چرا ادمین شهوانی به قوانین سایت خود پایبند نیست!

1390/07/10

سلام.
من مستندات برای این ادعا رو بیان میکنم.
قضاوت با خود شما…!!!

1767 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2011-09-30 10:21:00 +0330 +0330

اولا: قوانین کاربری «عقیده» نیست و تخطی از آنها به هیچ وجه پذیرفته نیست. هر کاربری موقع ثبت نام می پذیرد که همه قوانین سایت و بازنگری های آتی احتمالا در آن را به دقت رعایت خواهد کرد.

در ثانی کاربر Ardimanesh. با آیدی اصلی (و محتملا چند آی دی یدکی) به یک کاربر سایت توهین آشکار کرده است بدون اینکه حتی مورد تحریک قرار گرفته باشد. در چند مورد با شکایت آن کاربر با آی دی های توهین کننده برخود شد. در مورد توهین اخیر Ardimanesh. به او اخطار داده شده که در صورت تکرار توهین طبق رویه سایت با او برخورد خواهد شد یعنی در وحله اول VIP او گرفته و در مرحله بعد بلوکه خواهد شد.

کاربر Ardimanesh. ایراد قانونی گرفت که مطابق قانون کاربری شهوانی ما حق نداشته ایم چند ماه قبل یک کاربر (احتمالا یکی از خیل آی دی های یدکی خودش) توهین کننده به SHAPOUR را بدون اخطار قبلی اخراج کنیم. در این مورد حق با Ardimanesh. بود که این رویه ی برخورد با آی دی های استشهادی (آی دی هایی که بعضی کاربران مشکل دار فقط برای هتاکی می سازند و در همان پست های اول شان فحاشی را شروع می کنند) در ورژن قبلی قوانین سایت دیده نشده بود. بنابراین قوانین سایت را بازنگری کردیم تا از این پس وقتی آی دی های استشهادی را بلوکه می کنیم خلاف قانون سایت رفتار نکرده باشیم. امکان بازنگری از ابتدا در قوانین سایت دیده شده و در طی عمر شهوانی چندبار بازنگری های جزئی در قوانین سایت صورت گرفته است. باز چنان که در قوانین سایت ذکر شده، همه کاربران در یک تاپیک از بازنگری جدید آگاه شده اند.

متاسفانه کاربر Ardimanesh. به رغم اخطار قبلی با آی دی خود (و محتملا بیش از یک آی دی یدکی جدید) به هتاکی خود علیه کاربر SHAPOUR ادامه داد و طبق رویه سایت ناچار شدیم نقش VIP را از Ardimanesh. بگیریم و آی دی اشتشهادی جدید را بلوکه کنیم.

مطمئنا اگر توهین های مکرری که Ardimanesh. و کاربرهای وابسته به کاربر X کرده اند از طرف کاربر X هم صورت گرفت و Ardimanesh. از X شکایت می کرد مطمئنا برخورد ما با X همین بود که الان با Ardimanesh. و آی دی های وابسته داشته ایم. چنان که به خود کاربر SHAPOUR و سایر کاربران VIP سایت هم در مواردی برای رعایت قوانین سایت اخطار داده شده است.

رویه شهوانی نشان می دهد و بسیاری از کاربران قدیمی این را تجربه کرده اند که شهوانی پسرخاله ای ندارد. هیچ کاربری حق ویژه ای برای توهین به سایرین در شهوانی ندارد و ما در حد توان خود سعی کرده ایم قوانین سایت برای همه به یکسان و منصفانه اجرا شوند.

شهوانی وقتی بیش حد متعارف و لازم صرف پاسخگویی به بهانه جویی های این کاربر کرده است بنابراین پاسخگویی به هیاهوهای آتی احتمالی او صرف نظر می کنیم و قضاوت را به خوانندگان می سپاریم.

0 ❤️

2011-10-03 06:59:45 +0330 +0330

تعریف توهین از دیدگاه ادمین شهوانی:
admin نوشت:
منظور شهوانی از توهین، گذشته از توهین به اقوام و ملیت ها، توهین به شخص کاربر است نه عقیده کاربر.
یعنی مثلا اگر شما به من بگویید که فلان عقیده ام احمقانه است، از نظر شهوانی به من توهین نکرده اید بلکه به فلان عقیده توهین کرده اید. اما اگر مرا به صفت ها یا القابی بخوانید که عرفا توهین آمیز محسوب می شوند یا به خانواده ام ناسزا بگویید به من نوعی توهین کرده اید و از قوانین سایت تخلف کرده اید.
شهوانی به آزادی بیان درباره «عقاید» احترام می گذارد و به همین دلیل هیچ عقیده ای را دارای مصونیت انحصاری نمی داند پس هیچ کاربری به جرم «توهین به عقیده» دیگری مورد بازخواست قرار نخواهد گرفت. رانت عقیدتی جایی در شهوانی ندارد.

0 ❤️

2011-10-03 07:06:21 +0330 +0330

سوال اینجاست:
آیا خود جناب ادمین رو باید یک کاربر بحساب بیاریم یا که نه؛ تافته ای جدا بافته محسوب میشن…!!!
منکه به شخصه ایشون رو در مقام خدای شهوانی میدونم؛ اونهم به مستنداتی که از ایشون دیدم…!!!

0 ❤️

2011-10-03 07:14:04 +0330 +0330

حالا چه ادمین رو کاربر بدونیم یا کارفرما، من میخوام عقایدش رو هدف قرار بدم؛ اونهم در چارچوب قوانین سایت خودشون…!!!
طبق فرمایشات خودشون اینکار به زعم قوانینش نباید جرم محسوب بشه؛ دلیل مستندش اون بالا موجوده…!!!

0 ❤️

2011-10-03 07:14:52 +0330 +0330

ادمين سايت يه نفره؟ كجاست؟ اي ديش جيه؟ مستقيم حرف ميزنه با مردمش يا از بشت ديوار؟ يا فقط اعمال قانون ميكنه؟ كفتين خدا! حالا اين خدا سايتو خودش افريده؟ ايرانيه يا خارجي؟ فارسي بلده؟

0 ❤️

2011-10-03 07:21:01 +0330 +0330

با تمام اعمال خوب و بدی که کاربر Ardimanish.‎ ‎
در سایت شهوانی انجام دادن، تنها افتخارش اینه که:
با پرسیدن یک سوال از ادمین شهوانی، ایشون رو مجاب کرد که به قانون چندساله ی سایت دست ببره و اون رو ویرایش کنه!؛
دلیل مستند این ادعا:

admin نوشت:
کاربران گرامی
در ورژن قبلی قوانین کاربری ذکر شده بود که توهین به سایر کاربران به حذف فوری مطلب، اخطار و نهایتا اخراج کاربر خاطی منجر شود. اما در عمل دیدیم که بعضی نام های کاربری جدید صرفا برای توهین ساخته می شدند و مرحله ی اخطار در مورد این کاربران لازم نیست چرا که فقط دست آنها را برای هتاکی بیشتر باز می گذارد.
با ملاحظه ی این قضیه، بند مربوط به برخورد به کاربران متخلف در قوانین کاربری این طور اصلاح شد:
«لطفا توجه کنید که رعایت نکردن موارد بالا می تواند به حذف فوری مطلب و احتمالا اخراج کاربر خاطی منجر شود. تشخیص موارد تخلف بر عهده ی مدیران انجمن است.»
همانطور که قبلا از خواسته بودیم لطفا در برخورد با کاربران هتاک از هر گونه مقابله به مثل خودداری کنید و فقط تخلف را در پیام خصوصی به ادمین سایت گزارش کنید. مطمئن باشید که در اسرع وقت بررسی و در صورت لزوم برخورد خواهد شد.

0 ❤️

2011-10-03 07:34:56 +0330 +0330

سلام دوست گرامی.
من فقط میتونم به یک سوال از چند سوالی که پرسیدید رو جواب بدم و برای جوابم هم دلیل محکم و استوار دارم!
ایشون فقط إعمال قانون نمیکنن؛ بلکه اگه در جایی ببینن که قوانین سایت بر خلاف مزاج و مذاق شون بیاد، بجای إعمال دست به ویرایش میزنن…!!!
کاریکه کمونیسم هم تاحالا انجام نداده و سرکرده های نظام آخوندی ایران و حتی سیستم حکومتی پراز خفقان کره شمالی هم مرتکبش نشدن؛ اونها دست در قانون نمیبرن، فقط قوانین موجودشون رو مجری نیستن و جامه ی عمل نمی پوشونن…!!!
بقیه ی پرسشهای شما رو خودشون باید جواب ده! ( جوابگو نه، جواب بده! )
اگه قابل دونستن و قدم رنجه کردن همه مون رو خوشحال میکنن…!!!
امیدواریم

0 ❤️

2011-10-03 08:00:38 +0330 +0330

دوست بزركوار ممنون كه جواب دادين . با اين وصاف خيلي بايد بترسيم ازشون! اوكي منتظريم

0 ❤️

2011-10-03 08:58:19 +0330 +0330

به پیوست قوانین و محدودیت های فوق، نظر شخصی ادمین شهوانی رو به سمع بینش و نظرتون میرسونم که:
admin نوشت:
‏ Ardimanish.پست های ‏
درباره شاپور به نظر من جز عقده گشایی و نفرت پراکنی نبود. برای همین کلن حذف شد. توهین حتما فحش خانوادگی دادن نیست. انواع ظریف تر توهین هم در شهوانی پذیرفته نیست. من مجبور نیستم برای حذف پستی که توهین آمیز می بینم به کسی پاسخگو باشم.
شما از نیات و دانسته های خود بهتر خبر دارید اما اگر با رویه شهوانی آشنا نیستید می توانید با این تصمیم اخیر به معیار شهوانی برای توهین شمردن یک پست پی ببرید. این نوع ادبیات توهین در لفافه است.
ممنون از توجه شما

0 ❤️

2011-10-03 09:16:21 +0330 +0330

حالا جناب ادمین، نظر شما راجع به این دو پستی که کاربرانی با عقاید مالیخولیایی ( این در زمره ی توهین به عقاید بحساب میاد؛ شهوانی هم اون رو بلامانع میدونه!!! پس جرمی مرتکب نشدم…!!!) در پهنای باند شهوانی ذخیره کردن رو شما چه نوعی از برخورد تلقی میکنید؟؟؟!!!
باتوجه به اینکه جناب جلال الدین شیراز( حافظ ) هم از نفس عمل و منظور و نیات آن دو با خبر بود و هست…!!!
لازم به ذکر است که فلسفه ی وجودی و فعل کاربر اول و کاربر دوم به زعم من اصلأ موجود انگاشته نشده، نمیشه و نخواهد هم شد…!!!
:) ;)
‏_‏___________________
MoSafere KoCHoLu
الا ای شیخ خوب و با کرامت / جوابی ده بر این کوچولوی با مروت:دی
سلام شیخ
حکم شما در مورد کاربرانی که در یک لحظه با چند یوز و چند شخصیت مختلف انلاین میشن چیست؟
مخصوصأ هم یوز با اسم پسر و هم با اسم دختر داشته باشن:دی
باید چیکارشون کرد؟ به چه حیوان کثیفی نسبتشون میدید؟
ایا همچین حیوانی وجود خارجی دارد یا خیر؟
جایگاه انها در بهشت است یا جهنم:دی؟
‏(‏ پول ویزیت را هم به بهار دادم :دی)

فقط به خاطر تو
بالا
نقل قول
پاسخ
13. شهريور 1390 - 4:41 ( پاسخ به #107) #108
SHAAPOUR
آف لاین
عضو از: آذر 89
ایمیل
پیام خصوصی
کوچولوی مسافر
MoSafere KoCHoLu نوشت: سلام شیخ
حکم شما در مورد کاربرانی که در یک لحظه با چند یوز و چند شخصیت مختلف انلاین میشن چیست؟
مخصوصأ هم یوز با اسم پسر و هم با اسم دختر داشته باشن:دی
باید چیکارشون کرد؟ به چه حیوان کثیفی نسبتشون میدید؟
ایا همچین حیوانی وجود خارجی دارد یا خیر؟
جایگاه انها در بهشت است یا جهنم:دی؟
‏(‏ پول ویزیت را هم به بهار دادم :دی)
بسمه رب الموجوداه عجیبه التیمارستانی
1_اگر دو یوزر پسرانه داشته باشند و منکر آن شوند که هر دوی آن یوزرها ماله خودشان است
حکم: این ها موجوداتی هستند تک تخم
2‏_اگر دو یوز داشته باشند یکی پسرانه و دیگری دخترانه
حکم: این ها موجوداتی هستند دور از جون گی ها؛ کونی از نوع ابنه ای
3‏_اگر بیش از دو یوزر پسرانه داشته باشند و منکر آن ها شوند
حکم:این ها موجوداتی هستند بی تخم
4‏_اگر بیش از دو یوزر داشته باشند هم پسرانه و هم دخترانه
حکم: این ها موجوداتی هستند نه ببخشید این ها حشراتی هستند نیمی کرم خاکی و نیمی هزار پا که له کردن آن ها مکروه است به سبب کثافتی که ممکن است من باب له شدنشان به کف کفش شما بچسبد حتی اگر آن کفش کتانی؛چینی؛مستعمل و آماده ی رفتن به سطل آشغال باشد
اما جایگاه آن ها (نوع چهارم)
حکم: این حشرات جایگاهی ندارند مگر در توالت های بین راهی؛ قدیمی و غیر قابل استفاده ی کابل_قندهار
احتیاط واجب: بر ذات این حشرات لعنت نفرستید که آن ها لیاقت لعنت شما را هم ندارند چه رسد به اینکه بخواهید با آن ها کل کل کنید
آن ها را به حال خود وا بگذارید تا با کسانی که هم لیاقت خودشان هستند معاشرت کنند؛ حتی زبانتان را در وصف بی ذاتی آن ها نرانید که ارزش زبانتان هم بیش از این هاست

دوستان کاري داشتين ايميل بفرستين به خاطره اين که پيام خصوصي به دستم نميرسه چون دستم تو شرتمه
picky_boy@yahoo.com
اعمال یومیه در جوامع اسلامی: چشم چرانی بد حجابی دیدن فیلم های مستهجن خلوت با نامحرم و خیانت به همسر
من فقط عاشق اينم_کون گرمتو بگيرم_راستکي بگم مي گامش_تو بگي که نمي تونم
بالا
نقل قول
پاسخ
13. شهريور 1390 - 10:07 #109
MoSafere KoCHoLu
آف لاین
عضو از: مرداد 90
ایمیل
پیام خصوصی
تشکر و قدردانی از جناب شیخ شاپور
خیلی ممنون شیخ بزرگوار
از همین حالا نصیحت جنابعالی را اویزه ی گوش کرده و این حشرات فاضلابی را به حال خودشان وا میگذارم تا از اعماق چاه توالت صحرایی و بین راهی تناول کنند :دی
جناب شیخ ، اگر دوباره سوالی داشتم به پیشگاه مبارک شما وارد خواهم شد
عمر عالی پربرکت

فقط به خاطر تو

0 ❤️

2011-10-03 09:27:26 +0330 +0330

همانگونه که مستحضرید، پستی از این دست هم موجود دارم که شما آنرا توهین فرض داشته و معدوم نمودید؛ کاربر پست گذارنده رو هم حذف فرمودید…!!!
مذکور نشدم فقط بخاطر اینکه به نظر شما این عمل توبیخ خواهد شد…!!!
اگر لازم دانستید دستور دهید تا در خصوصی بعرض برسانم و اینجا متذکر نشوم؛ هرچند که از این نیز آن جلال باخبر است…!!!
ممنون از توجه شما

0 ❤️

2011-10-03 09:42:44 +0330 +0330

من نه وکیل دیگران هستم و نه وصی آنان؛ تمام پست های بالا و آنهایی را هم که در ادامه ذخیره خواهم کرد، فقط و فقط من باب کاربری و پست هایی هست که با آن ذخیره کردم و به تصور شما اسپم بود و هست…!!!
باز هم ممنون از توجه شما
:)

0 ❤️

2011-10-03 17:53:26 +0330 +0330

خیلی جالب شد…!!!
بیشتر از آن، تعجب برانگیز است…!!!

0 ❤️

2011-10-03 18:20:31 +0330 +0330

admin نوشت:
کسی در شهوانی به وکیل نیاز ندارد.

0 ❤️

2011-10-03 18:38:43 +0330 +0330

اينجا جرا اينطوري شد:O امضاها جرا اينطوري شدن واسه اردي و شابور :O

0 ❤️

2011-10-03 18:52:41 +0330 +0330

درود
بعد از مدتها ما در این سایت پورنو شاهد افشاگری یا بعبارتی اعتراض جنجالی و محکمه پسند از دیدگاه یکی از کاربران قدیمی و فعال بنام اردیمنش هستیم.اما موضوع این است که چرا ادمین سایت شهوانی پایبند به قوانین مکتوب خود نیست به نظر این جانب اولا ادمین هر وقت صلاح بداند یا محیط شهوانی نوعی الزام را بوجود آورد میتواند قوانین سایت را ویرایش کند و این امر در بسیاری از انجمن ها یا سایت ها کاملا طبیعی می باشد اما اینکه ادمین قانونی را وضع کرده و به اون پایبند نیست یا رعایت نمی کند نکته ی عجیبی هست،دوما شاید ادمین شهوانی خط مشی مستقل یا سلیقه ای از یک توهین یا مطلبی دارند که با توجه به اندیشه یا معیار فردی خودشون با کاربر رفتار می کنند ولی در کل برای میحط آزاد گونه ی شهوانی وجود برخی توهین ها یا اسپم ها می تواند طبیعی باشد که قطعا با حجمه ی بسیار زیاد تاپیک ها و پست ها ادمین سایت باید در باب اسپم و توهین سخت گیرانه تر عمل کنند تا چنین مشکل یا به قولی دوگانگی پیش نیاید.در پایان باید عرض کنم این بیان شما دوست گرامی یک جانبه هست و شاید زیاد نیاز نباشد این مطلب تداوم داشته باشد به هر حال هیچ قانونی همیشه به یک شکل نمی ماند.
آروزی موفقیت برای جنابتان دارم امیدوارم پی ام من را مغرضانه ندانید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «