یک سوال مهم از بی دین ها

1395/11/24

چرا اینجا هر وقـت صحبـت از عقـاید دینـی و احتـرام بـه اعتقـادات به میان میـاد زود شــروع میـکنید نطــق روشنـفکـــــری و مثالــهای عقیـــده آنچنـانی مثـل داعــش یا هیتــلر و… و آخرش هم نتیــجه گیری که نـبــاید به عقــاید احتــرام گــذاشت…!

اما به محـض اینکه ترویــج تمــایلات عجیــب جنســی ای مثل بی غیــرتی و حرف سکسی درمورد مادر!!! و به اشتراک گذاشتــن عکـس نامــوس همدیگر و سکـس گــروهی و ضــربدری و ادرار خــواری و مـــدفوع خـواری و هــزار جور گـندکـاری به میـان میــاد و ما اعتــراض میکنیم در جواب میگیــد بــاید بـه تمــایلات افــراد احتــرام گــذاشت و نبــاید به تمایـل جنســی کسـی حمــله کــرد؟!! اینجــا یهـو یــادتون میــاد که هرکـس ازاده هـر تمــایلی داشتـه باشـه و اون رو بیاد اینجا ترویـجـش هـم بده هرچقـدر هم عجیـب و خطــرناک باشه؟!!

هـرگونـه صحـبت از دیـن برا شــما ضــرر داره ولـی تشــویق به بی غیــرتی ، مــدفوع خــواری و… بــی ضــرره از نظــر شــما؟

2900 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-26 22:56:50 +0330 +0330
نقل از: deadpool13
نقل از: بشرا_خامنه_ای
نقل از: D.Gilmour

_چون مسلمانا ن اعتقاداتشون را به زور فرو می کنن حلقوم بقیه که الزاما بقیه باید به آن شکل باشند.>

_تمایلات جنسی و شخصی هیچ کسی تو حلقوم کسی دیگر فرو نمیره و آن را شخصی برای خودش نگه می داره.

کلا حرفای بیشتر کسایی ک مثل تو پیام گذاشتن خنده داره دین هیچ چیز اجباری نداره ک بره تو حلقتون نماز اجباری یا روزه یا حضور در مساجد یا کمک ب فقرا یا زکات و خمس یا نخوردن ربا یا هزار چیز و یا هر عملی ک ربطی ب دین داره؟ کجای دین اجباره فقط اون آقا زورش داره ک اذان پخش میشه ک میتونه موقع پخش اذان ک چند دقیقه در روز اصلا بهش گوش نده انگار بلندگو مسجدو کردن تو بصل النخاعش والا انقد حرف الکی میزنید و حرفاتون بچگانس ک دیگه خندشون میاد ک جوابتونو بدن و درباره تمایلات جنسی ک میگید هرکی هر تمایلی داره ب خودش ربط داره و ب کسی کاری نداره اگه کسایی در نزدیکی شما تمایلات جنسی دگر آزاری یا سکس خشن و سکس زوری داشته باشن و بعد شما و خانواده یا دوستان یا همشهریان شما رو ب زور بگیرن و مورد تجاوز قرار بدن چی این هم یک نوع تمایله دیگه بعد قانون بیاد بگه چته بگه ب تو چه اولا دین شمارو قبول ندارم ک این کارا بده بعدشم تمایلم ب خودم مربوطه و این کار لذتی داره ک تو هیچ چیزی نیست و کلا این تمایلات و امثال اینها ب دلیل لذتی ک اون افراد دربارش گفتن فراگیر و ب صورت اپیدمی بشه باز شما میاین از این حرفا میزنید جمع کنید بابا بساط مضحکتونو بسه دیگه شر و ور بافتن همه دیگه خسته شدن

واقعا در حد یک جوک بی نهایت به مزه و یخ مزخرف گفتی. دست خودت نیست. یک مسلمونی و از عقل تهی هستی. خوش باش در این نادانی که بهش از صدقه سری ایمان به اسلام ناب محمدی دچاری.

حالا بعضی از بچه های سایت هستن ک بلدن حرف بزنن شما دیگه حرف زدنم بلد نیستی و هرکی فک میکنه این آقا اصلا میتونه ی جمله با مفهوم بگه بیاد همینجا اعلام موجودیت کنه

اینکه نمی فهمی دلیلش دقیقن اینه که یه مغز شسته ی اسلام پرست دچار توهمات رویایی سراسر دروغ ساخته ی ذهن بیمار یک مشت هرزه به نام امام و پیامبر و آخوند می باشی گلم.

0 ❤️

2017-02-26 23:53:00 +0330 +0330

اکبر قصاب زن اصغر آقارو میکنه.چون هم اصغرآقا بیغیرته هم زنش حشریه.اینا کاری بکار کسی ندارن و آزارشونم بکسی نمیرسه.همسایه بغلیه اصغر آقا هاشمه.هاشم رو زنش غسرت داره.زنش بکسی جز هاشم نمیده.اکبر ۲-۳دفعه زن هاشمو دیده.چشمشم گرفته اما فهمیده زن هاشم بده نیست و کاری بکنه هم هاشم مادرشو میگاد.اما کسی نمیدونه هاشم عاشقه اینه که زنش بشاشه تو دهنش و اینکه بشینه رو صورتش با شدت بگوزه.اینا اینجوری راحتن با کسی هم کاری ندارن.اصغر یک پسرم داره که میدونه اکبر ننشو میکنه باباشم بیغیرته پس خودشم همینه.میره تو توالت به یاد ننش جق میزنه.زندگی خودشه.بکسی چه ربطی داره.حالا هاشمم یه پسر داره که خیلی پسر باغیرتیه و اصلا فکر بدن مادرش تو ذهنش نمیاد.اینم بکسی کاری نداره.طبقه بالاییشون یکی هست که گی و کونیه.اصن مسی نمیدونه.پارتنرش بعضی موقعها نیاد کونش میذاره میره.همه تو این ساختمون یجوری کوسخولن ولی بهم کاری ندارن.اممما
یک همسایه دارن یهودیه.هرجا میشینه میخواد بگه یهودیا از همع بهترن.ظهرو صبح و شب تورات خونی میکنه.اونم بلند بلند.همه از دستش شاکین.چون آزارش بعمه میرسه

1 ❤️

2017-02-27 00:32:05 +0330 +0330
نقل از: so_gol
نقل از: thomasdon خیلی از چیزایی که تو بخش سکسی اینجا مطرح میشه حاصل یه مشت تخیل بچه هاست و در حقیقت وجود نداره تو بخش اول هم اکثرا با دین کسی مشکل نداره و معمولا به اجباری که از سوی دولت داره سر مردم میاد مردم معترضن حتی توی کشور های غربی مثل امریکا هم مردم نمیزارن کسی کس دیگه رو بخاطر عقایدش مسخره کنه یا اذیت کنه

مردم امریکا هم دیندار هستن امریکا خودش کشور مذهبی حساب میشه و به دین رسمی کشورشون یعنی مسیحیت احترام میذارن ولی با این حال یک عده غربگرا اینجا خیال میکنن باید به بهونه دیندار بودن مردم کشورشون بهشون فحش و ناسزا بگن و مورد تمسخر قرارشون بدن و کلا هر دینی رو مضحکه قرار بدن

من در کمال احترام جواب شمارو میدم.
1.اولا امریکا مذهبی هست ولی مذهب رسمیش مسیحی نیست تلفیقی از مسیحی های پروتستان و کاتولیک و … و یهودی و بهایی هستن
2.دولت و قدرت در امریکا دست افراد کاملا سکولار هست یعنی به هیچ وجه دین نمیتونه قانون رو تعیین کنه که دقیقا برعکس ایران هست که جماعت عمامه به سر میگن دین باید قانون رو تعیین کنه در نتیجه به راحتی هر روز اعدام و قطع دست و پا انجام میشه چون دین خواسته قانون این باشه.
3. همین مساله که شما فکر میکنی هرکس به هیچ دینی پایبند نیست غربگراست و خیلی راحت این برچسب رو بهش میزنی خودش به شدت اشتباه هست و نشون دهنده ی ذهن تک بعدی شماست و کاملا نشون میده که شما از نظر مذهبی و سیاسی تو این کشور طرفدار کدوم جناح هستی
4. یک عده غربگرا اینجا خیال میکنن باید به بهونه دیندار بودن مردم کشورشون بهشون فحش و ناسزا بگن و مورد تمسخر قرارشون بدن؟؟؟؟ دوست عزیز مگه جناح شما به عقیده کسی احترام میزاره؟؟ چی داری میگی؟؟ چشمات مگه باز نیست؟ من الان به عنوان کسی که به هیچ دینی عقیده ندارم الان از در خونه برم بیرون بگم من به هیچ دینی عقیده ندارم فقط برای همین نداشتن عقیده به هیچ دینی حکمم اعدامه تو این کشور تازه قطعا بهم اتهام اقدام علیه امنیت ملی و محاربه با خدا و قران و توهین به رهبر هم میزنن که دیگه خدا هم نتونه نجاتم بده اون وقت یکی مثل شما پا شده میگه وای به عقیده من احترام نمیزارن؟؟ مگه امثال شما به عقیده و لباس پوشیدن و غذا خوردن و هر چیزه دیگه ی ما احترام میزارین؟ وقتی نمیزارین توقع احترام متقابل هم نباید داشته باشین. تو کشور من به لطف همین دین و اعتقاد شما جوراب نازک پوشیدن 25هزار تومن جریمه داره عینکت رو بزاری بالای روسریت 50تومن جریمه داره. تو خونه هامون جشن تولد بگیریم میریزن تو خونه میبرن شلاق میزنن واسه مهمونی که تو حریم خصوصی بوده بنده تیشرت استین کوتاه تابستون پوشیدم ارشاد منو گرفته میگه چرا استین کوتاه پوشیدی پوست ارنج شبیه پوست خایس زنا رو تحریک میکنه من چی بگم؟!
5. اینجا خانوم سایت سکسیه جای انتشار همین مواردی که گفتی هست و فانتزی های سکسی شما دنبال انتشار عقایدت هستی کلی سایت دینی داریم تو همین کشور که میتونی استفاده کنی که اگه من برم توشون بخوام عقاید جنسیم رو توشون بیان کنم اویزونم میکنن کارم به اوین میکشه.
6.شما هم ادم دینداری نیستی اگه بودی این سایت نمیومدی عزیز جان . رهبر شما و مسولان دینی کشور دستور به بستن همچین سایت هایی دادن و استفاده از این گونه سایت هارو به هر شکلی اکیدا حرام اعلام کردن با این حال کس مثل شما چه خانوم باشی چه اقا ادعای مسلمون بودن داری با این حال با دست خودت فیلترشکنت رو روشن میکنی بعدشم تایپ میکنی shahvani . com پس خود شما هم از دید این حکومت مذهبی شخص دیندار و پاکی نیستی حکومت مذهبی که داره دیگه صدای فساد و دزدی هاشون تو کل دنیا میپیچه.
شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی. هر لحظه به دام دگری پــا بستی. گفت شیخا هر آن چه گویی هستم. آیا تو چنان که می نمایی هستی؟؟؟ [خیام]

0 ❤️

2017-02-27 11:45:50 +0330 +0330
نقل از: D.Gilmour

_چون مسلمانا ن اعتقاداتشون را به زور فرو می کنن حلقوم بقیه که الزاما بقیه باید به آن شکل باشند.>

_تمایلات جنسی و شخصی هیچ کسی تو حلقوم کسی دیگر فرو نمیره و آن را شخصی برای خودش نگه می داره.

کلا حرفای بیشتر کسایی ک مثل تو پیام گذاشتن خنده داره دین هیچ چیز اجباری نداره ک بره تو حلقتون نماز اجباری یا روزه یا حضور در مساجد یا کمک ب فقرا یا زکات و خمس یا نخوردن ربا یا هزار چیز و یا هر عملی ک ربطی ب دین داره؟ کجای دین اجباره فقط اون آقا زورش داره ک اذان پخش میشه ک میتونه موقع پخش اذان ک چند دقیقه در روز اصلا بهش گوش نده انگار بلندگو مسجدو کردن تو بصل النخاعش والا انقد حرف الکی میزنید و حرفاتون بچگانس ک دیگه خندشون میاد ک جوابتونو بدن و درباره تمایلات جنسی ک میگید هرکی هر تمایلی داره ب خودش ربط داره و ب کسی کاری نداره اگه کسایی در نزدیکی شما تمایلات جنسی دگر آزاری یا سکس خشن و سکس زوری داشته باشن و بعد شما و خانواده یا دوستان یا همشهریان شما رو ب زور بگیرن و مورد تجاوز قرار بدن چی این هم یک نوع تمایله دیگه بعد قانون بیاد بگه چته بگه ب تو چه اولا دین شمارو قبول ندارم ک این کارا بده بعدشم تمایلم ب خودم مربوطه و این کار لذتی داره ک تو هیچ چیزی نیست و کلا این تمایلات و امثال اینها ب دلیل لذتی ک اون افراد دربارش گفتن فراگیر و ب صورت اپیدمی بشه باز شما میاین از این حرفا میزنید جمع کنید بابا بساط مضحکتونو بسه دیگه شر و ور بافتن همه دیگه خسته شدن

واقعا در حد یک جوک بی نهایت به مزه و یخ مزخرف گفتی. دست خودت نیست. یک مسلمونی و از عقل تهی هستی. خوش باش در این نادانی که بهش از صدقه سری ایمان به اسلام ناب محمدی دچاری.

حالا بعضی از بچه های سایت هستن ک بلدن حرف بزنن شما دیگه حرف زدنم بلد نیستی و هرکی فک میکنه این آقا اصلا میتونه ی جمله با مفهوم بگه بیاد همینجا اعلام موجودیت کنه

اینکه نمی فهمی دلیلش دقیقن اینه که یه مغز شسته ی اسلام پرست دچار توهمات رویایی سراسر دروغ ساخته ی ذهن بیمار یک مشت هرزه به نام امام و پیامبر و آخوند می باشی گلم.

قبلا هم گفتم اصلا با نوع حرف زدنت و ادبیاتت حال نمیکنم برو خوش باش

0 ❤️

2017-02-27 15:38:43 +0330 +0330

سئوال شما پاسخ روشنی داره.
این دو تا موضوعی که مقایسه کردید اصلا شبیه به هم نیستند.
یک مسلمان واقعی افراد را به دو دسته مسلمان و غیرمسلمان تقسیم میکند و ریختن خون بسیاری از افراد دسته دوم و حتی برخی از افراد دسته اول را توصیه میکند و تکلیف میداند.
یک مسلمان واقعی هیچ عقیده ای جز عقیده خودش را قبول ندارد و صاحبان سایر عقاید را نجس میداند…
یک مسلمان وظیفه دارد که دیگران را با خود هم عقیده کند حتی اگر لازم باشد میتواند به زور و تهدید و قتل متوصل شود…
چنین عقیده ای خواه یا نا خواه دیگران را به واکنش و نقد وا میدارد.
عقیده یک مسلمان بر اساس اصول اعتقادیش به خودش منحصر نمیشود و عقایدش به او این اجازه را میدهد که بسیاری از امور دیگران از قبیل پوشش ، معامله ، طرز تفکر و اعتقادات و حتی خصوصی ترین امور دیگران دخالت کند.
چگونه چنین عقیده ای انتظار احترام از دیگران دارد.
حال من از شما میپرسم اگر عقیده ای به شما بگوید که مسلمانان نجس هستند شما به آن عقیده احترام میگذارید؟!
اگر قوانین کشوری برای مسلمانان تبعیض قائل شود و در استخدام و ازدواج و مالکیت و… به آنها اجحاف کند باز به آن احترام میگذارید؟
شما میدانید در اسلام جزای ریختن خون غیر مسلمان تفاوت فاحشی با ریختن خون مسلمان دارد؟
من اقلیت مذهبی نیستم ولی میتوانم احساس دیگران را نسبت به این دین درک کنم!
دوست من، بیشتر و خارج از تعصب فکر کن.
این دین انسانها را بر اساس عقایدشان دسته بندی و ارزش گذاری میکند (حتی ارزش جان انسانها).
پس از مخالفان نخواهید که به آن احترام بگذارند!
در اسلام هیچ عقیده ای به جز خودش قابل احترام نیست.

0 ❤️

2017-03-03 18:00:04 +0330 +0330

هر چی مینویسم میگه غیر مجاز

جالبه بقیه هر چی لفظ رکیک و زشت به کار میبرن حرفشون غیرمجاز نیست ولی من که میخوام در کمال ادب جواب بدم نمیتونم هیچ پستی بذارم

تا دیروز هم که کلا مجاز به پست گذاشتن نبودم اصلا!

0 ❤️

2017-03-03 18:01:43 +0330 +0330

اه حتی نقل قول ساده هم نمیشه زد مرده شورش رو ببرن

باشه بابا قبول کردیم فقط شماها درست میگید ما که حق اظهار نظر نداریم اینجا

0 ❤️

2017-03-03 18:54:05 +0330 +0330

هر کس یه اعتقادی داره و سکس تو همه مذاهب هست هر کدوم ب نوعی سعی نکنید مزشو با کمرنگ کردن دین و اعتقادات دیگران از بین ببرید

0 ❤️

2017-03-03 21:57:51 +0330 +0330
نقل از: so_gol اه حتی نقل قول ساده هم نمیشه زد مرده شورش رو ببرن

باشه بابا قبول کردیم فقط شماها درست میگید ما که حق اظهار نظر نداریم اینجا

همون بهتر که حق اظهار نظر نداشته باشی خخخخخ

0 ❤️

2017-03-04 01:01:51 +0330 +0330

دقیقا موافقم وقتی هم بخوای ی مسئله رو بیان کنی سریع میان با توجهی و لاپوشونی میزنن زیرش و بحثو میبرن ی سمت دیگه.که البته حقم دارن ب هرحال باید خواسته اونایی که دارن بودجه سایت و بقیه امکانات رو فراهم میکنن جلب کنن

0 ❤️

2017-03-04 03:22:09 +0330 +0330

من عضو شهوانی نبودم، ولی عضو شدم که نظرم رو راجع به پستتون بگذارم.
ببینید، شما دارید حق نقد یک اعتقاد رو با حق فرد برای داشتن اون اعتقاد قاطی می کنید. هر فرد حق داره که هر اعتقادی رو داشته باشه، و کسی سر اون بحثی نداره، ولی در عین حال، هر کس حق داره هر عقیده ای رو نقد کنه مادام این که اون عقیده مالک خاصی نداشته باشه.
هر کسی حق داره بیغیرت، همجسنگرا و یا مسلمان باشه، و در عین حال هر کس حق داره نقد کنه که نفس کار (مثلاً عمل بیغیرت بودن و یا اصول اسلام) درسته یا غلط، در حالی که باید این حق رو برای افراد قائل شد که هر عقیده ای داشته باشند.
به بیان دیگه، من حق دارم بگم فلان تفکر اسلام احمقانه است، همون طور که حق دارم بگم بیغیرت بودن احمقانه است، ولی حق ندارم بگم فلان فرد احمق هست که مسلمان هست، و یا فلان فرد احمق هست که بیغیرت هست. چون وقتی دارم نظرم رو راجع به یک مفهموم میگم شاید به عنوان انسان دارم اشتباه میکنم و طرف مقابلی که مثلا مسلمان هست هم قاعدتاً عقیده داره اسلام عینه منطق هست و هیچ کدوم برتری به اون یکی نداریم و حق داریم راجع به مفهموم صحبت کنیم، ولی وقتی بیام یک شخص رو مخاطب قرار بدم و بگم مسلمان ها احمق هستند دیگه دارم به اون شخص توهین می کنم، و توهین اشتباه و غیر اشتباه نداره. (مرز خیلی باریکی هست بین این دو)

0 ❤️

2017-12-29 00:05:56 +0330 +0330
نقل از: thomasdon

سلام سوگل جان حرف شما دقیقا درسته بنظر من هر کس عقیده خودشو داره آدم باید به عقاید دیگران احترام بزاره حتی اگه مخالفش باشه

خایه مالو سگ گایید

0 ❤️

2018-01-18 14:41:26 +0330 +0330

دینو عقیده لذت بخش تر و بهتر و قوی تر از سکس نمیشناسم.کتاب متاب هم نمیخواد.

0 ❤️

2018-01-28 21:59:43 +0330 +0330

اینکه ما به تقاید دیگران باید احترام بگذاریم مغلطه است یک مغلطه ای که کارساز هم افتاده هیچ جای دنیا عاقلان به عقاید و باورهای مخرب احترام نمیذارن که هچچچچچ
بلکه دست به دست هم میدن و اون عقیده ی مخرب را میرینن توش مثل عقاید کی ؟ داعش
داعشی ها خیلی از شما معتقد تر بودن به خدا و رسول الله خیلی اعتقاد داشتن. به شریعت معتقد بودند اصلا روز جهانی اعتقادات بودن. اسوه و الگوی باور های اسلامی بودند
چی شد ؟ چرا به اعتقاد اسلامی اش احترام نذاشتین ؟ میلیون ها دلار خرج کردین خود شما هم کمک کردین اعتقاد از بین بره ،
چرا |؟ نکنه فقط اعتقاد شما باید محترم باشه ؟
نه عزیزم ، هیچ اعتقادی محترم نیست مگر حقوق انسانها را تضمین کنه وگرنه روزی عده ای اون را از بین خواهند برد حتی اگر میلیاردها نفر اون عقیده را باور کنند

0 ❤️

2018-09-22 15:24:04 +0330 +0330

دوست عزیز، مسئله دین و خدا یه چیزیه که هیچکسدنتونسته ثابتش کنه، هیچکسی هم نتونسته رد کنه.
حالا شخصیت شمای دیندار یا بی‌دین برای من فرقی نمیکنه چی باشی، تاوقتی که طرف ضربه‌ای نخورده باشه،
من وقتی نتونم روی قضیه‌ای منطقی بپذیرم یعنی روش تعصب دارم حالا مذهبی باشم با غیرمذهبیش فرقی نداره.

در مورد مسائل جنسی یکسری چیزها گرایش جنسی هستش مثل همجنسگرایی که از لحاظ علمی پذیرفته شده هستش، باید پذیرفت و احترام گذاشت و مسخره نکرد.
یکسری انحرافات مثل سکس محارم و ضربدری و… که انحرافات و اشتباهه، باید آگاهی داد

0 ❤️

2018-09-22 16:11:47 +0330 +0330

گیرم من کوون میدم ، این به تو چه ؟ گه میخوری تشویق میشی…هرکاری میکنیم شماها هی تحریک میشید…مگه شماها مرکز عالمید کس کشاااا…بیاید از دینتون بگید، مشکلی نیست ،اما اگه توی این دینتون بخواید جلوی تخمه خوردنمو بگیرید ،میگم کیییر تو دینتون

0 ❤️

2018-09-22 16:27:48 +0330 +0330

شما چطور نتیجه گرفتی؟؟؟!! این دو موضوع چه ربطی به هم داره؟
عزیز دل انگیز یک عقیده دینی بدون ترویج معنی نداره، به زبان ساده دین سرش تو کار همه ست. مطمن هستم تاریخ خواندی و انجیل یا قرآن که بفهمی اگر کسی خلاف دین باشه حتما باید کشته بشه، شما جرات داری توی ماه رمضون یدونه ساندویچ بخور یا روز عاشورا لباس قرمز بپوش موسیقی شاد گوش بده بعد اون موقع بیا بگو عقیده هر کس محترمه. … پس دین عقیده شخصی نیست که بیای ربط بدی به موضوع شخصی مثل سکس.
هیچ عقیده ای محترم نیست به این دلیل میگن که بار دیگه دنباله رو کسی نباشی و حداقل بتونی خودت تصمیم بگیری چه خوبه یا بد .
و اگر توی همین مسایل سکسی کسی شما رو وادار کرد که مدفوع بخوری یا از مادرت صحبت بکنی مطمنا باید این شخص به بدترین نحو برخورد کرد. هر کسی حق تعرض به کسی نداره.
هر چند منم از این قیاس بدم نیامد، دینداری با مدفوع خواری

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «