بالاخره شدم!

1397/04/25

راستش وقتی دیدم همه تاپیک می زنن که 1000 تایی شدنم مبارک، 500 تایی شدنم مبارک، کون دادنم مبارک! منم گفتم یه تاپیک بزمن و با صدای بلند بگم: تغییر نامم مباررررکککککککککککککککککک
خیلی ها تا این جمله رو میبینن هزار تا فکر درست و غلط میاد تو سرشون مثلاً یه عده میگن پریود شدی؟؟؟؟؟؟؟ آخه پسر خوب دختر عزیز آخه مگه من دخترم که پریود بشم! (dash) یه عده می گن اووووووووووف حامله شدی؟؟؟؟ ینی آدم دلش می خواد با کله بره تو شکم این جور افراد. تازه اینا که چیزی نیس بعضیا میگن فارغ شدی؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا بچه پسر یا دختر؟ اسمشو چی می ذاری؟؟ به نظر شما با این افراد باید چیکار کرد؟ چرا انقدر ذهن مردم منحرفه؟ اوه راستی یادم رفت یه عده هم میگن ارضا شدی؟ پاره شدی؟!!!
در جواب این دوستان باید بگم نهههههههههههههههههههههههههههههه نه ارضا شدم، نه پاره شدم، نه پریود شدم نه چیز دیگه!
فقط می خواستم بگم بالاخره موفق شدم اسممو عوض کنم! 🙄
راستش داستان از اونجایی شروع شد که یَک روز بر خانه نشسته بودِم داشتم تخمنه مِشکستم و در سایت ویراژ می رفتم که ناگهان با تاپیکی به نام صندلی داغ روبرو شدم. خلاصه هیچی دیگه صندلی داغ افرادی رو معرفی می کرد رای می دادنو بعد… 👿 مورد عنایت قرار می گرفتند! تا اینکه تو یکی از سوال جوابا از یه نفر پرسیدم اگه بخوام اسم کاربریمو عوض کنم چی بذارم؟ ایشون هم بنده را مورد عنایت قرار دادند و فرمودند درگیر! راستش نفهمیدم چرا همچین اسمیو انتخاب کردند! لذا بر آن شدم تا از قصد و نیت این بزرگوار مطلع گردم و ایشون در پاسخ به جمله هویجوری! :( بسنده کردند! اگر ایشون من رو می بینند بگن آخه چراااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟ (dash) (dash) بعد از این اتفاق و ضربه روحی شدیدی که به من وارد شد 🙄 تصمیم گرفتم اسممو عوض کنم :) البته از یه نظرم حرفشون درست بود چون
** همه درگیریم
از حقیقت ها در می ریم
همه از قصه هامون فقط جوک ساختیم
مست کردیم و خندیدیم
خوب زندگی هم خوبه هم خشن
درد هر کی قدر جنبشه
فقط امیدوارم که تک به تک
اینا رو هم جمع نشه
چون که وقتی موقعی رسید
که سرسخت و عقده ای بشی
خشم توی شریانته
اون زمان وقت فریادته**
بسیار اندیشیدم بسیار تفکر کردم چندین اسم به ذهنم رسید اما به دلم ننشست که ناگاه یاد یه پسر گل افتادم که تو همین صندلی داغ آشنا شدم :) در نتیجه تصمیم گرفدم از ایشون هم مشورت بگیرم چون بسیار مغز خلاق و پویایی دارن. خلاصه پس از مشورت های فراوان ایشون نام شبح رو پیشنهاد دادن و خیلی به دل من نشست . انقد نشست که کلاً ته نشین شد 😁 پس از گذر از شش خان وارد مرحله هفتم می شدم. بله درست حدس زدین! آدمین 😎 باید ادمینو مجاب میکردم که اسممو به شبح سیاه تغییر بده. به همین دلیل یه درخواست نوشتم (با کمک همون پسر تپل مپل! 👿 ) پاسخم را ولی ادمین نداد (dash)
دوباره پیام دادم اما باز هم به در بسته خوردم . کم کم داشتم نا امید می شدم کهههههههههههههه یه تاپیک از ادمین جان دیدم پس معطل نکردم و به خصوصیش حمله ور شدم با تمام قوا 😁 دوباره درخواستمو مطرح کردم و فرستادم . همینجوری غصه می خوردم چند دقیقه ای بیشتر نگذشته بود که یک عدد روی پاکت نامم ظاهر شد! ینی کی می تونه با شه این وقت شب! در رو باز کردم… _ادمین: تموم کردیم!
_ چیو؟؟!! ?
ادمین: خنگ خدا اسم “شبح سیاه” رو دیگه! اما من خیلی خونسرد دوباره گفتم : شبح تاریکی چی؟
و اینچنین شد که ما نیز به ارواح پیوستیم! 😁 روحمان شاد و یادمان گرامی باد! ;)
از همین جا می خوام از روح بیمار به خاطر کمک در انتخاب نام یه تشکر ویژه کنم! روح جان الهی جیز جیگر بگیری! 👿 🙄 یه کون تپل گیرت بیاد خخخخخخخخخخخ همچنین از ادمین که بالاخره اسممو عوض کرد :-*
در پایان از کلیه کسانی که در این سفره نقش داشتند تشکر می نمایم ! شاد و پیروز باشید ;)

12237 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2018-07-16 05:29:03 +0430 +0430

خب به کیرم!

(ستاد ضد حال به مراببینان در شهوانی)

2018-07-16 05:31:57 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری #**خب به کیرم!**

اتفاقا همو پسری که عرض کردم گفت که اسکلت و بقیه مورد عنایتت قرار میدن ? ولی بازم ممنون خخخخخخخخخخخخخخ

2 ❤️

2018-07-16 06:10:30 +0430 +0430

مسخله. انگار همه روز و شب ندالن و منتظرن ببینن اسمت چی شده. به شخمم آقا…

2 ❤️

2018-07-16 06:31:14 +0430 +0430

سرودن اين حجم از كصشر فقط از دستان پر توان تو بر مي آيد (:

2 ❤️

2018-07-16 06:59:10 +0430 +0430
نقل از: میومیووو مسخله. انگار همه روز و شب ندالن و منتظرن ببینن اسمت چی شده. به شخمم آقا...

نه همه منتظرن ببینن فتیش جدید تو چیه اصطلاحاً خانم با اون لهجه قشنگت!

3 ❤️

2018-07-16 07:01:45 +0430 +0430
نقل از: joker_h سرودن اين حجم از كصشر فقط از دستان پر توان تو بر مي آيد (:

قابلتو نداره کاری داشتی در خدمتم ?

1 ❤️

2018-07-16 07:09:11 +0430 +0430

چون لفظ بکیرم رزرو شده بنده از سخن فضیلانه

به تخمم

رو به شما تقدیم میکنم با عشق فراوان ?

3 ❤️

2018-07-16 07:46:05 +0430 +0430
نقل از: shadow69

چون لفظ بکیرم رزرو شده بنده از سخن فضیلانه

به تخمم

رو به شما تقدیم میکنم با عشق فراوان ?

درد و بلات تو سرم عزیزم تخمتم دوس دارم فقط بی زحمت نیمروش کن با هم بزنیم تو رگ ?
ولی جای شکرش باقیه که کون نخواستی 🙄
فقط مونده کیر بن آدم و گانگستا رپ (چه اسم سختی) ? که البته می دونم ممد چی می خواد بگه ولی بازم دوس دارم بگه (erection)
ببینین چقد با جنبه م من ?

2 ❤️

2018-07-16 08:17:12 +0430 +0430

دوست عزیز! شما سعی کن یه داستان طنز بنویسی! حس شوخ طبعیت خوبه, فک کنم موفق بشی! ?

3 ❤️

2018-07-16 08:20:35 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

خب به کیرم!

تاپیک بزنم یکسالگیم مبارک, یا زوده? ? ?
یک سال پیش همین روزا بود که , دُری گرانبها به درخشندگی الماس و زیبایی یاقوت پاچیده شد تو سایت ? ?

بزنم و بگم!? چند درصد میگن به تخممون? ? ?

4 ❤️

2018-07-16 14:16:03 +0430 +0430
نقل از: روح بیمار دوست عزیز! شما سعی کن یه داستان طنز بنویسی! حس شوخ طبعیت خوبه, فک کنم موفق بشی! ?

شما لطف داری آرمین جان ولی از من بهتر خیلی هست برای داستان نویسی ولی به خاطر تعریفت ممنون
بوسسسسسسس بغلللللللللللللللللللللللللللللللل ?

1 ❤️

2018-07-16 14:18:48 +0430 +0430
نقل از: روح بیمار

خب به کیرم!

تاپیک بزنم یکسالگیم مبارک, یا زوده? ? ?
یک سال پیش همین روزا بود که , دُری گرانبها به درخشندگی الماس و زیبایی یاقوت پاچیده شد تو سایت ? ?

بزنم و بگم!? چند درصد میگن به تخممون? ? ?

بزن خیلی کیف می ده اتفاقاً خودمم ساپورت مالیش می کنم البته با کمک دوستان ?

1 ❤️

2018-07-18 07:41:45 +0430 +0430
نقل از: Coolcouple1396 تاپیک جالبی بود

لطف داری عزیز دلم ولی اگه دختر می بودم بیشتر طرفدار می داشت 🙄

2 ❤️

2018-07-18 07:44:51 +0430 +0430
نقل از: شبح تاریکی

آره قبول دارم، گرچه گاهی عصبانی میشم از این موضوع که جنسیت دختر باعث میشه افراد خیلی بیشتر مورد توجه قرار بگیرن ولی چون در مقابل این جنسیت خیلی اوقات هم باعث اذیت و محدودیت برای خانومها شده، به نظرم عادلانه ست، البته که در دو حالت استفاده ابزاری از جنسیت داره رخ میده

1 ❤️

2018-07-18 07:52:48 +0430 +0430
نقل از: Coolcouple1396

آره قبول دارم، گرچه گاهی عصبانی میشم از این موضوع که جنسیت دختر باعث میشه افراد خیلی بیشتر مورد توجه قرار بگیرن ولی چون در مقابل این جنسیت خیلی اوقات هم باعث اذیت و محدودیت برای خانومها شده، به نظرم عادلانه ست، البته که در دو حالت استفاده ابزاری از جنسیت داره رخ میده

یه نکته:
این‌که دختر بخاطر جنسیتش بیشتر مورد توجه قرار میگیره هم یه جور توهینه بهش. بعید میدونم هیچ دختر عاقلی صرفاً از این بابت که یه تیکه گوشت فرض میشود راضی باشه.
پس این توجه درمقابل اون محدودیتا که فرمودید هیچم عادلانه نیس دوست گرامی. چون هر دو به ضررشه و همونطور که خودت اشاره نمودی میشه اسفاده‌ی ابزاری.

4 ❤️

2018-07-18 08:06:45 +0430 +0430

یه نکته:
این‌که دختر بخاطر جنسیتش بیشتر مورد توجه قرار میگیره هم یه جور توهینه بهش. بعید میدونم هیچ دختر عاقلی صرفاً از این بابت که یه تیکه گوشت فرض میشود راضی باشه.
پس این توجه درمقابل اون محدودیتا که فرمودید هیچم عادلانه نیس دوست گرامی. چون هر دو به ضررشه و همونطور که خودت اشاره نمودی میشه اسفاده‌ی ابزاری.

درسته موافقم، ولی این توجه پاداشیه که خانوما دارن بابت جنسیتشون میگیرن و باهاش کنار اومدن گرچه بازم معنقدم توجهی که به خاطر جنسیت باشه و نه از سر شایسته سالاری، منطقی و درست نیست.

1 ❤️

2018-07-18 08:11:31 +0430 +0430

یه نکته:

گاهی وقتا یک چیزایی موگی آدم فکر میکنه عاقلی ?

1 ❤️

2018-07-18 08:16:10 +0430 +0430

حقیقتا منم دنبال این بودم که اسم پروفایلمو عوض کنم اگر میشه یه راهنمایی بدین
اولا چطور با ادمین پیام دادین یعنی گیرنده چی نوشتین
چطوری موجاب شد
خیلی ممنون ? ?

1 ❤️

2018-07-18 08:19:45 +0430 +0430

یه نکته:

البته باید این نکته رو هم خاطر نشان کرد که اونهایی که به زن به عنوان ابزار نگاه می کنن بویی از انسانیت نبردن و اینها فقط اسم مرد رو به یدک می کشن . زن مکمل مرده نه یه وسیله برای برطرف شدن نیاز مرد

1 ❤️

2018-07-18 08:21:54 +0430 +0430
نقل از: میومیووو

یه نکته:

گاهی وقتا یک چیزایی موگی آدم فکر میکنه عاقلی ?

ینی منظورت اینه که بی عقله؟؟؟؟؟ 🙄 تو ملا عام بهش توهین کردی؟ (dash)

2 ❤️

2018-07-18 08:31:15 +0430 +0430
نقل از: Ali.lgbtq.gay.teh حقیقتا منم دنبال این بودم که اسم پروفایلمو عوض کنم اگر میشه یه راهنمایی بدین اولا چطور با ادمین پیام دادین یعنی گیرنده چی نوشتین چطوری موجاب شد خیلی ممنون ? ?

سلام راستش اول از طریق اون "تماس" که اون پایین اومده دو - سه بار درخواست دادم ولی ادمین جان سرش شلوغ بود جواب نداد تا اینکه یه تاپیک از خود ادمین دیدم سریع رفتم خصوصیش و ایشون لطف کردن و اسم بنده رو عوض کردن
البته تو متن کامل توضیح داده بودماااا انگار نخوندی :)
فقط اگه رفتی پیشش نگی من فرستادمت که می زنم زیر همه چی هااا حواست باشه خخخخخخخخخ 🙄

1 ❤️

2018-07-18 08:38:30 +0430 +0430
نقل از: Ali.lgbtq.gay.teh حقیقتا منم دنبال این بودم که اسم پروفایلمو عوض کنم اگر میشه یه راهنمایی بدین اولا چطور با ادمین پیام دادین یعنی گیرنده چی نوشتین چطوری موجاب شد خیلی ممنون ? ?

سلام راستش اول از طریق اون "تماس" که اون پایین اومده دو - سه بار درخواست دادم ولی ادمین جان سرش شلوغ بود جواب نداد تا اینکه یه تاپیک از خود ادمین دیدم سریع رفتم خصوصیش و ایشون لطف کردن و اسم بنده رو عوض کردن
فقط اگه رفتی پیشش نگی من فرستادمت که می زنم زیر همه چی هااا حواست باشه خخخخخخخخخ 🙄

دمتگرم مشتی هستی

1 ❤️

2018-07-18 08:41:36 +0430 +0430
نقل از: Ali.lgbtq.gay.teh

دمتگرم مشتی هستی

فدات بشم عزیز من کلا اینجام واسه خدمت به خلق (دوستان یهو هوا برتون نداره فک کنین منظورم کیون دادن و ایناست ها ? )

0 ❤️

2018-10-26 07:08:16 +0330 +0330
نقل از: Mrs_Secret منظورت از قصه همون غصه بود دیگه شبح جان؟؟؟ریدم تو املات:-D همچنان فکر میکنم پریود شدی میترسی به من بگی!!به من بگو شبحیییی...کنار میام!!این یه هفته رو با دهنت میگذرونم:(

میسی جون این قسمتی که شوما غلط املایی گرفتی مربوط به آهنگ آمین از امین و یاسه فلذا برا اطمینان از صحت و سقم گفته شما دوباره به متن آهنگ رجوع کرده و دیدم که اونجا هم نوشته قصه نه غصه و برا اصمینان بیشتر چندین سایتو نگا کردم! چرا بترسم عسیسم!من میخوام چن تا کان بدرم کی از کان خوش فرم و ژله ای تو بهتر ?

1 ❤️

2018-10-26 07:21:30 +0330 +0330
نقل از: Mrs_Secret
نقل از: شبح سیاه پوش
نقل از: Mrs_Secret منظورت از قصه همون غصه بود دیگه شبح جان؟؟؟ریدم تو املات:-D همچنان فکر میکنم پریود شدی میترسی به من بگی!!به من بگو شبحیییی...کنار میام!!این یه هفته رو با دهنت میگذرونم:(

میسی جون این قسمتی که شوما غلط املایی گرفتی مربوط به آهنگ آمین از امین و یاسه فلذا برا اطمینان از صحت و سقم گفته شما دوباره به متن آهنگ رجوع کرده و دیدم که اونجا هم نوشته قصه نه غصه و برا اصمینان بیشتر چندین سایتو نگا کردم! چرا بترسم عسیسم!من میخوام چن تا کان بدرم کی از کان خوش فرم و ژله ای تو بهتر ?

اااا؟خب نشنیدم اصلا آهنگشو!!
منم یه مقدار شدیدی فریک میزنم کلا رو املا:-D
حالا میبینیم کی کیو میدره شبحیییی(erection)

اینا همش تخصیر اون دیفیه معلوم نی عوارض این قرصا تا کی هست نخور بابا نخور یهو فک می کنی خیلی بکن هستی می ری چن نفرو با هم بدری بعد می بینی به جا خیار شیار داری بد به فاک می ریاااا 🙄 (dash)

3 ❤️

2018-10-26 07:30:31 +0330 +0330

علاوه بر اون یه نگارش بی‌نظیر هم داشت: اما پاسخم را ولی ادمین نداد! ? (dash)
شبح جان؛ این حجم از ک.و.س‌شعر فقط و فقط از خودت برمیاد و بس؛ انحصاری مختص خودته و حق کپی رایت محفوظ. (clap) ?

3 ❤️

2018-10-26 07:38:56 +0330 +0330

سلام خسته نباشید

4 ❤️

2018-10-26 07:47:49 +0330 +0330
نقل از: kambiz55

شبح جان؛ این حجم از ک.و.س‌شعر فقط و فقط از خودت برمیاد و بس؛ انحصاری مختص خودته و حق کپی رایت محفوظ. (clap) ?

دیگه بقیشو نخوندم راستش!!
پریود شده،ولش کن گناه داره:-D

اتفاقا سکرت جان راحت پیداش میکنی چون این جمله رو Bold کرده و پررنگ‌تره؛ شاهکار ادبیشو پررنگ کرده تا توی چشم باشه! (clap)

3 ❤️

2018-10-26 08:02:04 +0330 +0330
نقل از: شبح سیاه پوش
نقل از: Ali.lgbtq.gay.teh

دمتگرم مشتی هستی

فدات بشم عزیز من کلا اینجام واسه خدمت به خلق (دوستان یهو هوا برتون نداره فک کنین منظورم کیون دادن و ایناست ها ? )

و از اینجابود که روناک خواست بکونت بزاره

0 ❤️

2018-10-26 08:33:28 +0330 +0330

دیگه بقیشو نخوندم راستش!! پریود شده،ولش کن گناه داره:-D

اتفاقا سکرت جان راحت پیداش میکنی چون این جمله رو Bold کرده و پررنگ‌تره؛ شاهکار ادبیشو پررنگ کرده تا توی چشم باشه! (clap)

ههههههه شبحه دیگهههه....از دوری بادمجون من حالش بد بوده:D

خوب نگذار احساس کمبود کنه، بچه‌مون عقده‌ای بار میاد‌ها…! ?

2 ❤️

2018-10-26 08:36:06 +0330 +0330
نقل از: moraba سلام خسته نباشید

مربا خانوم؛ مگه بابت چه چیزی خسته شده؟!!

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «