¤ ¤ ¤ سوالی درباره وجود خدا ¤ ¤ ¤

1393/09/13

سلام
از دوستان عزیز سوالی داشتم. خواهشا بدون غرض و توهین جواب بدن: آیا خدا وجود داره?

اگر وجود داره چرا، و اگر نه چه توجیهی برای دلایل وجودش هست?

4879 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-12-13 05:37:45 +0330 +0330

[quote=آریا 105]هر چیزی تو این دنیا توسط ی چیزی یا ی قدرت فراتر از تفکر ما به وجود اومده و از لحاظ منطقی نمیشه بگی آخر این آفرینش به جایی ختم میشه یا مخلوق هستی کسی ست ک خود خالقی ندارد !
همچین قدرتی با این همه نظم و گستردگی نمیتونه از یک نقطه یا جای بخصوصی نشات بگیره …
((((حالا ما این قدرت رو خدا و خالق خودمون میدونیم و محترم میشماریم و میستائیم)))) چون غیر از این باشه انسان احساس پوچی میکنه ، همه ما حتی کسانی ک منکر وجود خدا هستند این باور رو دارند که هستی بطور اتفاقی به وجود نیومده و این همه نظم مداوم اتفاقی نیست

به وجود خدا اعتقاد داشته باشید و خودتون رو دچار چالش روحی و فکری نکنید ک نتیجه ای نمیگیرید[/quote]

دوست گرامی…

1. پیشنهاد میکنم فیلم LUCY رو حتمن تماشا کن…

2. اگه ممکنه نظر خودتو در مورد خدا کوتاه و مختصر بنویس… (خاهشن، تعاریفت غیر مسجدی باشه… )

0 ❤️

2014-12-13 05:45:08 +0330 +0330

[quote=parviz_parviz][quote=وحید110]قابل توجه کسایی که میگن خدا نیست !
کورید مگه !
یه خورده دور و ورتونو نگاه کنید !
هر غلطی می خواید بکنید بکنید !
دیگه چرا برای توجیه کاراتون میگید خدا نیست !
مثل من مرد باشید ، هر کاری هم میکنید مردونه پای کار تون وایسید و بگید خدایا ببخش .[/quote]
واقعا دمت گرم که هرکاری دوست داری انجام میدی و اخرش میگی خدایا من رو ببخش.
پس اگه یک روز یکی با ماشین زد بهت برگرده بهت بگه خدایا من رو ببخش و بعد هم فرار کنه خوبه دیگه نه؟ dash1[/quote]

نظر وحید شبیه نظر خیلی از کسانیه که میگن هر کی، هر کاری خاست در طول سال بکنه… فقط کافیه در دهه محرم چند قطره اشک واسه آقا بریزه و دیگه همه چی حله… برو تو بغل حوری…

0 ❤️

2014-12-13 05:53:34 +0330 +0330

[quote=وحید110]قابل توجه کسایی که میگن خدا نیست !
کورید مگه !
یه خورده دور و ورتونو نگاه کنید !
هر غلطی می خواید بکنید بکنید !
دیگه چرا برای توجیه کاراتون میگید خدا نیست !
مثل من مرد باشید ، هر کاری هم میکنید مردونه پای کار تون وایسید و بگید خدایا ببخش .[/quote]
من که دور و ورمو خوب نگاه کردم. آيا شما هم خوب نگاه کردي؟؟؟؟
اگر نگاه کردي. کجاهارو ديدي؟؟ فقط مسجد محلتون و نوشته هاي قرآن رو ديدي؟

اگه خدا هست. پس اينا چي مشن؟؟
چرا خدا اشرف مخلوقاتشو به اين روز انداخته؟؟
اين بچه ها گناهي دارن؟؟؟
چرا اون خداي خيالي براي حفاظت از کعبه‌اش پرندگان عظيم‌الجثه رو به مبارزه با ابرهه برد، ولي براي نجات اين بي گناها کاري نميکنه؟؟
جواب بده اگه تعصب بي جا نداري.
منتظرم sad .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «