چطوری کاربرای فیک شهوانی رو پیدا کنیم ؟

1397/11/01

درود

امیدوارم که حالتون خوب باشه

یه چند روزیه دارم میبینم تا دلت بخواد فیک زیاد شده حالا کاری با اونا نداریم بزار تو حال خودشون باشن و شاید از این طریق خودشونو ارضا میکنن

مشکل اونایی هستن که از سادگی و شهوت بقیه که باعث شده مغزشون کار نکنه سو استفاده میکنن و روزانه شاید بالای 10 میلیون تومن کلاه برداری میکنن !!!

برای همین خواستم این تاپیکو بزنم که این افراد به سادگی گول این افراد رو نخورن و جیبشونو پر نکنن

خب برای شروع بگم که چندین راه مختلف وجود داره که حتی میتونید اسم صاحب عکس و تاریخی که آپلود شده در اینترنت سایز عکس و حتی اینکه با چه دوربینی گرفته شده و … رو هم در بیارید

به ترتیب همرو آموزش میدم و معرفی میکنم

برای شروع از گوگل شروع میکنیم که 2 تا سرویس برای این کار داره یکی ساده و رایگانه و دیگری امکانات خیلی زیاد و پولی :

سرویس ساده و رایگان :

وارد سایت گوگل بشین و برین به قسمت سرچ عکس

همونطور که روی عکس میبینید روی آیکون دوربین کلیک کنید

و بعد رو Upload an image بزنید

حالا اون عکسی که میخواید ببینید برای چه کسی هست رو از این قسمت آپلود کنید تا صاحب عکس رو پیدا کنه

برای نمونه من چند روز پیش یک کاربر دزدی که داشت سو استفاده میکرد فکر کنم اسمش ali.daneshjoo بود عکس گذاشته بود که شاه کون و …

هرچی هم میگفتی فیک هست و عکس برای یکی دیگست که اصلا ایرانی نیست ولی بازم میومد میگفت نه درسته و تو فلانی

جالبیش اینه دوبراه تاپیک زده و داره بدبخت بیچاره هارو تلکه میکنه

خلاصه اون رو انتخاب کردم که این عکس بود

خوب بعدش نتیجه این شد :

همونطور که میبینید نتایج زیادی پیدا شده که فیک بودن عکس رو میشه تشخیص داد که این عکس رو از کجا برداشته و داره کلاه برداری میکنه

به همین راحتی و تو چند دقیقه میتونید کاربرای دروغین رو پیدا کنید

تو تاپیک بعدی آموزش یه سایت دیگرو میدم که مشخصات کامل عکس مثل نام صاحب عکس ، سایز عکس ، زمان اولین آپلود تو اینترنت ، دوربینی که باهاش عکس گرفته شده ، تو چه پیج و سایتی گذاشته شده و … رو براتون میگم

امیدوارم براتون مفید بوده باشه

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-25 11:55:44 +0330 +0330
نقل از: Korkak
نقل از: Poyaa09
نقل از: Korkak
نقل از: ipes
نقل از: Korkak *** مردم ساندویچی مگه وقت میذارن این کارا رو بکنن مثل گوسفند زیر هر عکس لایک و کامنت میکارن و اینجا از در و دیوارش "جوووون " میباره ***

جالبیش اینجاست میری میگی اینطوریه

بعد از پست تو باز هم ادامه میدن !!!

یعنی میمونی بخندی یا گریه کنی :|

به شخصه زورم میگیره (dash) قبلا زیاد دست فیکارو رو میکردم ولی دیدم دوس دارن گول بخورن دیگه بیخیال شدم

یا آینه نداری یا چشمات کور شدن مجلوق که نمی‌بینی خودت بیشتر شبیه گوسفندی نه اعضای سایت ..این‌همه ادعا داری خب خودت یه عکس واقعی بزار ببینیم چی بارته .‌

هوششه یواشتر زبون بسته

بیا پیشم تا زبونمو نشونت بدم بچه سوسول …کونتو بزار تو آب تا خنک شه گوزو

0 ❤️

2019-01-25 12:26:01 +0330 +0330

امیدوارم پیش از این که فرصت جبران توهینت به بهشت تمام بشه و پیش از این که همه اونایی که بخاطر حرف به ظاهر قشنگت گول خوردن و در این دنیا کار خلاف اخلاق انجام دادن، بیدار شده و کارت به جایی نکشه که غیر حسرت خوردن کار دیگه نتونی بکنی.

0 ❤️

2019-01-25 15:52:59 +0330 +0330
نقل از: noorzad.17 امیدوارم پیش از این که فرصت جبران توهینت به بهشت تمام بشه و پیش از این که همه اونایی که بخاطر حرف به ظاهر قشنگت گول خوردن و در این دنیا کار خلاف اخلاق انجام دادن، بیدار شده و کارت به جایی نکشه که غیر حسرت خوردن کار دیگه نتونی بکنی.

فازت چیه برادر ؟

شما رفتی اون دنیارو دیدی و داری اینطوری از بهشت و جهنم حرف میزنی ؟

کار خلاف ؟ این خلاف رو شما عرب پرستا مشخص کردین که چی خلافه و چی نیست ؟

تا کِی میخواین تو زندگی مردم دخالت کنید ؟

تا کِی میخواید سواری بگیرین ازشون ؟

تا کی با یه مشت دروغ زندگیرو براشون زهر مار کنید ؟

تا کی میخواید نفهمید که زندگی هرکسی با هر کاری میکنه به خودشو خدای خودش ربط داره ؟

تا کِی ...؟

خدای من با خدای شما خیلی فرق داره خدای من خدای خوبی ها و مهربونیاس خدای انسانیت خدای بخشش خدای نعمت های زیبا و .... مثل خدای شما نیست که بخواد عذاب بده و بترسونه و بکشه و تو آتیش بندازه و ....

من ترجیح میدم توی این دنیا که خدا بهم داده با تمام نعمت هاش انسانیت داشته باشم و درست زندگی کنم که خیلی قشنگتر از اینه که بخوام عرب پرستی کنم و برای رسیدن به حوریای خیالی کافر و بت پرست باشم

خدای من خیلی مهربون و قشنگتر از خدای شما هست ....

0 ❤️

2019-01-25 15:59:41 +0330 +0330
نقل از: Farhad_999 داداش دمت گرم خیلی خوبه که مردم یاد بگیرن که به هر کسی اعتماد نکنن

یه سایت هم من بگم که دوستان اونجا هم میتونن عکسو آپلود کنن و ببینن تو سایتهای دیگه از اون عکس استفاده شده یا نه، این سایت بهتر از گوگل عکسها رو پیدا میکنه . اینم آدرسش:

https://www.tineye.com/

پست آموزشی قسمت پرمیوم گوگل رو هم میزارم که مشخصات دقیق صاحب عکس مثل تاریخ آپلود نوع آپلود مکان آپلود نوع دوربین و … رو میده بهتون

1 ❤️

2019-01-25 16:00:43 +0330 +0330
نقل از: No_Problem
نقل از: Poyaa09 نمردیم و زرنگ های سایت رو هم دیدیم ...آخه تو این مملکت کجاش وکدوم کارش شبیه به واقعیه که اینجا دنبالش میگردین ..هرکس وارد این سایت میشه همون سردرش نوشته دیگه ..همه متوجه میشن فقط میخوان دور از هیاهو یکم اینجا وقت بگذرونن ..وقتی حتی یه دونه اسم واقعی نیست چیو میخواین ثابت کنید ..همین الان خود شما فیک هستین ..

حرفت درسته ولی دقیقترش اینه که اینجا 90 درصد فیکن فقط 10 درصد واقعی هستن. ادم عوضی به تور همه ما خورده ولی اگه اینجا بچرخی یه کم ، ادم درست هم پیدا میکنی این حرف دیگران نیست بلکه خودم با چشم خودم دیدم. هم پسر هم دختر .

آره درسته آدم درست هم پیدا میشه

قشنگیش به همینه که درستاش کمن برای همین خوبن

0 ❤️

2019-01-25 16:15:42 +0330 +0330
نقل از: noorzad.17 امیدوارم پیش از این که فرصت جبران توهینت به بهشت تمام بشه و پیش از این که همه اونایی که بخاطر حرف به ظاهر قشنگت گول خوردن و در این دنیا کار خلاف اخلاق انجام دادن، بیدار شده و کارت به جایی نکشه که غیر حسرت خوردن کار دیگه نتونی بکنی.

کیرم تو اون بهشت دروغی کیرم تو امامتون کیرم تو پیامبرتون خوارکسته ها کیر زدین بهمون با این دروغاتون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «