آیا شما هم اعتقاد دارید که خونه خالیی که به دوست دختر رواست به خواهر حرامه؟

1392/06/10

سلام دوستان این تاپیک صرفا یه نظر سنجی هستش و بیشتر هم برای آقایونه که جواب بدن.
میخوام بدونم که نظر شما هم اینه یا نه.چون متاسفانه تو جامعه ما تقریبا مد شده که برادر ها تمام کارها رو با دوست دخترشون امتحان میکنن.و به خواهرشون حتی اجازه ی بیرون رفتن نمیدن.
جاستینا رپری که در این مورد شعری به اسم “به این آزادی بخند” رو خونده خیلی خوب این موضوع رو بیان کرده.که میگه:
وقتی گرگایی که با ناموست میپرن و میدری.وقتی خودت گرگ میشی واسه ناموس دیگری.
حالا شما بگین.اگه خواهر دارین تا چه حد آزاده؟ اگه هم خواهر ندارین فکرتون و در این مورد بگین.

15388 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-09-02 04:39:39 +0430 +0430

[quote=.یهود.]خود من قبل از ازدواج نه دوست دختر داشتم نه سکسی چیزی
خواهرم هم ازدواجیده[/quote]
اینم یه نوعشه دیگه

0 ❤️

2013-09-03 07:35:46 +0430 +0430

کار خوبی میکنی سعی نکن با بحث و منطق اونارو راضی کنی که کار اشتباهی نمیکنی چون اصلا تو مغزشون نمیگنجه
تا میتونی کار خودتو بکنو باشون کل ننداز وگرنه از بین میری
ولی موقع دفاع از حقت دیگه باید جلوشون وایسی
اسطوره اگه صلاح خواستنشون دوستی خاله خرسه بود چی؟ مسئولیت عواقبشو قبول میکنن؟
مطمئنا نه

0 ❤️

2013-09-03 09:49:19 +0430 +0430

آدم نميدونه چي بگه! ايران تناقض اندر تناقضه
بايد سر به بيابون گذاشت
يا شايدم بايد از اين ويران شده الفرار…!

0 ❤️

2013-09-03 12:36:23 +0430 +0430

[quote=taha-21]نمی دونم…

ولی در صورتی ممکنه که چراغی(خونه خالی) در کار باشه…

شما چراغ می بینی ؟؟؟؟

دریغ از یه شمع … والاااااااااااااااااااااا[/quote]
:D :D یعنیاااااااااا حرفت کاملا حق بود منم کاااااااملا الان قانع شدم :D =D>

0 ❤️

2013-09-03 12:39:19 +0430 +0430

[quote=pesar.khasteh]آدم نميدونه چي بگه! ايران تناقض اندر تناقضه
بايد سر به بيابون گذاشت
يا شايدم بايد از اين ويران شده الفرار…![/quote]
اینم خوبه ;) اما تا کی جوونای مملکت به قول شما الفرار کنن؟ نمیشه.اگه همه بریم کی بمونه مملکتو درست کنه؟میدونم ما نمیتونیم درست کنیما.اما همین که بمونیم باز خوبه!!!

0 ❤️

2013-09-03 12:40:56 +0430 +0430

[quote=فرناز20]کار خوبی میکنی سعی نکن با بحث و منطق اونارو راضی کنی که کار اشتباهی نمیکنی چون اصلا تو مغزشون نمیگنجه
تا میتونی کار خودتو بکنو باشون کل ننداز وگرنه از بین میری
ولی موقع دفاع از حقت دیگه باید جلوشون وایسی
اسطوره اگه صلاح خواستنشون دوستی خاله خرسه بود چی؟ مسئولیت عواقبشو قبول میکنن؟
مطمئنا نه[/quote]
آره عزیزم اینکار واقعا خستم کرده تا جایی که دیگه اهمیتی نمیدم!!! خیلی حرف زدم باشون منطقی.اما دیگه بسه! اگه میخواستن تا الان متوجه میشدن!!!

0 ❤️

2013-09-03 17:40:52 +0430 +0430

اگه به آینده که زمان ازدواجه فکر کنی میبینی که تو راحت ازدواج میکنی اما دوس دختر برادرت ممکنه آبروش بره،بعد ازدواج عذاب وجدان بگیره،ایدز بگیره،دوس پسرش بهش رکب بزنه و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه برادرت اینا رو میدونه و ترجیح میده برخلاف میلش بهت بگه گه بخور تا اینکه بزاره آیندت به گند بکشه.

0 ❤️

2013-09-03 17:52:42 +0430 +0430

حالارو از بین ببریم تا تو اینده ای که نمیدونیم چی میشه و کیه و اصن هستیم یا نه بشیم ماشین جوجه کشی ؟
صد سال سیاه این اینده ی سالمو نمیخوام

0 ❤️

2013-09-13 05:45:24 +0430 +0430

[quote=فرناز20]حالارو از بین ببریم تا تو اینده ای که نمیدونیم چی میشه و کیه و اصن هستیم یا نه بشیم ماشین جوجه کشی ؟
صد سال سیاه این اینده ی سالمو نمیخوام[/quote]
100% موافقم.اصن معنی نمیده که.یعنی چیییی.همه عشقو حالشونو میکنن بعد به ما که میرسه میخوان ما پاک و مقدس باشیم

0 ❤️

2013-09-13 05:50:33 +0430 +0430

[quote=فرناز20]پدرام جان (abra)
مثلا من داداش داشته باشمو بگم ندارم چه سودی بم میرسه؟[/quote]

بگی داداش دارم یه کم مطلب فرق میکنه
تا این که بگی ندارم
تشریح مطلب بس طولانی است پس توان تاپیدن ندارم

0 ❤️

2013-09-13 06:03:46 +0430 +0430

[quote=Babalohar]اگه به آینده که زمان ازدواجه فکر کنی میبینی که تو راحت ازدواج میکنی اما دوس دختر برادرت ممکنه آبروش بره،بعد ازدواج عذاب وجدان بگیره،ایدز بگیره،دوس پسرش بهش رکب بزنه و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه برادرت اینا رو میدونه و ترجیح میده برخلاف میلش بهت بگه گه بخور تا اینکه بزاره آیندت به گند بکشه.[/quote]
چرا باید آبروش بره؟ این تفکرات سنتی رو چرا انقدر کشش میدین؟ چرا یکم تفکرتون رو مدرن نمیکنید؟اینجوری به جایی نمیرسیم.همونطور که شما حق دارین که خوش باشین ماهم حق داریم.حالا تو ایران اینجوریه که آبروی دخترا وقتی دیگران بفهمن قبل ازدواج سکس داشته میره اما تو کشورای دیگه اصلا اینجوری نیست

0 ❤️

2013-09-13 06:12:52 +0430 +0430

[quote=خانم گل]برادرام ازم کوچیکترن من بهشون گیر میدم[/quote]
شما به عنوان یک خواهر بزرگتر وظیفه داری که برای برادرات GF‏ های مرغوب ردیف کنی تا خدای نکرده گرفتار دخترهای خراب نشوند :D
[quote=فرناز22]
به نظر من می ارزه که با دوستات خوش بگذرونی اخرش 4تا فوشه دیگه؟ بیشتر از این که نیس؟ هس؟[/quote]
پس کتک و اینا چی میشه¿

0 ❤️

2013-09-13 08:04:43 +0430 +0430

[quote=ABRA][quote=فرناز20]پدرام جان (abra)
مثلا من داداش داشته باشمو بگم ندارم چه سودی بم میرسه؟[/quote]

بگی داداش دارم یه کم مطلب فرق میکنه
تا این که بگی ندارم
تشریح مطلب بس طولانی است پس توان تاپیدن ندارم[/quote]
اگه دلیل نداری یا حوصله تایپ کردن نداری پس حرف نزن :D

اونی که گفتی کتک و اینا چی میشه
اولا که دیگه اینا نداره. مگه قرون وسطی ست؟ :O فوق فوقشم اگه کتک بود درسته که زور دختر به داداش بزرگتر نمیرسه ولی خوب اگه 4تا میخوری لا اقل 2تا ام میزنی دیگه :D
اصن خواهر برادر بودن حالش به این کتک کاریاس :D

0 ❤️

2013-12-08 18:08:31 +0330 +0330

معتقدم گير را بهرکون گرد و مدور ساختند
گربرای کس بود بايد تبر ميساختن

0 ❤️

2013-12-08 18:49:01 +0330 +0330

[quote=onli pussy]خانومی که این تایپیک رو زدی اینا همش بهونست تو میخوای جنده بشی وفاحشه گری کنی این تایپیک به خاطر اینکه حداقل شاید عذاب وجدان نکشی پس برو تا میتونی بده بده بده تا اینکه منفجر شی مثل یه بشکه باز شی برو عزیزم خب جامعه هم به دکتر مهندس کارگر نانوا محصل و… والبته به جنده های مثل تو نیاز داره[/quote]
درست مثل فاطی کماندوها فکر ميکنی.عزيزه من سکس يک نيازه.دختر هم حق داره گاهی اوقات شيطنت کنه.جنده و فاحشه به اونايى ميگن که زيره کيره شوهرش داره به عشق کيره بقال سرکوچه کس ميده.

0 ❤️

2013-12-08 19:02:16 +0330 +0330

[quote=RAZYOU]
[quote=jamal007][quote=onli pussy]خانومی که این تایپیک رو زدی اینا همش بهونست تو میخوای جنده بشی وفاحشه گری کنی این تایپیک به خاطر اینکه حداقل شاید عذاب وجدان نکشی پس برو تا میتونی بده بده بده تا اینکه منفجر شی مثل یه بشکه باز شی برو عزیزم خب جامعه هم به دکتر مهندس کارگر نانوا محصل و… والبته به جنده های مثل تو نیاز داره[/quote]
درست مثل فاطی کماندوها فکر ميکنی.عزيزه من سکس يک نيازه.دختر هم حق داره گاهی اوقات شيطنت کنه.جنده و فاحشه به اونايى ميگن که زيره کيره شوهرش داره به عشق کيره بقال سرکوچه کس ميده.[/quote][/quote]
باورکن ديگه حالم از امربه معروف کردن بهم ميخوره.چنان هم قاطع حرف ميزنن انگار حکم خداى خياليشون رو ميگن.35سال از اين مذخرفات کزدن تو پاچمون اين شد حال و روزمون.تا ينفر حرف بزنه سريع ميگن جنده اى،مرتدی،جاسوسی و…

0 ❤️

2013-12-26 05:55:31 +0330 +0330

من پسر هستم و هیچ وقت کوچکترین گیری به خواهرم ندادم. البته خودش خیلی بچه مثبت بود و هیچ وقت دوست پسر نداشت و الان هم متاهله، اما اگر هم می خواست داشته باشه قطعا من کاری باهاش نداشتم.
دوستانی که می فرمایند برادر به خاطر این که ذهن خواهرش رو باز کنه بهش گیر می ده، یعنی به صورت پیش فرض پذیرفتند که خواهرشون ذهن نداره و عقل نداره. این اصل اشتباه رایج توی مملکت ماست. اگر دخترها جنس مخالفشون رو نمی شناسند، ما هم نمی شناسیم. امکان این که یه دختر از پسر سوء استفاده کنه نیست؟ این دلیل می شه که اونا هم بیان توی همه کارهای ما دخالت کنند؟
دلیلش این حرفها نیست. خودخواهیه. دلیلش حرفها و عقاید چرت و پرتیه که توی طول زمان توی خودمون جمع کردیم. تصور می کنیم مالک خواهرمون هستیم و اون باید کاملا مطابق میل ما رفتار کنه. بعدا این تصور رو نسبت به همسرمون هم داریم و مرتب بهش می گیم «اینو نپوش، یقه اش بازه»، «اونو نپوش، کوتاهه». انگار که اون خودش نمی فهمه که باید چی بپوشه و چی نپوشه.
خدا خیرتون بده، دست از سر این زنا بردارید. این زنایی که من می بینم، اتفاقا از بسیاری از پسرهای ما خیلی باهوش تر و خیلی فهمیده تر هستند.

0 ❤️

2016-10-27 08:27:33 +0330 +0330

سلام .
من اگه خواهر داشتم همون قدر که خودم آزادی دارم بهش آزادی میدادم .
حـیف که خواهــر نـــــــــــــدارمــ .

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «