اولین بار که فهمیدین بی غیرتین چی شد

1396/05/24

اولین بار که فهمیدم بی غیرتم وقتی بود که 10 سالم بود و یکی از رفیقام اومد خونمون و مامانمم یه لباس یقه باز پوشیده بود و چاک پستوناش معلوم بود وقتی که خم میشد ممه هاش مثل دوتا خربزه آویزون میشد چون سوتینم نبسته بود نوک پستوناش کامل معلوم بود بعدش دیدم رفیقم خیلی به سینه های مامانم نگاه میکنه و کیرشو (البته اون موقع دودول بهش میگفتیم ) رو میماله ،
مامانمم داشت خورو تمیز میکرد و هی دولا و راست میشد ، رفیقم در گوشم گفت :
امیر تو کجای زنا رو دوست داری 
منم که تا حالا زیاد در باره ی این چیزا صحبت نکرده بودم با بزرگ تر از خودم ( رفیقم حدودا 13 سالش بود) فکر کردم که داره منو خیلی تحویل میگره و گفتم :
سینه هاشونو 
گفت : بنظرت نوک ممه های مامانت چه رنگیه 
_منم خیلی خوشم اومده بود و با اشتیاق گفتم قرمزه
بعدش بهم گفت بریم تو اتاق و اون اولین باری بود که فهمیدم کردن و کصو کونو این جور چیزا یعنی چی ، بعدشم دودول مونو درآوردیم و بهم نشون دادیم تا این که مامانم گفت : 
بچه ها من دارم میرم حموم کار خطر ناک نکنید تا من بیام 
رفیقم که حسابی دولش بگ شده بود گفت : 
بیا بریم از سوراخ قفل در اتاق مامانت لخت شدن شو ببینیم .
_انقدر زوق زده شده بودم که لپم گل انداخته بود 
جونم براتون بگه که :
برای اولین بار می خواستم به صورت شهوتی به مامان نگاه بکنم یه گوشیه
نوکیا مامان داشت که دوربینش 3 مگاپیکسل بودش گوشیو بیرون اتاق گذاشته بود ، به پیشنهاد رفیقم دوربین رو گذاشتی روی قفل در تا دوتایی بتونیم نگاه کنیم …
مامانم اول دامنش و در آورد و کون سفیدش که گوشتیه گنده بود رو به ما داشت مثل ژله میلرزید شورتش اگه اشتباه نکنم صورتی بود روناش که حرف نداشت و بهم میمالید بعد لباسشو در 
آورد و ممه مثل دوتا هندونه افتاد پایین پستوناش گنده بود 90 یه نمه شل بود که البته فرمشو عالی میکرد نوک ممه هاشم که قرمز بودش بعدشم شرتشو در آورد و کص بی موش نمایان شد .
خلاصه ی مطلب من مامانمو برای یه پسر 13 ساله لخت کردم .
بعد از اون موضوع داستانو برای یکی دیگه از رفیقام گفتم و اون بهم گفت :

تو یه بی غیرتی

3298 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2017-08-15 16:28:06 +0430 +0430

منم اولین بار وقتی با دوستم درباره زنامون حرف زدیم و وقتی احساس کردم کیرشو واسه زنم میماله حال کردم.البته الان دیگه راحت با هم صحبت میکنیم و شرت زنامون رو به هم میدیم و حال میکنیم.خیلی حال میده آب کیر دوستت واسه کوس و کون زنت بیاد

2 ❤️

2017-08-15 18:45:37 +0430 +0430
نقل از: جینگولی111 منم اولین بار وقتی با دوستم درباره زنامون حرف زدیم و وقتی احساس کردم کیرشو واسه زنم میماله حال کردم.البته الان دیگه راحت با هم صحبت میکنیم و شرت زنامون رو به هم میدیم و حال میکنیم.خیلی حال میده آب کیر دوستت واسه کوس و کون زنت بیاد

چه باحال
اولین بار بهت چی گفتش که فهمیدی بی غیرتی و دوست داری همه به صورت سکسی به زنت نگاه کنن

0 ❤️

2017-08-19 06:45:31 +0430 +0430

بگید اولین بار چجوری شد که ناموستون رو واسه یکی دیگه نمایان کردید

1 ❤️

2017-08-19 13:34:51 +0430 +0430

تاپیک جالبه ادامه بدید

0 ❤️

2017-08-19 16:57:31 +0430 +0430
نقل از: مردناب تاپیک جالبه ادامه بدید

ممنون

0 ❤️

2017-08-20 15:47:06 +0430 +0430

متاهل بیغیرت مثل خودم واسه چت و تبادل عکس هست؟

0 ❤️

2017-08-20 20:20:24 +0430 +0430
نقل از: epxe من اولین بار فهمیدم که دوستم خیلی به زنم نگاه میکرد و همیشه سعی میکرد در مورد اون حرف بزنه منم وقتی از زنم میگفتم میدیدم که کیرش راست میشه براش ... الانم زنمو میکنه به ارزوش رسیده

چه رفیقی کاشکی منم واسه مامانم یکی این جوری پیدا کنم

1 ❤️

2017-08-22 16:25:02 +0430 +0430
نقل از: ali2467 من اولین بار 15 سالم بود و دختر خواهرم 11 سالش بود که داشتم کونش میکردم بهم گفت پسر همسایمون خیلی خوشگله بهش گفتم ازش خوشت میاد گفت اره بهش گفتم واسه ات جورش کنم کونت بکنه گفت اره دلم میخواد من خودم با پسره که اونم 11 سال داشت صحبت کردم تو یه مکان که خودم جور کرده بودم پسره رو دختر خواهرم خوابید خودم نشونش دادم چطوری کیرشو تو کونش بکنه وقتی کیر پسره داشت تو کون خواهرزاده ام میرفت خیلی حشری شدم و حال میکردم از اون موقع فهمیدم بی غیرتی دوس دارم

کاشکی شما دایی مامانم بودین

2 ❤️

2017-09-12 12:52:54 +0430 +0430

خب من از وقتی کوچک بودم بخاطر اینکه مامیم یه زن بیوه و فوق العاده سکسی بود زیاد در موردش حرف شنیدم
از پدرای بقیه دوستام تا خود رفیقام همشون راجع به مامانم میپرسیدن و نگاهش میکردن و راستش منم با عشق تمام سوالای خصوصیشون رو جواب میدادم و لذت میبردم که نگاه میکنن مامی جونمو تا اینکه کم کم بزرگ شدم و راجع به بیغیرتی فهمیدم

1 ❤️

2017-09-12 19:22:40 +0430 +0430

اول: واژه بی غیرت به نظرم بدترین ترجمه ممکن برای واژه Cuckold هست. بی غیرت یعنی کسی که برای زنش و خانواده اش اهمیتی قائل نیست. در حالی که بیشتر کسایی که من دیدم فانتزی داشتن، اتفاقا زنشون رو خیلی زیاد دوست داشتند. دوم: من خودم کاکولد نیستم، اما از این که همسرم دیده بشه، خیلی لذت می برم. اولین بار داشتم با دوست دختر قبلیم چت می کردم و صحبت از سفر و خارج و ... شد و ازش پرسیدم که اگر بریم خارج، اونجا ساحل چی می پوشی. اونم برگشت گفت مایو و من احساس کردم که از این فکر دارم تحریک می شم. چند بار دیگه صحبت رو به همین جا رسوندم و اونم هر بار می گفت مایو تا یک بار بهش گفتم که بهتره مایوت دو تیکه باشه و وقتی گفت اکی، دیدم دارم از شدت تحریک می ترکم. و همین طوری شد که مطمئن شدم که دوست دارم این قضیه رو و به همین دلیل هم تمام گزینه هایی که توی ذهنم برای ازدواج میومدن، اگر باحجاب بودن، درجا ردشون می کردم! البته خوب خلاصه شده بود، این چیزایی که تعریف کردم چند ماه طول کشید و خیلی چیزای دیگه هم بعدش اتفاق افتاد که فهمیدم این مورد رو خیلی دوست دارم.

1 ❤️

2017-10-26 06:16:51 +0330 +0330
نقل از: epxe خیلی حس خوبی بهم داد حسابی حشری شدم ...‌الانم زنم بعد اینه به دوست پسراش میره میده میاد برا من تعریف میکنه و منم خیلی حال میکنم بهترین لذت دنیاست

اوووووف ، کاشکی همه ی مامانا عین زن تو بودن همه ی بابا هام مثل تو

0 ❤️

2018-03-23 04:09:33 +0430 +0430

من از 23 سالگی که دوستام درباره مامانم ازم می پرسیدن چند دفعه هم شرت وکرست مامانمو براشون بدم

2 ❤️

2018-06-11 07:18:13 +0430 +0430

ی دوستی داشتم تو اواخر راهنمایی و اوایل دبیرستان با هم بودیم و خونه هم میرفتیم.
ی روز ک خونشون تو اتاق بودیم من ی لحظه از لای در چشمم افتاد بیرون دیدم مامان دوستم ک خیال کرده ما حواسمون نیست با ی شلوار تنگ ک کونش توش تنگ افتاده بود و ی لباس آستین کوتاه رفت تو آشپزخونه
اوندصحنه و دیدن کون و بازوهای مامان دوستم دیوونم کرد
بعدش ی بار برا باز کردن سر حرف باهاش شوخی مادری کردم ناراحت شد و کلا پا نداد ک از مامانش لذت ببرم.

1 ❤️

2018-06-19 17:11:23 +0430 +0430

وقتی درباره بدن خالم با دوستم میحرفیدم

1 ❤️

تاپیک‌های داغ

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «