیار نهادهای امنیتی واقع کشتن ... بصورت محرمانه وعلنی ، بسته به مورد وحساسیت کیس هر فرد .... تحت تعقیب قرار گرفته و خود نیز محکومیت یافته اند ...

خوب من با حرف شما تقریبا موافقم اما باید این رو در نظر گرفت هر کسی که پشت تریبون این اشخاص رفته عامل نظام نیست !

چرا که اشخاصی مثله رضا پهلوی و یا شاهین نجفی بار ها با این رسانه ها مصاحبه کردن

در مورد وکلای اون ها هم حق با شماست ?

0 ❤️

2018-06-11 12:41:40 +0430 +0430

به نظرم واسه انال سکس بد نیست بدرد کار دیگه ای نمیخوره

0 ❤️

2018-06-11 14:25:27 +0430 +0430
نقل از: kingradin به نظرم واسه انال سکس بد نیست بدرد کار دیگه ای نمیخوره

میدونستی چقده با نمکی ؟
حدس من این هس که تو آب نمک خوابیدی البته بعضی ها هم میگن تو آب کمر خوابیدی که اونم جای تعمل داره

با این اوصاف خوش نمکیت ایا بیام تو رو به خیارم بمالم ؟

1 ❤️

2018-06-11 19:05:57 +0430 +0430
نقل از: shadow69
نقل از: Mohsenirani0098

بانو مسیح علینژاد از مجاهدین بسیار باهوش و کاربلد متولد دهه ۵۰ است و شایعاتی نظیر بسیجی بودن و جاسوس بودن ایشان، کذب محض است. ایشان بازوی ایدیولوزیک مجاهدین هستند( باید هم اینجور باشه چون سمپاد ها مجاهد هست و خز و خیل ها ری استارتی و سلطنت طلب(طرفدار رضا (پهلوی) اساسا جامعه به چند دسته تقسیم میشه عوام= بخش اندکی که فاقد سواد لازم هستند و حزب باد هستند( با کمی پروپاگاندا میشود تبدیلشان کرد به برده) که طرفدار اقای رضا پهلوی هستند.(این افراد به درد سامام ما نمیخورند و مبارک صاحبانشان باشد...

خواص=طرفداران مجاهدین خلق یا چریک های فدایی با اصلاح طلبان که در لباس هایی همچون مجری(رشید پور) سیاستمدار(پدر روح الله زم،خانمی،شریعتمداری و ...) هنرمند(مسیح علینژاد و ... هستند)

**** بانو مسیح علینژاد چون مخالفت خود را علیه دیکتاتوری و پادشاهی در آینده ایران ابراز کرده اند، طرفداران رضا پهلوی(دزد بزرگ که با پدل دزدی ملت ایران مشغول خرج کردن است و بیکار میگردد) به او برچسب میزنند****.

****درود بر مسیح علینژاد که مایه افتخار مجاهدین خلق است****

ناموسا برو حداقل تو این تاپیک گوه نخور! شما یه مورد مشترک بین مسیح و این زنیکه مریم رجوی پیدا کنین و معرفی من قول میدم از این سایت برم!!

دوستانی که هنوز تصور میکنن مسیح عامل نظامه با پست این بزمجه باید متوجه شده باشین که نظام کیونش از حرکاتِ مسیح حسابی سوخته ساندیسی های مثل این یارو رو استخدام میکنن تا مسیح رو خراب کنن بنا به تصور خودشون ✋

الان که یه تاپیک زدی یا مخالفت اینجوری برخورد میکنی، وای به روزی که حکومت دست طرفدارای رضا پهلوی بیفته.(این چیزار و مردم دیدن که ازتون بریدن و انقلاب ۵۷ راه افتاد) ولی من شما رو هموطن میدونم مجاهدین پایبند آزادی بیان هستند. بازهم میگم مسیح علینژاد عزیز از بازوهای توانمند سازمان هستند که با کارهای هماهنگشون شناسایی های خوبی انجام دادند.

تو که ضرت رو میزنی خایه مالی رهخر رو هم میکنی حداقل جواب من رو بده نقطه اشتراک مسیح مجاهدین خلق چیه ؟!

در ابتدا میگم مرگ بر خامنه ای دیکتاتور( تو چه فازی هستی؟ مجاهدین آغا خامنه ای رو دشمن درجه یکش میدونن/اول خامنه ای بعد رضا پهلوی، بعد میگی من طرفدارا اون دیکتاتور هستم…خنده داره

جوابت: وجه اشتراکشون عملکردشونه، عضو گیری به سبک مجاهدینه/ داشتن دوستان مجاهد در دو شبکه من و تو و صدای امریکاست و جزوه های مجاهدین که توش این خانم خودش رو تلویحا مجاهد خونده.
شرکت در میتینگ مجاهدین
از همه مهمتر جواب خودشه که غیر مستقیم سلطنت و جمهوری اسلامی رو رد کرده و فقط سیستم مجاهدین رو قابل قبول دونست( تفکر مجاهدین همون تفکر حکومت در فرانسست.یعنی همه چیز بر پایه رای مردم) نه اینکه یه نفر بره اون بالا بگه حرف حرف منه
در اخر بازم میکم مرگ بر خامنه
اگر به مجاخدین خلق علاقمند هستید یک پیام خصوصی دهید

0 ❤️

2018-06-11 19:28:43 +0430 +0430

بانو مسیح علینژاد از مجاهدین بسیار باهوش و کاربلد متولد دهه ۵۰ است و شایعاتی نظیر بسیجی بودن و جاسوس بودن ایشان، کذب محض است. ایشان بازوی ایدیولوزیک مجاهدین هستند( باید هم اینجور باشه چون سمپاد ها مجاهد هست و خز و خیل ها ری استارتی و سلطنت طلب(طرفدار رضا (پهلوی) اساسا جامعه به چند دسته تقسیم میشه عوام= بخش اندکی که فاقد سواد لازم هستند و حزب باد هستند( با کمی پروپاگاندا میشود تبدیلشان کرد به برده) که طرفدار اقای رضا پهلوی هستند.(این افراد به درد سامام ما نمیخورند و مبارک صاحبانشان باشد...

خواص=طرفداران مجاهدین خلق یا چریک های فدایی با اصلاح طلبان که در لباس هایی همچون مجری(رشید پور) سیاستمدار(پدر روح الله زم،خانمی،شریعتمداری و ...) هنرمند(مسیح علینژاد و ... هستند)

**** بانو مسیح علینژاد چون مخالفت خود را علیه دیکتاتوری و پادشاهی در آینده ایران ابراز کرده اند، طرفداران رضا پهلوی(دزد بزرگ که با پدل دزدی ملت ایران مشغول خرج کردن است و بیکار میگردد) به او برچسب میزنند****.

ناموسا برو حداقل تو این تاپیک گوه نخور! شما یه مورد مشترک بین مسیح و این زنیکه مریم رجوی پیدا کنین و معرفی من قول میدم از این سایت برم!!

دوستانی که هنوز تصور میکنن مسیح عامل نظامه با پست این بزمجه باید متوجه شده باشین که نظام کیونش از حرکاتِ مسیح حسابی سوخته ساندیسی های مثل این یارو رو استخدام میکنن تا مسیح رو خراب کنن بنا به تصور خودشون ✋

الان که یه تاپیک زدی یا مخالفت اینجوری برخورد میکنی، وای به روزی که حکومت دست طرفدارای رضا پهلوی بیفته.(این چیزار و مردم دیدن که ازتون بریدن و انقلاب ۵۷ راه افتاد) ولی من شما رو هموطن میدونم مجاهدین پایبند آزادی بیان هستند. بازهم میگم مسیح علینژاد عزیز از بازوهای توانمند سازمان هستند که با کارهای هماهنگشون شناسایی های خوبی انجام دادند.

تو که ضرت رو میزنی خایه مالی رهخر رو هم میکنی حداقل جواب من رو بده نقطه اشتراک مسیح مجاهدین خلق چیه ؟!

در ابتدا میگم مرگ بر خامنه ای دیکتاتور( تو چه فازی هستی؟ مجاهدین آغا خامنه ای رو دشمن درجه یکش میدونن/اول خامنه ای بعد رضا پهلوی، بعد میگی من طرفدارا اون دیکتاتور هستم…خنده داره

جوابت: وجه اشتراکشون عملکردشونه، عضو گیری به سبک مجاهدینه/ داشتن دوستان مجاهد در دو شبکه من و تو و صدای امریکاست و جزوه های مجاهدین که توش این خانم خودش رو تلویحا مجاهد خونده.
شرکت در میتینگ مجاهدین
از همه مهمتر جواب خودشه که غیر مستقیم سلطنت و جمهوری اسلامی رو رد کرده و فقط سیستم مجاهدین رو قابل قبول دونست( تفکر مجاهدین همون تفکر حکومت در فرانسست.یعنی همه چیز بر پایه رای مردم) نه اینکه یه نفر بره اون بالا بگه حرف حرف منه

خودت اینارو که مینوشتی خندت نمیگیرفت ؟!
فکر کردی همه مثه عربده کشان ولایت گوسفندن داد بکشن الله اکبر خامنه ای رهبر ؟

برو خدا روزی تو یجا دیگه بده مسیح از ماس ینی کلش واس ماست ینی جد اندر جد واس ماس!

0 ❤️

2018-06-11 20:03:05 +0430 +0430

شرکت در میتینگ مجاهدین

خودت اینارو که مینوشتی خندت نمیگیرفت ؟!
فکر کردی همه مثه عربده کشان ولایت گوسفندن داد بکشن الله اکبر خامنه ای رهبر ؟

برو خدا روزی تو یجا دیگه بده مسیح از ماس ینی کلش واس ماست ینی جد اندر جد واس ماس!

بسم الله الرحمن الرحیم
محضر مبارک کاربر معظم شهوانی، حضرت شادو مد ظله العالی
؛ با سلام و تحیات وافره خدمت شما و همفکرانتان. با توجه به دریافت نظرتان به نظر اینجانب به وجه اشتراک بانو مسیح علی نژاد و سازمان مجاهدین خلق، لازم دانستم چند نکته را خدمت شما عرض کنم.

۱-طبق فرمایش حضرت امام خمینی: هرکسی که به دنبال رای و نظر خاصی مسخ شود و اندیشه مخالف را نپذیرد، حق است تا کیر شتر را در ما تحتش وی و لیدرش با سرعت نور فرو برد.
۲-با توجه به افاضات و پافشاری شما درمورد درجات رضا پهلوی، آن فرزند شاه خود باخته، آن زالوی در گه کاشته، آن بی کاریزمای خود به اعراب فروخته،آن دیکتاتور که به دست مجاهدین سوخته،لازم است تکرار کنم: ذات هر شی با نظر مشتی مخالف تغییر نخواهد کرد.
رضا پهلوی و بانو مسیح علینژاد هیچ سنخیتی با یکدیگر نداشته و دومی بر اولی اولا بوده و به سازمان مجاهدین نزدیک می باشد.
در نهایت برای شما از خداوند منان عمری جاودانه مسئلت دارم تا در روز رستاخیز که ملت ایران سیلی محکمی نثار رضا پهلوی و دزیدهای خاندان پهلوی میکنند، شاهد چشن مجاهدین در کوجه پی کوجه های این کشور امام زمان (عج) باشید.شاید اینجوری بفهمی و درک کنی که مسیح از خودمونه و سلطنت طلبا دیگه فسیل شدن.
امیدوارم روز به روز به جقی هایی که طرفدار رضا پهلوی هستن افزوده بشه. چون شماها کبریت بی خطرید‌.
در ضمن هنوز فرصت توبه هست میتونید به سازمان اضافه بشید

0 ❤️

2018-06-11 20:51:40 +0430 +0430
نقل از: دکترروزبه من یجایی خوندم ایشون قبلا از جریان استمرارطلب که اشتباها بشون میگن اصلاح طلب,حمایت میکرده,من خودم شخصا شاهزاده رضا پهلوی رو ترجیح میدم نه برای اینکه پدرش شاه بوده,چون هیچ وخت ندیدم بجز خواسته های مردم خواسته ای داشنه باشه,الکی بعضی ها تهمت های دروغ به ایشون میزنن که قصد داره به قدرت بیاد و این حرفا,اگه یکم حرفاش رو شنیده بودید میفهمیدید که هدفش دموکراسی و سکولاریسمه,نوع حکومت رو هم به انتخاب خود شما مردم گذاشته

باباش هم اولش همینارو میگفت و قسم خورد به قانون اساسی عمل ونه اما زد زیرش و اون بلارو سر مصدق و مردم و قانون اساسی اورد.
این خانواده هر وقت گیر میکنن موش میشن. مثل زمان محمد رضلا شاه که نشست جلوی تلویزیون و گفت" من نیز پیام انقلاب شما مردم ایران را شنیدم" بعدش چی کرد؟ بیشتر آدم کشت
الانم پسرش همینه( اول بیاد بگه پولای مردم ایرانو به چه حقی تو این ۴۰ سال خورده. باباش پول مردم دزدید و رفت خارج پس از کجا اورده؟جوان های این پملکت لنگ ده میلیون پول هستن بعد این آقا از ۲۰ سالگی با پول مردم عشق کرده.
چه قدر مردم یه کشور باید بیچاره باشن که تو دوره جمهوری و دموکراسی و قرن ۲۱ باز دنبال دیکتاتور بگردن و به حرف یه زخم خورده برن.این آقا از مردم ایران زخم خورده فقط منتظر تلافی
جوابم به شما نبود برای بازدیدکنندگان نوشتم تا در جریان باشن که رضا پهلوی یعنی ۴۰ سال دیگه دیکتاتوری.

0 ❤️

2018-06-12 12:10:40 +0430 +0430
نقل از: دکترروزبه
نقل از: دکترروزبه من یجایی خوندم ایشون قبلا از جریان استمرارطلب که اشتباها بشون میگن اصلاح طلب,حمایت میکرده,من خودم شخصا شاهزاده رضا پهلوی رو ترجیح میدم نه برای اینکه پدرش شاه بوده,چون هیچ وخت ندیدم بجز خواسته های مردم خواسته ای داشنه باشه,الکی بعضی ها تهمت های دروغ به ایشون میزنن که قصد داره به قدرت بیاد و این حرفا,اگه یکم حرفاش رو شنیده بودید میفهمیدید که هدفش دموکراسی و سکولاریسمه,نوع حکومت رو هم به انتخاب خود شما مردم گذاشته

باباش هم اولش همینارو میگفت و قسم خورد به قانون اساسی عمل ونه اما زد زیرش و اون بلارو سر مصدق و مردم و قانون اساسی اورد.
این خانواده هر وقت گیر میکنن موش میشن. مثل زمان محمد رضلا شاه که نشست جلوی تلویزیون و گفت" من نیز پیام انقلاب شما مردم ایران را شنیدم" بعدش چی کرد؟ بیشتر آدم کشت
الانم پسرش همینه( اول بیاد بگه پولای مردم ایرانو به چه حقی تو این ۴۰ سال خورده. باباش پول مردم دزدید و رفت خارج پس از کجا اورده؟جوان های این پملکت لنگ ده میلیون پول هستن بعد این آقا از ۲۰ سالگی با پول مردم عشق کرده.
چه قدر مردم یه کشور باید بیچاره باشن که تو دوره جمهوری و دموکراسی و قرن ۲۱ باز دنبال دیکتاتور بگردن و به حرف یه زخم خورده برن.این آقا از مردم ایران زخم خورده فقط منتظر تلافی
جوابم به شما نبود برای بازدیدکنندگان نوشتم تا در جریان باشن که رضا پهلوی یعنی ۴۰ سال دیگه دیکتاتوری.

عزیزم اصلا میدونی دموکراسی چیه؟تا حالا نام پادشاهی پارلمانی به گوشت خورده؟من که نمیدونم ایشون چقدر پول دارن ولی تو دزدیهای جمهوری عسلامی رو ول کردی چسبیدی به ایشون؟تو الان مدرکی داری که شاه پولای مردم رو دزدید و برد؟پس چجور جواهرات سلطنتی رو نبرد؟چجور اون همه تابلوهای هنری که شهبانو جمع کرده بود رو نبرد؟هرکاری هم که شاه کرده باشه تو یه پسر رو مسئول کارهای پدرش میدونی؟خوبه همش داره میگه من دنبال قدرت نیستم,ایشون همون کسیه که توی هجده نوزده سالگیش که عراق به ایران حمله کرد,با اینکه مخالف رژیم بود ولی برای دفاع از خاک کشور درخواست داده بود که بعنوان خلبان نیروی هوایی بیاد خدمت کنه,برو این حرکتو با مجاهدین مقایسه کن

این بنده خدا مطمعن باشین جوابی نداره که بده وقتی اتهاماتی که به شاه وارد میکنه همون حرفای هس که نظام میزنه خودتون دریابین عمق ماجرا رو…

0 ❤️

2018-06-12 12:13:33 +0430 +0430

عالی وبی نظیر با یه طرح ساده مسولای جمهوری اسلامی رو به بزرگترین چالش کشونده که نمیتونن باهاش مقابله کنن

1 ❤️

2018-06-13 10:00:18 +0430 +0430

میدونستی چقده با نمکی ؟
حدس من این هس که تو آب نمک خوابیدی البته بعضی ها هم میگن تو آب کمر خوابیدی که اونم جای تعمل داره

برو کون بچه تو اگه خیار داشتی که کون نمیدادی اینجا

0 ❤️

2018-06-14 14:10:35 +0430 +0430

این جامعه و مردم به شدتی رو به زوال رفتن که حتی چشم دیدن یه زن موفق رو ندارن،مخصوصا آقایون.
چه عرزشی چه برانداز و ضد نظام
هر کدوم برای مسیح علینژاد داستانی سر هم کردن و قصد کوبوندش رو دارن
من به شخصه هیچ تعصبی روی هیچ شخصی ندارم
ولی مسیح قطعا با کمپینی که راه انداخته موفق بوده و برای همین هم هست که کلی دشمن داره :)

به جای انتقاد بی جا و خورد کردن یه نفر که در راستای آزادی جامعه قدم برمیداره،بیایید ببینیم خودمون چیکار کردیم!

3 ❤️

2018-06-14 14:19:19 +0430 +0430

ی اسگول و خنگ به تمام معنا

0 ❤️

2018-06-14 14:30:30 +0430 +0430

مسیحو دوس دارم
یه دونس

2 ❤️

2018-06-14 14:33:10 +0430 +0430
نقل از: kingradin

میدونستی چقده با نمکی ؟

برو کون بچه تو اگه خیار داشتی که کون نمیدادی اینجا

نه اتفاقا کیون نمیدم کیون امثال تو میزارم

0 ❤️

2018-06-14 14:34:19 +0430 +0430
نقل از: Neda_hni این جامعه و مردم به شدتی رو به زوال رفتن که حتی چشم دیدن یه زن موفق رو ندارن،مخصوصا آقایون. چه عرزشی چه برانداز و ضد نظام هر کدوم برای مسیح علینژاد داستانی سر هم کردن و قصد کوبوندش رو دارن من به شخصه هیچ تعصبی روی هیچ شخصی ندارم ولی مسیح قطعا با کمپینی که راه انداخته موفق بوده و برای همین هم هست که کلی دشمن داره :)

به جای انتقاد بی جا و خورد کردن یه نفر که در راستای آزادی جامعه قدم برمیداره،بیایید ببینیم خودمون چیکار کردیم!

بزرگوار الان من و خیلی از کاربر ها دفاع کردیم! اون ها رو نمیتونین ببینین؟!

ایشون کارش بسیار شایستست…

0 ❤️

2018-06-14 14:49:43 +0430 +0430
نقل از: Neda_hni این جامعه و مردم به شدتی رو به زوال رفتن که حتی چشم دیدن یه زن موفق رو ندارن،مخصوصا آقایون. چه عرزشی چه برانداز و ضد نظام هر کدوم برای مسیح علینژاد داستانی سر هم کردن و قصد کوبوندش رو دارن من به شخصه هیچ تعصبی روی هیچ شخصی ندارم ولی مسیح قطعا با کمپینی که راه انداخته موفق بوده و برای همین هم هست که کلی دشمن داره :)

بزرگوار الان من و خیلی از کاربر ها دفاع کردیم! اون ها رو نمیتونین ببینین؟!

ایشون کارش بسیار شایستست…

روی صحبت منم
همین آدم هایی بود که بی دلیل با بی ادبی یا با دلیل های غیر واقعی و بدون مدرک قصد کوبوندن مسیح علینژاد رو دارن…

وگرنه میدونم،آدم های آگاه هم کم نیستن.
مثل شما و خیلی از کاربرها،
به قول خودتون :)

0 ❤️

2018-06-14 20:24:41 +0430 +0430

ای ستمگر ! ای مردستیز ! ای همه را با یک چوب زن ! ای مغالطه گر ! شرم بر تو باد

1 ❤️

2018-06-14 20:29:38 +0430 +0430
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «