۹ علت خیانت زنان به شوهرانشان

1400/01/19

این متن را در یک پست اینستاگرامی دیدم و بدون پیش‌داوری در مورد این مطلب، آن را در اینجا به اشتراک می‌گذارم. از نظرها و دیدگاه‌های شما عزیزان در این مورد استقبال می‌کنم.

** ۹ علت خیانت زنان به شوهرانشان**

۱- دوست بودن با خانمهایی که خیانتکار هستند. دوستان مستقیماً روی تفکر شما اثر می‌گذارند و حتی بدون اینکه خودتان بخواهید، شبیه آنها می‌شوید.

۲- عادی شدن قیافه همسر. حضور در محیطهایی پر از جنس مخالف مثل محیط کاری و قرار گرفتن در کنار مردهای خوشگل و خوش تیپی که نشون دادن عشق و داغ کردن عاطفی خانمها رو بصورت حرفه ای بلدند، به عادی شدن قیافه همسر و بروز خیانت کمک می کند. آقایان اگر به خودشان نمی‌رسند و بدنشان یا دهانشان بوی بد می دهد، همه اینها به از بین رفتن حس خانمها به همسرشان، و در نتیجه به خیانت، کمک می کند.

۳- بد دهنی، پرخاش کلامی و پرخاش رفتاری. بداخلاقی مردان با از بین بردن عاطفه و عشق همسر، گامی مهم برای بروز خیانت از سوی زنان است.

۴- شک مداوم به شوهر و این تصور که شوهر به همسرش خیانت کرده است، باعث می شود که کم کم علاقه زن به شوهر از بین برود، و به خودش این حق را بدهد که “چون شوهرم به من خیانت کرده است، پس من هم این حق را دارم که بهش خیانت کنم.” وسواس فکر خیانت خوره‌ی مغزی خانم هاست و اگر برای برطرف کردنش تلاش نشود، زندگی به فنا می رود.

۵- عدم مهارت شوهر در مسائل جنسی و عدم توانایی در ارضای صحیح همسر، بی توجهی به همسر بعد از ارضای خود، و تصور از همسر بعنوان یک ابزار جنسی صرف موجب می‌شود که زن نسبت به شوهر سرد شده و برای جبران نیازهای جنسی اش دست به خیانت بزند.

۶- مردی که دچار مشکلات مالی است و از پس اداره زندگی بر نمی آید، باعث می شود زن در یک زمان طاقتش لبریز شود، و در ازای پول یا تامین مالی حاضر به رابطه با غریبه ها شود. البته این به معنای آن نیست که خانمهای پولدار خیانت نمی کنند، اما در هر صورت یکی از عوامل خیانت فقر است.

۷- عدم وجود عشق، علاقه و عاطفه عامل بعدی خیانت زن است. اگر قربان صدقه همسرتان نروید، شک نداشته باشید که “خانم بازها” این کار را برایش انجام می دهند. اگر به حرفهاش با توجه و اشتیاق گوش ندهید، هم همینطور خواهد شد. هر چه عشق دوطرفه و آتشی‌تر باشد، میزان خیانت کمتر خواهد شد.

۸- اگر در دوره ای که زن بیمار می شود به او توجه نکنید و مثل یک پرستار ازش مراقبت نکنید، هرگز این کار از ذهنش پاک نخواهد شد، و در اولین فرصت بدنبال انتقام از شما خواهد بود- انتقامی به نام خیانت.

۹- هوسبازی و شهوترانی و تنوع طلبی مخصوص آقایان نیست، و بعضی خانمها هم اینطور هستند و می‌خواهند از هر جامی جرعه ای بنوشند. این دسته از خانمها بدون اینکه نگرانی یا پشیمانی خاصی داشته باشند به خیانت دست می زنند. مخصوصا اگر قبلا یکبار اینکار را تجربه کرده باشند. ترک خیانت برای خانمها حتی اگر واقعا بخواهند ترک کنند بسیار سخت تر از آقایان است. خانمها سمعی هستند و “خانم باز ها” هم حسابی تو حرف زدن و عاشق کردن حرفه ایند.

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-04-08 09:01:42 +0430 +0430

ممنون…نکات کاملا درستی رو ارائه دادی… 👌

3 ❤️

2021-04-08 12:56:43 +0430 +0430

۴ برعکسشم هست
شوهره انقدر پارانویید و شکاکه که خون به جیگر زنه میکنه. زنه میگه چرا آش نخوره و دهن سوخته بشم؟ من که دارم واسه کار نکرده تنبیه میشم…بذار واقعیش کنم

5 ❤️

2021-04-08 13:10:55 +0430 +0430

↩ 0912912912
نمونه های برعکسشم هست خانومه مانتویی و بی نماز شوهره سرتاپاش 2زار نمی ارزه پاش وایستاده ولی خانوم مومن و روضه خون بععععله

2 ❤️

2021-04-08 13:16:36 +0430 +0430

↩ 0912912912
یعنی اگر مومن نبود، خیانت می کرد؟ این چه معیار چرندی است که شما مبلغین بی اجر و مزد مذهب دارید؟ ببین دوست عزیز یکی از دلیل های بقای آخوندها در حکومت همین استدلال های شبیه این است. کی گفته آدم غیر مذهبی امکان خیانت بیشتر داره؟ من امیدوارم شما در یک جامعه خارج از ایران زندگی کنید تا معنی وفاداری به هر کس که با ایشان در رابطه است را بفهمید. طزف را به قهوه در محل کار دعوت می کنید با دوست پسرش هماهنگ می کنه. هیچ اعتقادی هم به هیچ دینی نداره. ول کنید این حرفهای صد من یک شاهی را.

1 ❤️

2021-04-08 13:47:36 +0430 +0430

به احترام این تاپیک من کلاه از سر بر میدارم …
واقعیتش همینه و شاید اون مورد مربوط به فقر با توجه به شرایط فعلی که آحاد مردم ما واقعا با مشکل مواجه شدند، بیشتر داره این روزا خودشو نشون میده…
نبود پول کافی تو زندگی خیلی مشکلات ریز و درشتی رو ایجاد میکنه که دیگه همشونم با استناد با احادیث و سیره پیغمبری و اینا واقعا قابل حل نیست…
یکیش همین خیانت و سردی تو رابطه عاطفی زناشویی میشه که اگه منجر به طلاق بشه می تونیم یکی به آمار فاحشه های شهر و محل زندگی مون اضافه کنیم که البته مقصر چنین قضیه ای هم باز ما آقایون هستیم که نتونستیم کاری کنیم …

1 ❤️

2021-04-08 18:06:47 +0430 +0430

↩ 0912912912
بله من هم از تجقیق های انجام شده در جمهوری اسلامی بی خبر نیستم. از علم آمار هم به اندازه خودم سر در می آورم. شما همیشه به سود مذهب می توانید نتیجه گیری کنید. اما ما الان بی اخلاق ترین جامعه دنیا را داریم.

1 ❤️

2021-04-08 18:28:38 +0430 +0430

من ترجیح میدم همسرم در عین حال ک عاشقمه بهم خیانت کنه

1 ❤️

2021-04-08 18:43:58 +0430 +0430

↩ 0912912912
منظور از آن ۹ علتی که اشاره شد، این نیست که هر گاه زنی در وضعیتی قرار گرفت که یک یا چند مورد از آن ها نسبت به اد مصداق پیدا کرد، قطعا خیانت میکنه. اینها، دلایلی است که از بین موارد بروز خیانت استنباط شده است. مسلم است که فقدان اعتقاد قلبی نقش مهمی در این قضیه دارد، اما این عامل هم سنگ آن ۹ مورد نیست.

0 ❤️

2021-04-08 18:45:04 +0430 +0430

↩ sssexy love
کاملا درسته. چنین مواردی که شما میفرمایید هم وجود داره.من خودم موردی رو سراغ دارم که خانمی وقتی پیشنهاد ازدواج از شوهر آینده اش دریافت کرد شرط کرده بود که آن آقا حتما باید نمازخوان باشد. بعد از چند سال، مرد بیچاره متوجه روابط نامشروع و خیانت آن زن با حداقل دو مرد دیگر شد.

0 ❤️

2021-04-08 21:14:13 +0430 +0430

↩ 0912912912
اما بزرگترین دلیل سقوطش را هنوز دوا می دانی. عزیز برای انسان بودن کسی به دین نیاز نداره. اما برای ضد انسان بودن حتمی باید دین داشته باشی.

0 ❤️

2021-05-06 07:42:24 +0430 +0430

↩ 0912912912
بخاطر مومن بودنش تحمل نمیکنه. بلکه بخاطر ترس و نادانی و ضعفها و خانواده پدری بد داره از نظر روحی و جسمی خودشو نابود میکنه. و از همه بیشتر داره به دخترش صدمه میزنه

0 ❤️

2023-12-29 11:09:55 +0330 +0330

بدون شک یکی از بهترین تاپیک هایی بود که خوندم .
کاش میشد اینو فهمید که با رو شدن خیانت ، فرد خیانت دیده از درون متلاشی میشه و در صورت داشتن روحیه حساس عملا یه مرده متحرک هست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «