آیا شما هم اعتقاد دارید که خونه خالیی که به دوست دختر رواست به خواهر حرامه؟

1392/06/10

سلام دوستان این تاپیک صرفا یه نظر سنجی هستش و بیشتر هم برای آقایونه که جواب بدن.
میخوام بدونم که نظر شما هم اینه یا نه.چون متاسفانه تو جامعه ما تقریبا مد شده که برادر ها تمام کارها رو با دوست دخترشون امتحان میکنن.و به خواهرشون حتی اجازه ی بیرون رفتن نمیدن.
جاستینا رپری که در این مورد شعری به اسم “به این آزادی بخند” رو خونده خیلی خوب این موضوع رو بیان کرده.که میگه:
وقتی گرگایی که با ناموست میپرن و میدری.وقتی خودت گرگ میشی واسه ناموس دیگری.
حالا شما بگین.اگه خواهر دارین تا چه حد آزاده؟ اگه هم خواهر ندارین فکرتون و در این مورد بگین.

15388 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-01 13:28:17 +0430 +0430

[quote=sexysexyboy]مارال جون
بیا منو بکن
koonpareh67[/quote]
جان؟ =)) =)) :T

0 ❤️

2013-09-01 13:34:30 +0430 +0430

سلام.گلی چشم سامان دوردیدی شاخ شدی؟فضول توکه همه جاهستی؟یک تاپیک پیداکنم تونباشی جشن میگیرم.خخخ فضول ل ل ل

0 ❤️

2013-09-01 13:38:35 +0430 +0430

[quote=maral-rasht]
چرا؟ مگه فقط برادر من یا دوست دخترش حق عشق و حال کردن دارن؟ منم آدمم حق دارم.چرا اگه برادر من با کسی سکس کنه نیازه اما اگه من بخوام با کسی سکس کنم هرزگیه؟!!! من اصلا این موضوع رو قبول ندارم[/quote]
من گفتم خودت فک کن ببین در شأنت هست یا نه اگه هست راحت باش عزیزم

0 ❤️

2013-09-01 13:39:48 +0430 +0430

[quote=سالار.خان]سلام.گلی چشم سامان دوردیدی شاخ شدی؟فضول توکه همه جاهستی؟یک تاپیک پیداکنم تونباشی جشن میگیرم.خخخ فضول ل ل ل[/quote]
بده مگه هیچ تاپیکی از چشمای ریزبین من دور نمیمونه

0 ❤️

2013-09-01 13:45:21 +0430 +0430

[quote=خانم گل][quote=maral-rasht]
چرا؟ مگه فقط برادر من یا دوست دخترش حق عشق و حال کردن دارن؟ منم آدمم حق دارم.چرا اگه برادر من با کسی سکس کنه نیازه اما اگه من بخوام با کسی سکس کنم هرزگیه؟!!! من اصلا این موضوع رو قبول ندارم[/quote]
من گفتم خودت فک کن ببین در شأنت هست یا نه اگه هست راحت باش عزیزم[/quote]
عزیز دل این به شان ربطی نداره به برابری حقوق زن و مرد ربط داره!!! هیچوقت خودتو دست کم نگیر!!!

0 ❤️

2013-09-01 13:46:34 +0430 +0430

ن خوبه فضو ل ل ل ل ل ل چشات ریزن نه ریزبین.کاظم جان ولی به محیط خانواده وتعصبات واعتقادات بستگی داره.نمیشه یک نظرکلی گفت

0 ❤️

2013-09-01 13:46:59 +0430 +0430

من اصن بحثم اینه که وقتی داداش من کسیو پسندیده که این کارارو میکنه دیگه حق حرف زدن به منو نداره!!![/quote]
عزیزم داداش شما اونو نپسندیده با اون عشق و حالشو میکنه بعدم یکی دیگه آخرشم با ی دختر آفتاب مهتاب ندیده ازدواج میکنه
حالا خودت حساب کن در شأن تو هست باهات اینجوری برخورد بشه؟[/quote]
هرکسی اونچه که لایقشه بدست میاره اگه داداش شما اونطوری هست کسی هم که با داداشتونه مثل خودشه
.
هرانسانی اختیار داره وصاحب عقل هستش راه درست مشخصه
می تونی ادامه بده یا نه
بزنه جاده خاکی
همه چیز شراب سکس عرق
عشق حال نیست
باید استثا باشی از بقیه تا ارزش پیدا کنی اسم اتو با نیکی یاد کنن

0 ❤️

2013-09-01 13:47:03 +0430 +0430

[quote=hot پسر]منظور شما یعنی زندگی به سبک اروپاست.یعنی دوستی و زندگی پایاپای تا جدایی و بر طرف کردن نیاز های حیاتی حالا چه سکسه چه عشق.که من اینو قبول دارم و تصمیم دارم یه اپارتمان کوچولو بخرم و با دوست دخترم داخلش زندگی کنم.زندگی سالم نه فقط همش بخاطر سکس.مثل دوتا انسان.وقتی من اینجور روش زندگی رو پیش بگیرم به عشقم هیچ ضربه ای نمیخوره البته با در نظر گرفتن باورها و ملاک های زنان جامعمون.و هر موقع همو نخواستیم مثل دوتا انسان بالغ از هم جدا میشیم. ولی اگه من بخوام فقط طرف مقابلمو به خاطر سکس باهاش دوست باشم و دور از هم به نظر من این مخربه و دور از انسانیته.[/quote]
بله به نظر منم این بهترین کاااره!!! باید به هم احترام گذاشتنو یاد بگیریم.حقوق همو بشناسیم.این درسته

0 ❤️

2013-09-01 13:54:34 +0430 +0430

[quote=maral-rasht]
عزیز دل این به شان ربطی نداره به برابری حقوق زن و مرد ربط داره!!! هیچوقت خودتو دست کم نگیر!!![/quote]
خب من چون خودمو دست بالا میگیرم نمیذارم پسرا دست ب دستم کنن
ربطیم ب برابری نداره خب برادر تو خودشو در این حد میبینه تو هم باید خودتو در این حد بدونی؟
اگه داداشت خودشو بندازه تو چاه تو هم باید خودتو بندازی

0 ❤️

2013-09-01 13:59:24 +0430 +0430

چطوری دارا؟بعبعی جان بنطرمن درکنارعشقت بودن حتی فقط بودن بدون سکس عرق . . .بهترین عشق وحاله.ولی کمترکسی عاشق واقعی میشه وازش لذت میبره.توجامعه ماسکس وموادومشروب بهترین تفریح شده وعشق وحال پس نمیشه منکرش شدوبگیم هرکس این کارامیکنه کثیفه وجاده خاکی . . .وکسی که نمیکنه بهترینه.

خانم مارال شایدمحیط جامعه و شهرشما اجازه نده که شب بادوستات بیرون باشی یابراخودت زندگی کنی،ولی شهرهای بزرگ اکثرااین مسله وتفاوت دختروپسرحل شده اخراخرش هم بنظرم ب خودطرف بستگی داره که چی میخوادوچی دوست داره.اگرکسی بخوادکاری بکنه ومصمم باشه هیچ کس نمیتونه جلوشوبگیره

0 ❤️

2013-09-01 14:02:55 +0430 +0430

عزیز دل این به شان ربطی نداره به برابری حقوق زن و مرد ربط داره!!! هیچوقت خودتو دست کم نگیر!!![/quote]
خب من چون خودمو دست بالا میگیرم نمیذارم پسرا دست ب دستم کنن
ربطیم ب برابری نداره خب برادر تو خودشو در این حد میبینه تو هم باید خودتو در این حد بدونی؟
اگه داداشت خودشو بندازه تو چاه تو هم باید خودتو بندازی[/quote]
اشتباه نکن.هرکس یه عقایدی داره.شما فک میکنی که اگه بری باکسی سکس کنی دست به دست میشی.اما من میگم سکس یه نیازه که اگه سرکوب شه خیلی بد میشه واسه آدم.من میرم با کسی که بهش اطمینان دارم سکس میکنم.اینجوری دست به دست هم نمیشم/

0 ❤️

2013-09-01 14:05:17 +0430 +0430

[quote=hot پسر][quote=maral-rasht][quote=hot پسر]منظور شما یعنی زندگی به سبک اروپاست.یعنی دوستی و زندگی پایاپای تا جدایی و بر طرف کردن نیاز های حیاتی حالا چه سکسه چه عشق.که من اینو قبول دارم و تصمیم دارم یه اپارتمان کوچولو بخرم و با دوست دخترم داخلش زندگی کنم.زندگی سالم نه فقط همش بخاطر سکس.مثل دوتا انسان.وقتی من اینجور روش زندگی رو پیش بگیرم به عشقم هیچ ضربه ای نمیخوره البته با در نظر گرفتن باورها و ملاک های زنان جامعمون.و هر موقع همو نخواستیم مثل دوتا انسان بالغ از هم جدا میشیم. ولی اگه من بخوام فقط طرف مقابلمو به خاطر سکس باهاش دوست باشم و دور از هم به نظر من این مخربه و دور از انسانیته.[/quote]
بله به نظر منم این بهترین کاااره!!! باید به هم احترام گذاشتنو یاد بگیریم.حقوق همو بشناسیم.این درسته[/quote]
میدونید این سبک زندگی باعث میشه ادم شریک زندگیشو بدست بیاره با گذشت زمان.اینجور ادم بلاخره کسی رو پیدا میکنه که از نظر افکار و رفتار خیلی بهش نزدیکه.اینجور ادم معنی عشق واقعی رو میفهمه.دیگه خبری از طلاق های زود رس نیست.[/quote]
کاش بقیه ی مردم جامعه هم اینو متوجه شن

0 ❤️

2013-09-01 14:06:26 +0430 +0430

[quote=سالار.خان]چطوری دارا؟بعبعی جان بنطرمن درکنارعشقت بودن حتی فقط بودن بدون سکس عرق . . .بهترین عشق وحاله.ولی کمترکسی عاشق واقعی میشه وازش لذت میبره.توجامعه ماسکس وموادومشروب بهترین تفریح شده وعشق وحال پس نمیشه منکرش شدوبگیم هرکس این کارامیکنه کثیفه وجاده خاکی . . .وکسی که نمیکنه بهترینه.

خانم مارال شایدمحیط جامعه و شهرشما اجازه نده که شب بادوستات بیرون باشی یابراخودت زندگی کنی،ولی شهرهای بزرگ اکثرااین مسله وتفاوت دختروپسرحل شده اخراخرش هم بنظرم ب خودطرف بستگی داره که چی میخوادوچی دوست داره.اگرکسی بخوادکاری بکنه ومصمم باشه هیچ کس نمیتونه جلوشوبگیره[/quote]
بله!!! حق با شماست!!!

0 ❤️

2013-09-01 14:08:58 +0430 +0430

[quote=mostafa.shz.75][quote=maral-rasht][quote=mostafa.shz.75]پسر هر غلطی بکنه. خواهرشم دوس داره اون کارو بکنه.
خواهر میبینه برادرش با جنس مخالف رابطه داره. اونم تمایل پیدا میکنه دوست پسر داشته باشه.
و بر عکس.
حالا پسر کاری نکنه. خواهرشم وسوسه نمیشه.[/quote]
دقیقا.اما تو جامعه ما اینجوری نیست.پسر ها تا 3-4 صبح هم بیرون باشن مشکلی نیست چون پسرن اما ما باید 8 شب خونه باشیم چون دختریم.برادر من دوست دختری داره که مشروب میخوره مسافرت میره با داداشم.اما من میخوام برم بیرون برادرم زنگ میزنه باهام دعوا میکنه میگه گه میخوری بیرونی!!![/quote]

اگر غیرت باشه دیگه همینه.

چه داداش …
تو ایران بحث غیرت مطرح هست. بخاطر اینه که نمیذاره.[/quote]
غیرت که بحثش جداست.مردم ما متاسفانه اصلا معنی غیرت رو نمیدونن.غیرت هیچوقت به معنی بستن دست و پای دیگران نبوده و نخواهد بود!!!

0 ❤️

2013-09-01 14:10:37 +0430 +0430

[quote=سالار.خان]چطوری دارا؟بعبعی جان بنطرمن درکنارعشقت بودن حتی فقط بودن بدون سکس عرق . . .بهترین عشق وحاله.ولی کمترکسی عاشق واقعی میشه وازش لذت میبره.توجامعه ماسکس وموادومشروب بهترین تفریح شده وعشق وحال پس نمیشه منکرش شدوبگیم هرکس این کارامیکنه کثیفه وجاده خاکی . . .وکسی که نمیکنه بهترینه.

خانم مارال شایدمحیط جامعه و شهرشما اجازه نده که شب بادوستات بیرون باشی یابراخودت زندگی کنی،ولی شهرهای بزرگ اکثرااین مسله وتفاوت دختروپسرحل شده اخراخرش هم بنظرم ب خودطرف بستگی داره که چی میخوادوچی دوست داره.اگرکسی بخوادکاری بکنه ومصمم باشه هیچ کس نمیتونه جلوشوبگیره[/quote]
سلام کصافط خوبی
.
پس همه چیز خوده آدمه
که باید فکرکنه چی براش خوبه
چی براش بده
.
حرف آخر همینه

0 ❤️

2013-09-01 14:11:16 +0430 +0430

کیری که به من رواست نه به خواهر و نه به دوست دختر روا نیست

0 ❤️

2013-09-01 14:13:01 +0430 +0430

[quote=sexysexyboy]کیری که به من رواست نه به خواهر و نه به دوست دختر روا نیست[/quote]
دوستان یکی ایشون رو تحویل بگیره!!!

0 ❤️

2013-09-01 14:13:11 +0430 +0430

سامی مهتاب کجاست؟بامعرفتاچی شد؟

اره بخودادم بستگی داره.

0 ❤️

2013-09-01 14:20:09 +0430 +0430

مارال جون
با دوستان یاین یاهو
وب کیر و کون میدم
koonpareh67

0 ❤️

2013-09-01 14:25:38 +0430 +0430

منم احتمالا باید از اینجا برم هرچند که الان هم خیلی دوست دارم که از هر نظر مثل من فکر میکنن و باهم دیگه خیلی خوشیم اما باز دیدی که مردم جامعه نسبت بهمون دارن بدجور اذیتم میکنه.واقعیت و میدونن اما دوس ندارن قبولش کنن این دردناکه واسم!!

0 ❤️

2013-09-01 14:26:48 +0430 +0430

100% asan shak nakon ;)

0 ❤️

2013-09-01 14:31:50 +0430 +0430

[quote=sexysexyboy]مارال جون
با دوستان یاین یاهو
وب کیر و کون میدم
koonpareh67[/quote]
بابا یکی این آقا رو از برق بکشه!!!

0 ❤️

2013-09-01 14:33:27 +0430 +0430

من سعی میکنم به حقوق همدیگه احترام بزاریم

0 ❤️

2013-09-01 14:42:54 +0430 +0430

[quote=hot پسر][quote=maral-rasht]منم احتمالا باید از اینجا برم هرچند که الان هم خیلی دوست دارم که از هر نظر مثل من فکر میکنن و باهم دیگه خیلی خوشیم اما باز دیدی که مردم جامعه نسبت بهمون دارن بدجور اذیتم میکنه.واقعیت و میدونن اما دوس ندارن قبولش کنن این دردناکه واسم!![/quote]
با اینکه دستم تو جیب خودمه واز پس زندگیم بر میام ولی خانوادم بجور به افکارم گیر میدن و با طرز فکرم مشکل دارن.من به ازدواج های سنتی اعتقاد ندارم و میخوام زندگی اختیاری و مستقل با دوستم داشته باشم ولی نه اونا میذارن نه خانواده دوستم.[/quote]
اینجا ایرانه دیگه!!! همه جور مشکل هست اینجا!!!

0 ❤️

2013-09-01 14:47:38 +0430 +0430

[quote=ta_tashi_tooshe]من سعی میکنم به حقوق همدیگه احترام بزاریم[/quote]
کار درست رو شما میکنی.ممنون از نظرت!!

0 ❤️

2013-09-01 14:48:16 +0430 +0430

موفق باشید. :H

0 ❤️

2013-09-01 16:33:50 +0430 +0430

وااااااای یک ساعت کامنت نوشتم نیمد چرااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در این که شما درست میگیو این حقته اصلا شکی نیس
اون دوستانی که میگن داداشت خوبیو صلاحتو میخواد درست ولی متاسفانه بعضی خونواده ها دوستی خاله خرسه دارن با بچه هاشون که زندگیشونو نابود میکنه و وقتی شما به نتایج بد گوش کردن به حرف اونا میرسی یا مسئولیتشو قبول نمیکنن یا انقد دیره که دیگه اونا نیستن شما میمونیو یک دنیا حسرت
من خودمم دقیقا خونوادم همین طورن پسر تا صب بیرون باشه هیشکی نمیگه کجا بودی اما دختر اصن حق زندگی نداره همش به خاطر این پرده بکارت لعنتی
با این که خیلی دوس دارم داداش بزرگتر داشته باشم ولی خداروشکر که ندارم چون قطعا با این تبعیضا سکته میکردم
من همیشه با این تبعیضا مبارزه میکنمو تو فامیل همیشه انتقاد میکنم به ازادی پسر خاله و عموو… ولی خوب بعضیا هم مثه دختر خالم اصلا تبعیض شدید جنسیتی تو خونشون واسش مطرح نیس انگار خودشم حق داداشش میدونه من به جاش حرصو جوششو میخورم
شما هم یا باید شرایط خانوادتو قبول کنی و همیشه حسرت به دل بمونی یا مثل من جلوشون وایسیو همیشه جنگ اعصاب داشته باشی (مخصوصا که پدر مادرتم ازش دفاع میکنن)
من به شخصه راه دومو انتخاب میکنم چون به این جمله ایمان دارم که بعدا من بیشتر از این که حسرت کارای اشتباهم تو زندگیمو بخورم حسرت کاراییو میخورم که انجام ندادم. مطمئن باش شما هم همینطور میشی
به نظر من می ارزه که با دوستات خوش بگذرونی اخرش 4تا فوشه دیگه؟ بیشتر از این که نیس؟ هس؟

0 ❤️

2013-09-01 16:40:17 +0430 +0430

پدرام جان (abra)
مثلا من داداش داشته باشمو بگم ندارم چه سودی بم میرسه؟

0 ❤️

2013-09-01 16:43:54 +0430 +0430

خود من قبل از ازدواج نه دوست دختر داشتم نه سکسی چیزی
خواهرم هم ازدواجیده

0 ❤️

2013-09-02 04:39:07 +0430 +0430

[quote=فرناز20]وااااااای یک ساعت کامنت نوشتم نیمد چرااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در این که شما درست میگیو این حقته اصلا شکی نیس
اون دوستانی که میگن داداشت خوبیو صلاحتو میخواد درست ولی متاسفانه بعضی خونواده ها دوستی خاله خرسه دارن با بچه هاشون که زندگیشونو نابود میکنه و وقتی شما به نتایج بد گوش کردن به حرف اونا میرسی یا مسئولیتشو قبول نمیکنن یا انقد دیره که دیگه اونا نیستن شما میمونیو یک دنیا حسرت
من خودمم دقیقا خونوادم همین طورن پسر تا صب بیرون باشه هیشکی نمیگه کجا بودی اما دختر اصن حق زندگی نداره همش به خاطر این پرده بکارت لعنتی
با این که خیلی دوس دارم داداش بزرگتر داشته باشم ولی خداروشکر که ندارم چون قطعا با این تبعیضا سکته میکردم
من همیشه با این تبعیضا مبارزه میکنمو تو فامیل همیشه انتقاد میکنم به ازادی پسر خاله و عموو… ولی خوب بعضیا هم مثه دختر خالم اصلا تبعیض شدید جنسیتی تو خونشون واسش مطرح نیس انگار خودشم حق داداشش میدونه من به جاش حرصو جوششو میخورم
شما هم یا باید شرایط خانوادتو قبول کنی و همیشه حسرت به دل بمونی یا مثل من جلوشون وایسیو همیشه جنگ اعصاب داشته باشی (مخصوصا که پدر مادرتم ازش دفاع میکنن)
من به شخصه راه دومو انتخاب میکنم چون به این جمله ایمان دارم که بعدا من بیشتر از این که حسرت کارای اشتباهم تو زندگیمو بخورم حسرت کاراییو میخورم که انجام ندادم. مطمئن باش شما هم همینطور میشی
به نظر من می ارزه که با دوستات خوش بگذرونی اخرش 4تا فوشه دیگه؟ بیشتر از این که نیس؟ هس؟[/quote]
:D عزیزم من اصن واسم مهم نی خانوادم چی میگن!! من واسه خودم دارم همه کاری که دوس دارم انجام میدم.چون این زندگیه منه دلیلی نمیبینم که خانوادم بهم بگن چیکار کنم یا چیکار نکنم.اما این جنگ و دعوا ها اصن اعصاب نذاشته واسم.
همش گیرای الکی.من دوست دارم با خانوادم دوست باشم.مثلا اگه یه روز با دوستای دختر و پسرم بریم بیرون و بگردیم و تفریح کنیم چی میشه؟گناه میشه؟من وقتی با یکی بیرون میرم حتما به اون طرف اطمینان کامل دارم دوس ندارم کسی دیگه بیاد رو حرف من و تصمیمی که خودم واسه خودم گرفتم حرف بزنه!!!

0 ❤️

2013-09-02 04:39:39 +0430 +0430

[quote=.یهود.]خود من قبل از ازدواج نه دوست دختر داشتم نه سکسی چیزی
خواهرم هم ازدواجیده[/quote]
اینم یه نوعشه دیگه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «