چهار روش مختلف برای تعریف و تمجید از دخترها

1400/10/27

چهار روش مختلف فرستادن پیام برای تعریف و تمجید از دخترها

آیا زبان عشق پارتنرتان تعریف و تمجید کلامی است؟ اگر اینطور است پس شاید بهتر باشد که از “روز جهانی تعریف و تمجید” نهایت استفاده را ببرید و عشقتان را به آنها ابراز کنید. کلمات یکی از قوی ترین ابزار های ارتباطی هستند و شما میتوانید با یک پیام ساده قند توی دل کراش ، دوست دختر ، همسر یا پارتنرتان آب کنید.

روز جهانی تعریف و تمجید چیست و از کجا شروع شد؟

اول مارچ “روز جهانی تعریف و تمجید” نام گذاری شده ، این روز موقعیت خوبی است برای یادگرفتن روش های ارتباطی درست با پارتنرتان تا به او حس خاص بودن دهید. تعریف کردن از کسی کار آسانی است ، به علاوه اینکه حس خوبی هم دارد ولی انجام اینکار به نحوی که قلب طرف مقابلمان را بلرزاند به کمی دقت و ظرافت نیاز دارد.
روز ملی تعریف و تمجید اولین بار در هلند توسط فردی به نام “Hans Poortvliet” آغاز شد.هدف او تشویق مردم برای نشان دادن قدردانی و محبت شان توسط کلمات به جای هدیه بود. اگر فکر میکنید یکی از روش های زیر برای دختری که دلتان را برده مناسب است دفعه بعد از آنها در پیام هایتان استفاده کنید یا حتی حضوری به خودش بگویید تا حس خواستنی و جذاب بودن کند ، مطمئن باشید امتحان کردنشان ضرری ندارد.

جملات زیبا و دلفریبی که میتوانید به دوست دخترتان بگویید.

1.فقط به یک “ممنونم” خالی بسنده نکنید

تشکر و قدردانی یکی از بهترین راه هایی است تا پارتنرتان حس مهم بودن کند. شما میتوانید برای اینکار به تاثیری که پارتنرتان روی رشد و پیشرفت شما داشته تمرکز کنید. اینکار نه تنها به آنها نشان میدهد که روی زندگی شما تاثیر مثبتی دارند بلکه به شما کمک میکند تا به آنها بفهمانید که دوست دارید چطور و در چه زمینه هایی حمایت تان کنند. البته این یک جاده دو طرفست پس مطمئن بشید که شما هم حامی و پشتیبان او هستید.
برای مثال می توانید از جملات زیر استفاده کنید:
“حمایت تو بود که من رو به اینجا رسوند ، از صمیم قلبم اینو میگم”
“ممنونم که اون روز توی پروژه بهم کمک کردی ، بودنت روزمو میسازه و کنارت بودن خیلی برم راحته”
“امروز وقتی از خواب پا شدم قدردان این بودم که باهات آشنا شدم و بی صبرانه مشتاق قرار جمعه مان هستم.”

2.با یک زبان دیگر از آنها تعریف کنید

اگر شما تو فاز عشق و حال و لاس زدن های اول رابطه هستید استفاده از یک زبان دیگر برای تعریف کردن از پارتنرتان میتواند ترفند هوشمندانه ای باشد. اینکار به پارتنرتان نشان میدهد که قصد ابراز احساساتتان را دارید ، آن هم به صورت یک سورپرایز. شما میتوانید یک آهنگ رمانتیک به یک زبان متفاوت برایش بفرستید یا گفتن “عاشقت هستم” را به زبان های مختلف یاد بگیرید. اگر پارتنرتان هم دوزبانه بود میتواند از این موقعیت استفاده کنید و در زبانی که بلد است او را سوپرایز کنید.
No importa que nos separe la distancia, siempre habrá un mismo cielo que nos una.”
(مهم نیست چی بین ما فاصله می اندازد ، چیزی که ما را متحد نگه میدارد همیشه همین آسمان خواهد بود)
“Jag älskar dig.” (عاشقتم)

3.تا جای ممکن واضح و متمایز باشید

اگر میخواهید کسی حس خاص بودن کند با جملاتی تکراری ای که قبلا شنیده است از او تعریف نکنید. اینکار ممکن است باعث شود که حس کنند آنها برای شما با بقیه فرقی ندارند ، برای همین بهتر است تا جایی که میتوانید خودتان را متمایز کنید. شما میتوانید اینکار را با گفتن چیزهایی که در مورد شخصیت ، علایق ، تفریحات (یا حتی جوک هایی که بین خودتان رد و بدل میکنید) آنها عاشقش هستید انجام دهید. به طور کلی شما باید روی چیزهایی تمرکز کنید که باعث شادی پارتنرتان میشود.
“الان میفهمم که چرا بهت لقب دلقک کلاس رو داده بودن ، تا حالا تو عمرم به اندازه ی امروز نخندیده بودم.”
“الان که فهمیدم تو پینگ پونگ ازم بهتری میتونم ازت خواهش کنم یکم بهم آموزش بدی؟”

4.از ظاهرشان در یک چارچوب مناسب تعریف کنید

با اینکه شاید بعضی مقالات به شما پیشنهاد دهند که موقع تعریف کردن از کسی به ظاهرش اشاره نکنید ولی انجام اینکار در چارچوب درست معجزه میکند. اگر فقط روی ظاهر یک نفر تمرکز کنید بدون شک ممکن است فکر کنند که آدم سطحی و ظاهربینی هستید ولی اگر تعریف و تمجید شما به اهدافی که دنبال میکنند (مثل تناسب اندام) مرتبط باشد آن وقت کلمات شما مشوق او خواهد بود تا با انگیزه بیشتر اهداف شان را دنبال کنند. در کل برای مثال اگر تناسب اندام هدف آنهاست پس شما هم باید در این مسیر حامی او باشید و در این چارچوب از ظاهر او تعریف کنید.
“خیلی قوی به نظر میرسی”
“از وقتی که دنبال رسیدن به تناسب اندام هستی حس میکنم انرژی و گرمی خاصی نسبت به قبل داری.”
“خوبی های تو تمومی ندارن و داشتن اون پاهای زیبا یک اشانتیونه!”

هیچکس مثل شما پارتنرتان را نمیشناسد پس خودتان بهتر میدانید که چه پیامی باید برایش بفرستید. از آنجایی که روش های مختلفی برای تعریف کردن از یک نفر وجود دارد امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا یکسری ایده جدید در ذهن تان شکل بگیرد.

منبع

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-01-17 23:53:10 +0330 +0330

یه روش old school هم این هست که با دست خط خودتون براش یه پیام روی کاغذ بنویسید و همراه با یه رز تقدیمش کنید 🌹

6 ❤️

2022-01-18 00:08:27 +0330 +0330

خیلی خوب بود. مرسی 👌 😎

1 ❤️

2022-01-18 02:17:02 +0330 +0330

چهار روش کصلیسی

3 ❤️

2022-01-18 15:13:39 +0330 +0330

واقعا یکی از بهترین کاربر های سایت هسنید و مطالب واقعا بروز خوبی میزارید من جدا از تاپیکهاتون لذت میبرم

1 ❤️

2022-01-18 15:35:33 +0330 +0330

تنها عضوی از بدن خانم ها رو که میشه ازش تعریف کرد ، مدل مو و رنگ موشون هست .
از هر قسمت دیگه بدنشون تعریف کنی مشت لگد اومده طرفت 😂😂😂

2 ❤️

2022-01-23 22:01:54 +0330 +0330

همین دختران را بخندان تا از کص پایدار شوی

1 ❤️

2022-02-09 09:33:28 +0330 +0330

خیلی خوب بود

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «