🎶 آهنگ: اندی – بی نظیر | تو یه حس بی نظیری با تو باشم بی نیازم | خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم 👒

1403/02/30

📆 سال انتشار: 1395 | 2016

🌟🌟🌟 پر از نور و ستاره | پر از نور و ستاره | پر از نور و ستاره 🌟🌟🌟
تو یه حس بی نظیری با تو باشم بی نیازم | خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم
نغمه ی زیبای هستی دست گرمت مهربونه | مثل یه خواب طلایی با منی هم آشیونه
ای تو از امید سرشار ای وجودت مایه ی ناز | ای نسیمی با طراوت ای صمیمی ای هم آواز
ای که فصل عاشقی هام بی تو معنایی نداره | با تو شب های سیاهم پره از نور و ستاره ✨

رنگ چشمای قشنگت مثل یه رنگین کمونه | قصه ی عشق من و تو تا خود هفت آسمونه
وقتی آسمون عشقم پره ابرای سیاهه | تنها آرزوی قلبم دیدن روی چو ماهه
ای که فصل عاشقی هام بی تو معنایی نداره | با تو شب های سیاهم پره از نور و ستاره ✨

تو یه حس بی نظیری با تو باشم بی نیازم | خونه ی آرزوهامو با وجود تو میسازم
نغمه ی زیبای هستی دست گرمت مهربونه | مثل یه خواب طلایی با منی هم آشیونه

🌟🌟🌟 پر از نور و ستاره | پر از نور و ستاره | پر از نور و ستاره 🌟🌟🌟

💌🎨🌼 لایک و نظر و فالو یادتون نره حتما فرصت کردین به تاپیکای دیگه ام هم سر بزنین 🌼🎨💌
💟💟💟 خیلی دوستتون دارم عزیزای دلم 💟💟💟

🎧 همچنین ببینید:
🎼🎥 آهنگ: بغلم کن عشقم - کامران هومن | هوامی! واسه من بودن تو نیازه! | قشنگ ترین دنس موزیک جدید ایرانی؟
🎶 آهنگ: بهاره – مهرشاد | میون این همه غنچه گل ناز یکی میاد که اسمش همیشه شادی میاره | وایرالش کنیم؟ ☘️
🎼🎥 آهنگ: بزن و بکوب - کیمیا | تو پایمی چه خوب! امشب تمومی نداره! | چرا دنس موزیک دخترونه انقدر کم داریم؟
🎶 آهنگ: منو کشته – بچه های ایران (بویز) | دزدکی چشمک زدنت حرف زدنت منو کشته منو کشته منو کشته وای! 😱
🎶 آهنگ: شیلا – آسه آسه | دل دروغ نیست راست راسته! تو رو دیده تو رو خواسته! | کراش بچگی دهه هفتادیا! 😄
🎶 آهنگ: دنیا – دنیا دادرسان | دنیا جای قشنگی میشه وقتی شاد باشیم | دنیا قفس هیچ کی نیست باید آزاد باشیم

460 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «