آثار مخرب خود ارضایی

1395/11/22

با سلام
منم مثل همه نوجوان برای اولین بار خود ارضایی کرده بودم
بعد که فهمیدم خود ارضایی ضرر داره شروع به تحقیق در اینیاره کردم
بعضیا می گفتن در فلان سایت پزشکی گفته خود ارضایی ضرر نداره یا حتی تو یه کتابم خوندم که خود ارضایی ضرر نداره پش با خیال راحت شروع کردم به خود ارضایی اما بعد یک سال الان دیگه خیلی زود انزال شدم
کمتر از ثی ثانیه آبم میاد و حالا در فکر ترکشم
از من میشنوی از همین امروز شروع به ترک کن
و اگه کیرت شق شد نگو پویا تو شهوانی کس شعر گفته این حرف راسته
خودم تجربه کردم

2287 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-02-10 15:23:05 +0330 +0330
نقل از: mahdi7369 بستگی داره چند وقت چند وقت بزنی دوست من روزی حداقل سه بار میزنه بی جنبس منم حداقل در هفته دو بار میزنم

بر عکس من رو دیر انزال کرده . از بس میزنم روزی یه بار که تو شاخشه

0 ❤️

2017-02-10 15:33:04 +0330 +0330
نقل از: mahdi7369
نقل از: tastemyassshz
نقل از: mahdi7369 بستگی داره چند وقت چند وقت بزنی دوست من روزی حداقل سه بار میزنه بی جنبس منم حداقل در هفته دو بار میزنم

بر عکس من رو دیر انزال کرده . از بس میزنم روزی یه بار که تو شاخشه

جلل خالق
مال من که یکم زود میاد

نه بعد از یه مدت فقط با خودت ارضا میشی . یعنی کس هم بکنی به این راحتی نمیاد. فقط خودت می تونی اب خودت رو بیاری.

0 ❤️

2017-02-10 18:16:18 +0330 +0330
نقل از: BreatheOfFate ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﮔﻮﺩﯼ ﺯﻳﺮ ﭼﺸﻢ، ﮐﻤﺮ ﺩﺭﺩ، ﻣﺮﺽ ﻫﺎﯼ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﻭ ﻏﻴﺮﻩ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ . ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻴﺪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﻓﺮﻗﯽ ﺑﻴﻦ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﻭ ﺩﺧﻮﻝ ﻭ ﻳﺎ ﺍﺣﺘﻼﻡ ﻳﺎ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ . ﻫﻤﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻳﮏ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﻓﺮﻗﺸﺎﻥ ﻣﺤﺮﮎ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻳﺪ . ﻣﺜﻼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﺗﺼﻮﺭﺍﺕ ﻭ ﺧﻴﺎﻟﺒﺎﻓﯽ ﻫﺎﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺤﺮﮎ ﺷﻤﺎﺳﺖ، ﺩﺭ ﺩﺧﻮﻝ ﺷﺮﻳﮏ ﺟﻨﺴﯽ ﺗﺎﻥ ﻭ ﻣﺤﺴﻨﺎﺕ ﻭﯼ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺗﺤﺮﻳﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﻫﻢ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﺧﻮﺍﺑﯽ ﺩﻳﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻳﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﺪﻥ ﺑﻪ ﺩﻓﻊ ﻣﺎﻳﻊ ﻣﻨﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺧﺮﻭﺝ ﺁﻥ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺑﺸﻮﺩ . ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﻳﻦ ﺣﺎﻟﺘﻬﺎ ﺗﺤﺮﻳﮑﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ، ﻣﺎﻳﻊ ﻣﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺭﺍﻧﺪﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﯽ ﮔﻴﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﭼﻮﻥ ﻟﺬﺕ ﺑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭ ﺁﻣﻴﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺪﻟﻴﻞ ﺧﺮﺍﻓﻪ ﻫﺎﻳﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻳﻦ ﻗﻀﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺗﺼﻮﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻧﻘﺼﯽ ﭘﻴﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﺍﺳﺖ. ____________________________________________________

ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﺁﺫﺭﺧﺶ ﻣﮑﺮﯼ ﺭﻭﺍﻧﭙﺰﺷﮏ ﻭ ﻋﻀﻮ ﻫﻴﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺗﻬﺮﺍﻥ

منبع : بی بی سی فارسی

نه دوست عزیز
من ورزشکارم در عین حال تغذیه مناسبی هم دارم ولی زود انزال شدم مطمئنم به خاطر خود ارضایی هستش
بی بی سی شبکه ای برای اینگلیسی هاست و هدف خاصی از این حرفا داره
در ضمن فرق خود ارضایی با سکس زیاده
وجود گرما و نبود خیالبافی و …
همه اینها باعث میشه وقتی خود ارضایی کردی و بعد رفتی سر زندگی مشترک سریع ارضا بشی

2 ❤️

2017-02-10 19:05:56 +0330 +0330
نقل از: BreatheOfFate ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻳﺠﺎﺩ ﮔﻮﺩﯼ ﺯﻳﺮ ﭼﺸﻢ، ﮐﻤﺮ ﺩﺭﺩ، ﻣﺮﺽ ﻫﺎﯼ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﻭ ﻏﻴﺮﻩ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ . ﺧﻮﺩﺗﺎﻥ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻴﺪ ﮐﻪ ﭼﻪ ﻓﺮﻗﯽ ﺑﻴﻦ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﻭ ﺩﺧﻮﻝ ﻭ ﻳﺎ ﺍﺣﺘﻼﻡ ﻳﺎ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ . ﻫﻤﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻳﮏ ﺻﻮﺭﺕ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ﻓﺮﻗﺸﺎﻥ ﻣﺤﺮﮎ ﺭﻭﺍﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻳﺪ . ﻣﺜﻼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﺗﺼﻮﺭﺍﺕ ﻭ ﺧﻴﺎﻟﺒﺎﻓﯽ ﻫﺎﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺤﺮﮎ ﺷﻤﺎﺳﺖ، ﺩﺭ ﺩﺧﻮﻝ ﺷﺮﻳﮏ ﺟﻨﺴﯽ ﺗﺎﻥ ﻭ ﻣﺤﺴﻨﺎﺕ ﻭﯼ ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺗﺤﺮﻳﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﺏ ﻫﻢ ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﺧﻮﺍﺑﯽ ﺩﻳﺪﻩ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻳﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﻴﺎﺯ ﺑﺪﻥ ﺑﻪ ﺩﻓﻊ ﻣﺎﻳﻊ ﻣﻨﯽ ﺑﺎﻋﺚ ﺧﺮﻭﺝ ﺁﻥ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺑﺸﻮﺩ . ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻥ ﺳﺎﺩﻩ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﻳﻦ ﺣﺎﻟﺘﻬﺎ ﺗﺤﺮﻳﮑﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ، ﻣﺎﻳﻊ ﻣﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﺍﺯ ﺑﺪﻥ ﺭﺍﻧﺪﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﻧﺰﺍﻝ ﺻﻮﺭﺕ ﻣﯽ ﮔﻴﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﭼﻮﻥ ﻟﺬﺕ ﺑﺎ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺍﻳﻦ ﮐﺎﺭ ﺁﻣﻴﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﺪﻟﻴﻞ ﺧﺮﺍﻓﻪ ﻫﺎﻳﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﻳﻦ ﻗﻀﻴﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﺩ ﺍﻓﺮﺍﺩ ﺗﺼﻮﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﻫﺮ ﻧﻘﺼﯽ ﭘﻴﺪﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺍﺭﺿﺎﻳﯽ ﺍﺳﺖ. ____________________________________________________

ﺑﺎ ﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﺁﻗﺎﯼ ﺩﮐﺘﺮ ﺁﺫﺭﺧﺶ ﻣﮑﺮﯼ ﺭﻭﺍﻧﭙﺰﺷﮏ ﻭ ﻋﻀﻮ ﻫﻴﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮﻡ ﭘﺰﺷﮑﯽ ﺗﻬﺮﺍﻥ

منبع : بی بی سی فارسی

down with you

0 ❤️

2017-02-10 19:11:23 +0330 +0330

من خودم وقتی جق میزنم کمر درد و حالت تهوع میگیرم

0 ❤️

2017-02-10 19:35:32 +0330 +0330
نقل از: omid_b15 من خودم وقتی جق میزنم کمر درد و حالت تهوع میگیرم

داداش آبتو نخور ک حالت تهوع نگیری

0 ❤️

2018-10-14 19:32:43 +0330 +0330
0 ❤️

2018-10-15 01:50:04 +0330 +0330

چه ربطی به انگلیس داره جق من وتو آخه ولی خود ارضایی کلن ضرر مخصوص اگه بدن آدم ظعیف هم بسته

0 ❤️

2018-10-15 18:20:06 +0330 +0330

من زیاد وارد نیستم دکترم نیستم اما چیزی که عقل ادم نشون میده خود ارضایی ضرری نداره فقط لزتش از سکس کمتره تفاوتشم با سکس واقعی اینه وقطی سکس میکنی از لحاظ روحی خیلی خوشحالترو شادتری و چون تو سکس تحرک داشتی یه جورایی ورزشم کردی و بعد از ارضاع شدنت مجدد بدنت شروع به ساختن میکنه اما خود ارضایی این لزت هارو نداره لزتش کمدره اما از لحاظ جسمی هیچ ضرری نداره البته شاید من اشتباه میگم اینا فقط چیزایی بود که عقلم بهم گفت

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «