چالش عادت یا کار جدید

1400/03/17

سلام به عزیزان دلم🌸 امیدوارم تعطیلات خوبی رو سپری کرده باشید و آماده برای یک شروع پر انرژی 😍

اگه با چالش قبلی همراه بودید حتما می دونید که جریان چیه ولی اگه نمی دونید لطفا از اینجا ببینید: چالش شروع، ادامه و همراهی

برای من به شخصه خیلی مفید و کمک کننده بود چون توی شرایط روحی خوبی نبودم و نیاز به حمایت و تشویق داشتم برای پرداختن به علایقم…
خیلی خوشحالم که یه تیم هرچند کوچیک شدیم و همدیگه رو حمایت کردیم برای ادامه دادن😍😍 بهتون افتخار می کنم که اینقدر پشتکار و همدلی داشتین و دارین ❤❤

حالا به نظرم بهتره فعلا همین جا ادامه بدیم تا وقتی که یه گروه تشکیل بدیم یه جای دیگه. اگه جای دیگه نشد اینجا هست همیشه :) 🌸🌸

هر کسی دوس داشت می تونه به ما ملحق بشه، بسیااااار خوشحال میشیم 🌸🌸

همچنان هر شب یا صبح روز بعد گزارش ها رو میدیم، متعهد و موظف هستیم که این کارو بکنیم.

موفق باشین همگی😍😍

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-06-26 17:57:12 +0430 +0430

الان که این رو مینویسم حسم شبیه اون بخش سریال واکینگ دد هست که طرف به امید پیدا کردن بقیه زنده ها توی بیسیم هی پیام میفرستاد.

اوضاع اوکیه. نه خوبه و نه بد اما یه کم از کارام و برنامه هام عقبم که از این نظر راضی نیستم اصلا

0 ❤️

2021-06-26 19:20:33 +0430 +0430

😂😂😂😂😂 سلام
من در حال جر خوردن از تصمیم جدید
دارم یواش یواش آماده میشم برا تصمیم بعدی
معلم گرفتم برا آیلتس و رسما سرویس شدم
من زبانم خوب بود و تقریبا تمام مفهوم فیلمهای انگلیسی رو میفهمیدم
اما خدایی آیلتس سخته الان روزی ۴-۵ ساعت دارم میخونم

1 ❤️

2021-06-29 19:18:22 +0430 +0430

↩ Royalezlezi
امیدوارم به زودی یه نتیجه عالی بگیری ازش

1 ❤️

2021-06-29 22:51:30 +0430 +0430
1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «