20 ویژگی بارز امام خامنه ای رهبر عزیز ایران

1397/02/29

1-خدامحوری
2- تکیه بر اسلام ناب محمدی
3- شفقت و رأفت اسلامی
4- عدالت محوری و نفی تبعیض
5- مردمی بودن
6- روز افزون بودن صفات و شرایط رهبری
7- طرفدار نظارت خبرگان
8- گستردگی ارتباطات و اطلاعات
9- قانونمندی و تکیه بر قانون
10- طرفداری و دفاع از آزادی
11- انتقاد پذیری
12- دفاع از مظلومان و مبارزه با مستکبران
13- دعوت به دشمن شناسی و دشمن ستیزی
14- دشمن ستیزی همراه با پایبندی بر ارزش‌ها
15- دیپلماسی مبتکرانه وتهاجمی
16- از خود گذشتگی
17- فروتنی
18- امین بودن نسبت به بیت المال
19- ساده زیستی
20- دوری از قبیله گرایی و پارتی بازی

605 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-05-19 18:52:18 +0430 +0430

سلامتی اش صلوات

4 ❤️

2018-05-19 18:57:22 +0430 +0430

کـیرم دهن خامنه ای والدالـزنای خونخار بیـشرف وهمچنین کیـرم دهن ساندیس خوران کوسـکش غرمساق پول ملتو توحساباش ذخیره کرده اونوقت اکثرمردم تو زباله دونا دنبال روزیند ٭رهخر حقیر

6 ❤️

2018-05-19 18:58:26 +0430 +0430

لبیک یا خامنه ای - صلوات بفرست

5 ❤️

2018-05-19 19:16:45 +0430 +0430

لطفا نزارید ازین پست ها

1 ❤️

2018-05-19 20:00:27 +0430 +0430

به قول مولای ولایت در جواب توهین کنندگان فقط باید سکوت کرد که مشت محکمی بر دهانشان زده شود

1 ❤️

2018-05-19 20:42:40 +0430 +0430

برادر من، بایدم انتظار توهین به رهبر رو داشته باشی.
آخه اینجا جاشه؟ اصلا آوردن اسم رهبر زیر اسم این سایت توهینه به رهبره خودش

1 ❤️

2018-05-20 16:07:39 +0430 +0430

ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺟﻮﺍﻧﺎﻧﻪ ﻣﺎ ﻗﺪﺭ ﻧﻤﻴﺪﺍﻧﻦ ﺍﻳﺸﺎﻥ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺯﺍﻳﺶ ﻳﺎ ﻋﻠﻲ ﮔﻮﻳﺎﻥ ﺍﺯ ﺗﻨﺒﺎﻥ ﻣﺒﺎﺭﻙ ﻣﺎﺩﺭﺷﺎﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪﻥ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻳﻦ ﺣﻴﺚ ﺑﺎ ﻋﻴﺴﻲ ﺑﺮﺍﺑﺮﻱ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ

6 ❤️

2018-05-20 16:25:09 +0430 +0430

خجالت بکشید
توهین به عمام خوبیها
همتون به ملخی تبدیل خواهید شد
و همانا سزای یاوه گویان بر عمام خوبیها و
رهبر مسلمین همان دوزخ است
اصلا آیه داریم که میگه
یا ایها المسلمون اتحدوا عمامنا
توبه کنید که همانا آمرزیده شوید

اشک بر گونه هام جاری شد
ای عمام ای رهبرم جانم از زیر ناف فدایت ? ? (clap) ? ?

2 ❤️

2018-05-20 17:05:02 +0430 +0430

اول ممنونم بخاطر این پست چون میشه دقیقا یکی یکی مورد نقض اورد تا بشه 20 صفتی که خامنه ای ندارد!!!
ولی از اونجایی ک من حال ندارم ب چندتا نکته گذرا بسنده میکنم. بازرگان گفت: این لباسی است که به قامت خمینی برازنده است (البته اگر تخم میکرد همینم میگفت به تن کسی برازنده نیست). مورد بعدی تاکید بر دشمن شناسی ک کردی و ملت رفتن دیدن عه (دشمن ما همینجاست دروغ میگن امریکاست)3 که مورد اول رو میخوام نقض کنم اونم برمیگرده ب سخنرانیش بعد انتخابات نحس 88 که گفت جان ناقابلی دارم … در دستان مهدی درصورتی که کفر محض گفت از دید اسلام.(دقیق نقل نکردم ولی درون مایه اش همین بود ک گفتم)
از این تاپیک ها بیشتر بذار که دقیقا میشه خامنه ای رو بهتر شناخت و ازش بری جست. بازم ممنون.

2 ❤️

2018-05-29 20:58:59 +0430 +0430

(1_خدامحوری 2- تکیه بر اسلام ناب محمدی 3- شفقت و رأفت اسلامی 4- عدالت محوری و نفی تبعیض 5- مردمی بودن 6- روز افزون بودن صفات و شرایط رهبری 7- طرفدار نظارت خبرگان 8- گستردگی ارتباطات و اطلاعات 9- قانونمندی و تکیه بر قانون 10- طرفداری و دفاع از آزادی 11- انتقاد پذیری 12- دفاع از مظلومان و مبارزه با مستکبران 13- دعوت به دشمن شناسی و دشمن ستیزی 14- دشمن ستیزی همراه با پایبندی بر ارزش‌ها 15- دیپلماسی مبتکرانه وتهاجمی 16- از خود گذشتگی 17- فروتنی 18- امین بودن نسبت به بیت المال 19- ساده زیستی 20- دوری از قبیله گرایی و پارتی بازی)

بنده حرفهای مرشد عزیز را تفسیر کرده و به گوش دژمنان میرسانم…

1_منظور از خدامحوری عاقا،کمک به فقیر فقرای سپاه،کشتن گمراهان فتنه،ترور قلکم فروشان دهه هفتاد،اوردن جاکش ها و کونی ها و مادرجنده ها روی کار و… است که جز عشق و علاقه ایشان به خدا را نمیرساند…

2_ایشان با ادامه اسلام ناب محمدی فساد و فحشا را ترویج دادند و با کشتار مردم از همه اقشار دین خود را به اوشان ادا کردند…

3_از شفقت و دلرحمی ایشان لازم نیست بگویم،ایشان و دوستانشان میلیاردها دلار سرمایه ملت را برای روز مبادا نگه داشته اند تا مردم نگران پول نباشند و با کمک های خود به افرادی با ژن خوب انان را به مقام های رفیعی رساندند…

4_عدالت محوری عاغا بود که سعید طوسی و محمود خاوری و خیلی های دیگر را از محاکمه ای ناعادلانه نجات داد و بر علیه تبعیض با جنگ قدرت در بدنه نظام جنگید و مردم را از فقر نجات داد و همه را برابر کرد…

5_ایشان به صورت خیلی دموکراتیک و با رای مردم به قدرت رسیدند و از این نظر دست مرحوم النده را از پشت بستند،عشق مردم به ایشان به حدی است که اکثریت مردم برای ایشان ارزوی مرگ،نه ببخشید،عمر جاودان دارند…

6_بله،برای مثال میتوان گفت ایشان زمانی که رهبر شدند از نظر علمی صلاحیت نداشتند اما طی چند ساعت از مقام حجت الاسلامی به ایت اللهی رسیدند و تا امروز با قدرت تمام و میل کردن جان و خون مردم قدرت را قبضه کرده اند…

7_بله،ایشان اینقدر به نظارت خبرگان علاقه دارد که اکثر موارد جای انها روی کاندیدای اصلح شرط میبندد و همیشه هم اوضاع وفق مراد ایشان است و از دهان خبرگان جز حرف ایشان بیرون نمیاید…

8_ایشان با ایجاد ارتباطات وسیع و سازمان هایی مانند اطلاعات سپاه دشمنان مردم را در هر جا و هر لحظه دستگیر و معدوم میکند…

9_ایشان از همان روز اول به نشانه احترام به قانون طی چند ساعت از مقامی به مقام والاتر رسیدند و رهبر شدند،ایشان اخیرا نیز با ازادی لواط گر اعظم اسلام کیر بدی به دژمنان زدند و از قانون کشتن متجاوز به نحو احسن دفاع کردند…

10_بنده در مورد این نکته سکوت میکنم…علاقه ایشان به انواع ازادی،من جمله ازادی اطلاعات غیر قابل توصیف است…

11_ژون…این از ویژگی های بارز حضرت امام هم بود،هر دو با دیدن انتقاد از منتقد در زندان انفرادی با شیاف پتاسیم،بطری نوشابه و خیلی چیزهای دیگر پذیرایی میکردند…

12_ایشان از بسیجیان مظلوم و خصوصا ان بسیجی مظلومی که در فتنه هشتاد و هشت کتک زده شد،از سپاهیان،اقازاده ها و اخوندا در مقابل مردم عادی،جاکش و مستکبر ایران دفاع کردند…

13_ایشان روی این مقوله اشاره کرده و همیشه با رفتار خود نشان دادند که دشمن اصلی حکومت و اسلام،مردم لعین ایران هستند…

14_در ادامه تفسیر نکته قبل،باید بگویم ایشان روی ارزش های انقلابی مثل ترور شخصیتی و تصفیه بسیار تاکید داشته و دارند…

15_ ایشان به زیبایی با هجوم به اقشار ضعیف جامعه ایران و به خصوص مغز انها با ابزارهایی مثل دین،کم کم دارند به هدف والای خود یعنی نابودی دشمن اصلی،مردم ایران نزدیک میشوند…

16_ایشان اهمیت خاصی به این موضوع میدهند،خود روزی دو عدد تخم مرغ نیمرو میکنند مبادا قحطی شود و مسىولین و مردم اذیت شوند،به حمام نمیروند تا خشکسالی نشود،زمین ها و جنگل هارا نه به بعضی افراد خاص،بلکه به مردم فقیر میدهد و هیچ ندارند و همه دارایی خود را به مردم مظلوم سوریه و غزه و لبنان بخشیده اند…

17_ایشان انقدر فروتن هستند که با این که میتوانند ننه امریکا و اسراییل را بگایند تنها به شعار دادن اکتفا میکنن…

18_ (dash) (dash) (dash)

19_:/…بله،ایشان به عنوان سردسته تمام ژن خوب ها و مسىولین کشور،زندگی حقیرانه ای در یه کلبه چوبی کوچک که خودشان ساخته اند دارند و اصلا به کاخ ها و جواهرات شاهان قدیم توجهی نمیکنند…

20_ناموسا تفسیری واسه این ندارم!فقط میدونم عاقا طرفدار هیچ جناحی نیست!خودش بهمون گفت!

4 ❤️

2018-05-30 03:39:36 +0430 +0430

آقا من با اون شماره 20 کار دارم ?
این عمام خایه منی که رئیس قبیله آدمخواراس که،چرا چرت نوشتی “دوری از قبیله گرایی” ?

1 ❤️

2018-05-30 03:51:20 +0430 +0430

اینو یادت رفت یکی دیگر از ویژگی بارز امام خامنه ای رهبر موقت رژیم اسهال کون دادن به سگ است.

1 ❤️

2018-10-03 15:23:44 +0330 +0330

امام خامنه ای رهبر مقتدر و ولی امر مسلمین جهان است.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «