** اولین جق! ** نوستالژی!

1397/11/04

امروز تو جاده بودم و تنها. نه که تنها! تو ماشین چند نفر همرام بودن ولی کاری به کارشون نداشتم. از یه مراسم خاکسپاری که تو شهرستان بود بر میگشتم. داشتم با خودم فکر میکردم چقدر این دنیا مزخرفه و آدمی به گوز بنده! همینطور که فرمون ماشین تو دستم بود پدال گاز رو بیشتر فشار دادم . کیلومتر رفت بالاتر. 130…140…160… با خودم گفتم ببین زندگی چقدر مسخره است که اگه همین الان یکی از لاستیکا بترکه و ماشین چپ بشه به احتمال خیلی زیاد هممون درجا به گا میریم! خواستم حالم رو عوض کرده باشم که شروع کردم از خاطرات بچگی تعریف کردن واسه جمع و کلی با هم خندیدیم. همینجوری که داشتم دنبال خاطره ها میگشتم یهو رسیدم به خاطرهء اولین جق زدنم!!! همچین یه لبخند ملیح نشست رو لبام. همون موقع با خودم گفتم تا رسیدم خونه باید یه تاپیک با همین نام تو شهوانی بزنم… حالا هم میتونه در مورد اولین جق باشه، هم باحالترین جق و کلاً سوژهء خنده. فقط یه لطفی کنید و اگر خاطره ای دارید فقط حال به هم زن و بی غیرتی و از این حرفا نباشه! مخلص همتون، به زندگی بخندین که اگه نخندین کونتون پاره اس!!!

11682 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-01-25 13:15:08 +0330 +0330
نقل از: mmb923
نقل از: parsashz_1380

من خودم جغو کشف کردم ? یعنی کسی برام نگفت تو کامپیوتر کاکام دنبال اهنگ میگشتم به سوپر برخوردم با کیرم(اون موقع دول بود البته،اخه کلاس چهارم بودم یا پنجم) بازی کردم به حالت عرفانیی رسیدم و در عالم معنا برای چند لحظه سیرو سلوک کردم

جووووووووووووووووووووووون
لعنتی کم سن هم که هستی
آی دی تلگرامتو بده ببینم

ملت رد دادن دیگه… کلن کسخل شدن.

6 ❤️

2019-01-25 13:18:27 +0330 +0330
نقل از: کیر ابن آدم

من خودم جغو کشف کردم ? یعنی کسی برام نگفت تو کامپیوتر کاکام دنبال اهنگ میگشتم به سوپر برخوردم با کیرم(اون موقع دول بود البته،اخه کلاس چهارم بودم یا پنجم) بازی کردم به حالت عرفانیی رسیدم و در عالم معنا برای چند لحظه سیرو سلوک کردم

لعنتی کم سن هم که هستی
آی دی تلگرامتو بده ببینم

ملت رد دادن دیگه… کلن کسخل شدن.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

1 ❤️

2019-01-25 13:20:04 +0330 +0330

بار اولش هم خیلی هیجان داره هم لذت و هم سخت
بعدش دیگه میشه عادت

0 ❤️

2019-01-25 13:44:38 +0330 +0330

اولین جقمو به یاد زن عموی خوشگل ۳۶ ساله ام زدم هنوزم تو کف زن عموم هستم . به امید اینکه یه روز جرش بدم

0 ❤️

2019-01-25 13:45:16 +0330 +0330
نقل از: Mind_Freak بنده با چیز های مختلف مثل مینرال آیس، تاید ، انواع صابون و ... جق زدم ?

اولین جق هم که تعریفی نداره ولی تو ۱۰ سالگی بود

یه دوستی دارم که شدیدا جقیه و با هم همیشه سر کلاس فکر می کنیم چجوری یه سوراخی درست کنیم تا خودمونو توش خالی کنیم و پایه ساخت ابزار تفریح ما همیشه نایلون فریزره(پول دستکش لاتکس و کاندومو نداریم ?)

به بار این نایلونو گذاشتم لای پتو و دو دور کمربند دورش بستم و با ذکر بسم الله کارو شروع کردم ?

اقا چشمتون روز بد نبینه بعد از خالی شدن در نایلون، اومدم درش بیارم دیدم فاااککک نایلون پاره شده و پتو پر اب کمر ?

خدارو شکر کسی خونه نبود پتو رو شستم و گذاشتم رو شوفاژ و خشک شد ولی کلا بو زنا میداد ?

اینگونه بود که دیگر از ۲ تا نایلون فریزر استفاده می کنم

?

1 ❤️

2019-01-25 13:55:55 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور یه بار هم با چسب آکواریوم زدم!! همهء پسران جقی میدونن که بعد از مدتی نیاز به تنوع داری که بیشتر حال کنی. من الاغ هم دیدم که چسب آکواریوم لیزه و فکر کردم که گزینهء خوبیه. چسب رو بردم تو حموم و نصفش رو خالی کردم رو کیرم، فکر کنم حدود 400ml چسب ریختم روش. شروع کردیم به زدن که دیدیم ای وای تمام بدنم چسبی شده و کف حموم و شیر آب و دستام رو به گا دادم. هیچی دیگه جق رو فراموش کردم و رفتم زیر دوش که ای کاش نرفته بودم. چسبه شد عین یه لایه پوست جدید رو بدنم که با هیچی هم پاک نمیشد. لیف کشیدم و لیف رو هم به گا دادم! بعد از نیم ساعت پدر نگران پشت در حموم و میگفت چرا نمیای؟ (شک کرده بود که جقی شدم ? ) این طرف درب هم من تو حموم با یه هیکل چسبی و کف حموم هم پر از چسب و خلاصه بعد از حدود یک ساعت بشور و بساب فهمیدم که پاک بشو نیست و اگه خانوادم حموم رو با این وضعیت میدیدن آبروم هم در خطر بود چون حوله هم چسبی میشد و هر چی فکر کردم که بهشون چی بگم چیزی به ذهنم نرسید. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که آب داغ رو باز کنم و برم زیر دوش تا چسبا گرم بشن و جدا بشن. خلاصه تا ته کونم سوخت!سوختا!! شده بودم عین لبو! ولی تونستم چسبا رو پاک کنم. ( نتیجهء اخلاقی: با هر چیزی که به ذهن بیمارتون رسید نزنید!)

اقاچشمت روز بد نبینه خونه عمم بود رفته بود حمام تو زیرزمین بود درب اهنی زیرش زنگ زده بازور یزه پا معلوم بود دیدم رفتم یه جق بزنم ازشانس بدم صابون برده بودن تو حمام با خمیر دندون زدم اقا یذره زدم سوختما دهنم سرویس شد بعدشم پیش هرکی میشستم میگفتن افرین چه مسواکی زدی وسط روز

2 ❤️

2019-01-27 17:39:02 +0330 +0330

لعنتی کم سن هم که هستی
آی دی تلگرامتو بده ببینم

2 ❤️

2019-03-08 15:21:02 +0330 +0330

من تا راهنمایی هیچ درکی از سکس نداشتم
تو راهنمایی اولین بار عکس سوپر دیدم و یه مشت رفیق کسخل داشتیم که گفتن تو حموم چطوری جق میزنن
مام رفتیم تو حموم با صابون لیز کردیم و یه خورده مالیدیم دیدیم حال میده
ولی آبی چیزی نمیومد اینقد مالیدم تا سوخت دیگه
تا سه چهار روز دست بهش میزدم تا سوراخ کونم میسوخت
این اولین آشنایی من با پدیده جق بود
خلاصه گذشت و رسیدیم دبیرستان و برا خودمون دیگه یه جقر حرفه ای شده بودیم
یه رفیق کس مغز پیدا کرده بودم از خودم کسخلتر
جق میزد ، به آبش برق وصل میکرد و میخواست تجزیه و تحلیلش کنه

0 ❤️

2019-03-08 15:34:51 +0330 +0330
نقل از: Martianboy
نقل از: بوف_بور

سال آخر ابتدایی بودم. جام همیشه آخر کلاس بود. البته بچه درس خون بودم تا حدودی ولی بیشتر با بچه شر بودن حال میکردم. اون موقع از بچه ها یه چیزایی در مورد شامپو و زیر پتو و حموم و صابون و این چیزا شنیده بودم و تنها چیزی که میدونستم این بود که ما مردا یه آپشنی داریم به نام کیر که زنا ندارن! همین!

یه رفیق داشتیم که اسمش ضیاء بود (گاییدمت هر جا که هستی!) ضیاء کُلاً استاد چالش بود مثلا میگفت کیراتون رو در بیارید ببینیم مال کی بزرگتره و از این حرفها. روزها میگذشت و ضیاء در مورد جق و سکس صحبت میکرد و ما هم فقط عرق شرم و واسه اینکه کم نیاریم به عنوان تایید سرمون رو تکون میدادیم که مثلا گرفتم چی میگی داداش! تا اینکه یه روز ضیاء یه عکس پورن آورد تو مدرسه و صدای من و یکی دیگه از بچه های پایه زد و عکس رو نشونمون داد و تازه اون روز فهمیدم کاراییِ کیر دقیقا چیه!

اون روز که اصلا نفهمیدم کلاس رو چجوری تموم کردم و سریع رفتم خونه و داشتم دیوونه میشدم. یعنی ننه بابای ما هم آره؟!! شبش هم قرار بود با بچه های محله بریم خونهء ضیاء اینا که برامون فیلم سوپر بذاره.

بچه های دهه شصت میدونن فیلم نگاه کردن اونم پورن تو اون زمان یعنی چی!! دستگاه ویدیو رو باید میذاشتیم توی پتو یا یه گونی و خیلی نامحسوس میبردیمش تو خونه. فیلم VHS هم که اندازهء یه دیس پلوخوری بود. وسط چلهء تابستون یه کاپشن گشاد میپوشیدیم و فیلمو میذاشتیم تو شکممون و بازم نامحسوس میبردیمش خونه. حالا باید منتظر میموندی که خونه خالی بشه و اصلا یه وضعی..(تعریف نکنم بهتره)

خلاصه اون شب رفتیم خونهء ضیاء اینا و فیلم رو از وسطاش پلی کردن. آقا ما دیدیم دو تا کیر داره میره توی کس و کون یه زن! اصلا هنگیدما! یه چند دقیقه که با بچه محل ها فیلم رو دیدیم در خونه رو زدن و هر کسی با کیر شق شده از یه طرف در میرفت! اون شب رو تا صبح نخوابیدم و انگار یه کهکشان جدید رو کشف کرده باشم و تازه فهمیدم هدف خداوند از خلقت انسانها چی بوده ? از اون شب به بعد شروع کردیم با شومبولمون ور رفتن (البته الان دیگه واسه خودش سالاری شده!) تا اینکه یه روز که رفته بودم خونهء خالم اینا بعد از ظهرش رفتم دوش بگیرم که یکم با سالارمون ور رفتیم(شومبول سابق!) یهو دیدم دنیا داره دور سرم میچرخه و پاهام بی حس شد. فکر کردم دارم میمیرم! احساس کردم روحم داره از کیرم میزنه بیرون....!! (بقیه اش رو بعدا تعریف میکنم)

حاجی قبلا از این تاپیکا زدم. تعریف نمیکنن کس کشا. نه اینکه همشون از دم بکنن… این وسط فقط من و توییم که جقی شدیم.

خوب اومدی کیری جون ? (dash) همه از بدو تولد کص کن بودن 🙄

ایرانی جماعت از هر چی که کم داشته باشه، از نظر لاف و چاخان و ادعا به خوداتکایی که رسیده هیچ! به مرز صادرات هم نزدیک شده (dash) ?

1 ❤️

2019-03-08 15:38:38 +0330 +0330
نقل از: قیصر1995 :/

?

چیه چرا کج و معوج شدی؟ (dash)

0 ❤️

2019-03-08 15:56:21 +0330 +0330
نقل از: ترومن

?

مال بعضیا کجه خب.

3 ❤️

2019-03-08 16:37:01 +0330 +0330

خلاصه اینکه بعد از یادگیری جق به فکر تنوع بیشتر افتادم و دوست نداشتم رابطه مون (من و جق!) یه نواخت و بدون هیجان بشه. برای همین بین خودمون یه قراری گذاشتیم و اونم این که وارد هر خونهء جدیدی که شدم یه دست جق مجلسی و خفن بزنم. مثلا عید اگه میرفتیم شمال تو هتل یا ویلا میزدم! یا اگه میرفتیم خونهء اقوامی که تا حالا خونشون نرفته بودیم یا خونهء جدید گرفته بودن هم سعی میکردم یه شرایطی رو جور کنم که بشه یه جق الورود یا همون جق به مناسبت ورود به یه مکان جدید رو بزنم. همزمان در همین ایام هم یک سری آپشن به جقم اضافه کرده بودم، مثل زدن با انواع وسایل که قبلا یه نمونه اش عرض شد!!

خوب بریم سراغ خاطرهء اصلی: پدربزرگم خونشو عوض کرده بود و من هم به اتفاق خانواده یه سر رفتم منزل جدیدشون و تصمیم گرفتم چندتا از بچه هام رو تو چاه حمومشون قربونی کنم ? . اتفاقا در همین ایام هم کشف کرده بودم اگه داخل یه خیار سالادی رو خالی کنی و اگه خیار خیلی خیلی بزرگ باشه میشه سالار مبارک رو کرد توش و به Virtual Reality یا VR (واقعیت مجازی) دست پیدا کرد! ? به این صورت که چشاتو میبندی و به خودت تلقین میکنی که داری کُس میکنی و سالارت هم مردونگی میکنه و خودشو میزنه به اون راه که مثلا آره داره کُس میکنه و باقی ماجرا...

اما نکته اینجا بود که میشه یه خیار سالادی خیلی بزرگ رو تو لباسات قایم کنی و ببری تو حموم اما وقتی از حموم با یه حوله میای بیرون و لباسی در کار نیست یکم بیرون آوردن یه خیار سالادی سخت میشه!! متاسفانه مادر بزرگ بنده از روی لطفی که داشت تیشرت و شلوارم رو ریخته بود تو لباسشویی و حوله لباسی برام آورده بود که بپوشمش! بدون شک نمیشه به همین راحتی یه خیار رو تو حوله قایم کرد و از حموم برد بیرون چون اگه خانواده ات تو رو با یه خیار در حال بیرون آمدن از حموم میدیدن به جای دیدن نیمهء پُر لیوان، نیمهء خالی رو میدیدن و با خودشون میگفتن اینم کونی شد رفت! در صورتی که اگه یکم مثبت اندیش بودن میفهمیدن که از خیار به عنوان !Virtual Cos استفاده کردم. پس به این نتیجه رسیدم که یا باید خیار رو بخورم!!! که اصلا شدنی نبود چون یه انسان بعد از سکس، پارتنرش رو نمیخوره! یا باید خیار رو......!! که اینم شدنی نبود!! پس نتیجه گرفتم خیار رو خورد کنم و بریزمش تو چاه که شدنی بود. خلاصه خیار رو به صورت نگینی و مناسب سالاد شیرازی قطعه قطعه کردم و ریختمش تو چاه و خوش و خُرم از حموم اومدم بیرون که متاسفانه بعد از نیم ساعت فهمیدم لوله کشی چاه حمام ایراد داره و زیادی کوچیکه و لوله گرفته و آب از کف حمام زده بالا و........ (dash) ( لوله کش دیوس! مادرتو گاییدم! اگه فقط چند اینچ لوله رو بزرگتر گرفته بودی اون اتفاق رخ نمیداد..)

لولهء فاضلاب گرفته بود و آب اومده بود بالا و به همراهش تکه های خیار و بچه هام هم اومده بودن بالا و کف حمام منظرهء چشم نوازی رو ایجاد کرده بودن. همهء خانواده داشتن از سمتِ حمام میومدن تو سالن و زیر لب نُچ نُچ گویان، از گوشهء چشم به من نگاه میکردن و بعد از چند ثانیه سرشون رو به صورتی تکون میدادن که انگار میخوان بهم بگن: خاک تو سرت کنن که کونی شدی و رفت! اصلا معلوم نیست چند وقته که داره کون میده که اینقدر گشاد شده که خیار سالادی رو میکنه تو کونش!

من هم در جوابشون سرم رو انداخته بودم پایین و انگار که میخواستم بگم: بابا! من کونی نیستم! من این خیار رو کردم نه اون منو!!!

اما متاسفانه از اون زمانهایی بود که نمیشه هیچ جوری توضیحش بدی. فرض کن برم به خانواده بگم: اینجوریام که شما فکر میکنید نیست! خیار رو برده بودم که کیرمو بکنم توش! خلاصه اینکه سر اون جق چنان آبرویی از من رفت که هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم خصوصاً چهرهء پدربزرگم رو که بعد از دیدن تکه های خیار کف حمام رفته بود تو حیاط و نشسته بود یه گوشه و سیگار میکشد و نسلش رو از دست رفته میدید! بعد از اون اتفاق تا چند سال دیگه کسی تو خانوادهء ما لب به خیار نزد! اگر هم یه وقتی میرفتیم مهمونی و موقع پذیرایی شدن توی ظرف میوه خیار میدیدن...یه نگاه به خیار میگردن و یه نگاه به من و بعدش سرشون رو به عنوان افسوس مینداختن پایین و تکون میدادن. بابام هم موقع دیدن خیار توی ظرف میوه، بغض میکرد و آه میکشید. پدر بزرگم هم از اون روز به بعد تا لحظهء مرگش هر وقت خیار میدید یه نخ سیگار روشن میکرد و آخرش هم به خاطر مشکلات تنفسی مرد!

2019-03-08 19:07:11 +0330 +0330
نقل از: ترومن

?

مال بعضیا کجه خب.

والا چه عرض کنم! 🙄 (dash) (dash)

1 ❤️

2019-03-08 19:20:23 +0330 +0330

من 13 سالم بود
یه فیلم پیدا کردم تایم بالا از اینا که یه زن و چن تا سیاه کلفت دورش جمع میشن
خلاصه یخورده دستمالی کردیم و آبمون اومد
هیچ وقت یادم نمیره ، همون شب فینال جام جهانی بود

0 ❤️

2019-03-08 20:00:53 +0330 +0330

خلاصه اینکه بعد از یادگیری جق به فکر تنوع بیشتر افتادم و دوست نداشتم رابطه مون (من و جق!) یه نواخت و بدون هیجان بشه. برای همین بین خودمون یه قراری گذاشتیم و اونم این که وارد هر خونهء جدیدی که شدم یه دست جق مجلسی و خفن بزنم. مثلا عید اگه میرفتیم شمال تو هتل یا ویلا میزدم! یا مثلا اگه میرفتیم خونهء اقوامی که تا حالا خونشون نرفته بودیم یا خونهء جدید گرفته بودن هم سعی میکردم یه شرایطی رو جور کنم که بشه یه جق الورود یا همون جق به مناسبت ورود به یه مکان جدید رو بزنم. همزمان در همین ایام هم یک سری آپشن به جقم اضافه کرده بودم مثل زدن با انواع وسایل که قبلا یه نمونه اش عرض شد!!

خوب بریم سراغ خاطرهء اصلی: پدربزرگم خونشو عوض کرده بود و من هم به اتفاق خانواده یه سر رفتم منزل جدیدشون و تصمیم گرفتم چندتا از بچه هام رو تو چاه حمومشون قربونی کنم ? . اتفاقا در همین ایام هم کشف کرده بودم اگه داخل یه خیار سالادی رو خالی کنی و اگه خیار خیلی خیلی بزرگ باشه میشه سالار مبارک رو کرد توش و به Virtual Reality یا VR (واقعیت مجازی) دست پیدا کرد! ? به این صورت که چشاتو میبندی و به خودت تلقین میکنی که داری کُس میکنی و سالارت هم مردونگی میکنه و خودشو میزنه به اون راه که مثلا آره داره کُس میکنه و باقی ماجرا...

اما نکته اینجا بود که میشه یه خیار سالادی خیلی بزرگ رو تو لباسات قایم کنی و ببری تو حموم اما وقتی از حموم با یه حوله میای بیرون و لباسی در کار نیست یکم بیرون آوردن یه خیار سالادی سخت میشه!! متاسفانه مادر بزرگ بنده از روی لطفی که داشت تیشرت و شلوارم رو ریخته بود تو لباسشویی و حوله لباسی برام آورده بود که بپوشمش! بدون شک نمیشه به همین راحتی یه خیار رو تو حوله قایم کرد و از حموم برد بیرون چون اگه خانواده ات تو رو با یه خیار در حال بیرون آمدن از حموم میدیدن به جای دیدن نیمهء پُر لیوان، نیمهء خالی رو میدیدن و با خودشون میگفتن اینم کونی شد رفت! در صورتی که اگه یکم مثبت اندیش بودن میفهمیدن که از خیار به عنوان !Virtual Cos استفاده کردم. پس به این نتیجه رسیدم که یا باید خیار رو بخورم!!! که اصلا شدنی نبود چون یه انسان بعد از سکس، پارتنرش رو نمیخوره! یا باید خیار رو......!! که اینم شدنی نبود!! پس نتیجه گرفتم خیار رو خورد کنم و بریزمش تو چاه که شدنی بود. خلاصه خیار رو به صورت نگینی و مناسب سالاد شیرازی قطعه قطعه کردم و ریختمش تو چاه و خوش و خُرم از حموم اومدم بیرون که متاسفانه بعد از نیم ساعت فهمیدم لوله کشی چاه حمام ایراد داره و زیادی کوچیکه و لوله گرفته و آب از کف حمام زده بالا و........ (dash) ( لوله کش دیوس! مادرتو گاییدم! اگه فقط چند اینچ لوله رو بزرگتر گرفته بودی اون اتفاق رخ نمیداد..)

لولهء فاضلاب گرفته بود و آب اومده بود بالا و به همراهش تکه های خیار و بچه هام هم اومده بودن بالا و کف حمام منظرهء چشم نوازی رو ایجاد کرده بودن. همهء خانواده داشتن از سمتِ حمام میومدن تو سالن و زیر لب نُچ نُچ گویان، از گوشهء چشم به من نگاه میکردن و بعد از چند ثانیه سرشون رو به صورتی تکون میدادن که انگار میخوان بهم بگن: خاک تو سرت کنن که کونی شدی و رفت! اصلا معلوم نیست چند وقته که داره کون میده که اینقدر گشاد شده که خیار سالادی رو میکنه تو کونش!

من هم در جوابشون سرم رو انداخته بودم پایین و انگار که میخواستم بگم: بابا! من کونی نیستم! من این خیار رو کردم نه اون منو!!!

اما متاسفانه از اون زمانهایی بود که نمیشه هیچ جوری توضیحش بدی. فرض کن برم به خانواده بگم: اینجوریام که شما فکر میکنید نیست! خیار رو برده بودم که کیرمو بکنم توش! خلاصه اینکه سر اون جق چنان آبرویی از من رفت که هیچ وقت نمیتونم فراموشش کنم خصوصاً چهرهء پدربزرگم رو که بعد از دیدن تکه های خیار کف حمام رفته بود تو حیاط و نشسته بود یه گوشه و سیگار میکشد و نسلش رو از دست رفته میدید! بعد از اون اتفاق تا چند سال دیگه کسی تو خانوادهء ما لب به خیار نزد! اگر هم یه وقتی میرفتیم مهمونی و موقع پذیرایی شدن توی ظرف میوه خیار میدیدن...یه نگاه به خیار میگردن و یه نگاه به من و بعدش سرشون رو به عنوان افسوس مینداختن پایین و تکون میدادن. بابام هم موقع دیدن خیار توی ظرف میوه، بغض میکرد و آه میکشید. پدر بزرگم هم از اون روز به بعد تا لحظهء مرگش هر وقت خیار میدید یه نخ سیگار روشن میکرد و آخرش هم به خاطر مشکلات تنفسی مرد!

آقا دهنت سرویس. مردم از خنده.

2 ❤️

2019-03-08 20:12:32 +0330 +0330

خلاصه اینکه بعد از یادگیری جق به فکر تنوع بیشتر افتادم و دوست نداشتم رابطه مون (من و جق!) یه نواخت و بدون هیجان بشه. برای همین بین خودمون یه قراری گذاشتیم و اونم این که وارد هر خونهء جدیدی که شدم یه دست جق مجلسی و خفن بزنم. مثلا عید اگه میرفتیم شمال تو هتل یا ویلا میزدم! یا مثلا اگه میرفتیم خونهء اقوامی که تا حالا خونشون نرفته بودیم یا خونهء جدید گرفته بودن هم سعی میکردم یه شرایطی رو جور کنم که بشه یه جق الورود یا همون جق به مناسبت ورود به یه مکان جدید رو بزنم. همزمان در همین ایام هم یک سری آپشن به جقم اضافه کرده بودم مثل زدن با انواع وسایل که قبلا یه نمونه اش عرض شد!!

عالی بود! هم داستان هم نگارش خنده‌دارت.
انقد خندیدم تخمام درد گرف.

1 ❤️

2019-03-08 20:22:51 +0330 +0330

وااااایییی مرددممممممممممم 🙄

0 ❤️

2019-03-08 20:27:48 +0330 +0330

Yadeeesh Bekheyr Yade Khateratam Oftadam ?

0 ❤️

2019-03-15 00:39:02 +0330 +0330
نقل از: Roxana_rt Yadeeesh Bekheyr Yade Khateratam Oftadam ?

کس نگو مومن… تو دختری… اصن کیر نداری که بخوای جق بزنی!

1 ❤️

2019-03-15 19:38:14 +0330 +0330
نقل از: بوف_بور یه بار هم با چسب آکواریوم زدم!! همهء پسران جقی میدونن که بعد از مدتی نیاز به تنوع داری که بیشتر حال کنی. من الاغ هم دیدم که چسب آکواریوم لیزه و فکر کردم که گزینهء خوبیه. چسب رو بردم تو حموم و نصفش رو خالی کردم رو کیرم، فکر کنم حدود 400ml چسب ریختم روش. شروع کردیم به زدن که دیدیم ای وای تمام بدنم چسبی شده و کف حموم و شیر آب و دستام رو به گا دادم. هیچی دیگه جق رو فراموش کردم و رفتم زیر دوش که ای کاش نرفته بودم. چسبه شد عین یه لایه پوست جدید رو بدنم که با هیچی هم پاک نمیشد. لیف کشیدم و لیف رو هم به گا دادم! بعد از نیم ساعت پدر نگران پشت در حموم و میگفت چرا نمیای؟ (شک کرده بود که جقی شدم ? ) این طرف درب هم من تو حموم با یه هیکل چسبی و کف حموم هم پر از چسب و خلاصه بعد از حدود یک ساعت بشور و بساب فهمیدم که پاک بشو نیست و اگه خانوادم حموم رو با این وضعیت میدیدن آبروم هم در خطر بود چون حوله هم چسبی میشد و هر چی فکر کردم که بهشون چی بگم چیزی به ذهنم نرسید. تنها چیزی که به ذهنم رسید این بود که آب داغ رو باز کنم و برم زیر دوش تا چسبا گرم بشن و جدا بشن. خلاصه تا ته کونم سوخت!سوختا!! شده بودم عین لبو! ولی تونستم چسبا رو پاک کنم. ( نتیجهء اخلاقی: با هر چیزی که به ذهن بیمارتون رسید نزنید!)

تركيدممممم عاااالي بوووووورد 🙄 🙄 🙄

0 ❤️

2019-03-15 20:10:00 +0330 +0330

اقا من اولین جقمو یادم نمیاد دقیق فک کنم مربوط میشد به ۱۲ سالگیم ولی جق زدن با خمیر دندون رو توصیه میکنم خیلی باحاله کیرتون یخ میزنه

0 ❤️

2019-03-15 20:16:13 +0330 +0330

سال آخر ابتدایی بودم. جام همیشه آخر کلاس بود. البته بچه درس خون بودم تا حدودی ولی بیشتر با بچه شر بودن حال میکردم. اون موقع از بچه ها یه چیزایی در مورد شامپو و زیر پتو و حموم و صابون و این چیزا شنیده بودم و تنها چیزی که میدونستم این بود که ما مردا یه آپشنی داریم به نام کیر که زنا ندارن! همین!

یه رفیق داشتیم که اسمش ضیاء بود (گاییدمت هر جا که هستی!) ضیاء کُلاً استاد چالش بود مثلا میگفت کیراتون رو در بیارید ببینیم مال کی بزرگتره و از این حرفها. روزها میگذشت و ضیاء در مورد جق و سکس صحبت میکرد و ما هم فقط عرق شرم و واسه اینکه کم نیاریم به عنوان تایید سرمون رو تکون میدادیم که مثلا گرفتم چی میگی داداش! تا اینکه یه روز ضیاء یه عکس پورن آورد تو مدرسه و صدای من و یکی دیگه از بچه های پایه زد و عکس رو نشونمون داد و تازه اون روز فهمیدم کاراییِ کیر دقیقا چیه!

اون روز که اصلا نفهمیدم کلاس رو چجوری تموم کردم و سریع رفتم خونه و داشتم دیوونه میشدم. یعنی ننه بابای ما هم آره؟!! شبش هم قرار بود با بچه های محله بریم خونهء ضیاء اینا که برامون فیلم سوپر بذاره.

بچه های دهه شصت میدونن فیلم نگاه کردن اونم پورن تو اون زمان یعنی چی!! دستگاه ویدیو رو باید میذاشتیم توی پتو یا یه گونی و خیلی نامحسوس میبردیمش تو خونه. فیلم VHS هم که اندازهء یه دیس پلوخوری بود. وسط چلهء تابستون یه کاپشن گشاد میپوشیدیم و فیلمو میذاشتیم تو شکممون و بازم نامحسوس میبردیمش خونه. حالا باید منتظر میموندی که خونه خالی بشه و اصلا یه وضعی..(تعریف نکنم بهتره)

خلاصه اون شب رفتیم خونهء ضیاء اینا و فیلم رو از وسطاش پلی کردن. آقا ما دیدیم دو تا کیر داره میره توی کس و کون یه زن! اصلا هنگیدما! یه چند دقیقه که با بچه محل ها فیلم رو دیدیم در خونه رو زدن و هر کسی با کیر شق شده از یه طرف در میرفت! اون شب رو تا صبح نخوابیدم و انگار یه کهکشان جدید رو کشف کرده باشم و تازه فهمیدم هدف خداوند از خلقت انسانها چی بوده ? از اون شب به بعد شروع کردیم با شومبولمون ور رفتن (البته الان دیگه واسه خودش سالاری شده!) تا اینکه یه روز که رفته بودم خونهء خالم اینا بعد از ظهرش رفتم دوش بگیرم که یکم با سالارمون ور رفتیم(شومبول سابق!) یهو دیدم دنیا داره دور سرم میچرخه و پاهام بی حس شد. فکر کردم دارم میمیرم! احساس کردم روحم داره از کیرم میزنه بیرون....!! (بقیه اش رو بعدا تعریف میکنم)

حاجی قبلا از این تاپیکا زدم. تعریف نمیکنن کس کشا. نه اینکه همشون از دم بکنن… این وسط فقط من و توییم که جقی شدیم.

بیشتر دلیه! واسه دل خودم زدم. اصلاً خودت اولین چراغ رو روشن کن. استاد جق!! ?

پسر تو فوق العاده ای مردم از خنده
یک صدم این ابتکاراتو میگذاشتی تو صنعت الان کشور یک جهان بودیم 🙄 🙄 🙄 🙄

0 ❤️

2019-03-15 20:38:59 +0330 +0330

اول راهنمایی بودم یه همکلاسی داشتم یکی دوسالی ازم بزرگ تر بود ولی مثل دخترا بود
یه روز تو مدرسه تو دستشویی برام ساک و جرق زد زد اون اولین باری بود که ارضا میشدم
از اون به بعد هم کلی جرق زدم هم تاحالا هر موجودی که قابل کردن بوده کردم
انواع و اقسام فانتزی سکسی رو هم اجرا کردم سکس با زن سن بالا
با دختر جوون
با ملیت های مختلف
با زن و شوهر
مادر و دختر
مادر و پسر
حتی یه بار یه خواهر و برادر اوکراینی رو کردم

0 ❤️

2019-03-15 21:34:51 +0330 +0330

من یه بارتو مهمونی خونه عموم رفتم دستشوییشون . بعد شق کرده بودم سر ممه های زن عمو با خمیر دندون نعنایی جق زدم خدا روز بد نیاره. آب بهش میخورد میخواستم جیغ بزنم

1 ❤️

2019-03-15 22:14:30 +0330 +0330

اول بگم که اولین جقم رو 13 سالگی زدم.یادمه تا قبل از اولین جقم، میومدم شهوانی و داستان میخوندم و بعضی وقتا فیلم میدیدم، ولی بلد نبودم چطور جق بزنم.یعنی میدونستم باید دستم رو حلقه کنم و بالا پایین کنم ها، ولی نمیدونستم چه مدت باید این کار رو بکنم، چند باری تست کرده بودم ولی بعد از ی مدت خسته میشدم و ادامه نمیدادم.ی بار تو خونه تنها بودم قبلشم شهوانی داستان خونده بودم حسابی زده بود بالا منم گرفتم دودولمو(اون موقع دودول بود) مالوندم و مالوندم، بعدش 2 انگشته جق زدم!آبم نیومد ولی خیییییلی خوب بود!!!

0 ❤️

2019-03-18 19:19:28 +0330 +0330

از من باشه میگم خاطره جق زدن ها باحال تره چون واقعا جذاب هستن

ولی جق اولین جق زدن ها چون حات مالش داره شاید جق نشه بهش گفت

منم یه رفیق باحال داشتم میگفت میرم حموم اگه ببینم خایه هام اویزونه میذارمشون تو اب سرد جم بشن سفت وایسن

0 ❤️

2019-03-18 20:01:48 +0330 +0330

من اولین جقی که زدمو کامل یادمه حدود 11 سالم بود یه رفیق داشتیم از اون کصکشای روزگار بود اولین باری که فهمیدم سکس چیه از همون رفیقم بود ینی همون سال حدود نود درصده کلاسو جقی کرده بود لامصب اندازه یه مرد متاحل تجربه داشت یه روز بهم گفت برو تو سایت ‏xvideos‏ فیلم سکس ببین ماهم رفتیم فیلتر شکنو فعال کردیم رفتیم تو سایت چنتا فیلم دیدیم ینی یجوری شده بودم تا شب تو فاز فیلما بودم رفتم تو دستشویی یکم با کیرم بازی کردم دیدم داره پاهام سست میشه یه حسه خوبی بهم دست داد یکم دیگ باهاش بازی کردم یهو دیدم داره ابم میاد حسه خوبی داشت ولی مثه سگ ترسیده بودم تا خود صبح تو فکر بودم ‎

0 ❤️

2021-05-22 23:09:03 +0430 +0430

↩ اسکلت حشری
بعد از دو سال برگشتم سراغ این تاپیکه. خودمم خیلی خندیدم عجب خاطره های باحالی بود

1 ❤️

2022-03-29 01:38:15 +0430 +0430

قبلا اینجا کلی پست داشت میخوندیم میخندیدیم چرا پاک شدن؟

0 ❤️

2022-03-29 01:40:40 +0430 +0430

یه فیلمی بود چند تا توریست میرفتن کنار اهرام مصر سکس میکردن رو شن های بیابون

کاش کسی داره بهم بگه

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «