پرسشی چند پیرامون خودکشی

1397/04/02

پدیده رایج در جهان و ایران
ممنون میشم که اگر به این پرسشها جواب بدین:
۱-تاحالا خودتون یا از اطرافیانتون قصد خودکشی داشتین یا فکر خودکشی رو عملی کردین?
۲:علتی که به فکر خودکشی هستین یا خودکشی کردین چی بوده(یا اگر اطلاع دارید درباره علت خودکشی اطرافیانتون)
۳-حستون بعد از خودکشی نافرجام چی بوده?
۴-روش خودکشیتون(یا فامیلتون) چی بوده?
۵-آیا باز هم خودکشی میکنید و هنوز به فکر انجامش هستید
توجه: لطفا جنسیت شخص رو هم ذکر کنید.

1834 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-01 21:41:13 +0430 +0430

گاییدی باو اگ میخاستی خودکشی کنی تا حالا کرده بودی

0 ❤️

2018-07-01 21:54:01 +0430 +0430
نقل از: alien_alone

من یه بار این کارو کردم و همون لحضه هم پشیمون شدم. به خاطر فقر و نداری ..ازمن میشنوید این کارو نکنید مخصوصا به خاطر مسائل بچه گانه ای مثل شکست عشقی

هرچند توی این مملکت هرچی بدویی به حقت نمیرسی ولی میشه ی جورایی زندگی شرافت مندانه با درامد داشت و امیدوارم که مشکلات مالیت رفع و رجوع بشه ضمن اینکه دلایل خودکشی واسه خود فرد قانع کننده است چون احساس میکنه به ته خط رسیده.

0 ❤️

2018-07-01 21:59:21 +0430 +0430
نقل از: آیت.ال...
نقل از: bull
نقل از: آیت.ال... من ی بار اومدم خودکشی کنم با ترامادول 7تا 100 میلی گرمو همزمان خوردم اینکه نمردم ب کنار نئشه شدم بد مدل.تا دو روز نئشه بودم بعدشم بهش اعتیاد پیدا کردم.کسی میدونه چجوری میشه گذاشت کنار ترامادولو؟

اگر واقعا میخوای ترک کنی بهتر بری کمپ ها و ترک کنی هرچند ک بزودی مطالبی درباره اعتیاد هم میذارم.

کار من از کمپو این حرفا گذشته.چون فقط ب ترامادول اعتیاد ندارم به عبارتی چهارعمله اصلیو 11 ساله که دارم.تیرماهه سال 92 بعداز اینکه از ساقیه عزیزم 5گرم حشیش گرفتم همینکه داشتم سوار ماشینم میشدم پلیسه حرومزاده اومد از پیش منو ساقی رد شد و رفت منم عین این کصخلا رفتم تو همون مسیری که پلیس رفته بود نگو بی پدر مادرا اون جلو کمین کردن که منو بگیرن.بهشون که رسیدم بهم ایست دادن منم گازشو گرفتمو الفرار پلیس هم افتاد دنبالم بعد حدودا 5 کیلومتر تعقیبو گریز و شلیک تیرهوایی متوقفمون کردن.اینکه مشتو لگدو ضربه باتومی که از پلیس خوردم به کنار.منو فرستادن کمپ...کمپ ماده16 که بدترین نوع کمپای ترک اعتیاده خبر مرگشون بیاد زیرنظر نیروانتظامی و ستاد مبارزه با موادمخدر هست اینجور کمپا (اونایی که کمپ ماده16 رفتن میدونن چه جهنمیه اونجا) دونفر از این کارتن خوابا تو 10 روزی که من اونجا بودم جلوی چشم همه جون دادن از خماری ومردن هیچکس هم ب اونجاش حساب نکرد این بیچاره هارو.حالا باز خداروشکر من و چند نفر دیگه وضعیتمون که بهتر بود با کمک خانوادهامون رفتیم ی اتاق بهتر ولی باز جای خیلی بدی بود کمپ.بخاطر همین از هرچی کمپه حالم بهم میخوره حتی اسمشم میاد بدم میاد.جایی هم هست که اصولی ترک نمیدن خیلیا با رفتنه به کمپ وضعشون بدتر شده که بهتر نشده(یکیش خودم).همه این اتفاقها به کنار فقط به کصکش بودن پلیس پی ببرید که 5کیلومتر منو دنبال کرد ولی با ساقی کاری نداشت.

تجربه بدی بوده متاسفانه این خانه از پایه ویرانه است.

0 ❤️

2018-07-01 22:02:31 +0430 +0430
نقل از: Siara

اکثرا واسه یه بارم شده بهش فکر کردیم...‌چیزی که زیاد دیدم خودکشی ولی بدترینش فکر میکنم دختر ۱۴ ساله ای بود که مورد تجاوز گرفته بود با تیغ.‌‌..حسشم عمرش مجال گفتن نداد برای گفتن ولی حدود ۹۰ درصد خودکشی ها فقط شوآف هست همین و بس!

روحش شاد. با شوآفت موافقم ولی نمیتونم درباره درصدی ک گفتی نظری بدم. ولی چ شو آف باشه چ نباشه معذلیه ک حداقل باید خودمون با اموزش به خانوادمون و دوستامون مانعش بشیم.

0 ❤️

2018-07-01 22:05:20 +0430 +0430
نقل از: fuck-Muslim گاییدی باو اگ میخاستی خودکشی کنی تا حالا کرده بودی

دوست گرامی من قصد خودکشی ندارم و نداشتم و نمیدونم چطور ب این نتیجه رسیدی ضمن اینکه این تاپیک رو زدم واسه اونایی ک قصد خودکشی دارن تا با عواقبش اشنا بشن و اگر از بابت نوتیفیکیشن ها آزرده خاطری توی تنظیمات تغییرات مورد نظر رو اعمال کن.

0 ❤️

2018-07-01 22:08:47 +0430 +0430

من انواع خودکشی هارو تو دور برم دیدم.
یکی از دوستان برای یه دختر تو حیاط خودشون طناب دار درست کرد و وقتی آمبولانس بهش رسید تموم کرده بود.
یکی دیگه از رفقا قصد خودکشی داشت و خوشبختانه نجاتش دادیم.
یکی دیگه جسدش زیر پل بو تعفن گرفته بود.
یه بنده خدایی جلوی چشمام خودشو از ماشین در حال حرکت انداخت پایین. راجب چی میخوای بدونی پسر؟

0 ❤️

2018-09-03 10:30:30 +0430 +0430

خودکشی دلیل معلومی نداره .
بعضی وقتا ادم از همه چیز سیر میشه اینقدر تو خودش میریزه تا اینکه سر ریز میشه .
خودم تو فکر خودکشی بودم چون دلم به هیچی خوش نیس تو زندگیم .

0 ❤️

2018-09-03 10:44:58 +0430 +0430
  1. بله
  2. نا امیدی از ادامه زندگی
  3. حس حماقت
  4. با تیغ و رگ دست
  5. خیر. خودکشی اعترافه به شکسته
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «