برنامه ي مضحك خندوانه,توهين به شعور مخاطب

1394/12/27

سلام هم قطارا
نظرتون راجب اين برنامه ي مضحك و الوده چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اين برنامه نه تنها از لحاظ ساختاري و محتوايي خيلي ابكيه و به درد بچه هاي دبيرستاني ميخوره بلكه خيلي هم سياسيه و اخوندا پشت پردشن.به نظر من اين برنامه از صدتا بي بي سي فارسي و اكبر گنجي و محسن سازگارا هم بد تر ميشه با اين وضعي كه داره پيش ميره.رامبد جوان بايد خيلي مراقب باشه اين برنامه وارد حاشيه نشه.جالبش اينجاست كه مردم ساده ي ما عاشق اين برنامه ي چرت و اون عروسك جلف مزخرف جناب خان مسخرن.افسوس داره…يه دوره جومونگ سمبل همه چيز بود الان جناب خان.

8821 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-17 22:32:32 +0330 +0330

خیلی برنامه زیباییه –فکر میکنم تنها برنامه ای باشه که تمام مردم دوسش دارند–هر چند نتونستم زیاد ببینم اما همه ازش تعریف میکنن و نمیشه چیزی بد باشه و اینهمه طرفدار داشته باشه

0 ❤️

2016-03-17 22:35:42 +0330 +0330
نقل از: Julia
نقل از: 6666تاییا شست و شوی مغزی دادن شما رو به خدا! شما دست به آب هم میرید محل آفتابه رو هم سیاسی می دونید!!!

بخند گور بابا سیاست

شما برادر نوجوان بسيجي ولايتمدار جقي مقيم شهواني از دري وري گفتن خسته نميشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه کاری به ناموس تو داره ؟؟؟ داره جقشو میزنه اگه هم واقعا کار با ناموست داره مشکلی نداره چون تو واقع روش عن فکری

0 ❤️

2016-03-17 22:38:08 +0330 +0330

نظر خودتون اینه اما به نظر اکثریت مردم یکی از برنامه های عالیه–بیشتر قسمتهایی که دیدم عالی بود و ادم روحیه میگیره و شاد میشه —خیلی برنامه مفرحی هست

0 ❤️

2016-03-17 22:43:28 +0330 +0330
نقل از: koso1500
نقل از: یاور همیشه کافر صدا و سیما و صدای امریکا حال بهم زن ترین برنامه ها رو دارن ? در این شکی نیست و همه اینو میدونن صدا و سیما رو کی اداره میکنه.ولی برنامه ی خوب هم بعضی وقتا دارن البته زیاد یادم نیست ? به هر حال اگه چند قسمت دیدی که خوبه من فکر کردم هیچی ندیدی ? به امید ازادیه ایران بزرگ ?

از صداي امريكا خيلي بدم مياد ولي عاشق برنامه ي "صفحه ي اخر" با اجراي مهدي فلاحتيم..........بقيه ي قسمتاش ناشيانست......اين صدا و سيما هيچ برنامه ي خوبي نداره.تف سربالا هم نمي ارزه.

عاغای روش عن فکر اصطلاح تف سر بالا رو جای دیگه استفاده میکنن.اینو به بچه ها میگم به شمام ربطی ندارره :بچه ها این عاغا با استفاده از خبر پوکیدن کپسول گاز قانون و در نتیجه حکومت و مردم ایران رو برده بود زیر سوال عمویی صدای کلنگ گورت داره میاد برو به فکر یه متر جا برای مرگت باش

الان فهميدي خودت چي زر زدي؟؟؟؟؟؟؟؟چي ميزني عمو؟؟؟؟؟؟؟كپسول گاز كيلو چنده؟؟؟؟؟؟حكومت و مردم ديگه چيه؟؟؟؟؟؟؟چرا مزخرف ميگي؟؟؟؟؟؟اصلا تو كي هستي كه اينجوري هول برت داشته فكر كردي من روشنفكرم؟؟؟؟؟؟؟بدبخت نفله بوگندو…چرا جفنگ ميبافي؟؟؟؟؟اراجيف تو چه ربطي به بحث و حرفاي من داره؟؟؟

1 ❤️

2016-03-17 22:46:26 +0330 +0330
نقل از: یاور همیشه کافر صدا و سیما و صدای امریکا حال بهم زن ترین برنامه ها رو دارن ? در این شکی نیست و همه اینو میدونن صدا و سیما رو کی اداره میکنه.ولی برنامه ی خوب هم بعضی وقتا دارن البته زیاد یادم نیست ? به هر حال اگه چند قسمت دیدی که خوبه من فکر کردم هیچی ندیدی ? به امید ازادیه ایران بزرگ ?

از صداي امريكا خيلي بدم مياد ولي عاشق برنامه ي "صفحه ي اخر" با اجراي مهدي فلاحتيم..........بقيه ي قسمتاش ناشيانست......اين صدا و سيما هيچ برنامه ي خوبي نداره.تف سربالا هم نمي ارزه.

عاغای روش عن فکر اصطلاح تف سر بالا رو جای دیگه استفاده میکنن.اینو به بچه ها میگم به شمام ربطی ندارره :بچه ها این عاغا با استفاده از خبر پوکیدن کپسول گاز قانون و در نتیجه حکومت و مردم ایران رو برده بود زیر سوال عمویی صدای کلنگ گورت داره میاد برو به فکر یه متر جا برای مرگت باش

الان فهميدي خودت چي زر زدي؟؟؟؟؟؟؟؟چي ميزني عمو؟؟؟؟؟؟؟كپسول گاز كيلو چنده؟؟؟؟؟؟حكومت و مردم ديگه چيه؟؟؟؟؟؟؟چرا مزخرف ميگي؟؟؟؟؟؟اصلا تو كي هستي كه اينجوري هول برت داشته فكر كردي من روشنفكرم؟؟؟؟؟؟؟بدبخت نفله بوگندو…چرا جفنگ ميبافي؟؟؟؟؟اراجيف تو چه ربطي به بحث و حرفاي من داره؟؟؟

برو گمشو حاشا نکن

0 ❤️

2016-03-17 22:46:58 +0330 +0330
نقل از: 6666تاییا شست و شوی مغزی دادن شما رو به خدا! شما دست به آب هم میرید محل آفتابه رو هم سیاسی می دونید!!!

بخند گور بابا سیاست

شما برادر نوجوان بسيجي ولايتمدار جقي مقيم شهواني از دري وري گفتن خسته نميشي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگه کاری به ناموس تو داره ؟؟؟ داره جقشو میزنه اگه هم واقعا کار با ناموست داره مشکلی نداره چون تو واقع روش عن فکری

زر نزن مردك عن تيكه ي بوگندو…من اهل فحش دادن نيستم ولي ديگه داري شر و ور ميگي.ببند اون چاك دهنتو عنتر…چي داري واسه خودت زر ميزني مردك عن؟؟

0 ❤️

2016-03-17 22:48:36 +0330 +0330

برو گمشو حاشا نکن

حاشا چيه عمو؟؟؟درست حرف بزن ببينم منظورت چيه…

0 ❤️

2016-03-17 22:56:16 +0330 +0330

بخند گور بابا سیاست

بسیجی گ** کون گلابی دست از کس شعر گفتن و عر و گوز کردن تو این تاپیک بردار و گورتو گم کن اینجا جای حمال های نظام اسلامی نیست.

1 ❤️

2016-03-17 23:11:53 +0330 +0330

آخه کسخل ملنگ تو اگر فکر داشتی نمیومدی توی این سایت سکسی این کسشعر هارو به ملت بگی…هرچیزی باید توی قالب خودش بحث و گفتگو بشه…اسم این سایت شهوانی هست یعنی شهوووووت نه این حرفا…خوب یا بد بودنش هم به شعور ملت برمیگرده که دوست داشته باشن یا نه…حالا تو بیای اینجا این چرت و پرت ها رو بگی و وقت مردم رو بگیری چه فایده ای توی روند این برنامه داره یا اون برنامه چه تاثیری داشته ؟ توقع داشتی مردم برن تاک شو آمریکایی یا استیج نگاه کنن ؟ یکم با خودت تعقل کن بعد بیا تاپیک بزن…

0 ❤️

2016-03-17 23:14:21 +0330 +0330
نقل از: lemrask آخه کسخل ملنگ تو اگر فکر داشتی نمیومدی توی این سایت سکسی این کسشعر هارو به ملت بگی.....هرچیزی باید توی قالب خودش بحث و گفتگو بشه...اسم این سایت شهوانی هست یعنی شهوووووت نه این حرفا......خوب یا بد بودنش هم به شعور ملت برمیگرده که دوست داشته باشن یا نه.....حالا تو بیای اینجا این چرت و پرت ها رو بگی و وقت مردم رو بگیری چه فایده ای توی روند این برنامه داره یا اون برنامه چه تاثیری داشته ؟ توقع داشتی مردم برن تاک شو آمریکایی یا استیج نگاه کنن ؟ یکم با خودت تعقل کن بعد بیا تاپیک بزن....

شما اگه يه نگاه به قالب سايت بندازين ميبينين كه براي تمامي عناوين و تاپيكها ظرفيت داره و در مورد هر موضوعي ميشه اينجا صحبت كرد.

1 ❤️

2016-03-18 01:02:11 +0330 +0330

یک مشت کس شعر ازیک جغی

0 ❤️

2016-03-18 05:37:19 +0330 +0330

قبول کنین ک سطح شعور درک مردن خیلی خیلی ب طرز وحشتناکی پایینه…ما همش میگیم تقصیر اخونده ولی اینجوری نیس…الان شما برید تو اینستاگرام پیج اینایی ک تو برنامه استیج شبکه منوتو بودن واقعا ادم از ایرانی بودنش شرمش میشه…تازه فهمیدم چرا خارجیا ب ایرانیا میگن تروریست

1 ❤️

2016-03-18 06:13:53 +0330 +0330
نقل از: TakStar. قبول کنین ک سطح شعور درک مردن خیلی خیلی ب طرز وحشتناکی پایینه....ما همش میگیم تقصیر اخونده ولی اینجوری نیس....الان شما برید تو اینستاگرام پیج اینایی ک تو برنامه استیج شبکه منوتو بودن واقعا ادم از ایرانی بودنش شرمش میشه....تازه فهمیدم چرا خارجیا ب ایرانیا میگن تروریست

درسته كه مردم ما هم بي عيب و نقص نيست ولي به نظر تو چي باعث شده مردم اينجوري بار بيان؟؟؟؟؟؟؟؟از بس مردمو محدود كردن بي جنبگي بيشتر شده.

0 ❤️

2016-03-18 09:11:43 +0330 +0330

جدای همه این بحث ها چیزی که باید گفت و متاسف شد به حال این مردم مشروعیت بخشیدن به رسانه ی سیستم فاسد و دیکتاتوریه. شما در جوامع چند صدایی میبینید که کنترل رسانه توسط حکومت برای داخل کشور ممنوع شده. شما امریکا رو ببینید. دولت حق داشتن رسانه برای داخل کشور رو نداره.تمام شبکه های خبری مثل سی ان ان -فاکس نیوز-ای بی سی اینها هیچکدوم دولتی نیستن. و صدای امریکا فقط حق پخش برای خارج از مرزهای امریکا رو داره. لهستان رو ببینید از طرف دولت قانونی تصویب شد که اجازه میداد رسانه رو کنترل کنه. اقا جماعتی ریختن بیرون که ای دنیا بدونید لهستان داره به سمت دیکتاتوری میره و رسانه ها به کنترل دولت در میاد. حالا شما کشور ایران رو ببینید. با این مردم خندوانه ای چجوری باید امید داشت به جامعه چند صدایی رسید؟ مردمی که توسط رسانه حکومتی-دیکتاتوری هر روز شستشوی مغزی میشن…

0 ❤️

2016-03-18 09:38:56 +0330 +0330

عموجون تو که اینقدر دوس داری حرفای گنده گنده بزنی و از دیکتاتوری و سوق دادن به 10 ثانیه خندیدن و احساس خطر کردن و … میگی اولا یادت رفت از فیل و زرافه بگی که خیلی گنده ترند در ثانی تو که اینقدر احساس مسوولیت می کنی میشه بگی تو شهوانی اومدی چه گوهی بخوری؟

0 ❤️

2016-03-18 09:42:44 +0330 +0330

خیلیم خوبه

0 ❤️

2016-03-18 10:06:45 +0330 +0330
نقل از: mhamid21 عموجون تو که اینقدر دوس داری حرفای گنده گنده بزنی و از دیکتاتوری و سوق دادن به 10 ثانیه خندیدن و احساس خطر کردن و ... میگی اولا یادت رفت از فیل و زرافه بگی که خیلی گنده ترند در ثانی تو که اینقدر احساس مسوولیت می کنی میشه بگی تو شهوانی اومدی چه گوهی بخوری؟

تا حالا در عمرت از اين كلمات نشنيدي؟؟؟؟؟؟شهواني بيش از اينكه سايت سكس باشه سايتي شده براي گفتگو و بحثهاي مختلف كه خيليم خوبه و تاپيك ها و پستهاي زيادي هم ديگران با عناوين مختلف ميزارن.مجبور نيستي بياي تو اين پست كامنت بدي....اگه ميخواي با فحاشي جواب بدي جور ديگه اي جواب بلدم.

0 ❤️

2016-03-18 10:11:11 +0330 +0330
نقل از: Amir_Agha شما عرضش رو داری برو یه برنامه کلاسیک و با محتوا بساز ..فقط بلدی شعار بدی و چرت بگی...خندوانه خیلی هم برنامه ی جالب و جذابیه ..شما از بس فیلم سوپر دیدی و جق زدی به این جور برنامه ها عادت نداری ..عزیزم به فکر زندگیت باش ..همه چیز رو سیاسی نبین ...

عزيز كسي برنامه رو سياسي نميبينه.من ميگم داره وارد حاشيه ميشه…بنده اهل فيلم سوپر ديدن انچناني و مدام العمر جق زدن نيستم…كيفيت و سطح كاري اين برنامه خيلي ضعيفه…اخه يه عروسك ميارن تو برنامه عين بچه كوچيكا…بعد مجري ميگه حالتون خوبه بقيه ميگن بعله…الان اين لودگي نيست؟؟؟

0 ❤️

2016-04-27 07:37:14 +0430 +0430

ای اریایی غیور میشه انقد چرت نبافی…فردا اگه جنیفر لوپز رو هم بیارن صداو سیما تو میگی دوست دختر خامنه ای هست…کلن اگه انقد تحلیل گری باید بری ببینی تو تاک شو های آمریکایی نصف این برنام هم محتوا نداره…با این سنت هرکی ندونه مشکلت یه چیز دیگست فکر میکنه خنگی…تو تمام جهان از عروسک تو خیلی از برنامه ها برای طنز استفاده میشه…تو مشکلت یه چیز دیگست…مردمی که استقبال میکنن نمیفهمن فقط تو میفهمی…اگه تو نبودی الان جهان نابود میشد آقای با سواد و استاد…همه بچه تو بزرگ…بابا بزرگ

0 ❤️

2016-04-27 08:27:15 +0430 +0430

وقتی به جای مغز و اندیشه عن تو کله آدم باشه دیگه جایی برای نوآوری و خلاقیت نمیمونه پس تنها کاری که میتونه بکنه کپی کاری و تقلید احمقانه س !!جمهوری اسهالی فهمیده که دیگه حرفای مفت صد من یه غاز به این آسونی به کت مردم نمیره اینجوری میاد با پیچیدن حرفاش تو جلد براق و شیک یه جور دیگه عوام فریبی میکنه نمونش شب کوک که کپی آکادمی من و توه یا آقای گزارشگر یا همین جناب خان که کپی دکتر کپی یا مسابقات تلفنی که از شبکه های ماهواره ای گرفته شده یا تبلی غاتش که کم مونده قرص دیر انزالی هم نشون بده !!در کل جمهوری اسهالی هر کدوم و که تونست اسهالی کنه و داخلیش و بسازه انجام میده هر کدوم و که نتونست با پول و رشوه میخره نمونش شبکه های ماهواره ای که 70 در صدشون خریداری شدن و میبینیم که تو ایام گریه زاری بلکل برنامه هاشون قطع میشه و ارادت خودشون و به ائمه اطهار!نشون میدن

1 ❤️

2016-04-27 08:31:56 +0430 +0430

دقیقا موافقم باهات
از توی یوتیوب چندتا از قسمتهای مثلا بقول خودشون پرطرفدارش رو دیدم و حتی یه لبخند هم نتونستم بزنم
همش دروغ و سیاه بازیه و سیاسیه
البته شما خیلی به این برنامه لطف کردی که گفتی در حد بچه های دبیرستانیه
این برنامه فقط میتونه مال معلولان ذهنی باشه که هیچی متوجه نمیشن

2 ❤️

2016-04-27 08:34:08 +0430 +0430

خود جناب خان شخصیت جالبیه… ولی اینکه یهویی حداد عادل دعوت بشه یا ولایتی و یا قالیباف… حال بهمزنه

1 ❤️

2016-04-27 08:37:04 +0430 +0430
نقل از: BIGH17NIYA گوه بخورید برنامه به این خوبی دنبال یه چیز دیگه بگرد بهش گیر بدین برنامه به این خوبی که رتبه اول هواداران را در ایران داره.

دوما رتبه اول و بین کسایی داره که صدا سیمای اسهالی میبینن و بهش رای دادن ببین کسایی که اصلا رای ندادن و به تخمشون حسابش نکردن چقدرن یا کسایی که به برنامه های دیگه رای دادن !!در ضمن کی گفته کی رای داده یا چقدر بودن ؟خود صدا سیمای اسهالی؟؟ زکی!! بعضی از مردم مخشون گوزیده در حد جزایر کومور

1 ❤️

2016-04-27 18:30:58 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me ای اریایی غیور میشه انقد چرت نبافی.....فردا اگه جنیفر لوپز رو هم بیارن صداو سیما تو میگی دوست دختر خامنه ای هست.....کلن اگه انقد تحلیل گری باید بری ببینی تو تاک شو های آمریکایی نصف این برنام هم محتوا نداره......با این سنت هرکی ندونه مشکلت یه چیز دیگست فکر میکنه خنگی....تو تمام جهان از عروسک تو خیلی از برنامه ها برای طنز استفاده میشه......تو مشکلت یه چیز دیگست......مردمی که استقبال میکنن نمیفهمن فقط تو میفهمی..........اگه تو نبودی الان جهان نابود میشد آقای با سواد و استاد...............همه بچه تو بزرگ....بابا بزرگ

اخه بچه جون تو بشين بعد از ظهرها كه مدرسه اومدي عمو پورنگ ببين…تو رو به چه نظر دادن درمورد اين تاپيكهايي كه در حد فهم و شعورت نيست!!!برو مشقاتو بنويس كه فردا معلمت دعوات نكنه.تو مسائلي كه هيچي نميفهمي نظر نده بدبخت.

1 ❤️

2016-04-27 18:34:34 +0430 +0430
نقل از: BIGH17NIYA گوه بخورید برنامه به این خوبی دنبال یه چیز دیگه بگرد بهش گیر بدین برنامه به این خوبی که رتبه اول هواداران را در ایران داره.

تو بشين عمو پورنگ ببين…نميدونم چند نفر الان ميشينن صدا و سيما ميبينن كه رتبه يك بودن اين واسه خودش شاهكاريه!!!

1 ❤️

2016-04-27 18:44:55 +0430 +0430

خندوانه
مهرتاییدی برعوام بودن مردم ایران میزنه که این همه عاشق این برنامه هستن.
بله برنامه برای خنده بی موضوع بود.دوم شخصیت های مهمان سیاسی بودن.شخصیت های طنز اصلا طنز نبودن.مثلا مهران شکم گنده مسخره که هی خودش مثل عقب مونده ها میخنده.یا اون کربلایی مسخره
فقط دز یک صورت میشه گفت قابل تحمل تر بود که با برنامه به سمت خدا مقایسش کرد.البته با اینکه هدف یکی هست.هردوخرکردن مردم.

3 ❤️

2016-04-27 20:36:42 +0430 +0430
نقل از: Mr.Hyde تاپیکت نه صد در صد حقه و نه مطلق نا حق... تو ویدئوهای توی نت دیدم یه چند قسمتشو و تو تلویزیون یکی دوبار دیدم فقط. تو این برنامه یکی از موارد خوبی که من دوست داشتم نیمه خونیه جناب خانه. تو این برنامه با نِیمه بوشهری اشنا شدم.اولش که میگفت نیمه متوجه نمیشدم چی میگه...بعد تحقیق تو نت فهمیدم بعله یه سری آواز فولکلور دارن مردم جنوب که بهش میگن نِیمه خونی(نه اینکه مث پرتقال خونی).مورد مثبت بعدیش همین خندوندنه.هرچند گاهی وقتا خیلی لوس و به اجبار سعی داره بخندونه.ولی خب یه سرگرمیه.از اول تاریخ هم که بخونی رومیا برا ساکت کردن مردم تو کلسئوم مسابقه راه مینداختن که گلادیاتورا باهم مبارزه کنن ملت سرشون گرم شه.اگه راه داشت این کارم میکردن الان.حرف آخر اینکه جایی که شکلات فندقی نباشه ملت به سنجد میگن قاقا لی لی

اونجوري هم كه فكر ميكني برنامه ي پرطرفداري نيست…شايد يه مشت بچه مدرسه اي بشينن ببيننش ولي اكثر ملت اونقدر كار و بدبختي دارن كه اين چيزا براشون مهم نيست ولي معدل سطح فرهنگ و شعور و سليقه ي مردم و جامعه ي ما خيلي پايينه و علتش هم عقب ماندگي و جهان سومي بودن ماست كه به چنين خزعبلاتي ميخنديم.

0 ❤️

2016-04-27 21:27:52 +0430 +0430
نقل از: Mr.Hyde تاپیکت نه صد در صد حقه و نه مطلق نا حق... تو ویدئوهای توی نت دیدم یه چند قسمتشو و تو تلویزیون یکی دوبار دیدم فقط. تو این برنامه یکی از موارد خوبی که من دوست داشتم نیمه خونیه جناب خانه. تو این برنامه با نِیمه بوشهری اشنا شدم.اولش که میگفت نیمه متوجه نمیشدم چی میگه...بعد تحقیق تو نت فهمیدم بعله یه سری آواز فولکلور دارن مردم جنوب که بهش میگن نِیمه خونی(نه اینکه مث پرتقال خونی).مورد مثبت بعدیش همین خندوندنه.هرچند گاهی وقتا خیلی لوس و به اجبار سعی داره بخندونه.ولی خب یه سرگرمیه.از اول تاریخ هم که بخونی رومیا برا ساکت کردن مردم تو کلسئوم مسابقه راه مینداختن که گلادیاتورا باهم مبارزه کنن ملت سرشون گرم شه.اگه راه داشت این کارم میکردن الان.حرف آخر اینکه جایی که شکلات فندقی نباشه ملت به سنجد میگن قاقا لی لی

یعنی تو اینقدر بیکاری که رفتی از توی برنامه خنده وانه کلمه نیمه رو کشف کردی بعد رفتی تحقیق کردی ببینی چیه از کجا اومده ؟!!! واقعا یا از اینور بوم افتادی یا از اونورش !!! در هر صورت افتادی!!!
الان تمام بدبختیه این مملکت ایران اینه که ببینیم از چه کلماتی توی اون برنامه مضحک و چرت خندوانه استفاده شده و ازش یاد بگیریم ؟!!!
بعد این مثال رومیانت منو کشته اصلا !!!

0 ❤️

2016-04-27 21:40:49 +0430 +0430
نقل از: rezariza61

یعنی تو اینقدر بیکاری که رفتی از توی برنامه خنده وانه کلمه نیمه رو کشف کردی بعد رفتی تحقیق کردی ببینی چیه از کجا اومده ؟!!! واقعا یا از اینور بوم افتادی یا از اونورش !!! در هر صورت افتادی!!!
الان تمام بدبختیه این مملکت ایران اینه که ببینیم از چه کلماتی توی اون برنامه مضحک و چرت خندوانه استفاده شده و ازش یاد بگیریم ؟!!!
بعد این مثال رومیانت منو کشته اصلا !!!

به بقیه حرفاش کاری ندارم ولی همین که یه کلمه شنیده و رفته دنبالش تا بفهمه چی بوده خیلی ارزشمند و قابل تحسینه ، مشکل خیلی از ما اینه از چیزهایی که میشنویم یا میبینیم به راحتی عبور میکنیم و زحمت جستجو رو به خودمون نمیدیم تا بفهمیم چی هستن همین باعث ناآگاهی ما در خیلی از امور مخصوصا دین و سیاسته

0 ❤️

2016-04-27 22:06:41 +0430 +0430

آخه شما یه مشت آدم جقی کس مغز چی سر در میارین از برنامه سازی تلویزیون.اصلا چی سر در میارین از موضوعاتی که خندوانه بهش می پردازه میدونی اصلا حسش نیست بخوام توضیح بدم واسه شما جقیا.چون شعور ندارین بشینین جقتونو بزنین…خندوانه بده!!! هه هه هه کس مغزا ریدم تو مختون

0 ❤️

2016-04-27 22:32:30 +0430 +0430
نقل از: sorooshzoji آخه شما یه مشت آدم جقی کس مغز چی سر در میارین از برنامه سازی تلویزیون.اصلا چی سر در میارین از موضوعاتی که خندوانه بهش می پردازه میدونی اصلا حسش نیست بخوام توضیح بدم واسه شما جقیا.چون شعور ندارین بشینین جقتونو بزنین...خندوانه بده!!!! هه هه هه کس مغزا ریدم تو مختون

اخه شاسكول كون نشور بوگندو…توبشين همون كسشرات صدا و سيما رو ببين و به اراجيف جناب خان بخند.گوه ميخوري مياي تو تاپيكهاي مهم و مفيد و استاندارد كه فقط براي ادمهاي با شعور و اهل درك و سواد اجتماعي و سياسي گذاشته ميشه كامنت ميزاري!!!كس مشنگ جان همه مثل تو واسه جق زدن نميان اين سايت.بعضي ها ميان مطالب مفيد بخونن و مناظره و بحث كنن…بعدشم من از هفت جد ابادت سينما و فيلمسازي و برنامه سازي رو بهتر ميفهمم و اين يكي از تخصصات منه.پس من تشخيص ميدم كه خندوانه يه برنامه گوه و بي ارزش مثل توئه…پس زر اضافه نزن.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «