اعتماد به شهوانی

1397/08/24

اقایان و خانم ها عرض ادب خدمت شما عزیزان
…خیلیا پرسیدن چرا اینجا به کسی اعتماد نمیشه و چند ساله اینجا عضوم و تا الان حتی یک ممه از اینجا برداشت نکردم؟

میدونید مشکل اونجاییکه شروع میشه که یه دخدر پست میزاره دوس پسر میخوام از مراغه ،نود تا پیام خصوصی براش میره اما تنها 10درصدشون اهل مراغه ان بقیه متعلق به شهرستان های دیگه هستند دخدر در سعی تلاش برای دوستیابی و بیان احتیاجات و پوز های خودش با افراد زیادی به گفتگو میپردازد و برای خودش رویا پردازی میکند که در نهایت با چیزی که انتظارش را ندارد رو برو میشود و زمانی که انچه که انتظارش را نداری میبینی دلسرد شده و دید شما نسبت به ان موضوع تغییر میکند
که تقریبا این عدم رسیدن به انتظارات دلیل قانع کننده ای دارد که در زیر اورده ایم:
@شخص در صحبت با پسری که ادعای گی بودن دارد این رویا را در سر میپروراند که قرار است با پسری رو برو شود که باسن خوش فرم بدون مو و سوراخی سفید به مانند باسن دخدران دارد و بعد از دیدن عکس فرد میبیند باسنی نافرم با موهایی که چند روز پیش تراشیده شده و در حال رشد است و سوراخی سیاه که مشخص است ساعات زیادی است که شسته نشده روبرو میشود و این اصلا نزدیک به انتظاراتش نیس و او را دلسرد میکند
@مردی برای بی بودن خودش تاپیکی ایجاد میکند تا زنش را با کسه دیگری شریک کند بعد از ایجاد تاپیک طبیعتا تعداد زیادی از دوستان در تلگرام به اشنایی مشغول می شوند ،فرد ایجاد کننده تاپیک بدنبال رسیدن به انتظارات خود است و فردی را انتخاب میکند که بیوگرافی بهتری داشته باشد اما حقایق در تلگرام رو میشود مثلا فردی که ادعا میکند 20سانت الت تناسلی دارد در تلگرام عکس فیک نمایش میدهد یا کسی که ادعا میکند مهندس هست عکسی که در ان موهای زاید بلندی دارد را نمایش میدهد و ایجاد کننده تاپیک به دنبال شخصی همچون جانی سینس است اما تمام این اتفاقات منجر به بدبین شدن فرد به سایت میشود

و اینگونه است است که افراد نسبت به سایت بدبین شده و سایت محلی برای سرگرمی و وقت گذرونی در نظر میگیرد و اینگونه هر انچه پیام برای دوستی برای اینذافراد ارسال میشود نادیده میگیرند

شخصا با شخصی که ادعا میکرد گی است در تلگرام چت کردم بعد از دیدن عکسش مورد پسندم واقع نشد به او اطلاع دادم و تمام ولی اگر شروع به شوخی و تیکه کرده بودم هم خودم بلاک میشدم و هم ایشان و در نهایت هر دو نسبت به سایت بدبین شده و به جمع بینندگان سایلنت اضافه میشدیم و تنها تاپیک ها را نگاه میکنیم بدون نظر ،پیام خصوصی یا حتی اعلام وجود

لطفا اگر نمیتوانید با فرد یا موضوعی کنار بیایید سکوت کنید یا از او دور شوید

در تاپیک بعدی مفصل تر توضیح خواهم داد

زنان سرزمین ایران
631 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-06-08 16:52:11 +0430 +0430

عالی بود دادا
دمت گرم
باعث پیشرفت اینجایی 🌹 👌

0 ❤️

2022-06-11 03:25:37 +0430 +0430

من چنتا دوست خوب اینجا پیدا کردم

0 ❤️

2022-06-11 14:29:56 +0430 +0430

↩ Shahla.kami
بوده کسانی که اومدن پی وی بعد تل و صحبت کردیم اما نمیتونستم اعتمادی بهشون داشته باشم
حرفاشون ضد و نقیض زیاد داشته

1 ❤️

2022-06-11 16:31:20 +0430 +0430

↩ sexy-boy-mash
بعضی وقتا باید دلو به دریا زد ، البته با کمی احتیاط

0 ❤️

2022-06-11 21:10:10 +0430 +0430

↩ Shahla.kami
من تا حالا ازین زاویه نگاه نکردم.

کلا فضای مجازی تقریبا جایی برای اعتماد نداره به نظر من

1 ❤️

2022-06-11 21:11:21 +0430 +0430

↩ sirwan123
به جون جفتیمون اصلا متوجه نشدم منظورت چیه

1 ❤️

2024-06-16 11:07:17 +0330 +0330

آفرین.درود.متاسفانه دروغ و ریا تا مغز استخون ما ملت نفوذ کرده.ما ایرانی ها بطرز شگفت آوری مزور و هزار رنگیم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «