اولین بار چطور بود؟

1398/03/18

لیدی ها و جنتلمنهای عزیز از اولین بارتون بگید !
وقتی که بار اول کیرتون داخل یه کس میرفت ؟
خانمها از اولین باری که یه کیر واسه فرو رفتن به داخل تنتون اماده بودو کون یا کستونو در اختیارش گذاشتین؟
گی های عزیز اولین کیری که باز شدن کونتونو بهتون هدیه کردو بگید واسمون؟

2796 👀
3 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2019-06-08 14:41:03 +0430 +0430

جقم حساب میشه دادا؟ 🙄

2 ❤️

2019-06-08 14:48:43 +0430 +0430

اولین کسی که توش کردم کس مبارک زنم بود!
مائده ثبلا هم کون داده بودو میدونستم سکس کرده پس راحت پا میده!لختش کردم و بردمش رو تخت لباساشو دراورد بجز شورت و سواین ست تنش! قرمزو خوشگل و ساتن براق! اروم شورتشو که ترشح کسشم خیسش کرده بودو دراوردمو یه کس کاملا بی مو و بششششششدت خیس و لزج جلوم بود سوتینشو بسختی باز کردم اولین بارم بودو نمیدونستم چطوری سوتین جلو باز شو رو باید باز کرد!
لب و گردنشو خوردمو در همون حین کیرمو لای کسش میمالیدم که بعدها گفت خیلی دوس داشته و همون راضی به دادنش کرده!با بوسه های مکررو خیلی سفت از زیر گلوش اومدم به سمت سینه هاشو شیکمشو کسشو یه لیس زدمو یه اه کشیدو گفت نخور خوشم نمیاد ولی من خوردم خیلی ترشو گرم بود بدم میومد ازش ولی از کمر زدنشو وول خوردنش خوشم میومدو ادامه دادم پاهاشو دادم بالا و اروم کیرمو گذاشتم لای چاک کسش و گفتم هرجا دردت گرفت دستمو فشار بده تا بکشم بیرون ولی من کیرمو به داخل فشار میدادمو اون هیچ فشاری رو دستم نداد و گفت بزن بزن خیلی حال میده منم تا اولین تلمبه رو زدم یه اه بلند تری کشیدو گفت واااای خورد به تهش ! همشو تا ته بکنو بذار بخوره به ته کسم! منم تندتر کردمو اونم با هر ضربه یه اهی میکشید و بعد چندتا تلمبه اول ارضا شدو اونروز سه بار ما سکس کردیم که دیگه حسی نداشتم تا بکنم وگرنه بازم اون میخواست!
با پسرخاله ام پورن دیدنو شروع کردیمو با همونم گی میکردم! ولی نمیدونستیم که میشه کیر رو فرستاد تو کون! سنمون کم بود دیگه! بعد یروز من قبل اومدن پسرخاله ام انگشت کردم تو کونم خیلیو باز شد اونم که اومد گفت اول من میکنم منم قمبل کردمو یکمی کرد (کیرشو میمالید لای کونم)بعد من ژل مو زدم به سوراخمو لیز شد تا ابش بیاد ولی کیرشو تنظیم کرد رو سوراخمو یکمی فشار داد منم ثابت موندمو تکون نخوردم تا ببینم چیکار میخواد بکنه اونم کم کم فشار میداد سرشو میکشید عقب ولی حسش عالی بودو باز شدن سوراخمو قشنگ حس میکردم تا اینکه با یه فشار اونو عقب دادن کونم یهو سر کیرش رفت تو کونم! یکمی سوز داشت و اونم کس خل شده بود گفت سهیل رفت توش!!! منم گفتم در نیار یکم وایسا دردم کم بشه ولی اون نامرد انقدر خوشش اومده بود گوش نکردو یه فشار دیگه دادو کیرشو کرد تو کونم!درد عجیبی تا کمرم میومد ولی ولم نمیکرد یکمی گذشت دردش قابل تحمل شدو گفت وایسا خیلی حال میده!نزدیک یه ربع داشت عقب جلو میکرد تا ته ته تو کونم که میزد انگار ابم میخواست بپاشه بیرون تا اینکه رضایت دادو گفت بسه دیگه! من رفتم بکنم توش هرکاری کردم نمیذاشت بره توش خودشو سفت میکرد تا نره به همین دلیلم تا یک سال من کون میدادمو اون لاپایی تا یه شبم من زدم توشو دیگه راه منم باز شد!
بازم هست که بازم میگم یواش یواش

0 ❤️

2019-06-08 15:13:54 +0430 +0430
نقل از: u2_2 جقم حساب میشه دادا؟ 🙄

به یاد کی زدی شیطون؟

0 ❤️

2019-06-08 15:26:39 +0430 +0430

یکی از اقوام دور که الان شوهرمه زیاد میومدن خونمون و منو دوست داشت و بغلم میکرد و میبوسید. منم دوستش داشتم و خودم میپریدم بغلش

یه بار به شوخی کونمو چنگ زد. منم خندیدم و بغلش کردم. وقتی فهمید خوشم اومده توی هر فرصتی که پیش میومد بدنمو میمالید و کونمو دست میزد و حتی لبمو میبوسید. تا اینکه یه روز اومد مدرسه دنبالم و منو برد خونشون و بعد یک ساعت بغل و بوسه و ماساژ، سکس کردیم. خیلی درد داشت و خیلی گریه کردم و تا چند روز واسه دستشویی رفتن مشکل داشتم اما خب بازم دلم سکس میخواست و توی هر فرصتی سکس میکردیم. الان 16سالمه و 4ساله تقریبا که باهمیم

شوهر رسمیم نیست و فعلا دوره تغییر جنسیتم کامل نشده

5 ❤️

2019-06-08 15:41:24 +0430 +0430
نقل از: milan_ts

یکی از اقوام دور که الان شوهرمه زیاد میومدن خونمون و منو دوست داشت و بغلم میکرد و میبوسید. منم دوستش داشتم و خودم میپریدم بغلش

یه بار به شوخی کونمو چنگ زد. منم خندیدم و بغلش کردم. وقتی فهمید خوشم اومده توی هر فرصتی که پیش میومد بدنمو میمالید و کونمو دست میزد و حتی لبمو میبوسید. تا اینکه یه روز اومد مدرسه دنبالم و منو برد خونشون و بعد یک ساعت بغل و بوسه و ماساژ، سکس کردیم. خیلی درد داشت و خیلی گریه کردم و تا چند روز واسه دستشویی رفتن مشکل داشتم اما خب بازم دلم سکس میخواست و توی هر فرصتی سکس میکردیم. الان 16سالمه و 4ساله تقریبا که باهمیم

نوووووش جونتووووون خیلی حال میده ادم با عشقش سکس کنه

1 ❤️

2019-06-08 15:42:28 +0430 +0430

اگر ترنس هستیو کیر داری میتونی با شوهرت بیاین با ما بخوابیم! ماهم میتونیم بیایم پیشتون

0 ❤️

2019-06-09 05:11:08 +0430 +0430

اولين بار دوس پسرم خيلي اروم و با حوصله برام بازش كرد
وقتي تووم گذاشت تمام تنم ميسوخت ولي كم كم شروع شد لذتش

0 ❤️

2019-06-09 05:18:56 +0430 +0430
نقل از: Alirezajujuyi اولين بار دوس پسرم خيلي اروم و با حوصله برام بازش كرد وقتي تووم گذاشت تمام تنم ميسوخت ولي كم كم شروع شد لذتش

یعنی سخت رفت توش؟ وقتی لذتش شروع شد چه حسی داشتی؟ فکر میکردی که اونقد لذت داشته باشه واست؟

0 ❤️

2019-06-09 05:38:27 +0430 +0430

وقتي سوزش اوليه تموم شد ي حس خوشايند قلقلك واري سراغم اومد، ن واقعا نميدونستم انقد ميتونه خوب باشه

0 ❤️

2019-06-09 05:52:09 +0430 +0430
نقل از: Alirezajujuyi وقتي سوزش اوليه تموم شد ي حس خوشايند قلقلك واري سراغم اومد، ن واقعا نميدونستم انقد ميتونه خوب باشه

ولی خیلی خوبه! مخصوصا بعدش که هنوزم حس میکنی تو کونت کیر هست و باز شدن کونتو حس میکنی!
من فکر نمیکردم کیرش به ته کونم برسه

1 ❤️

2019-06-11 11:33:50 +0430 +0430

عجب!؟

0 ❤️

2019-06-11 11:44:02 +0430 +0430

شب ولنتاين بود كونم خيلي درد گرفت ولي حال داد بعدش

1 ❤️

2019-06-11 11:53:07 +0430 +0430
نقل از: Katy_21_new شب ولنتاين بود كونم خيلي درد گرفت ولي حال داد بعدش

از مناسبتش پیداست که یه شب عاشقونه با یه پارتنر عشقی و لحظه های پر از محبت و شهوت
همیشه به عشق و شادی

2 ❤️

2019-06-11 11:58:13 +0430 +0430

اولین بار پسر همسایه از رو شلوار مالید به من تو پارکینگ تا آبش اومد
وقتی کیر سفتشو میمالید به لای کونم از رو شلوار قلقلکم میومد کلا لذت بردم
آبش که ریخت تو شلوارش یکم لبامو لیسید و رفت

1 ❤️

2019-06-11 20:42:46 +0430 +0430
نقل از: MissNegin اولین بار پسر همسایه از رو شلوار مالید به من تو پارکینگ تا آبش اومد وقتی کیر سفتشو میمالید به لای کونم از رو شلوار قلقلکم میومد کلا لذت بردم آبش که ریخت تو شلوارش یکم لبامو لیسید و رفت

هیجان داشتی؟چند سالتون بود؟
زن من اولین اولین بارش انگشت تو کونش کردنو با زور کیرشونو دادن بماله

0 ❤️

2021-06-02 11:37:29 +0430 +0430

↩ soheil.o.maede
زنتو بده بکنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «