*((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))*

1394/05/25

((رذالت مرد ايراني جان يک دختر بي گناه را گرفت!))

اواسطه اردیبهشت بود که خودسوزیه دانشجوی دختر شیرازی اتفاق افتاد
برا اونایی که ماجرارو نمیدونن بگم که این دختره متولده 74 که دانشجوئه حسابداریه دانشگاه شیراز بود بعد از پخش شدنه فیلمه خصوصیش توسطه دوست پسرش که به طوره مخفیانه وبدونه اطلاعه دختر درحینه انجامه رابطه با گوشیه جاسازی شده درگوشه ی اتاق گرفته شده ودر کمتر از یک هفته به طوره گسترده پخش میشه.

این دختر با رفتن به پارکینگ خصوصی که در مجاورت این دانشگاه بوده دست به خودسوزی زده و خودشو به آتیش کشیده که به متاسفانه با وجود تلاش های تیم پزشکی، به علته سوختگی ۱۰۰ درصدی،موجبه مرگه فوریش شده.

در واکنش به این خودکشیه غمناک که باعثه خشمه عمومی شده ومنجر به حمله کتک و دستگیریه پسر میشه.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

وحالا موضوعه تاپیک
اگه شما جای اون دختر بودین خودکشیه به این فجیعی میکردین؟اگه آره دلیلش اگه نه پس چیکار میکردین؟یا اصلا نظرتون راجبه عمله دختره چیه؟
فک نمیکنید اینم یه جور تجاوزه؟
به نظرتون عامله اصلیه این اتفاق کیه؟
دختره که با شخصه غیره قابله اعتمادی رابطه برقرار کرده/پسره که با فیلمبرداری و پخشو کلیپ باعثه ابروزیه دختره شده/یا…
درآخر ازهمتون مخصوصا آقایون میخوام بپرسم به نظرتون هدفه پسره از پخشه این فیلم چی بوده؟اصلا به عواقبه کارشم فکر کرده؟چه چیزی بالاتر از اعتماده دختر بوده که پسره میخواسته؟

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

*به هیچ عنوان پسته اسپم نزارید به محضه مشاهده به ادمین اطلاع داده میشه.
**لطفا با احترام صحبت کنید وتا اونجایی که میتونید از فحاشی دوری کنید.
***از همه ی دوستای گلم که منو حمایت میکنن و همکاریه گرمشون شامله حالمه تشکره ویژه دارم ومنتظره نظراتتونم.

12 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-17 21:38:47 +0430 +0430

واقعا متاسفم واسه این جور ادمهای پست که بخاطر یه لحظه کوفتی مثلاعشق وحال باجون وابرو واینده و…همه چیز یه دختر که فکرمیکرده پسره واقعاقابل اعتماده ومیشه باهاش بود…چرا انگ جنده میزنید …اون پسربی همه چیز وبایدروزی هزار بار دار زد.دختربدبخت که دیگه همه زندگی واینده ش سوخته بوده مجبور به خودسوزی میکنه…ای وای ای وای

0 ❤️

2015-08-17 23:08:46 +0430 +0430

[quote=darkson]با سلام.اول از همه بگم که دختر بیچاره گناهش فقط اعتماد بوده و غریزه جنسی، دوستان کم لطفی نکنید و بدو بیراه نگیم به دخنر بیچاره مردم، پسره نامردی کردی اما قصدشم این نبوده که بلایی سر دختره بیاره اما ندونسته حماقت کرده و یه انگیزش از این کار اینه که معمولا پسرا دوست دارن با گرفتن عکس و فیلم از صحنه و مخاطب سکسشون در واقع یه نقطه ی عطفی برای بازگشت به اون زمان خوش برا خودشون ایجاد کنن که بعضا مثل این مورد دست خوشه مشکل به صورت عمدی یا سهوی میشن و متاسفانه فاجعه های انسانی از این دست رو ما شاهد میشیم که جای بسیار تاسف داره.باشد که دیگر از این موارد پیش نیاید…/[/quote]

0 ❤️

2015-08-18 00:35:38 +0430 +0430

متأسفانه فرهنگ توی جامعه ی ما سیر نزولی رو داره سیر میکنه. بعضی از آقایون وقتی کیرشون راست میشه به دخترا میگن که سکس حق مسلمشونه و باید مثل هر موجود زنده ای سکس داشته باشن. اما همین که آبشون اومد و سرشون خنک شد، اون دختر رو فاحشه مینامن. اینا حقا که حروم زاده هستن. و فقط به فکر منافع و شهوت خودشون. من با شما موافقم. پسر و دختر هر وقت که این نیاز رو در خودشون دیدن باید به هم نزدیک بشن و فارق از هر گونه افکار منفی از لحظه لذت ببرن. و اینکه آیا در آینده با هم زیر یک سقف میرن یا نه ربطی به وجود رابطه نداره (که البته 90% دخترا سکس رو علتی برای قطعی شدن ازدواج میبینن و فکر میکنن با کسی که سکس کردن باید حتما بگیرتشون). چه بخوایم و چه نخوایم، همه دخترا و پسرا رابطه دارن و مردی که فردا میشه شوهرت قطعاً قبل از تو با خیلیا بوده و همچنین دختری که میخواد بشه زن من قطعاً قبل از من سکس رو تجربه کرده. پس بیایید به حریم هم و شخصیت هم احترام بزاریم تا به لحاظ روحی انسانهای سالم و به دور از حاشیه باشیم و وارد حریم شخصی گذشته ی کسی نشیم. و کسی رو قضاوت نکنیم.
در کل خلاصه مطلب رو اینطور بیان میکنم که:
1- دختر خانم عزیز، پسری که میخواد باهات باشه 1% ممکنه باهات ازدواج کنه. حالا اختیار با خودته. آیا حاضری بدون هیچ توقع بجز لذت بردن با اون پسر باشی؟
2- آقا پسر گرامی، دختری که میخواد بدنش رو در اختیارت بزاره، صرفا دلیلش این نیست که میخواد بهت حال بده، بلکه خودش هم میخواد لذت ببره. اگر قرار باشه بهش بگی فاحشه، مطمئن باش که اون دختری هم که یک روز باهاش ازدواج میکنی 99% قبل تو با کسی بوده و این لقب سزاوار اون هم خواهد بود.
give_rose

0 ❤️

2015-08-18 07:07:44 +0430 +0430

فقط میتونم بگم واسه اولین بار توی زندگیم از دیدن صحنه کتک خوردن و آش و لاش شدن کسی از ته قلبم لذت بردم و احساس آرامش کردم

0 ❤️

2015-08-18 07:19:05 +0430 +0430

این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد

0 ❤️

2015-08-18 07:26:27 +0430 +0430

[quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote] کیر
خدا خیرت بده صاحب تاپیک تو الان این فیلم رو دیدی کرم از دختره هم بوده

0 ❤️

2015-08-18 07:41:50 +0430 +0430

[quote=یک بنده خدا♦][quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote] کیر
خدا خیرت بده صاحب تاپیک تو الان این فیلم رو دیدی کرم از دختره هم بوده[/quote]
دختره فقط سکس کرده ولی فیلم رو شیعه آشغال علی منتشر کرده

0 ❤️

2015-08-18 07:45:30 +0430 +0430

[quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote]
?how are you ata

0 ❤️

2015-08-18 07:48:32 +0430 +0430

[quote=یک بنده خدا♦]
چرا؟دختر چه گناهی کرده!وقتی تو جامعه بستر سازی درست واسه سکس نمی کنید بعد انتظار دارید مردم نیاز جنسیشون رو با دعای رفع شهوت برطرف کنند؟!دختره به اون پسر اعتماد کرده ولی اون پسر جنسش خرده شیشه داشته و از اطمینان دختر سو استفاده کرده!

0 ❤️

2015-08-18 07:48:58 +0430 +0430

[quote=پِسر آبی][quote=یک بنده خدا♦][quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote] کیر
دختره فقط سکس کرده ولی فیلم رو شیعه آشغال علی منتشر کرده[/quote]
میزاشت بزرگتر شد میرفت به کس دادن

0 ❤️

2015-08-18 07:49:17 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote]
?how are you ata[/quote]
I am fine thank you

0 ❤️

2015-08-18 07:54:18 +0430 +0430

[quote=یک بنده خدا♦][quote=پِسر آبی][quote=یک بنده خدا♦][quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote] کیر
میزاشت بزرگتر شد میرفت به کس دادن[/quote]
این مملکت یک خانه فحشا به وسعت یک میلیون کیلومتر مربع هستش و طبق نظریه آخوندها میتونی با خوندن یک سوره یک خطی هر جا رسیدی فرو کنی و اونوقت با خوندن اون سوره حرام خدا تبدیل به حلال میشه به همین استدلال ایران رو تبدیل شده به بزرگترین خانه فحشای دنیا کرده و هر روز هزاران نفر داخل هر خونه ای مثل این دختر سکس می کنن و برای هیچ کدوم هم مشکلی پیش نمی یاد ولی برای این دختر زمانی مشکل پیش اونده که پسره کثافت چیزی که قرار بوده بین خودشون باشه رو رسوا کرده پس دیدی کرم از پسره بوده

0 ❤️

2015-08-18 07:57:03 +0430 +0430

[quote=پِسر آبی][quote=یک بنده خدا♦][quote=پِسر آبی][quote=یک بنده خدا♦][quote=پِسر آبی]این کارها فقط از شیعه علی بر مییاد[/quote] کیر
میزاشت بزرگتر شد میرفت به کس دادن[/quote]
این مملکت یک خانه فحشا به وسعت یک میلیون کیلومتر مربع هستش و طبق نظریه آخوندها میتونی با خوندن یک سوره یک خطی هر جا رسیدی فرو کنی و اونوقت با خوندن اون سوره حرام خدا تبدیل به حلال میشه به همین استدلال ایران رو تبدیل شده به بزرگترین خانه فحشای دنیا کرده و هر روز هزاران نفر داخل هر خونه ای مثل این دختر سکس می کنن و برای هیچ کدوم هم مشکلی پیش نمی یاد ولی برای این دختر زمانی مشکل پیش اونده که پسره کثافت چیزی که قرار بوده بین خودشون باشه رو رسوا کرده پس دیدی کرم از پسره بوده[/quote]
از هردو بوده

0 ❤️

2015-08-18 07:57:04 +0430 +0430

[quote=پِسر آبی]
این مملکت یک خانه فحشا به وسعت یک میلیون کیلومتر مربع هستش و طبق نظریه آخوندها میتونی با خوندن یک سوره یک خطی هر جا رسیدی فرو کنی و اونوقت با خوندن اون سوره حرام خدا تبدیل به حلال میشه به همین استدلال ایران رو تبدیل شده به بزرگترین خانه فحشای دنیا کرده و هر روز هزاران نفر داخل هر خونه ای مثل این دختر سکس می کنن و برای هیچ کدوم هم مشکلی پیش نمی یاد ولی برای این دختر زمانی مشکل پیش اونده که پسره کثافت چیزی که قرار بوده بین خودشون باشه رو رسوا کرده پس دیدی کرم از پسره بوده[/quote]

تایید می شود. good

0 ❤️

2015-08-18 13:10:16 +0430 +0430

[quote=tiag06]این دخترا قراره در اینده مادر بشن نمیدونم چه جوری تن به هر رابطه ای میدن!
باز الان چند تا روشن فکر میان نقل قول میزنن چرت میگن
من نظره شخصی خودمو گفتم لطفا کسی نیاد روشن فکر بازی در بیاره
همینطور این پسره هم فردا قراره دنبال دختر پاک بگرده چون خودش خیلی پاکه![/quote]

صرفا جهت بحث! ?

پاک بودن آدما ربطی به سکسه قبل ازدواج نداره!
من خودم با این روابط مخالفم و تایید نمیکنم ولی نیاز جنسی جزو نیازهایی مهم هست…معیار پاکی نباید روابط جنسی باشه!! بعدشم مستر این هر رابطه ای نبوده دختره به رابطه با عشقش تن داده! گرچه بعید میدونم در ذهنت تعریفی به اسم عشق و علاقه وجود داشته باشه!! dash1

0 ❤️

2015-08-18 13:23:06 +0430 +0430

بعضی از پسرا و مردا خیلی دیوسن که عشق و حالشونو میکنن بعد عکسارو پخش میکنن . این حرکت نامردی . خاک بر سر اینطور مذکرا ی نامرد . حالا چی شد آبروشو بردی بعد باعث شدی خودسوزی کنه . خاک برسر نامردش . ولی خدایی هیچ وقت این نامردی رو در حق هیچ کس نکنید

0 ❤️

2015-08-18 13:24:43 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ]
[/quote]
من نمی گم معیار پاک بودن رابطه جنسی هست. اما یکی از المانهاش قطعا هست!
این دختر اگه عاشق این پسر بوده خوب ازدواج میکردن نه اینکه امروز با این پسر فردا با یکی دیگه!
این عشق نیست ؛شهوته![/quote]

حتی المان پاکی هم نیست!!
مرده مومن این یه نیازه نه معیاری برای تشخیص…فقط کشور های اسلامی و سنتی یه همچین چیزیو معیاری برای پاکی میدونن!!وگرنه اینم جزو پیشه پا افتاده ترین نیازهاست!!
و اینکه شهوتم بخشی از علاقه است!وگرنه همه این عاشق معشوق های که باهم ازدواج میکردن نباید بچه پس مینداختن!
من خودم دخترم!!یه دختر به هیچ عنوان راضی به برقراری این روابط نمیشه مگر اینکه واقعا علاقه من باشه…لپه مطلب واسه دختره علاقه بوده واسه پسره شهوت!!

0 ❤️

2015-08-18 13:36:56 +0430 +0430

[quote=tiag06]

داشتن هر نوع رابطه در چهارچوبی غیر از ازدواج بین دختر و پسر سرنوشتی جز تباهی هردو نخواهد داشت.
باید با طلا نوشت[/quote]

یه سوال:اگه یه نفر براش شرایط ازدواج فراهم نبود وفشار جنسی هم بهش اومد باید چی کار کنه؟به نظرت دعای رفع شهوت بخونه کفایت می کنه؟!نیاز جنسی یه میل طبیعی تو وجودافراد هستش که نمی شه سرکوبش کرد.

0 ❤️

2015-08-18 13:46:14 +0430 +0430

[quote=tiag06]

از راه قانونی صیغه کنه.[/quote]
می دونی صیغه چیه!خوندن یه جمله به عربی و بعد پول پرداخت کردن به اون دختر و یه آخوند به نظرت چه چیزی رو حل می کنه؟!کلا چرا توی اکثریت احکام دینی باید یه جوری جیب روحانیون پر بشه!من همیشه این سوال واسم پیش اومده؟

0 ❤️

2015-08-18 13:52:07 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ]

خودتو اصلاح کن اولم با ریشت شروع کن ?.[/quote]

اون عکسی که تو آواتارش گذاشته ، اندازه ریشاش خوبه . lol

0 ❤️

2015-08-18 13:55:00 +0430 +0430

[/quote]
حرفهای شما بیشتر شبیه جوک هست!
تو کجای دنیا دختری که رابطه های جنسی زیادی داشته کاملا پاک محسوب میشه؟(البته جز سریالای جم تی وی! )
عقاید شما هیچ تشابهی با اداب و رسوم ایرانی نداره .
اما کاملا مشابه جم تی وی و فارسی وان هست .

داشتن هر نوع رابطه در چهارچوبی غیر از ازدواج بین دختر و پسر سرنوشتی جز تباهی هردو نخواهد داشت.
باید با طلا نوشت[/quote]
باید با گه نوشت ?

شما متوجه ای که این جزو نیاز های اولیه هست!!
فکر میکنی این همه منحرف جنسی در کشور واسه چیه!
فکر میکنی این همه مرد که دنبال روسپی هستن واسه چیه!

جمع کن بابا جم تی وی!!!
من دارم میگم نیازه این باید مثل سایر نیازها یه چیزه حل شده بشه…نه خیلیا واسه لمس این روابط تن به ازدواج بدن…
خودتو اصلاح کن اولم با ریشت شروع کن ?.

0 ❤️

2015-08-18 14:00:10 +0430 +0430

[quote=tiag06]

خوندن صیغه چه موقت چه دائم باید توسط خود زوجین انجام بشه با اون شرایط خاص و جیب شخص ثالثی هم پر نمیشه.
یا اینکه توسط وکیل برای طرفین ( که معمولا اخوند یا محضر دار وکالت رو بعهده میگیره)
و حضور دو نفر شاهد و …
اما توصیه من همون خود زوجین بخونن بهتره و اینکه دوتا از خانواده طرفین هم حضور داشته باشند!
نه پول الکی میدن ن چیزی![/quote]

می گم یه سوال:با توجه به این نظری که دادی ،به نظرت ملاک رابطه یک زوج چی باید باشه؟عشق وعلاقه یا توجه به عرف و دین؟! pleasantry اگه خانواده موافق باشند که بدون خوندن صیغه دختر وپسر
با هم باشند چه عیبی ایجاد می کنه؟

0 ❤️

2015-08-18 14:00:29 +0430 +0430

[q ROFL uote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ]
خودتو اصلاح کن اولم با ریشت شروع کن ?.[/quote]
این گردن بره ریشام نمیره clapping[/quote]

به ریش نیس به ریشه است!
اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است!! ROFL

0 ❤️

2015-08-18 14:02:32 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=tiag06]

خوندن صیغه چه موقت چه دائم باید توسط خود زوجین انجام بشه با اون شرایط خاص و جیب شخص ثالثی هم پر نمیشه.
یا اینکه توسط وکیل برای طرفین ( که معمولا اخوند یا محضر دار وکالت رو بعهده میگیره)
و حضور دو نفر شاهد و …
اما توصیه من همون خود زوجین بخونن بهتره و اینکه دوتا از خانواده طرفین هم حضور داشته باشند!
نه پول الکی میدن ن چیزی![/quote]

می گم یه سوال:با توجه به این نظری که دادی ،به نظرت ملاک رابطه یک زوج چی باید باشه؟عشق وعلاقه یا توجه به عرف و دین؟! pleasantry اگه خانواده موافق باشند که بدون خوندن صیغه دختر وپسر
با هم باشند چه عیبی ایجاد می کنه؟[/quote]

ازدواج سنت پیغمبره!!
قبل اون هرکی هر کی بوده!
هر کیو میخواستی میکردی lol
همه حروم زاده بودن بعد اون همه حلال زاده شدن wacko

0 ❤️

2015-08-18 14:09:51 +0430 +0430

[quote=دخــــتر بــסِ]

ازدواج سنت پیغمبره!!
قبل اون هرکی هر کی بوده!
همه حروم زاده بودن بعد اون همه حلال زاده شدن wacko[/quote]

تک تیر! ?
کلا خود حق پنداری یکی از بزرگترین ایراداتی هستش که من به اسلام دارم. به خصوص توی مباحث سکسی!من نمی دونم خوندن چهارتا جمله عربی چطوری می تونه مشکل سکسی دو تا جوون روحل کنه؟

0 ❤️

2015-08-18 14:15:12 +0430 +0430

[quote=johnycage][quote=دخــــتر بــסِ]

ازدواج سنت پیغمبره!!
قبل اون هرکی هر کی بوده!
همه حروم زاده بودن بعد اون همه حلال زاده شدن wacko[/quote]

تک تیر! ?
کلا خود حق پنداری یکی از بزرگترین ایراداتی هستش که من به اسلام دارم. به خصوص توی مباحث سکسی!من نمی دونم خوندن چهارتا جمله عربی چطوری می تونه مشکل سکسی دو تا جوون روحل کنه؟[/quote]

همونقد که باقی آیات حلال هست اینم حلاله انقد ایراد نگیر…
مثلا برای از بین بردن فقر،نازایی،و هر مشکلی آیه ای هست…
انقد محاربه با خدا نکن!میزنه نصفمون میکنه! shok ?
آ

0 ❤️

2015-08-18 14:16:23 +0430 +0430

به ریش نیس به ریشه است!
اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است!! ROFL[/quote]

ریش و ریشه دو چیز جدا هستن.
من خوشم میاد ریش بذارم (البته پارتنرم خوشش نمیاد blum3 مهم نیست!)[/quote]

صیغه ای؟؟ ?

0 ❤️

2015-08-18 14:18:19 +0430 +0430

[quote=tiag06]

ریش اگه زیادی بلند باشه می شه محل جمع شدن میکروب!پارنترت از ریش خوشش نمیاد؟پس چی کار می کنی باهاش؟

0 ❤️

2015-08-18 16:16:50 +0430 +0430

[quote=abe.kirr]متأسفانه فرهنگ توی جامعه ی ما سیر نزولی رو داره سیر میکنه. بعضی از آقایون وقتی کیرشون راست میشه به دخترا میگن که سکس حق مسلمشونه و باید مثل هر موجود زنده ای سکس داشته باشن. اما همین که آبشون اومد و سرشون خنک شد، اون دختر رو فاحشه مینامن. اینا حقا که حروم زاده هستن. و فقط به فکر منافع و شهوت خودشون. من با شما موافقم. پسر و دختر هر وقت که این نیاز رو در خودشون دیدن باید به هم نزدیک بشن و فارق از هر گونه افکار منفی از لحظه لذت ببرن. و اینکه آیا در آینده با هم زیر یک سقف میرن یا نه ربطی به وجود رابطه نداره (که البته 90% دخترا سکس رو علتی برای قطعی شدن ازدواج میبینن و فکر میکنن با کسی که سکس کردن باید حتما بگیرتشون). چه بخوایم و چه نخوایم، همه دخترا و پسرا رابطه دارن و مردی که فردا میشه شوهرت قطعاً قبل از تو با خیلیا بوده و همچنین دختری که میخواد بشه زن من قطعاً قبل از من سکس رو تجربه کرده. پس بیایید به حریم هم و شخصیت هم احترام بزاریم تا به لحاظ روحی انسانهای سالم و به دور از حاشیه باشیم و وارد حریم شخصی گذشته ی کسی نشیم. و کسی رو قضاوت نکنیم.
در کل خلاصه مطلب رو اینطور بیان میکنم که:
1- دختر خانم عزیز، پسری که میخواد باهات باشه 1% ممکنه باهات ازدواج کنه. حالا اختیار با خودته. آیا حاضری بدون هیچ توقع بجز لذت بردن با اون پسر باشی؟
2- آقا پسر گرامی، دختری که میخواد بدنش رو در اختیارت بزاره، صرفا دلیلش این نیست که میخواد بهت حال بده، بلکه خودش هم میخواد لذت ببره. اگر قرار باشه بهش بگی فاحشه، مطمئن باش که اون دختری هم که یک روز باهاش ازدواج میکنی 99% قبل تو با کسی بوده و این لقب سزاوار اون هم خواهد بود.
give_rose[/quote]

0 ❤️

2015-08-18 16:36:43 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=بارون آلواین][/quote]
نگاهی به امار خودکشی در امریکا و اروپا بیندازید بد نیست
همچنین تجاوز زوری
قتل
و…
الان چنتا روشنفکر نیان بگن اونجا فلانه و بهمانه …[/quote]
اگه همون ازادی امریکا تو ایران بود ملت همدیگه رو جر میدادن !

0 ❤️

2015-08-18 16:38:30 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ][quote=tiag06][quote=دخــــتر بــסِ]
به ریش نیس به ریشه است!
اصل بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است!! ROFL[/quote]

صیغه ای؟؟ ?[/quote]
زنمه!
البته هنوز ازدواج نکردیم و رابطه هم نداریم (blush)[/quote]

به سلامتی نومزدین!
خوشبخت شین! ? angel

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «