يه موضوع راجع به فشار قبر ... منتقدين اسلام بيان ..

1393/07/21

من نميخوام اينجا راجع به اين مملكت حرف بزنم…
يه بحث ديني هست…
شما هم راجع بهش شنيدين بهش ميگن عذاب قبر يا فشار قبر و همه ما كم و بيش تحملش مي كنيم و ميگن با اين عذاب كه بالافاصله بعد از مرگ شروع ميشه خيلي از گناهامون پاك ميشه…
اين عذاب در اصل همون تجزيه شدن جسد هست …

ببينيد من نيومدم بترسونمتون چون اصلا ترسناك نيست
اومدم بگم اينقدر نگين اسلام بدر نميخوره يا اهانت بهش مي كنين …
ببينيد خودتون هم شنيدين كه ميگن مثلا فلان امام بعد از گذشت اين 1300 سال هنوز جنازش سالمه و مثلا تو اخبار ميگن داعش فلان امام رو نبش قبر كرد و جنازشو دزديد.
من خودم اين سوالو داشتم كه واقعا چرا چنين چيزي ممكنه؟
به اين نتيجه رسيدم كه عزيز من امامان از هر گونه گناهي مبرا بودن و مي گفتن فقط انسان هاي پاك از عذاب قبر در امان اند… درست هم ميگفتن …
اين نشانه ايمان منو خيلي قوي تر كرد …
واقعا من موندم با اين نشانه هاي واضحي كه دور و برمونه چرا شما مياين و به اين دين مقدس اهانت مي كنيد؟
خداييش يكي بگه … خواهشا با منطق حرف بزنين … فحش هم خواستين بدين …

1554 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-10-13 17:16:39 +0330 +0330

امام نبوده یکی از یارای صمیمی پیامبر (اصحاب پیامبر )بوده به اسمه حجر بن عدی…که بدنش سالمه سالم بوده

0 ❤️

2014-10-13 17:17:22 +0330 +0330

الون میشه یکی از دروغای قرانو بگی داداش؟

0 ❤️

2014-10-13 17:21:55 +0330 +0330

اولا که استدلالت از بیخ و بن، آبدوغی بود. دوما عزیز من از کجا میدونی که امامان از گناهان مبرا هستند؟ همین علی گوریل خودش با دستاش سر 200 نفر رو بریده و تعداد افراد کشته شده توسط علی رو بیش از 300 تن بیان کردند. همین حسین بیناموس خودش ایرانیا رو قصابی میکرده، زنان و کودکان رو به کنیزی میگرفتند. و نمونه های بسیار دیگر که الان حوصله ندارم همش رو بگم. فقط به این مورد خیلی خیلی ابتدایی و پیش پا افتاده توجه کن:

بعد از دفن (علی)، حسن بن علی به وصیت وی سوی عبدالرحمن بن ملجم رفت و او را از زندان خارج کرد تا وی را بکشد. پس مردم جمع شدند، او (حسن) بدن او را به نفت آغشته کرد، و گفت که او را آتش بزنیم. عبدالله بن جعفر و حسین بن علی و محمد بن حنیفه گفتند اجازه دهید تا دل خود را از او خنک کنیم، پس عبدالله بن جعفر دست او را و پاهای او را قطع کرد. او (ابن ملجم) شکوه نکرد. سپس میخ داغ به چشان او کشید، و او شکوه نکرد. سپس گفت تو چشمان خودت را بسائیده سرب سرمه میکنی، سپس گفت اقرا باسم ربك الذی خلق خلق الانسان من علق و تا آخر سوره را خواند، سپس چشمان او پر از اشک شد، دستور دادند زبان او را قطع کنند، پس او شکوه کرد (ضجه زد)، پس به او گفتند ای دشمن خدا وقتی دست و پایت را میبریدیم ضجه نزدی، اکنون چه شده است که وقتی می‌خواهیم زبانت را ببریم ضجه میزنی؟ گفت من ضجه میزنم زیرا من از این دنیا متنفرم، پس زبان او را بریدند و او را درون نمدی پیچیده و زنده زنده سوزاندند.
(الطبقات کبری، ابن سعد، جلد سوم، بخش مربوط به عبد الرحمن بن ملجم المرادی)

0 ❤️

2014-10-13 17:25:21 +0330 +0330

[quote=MERLIN 520]الون میشه یکی از دروغای قرانو بگی داداش؟[/quote]
تنها 10 مورد تناقض بسیار ساده که مستقیما نشان از حماقت و کم حافظه بودن دروغگو دارد:

1. حسابرسی عجیب الله

(سوره 4 آیه 11-12) و (سوره 4 آیه 176) در مورد قوانین وراثت صحبت میکند. اگر یک مرد فوت شود، و از او سه دختر و دو والد و یک همسر باقی بماند؛ دختران 2/3 سهم، والد ها 1/3 سهم (هردو بر اساس سوره 4 آیه 11) و همسر 1/8 سهم (بر اساس سوره 4 آیه 12) از ارث را دریافت میکند که از میزان ارث بیشتر میشود.

مثال دوم، مردی فوت میشود و از او یک مادر و یک همسر و دو خواهر باقی میماند، مادر 1/3 سهم (سوره 4 آیه 11) همسر 1/4 (سوره 4 آیه 12) و خواهران 2/3 (سوره 4 آیه 176) که مجموع آنها 15/12 کل ارث است.

2)چند فرشته برای مریم فرستاده شده بودند؟

وقتی قرآن در مورد باردار شدن مریم و میلاد مسیح در (سوره 3 آیه 42 و 45) راجع به چندین فرشته صحبت میکند اما در (سوره 19 آیه 17-21) تنها از یک فرشته صحبت میکند.

1. اختلافات عددی بیشتر

آیا روزهای الله برابر 1000 روز بشر است (سوره 22 آیه 47، سوره 32 آیه 5) یا برابر 50,000 روز بشر است (سوره 70 آیه 4) ؟

چند باغ در بهشت وجود دارد؟ یک (سوره 39 آیه 73، سوره 41 آیه 30، سوره 57 آیه 21، سوره 79 آیه 41) یا زیادتر (سوره 18 آیه 31، سوره 22 آیه 23، سوره 35 آیه 33)؟

در (سوره 56 آیه 7) ادعا میکند که در روز قیامت مردم سه دسته میشوند، اما در (سوره 90 آیات 18-19، سوره 99 آیات 6-7) تنها دو گروه را بر میشمرد.

در مورد اینکه چه کسی روح را در هنگام مرگ از انسان میگیرد نیز تناقضی آشکار وجود دارد، فرشته مرگ (سوره 32 آیه 11)، یک فرشتگان (جمع) (سوره 47 آیه 27) و همچنین «این الله است که روح را از انسانها در هنگام مرگ میگیرد» (سوره 39 آیه 42).

صحیح بخاری ادعا میکند که جبرئیل 600 بال داشت (جلد چهارم بخش 54 شماره 455) در حالی که قرآن در (سوره 35 آیه 1) میگوید فرشتگان 2، 3 یا 4 بال دارند.

1. الله چند روز برای نابودی قوم عاد نیاز داشت؟

یک روز (سوره 54 آیه 19) یا چندین روز (سوره 41 آیه 16، سوره 69 آیات 6-7).

1. خلقت شش روز بود یا هشت روز؟

(سوره 7 آیه 54، سوره 10 آیه 3، سوره 11 آیه 7 و سوره 25 آیه 59) به روشنی اعلام میکند که الله زمین و آسمانها را در 6 روز آفرید. اما در (سوره 41 آیات 9-12) جمع روزهایی که الله بدانها اشاره میکند 8 روز است.

1. آفرینش سریع بود یا کند؟

الله آسمانها و زمین را در 6 روز آفریده است (سوره 7 آیه 54) و مسلمانانی که میخواهند به قرآن چهره علمی بدهند میگویند این 6 روز منظور 6 دوره است، اما (سوره 2 آیه 117) میگوید که «الله به صورت آنی خلق میکند».

1. اول زمین یا اول آسمان؟ کدام یک زود تر آفریده شد؟

اول زمین و بعد آسمان (سوره 2 آیه 29)، اول آسمان و بعد زمین (سوره 79 آیه 27-30).

8م) به هم چسباندن یا از هم جدا کردن؟

در مورد روش ایجاد زمین و آسمان قرآن یکجا میگوید که آنها از هم جدا بودند و بعد به هم گرویدند (سوره 41 آیه 11) اما در (سوره 21 آیه 30) میگویند که آنها ابتدا یکی بودند و بعداً از یکدیگر جدا شدند.

1. انسان از چه ساخته شده بود؟

از لخته خون (سوره 96 آیات 1-2) آب (سوره 21 آیه 30، سوره 24 آیه 45، سوره 25 آیه 54) «چیزی مانند سفال» (سوره 3 آیه 59، سوره 30 آیه 20، سوره 35 آیه 11).

1. ناقص یا با جزئیات کامل؟

قرآن در جاهایی ادعا میکند که کامل است و تمامی جزئیات را دارا میباشد و هیچ چیز باقی نمانده است که در آن نباشد (سوره 6 آیه 38، سوره 6 آیه 114، سوره 12 آیه 11، سوره 16 آیه 89 و…) اما چیزهای بسیاری هستند که قرآن آنها را ناتمام باقی میگذارد، این نوشتار به مسئله شراب و شبهات موجود در قرآن میپردازد.

0 ❤️

2014-10-13 17:27:53 +0330 +0330

[quote=MERLIN 520]امام نبوده یکی از یارای صمیمی پیامبر (اصحاب پیامبر )بوده به اسمه حجر بن عدی…که بدنش سالمه سالم بوده shok [/quote]

suh6swcj_2.jpg
0 ❤️

2014-10-13 17:33:47 +0330 +0330

[quote=atamoraveg][quote=picoheaded10][/quote]
ببخشید مدرک شما دال بر اینکه میگید جنازه امامان سالمه چیه؟[/quote]

حرف های آخوند محله… lol

0 ❤️

2014-10-13 17:34:10 +0330 +0330

[quote=رستم فرخزاد][quote=MERLIN 520]امام نبوده یکی از یارای صمیمی پیامبر (اصحاب پیامبر )بوده به اسمه حجر بن عدی…که بدنش سالمه سالم بوده shok [/quote]

suh6swcj_2.jpg[/quote]
چرا این عکسو گذاشتی؟بجای اینکه بری یکم تحقیق کنی راجب این موضوع …
چیزیو که دیدمو گفتم…واقعا که بحث کردن با شما بی فایدس…
الون من فقط سوال کردم همین !!
ولی بهتره دیگه سوالی هم نکنم از ادمای بی شخصیت …!متاسفم
جواب دادنتون فقط با توهینو فحشه.چون فک میکنین اینجوری خیلی دندون شکن جواب دادین.

0 ❤️

2014-10-13 17:40:48 +0330 +0330

دوست عزیز من بهت توهین میکنم چون به شعور من و هم میهنانم توهین کردی.
برم تحقیق کنم؟ ? در مورد چی؟ در مورد اینکه جنازه یک عرب کثیف پابرهنه بعد از هزار سال سالم مونده؟ متاسفم، من ترجیح میدم وقتم رو تو توالت بگزرونم ولی برای این موارد پوچ و بی اساس تلف نکنم. چهل ساله مردم منو با این حرفها گول زدید بستون نبود. جمع کنین بزارین مردم از دستتون یه نفس راحت بکشن…
حالا هر چه قدر که میخوای خزعولات بلغور کن.

0 ❤️

2014-10-13 17:42:14 +0330 +0330

[quote=رستم فرخزاد]دوست عزیز من بهت توهین میکنم چون به شعور من و هم میهنانم توهین کردی.
برم تحقیق کنم؟ ? در مورد چی؟ در مورد اینکه جنازه یک عرب کثیف پابرهنه بعد از هزار سال سالم مونده؟ متاسفم، من ترجیح میدم وقتم رو تو توالت بگزرونم ولی برای این موارد پوچ و بی اساس تلف نکنم…[/quote]
من به شعور کسی توهین نمیکنم …
شما انسانیتو قبول داری؟من کاری با پیامبر و یاراش ندارم…میگم اگه واقعا یه ادمی شریف باشه چرا باید به عرب بودنو نبودنش توجه کنی؟!عربا ادمای خلی بودن از اول واس همین خدا کله پیامبرا رو تو کشورای عربی گذاشت واس تبلیغ
ولی اگه بین این ادمای خل شریف هم پیدا بشه باید اونم تو اتیششون بسوزه عایا؟!این فرقی با نژاد پرستی نداره؟

0 ❤️

2014-10-13 17:54:59 +0330 +0330

سلام بر میمون ملاها
میمون جان…چرا فکر میکنی هر چی از بچگی کردن تو کونت…همون درسته!؟
آخه کسخل منش…چرا اگه بهت بگن جسد حجر ابن عدی سالم مونده…تو باور میکنی!؟
کسمشنگ…تا کی میخوای به ملاها سواری بدی و استثمارت کنن!؟
آخه کسمغز…یادوته میگفتن هر کی به قرآن اهانت کنه…سنگ میشه…کلاغ میشه!؟
خب کسمشنگ…پس چرا ما سنگ نمی شیم!؟
میدونم حرفام برات خنده داره
تعجبی نداره…تو از بچگی چیزای دیگه رفته تو کونت و اینا برات تازگی داره و میخندی
کسمغز…تا حالا از خودت پرسیدی…خدای به این بزرگی.چرا باید بیاد و به ابولهب فحش بده و براش سوره بفرسته!؟ و بعد بگه این حرفا معجزه جاوید من برای تمام اعصار است!؟
فحش به ابولهب…معجزه جاوید الله است!؟ برای تمام اعصار!؟
کسمغز…میمون نباش…کمی فکر کن…هر چند سخت است

0 ❤️

2014-10-13 18:11:27 +0330 +0330

[quote=eleven 11][quote=MERLIN 520]الون میشه یکی از دروغای قرانو بگی داداش؟[/quote]
برو تاپیک گله های یک ظاهرا مسلمانو بخون جواب سوالارو بده[/quote]

معذرت میخام قضیه این تایپیک گله های یک مسلمان چیه؟ تا حالا چند بار تو تایپیکهای دینی دیدم همدیگه رو حواله دادن به اونجا ولی هیچ وقت خودش رو ندیدم موضوش چیه

0 ❤️

2014-10-18 01:28:38 +0330 +0330

[quote=picoheaded10][/quote]

پاسخ به اولین پُست

از قول حکیم خیام نیشابوری :

از جمله رفتگان این راه دراز ( کسانی که مرده اند )

بازآمده ای کو، که به ما گوید راز ( هنوز کسی برنگشته که خبری بهمون بده)

یا در جای دیگری میفرماید :

آنان که محیط فضل و آداب شدند ( اون افرادی که یه عده رو جمع میکنن و دم از وقایع ماوراء میزنن…)
در جمع کمال، شمع اصحاب شدند ( و همیشه در بین اطرافیانشون، ادعای آگاهی از غیب رو دارن…)
ره زین شب تاریک نبردند به روز ( هیچ وقت از حقیقت ماجرا خبر موثقی نداشتن… )
گفتند فِسانه ای و در خواب شدند ( فقط دور هم که بودن، یه مشت قصه واسه هم تعریف کردن و بعدش، همه از خستگی، خوابیدن )

0 ❤️

2014-12-31 10:08:06 +0330 +0330

تو غلط کردی تو بر چه اساسی میگی که امام حسن و امام حسین این کارو کردند؟
تو اونجا بودی یا مامانت؟

0 ❤️

2015-01-01 00:33:29 +0330 +0330

[quote=سکس با شورت لامبادا][quote=eleven 11][quote=MERLIN 520]الون میشه یکی از دروغای قرانو بگی داداش؟[/quote]
برو تاپیک گله های یک ظاهرا مسلمانو بخون جواب سوالارو بده[/quote]

معذرت میخام قضیه این تایپیک گله های یک مسلمان چیه؟ تا حالا چند بار تو تایپیکهای دینی دیدم همدیگه رو حواله دادن به اونجا ولی هیچ وقت خودش رو ندیدم موضوش چیه[/quote]
سلام؛
داستان گله های یک کسی به کاربری bahram_hot20 از دین اسلام هست که با مدرک یسری تناقض و اشتباه در دین اسلام نشون میده.تاپیک پر حجمیه و الان که بهرام جان نیست بجاش کاربری “پسر ایران” تاپیک رو ادامه میده.اینجا پست اول تاپیک هستش که خود بهرام میگه چجوری شد که اینطوری شد:

من يه زماني فكر ميكردم براي انسان بودن و شناخت خالق حتما بايد پيرو ديني باشي و از اونجايي كه هيچ وقت كور كورانه چيزي رو قبول نميكنم شروع كردم به مطالعه و تحقيق در مورد اديان و اوستا، تورات، انجيل رو يه بار و قرآن رو دو بار كامل خوندم و بين همه اينها زرتشت رو دين دلنشينتري ديدم تا بقيه و بلند شدم رفتم انجمن زرتشتيان تو خيابون ميرزا كوچك خان و گفتم ميخوام تغيير مذهب بدم ولي اون بنده خداها از ترس جونشون زير بار نرفتن (لا اكراه في الدين) و ما هم دست از پا درازتر برگشتيم و چند سالي كه گذشت و عقلم يه كم كه بيشتر شد به اين نتيجه رسيدم كه همه اديان دكان و كاسبي سودآوري بودن و هستن براي يه عده تن پرور و براي اينكه آدم خالق خودش رو بشناسه بيشنر از اينكه به خرافات احتياج داشته باشه به مغزش احتياج داره. البته اين به معني اين نيست كه اديان كلا بي مصرف هستن، اتفاقا تو كتابهاي همشون مطالب آموزنده و به درد بخور هم هست. حرف من اينه كه در مورد اديان بايد مطالعه كرد و تو هر كدومش هر مطلبي رو ديدي به درد بخوره ازش استفاده كرد نه اينكه گير بدي به يه دين و با اون مغزتو غل و زنجير كني.

چندين بار تو تاپيكهاي مختلف بحث ديني شد و منم سوالاتي كه براي عقل ناقصم ايجاد ميشد رو مطرح كردم ولي برا خيلياشون جواب نگرفتم و نهايتا گفتم وقتي كسي جواب نميده حداقل همه رو بذارم اينجا، هر چند اينجا هم انتظار جواب ندارم و در اصل بيشتر به خاطر اين ميذارم كه شايد خوندنشون باعث بشن بعضيا يه ذره از مغزشون كار بكشن.

مطالبي كه تو اين تاپيك ميخوام بذارم يه سريهاشون حرف دل خودمه يه سريهاشونم از كتابها و سايتهاي متفرقه هست.
من قصد توهين به هيچ انساني(با هر مذهبي) ندارم و اگه حرفهام كسي رو ناراحت كرد پيشاپيش عذرخواهي ميكنم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «